Seznamka

TransladyZuzana(40)
Switch muž hledá rigger ženu i muže
hledám riggera/riggerku
Běžně jsem muž ale v duši trans žena, spíše switch ale se sklonem v určitých ohledech k submisivnější stránce (bondage a spank). Hledám riggerku nebo riggera na svazování a případně lehčí spank. Ideálně někoho na přátelský vztah, ale nebráním se ani případně do budoucna vážnějšímu vztahu.
Haremheb(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Psychika
Hledám někoho na ponižování až psychické týrání online. Nejdříve si popovídat, trochu se poznat, a pokud to bude fungovat zůstat v dlouhodobém kontaktu. Vím že je to ošklivé a nebezpečné. Proto se zde, v bezpečném prostředí, snažím zjistit jeslti vůbec existuje někdo, kdo by o něco takového měl zájem.
Hop(56)
Switch muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní nebo switch ženu pro společné návštěvy nejenom workshopů nebo Ateliéru. Časem možná i víc.
nautilus72(50)
Switch muž hledá submisivní ženu
Footfetish, footjob...
Hledám fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný chodidla, nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Jsem muž v pohodě 50/180/75, samozřejmě diskrétně bez narušení soukromí.
rockyman(33)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Ahoj, jsme pár, já Dom (33), žena subinka (32) a hledáme k nám další ženu/dívku na společné hrátky ve třech. Ideálně abys byla sub, případně switch - sub vůči mě, dominantní vůči ní (cuckcake vítána :)). Pokud by si to sedlo ,tak můžeš být i Dom žena. My jsme oba štíhlí sympatičtí, v běžném životě normální pár. Ty štíhlé/normální postavy, věkem okolo nás nebo mladší. Jsme ochotni se domluvit, důležité jsou hlavně sympatie a chuť se setkat. Těšíme se na tebe.
Ponykovboj(47)
Dominantní muž hledá pet ženu
hledám pony nebo petgirl
hledám subinku, které se líbí ponyplay nebo petplay. Mladší nebo stejně starou jako já. Zkušenosti mám, vracím se po letech do BDSM života. Mému pohledu na DS odpovídá právě ponygirl nebo petgirl a přesně takovou hledám. Tu která dává přednost ponížení, pokoře a bezmoci. Která se rád cítí jako poslušné zvířátko Vztah nebo 24/7 možné. Zázemí mám. Můžeš být štíhlá, ale i boubelka, pro boubelky jako bonus nabízím BDSM odtučňovací kůru.
Singlesportmalt(23)
Switch muž hledá dominantní ženu
Sub sport zajda hledá
Hledám starší dámu, madam, ktera by mě zaučila v bdsm světě a naučila mě, jak se chovat k madam. Jsem pro cokoliv nového. Mohu dojet v okolí prahy kamkoliv
MartinMl(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
..ma Pani?
Hledam svou Pani na D/s vztah. Pouze vazne, na max. oddanost, vernost,atd. Dekuji m.
lemur007(41)
Switch muž hledá switch ženu
Je tu štíhlá holka bez zábran?
Našla by se nějaká fajn dáma na občasné erotické hrátky, včetně lehčího oboustranného S/M zaměření? Ale i na další aktivity jako kolo, plavání, wake boarding, zimní sporty, časem třeba i jachting (takový vášnivý sex na moři je přímo dokonalý... Nebo bys raději byla nahá přivázaná ke stěžni? Vydána napospas kapitánovi? ) apod... Možností je nepřeberné množství. Hledám štíhlou, nejlépe sportovně zaměřenou holku přiměřeného věku s chutí...
Onstrap333(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominantní žena
Hledám dominantní ženu na časté schůzky, výlety atd. Pohybuji se mezi Prahou a Pardubicema, takže je ideální tato oblast. Jsem submisivní muž s velkou oblibou v latexu, pohodový a společenský chlap.
Madlen(45)
Skupina hledá dominantní ženu
Pár nebo žena na CFNM akce
Ráda bych našla parťačku (ženu z páru nebo skupiny, nebo samostatnou ženu) na CFNM akce, které si uděláme podle svých představ. Tedy nahý / odhalující se muž nebo muži, jejich masturbace, oddalování orgasmu, POT a pod. Vše s respektem k tomu, na co je nálada a k hranicím všech zúčastněných. Ženy zůstávají oblečené (a nebo taky ne, když se jim chce). Partnera na hraní můžu poskytnout a ráda se podívám na toho tvého :-) Může to být i zajímavá zkušenost pro ženy, které se dominanci učí.
seznaamenii(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
40letý VŠ hledá parťačku pro život!
Ahoj! Jsem 40letý VŠ pracující ve zdravotnictví a rád bych našel zajímavou a chytrou fajn slečnu (kolegyni?) do pohody i nepohody, která zatím nestihla mít děti a rodinu, pro trvalý partnerský vztah a společný život. BDSM v intimnostech, jinak rovnocenní partneři, vzájemný respekt, podpora a úcta. Jsem z rozhraní SČ/JČ. Potěší mě, když se ozveš, povíme si víc a poznáme se!
petplay(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
BDSM na úrovni
Rád poznám inteligentní kamarádku na schůzky u kávy, vína, večeře, nebo kultury. A pokud jiskra přeskočí, tak i u snídaně :). Vzrušuje a těší mě ovládání, řízení, ponižování a výcvik subinky. Ale s tím, aby rostla a ne byla zadupána do země. A to, aby ke mě někdo vzhlížel, se dá určitě udělat rozumněji než tak, že ho srazím na zem
regent(55)
Submisivní muž hledá switch ženu
Hledám svou královnu
Rád bych nabídl služby madam, která má zalíbení ve feminizaci mužského otroka, strap-onu, ... Které bych mohl sloužit jako její osobní otrok.
Koalka(19)
Submisivní žena hledá caregiver ženu i muže
Nováček
Ahojky :) Ve světě BDSM jsem nová a ráda bych poznala nové věci a něčemu se "přiučila" :) Primárně mám zájem spíše o dd/lg vztah, ale ráda se pobavím i na jiné téma :) Hledám spíše někoho ve své věkové skupině, případně do věku 35 let Budu moc ráda za zprávu :)
mudrskruzny(43)
Submisivní muž hledá dominantního muže
jsem sub z prahy
Dobrý den, jsem sub p prahy, bez zázemí a hledám rozumného pána, který si mne postupně vychová k obrazu svému, já 43 let, 185 cm, 135 kg, nekuřák
Master55(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Pohodový VŠ středního věku hledá subinku na občasné schůzky, věk nerozhoduje. NY, MB, Praha východ.
Predcom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
morghulis(40)
Switch muž hledá switch ženu
Ahoj. Nabídl bych se nezávazně switch nebo i dom dívce / ženě, která má skrytou touhu muže ovládat. Nehledám vůbec nic drsného, pouze "soft verzi" dominance ( třeba nahý pro Tvé rozptýlení (nebo i kamarádek), různé úkoly, posluhování, péče o Tebe, masáž a rovněž hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží jen na fantazii) Zkrátka vztah, kdy je žena ta co rozhoduje a užívá si muže v podřízené roli. Jsem dle okolí pohledný, sympatický, žádný pivní zpustlý soudek.
WhiteCrow(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
D/s vztah
Svobodný, přirozeně dominantní chlap (40/190/100) s pevnou rukou, která umí i pohladit, hledá mladší, lehce perv., submisivní ženu k plnohodnotnému vztahu s BDSM – výchova, svazování, roleplay… Najdeš odvahu napsat?
Diag: O37