Seznamka

Bell76(46)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledá se subinka
Jsem dominantní žena a hledám pro sebe a svého switch partnera submisivní bi dívku či ženu z Ostravska k občasným bdsm hrátkám. Vše je na domluvě. Neváhej a ozvi se.
domd1(51)
Skupina hledá spankee ženu
Hledáme fajn sub-inku nebo switch-inku
Pár on, dom, ona sub/switch hledá příjemnou dívčinu na společné výpraskové akce a přátelství...jsme zkušení a snad docela fajn...:-)
pro.Vas.Madam(61)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Prosba
Rád bych poznal Paní, Madam a Dámu v jedné osobě která by si mne chtěla dle svých představ převychovat pro svoje pohodlí, potěšení a zábavu.
xoxobabygirl(20)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá dominanta
Ahoj, dívám se po možnostech, jak si najít dominantní protějšek, který by mne více provedl BDSM světem:) Jsem 20letá nepříliš zkušená subinka, takže někoho v rozpětí 18-25, lokalita nejlépe Praha. Více ráda sdělím ve zprávách.
TheNightLord(52)
Dominantní muž hledá little ženu
DDlg
Odvážnou, vzdělanou a útlobokou holčičku. Jednu!
bertold(40)
Switch muž hledá switch ženu
Plnohodnotný vztah
Zdravím, i když vím, že je to velmi nepravděpodobné, přesto se nevzdávám myšlenky naleznutí kompatibilní partnerky. Mám to tak 70(D) ku 30(s), jsem swičující a rád bych našel k sobě ženu, která má podobné zájmy. Nejde primárně o BDSM, ale je to součástí mého života a strašně mě to baví ;). Nemám problém poslat fotografii, či si chvilku psát, pak třeba zajít na kávu. Díky a přeji pěkné dny.
Trix(39)
Sadistická žena hledá submisivního muže
Masochista z Prahy
Po mateřské pauze bych se ráda vrátila k hraní se stálým masochistou. Spank je hlavní bod mého zájmu a na nic jiného mě moc neužije. Když bude fungovat vše v oblasti spanku a bude dobře fungovat chemie, nevylučuji, že by se oblast mého zájmu mohla časem rozšířit. A jaký by měl ideálně být? Gentleman, ale občas trochu zdravě drzý, zábavný, poslušný, oddaný, musí respektovat, že prioritou je pro mě můj muž a děti a na fyzické setkání mám aktuálně čas 1-2x do měsíce. Nezapomeň poslat civilní foto.
12-45(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jsem hracicka a hledám ženu na hraní
Zvoník od Matky Boží(40)
Switch muž hledá switch muže
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání.
Baddaddy(50)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Sraz
Hledám sub, která by semnou šla na zimní sraz a sama si netroufá!
Zebroun(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Holčičko...?
Ahoj, dominantní, aktivní muž - žádný zakomplexovaný bezmozek (umí i rozlišit mě/mně!) - 38 let, vysoké, štíhlé až hubené postavy hledá reálně submisivní ženu/dívku - jako parťačku na výlety, kulturu, sport, ale i na spoustu hraní a plnění fantazií, v ideálním případě na postupné rozvinutí partnerského vztahu. Věkem mladší nebo odpovídající, míry nerozhodují, sympatie a chemie ano. Pokud stojíš o parťáka, který ví co chce, umí si o to říct a má to v hlavě srovnané, ozvi se...
Pragueman(36)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 36, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
Jan6(21)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám milou dívku
Přeji hezký den, hledám zde milou dívku se kterou bychom si navzájem rozumněli a hlavně dlouhodobý vztah. Pokud by se mě nějaká slečna chtěla na něco zeptat tak rád odpovím
sedlm(39)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Nechám se dnes svázat
Ahoj, zrušila se mi dnešní akce. Jsem sub, baví mě spoutávání, svazování, fólie, mumie, masky. Neměl by někdo chuť dnes něco společně podniknout? Mohu dojet.
strejda50(58)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
spanking
Zlobivá stydlivka na spaking hrátky? Jsem přísný!!
mrknovo(38)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Dominantní pár
Hledám dominantní pár, který by mě svázal a použil jako nábytek při sexu.
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi je využít, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet (dotazník). Jsem svobodný, bez závazků, mobilní. Více ve zprávách
robertek85(37)
Skupina hledá masochistickou ženu i muže
Sub pár
Jsme dominantní pár, slušný, vzdělaný a inteligentní. Já dom sadista (více v profilu) a manželka je lehce dom vanilka (ale hlavně se moc ráda kouká :D). Hledáme spřízněný sub/mas pár na společná setkání. Uvítáme jak lehce submisivní pár, s kterým se rádi zasmějem a občas si pohrajem. Tak přijmeme i opravdu submisivní služky.
nautilus72(50)
Switch muž hledá dominantní ženu
Footfetish, footjob...
Hledám fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný chodidla, nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Jsem muž v pohodě 50/180/75, samozřejmě diskrétně bez narušení soukromí.
radokellers(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Zdravím, hledám k sobě submisivní dívku, jenž ráda anál, orál, piss, lehčí bdsm a perverzi. Nejlépe z Ostravy a poblíž, ale i odkudkoli z rep., budeš li mít zájem se do Ovy přestěhovat. Také můžeš být nezkušená, důležité aby se ti líbilo, vzrušovalo tě výše napsané. Co se postavy týče, tak nejlépe do 65kg řekněme od štíhlé po normální střední postavu. Nehledám vyloženě otrokyni, i když měla li by některá takovou potřebu, rád vyhovím.
Diag: B02