Seznamka

Pavel1985(38)
Submisivní muž hledá rigger ženu i muže
Hry s lidskou bezmocí
Už delší dobu mi chybí možnost vypnout, utéct opět od reality všedního dne a odevzdat své tělo do rukou umírněného muže, ženy či páru. Zažít absolutní fyzickou bezmoc, smyslovou deprivaci a hledat své limity pro potěšení druhých. Žiji ve vanilkovem vztahu, proto hledám občasný útěk od reality. Pokud Tě to osloví, pojďme probrat, zda si vzájemně sedneme a zda najdeme takové nastavení, aby to bavilo obě strany. Já z Prahy, 38 let, 194cm...
Dadaa(28)
Switch muž hledá dominantní ženu
Začátečník
Hledám někoho na zaučení ale i na vztah. Jsem nováček a raději bych dominantní ženu:)
TvaPokora(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pohodova slecna, empaticka subinka.
Hledám a rád se seznámím, pro vazani a svazovani, návštěvy workschopu a jiných akcí související bdsm.
Kavinn(49)
Switch muž hledá switch ženu
Elegance, láska, štěstí
Hledám elegantní partnerku, která by dokázala žit rovnocenný partnerský život. Mít své koníčky, sportovat, milovat děti. Ale v hlavě by se jí honila myšlenka na intimní hrátky. Ty hrátky, které jsou plné fantazie, rozkoše, ale i netradičních zážitků. Hledám milenku, která z lásky udělá vše, co mi na očích uvidí. Hledám lásku, do které budu tak zamilovaný, že ji budu vždy a za každých okolností ochraňovat. A na tomto základě chci otevřít naší 13. komnatu. Jdeš do toho?
Predcom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu a duši. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši a plně se oddej mé osobě.
Optimuss(32)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám paní a partnerku
Zdravím, neznámá, jsem introvertní geek se submisivní povahou. Kromě nerdských zálib (deskovky, komiksy, knížky, popkultura) rád chodím do divadla nebo cestuju. Hledám tu bezdětnou dominantní nekuřačku z Brna na vážný vztah. Na veřejnosti normální pár, v soukromí podle domluvy a nálady. V praktické rovině D/s jsem začátečník a láká mě spíš psychologická stránka než extrémní bolest. Umím dobře masírovat a miluju foofetish. Celkově si chci hrát a objevovat, nejsem hadr bez názoru.
Query(60)
Switch muž hledá switch ženu
Bondážní hrátky
Hledá se partnerka na bondážní hrátky.
Tom.r(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Submisivní dívku hledající něco nového
Byla by tu submisivní dívka do 30 let se zájmem o BDSM, která jej ještě nevyzkoušela, ale chtěla by, či jej vyzkoušela a zjistila, že ji baví a chce poznávat, co všechno se v tomto světě skrývá? Hledám slečnu, která umí kromě sexu a BDSM praktik ocenit normální zábavu, dobrou konverzaci, ale i krásnou procházku či posezení s vínem. Já jsem vyšší, sportovnější postavy (186), rád cestuji, sportuji, věnuji se literatuře, historii, politice a pád dalších věcí, ale to si nechme až na setkání.
TenDominant(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se víla
Zdravím, jsem 30-letý dominant, žijící sám v Praze. Povahově jsem dost impulzivní, vášnivý, tvrdohlavý, ale umím se též chovat, naslouchat, pomáhat, když v posteli dáš stopku přestanu. Nejsi pro mě kus hadru, ale chci tu jenž zná své místo a bude se ke mně tak chovat, poslušnost nutností, ale to neznamená, že mi tvůj názor bude fuk. Buď oddaná, svlékej se pro mě ráda, buď mou vílou, měj ráda i to, že Tě chci několikrát denně, ale když budeš mít problém utěším Tě, poňuňám a budu tu pro Tebe.
dj.chastity(33)
Switch muž hledá dominantní ženu
Hledám inteligentní, empatickou a dominantní ženu pro partnerský vztah. Hledám partnerku, která v soukromí chce muže se zájmem o BDSM většinou v submisivní roli. Jsem switch, který není jen pasivní, ale umí i převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Preferuji dlouhodobý partnerský vztah založený na vzájemné důvěře a upřímnosti.
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
tomas.sub(36)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Otrok hledá Bohyni
Chtěl bych se pokusit touto cestou oslovit přirozeně dominantní ženu k navázání vztahu v duchu BDSM. Rád bych nalezl ženu, která by si užívala bezmoc spoutaného a umlčeného otroka zamčeného v pásu cudnosti. Ženu, jež by se nechávala sama dlouze uspokojovat, ale otrok by měl orgasmus znemožněný. Ženu, která by po svém uspokojení ulehla do postele, přičemž otroka by nechala spoutaného a zamčeného na místě, kde by ji nemohl rušit, aby musel celou noc přemýšlet, jak si vysloužit přízeň své Paní...
Sunmoon(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Sub hledá paní
Jsem na bondage, výprask, lehčí cbt a anal, ale jsem otevřený i ostatním možnostem.
TominoD(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Sportovně založený, vysoký. Rád bych našel submisivní protějšek, klidně i na vztah pokud nám to půjde. Jsem z Prahy.
Igneus(46)
Switch muž hledá submisivní ženu
Chytrou, milou, zvědavou a perverzní kočičku
Jsem inteligentní a vzdělaný. Hledám chytrou, vzdělanou, milou, menší (do 175), drobnou a submisivní nebo switch holku/dívku/ženu. V běžném životě mi o D/s nejde, v ložnici si rád hraju a experimentuji. Tvá rozkoš je mi potěšením a naopak, více si řekneme. Kamarádství s výhodami, když to vyjde, může být i krásný vztah. Nehoním se za penězi a kariérou, baví mě život. Máš rozhled, koníčky, neřešíš blbosti, nejsi za každou cenu dospělá a miluješ sex a intimitu? Napiš, těším se na Tebe ;)
Beasttee(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Osobní sub pro ženu
Submisivní 175/74/44 hledá dom ženu, která mě bude používat podle svých rozmarů a potřeb pro své pobavení či uspokojování. Od posluhy, ponižování, lehčího SM, nucené masturbace, očistu nohou, lasturky i zadečku (i toaletní) až po orální uspokojování (i při dámských dnech nebo při malé potřebě jako živé WC). Věk, postava ani vzhled nehrají roli, uvítám štíhlou slečnu i prostorově výraznou dámu podstatně vyššího věku. Bez účasti mužů. Můžeš mě i prodávat jako svou šlapku jiným ženám pro svůj zisk.
Asinetusim(25)
Skupina hledá submisivní ženu
Bi subinka na hraní ve 3?
S páníčkem k sobě hledáme Bi subinku na občasné hrátky. Je to hlavně kvůli mě, chybí mi ženy a páníčkovi by se líbilo koukat na nás jak si hrajeme podle toho jak on bude chtít
Zoidberg(37)
Dominantní muž hledá sadomasochistickou ženu
Hledá se čtenářka a prima kámoška
Jsem příležitostný autor (kromě jiného) textů s námětem výprasků, BDSM a erotiky všeobecně. Rád bych se seznámil s dívkou, která mi poskytne zpětnou vazbu, ale zároveň se mnou bude diskutovat o fantazii vůbec. Připadnému setkání a praxi se pochopitelně nebráním :-).
esuw(52)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Partnerský vztah
Hledám empatickou dominantní nebo SW ženu pro partnerský vztah s DS. Hledám ženu, která v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Jsem muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý partnerský vztah založený na oboustranné důvěře.
Lydie(24)
Skupina hledá submisivní ženu
Letní večer v čajovně
Blíží se teplé letní večery. Rádi poznáme mladou bi-zvědavou či bisexuální slečnu, která by chtěla objevovat potěšení BDSM a sexu. My jsme mladý pár z Ostravy, nekuřáci, on je dominantní, 37 let, ona je submisivní kočička, 24 let. Rádi bychom se potkávali dlouhodobě, jak čas umožní. Nejprve jen přátelsky na posezení, čaj, konverzaci o světě i intimitě a třeba i deskovku. Pokud to půjde dobře, tak později na svazování a další věci, co budou vyhovovat všem třem. Miau!
Diag: O36