Seznamka

jana1111(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Kluci, holky. Najde se někdo, kdo by mne “prodával” ?
Kateřina78(45)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Jsem na venek dominantní přitom se toužím stát něčí poslušnou hračkou.
concquer(37)
Switch žena hledá switch ženu
switch kámoška
Ráda bych vyzkoušela bdsm se ženou. Asi nejvíc mě baví spanking, ale uvidíme, kam nás to zavede. Důležité pro mě je, abys byla (stejně jako já) aspoň trochu switch a abychom si byly blízké i mimo akce. Nehledám tady partnerku, spíš dlouhodobou kámošku s otevřenou myslí a chutí něco zažít.
K48lar9(19)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hledá se žena
Zdravím, hledám dominantní ženu nebo slečnu na občasné schůzky. Bylo by fajn se poznat a mimo postel být kamarádky
Lulu.x(31)
Switch žena hledá switch ženu i muže
Mentor
Ahoj. Hledam kamarada/ kamaradku. BDSM me jiz dlouho laka, ale stud zatim prevazoval. Pujde to jen s tezkou pomoci me blizkeho cloveka, nechci a ani nemuzu hned vse praktikovat. Pokud mas zajem mi delat mentora, napis. :)
jana1111(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Master serpent
Ahoj pánové, Je tu někdo, kdo obdivuje práci mastera serpenta a torture galaxy? Ráda zapůjčím tělo
darknessa(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Ráda bych našla Madam
Ahoj. Ráda bych poznala krásnou,přísnou, inteligentní, sebevědomou a kouzelnou ženu, která ví co chce a co od života očekává. Ženu, Madam, která touží mít věrnou, upřímnou a oddanou subinku.
Coraline(22)
Submisivní žena hledá switch ženu
Kamarádky
Ahoj, nabízím se jako fajn kamarádka na svázáni a ponížení. Budu ráda když mi napíšeš.
agneska23(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Hledám doma/dominu na dopisování
Zdravím, jsem mladá sub, co ví co chce, ale v partnerském vztahu se jí to nedaří naplnit. Chtěla bych dominantní osobu převážně na dopisování a online výcvik, ničemu jinému v současné době nakloněná nejsem. Doufám, že tě najdu :)
Loka(30)
Switch žena hledá dominantní ženu
Hvězdy.
Jsem žena a muž, minotaur a člověk. Hledám kamarádku na vše možné. Povídání do noci, roleplay, spiritualita, blbnutí, stěžování si na život a polodepkování, D/s. Nejlepší by bylo, kdybys měla dom tendence a občas mě lehce chytla za krk, ale pokud jsi switch nebo sub a zůstaneme u povídání, tak taky super. :)
historicka(36)
Submisivní žena hledá switch ženu i muže
Parťačky
Ahoj, Hledám někoho, kdo rád občas zajde do Ateliéru/Kotelny. Nemám čas chodit pravidelně a po covidu se obměnilo osazenstvo a teď moc lidí neznám. Na věku ani orientaci nezáleží. Jde mi jen o to aby jsme si mohli popovídat. Těším se.
Sugar007(32)
Submisivní žena hledá spanker ženu
Přísnou dominantní ženu (50-70 let)na výprasky
Ráda bych našla dominantní přísnou ženu 50 a více let, která ráda dává výprasky mladším holkám. Může být jen jedna schůzka a nebo pravidelná setkání. Nehledám profi dominu, ale někoho, koho tohle baví, kdo nechce druhému ublížit, hledám dospělou a "vyzrálou" ženskou na úrovni jejímu věku. Nehledám ani vychechtanou ujetou "18" v těle padesátnice, ověšenou zlatem, načančanou plastikama, prstenama, makeupem a vším možným. Hledám normální přísnou ženu, něco ve stylu třeba učitelky/profesorky :-)
Thriss(25)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Zas a znovu...
Hledám do svého života submisivní parťačku, kamarádku, čubičku, koťátko, apod. Myslela jsem, že jsem našla tu, se kterou bych měla mnoho společného a se kterou bych se bývala ráda vydala na cestu D/s zas a znovu... Bohužel, cesty nám nepřáli a tak hledám dál. Jsem maminka od rodiny, s věčně nabitým programem, zároveň jsem domina tělem i duší (aktuálně v běžném životě uťápnutá a nekompletní... v jistém směru až nešťastná). Hledám ženu, dívku, slečnu, která bude hračkou a parťačkou, ne komplikací.
Linda32(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Ahoj, hleda ženu
Ahoj, hledám dominantní ženu, která by mi splnila moje přání, více do emailu. Dekuji
ConfusedLGirl(31)
Submisivní žena hledá switch ženu
Potřebuji Paní
Zdravím, potřebuji zjistit, kdo je to Paní. A s její pomocí objevit své hranice. Toho co se nám oběma líbí, co se nám nelíbí, co nás nezajímá. Vím, že sama na to nepřijdu a tuším, že někoho by možná zajímalo objevovat tyhle limity se mnou
myska.eliska.s(29)
Switch žena hledá dominantní ženu i muže
Dopisovani
Vzhledem k sve situaci hledam někoho, kdo ma velmi brutalní a drsné bondage predstavy a rad by je rozvijel v dopisovaní. Jen veci okolo psychicke deprivace a bondage. Děkuji. E.
Amalthea(32)
Switch žena hledá switch ženu i muže
Parťák na vázání :) Praha
Ahoj, hledám někoho na společné vázání, shibari workshopy, akce a pod. Ráda poznám člověka, který má s vázáním už nějaké zklušenosti, abych je od něj mohla vstřebat :) Jsem začátečník, ale ráda bych v tom pokračovala. Vyhovují mi obě role, záleží na náladě. Samozřejmě jsou důležité sympatie, naladění, energie. I u vázání se ráda i zasměju, takže nehledám žádného vážného rozubradu : ) Prostě kamarád/a/ku, s kterou si po akci vypijeme skleničku. Preferuji spíše ženy.
agneska23(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Hledám doma/dominu na dopisování
Zdravím, jsem mladá sub, co ví co chce, ale v partnerském vztahu se jí to nedaří naplnit. Chtěla bych dominantní osobu převážně na dopisování a online výcvik, to ostatní záleží až bychom se poznali, ale zatím tomu nakloněná nejsem. Doufám, že tě najdu :)
LunaLil(22)
Masochistická žena hledá sadistickou ženu
Akce brno
Hledám parťáka z Brna na akce. Věnuju se shibari, ale obecně jsem otevřená spoustě věcem.
Husky(25)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Hledám ozvláštnění a zpříjemnění mého života
Hledám někoho, je mi jedno jestli muže, ženu nebo pár, kdo mi zpříjemní život. Ráda si občas užiju a dopřeju trochu těch sexuálních hrátek. Nehledám ale nic reálného pouze formou dopisování. Takže pokud by si mi chtěl nebo chtěla zpříjemnit dny dopisováním a zadáním nějakých úkolů budu moc ráda.
Diag: O36