Seznamka

antoineta(43)
Switch žena hledá dominantní ženu
Svázat a pak si hrát
Hledám rafinovanou dominantní (či switch) ženu, kterou baví vázání, spank, hledání a posouvání hranic mezi rozkoší a bolestí. Moje zkušenosti jsou malé, chuť velká a učím se rychle. V rámci experimentu výměna rolí možná. Hledám vzájemnou chemii a porozumění bez vztahových komplikací. Nechci si dlouho psát, preferuji setkání. Žiju v Praze, ale jsem pojízdná.
Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (momentálně jedenáctý měsíc na HRT), chtěla bych se seznámit s dominantním člověkem, přitahují mě jak ženy tak muži, v tomto ohledu preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Líbí se mi být poslušná subinka ale někdy ráda trochu pozlobím.
Husky(25)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
hledám dominantní ženu
Ahoj, hledám tady ženu, která by si přála vyzkoušet nevšední dopisování. Myslím tím zadávání úkolů online (mail, whatsapp,...) a vedením přes internet.
MissThriss(26)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Stále hledám subinku
Krásný den drahé ženy! Subíků bych prý měla na každém prstu aspoň pět... Ale najít ženu, která nebude z druhého konce republiky (ideálně Domažlicko), se kterou bych si rozuměla a padla do noty, je zdá se vzácnější jev, než najít poklad na konci duhy. Každopádně kdyby ste se některá odvážila, zkuste napsat a uvidíme, co uvidíme... Mám toho poměrně dost, jdu v životě klikatou cestou a tak hledám někoho, kdo za to bude stát
DrzéKotě(25)
Masochistická žena hledá dominantní ženu
Dominantní/switch kamarádka z Příbrami a okolí?
Ahoj, hledám touto cestou kamarádku z tohoto světa. Se svým vanilkovým okolím si moc nerozumím a potřebuji někoho, kdo by měl pochopení. Ráda pokec u kafe/vína a třeba i společné hraní. Mám moc ráda pouta, spanking i odpírání orgasmu. Miluji ženské tělo, takže nemám problém ti v případě vzájemných sympatií udělat dobře. :)
Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (momentálně desátý měsíc na HRT), Ráda bych našla někoho dominantního. Přitahují mě jak muži tak ženy takže v tomto ohledu žádné preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Umím a chci být poslušná subinka ale někdy také trochu pozlobím.
Ishie(21)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahojky. Jsem mladá, menší holčina, která už zhruba rok objevuje krásu shibari. A právě teď je ten čas, kdy bych ráda poznala někoho nového, s pro mě novým přístupem. Já se považuji za středně pokročilou modelku. Užívám si více jemné hraní s emocemi, ale vše je na náladě a domluvě :). Více ve zprávách ;)
BlackDahlia(34)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Ahoj
Ahoj. Ráda bych poznala vrstevníci ale ještě lépe starší dominantní ženu. Preferuji vysokou s ostřejšímy rysy a elegantním stylem. Sebevědemou a přísnou dámu na úrovni. Budu ráda když se ozveš :).
yose(49)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
...
Chtěla bych se s Tebou normálně kamarádit, podnikat různé věci (sport, cestování, káva) s tím, aby jsme dopředu měly jasno kdo je dominantní v našem „vztahu“, když si ho budeme chtít „okořenit“ společným sexem. Nikdy nebudu dopředu vědět, kdy přijde ta chvíle, kdy si se mnou pohraješ, kdy ti budu muset podržet, kdy ti to budu muset udělat, kdy se budu cítit poníženě. Nehledám jen bezduché trýznění svého těla. Ráda bych našla kamarádství, které bude mít své zvláštní hranice, které bude mít jiskru
MaláČúza(34)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám někoho kdo si mě hezky sváže :-)
Ahoj, nebudu chodit kolem horké kaše. Hledám riggera/riggerku. Hledám někoho, koho baví svazovat, být kontaktní, vzbudit a hrát si s emocemi. Uniknout z trápení a trablů reálného života. Na pravidelná setkání. Bez sexu. Umím čúzovat, ale taky se odevdat. Nechávám se vázat sice rok, ale chtělo by to intenzivnější praxi. Moje motto? Kde je chemie vzájemná, tam drží jakýkoliv uzlík. :-) Praha
Madam Cat(54)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledám kočičku nebo switch ženu
Hledám kočičku nebo switch ženu Hledám ženu pro společné hrátky, mazlení, volné chvilky ... .Chci kočičku, která se umí přitulit, příst, zamňoukat, vyslechnout, ale i poslechnout, udělat, zařídit. Budeš mi k dispozici dle svých možností a domluvy. Jsem dominantní, přísná, ale spravedlivá. Pokud nebudeš poslouchat, trest kočičku nemine. Pouze Brno a okolí.
Nekomata obecná(28)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Pet play, spanking, vázání
Zdravím, zkusím to znova. Hledám dominantní ženskou. Nejprve na pokec, a pak i na něco víc. Jsem na pet-play, spanking, svazování. Raději bych nějaký dlouhodobější vztah, ale pokud by se někdo chtěl jen sem tam střetnout, tak jsem taky pro.
Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (stále v tranzici), výška 175, hubená postava. Svět bdsm stále tak trochu objevuji a ráda bych našla někoho dominantního. Hodně se mi líbí shibari, spank či roleplay. Přitahují mě jak muži tak ženy takže v tomto ohledu žádné preference nemám. Umím a chci být poslušná subinka ale někdy také trochu pozlobím.
LucyCalwen(33)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledám zde ženu ideálně Praha/Středočeský kraj na pravidelné setkávání, ať už na sexuální hrátky, tak i na běžné radovánky, které život nabízí. Někoho s kým si budeme rozumět, kdo má otevřenou mysl a umí si život především užít. Mám otevřený vztah, ale nehledáme nikoho do trojky, ani nevytváříme trojúhelníky. Na společné chvilky bys byla jen já a Ty :). Mám ráda cestování, turistiku, divadlo, ráda zajdu na dobrou kávu nebo na dobré jídlo. Pokud Tě to oslovilo, neboj se napsat :).
Valentina(37)
Spanker žena hledá dominantní ženu
Žena hledá výprask od ženy
Hledám dominantní ženu, kterou vzrušuje představa výprasku na holou, který udělí jiné ženě (=mně). Z nějakého důvodu mi pořád píšou jenom sub muži, ačkoliv to tady mám uvedené jasně, že jsem sub a že jsem na ženy. A žena nikdy nenapíše, začínám si myslet, že žádná žena nechce přehnout přes koleno jinou ženou a dát jí výprask na holou, že se neposadí…
Kapybara(19)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Mladá subinka hledá starší dominu
Hledám dominantní kamarádku na pravidelné schůzky v Liberci a okolí. Mám ráda inteligentní, sečtělé ženy, ideálně výrazně starší. Jde mi především o přátelský vztah, nechci sex na jednu noc. Jsem zatím bez zkušeností, ale moc se těším až se to změní.
MarkýzaDeLobos(40)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Submisivní milenka
Líbilo by se ti, kdyby si s tebou hrála Dominantní atraktivni bruneta? Nehledám vážný vztah, ale hračku na mileneckou formu vztahu. Jsem velmi štědrá, očekávám dirty talks a zálibu ve spankingu. Vyžaduji notnou dávku inteligence, vášeň a poslušnost. Máš odvahu? už tuhle touhu nemůžeš vydržet a chceš si ji splnit? Preferuji mladší, do 30let , já 39
Nekomata obecná(28)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hlavně pet play
Zdravím, hledám dominantní ženu hlavně na pet play (drezůru, výcvik atd.), svazování, spanking. Sama jsem submisivní. Moje "vnitřní zvíře" je kočka, konkrétně rys. Jsem spíš pro osobní setkání např. v Ateliéru na Hostivaři, kde bychom si mohly ze začátku pokecat a pak i pohrát.
MissThriss(26)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledám se subinka :)
Krásný den, Hledám sub dívku, slečnu, ženu, která by chtěla pocítit slast z utažených provazů na těle a nad sebou pevnou ruku své dominy. Upiš mi svou duši a tělo, dobře se o ně postarám ;)
LUUUL(29)
Switch žena hledá switch ženu
Kdo ví
Zdravím, Ráda bych poznala někoho, kdo by mě zasvětil do kouzel BDSM komunity. Jsem takřka nepolíbená a mám chuť objevovat nové věci, budu ráda když se ozveš.
Diag: O36