Seznamka

Subinka1912(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hledám dominantní Pani :)
Rada bych našla Pani, nejlepe z Prahy, ale neni to podminkou, ktera by si rada vzala pod svá křídla ne tolik zkušenou subinku :) Těším se na zprávy, K.
Baronessa(48)
Sadistická žena hledá submisivní ženu
Hledám submisivní bytost z jiného světa
Moje představa je inteligentní a kultivovaná subinka z Prahy a okolí, která snese výprask, ponížení a další hrátky, o nichž více soukromě. Jsem silně dominantní typ a 24/7 je lákavá představa, leč nesplnitelná. Spíše by mě tedy zajímal dlouhodobější vztah. Vypadám výrazně lépe, než se píše v občance těmi nicneříkajícími číslíčky a můžeš se spolehnout, že mám úroveň i fantazii a nebojím se být nekompromisní, pokud dojde na věc.
historicka(35)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Dominantní nebo switch žena
Hezký den, hledám dominantnější ženu z Prahy. Někoho na úrovni, s kým se dá zajít na kafe nebo za sportem. Jsem vdaná a manžel ví o mém hledání, ale trojku nehledáme. Jsem pracovně vytížená, a proto prosím pište jen pokud se chcete co nejdřív sejít na kafe a diskuzi. Nemám čas ani chuť si týdny psát. Pokud tam taková je a ještě k tomu by si ráda hrála s mým análkem, budu se těšit na správu
hadiz(38)
Switch žena hledá switch ženu
Žena na anální hraní
Hledám ženu na anální hraní (zatím mám zkušenost pouze s muži a chci zkusit ženu). Nejlépe Brno. Muži a páry nepište. Více info v profilu a ve zprávách.
ReafromHades(30)
Little žena hledá submisivní ženu i muže
Kamarád do písmen
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Ccat(44)
Switch žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
..zkušený, rozumný, zvíře v rouše beránčím, kterému by přišla vhod kočka do provazů..? Potřebuji a chci.
Ranowa(31)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž či žena na plnění fantazií
Ahoj, najde se tu dominantní muž či žena ve věku kolem 30 let? Hledám někoho na psaní, přátelství, pokec o bdsm a dál se uvidí. Nehledám vztah, vše bez narušení soukromí. Ideálně Praha a okolí.
Lelia(27)
žena hledá rope bunny ženu i muže
Hledám ptáčka na zamotání do sítě
Ahoj, hledám kreativního člověka (pohlaví nehraje roli) z Brna nebo Prahy, s otevřenou myslí (a ideálně kouskem flexibility), který by měl zájem se občas nechat zamotat do provazů. Někoho, kdo se u toho zvládne zasmát a nebude to brát smrtelně vážně. Nehledám vztah ani nechci, aby v tom bylo cokoliv sexuálního, hledám jen trochu zábavy a relaxu. Zkušenost zatím nejsou mojí předností, na druhou stranu , tě nikdy nebudu tlačit do posouvání tvých hranic a vždy budu naslouchat Tobě a tvým pocitům L
baryna(63)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najdu?
Submisivní fena hledá páníčka na vše. Najde se páníček pro starší fenu? Více informací v profilu.
Lydie(24)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám kamarádku
Hledám kamarádku na pokec, hraní deskovek, sport :) Ideálně Ostrava.
switchcouple(26)
Switch žena hledá dominantní ženu
Hledám Madam
Jsem latexová otrokyně a hledám Dominantní ženu na dlouhodobý bdsm výcvik a výchovu posouvání hranic a naučení novým věcem, nebráním se téměř ničemu
Valentina(36)
Submisivní žena hledá spanker ženu
Výprask pro holku mateřskou rukou
Najdu tady ženu, kterou by lákalo dát výprask na holou jiné ženě v roli dospívající holky? Můžeš mě tím pak přimět k poslušnosti v sexu.
Jednorožka(41)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Jsem subinka a hledám kamarádku… Nejlépe bi a také submisivni ale hlavni je abychom si rozuměly a neměly k sobě moc daleko, písmenka tady nejsou špatná, ale raději bych reálné schůzky a možnosti se od povídání dostat i k novým zkušenostem.
Holkacislo22(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Jsem submisivní. Pro Pána, Paní udělám cokoliv. S Pánem zkušenosti mám, ale dlouho mě láká zkusit mít dominantní kamarádku a později třeba Paní ?? Nejdříve psaní a online výcvik a když se poznáme, tak případně víc ? Děkuji. Těším se.
Verolinex(22)
Little žena hledá switch ženu
Ráda bych našla kamarádku, přibližně ve stejném věku, jako jsem já. Na psaní, na společné trávení volného času, prakticky na cokoliv. Nezáleží mi na bdsm preferenci ani na sexuální orientaci. Jen by si mohla být ze stejného kraje ;)
Enemia(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Spratek hledá někoho na akčnění :)
Hledám ať už ženu nebo muže, 18-26 let (do těch třiceti ještě zauvažuju, ale výš už to stejně nepůjde), na občasné až pravidelné akčnění a hraní si. Spíše než sex hledám spanking, shibari, ale sexu se rozhodně taky nebráním :) já studentka, krev a mlíko, submisivní, nicméně brat (spratek, chceme-li česky) se zálibou v bolesti a ponižování s dominantní povahou, nicméně když jeden ví, jak na mě, zjistí, že jsem v posteli submisivní. Jsem v otevřeném vztahu, hledám jen akčnění. Pouze Praha.
Amélie z Montmartru(36)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám kamarádku do nepohody
Jsi z Ústeckého kraje ? Chybí ti společnost. Ozvi se prosím.
Verolinex(22)
Little žena hledá dominantní ženu i muže
Hledá se noční ptáče, kreativní tvor, inteligentní osobnost se smyslem pro humor. Bývám vzhůru do časného rána a ráda bych měla parťáka na noční filozofování. Pokud rád píšeš, ať už příběhy nebo poezii, bod pro tebe ;)
andreja23(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najdu
Sem Bi a hledám zenu-par-rodinu , nebráním se ničemu, mam rada nahotu všude kde to jde .
ni.ma(33)
Submisivní žena hledá switch ženu
Kamaradku na anal play
Ahoj, hledam kamaradku na hratky se zadeckem. Idealne Plzen a okoli.
Diag: O34