Seznamka

Ississ(46)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Starší pár
Submisivní žena hledá starší pár 50+.
Littlegirl97(25)
Sadistická žena hledá submisivní ženu
Subinku prosím.
Prosim o opalenou, štíhlounkou lesbickou či bisexualni subinku, kterou budu moci občas potrápit, ale častěji se jen tak mazlit. Kamarádku do vířivky, kterou nerozhodí ruka pod krkem nebo pár ran přes zadeček. Najde se?
Prisnapani(39)
Switch žena hledá switch ženu i muže
Switch par pro hratky
Ahoj, ráda bych našla pohodový switch pár na hraní, posouvání hranic, ale i třeba na vylet nebo sport. Jsem velmi hrava a zvídava rostanda. :)
RH13(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Nezkušená subka hledá svou paní
Hledám dominantní ženu, ideálně max. 35 let ( není podmínkou). Má budoucí paní by měla být ochotná zasvětit mě do tajů BDSM a na oplátku jí splním vše co si bude přát ;) Pouze Liberecký kraj PS: mám opravdu ráda řetězy
REDBITCH(25)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hledám dominantní žena z Plzně. Nejlepší by bylo řekněme přátelství s výhodami. Existuje vůbec někdo takový?
sub96(25)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahoj, jsem z Prahy a ve svazování jsem nová, ale hrozně ráda bych se do toho dostala, protože mě to nesmírně baví. Hledám tedy riggera nebo riggerku, kteří by mi pomohli krásy shibari světa objevovat.
antoineta(41)
Switch žena hledá dominantní ženu
(Po)hraj si se mnou
Hledám dominantní (nebo switch) ženu, kterou baví svazování a hračky. Neláká mě brutalita a vulgarita, ale rafinovanost, hra a naplnění fantazií. Moje zkušenosti jsou malé, uvítám tvoje a stejně tak můžeme objevovat společně...
VelvetKiss(31)
Dominantní žena hledá submisivní ženu i muže
Kamarádi v novém městě
Ahoj! Jsem v Olomouci nová, a ráda bych se seznámila s někým, kdo by si občas zašel do čajky, do kavárny, na nákupy, za kulturou a provedl mě městem :) Budu se moc těšit!
Grey27(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Ahoj, jsem ftm z Brna. Je mi 21 let a studuji vysokou školu. Hledám tu dominantní ženu na dopisování, trávení volného času nebo na pravidelné schůzky. V BDSM jsem otevřený téměř všemu, ale je spoustu věcí, které jsem ještě nezkusil. Pokud jsem tě zaujal, budu rád, když napíšeš
fenka.dog(35)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
pes hřebec, pony osel
Hledám někoho se zájmem o zoo. někoho, kdo má reálnou možnost zvířátka. Povídání o tématu je sice fajn, ale jednostranná diskuze mě moc nebaví. Nezkušenné zvřátko neni problém. Oceňuji fair jednání a upřimnost. DOminance neni arogance. Poprosím o pár vět o tobě a mazlíkovi. BUdu se těšit.
Mavlicka(23)
Switch žena hledá switch ženu
Hledá se hravá kamarádka!
Ahoj, je mi 23 let, jsem z Prahy a moc ráda objevuji, zálibu mám v shibari. Ráda bych našla kamarádku podobného ladění, milou, hravou, komunikativní s chutí objevovat. Nezáleží na tom, zda jsi dom/ sub/ switch, určitě nalezneme téma, o kterém si budeme povídat u dortíku a nebo budeme rovnou zkoušet. Zároveň hledám i kamarádku na návštěvy atelieru :) Budu se těšit na zprávy ;) PS: žádný dotaz není špatně tak se neboj napsat.
borgryd(46)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Dáma hledá svojí poslušnou..
Najde se žena či dívka z Prahy, kterou baví především spanking, vše ostatní je na dohodě.
Issac.puppy(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Trans Štěně Hledá Domov
Trans štěně hledá milujícího paničku nebo panička na plný úvazek. Který jej pochopí, pomiluje a postará se ale taky řádně potrestá, když bude třeba. Hledá někoho, komu může svěřit svou duši a někdo kdo zanechá šrámy na těle.
AlčaBi(41)
Switch žena hledá switch ženu
Najdu tě? Ústecký kraj nebo odkudkoliv
Hledám podobnou ďáblici na společné BDSM hrátky. Jsem silně Bi. Více Dom a perverzní. Ideálně Žatec a okolí. Možnost nastěhování k nám. Najdu?
Michalka(31)
Submisivní žena hledá switch ženu
Výchova výpraskem
Výchova výpraskem Ráda bych našla starší přísnou ženu, která miluje výprasky a zařazuje je tak i do svého běžného denního života a chtěla by takovou víc než kamarádku, kterou by trestala i za reálné prohřešky důkladnými výprasky na holou. Ráda jsem důkladně a dlouze bita na zadek, vytahána důkladně za ucho, klečení či stání v koutě, psané tresty, dress code, atd. Více ve zprávách.
ZuzanaT(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Ráda bych se seznámila s vyzrálou inteligentní ženou hledající partnerku pro společný život. Která ráda uděluje výchovné výprasky. Můžeš být switch.
Pavlina79(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Patřit, přála bych si Ti patřit.
Ráda bych našla dominantní ženu z Prahy ve věku okolo čtyřiceti let. Jsem submisivní masochistka, v oblasti BDSM mám relativně bohaté zkušenosti. S Tvou pomocí bych ráda našla své místo a zjistila, kde mám své hranice. A třeba by časem mezi námi mohlo vzniknout i něco pevnějšího.
MIKO(22)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám kamarádku
Ahoj, hledám kamarádku na kafe, vínko, pokec, nebo třeba společný wellness či zábavu. Nezáleží zda jsi dom, nebo sub. V případě vzájemných sympatií třeba i na občasné hrátky. Pokud se tvé zájmy netočí pouze okolo nákupů a make-upu věřím, že snadno najdeme společné téma :) Partnerský vztah se ženou nevyhledávám, pokud to máš stejně napiš.
Jednorožka(41)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Hledám kamarádku na popovídání o zážitcích a zkušenostech v BDSM... Je jedno jestli jen tady nebo i v reálu u kafe nebo skleničky. Takže vzdálenost, věk ani vzhled nehraje roli. Nehledám nikoho na sex, jen na povídání. Chybí mi kamarádka stejná jako já, která by měla pochopení, nejlépe ne příliš zkušená, ale ani to není podmínka. Těším se, že se najdeme.
Barbora20(26)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám spíše dominantní ženu
Ráda bych našla slečnu, která se mnou bude sdílet nadšení pro BDSM hrátky. Ideálně dominantní, ale může být i switch, abychom si spolu dokázali užít co nejvíce. Preferuji ženy, které nemají problém se přidat i k hrátkám se mnou a dominantním přítelem, ale není podmínkou. Budu se těšit na zprávy.
Diag: O43