Seznamka

ReafromHades(30)
Little žena hledá dominantní ženu i muže
Chcete mě?:-D
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Sienna(29)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Učitelka angličtiny
Zdravím vás milé dámy, hledám přísnou učitelku angličtiny. Reálné hodiny angličtiny s motivací pomocí výprasků a pozičních trestů, nehledám sex. V rozumné dojezdové vzdálenosti z mého bydliště. Mám partnera, který o inzerátu ví a souhlasí s ním. Těším se na zprávy, neposedná studentka ;-).
FragileNightmare(27)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledá se rigger
Láká mě nechat se zamotat do provázků.
Grey27(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Hledám dominantní ženu, případně muže, která mi ukáže mé místo. Netoužím po ničem víc než potom, aby byl můj krk uvězněn v něčí ruce. Je mi 22, jsem z Brna a studuji VŠ.
Kitta(29)
Switch žena hledá rope bunny ženu
Kamarádka na vázání
Protože moje aktuální kamarádka/modelka otěhotněla a dlouho teď se mnou vázat nebude, hledám někoho, s kým pokračovat ve workshopech a dál se učit. Vázání beru primárně z estetického hlediska, jsem víceméně na začátku (základy závěsů), bezpečnost především a i proto nechci vázat doma, ale jen pod dohledem zkušeného lektora/lektorky. Důležité je abychom si sedly lidsky a byl to pro nás obě příjemně strávený čas. Ráda se sejdu osobně a proberu s tebou víc, komunikace je základ :)
Diki(18)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Paní na zaučení
Ahoj, jsem opravdu mladá holčina která hledá paní/slečnu na zaučení bdsm praktikami. Hledám někoho dominantního kdo dokáže vést ale taky někoho kdo dokáže pochopit, že se některých věcí možná zaleknu a nebudou pro mě. Jelikož opravdu nějaké velké zkušenosti nemám . :)
baryna(63)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najde se ???
Jsem starší subinka a pokouším se najít férového pána na vše pěkný. Více informací v profilu.
Jednorožka(42)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Hledá se reálná kamarádka... Sejít se, pokecat... a kam se dostaneme se uvidí, co Ty na to? Jsem bi, sub, 41, baculka... Obyčejná holka co hledá někoho stejně normálního v dnešní nenormální době. Těším se, že napíšeš.
Koalka(19)
Submisivní žena hledá caregiver ženu i muže
Nováček
Ahojky :) Ve světě BDSM jsem nová a ráda bych poznala nové věci a něčemu se "přiučila" :) Primárně mám zájem spíše o dd/lg vztah, ale ráda se pobavím i na jiné téma :) Hledám spíše někoho ve své věkové skupině, případně do věku 35 let Budu moc ráda za zprávu :)
drzá.květinka28(34)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Sub žena hledá sub/switch/dom ženu na hraní
Hledám ženu na společné hraní. Nikdy jsem se se ženou ani nelíbala a láká mě společné mazlení. Na BDSM orientaci mi spíš nezáleží, ale preferovala bych asi také subinku. Jak to mám v BDSM se ženama zatím nevím. Kamarádství i v běžném životě výhodou.
Coraline(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Pánička
Ahoj, jsem sympatická, submisivní slečna. (mám partnera/pána) Hledám zde kamarádku/páničku, se kterou si budu rozumět v normálním životě jako kamarádka a doma jako submisivní fenečka. Miluju ponížení a sloužit lidem, na kterých mi záleží. Hledám dlouhodobý vztah. Můžeme podnikat různé akce a výlety. (Pokud by jsi se chtěla seznámit i s mým pánem, tak v tom není žádný problém a ráda vás představím.) Těším se na zprávy. Prosím o zaslání fotky - na sympatiích záleží.
Fru(36)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Jsem v dlouhodobém vztahu, sexuálně spíš vanilkovém, kde se stydím realizovat své zvrhlé touhy, a tak bych moc ráda našla kamarádku, se kterou bychom mohly společně objevovat. S mužem jsem výhradně sub, ale se ženou si umím představit být více v dominantní roli, nejsem však vyhraněná a láká mě experimentovat. Vysočina, nejlépe od D1 dolů, jsem mobilní, zázemí mám, štíhlá světlovláska s větším zadkem, prý mladě vypadající
Subinka1912(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hledám dominantní Pani :)
Rada bych našla Pani, nejlepe z Prahy, ale neni to podminkou, ktera by si rada vzala pod svá křídla ne tolik zkušenou subinku :) Těším se na zprávy, K.
historicka(35)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Dominantní nebo switch žena
Hezký den, hledám dominantnější ženu z Prahy. Někoho na úrovni, s kým se dá zajít na kafe nebo za sportem. Jsem vdaná a manžel ví o mém hledání, ale trojku nehledáme. Jsem pracovně vytížená, a proto prosím pište jen pokud se chcete co nejdřív sejít na kafe a diskuzi. Nemám čas ani chuť si týdny psát. Pokud tam taková je a ještě k tomu by si ráda hrála s mým análkem, budu se těšit na správu
Ranowa(31)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž či žena na plnění fantazií
Ahoj, najde se tu dominantní muž či žena ve věku kolem 30 let? Hledám někoho na psaní, přátelství, pokec o bdsm a dál se uvidí. Nehledám vztah, vše bez narušení soukromí. Ideálně Praha a okolí.
Lelia(28)
Rigger žena hledá ženu i muže
Hledám ptáčka na zamotání do sítě
Ahoj, hledám kreativního člověka (pohlaví nehraje roli) z Brna nebo Prahy, s otevřenou myslí (a ideálně kouskem flexibility), který by měl zájem se občas nechat zamotat do provazů. Někoho, kdo se u toho zvládne zasmát a nebude to brát smrtelně vážně. Nehledám vztah ani nechci, aby v tom bylo cokoliv sexuálního, hledám jen trochu zábavy a relaxu. Zkušenost zatím nejsou mojí předností, na druhou stranu , tě nikdy nebudu tlačit do posouvání tvých hranic a vždy budu naslouchat Tobě a tvým pocitům L
Lydie(24)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám kamarádku
Hledám kamarádku na pokec, hraní deskovek, sport :) Ideálně Ostrava.
switchcouple(26)
Switch žena hledá dominantní ženu
Hledám Madam
Jsem latexová otrokyně a hledám Dominantní ženu na dlouhodobý bdsm výcvik a výchovu posouvání hranic a naučení novým věcem, nebráním se téměř ničemu
Valentina(36)
Submisivní žena hledá ženu
Výprask pro holku mateřskou rukou
Najdu tady ženu, kterou by lákalo dát výprask na holou jiné ženě v roli dospívající holky? Můžeš mě tím pak přimět k poslušnosti v sexu.
Jednorožka(42)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Jsem subinka a hledám kamarádku… Nejlépe bi a také submisivni ale hlavni je abychom si rozuměly a neměly k sobě moc daleko, písmenka tady nejsou špatná, ale raději bych reálné schůzky a možnosti se od povídání dostat i k novým zkušenostem.
Diag: O33