Seznamka

Talia(33)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Rigger/riggerka
Jsem submisivní trans holka z Prahy (v tuto chvíli přes rok na HRT), ráda bych poznala někoho na pravidelné vazání shibari, ať už na ws nebo v soukromí. I když už jsem s pár lidmi vázala (jako modelka) tak bych řekla že jsem stále v začátcích a moc ráda bych se v tomto posunula. chtěla bych se seznámit s dominantním člověkem, přitahují mě jak ženy tak muži, v tomto ohledu preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Líbí se mi být poslušná subinka ale někdy ráda trochu pozlobím.
Nekomata obecná(28)
Submisivní žena hledá switch ženu
Ahoj, primárně jsem submisivní. Poslední dobou v sobě objevuju i dominantní/sadistickou stránku. Je tu nějaká žena, která by chtěla se sejít a nechat si naplácat důtkou, bičíkem,...?
Otrokyne1111(34)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Vážný vztah
Hledám zde neobvyklý vztah. Muže hodně dominantního, který je charismatický a potřebuje vedle sebe oddanou, submisivní ženu pro vytvoření hluboké D/s,vztahu se vším co k tomu náleží. Hledám u muže obě dvě polarity jak přísnost tak i něhu. Aby bylo možno dosáhnout takové hloubky a intenzity vnitřních, hlubokých prožitků, tak se to neobejde bez základních znalostí sexuální magie, mystiky, jógy... Po fyzické stránce bych nejraději muže s hnědýma očima, tmavší vousy... Ale výjimka potvrzuje pravidlo
pacient443(23)
Switch žena hledá dominantní ženu i muže
Klinik fetiš
Dobrý den, Hledám někoho kdo si rád popíše a podělí se ze svými zkušenostmi z oblasti klinik fetiše
MissThriss(26)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Šafrán
Potřebuju od někoho trochu péče, výpomoc, oporu a masáž... Hledám svou šafránovou vílu, jehlu v kupce sena. Obratem nabízím střelenou, neustále něčím zaneprázdněnou a psychicky rozbitou matku od dětí, v neideálním vztahu. Bývala jsem sadistická domina, s úchylkou na vibrující hračky. Co jsem teď, to teprva zjišťuji. Úchylka mi rozhodně zůstala. Předem upozorňuji, že jsem obézní a trochu cvok, ještě navíc s depresemi. Domina jsem rozhodně netypická, s jaksi přátelským a respektujícím přístupem.
Veverka Zrzečka(28)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Akce
Zdravím. Hledám tady někoho sympatického, kdo by se mne ujal na vikend. Jsem uz dlouho bez pána a vlastně sexu obecně a potřebovala bych nějaké odreagování :) jsem ochotná dojet do Olomouce, Brna a případného okolí. O tom co mam ráda, hranicích a podobně si můžeme promluvit ve zprávách nebo na kafi, potencionálně se nebráním aby z toho vzniklo i něco dlouhodobého, pokud by se náma to oběma líbilo.
M.Rosse(32)
Dominantní žena hledá masochistickou ženu
Panenka na hraní
Hledám panenku na hraní. Slečnu či ženu, především masochistku na občasné hraní. Někoho, kdo má rád bolest a zkoušení nových věcí. Vše s rozumem a aftercare.
Tynicka(35)
Submisivní žena hledá switch ženu
Kamarádka na zlobení
Hledám ženu, které také chybí občasná ženská společnost. Takovou, se kterou si sedneme i po lidské stránce a budou z nás milenky i kamarádky, které čas od času společně navštíví zajímavou akci nebo si užijí v soukromí. Případnému zapojení našich partnerů se nebráním, vše je na domluvě :)
LUUUL(29)
Switch žena hledá dominantní ženu
Hledám pořádnýho zvrhlíka! Jsem switch a chtěla bych víc objevovat svou sub. stránku. Budu ráda když mi s tím pomůžeš a pořádně se na mně vyřádíš. :) víc info. bychom si řekly po zprávách. Těším se.
Dom777(30)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Subku pro krásné chvile
Hledám sub ženu pro krásné chvíle. Nejlépe Praha nebo Praha- východ. Kam můžu v dostřelu dojet autem, když budu mít chuť. Miluji svazovani, když jsi v me moci a můžu si stebou dělat co chci. Láká tě to ?
antoineta(43)
Switch žena hledá dominantní ženu
Svázat a pak si hrát
Hledám rafinovanou dominantní (či switch) ženu, kterou baví vázání, spank, hledání a posouvání hranic mezi rozkoší a bolestí. Moje zkušenosti jsou malé, chuť velká a učím se rychle. V rámci experimentu výměna rolí možná. Hledám vzájemnou chemii a porozumění bez vztahových komplikací. Nechci si dlouho psát, preferuji setkání. Žiju v Praze, ale jsem pojízdná.
Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (momentálně jedenáctý měsíc na HRT), chtěla bych se seznámit s dominantním člověkem, přitahují mě jak ženy tak muži, v tomto ohledu preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Líbí se mi být poslušná subinka ale někdy ráda trochu pozlobím.
Husky(25)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
hledám dominantní ženu
Ahoj, hledám tady ženu, která by si přála vyzkoušet nevšední dopisování. Myslím tím zadávání úkolů online (mail, whatsapp,...) a vedením přes internet.
MissThriss(26)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Stále hledám subinku
Krásný den drahé ženy! Subíků bych prý měla na každém prstu aspoň pět... Ale najít ženu, která nebude z druhého konce republiky (ideálně Domažlicko), se kterou bych si rozuměla a padla do noty, je zdá se vzácnější jev, než najít poklad na konci duhy. Každopádně kdyby ste se některá odvážila, zkuste napsat a uvidíme, co uvidíme... Mám toho poměrně dost, jdu v životě klikatou cestou a tak hledám někoho, kdo za to bude stát
DrzéKotě(25)
Masochistická žena hledá dominantní ženu
Dominantní/switch kamarádka z Příbrami a okolí?
Ahoj, hledám touto cestou kamarádku z tohoto světa. Se svým vanilkovým okolím si moc nerozumím a potřebuji někoho, kdo by měl pochopení. Ráda pokec u kafe/vína a třeba i společné hraní. Mám moc ráda pouta, spanking i odpírání orgasmu. Miluji ženské tělo, takže nemám problém ti v případě vzájemných sympatií udělat dobře. :)
Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (momentálně desátý měsíc na HRT), Ráda bych našla někoho dominantního. Přitahují mě jak muži tak ženy takže v tomto ohledu žádné preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Umím a chci být poslušná subinka ale někdy také trochu pozlobím.
Ishie(21)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahojky. Jsem mladá, menší holčina, která už zhruba rok objevuje krásu shibari. A právě teď je ten čas, kdy bych ráda poznala někoho nového, s pro mě novým přístupem. Já se považuji za středně pokročilou modelku. Užívám si více jemné hraní s emocemi, ale vše je na náladě a domluvě :). Více ve zprávách ;)
yose(49)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
...
Chtěla bych se s Tebou normálně kamarádit, podnikat různé věci (sport, cestování, káva) s tím, aby jsme dopředu měly jasno kdo je dominantní v našem „vztahu“, když si ho budeme chtít „okořenit“ společným sexem. Nikdy nebudu dopředu vědět, kdy přijde ta chvíle, kdy si se mnou pohraješ, kdy ti budu muset podržet, kdy ti to budu muset udělat, kdy se budu cítit poníženě. Nehledám jen bezduché trýznění svého těla. Ráda bych našla kamarádství, které bude mít své zvláštní hranice, které bude mít jiskru
MaláČúza(34)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám někoho kdo si mě hezky sváže :-)
Ahoj, nebudu chodit kolem horké kaše. Hledám riggera/riggerku. Hledám někoho, koho baví svazovat, být kontaktní, vzbudit a hrát si s emocemi. Uniknout z trápení a trablů reálného života. Na pravidelná setkání. Bez sexu. Umím čúzovat, ale taky se odevdat. Nechávám se vázat sice rok, ale chtělo by to intenzivnější praxi. Moje motto? Kde je chemie vzájemná, tam drží jakýkoliv uzlík. :-) Praha
Madam Cat(54)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledám kočičku nebo switch ženu
Hledám kočičku nebo switch ženu Hledám ženu pro společné hrátky, mazlení, volné chvilky ... .Chci kočičku, která se umí přitulit, příst, zamňoukat, vyslechnout, ale i poslechnout, udělat, zařídit. Budeš mi k dispozici dle svých možností a domluvy. Jsem dominantní, přísná, ale spravedlivá. Pokud nebudeš poslouchat, trest kočičku nemine. Pouze Brno a okolí.
Diag: O15