Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 34, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2021 17:49
Switch žena z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám akci
Hledám někoho z Chebska nebo Sokolovska na akčnění, kdo by byl prodlouženou rukou mého Pána za kterým se nyní díky opařením nemohu zajet podívat. Dovoleno je leccos s podmínkou natočení videa Pánovi při orálním sexu (já tobě). Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2021 17:38
bs22
bs22 (52)
#52562
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Neodbytné touhy
Velmi rád potkám pohlednou inteligentní ženu, kterou provázejí intimně - submisivní představy, jejíž touhy jsou neodbytné a nedávají občas spát při pomyšlení na dobrovolnou ztrátu možnosti pohybu, doplněnou o něžné či razantnější doteky v nečekané chvíli a o dlouze stupňované vzrušení a napětí. Je-li součástí oněch představ i trpělivost, touha, důvěra, pokora, oddálení, nejistota, gradace, vzdor, uvolnění, překonání, vášeň, obava z vlastních reakcí, prolomení, očekávání, občasná beznaděj, poddajnost, a současně potřebuješ pocit respektu i úcty vůči své osobě, a k tomu všemu ve vhodnou chvíli i dostatek něžnosti, pak bychom si mohli porozumět. Respektování pravidel a vysoká úroveň jsou samozřejmostí, stejně jako 100% bezpečnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2021 11:16
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
D/s vztah
Svobodný, přirozeně dominantný chlap (39/190/100) s pevnou rukou, která umí i pohladit, hledá mladší, lehce perv., submisivní slečnu k plnohodnotnému vztahu s BDSM prvkami – výchova, svazování, roleplay… Nájdeš odvahu?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2021 09:20
Waffik
Waffik (39)
#52559
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Povídání v nelehké době
Ahoj, v této nelehké době hledám dívku na hezké povídání s bdsm tematikou, a když se nám to bude líbit, tak se pak můžeme sejít, až se vše opět otevře. Napiš, těším se Tomáš.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2021 07:36
Switch muž z Libereckého kraje hledá switch ženu
Online výcvik
Zdravím, rád bych zde našel slečnu nejlépe switch případně sub, na online výcvik.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2021 21:22
Yukboy
Yukboy (37)
#52557
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
po-slušný pro neslušnou
Hodný a poslušný kluk (to jako já) by rád poznal zralou paní (to jako Vás) se zájmem o příjemné zvrhlosti a zvrhlé příjemnosti...
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2021 14:36
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Přirozeně dominantní pro láskyplný vztah
Úspěšný 40 letý muž, vzdělaný, vysoce postavený v zaměstnání, společenský, na úrovni, by rád poznal přirozeně dominantní ženu, za účelem vztahu, sňatku či založení rodiny. Rád bych našel ženu, které bych se mohl oddat tělem i duší. Nabízim spolehlivost, inteligentci, pracovitost. Ve vztahu jsem připraven snášet pro svou partnerku veškerá příkoří, se stupnujici se láskou stoupá má submisivita a oddanost. Rád předám klíč od pásu cudnosti. Imponují mi zejména sadistické a nevěrné ženy. Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2021 13:22
morbie
morbie (38)
#52555
Switch muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám
Ahoj, jsem sub normální postavy, 38 let/ 183/ 81kg / VS, zatím bez zkušeností s mužem, ale velkým odhodláním zkusit vše nové. Hledám zkušeného dominanta, který by mne využil - od úklidu, posluhy až po uspokojení. Nehledám extrémy, nejsem masochista a bolest beru jako trest, ale rád podstoupím pro potěšení pána. Hledám inteligentního (a náročného) pána na úrovni se zázemím, vztahem ke kůži/latexu, psychologické hře, ponižování, pokoře. Zdraví a diskrétnost na 1.místě.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2021 08:11
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Submisivní?
Zdravím submisivněji zaměřené dámy. Již několikrát jsem zde našel zajímavé ženy, ale vždy to z nějakého důvodu nedopadlo(vzdálenost, nekompatibilita...) a já si říkám, jestli se tu nepohybuje nějaká, se kterou by to konečně mohlo vyjít. Taková, která touží poznat své hranice a byla by ochotná zkoušet i neobvyklé praktiky z bdsm oblasti. Mám v hlavě hromadu nápadů a není je s kým realizovat. Bohužel díky mé pracovní vytíženosti a momentálním opatřením není možné se seznamovat tam venku. Co Ti nabízím? Snad zábavného a vtipného muže, který zároveň dokáže přitáhnout Tvé vodítko a ukáže Ti, kde je Tvé místo...
nový od tvého posledního přihlášení - 25.2.2021 19:37
spamu
spamu (63)
#52553
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Výprask
Rád bych zde našel ženu, která ráda dává výprask na holou páskem popřípadě důtkami. Vzhled ani věk mě nezajímá. Bohužel nemám své vlastní prostory. Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 25.2.2021 18:55
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.2.2021 13:21
sppvc
sppvc (39)
#52551
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní žena
Rád bych našel fajn sub ženu na trvalý partnerský BDSM vztah. Jsem z Prahy, 39 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.2.2021 09:29
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Ahoj, hledám dominantní ženu na reálné akce případně na on-line lekce.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.2.2021 15:04
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Student hledá dominantní ženu.
Ahoj, hledám tu nějakou ženu/dívku, která je dominantní. Už delší dobu mě láká podvolit se, zatím jsem to zkusil jen s mužem. Jinak o mně jsem 22 letý bi student bydlící v Praze, mám tu k dispozici byt. Dotazník mám vyplněný a na dotazy rád odpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.2.2021 15:00