Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Slušnost, poslušnost, hra
Tímto zvu submisivní ženu do lepší kavárny, popovídat si za účelem společného hraní na vybraná témata. Jsem empatický. Buď odvážná, napiš. Odpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.6.2018 01:15
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
criss
criss (51)
#43443
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku na dlouhotrvající vztah
Najdu hodně submisivní ženu, kterou bych si zamiloval a ochraňoval ? Jsem Dominantní muž z Jižních Čech a vše další je uvedené v mém profilu. Omlouvám se za neoriginální inzerát, já prostě jenom hledám a rád bych se seznámil.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2018 06:28
Dominantní muž z Karlovarského kraje hledá submisivní ženu
Letní prázdniny
Milé slečny, chcete si zavzpomínat na nedávné zážitky z letních táborů? Nabízím Vám možnost vrátit se v čase, mít zařízený program na celý den, kdy budete plnit úkoly možné i nemožné. A v noci budete toužit, že vás navštíví oddílový vedoucí nebo některý z praktikantů. Stačí poslat přihlášku poštou.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 21:02
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
D/s?
Vážný vztah? Morava, celá ČR. 37/178/90, pohledný sub gentleman hledá na vážné seznámení dom. dívku pro společný život. Vše si řekneme ve zprávách i fotku. Já podnikám, můžeš mi pomáhat. Záliba v moto. Mohla by jsi mít stejnou zálibu. Nevadí mi i mít doma stále D/s a veřejně partneři. Ozveš se? Bydlení u mě v hezkém domě vítám...Pokud jsi ráda latexová, tím lépe. -:)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 14:45
vib86
vib86 (36)
#43439
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám partnerku na vztah založený na principech ženské dominance. Muž dělá domácí práce a nosí pás cudnosti. Žena rozhoduje o všech důležitých věcech v domácnosti, má milence (mimo domov). Jinak víceméně klasický vztah založený na důvěře
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 12:56
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Dominant hledá dominu
Ač jsem dom, hledám bi dominu, se kterou bychom si pak našli subku pro společné hrátky.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 12:01
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Výprask a hrátky
Hledám ženu/y, jež by si chtěla/y užít výprask a hrátky dle libosti. Mohu dávat i dostávat. Děkuji za odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 09:12
jpalej
jpalej (26)
#43436
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, hledám "úplně normální :)", štíhlou, chytrou, usměvavou, hodnou a přirozeně hezkou ženu, na vážný partnerský vztah. Info o mě v dotazníku. Já jsem v životě dominantí, při sexu cca 70%-sub, 30%-dom. Zájmy: SM, ponižování, crossdressing, kostýmy, prádlo, roleplay....
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 01:35
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
volný otrok hledá pána
Jsem otrok, který je připraven se absolutně podvolit svému pánovi bez limitu. Jsem otrok, s nímž může pán zacházet jak chce podle své libosti. Pán mne může použít i pro tvrdé a odvážnější až sadistické praktiky beze stopky a omezení a i jako osobní živou toaletu. Chci, aby mne měl pán v úplné moci a jen on rozhoduje, jak se mnou naloží. Jde mi hlavně o ponížení, být ponechán plně vůli pána, rafinované mučení, hluboký orál s přidušením, piss, cbt. Vzrušuje mne pocit úplné bezmoci, kde si pán se mnou dělá co chce bez omezení a limitu. Jediné požadavky: zdraví, diskrétnost, ne veřejnost. Jsem z Prahy 180/100.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 23:13
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní kamarádku
Hledám submisivní kamarádku,se kterou si budu moci normálně popovídat o běžných věcech, starostech a radostech, ale v „posteli“ bude mojí poslušnou subinkou. Když budeš zlobit, umím být přísný, ale když budeš potřebovat umím i obejmout a pohladit. Rozvedený padesátník z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 17:15
Dominantní skupina z Prahy hledá switch muže
Hledam pruvodce Atelierem
Hledam muze, který by mi pomohl provest kamaradku Atelierem
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 17:00
Switch muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Mladá subinka
Ahoj, hledám nejlépe drobnou submisivní slečnu, která by se chtěla sejít a něco podniknout s mladým switch klukem, nevadí mi být sub ani dom takže výměna možná. Já 24 let, 185/100 sportovní postava, zajištěný, pohledný, slušný člověk, foto rád zašlu. V praktikách nejsem nijak omezený, kromě vyložených extrému, jinak jsem všemu otevřený záleží hlavně na domluvě. Rád popíšu tady na FB nebo kdekoliv jinde nebo se nezávazně sejít. Lokalita nejlépe Kutnohorsko/Ledečsko/Zručsko/Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 16:11
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám přirozeně dominantního muže.Dlouho jsem nedostala výprask.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 14:14
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Submisivní ženu na hraní
Jsem dominantní a hledám pro sebe submisivní ženu, která by mi byla k dispozici vedle mých otroků. Subinku umím potěšit i potrestat. Budeš mi k ruce dle svých možností a domluvy. Jsem přísná, ale spravedlivá. Nejsem na bití do krve, ale pokud nebudeš poslouchat, trest Tě nemine. Pouze Brno a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 11:25
Switch skupina z Prahy hledá dominantní ženu
Manželský pár hledá pomocnici nebo pár
Jsme manželský pár, on 50, ona 45 let, oba vlastně switch ale oba preferující variantu ona D, on s. Žádní modelové ale určitě existují i ošklivější lidé. Manželka postupně zjistila, že by se jí občas při akci hodila pomocnice, možná rádkyně, třeba i s vlastním subíkem. Velmi rád bych jí to dopřál. Nemáme o způsobu a míře zapojení žádné konkrétní představy, spíše bychom chtěli nechat věci "vyplynout" z předchozího setkání a vzájemných preferencí. Hranice máme jen ve výhradně hetero-hraní a výhradně uvnitř hranic bezpečného sexu. Najde se nějaká vstřícná pomocnice, nebo snad i instruktorka?
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 10:17
Switch muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Našla by se tu sympaťačka s tajnou vášní pro vzrušení z ponížení nebo potrestání? Vše podle domluvy. Na občasné schůzky nejen na toto téma, takže je vítán i smysl pro jiné volnočasové aktivity - výlety, sport, kultura.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2018 22:20