Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.12.2019 17:49
rafako
rafako (39)
#49193
Switch muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Zena z Ustecka?
Najdu zenu, kterou klasicky sex nenaplnuje a chtela by vybocit ze stereotypu nevsednima praktykama a predevsim BDSM? Pomale poznavani vseho hezkeho a posouvani hranic. Usecko
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2020 13:10
Titano
Titano (37)
#49192
Switch muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zajímavá fototvorba
Ahoj, dobrý den, velmi rád bych našel autorku či autora fotek, kterému bych mohl stát modelem. Láká mě nechat se fotit v extrémních situacích, na veřejnosti, s tématy jako je clinic, pervers, fetish, nebo i spolu s dalšími subíky či subinkami. Obsah i můj dresscode podléhá vůli fotografky/fotografa, nechám vše plně na tobě, užití fotek ke zveřejnění potom na vzájemné domluvě, ale nebráním se jejich prezentaci, pokud budou stát za to. Pokud máš nějaký takový plán v hlavě, ozvi se a domluvíme se na realizaci.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2020 11:11
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Klinik - Gyno
Hledám submisivní ženu kterou lákají klinik hrátky. Prostory, vybavení a pomůcky mám, ale pokud chceš, můžem i u Tebe, nebo na nějakém neutrálním místě. Tvůj vzhled, stav, a to odkud jsi nehraje roli. Pokud máš zájem a odvahu tak se ozvi. Žádné hrubé zacházení, vše téměř na profi úrovni.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2020 06:33
Jucko
Jucko (40)
#49189
Submisivní muž z Prahy hledá switch ženu
Bondage
Milé slečny, dámy a paní, Ačkoli jsem zaměřením spíše submisivní, tak jsem se začal více zajímat o bondage a rád bych našel někoho s kým bych mohl rozvíjet tyto dovednosti. Rád bych se naučil dobře a bezpečně svazovat. Hledám tedy jednu ženu bez ohledu na věk či tělesné proporce, kterou svazování baví. Samozřejmě prostory a náklady s touto zábavou spojené jdou za mnou. Pokud by se našla switch která se taky chce naučit svazovat, tak se můžeme vždy prohodit. Mějte se hezky a přeji vám všem hezky den. Jucko
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2020 14:35
Vladis
Vladis (25)
#49187
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Už nechci hledat...
Už bych rád přestal hledat a konečně se zamiloval na první pohled. Vždyť život je o to hezčí když je s kým sdílet zážitky. Není ani taky důležité aby jsi byla vyloženě dominantní, sám jsem switch. Důležité je ovšem mít schopnost se zasmát i sám sobě a například zařvat v davu furíků "zešmoulujte mě" načež zjistit že ta barva nejde dolů. Pokud jsi z Pardubic nebo blízkého okolí, je ti řekněme do 30 let, jsi veselé povahy a s hlavou otevřenou, velice rád tě poznám. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2020 00:55
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní přítelkyni
Hledám ženu, která se nebojí tvrdších praktik a switch sexu. Chci potrestat.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 23:35
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zdravím,
Jsem mladý dominantní muž a rád bych si našel slečnu do 35 let, slečnu se kterou bych se mohl uvolnit formou povídání, nebo bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 23:21
zox
zox (48)
#49183
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám poslušnou submisivní holku-s malými nebo žádnými zkušenostmi
Jsi plnoletá slečna, která si ve své fantazii představuje např., jaké by to bylo nechat se ovládat, muset poslouchat a plnit příkazy nebo nechat se trestat (třeba výprask), bezmoc (nechat se svázat), nechat se ponižovat, sloužit pánovi, a tyto představy tě vzrušují? Objevuješ v sobě submisivní nebo i masochistické příp. i otrocké sklony? Na jedné straně se za své představy stydíš (bojíš se reakce okolí, nepochopení, opovržení), na druhé straně tě láká něco z toho zkusit, ale zatím v BDSM nemáš zkušenosti nebo jen malé a potřebovala bys najít někoho, kdo tě pochopí, komu se můžeš svěřit a kdo tě povede a zaučí? Proto bys uvítala muže se zkušenostmi v této oblasti, u kterého bys našla porozumění a možnost nejdříve si o svých představách psát, pomoci vyznat se sama v sobě, možnost se svěřit a ptát se a časem se i setkat a vyzkoušet nezávazně něco z představ v reálu (nechat se uvést do světa BDSM, při respektování dohodnutých hranic, bezpečnosti, diskrétnosti, a to krok za krokem)? Zázemí mám. Pokud máš přítele (a např. klasický sex tě nudí a jen plácnutí přes zadeček je pro tebe málo), tak při respektování této skutečnosti – bez narušení vztahu. Vůbec nevadí, pokud jsi nesmělá, málo zkušená nebo třeba i bez zkušeností v intimní oblasti. Důležitá je i přiměřená inteligence. Je to trochu o tobě? Tak napiš tomu, kdo ti v této citlivé oblasti rozumí a u koho najdeš pochopení. Budu se těšit na odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 20:08
mm-r
mm-r (38)
#49180
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
subinku
Hledám milou subinku na trvalé soužití. Vztah s BDSM.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 18:52
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Dominantní divku
Submisivní muž, hledá dominantní dívku, kterou bych mohl uctívat, líbání nohou, ass licking, atd. Časem i víc
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 18:28
Sempi
Sempi (55)
#49178
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
TV subinka hledá Paní
Pokud jste žena, která se ráda nechá hýčkat a ráda domestikujete subinku pro svou potěchu, odepište mi prosím. Sním o Vás. Nikola
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 18:22
enel
enel (54)
#49177
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledám muže.
Hledám dominantního muže, ne sadistu. Sympatického, s rozumem a chutí podnikat i jiné věci, než jen akčnit.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 16:40
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
BDSM a vše kolem něj
Zdravím všechny slečny a dámy. Jsem 25ti letý dominant z MSK a hledám submisivní protějšek na objevování tajů a krás BDSM. Příliš mi nesejde na tvém věku a vzhledu, důležité je pro mě abys byla opravdu submisivní (ne že si to jen myslíš) + tvůj zájem o BDSM. Pokud si to představuješ tak, že ti sepnu ruce za zády falešnými pouty a pak ti ho tam vrazím, ani mi nepiš. Jde mi o opravdový význam zkratky BDSM = Bondage and Discipline, Dominance and Submission, Sadism and Masochism (Svazování a Disciplína, Dominance a Submise, Sadismus a Masochismus). Budeš svázaná v polohách, o kterých ani nevíš že existují. Provazy budou tak pevné, že jediné co budeš moc svévolně dělat, bude slintat na zem. Podrobíš se mým rozkazům. Pokud ne, přijde trest. Rákoska a bičík ti ukážou místo na mé podlaze. Budeš ponížená, ukážu ti že jsi jen čubka :-) Vše se samozřejmě děje na základě předchozí domluvy a stanovení si pevných hranic = k uspokojení obou. Na všem se lze domluvit. Pokud jsi se dočetla až sem, pravděpodobně tě inzerát zaujal ;-) neváhej se odpovědět. Očekávám slušnou odpověď, ve které se v několika větách představíš a napíšeš základní informace o sobě + přiložíš civilní fotku. Pokud mě tvá zpráva zaujme, oplatím ji stejnou mincí a uvidíme jak se to vyvine.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 15:51
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní slečna na trvalý vztah
Zdravím, svobodný, VŠ, pracující a seriózní pohodář veselejší povahy hledá submisivní slečnu na trvalý vztah. K ženám se chovám korektně a rovnocenně, byl bych však rád, kdyby bylo partnerku možné v "ložnici" po vzájemné domluvě ponižovat a mučit různými BDSM praktikami (viz můj poctivě vyplněný dotazník:)). Před zdlouhavým dopisováním (tj. po několika vzkazech) preferuji osobní setkání. Foto rád zašlu, jen ho tu nechci veřejně vystavovat, díky za pochopení :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2020 14:03
evra1
evra1 (49)
#49173
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Praha a okolí
Zkušený, přirozeně dominantní, zajištěný VŠ sportovní postavy hledá výrazně submisivní případně masochisticky založenou ženu nebo pár na pravidelná setkávání v privátních prostorách mučírny v Praze. Spank, výprasky, podvazování, svazování, znehybnění, osobní prohlídky, výslech, výcvik, ale i tvrdší praktiky.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2020 19:30