Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Hledám zmrda
Hledám orálního zmrda z Prahy a nebo okolí. Zmrda, co bude dlouze lízat a kouřit. Zmrda, kterého budu zneužívat u úklidu, zmrda, co bude dostávat tvrdý výprask, zmrda, kterého budu tvrdě šukat, tvrdě mu roztahovat anál a mačkat koule.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 20:23
Lamza
Lamza (26)
#45874
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Střední a východní Čechy
Jsem vysoký, společenský, dlouhovlasý, upovídaný, silně slabozraký switch, co téměř vždy ví, co chce, a sháním nějakou, která by si se mnou rozuměla nejen v BDSM oblasti. Mám rád přírodu, hudbu, tanec, fantasy, četbu, psaní povídek nebo třeba zkoušení nových věcí. A zvídavé duše určitě najdou víc i ve zbytku profilu. Oblast od Prahy na východ - nejlépe v okolí kolínska, Hradce Králové nebo Pardubic. Fotky nezveřejňuji, ale po vzájemné dohodě...
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 16:38
Switch skupina z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Okres Svitavy okolí Poličky
Manželský pár hledá k sobě silně submisivního muže na roli cuckolda, posluhy, orálního uspokojování obou, děvka pro muže plus spank. Vše postupně, nic nejde hned najednou
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 15:59
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám
Hledám vhodnou partnerku a nebo milenku. Jsem erotoman a navíc dominantní a mám prý hledat raději zde, prý zde mám větší šanci najít co hledám. Tak uvidíme zda to něco zde přinese. PS: Mám rákosku a nebojím se jí použít ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 15:53
pan43
pan43 (48)
#45871
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Koho hledám? Ženu s darem submisivity, holčičku, zvířátko, a mírnou masochistku. Nehledám milenku, náhodnou akci, to opravdu ne, hledám ženu, co touží se svým mužem zestárnout a nestydět se jednou ohlédnout. více info v profilu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 11:54
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Kino
Vím, že tu moc žen ze Šumperska asi není ale kdyby přece, tak bych rád nějakou, co ráda Červeného trpaslíka. Celá první série bude v kině tak ať nejdu sám :). Je jedno jestli sub/dom.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 11:03
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/S subinku
Hledám submisivní ženu na lekce, výcvik nebo i D/S vztah. Jsem v d/s zkušený, nezadaný s vlastním zázemím, narozený ve znamení Štíra. Velmi komunikativní, s velkou fantazií, svoji subinku umím ochraňovat, být jí oporou, vést ji.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 20:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 17:57
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Footfetish, footjob
Jsem footfetišista a tak hledám prima holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný nožky. Nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Samozřejmě bez narušení soukromí v azylu pro milence. Jsem muž v pohodě 46/180/75
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 12:53
erhu11
erhu11 (49)
#45865
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo sw partnerku
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 08:30
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám služku
Hledám otrokyni/služku na víkend. Pokud budeš poslušná, odměním Tě, jestli budeš zlobit, přijde potrestání. Budeš mi sloužit, starat se o mne, plnit přání a příkazy. Neboj se a napiš!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 20:52
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, sympatický, sportovní postavy, mladšího vzhledu se zálibou v latexu hledá tímto štíhlou dívku, ženu na přátelství a dlouhodobý vztah. Ozveš se?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 16:24
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám vážné seznámení
Přeji hezký den, rád bych touto cestou poznal paní, jenž se cítí stejně jako já osamocená, a touží po trvalejším vztahu. Samozřejmě ze začátku by bylo jen dopisování, po chvilce osobní setkání, a při vzájemných sympatií i vztah. Nemám žádné nároky na vzhled, srdce si vybírá samo. Abych se trochu představil, tak jsem obyčejný 20 let starý klučina,co miluje cestování a tvrdší romantiku, také vařím a jsem velmi pozorný. Budu se těšit na případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 15:58
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 11:26
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Naplň svoji fantazii
Manželský pár (muž dominantní(46), žena submisivní(44) –k jiné ženě však submisivní i dominantní) hledají pro rozšíření svého sexuálního života submisivní ženu, která také touží naplnit své představy a chtěla by realizovat své tužby u páru. Jsme rozumní, přístupní dohodě, dodržujeme dohodnuté hranice a respektujeme stopku. Chceme ať se to líbí i Tobě. Vzrušuje nás hlavně bondage, podřízenost muži i ženě a rádi používáme pomůcky. První schůzka nezávazná, zveme Tě na kafe, pak se sama při seznámení s námi rozhodneš . Jsme z ostravska, můžeme však dojet i za Tebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 00:11