Seznamka

vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 38 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Osamocený, znuděný, plný submisivní energie, kterou bych rád někde uvolnil, poznal svoje hranice, oblíbené praktiky, atp. Nechtěl by si někdo pohrát si v rámci nastavených pravidel?
4teen(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
"1"
Hledám kamarádku. Doslova a do písmene. Do poslední kapky krve :-). Ten rým jsem teď vymyslel, protože jsem prostě dobrý.
dom..john(29)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám zkušeného Pána
Ahoj, rád bych zde našel zkušeného Pána, Paní nebo pár, nejlépe s nějakým zázemím, ale není to podmínkou. Mohu Vám nabídnout sebe jako zkušeného, zdravého a poslušného otroka s opravdu velkou sbírkou výbav a latexových oblečků. Více na mém profilu, v případě zájmu se rád rozepíši v soukromé zprávě.
Sub.Fox(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka na hraní
Rada bych cíleně touto cestou objevila dominantního a zkušeného muze, kterého by bavilo si me podmaňovat, sexuálně mučit obě dírky, roztahovat je, kontrolovat můj dech, znásilňovat atp. Jsem v tomto světě nová a nezkušená, co ale vim je, ze obyčejní muži, mi nikdy tyto touhy nebyli schopni splnit. Existuješ?
morghulis(41)
Switch muž hledá switch ženu
Hrátky podle Tebe.
Kamarádství / jiskřivý tajný vztah, kdy budeš ta co rozhoduje a užívá si mě v podřízené roli ke svému vzrušení a uspokojení. Bavilo by Tě ovládat, aby dění probíhalo podle Tvých přání, nápadů a scénáře? Nehledám vůbec nic drsného, pouze "soft verzi" dominance, rozmarů ... (třeba nahý pro Tvé rozptýlení - nebo i kamarádek), pestré úkoly, posluhování, péče o Tebe, masáž a rovněž hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží přece jen na fantazii). Žádné velké úchyláctví. Toužíš být ta velící?
Honza87(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám svou ženu
Hledám životní partnerku přiměřeného věku, která chce začít budovat domov a rodinu. V běžném životě rovnocenou partnerku, které si budu vážit a chránit ji, a užije si doma výprask na prdelku. Hledám zde, protože výprask je velkou součástí vztahu. Je mi 35 let. Rád jsem v přírodě. Jsem aktivní se spoustou zájmů. Jsem kuřák.
Pan42(31)
Sadistický muž hledá submisivní ženu
Výcvik subky
Jsi poslušná subinka do 35 let, chceš úkoly, rozkazy, tresty? Budu tě učit být poslušnou čubkou, roztáhnu ti kundu, zadek, budeš nosit věci v sobě, když budeš neposlušná budou tě bolet díry a mnohem víc. Odepiš jen pokud to chceš dlouhodobě a budeš poslušná. Nejdříve online dokud se nepoznáme a nebudeš připravená alespoň na fisting, poté si tě možná vezmu k sobě. Pro urychlení napiš do odpovědi svůj snapchat.
panQ(48)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Ahoj
Pozvolné budování intimity a poznávání se na bázi Ds vztahu. Jsem vyšší, štihlý, inteligentní (VŠ), empatický a nezavislý. Přerov, Olomouc, Hranice, Hulín.
KinkyBitch4U(38)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
CBT hrátky
Moje koule a šulin pro Vás, Madam. Nezkušený, s pokorou prosím o přízeñ a torturu. Tahaní, plácání, mačkaní, podvazování koulí. Leštění žaludu, oddalování. Byčík, důtky, dlañ, cvrkaní, nucené polykání semene. Láká mě být trápen a ponížen od Ženy. Rád si prvně napíši, splním dva, tři úkoly on-line (fotodokumentace) a pak budu rád za setkání. Prosím, jen rozumná domluva, empatie, žádný extrém. Ideálně Vysočina
tzombie(35)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu
Masochista hledá sadistickou ženu
Dobrý den. Velmi rád bych touto formou našel skutečně sadistickou ženu. Je mi 35 let - jsem z České Lípy a jsem silný masochista (téměř bez zábran a s chutí experimentovat a posouvat se dál) Budu rád, pokud se najde sadistická žena na čistě SM vztah. Budu se těšit na odpověď. K.
Johnytop(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní slečnu co si ráda hraje a zkouší nové věci. Ideál je subinka s drobnější či sportovní postavou, která se nebere moc vážně, má smysl pro humor a umí se bavit i o normálních věcech. Více rád prozradím ve zprávě či osobně. Pojdmě zajít třeba na něco dobrého k jídlu a na drink. ;-)
boundsoulx(34)
Switch muž hledá dominantní ženu
Switch hledá
Switch hledá dom partnerku pro rozvíjení svých BDSM zkušeností, případně jako model pro trénink vázání (soukromě i vázací akce. Pouze seriózně.
igni(40)
Submisivní muž hledá switch ženu
Vázání
Ahoj, ač jsem sám spíš submisivní, poslední dobou mi vrtá hlavou, že bych rád zkusil svazování, shibari, Ať už jako model, nebo v roli vázajícího. Našla by se tady žena, která by to se mnou případně byla ochotná zkusit? Trochu hbitých prstů a příjemného chvění...
Venus(45)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Příležitostně
Pánové, najde se zde nějaký tanečník, který by mě pozval na ples?
Jen pro radost(21)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Ahoj, hledám dom paní.
Vše se dozvíš na profilu
hrajsi(45)
Switch muž hledá switch ženu
Svazování
Svazování, intenzivní vzrušení, vášeň, chemie, chtíč, souhra, v dom i sub roli ... Máš to taky tak? Pak se mi ozvi! ;-) Hledám hravou štíhlou ďáblici na víkendové schůzky 1x za 14 dní. Věk ani zkušenosti nehrají roli, zato vzájemná přitažlivost ano.
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
fenka pro pejskka k9
Hledám kamaráda s vlastní hafanem, či hřebcem na reálná setkání. Vyměníme pár řádek, zavoláme si a pokud budeme mít dobrý dojem, zkusime se domluvit na setkání. Zkušenností jako fenka mám opravdu hodně a vím co a proč hledám. Pokud máš mazlíka, ozvi se. Vzdálenost nehraje roli, pokud je to rozumné. Prosím opravdu nehledám jen jednostranné povídání o tom jaké to bylo. Chci někoho, kdo má možnost, nebo toto umí zařídit a myslí to vážně.
Pan.jan(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
submisivní slečna
Hledám submisivně zaměřenou slečnu, či ženu, která potřebuje cítit stav, který jí přivádí k rozpakům i šílenství. :) Neměla by ti vadit nucená nahota v soukromí společně s vlastní masturbací, kterou budu slovně doprovázet a velice rád ti jí zastavím v nejlepším. O klasickém sexu to není, ale to snad víme všichni. Tedy skoro všichni. :) Pokud se rozhodneme se sejít i vícekrát, než jednou... Myslím, že už pokračování v těchto řádkách není nutné... ;) Pan Jan
Odveta22(53)
Switch muž hledá submisivní ženu
Tajná vášeň
Hledám baculku která má ráda fisting. Rád se dívám jak je žena vzrušená když ji draždím. Jsem diskrétní a kamarádský. Brno a okolí. Přátelský vztah
Peters85(37)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Výchova a výcvik
Jsem sub v uniformě a hledám dominantního sportovce na pravidelné akce spojené s šikanou, ponižováním a fyzickým výcvikem. Z BDSM praktik vyznávám svazování, věznění, nucenou nahotu, vosk, svorky, apod. Nehledám sadistu, jde mi spíše o psychický a fyzický výcvik s prvky BDSM. Akce pouze bez sexu ( mám přítelkyni), diskrétně a beze stop.
mladymuz(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku na vážný vztah
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 34 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní ženu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, zároveň si Tě ale vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a neposlušnost potrestám. Ráda se v sexu cítíš použitá, podřízená a k dispozici, jako poslušná čubička, ale mimo postel chceš být rovnocennou a respektovanou partnerkou? Pak hledám právě Tebe. Nezkušenost nevadí...
Méďa Béďa(30)
Switch muž hledá switch ženu
Spank kamarádka
Hledám "kamarádku" na pravidelné scházení a barvení jejího i mého pozadí do ruda. Nehledám něco, bez mozku v hlavně, ale někoho s kým si budu mít i co říct. Hledám někoho na pravidelné blbnutí, schůzka 1x za půl roku mě neláká. Více na mém profilu nebo ve zprávách. Nehledám vztah, jde mi opravdu primárně o spankové kamarádství.
Diag: O38