Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 19:18
HiL
HiL (33)
#40152
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Rošťačka s jiskrou v oku #DD/lg
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.8.2017 22:35
MrFist
MrFist (47)
#41937
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Masochistická subinka
Hledám masochistickou subinku.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.1.2018 11:42
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Zaškolení
Ahoj, mám pramálo zkušeností a hledám člověka s mozkem, co je prohloubí po všech stránkách.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.1.2018 09:08
Romca
Romca (50)
#41935
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
vztah
Moc rád se seznámím s paní, milou a důslednou, která chce mít v soukromí sissy středního věku. Vzhled není důležitý, chuť a správný přístup ano.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.1.2018 05:28
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám usměvavou rošťandu
Jsem pohledný usměvavý chlap a hledám ženu do pohody i nepohody. Bdsm nemusí být tvým životním středobodem, ale měla by jsi to mít ráda. Jsem gentleman i zvíře, myslím že v dobře vyváženém poměru. Dovedu být přísný muž i hravý kluk. Tak žádný ostych a koukej napsat ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 22:54
dormik
dormik (18)
#41932
Switch muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Nezkušený subík
Hledám touto cestou paní či slečnu nejlépe z Plzně která by si mě vzala do parády. Jsem úplně nezkušený a rád bych nějaké ty zkušenosti získal. Napiš paní, budu se těšit. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 22:04
Matty2
Matty2 (30)
#41931
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Životní výhra
Ahoj, rád bych poznal spřízněnou duši. Jsem sportovně založený mladý muž, který ví co chce. Jsem pozitivní a miluji aktivní odpočinek spojený s cestováním. V oblasti BDSM jsem převážně dominantní, ale umím si užít i druhou stranu. No a ono je to občas potřeba, aby se účty srovnaly. Bydlím v blízkosti Plzně. Vybavení na své chatě mám i s malou zařízenou mučírnou, zkušenosti taky. Mezi mé největší záliby v bdsm patří svazování :-) Hledám submisivní nebo switch holku, ať už za účelem společného workshopu, nebo prostě jen tak na pokec, preferuji spíše štíhlé typy. Měla by si mít smysl pro humor a měla by si ráda cestovat. Sportovní založení výhodou. Foto mám v profilu. Rád zajdu zatím jen na kafe, při vzájemných sympatiích možnost navázání hlubšího vztahu. Jsem nezadaný a bezdětný, ale to bych chtěl do budoucna s Tebou změnit.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 21:53
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Vztah
Vím co je v životě důležité, vím co chci? Chci Tebe pro vztah. Budeme spolu posouvat Tvé hranice? Těším se na Tvoji odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 21:08
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ponížení a stud
Dobrý den, jsem submisivní muž, který hledá nadvládu ženy. Hledám ženu, která by mě ponižovala, vystavovala mě studu a nepříjemným situacím a ovládala mou sexualitu. Přeji si Vám patřit a toužím po tom, aby můj sexuální život a mé orgasmy byly ve Vašich rukách.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 21:03
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Footfetish, trampling
Hledám dominantnější dívku či ženu se zájmem o trampling a footfetish. Je mi 30 a jsem submisivnější muž z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 20:40
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Zvířátko
Hledáme mladou nezkušenou submisivní slečnu, co se touží stát zvířátkem pro pár. Mít svůj obojek a místečko. Být naším mazlíčkem a hračkou. Nejde nám o klasický sex, ale o mnoho více.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 20:07
c32
c32 (40)
#41926
Switch skupina z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
spank
rákoska - magický nástroj který začíná léčit a motivovat tam kde končí ostatní praktiky. Jestli také potřebuješ zkrotit divoké myšlenky, uvolnit vnitřní napětí nebo třeba jen potřebuješ silnější motivaci k dosažení lepších studijních výsledků, zhubnutí přebytečných kil, skoncovat s kouřením atd. vyzkoušej spankovu terapii a uvidíš jak rychle se dostaví kýžený výsledek. Jsme pár středních let z Brna (žena výprasky jen dává, muž rád dá i dostane :-) ) a rádi poznáme kamarádku která by k nám pravidelně docházela. Napiš, uleví se Ti
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 18:55
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Hledám nové zkušenosti
Hledám holku, ženu, kterou láká něco nového zkusit, chce se vzrušit nad trápením pohlaví. Ať už vzájemně nebo jednostranně. Nejde o jednorázovku, ale nehledám d/s. Můžeme udělat i fota.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 17:46
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pracovní otrokyni
Příjemný den všem, přijmu k dlouhodobému výcviku a po dohodě do stálé služby dívku/dívky ve věku 18–35 let, toužící (třeba i navždy) odložit své boty a ego. Nebráním se ani jednorázovým, občasným nebo pravidelným lekcím. 38, vysokoškolák, s bytem v Praze a domem za Prahou, v bdsm aktivní cca 18 let, s dobrým zázemím a vybavením. Budiž vám můj profil nápovědou. S
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 17:00
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pohádka se šťastným koncem
Líbám žáby, kudy chodím… a nic. Zkoušel jsem rosničky, blatnice, dokonce i ropuchy (nechávají na patře podivnou pachuť :-)). Úplný neúspěch to sice nebyl, pár desítek princezen jsem vysvobodil. Bohužel samé kuřačky, křehulky, s nadváhou nebo 100% vanilky. Ale já bych rád ženu spanilou, přírodě odolnou, co ji noc pod širákem spíš potěší, než vyděsí. Co hledá v reálném životě kamarádství, podporu a ochranu, zato v postýlce (i mimo ni ;-)) ovládnutí, bezmoc a vzrušení. Obojí postavené na porozumění, komunikaci a důvěře… Nejlépe na dlouhodobý vztah. Také jsi tolik náročná? Koukni na můj profil a něco s tím provedeme.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 15:34
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Zajímavý protějšek
Rád poznám jednu mladou, ideálně také zadanou slečnu, kterou láká D/s milenecký vztah. Doma se jí dominance nedostává a občas svou submisivitu potřebuje filtrovat. Nemám problém se seznámit s ženou, ale není snadné potkat na ulici ženu, kterou hledám já. Jinak já jsem urostlý gentleman, 21 let,s rozumem na správném místě a celkovým nadhledem. Nehledám vyhraněný typ, jen potřebuji ať si vzájemně sednem. Můžeš být i nezkušená, rád s Tebou objevím nové věci. Těším se na Tvou odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 11:32