Seznamka

Imperator(42)
Switch muž hledá submisivní ženu
Submisivní partnerka
Zdravím, rád bych našel partnerku, se kterou budu na stejné vlně, budeme se vzájemně podporovat, naslouchat si a smát se. Na veřejnosti klasický pár. V soukromí bys měla být výrazně submisivní. Hledám ženu z Prahy, případně z jihozápadních Čech.
Méďa Béďa(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dozor a výchova
Ahoj, máš problémy s výsledky ve škole? S dodržováním novoročních předsevzetí? Potřebuješ dozor s pevnou rukou, která tě potrestá a pomůže ti se dostat v životě dál? Nebo potřebuješ terapeutické vyslechnutí, na chvíli vypnout hlavu, vyplakat se a odprostit se na chvíli od stresu dnešního světa? Nebo jsi jen zvědavá jaké to je to zažít výprask? Napiš mi a domluvíme se na tvých potřebách. Zkušeností mám mnoho, nástrojů ještě víc. Se seřezanou prdelkou je život lepší, těším se na tvou zprávu. M.
sklenicka(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku, kamarádku, přátelství, postupně vztah. Více ve zpravách. Praha, blízké okolí.
Maykl(51)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu
Přátelství s výhodami
Jsem Pražák 180 / 86 v pokročilém mládí 51, se smyslem pro humor, co se nebere moc vážně. SŠ s všeobecným přehledem a touhou. A koho toužím poznat? Spřízněnou duši na kamarádský, nebo kamarádsko-milenecký vztah (pokud jiskra přeskočí), bez zásahu do soukromí. Zkrátka na pohodu a hezké chvíle, třeba u sklenky vína, nebo jiné dobroty, v kině, na kole a nebo ... budem objevovat taje BDSM a našich hranic. Preference- fetish, bondage, breathplay. Více info na mém profilu. Děkuji za případné odpovědi.
Domitianus(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Sdílení
Hledám zprvu na schůzky, posléze na sdílení života submisivní ženu, která touží vytvořit se svým Pánem celek jehož obojek je symbolem a stopy důkazem. Symbol důkazem výjimečnosti, stopy vyjádřenou důvěrou. Ženu, která si vychutná pádnou ruku, bezpečí náruče, slzy i smích. Vše tak jak život a Pán přinesou.
jochos(25)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Ahoj, rád bych našel dominantní slečnu (ideálně podobného věku), se kterou bychom společně experimentovali a objevovali svět BDSM a možná i svět obecně.
Otrokpepa(48)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sadistu
Hledám pána, který chce vlastnit otroka, budu pravidelně dojíždět, preferuji různé bondage a veškeré BDSM
spokojeny-pan(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Tebe
hledám. Měla bys mít ráda dresscode, spank, roleplay, vydržet dlouho tvrdší sex. Mohla bys mít ráda exhib, piss, cuckold/threesome. Mimo sex výletění, sem tam kulturu, přírodu a chození po ní. Je mi 44, převážně Dom, hledám v Milovicích a okolí, případně Praze.
White Fang(34)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Potřebuju autoritu a náruč
Jsem sportovně založená žena, která ví co chce. Nespokojím se s málem a potřebuji velký životní rozhled. Na většinu lidí působím dominantním dojmem a nad muži mám často převahu, ale ve skutečnosti jsem velmi citlivá a mám ráda, kdyš si mohu dovolit být submisivní. Hledám někoho, ke komu budu moci vzhlížet, koho si budu vážit, poslouchat a pro koho budu ochotna udělat cokoli. Není to samozřejmé a automatické, muž to musí v sobě prostě mít. Nepodřídím se jen tak. Jinak jsem ale milující a pečující
zatracenej(49)
Dominantní muž hledá rope bunny ženu
BDSM i vztah
Rád bych se seznámil se submisivní, hravou kamarádkou, která by mi byla přítelkyni, důvěrnicí i parťačku. Baví mě zejména svazování a soft mučení, ale také rád vyrazím do přírody, na výlety a užívat si života. Chtěl bych zase poznávat radost lásku a objevovat skrytá tajemství BDSM se spřízněnou duší, o kterou bych pečoval s láskou i dominancí sobě vlastní. Nehledám povyražení i BDSM vztah se buduje na důvěře. Pokud hledáš něco podobného a nevadí ti, že jsem z Jižních Čech, stačí napsat.
Dominantmuz(40)
Skupina hledá submisivního muže
Hledám mladšího otroka
Hledám mladšího otroka, který poskytne svůj penis na hraní, mučeni. Z dalšího pak vyprasky, a trapeni. Vše před manželkou. Dnes.
Tereza Sanctus(30)
Masochistická žena hledá spanker muže
Spřízněná spankingová duše
Ráda bych zde poznala muže, který má z oblasti BDSM rád stejně jako já hlavně spanking z dominantní role a bere to jako součást vztahu. Je inteligentní z Prahy nebo okolí a pokud bychom si rozuměli, tak by měl zájem i o vážný vztah. Jsem introvertní (ale v soukromí hodně ukecaná) holka, která si velmi ráda užívá výprasky a vztah bez toho si neumím představit. Ráda trávím čas s partnerem debatami o všem možném, výlety, procházkami a focením, které mě velmi baví. Více v mém profilu.
Sadisticky romantik(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinku na vztah
Ahoj, hledám si subinku na vážný vztah do osobního vlastnictví. Detaily po zprávách Petr
Deana50(50)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Submisivní žena
Hledám dominantního muže z Prahy, který mne bude brát jako subinku,ale i partnerku. Nemám moc zkušeností, ale normální sex mne neuspokojuje. Líbí se mi být bezbranná, zavázané oči, pouta, držení za vlasy, plácání. Pokud ti nevadí plnoštíhlá, ozvi se.
Atreix(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám svou slečnu
Hledám slečnu do vztahu. Jsem svobodný, bezdětný, spíše dominantní, pracovně úspěšný a stále ambiciózní, materiálně zajištěný, s větším bytem v Praze, a v dobré kondici. Hledám submisivní nebo switch dívku z Prahy a okolí. V sexu mi budeš podřízená absolutně, budeš pro mě zdrojem potěšení a dokonalého ukojení potřeb. Ve vztahu si budeme téměř rovni, rád si nechávám poslední slovo. Přijmeš mé vedení, výměnou za to, že já se budu snažit Tě dělat šťastnou. Jsem majetnický, citlivý.
Kinn(35)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže
Hledám dominanta z Prahy, který by se mě ujal. V BDSM jsem víceméně začátečník, nějakou malou zkušenost mám, ale nic moc. Nicméně, je tu spousta věcí, který bych chtěl zkusit (víc napoví dotazníky), rád bych začal zlehka a postupně posouvat hranice. Na všem se dá domluvit. Jsem trochu při těle (a snažím se s tím bojovat), snad to nevadí, takže jsem poměrně stydlivka.
hrajsi(47)
Switch muž hledá switch ženu
Svazování a ovládání orgasmu
Máš ráda (nebo tě láká) svazování, ovládání orgasmu a podobné hraní? Líbí se ti ten pocit, když se nemůžeš bránit a ten druhý má tvůj orgasmus ve své moci? Já taky! A to v obou rolích. Máš čertovské oči, ďábelskou duši a andělský úsměv, co ledacos tuší? Tak to hledám právě tebe! ;-) Seznámit se, najít v sobě zalíbení i důvěru ... Ženy nestřídám ... hledám jednu, se kterou si padneme do oka, do noty, do náruče i do postele (ev. i do BDSM studia). Tak se nestyď, napiš. Své foto pošlu do vzkazů.
Talia(33)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Rigger/riggerka
Jsem submisivní trans holka z Prahy (v tuto chvíli přes rok na HRT), ráda bych poznala někoho na pravidelné vazání shibari, ať už na ws nebo v soukromí. I když už jsem s pár lidmi vázala (jako modelka) tak bych řekla že jsem stále v začátcích a moc ráda bych se v tomto posunula. chtěla bych se seznámit s dominantním člověkem, přitahují mě jak ženy tak muži, v tomto ohledu preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Líbí se mi být poslušná subinka ale někdy ráda trochu pozlobím.
Dones(51)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Rozumný VŠ hledá usměvavou sub ženu na vztah.
Rozumný, empatický muž 51 let 186 cm hledá fajn ženu pro život. Užívat si výlety, přírodu, kolo, koupání, cestování, gastronomii i hraní s fantasií. Jsem střední třída s rozhledem a nezkazím žádnou legraci. Pojďme se poznat a zase žít naplno a spolu.
Predcom(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu a duši. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši a plně se oddej mé osobě. Subinku, které chce někomu patřit a odevzdat se mu celou svou podstatou. Být kdykoli k dispozici k nabídnutí své submisivity a nechat se ovládat a řídit se mim přáním.
DominantniAristokrat(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti toto?
Na své sídlo hledám submisivní, neošklivou, neobézní, poslušnou služtičku, nebo otrokyňku, Na neustálé komandování, ponižování, domácí práce, tresty atp. Jinak bys měla být normální člověk s normálním civilním životem, jako já, protože ve společnosti ti dovolím předstírat, že jsme rovnocenný pár. Myslím, že docela ujdu
Jir Sub(44)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
BDSM Praha - schůzky
Pěkný den, rád bych zde našel dominantní ženu z Prahy, která by se ráda občas sešla na D/s lekci a pobavila se. Více o mě v dotaznících či osobně.
Diag: O21