Seznamka

Marty666(32)
Switch muž hledá submisivní ženu
Vztah
Ahoj, rád bych našel dívku se společnými zájmy na randění, výlety dovolené a kdo ví, třeba mnohem víc než to. Důležité je abys byla bdsm pozitivní, protože vztah bez toho mě již nedokáže naplnit. Nikdy jsem nebyl nikomu blíž než subince, která mi tolik důvěřovala že se mi plně oddala a ani jsem nikoho blíže nepoznal. Subinka by jsi měla být jen v erotice, jinak normální, sebevědomá aktivní dívka. Mě je 30, mám slušnou práci, auto, kolem sebe fajn lidi. Zkušenosti s BDSM vztahem také;)
Modrá tantra(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Od Prahy po Liberec
Uvítám sympatickou sub. či switch ženu k občasným zážitkovým schůzkám, které se mohou postupně a s rozumem vyvíjet od tantry k bdsm. Zdraví, slušnost, spolehlivost, empatie, diskrétnost, čas v týdnu dopoledne výhodou.
žalářník(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Chceš si zkusit být zavřená v kleci?
Hledám dívku nebo ženu, kterou by lákalo vyzkoušet si stud a ponížení, víceméně bez fyzického kontaktu. Mám k dispozici velkou klec, do které tě zavřu na domluvenou dobu. Můžeš tam jen tak stát, sedět, ležet a zpytovat své svědomí, nebo můžeš provádět další úkoly, při kterých se budeš stydět až až. Já mezitím budu něco dělat a sem tam na tebe občas mrknu, abych si tvé ponížení užil a tobě zvýšil. Bezpečně. Nehledám sex, osahávání, službu. Já jsem celou dobu oblečený. Více na profilu.
sMarkus(38)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Toužím po změně - hledám dominantní slečnu, ženu, které budu sloužit pro její pohodlnější život. Jsem na začátku, ale vím co chci. Mám svou hlavu, mám vše co k životu potřebuji, umím se o sebe postarat. A chci i ženu se svou hlavou. Zkušenosti stejně jako vzdálenost úplně nerozhodují. Důležitější jsou vzájemné sympatie a podobný náhled na svět. PS: Na zdejší poměry jsem asi více vanilka než úchyl...
SubD(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Existuje Paní co za to umí vzít?
Hledá se přísná nekompromisní Paní jakékoliv věku a postavy, která umí pevně chytit za koule, pořádně je zakroutit, podrtit, přišlápnout, proplesknout a cvičit otroka v nakopání do nich? Podvázat je a vodit za ně otroka jako psa, třeba i venku, tahat za. ně, až bude kňučet..... Rád se podrobím takové Paní a nechám vycvičit. Může Vás být i více a bavit se mým výcvikem a trestáním. Jsem z Prahy, časově flexibilní, mobilní, dojedu i za Prahu. Fotky zašlu, své zkusenosti popíšu. Jsem Vám k dispozici
rrommann(40)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dom žena?
Nenašla by se tu dominantní žena z karlovarska? Asi příliš obecný a nekonkrétní dotaz ale já se prostě musel zeptat:-)
valentn.vtipn(23)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám slečnu, nejlépe mého věk, na vzájemné objevování. Jsem v tomto světě poměrně nový, nebráním se lecčemus:)
Zvoník od Matky Boží(41)
Switch muž hledá submisivní ženu
Dopis (nejen) Kláře
Chovám Nadějné vyhlídky, že tu potkám svou Lady Fuckingham. Buď můj Miláček, já pro tebe budu Malý princ. Nebo už žádné Směšné lásky? Raději Volání divočiny? Ať se otevře Třináctá komnata - kdo ví, jaký Zločin a trest se v ní skrývá. Snad vykonstruovaný Proces, snad Záhořovo lože a Kladivo na čarodějnice, které ti dá zabrat víc, než by to dokázala celá Klapzubova jedenáctka. Rád okusím, Jak chutná moc, Nezbytné věci mám. Rozmarné léto jsme už sice prošvihli, ale Máj určitě stihneme. Chceš To?
Hector2(34)
Dominantní muž hledá rope bunny ženu
Kamarádku na shibari
Ahoj, hledám kamarádku, která by se mnou „hrála“ shibari z pozice modelky. Nejlépe Plzeň a okolí ale netrvám na tom. Mám jen dva požadavky, buď prosím alespoň trochu sportovní typ, a měj smysl pro humor :).
domkt(30)
Submisivní muž hledá spanker muže
mladý sub hledá
Zdravím, rád bych našel dominanta nebo vychovatele na výpraskové lekce, ideálně pravidelně. Nebráním se ani dalším praktikám, naopak je vítám.
mcl71(52)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Zácvik
Hledám někoho, kdo mě zasvětí do tajů bdsm. Už dlouho toužím vyzkoušet spoustu věcí. Zázemí nemám, ale rád dojedu.
Blueroad(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jsi submisivní žena?
Ahoj, je Ti 45 - 62 let, jsi pohodová, mazlivá submisivní žena, která touží po hezkém vztahu a občasných schůzkách s dominantním mužem? Jsem spolehlivý, trpělivý s laskavým až pečovatelským přístupem. Nechci aby ses něčeho bála a byla ve stresu. Naopak. Jde mi o to, aby sis to ve své roli užila, bylo Ti se mnou hezky a cítila ses v bezpečí. Budeš mi plnit má přání a rád si s Tebou pohraji, ale jen tak co zvládneš a sneseš. Láká Tě to? Napiš mi a vše v klidu probereme. Těším se na Tebe.
Náročný Pán(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
na pravidelné BDSM schůzky bez narušení soukromí. Vybavení mám, jsem mobilní. Ty max. 175cm vysoká, mírná nadváha nevadí. Dlouhovláska výhodou. Já 55/175/84. Vše podle domluvených pravidel, která nikdy neporušuji. Naše schůzky by měly být takové, abychom si rozuměli a abychom při nich oba našli to, co hledáme a potřebujeme. Jsem mobilní.
Subikzmoravy(47)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Morava
Madam, ozvěte se mi prosím. Dekuji
Asmodaios39(39)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Chybí ti "pohlazení"?
Rád poznám inteligentní o sebe pečující slečnu / dámu (může být i ve vztahu) pro občasná setkání. V civilu sportující gentleman, za zavřenými dveřmi dominantní, avšak s vysokou mírou empatie. Rád si hraji s ženským tělem - vždy pouze citlivě a bezpečně, což mi dovolují nejen zkušenosti, ale i vzdělání spojené s nutností detailní znalosti lidského těla. Vzrušují mne spíše perverzní hry kombinující vášeň a něhu s bolestí. Dovol mi tě pozvat na dobrý čaj / kávu...
sklenicka(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominantní muž, volný, sportovní typ, bydlící, pracující, bez dluhů a dalších problémů. Hledám submisivní ženu, trvalejší přátelství, vztah, i D/s, sport, kultura, výlety a další. Uvedené mé foto je aktuální, jsem mladšího vzhledu. Více mám na profilu.
jana1111(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Kluci, holky. Najde se někdo, kdo by mne “prodával” ?
petsvetu(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
subinka tělem i duší
Poptávám holku 18+ nebo ženu která je velice submisivní a má čas alespoň tři dny týdně. Praha a okolí.
Dominant359(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu, která bude mít svůj vlastní názor a jednou bude krásná matka našich dětí. V soukromí požaduji , aby jsi byla oddaná subinka kterou budou vzrušovat i některé extrémy. Nebude ti cizí si strkat cokoli do pochvy včetně třeba žížal, a nebude ti cizí ani moč, necháš se pomočit když to pán bude vyžadovat a budeš přístupná i jiným věcem. Nechci aby jsi byla otrokyně každým dnem, ale podle chuti byla povolná. Jsem sportovec, bezdětný a finančně zajištěný. Odepisuji všem.
Phantom of the Opera(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Rád poznám dívku, která je v mnoha ohledech jako já - introvertní, citlivou, inteligentní a empatickou. Hezkou, milou, hodnou a submisivní. Ocením, když nebudeš mít s BDSM zkušenosti a necháš na mě, abych ti všechno ukázal. Moje BDSM je v principu určitě sexuální, ale neomezuje se jen na sex jako takový. Budu na tebe mluvit a budu chtít po tobě, abys mluvila. Budu tě mít pod kontrolou, víc, než si asi představuješ. Budeš zranitelná, bezmocná, zcela v mých rukách. A naprosto v bezpečí.
MarekN(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
V normálním životě nejsem submisivní, ale cítím, že se musím pokusit najít to co mě chybí k úplnému štěstí. Ženu, kterou budu moci uctívat, pečovat o ní a uznávat ji jako nadřazenou bytost. Jde mi o dlouhodobý vztah.
panPavel(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Budeme si hrát?
Chceš poznávat své hranice? Odevzdat se a důvěřovat, poznat trest i odměnu, rozkoš i bolest? Vše v rozumné míře a diskrétně. Sama si určíš co chceš zkusit. Ukážu ti cestu a ostatní bude jen na našich společných zájmech. Zkusíš to?
BenX3(50)
Dominantní muž hledá dominantního muže
Submisivní stálou milenku
Hledám přítelkyni s výhodou. Pojďme se občas sejít a užít si. Udělat si tajný vztah, který bude jiskřit a na schůzky, na které se budeme těšit. Rozbít stereotyp. Jsi vdaná nebo zadaná? Nevadí, pokud to nevadí tobě, jsem také zadaný. Už bez sexu. Nejsi dokonalá? Ani já nejsem. Popovídání, vylití srdce i duše. A mezitím nebo potom také uspokojení těla. Co budeme dělat spolu také mezi námi zůstane. Později ani nemusíš toho moc říkat, stačí naznačit. Jsem empat. Praha, 50/168. Ihned se ozvi :). Dík.
Diag: O4