Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nepřehlédni!!!
Hledám submisivní partnerku. Měla bys mít smysl pro humor, chuť experimentovat a touhu po dobrodružství . Já jsem samostatný, spolehlivý, hravý, veselý. Slušně vařím a peču. Pokusím se naplnit všechny tvé touhy a přání. Ve špatných časech ti budu oporou.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2021 12:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám hravou, masochistickou subinku s odvahou užívat si mých pestrých perverzních nápadů. Jsem zodpovědný dominant s kterým se budeš cítit dobře v soukromí i ve společnosti. Nabízím zázemí a pevnou ruku, která umí potrestat i pohladit. Se mnou si můžeš dovolit cítit se jako malá hodná holčička, u které se nebude tolerovat žádné zlobení. Již se těším, až Tě poznám - tak se neboj napsat. Další info nalezneš na mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.9.2021 21:04
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Ráda bych se seznámila s vyzrálou inteligentní ženou hledající partnerku pro společný život. Která ráda uděluje výchovné výprasky. Můžeš být switch.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2021 22:00
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Hledám spřízněnou duši na víkendové výlety za krásami Země, bez pout všedních dnů, ale svázáni touhou objevovat nekonvenční zážitky s provazy v batohu. Kdo jsem najdeš v profilu. Pokud v tomto vesmíru existuješ, určitě se ozvi a zkusíme vyrazit tam, kam se člověk dosud nevydal ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2021 21:18
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Submisivní kamarádka
Hezký den všem ženám, i těm, které mě neporozumí. Jsem šťastně zadaný, ovšem z vanilkou. Ano, chybí mě pouze ta část, část BDSM. Jsem dominantní muž a hledám ženu, která to má podobně, nehledám vztah, hledám nejlépe také zadanou ženu, se kterou bychom sdíleli to čeho se nám doma nedostává. Jsem inteligentní muž s rozhledem a nevadila by mě žena ode mne i trošku starší, sportovní typ, nechci aby to bylo jen o praktikách, Ale i o kamarádství, důvěře, ovšem bez lásky. Nehledám žádné extrémy. Věřím, že to lze. Nejlépe Brno a blízké okolí. Jsi tu? Samuel
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2021 06:04
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Miluji život, svobodu, lásku, cestování, hudbu, umění, literaturu a intenzivní zážitky. Ve svém životě se vyvíjím od pasivních činností k aktivním a trošku dobrodružným (paragliding, cestování, urbex, bojová umění, yóga, ...). Odpočívám ale rád i nenáročně. :-) Rád bych poznal spřízněnou duši; inteligentní a možná temnější bytost. Čarodějnici, která zpívá a tančí při úplňku nahá pod měsíčkem. Bohyni, hrdinku, démonku z nějaké fantasy, která tak trochu obrátí můj svět naruby a já její. Takovou, která má vlastní hlavu, ale nebude se mi bát naplno podřídit v ložnici, i mimo ni :-).
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2021 20:08
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Patřit, přála bych si Ti patřit.
Ráda bych našla dominantní ženu z Prahy ve věku okolo čtyřiceti let. Jsem submisivní masochistka, v oblasti BDSM mám relativně bohaté zkušenosti. S Tvou pomocí bych ráda našla své místo a zjistila, kde mám své hranice. A třeba by časem mezi námi mohlo vzniknout i něco pevnějšího.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2021 19:32
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Výuka angličtiny
V novém školním roce nabízím doučování anglického jazyka pomocí kombinace efektivní výukové metody a patřičné zpětné vazby. Mám za sebou více než tři roky pobytu v zahraničí a spoustu zkušeností s výukou anglického jazyka. Očekávám pravidelnou docházku, poctivé vypracování domácích úkolů, školní uniformu a odhodlání se něco naučit.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2021 19:24
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní Dámu
Toužím poznat pohodovou dominantní Dámu z Prahy, které bych se při našich schůzkách mohl s důvěrou oddat, být jí hračkou pro potěšení a plnit přání a příkazy pro její spokojenost.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2021 17:55
Vamp66
Vamp66 (34)
#54136
Dominantní skupina z Prahy hledá switch ženu
Polyamory submisivní slečnu
Pěkný den, jsme pár z Prahy který hledá kamarádku na dlouhodobé přátelství. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2021 15:50
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Doprovod do Atíku
V pátek 15. bude v Atíku Bondage workshop, nechce tam jít někdo společně? PS bude možné vyzkoušet vakuovou postel :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2021 12:36
gal868
gal868 (51)
#54134
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledám subinku s duší
Jsi ztracená? samota tě tíží? toužíš po dominanci? Chceš znovu prožívat to mrazení a rozkoš, když si s tebou pán hraje? Postarám se o tebe. Požaduji oddanost a pokoru.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2021 22:44
bs22
bs22 (53)
#54132
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Důvěra, pokora, gradace,...
Velmi rád potkám pohlednou inteligentní ženu, kterou provázejí intimně - submisivní představy, jejíž touhy jsou neodbytné a nedávají občas spát při pomyšlení na dobrovolnou ztrátu možnosti pohybu, doplněnou o něžné či razantnější doteky v nečekané chvíli a o dlouze stupňované vzrušení a napětí. Je-li součástí oněch představ i trpělivost, touha, důvěra, pokora, oddálení, nejistota, gradace, vzdor, uvolnění, překonání, vášeň, obava z vlastních reakcí, prolomení, očekávání, občasná beznaděj, poddajnost, a současně potřebuješ pocit respektu i úcty vůči své osobě, a k tomu všemu ve vhodnou chvíli i dostatek něžnosti, pak bychom si mohli porozumět. Respektování pravidel a vysoká úroveň jsou samozřejmostí, stejně jako 100% bezpečnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2021 08:40
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Ahoj jsi zde?
Ahoj hledám osobu, se kterou bych mohl společně vyrážet na výlety, akce, smát se, běhat, hrát deskovky a společně se koukat na hvězdy. Ženu která bude mít podobné záliby jako já :). Mez mé koníčky patří turistika, šerm, fotografování, deskové hry, ale i koncerty klasické hudby. Jsem pravidelně pro každou možnou ztřeštěnost. Je mi 24 let. A má představa super dovolené je s baťůžkem na zádech, po hradech a v turistice:).
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2021 16:29
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Pohodovy vecer
Ahoj, hledam pohodovou holcinu s otevrrnou mysli, ktera by zasla oblihnout sw party. Dame si na baru drink, popovidame. Nejde mi o akci, jen ciste o to pokecat ve vzrusujicim prostredi a divat se. Je mi 32, sportovni postava.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2021 11:26
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledá se ...
Ahoj, rád bych poznal inteligentní dívku podobného věku na pravidelné akce, nebo klidně jen na pokec (je tu nuda). V případě vzájemného porozumění možné i něco více (vanilla vztahy nikam nevedou). Ideálně se switch orientací, ale není podmínkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2021 10:58
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Partnerský vztah
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou. Hledám pouze vážný vztah. Splním ti tvé fantazie a navíc budeš mít partnera pro život.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2021 09:22