Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
HiL
HiL (34)
#42602
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Rošťačka s jiskrou v oku
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.3.2018 15:11
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Kdo ví, co bude...
Dobrý den, ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 32 a jsem z Prahy. Vysoký, sportovec. Jsem sub. Stále zkouším najít přirozeně dom ženu, ale zatím nemám štěstí, tak to zkouším i takto... Ze začátku asi spíše psaní a při vzájemném porozumění, kdo ví... Budu moc rád, když mi napíšete.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2018 09:33
Kresh
Kresh (20)
#44029
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Dopisování
Zdravím, jsem 20ti letý sub který hledá kamarádku na dopisování. Nebráním se ničemu dalšímu pokud si budeme rozumět. Primárně jde však o dopisování ohledně feminizace, femdom a sdílení mých pokroků v tomto směru. Může jít i o online výcvik. Opravdu mi nejde o Tvé fotky, ale spíš jen o porozumění a přátelství. Na věku víceméně nezáleží :) Myslím si, že jsem nadmíru vyspělý vzhledem k svému věku a přál bych si najít podobnou spřízněnou duši :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2018 08:41
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Hledáme druhou subinku
Hledám k sobě druhou subinku pro mého pána. Rádi bychom si občas užili ve třech. Zjistíme co máš ráda, naučíme tě, co máme rádi my a budeme společně posouvat svoje hranice. Detaily vyladíme po společné konverzaci, tak se nám neboj napsat, ať už hledáš jednorázovku, pravidelné setkávání nebo vztah. Vše záleží na domluvě a na tom, jak se nám spolu bude líbit.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 22:04
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Poznání...
Nepíši/neříkám nic co nemyslím vážně nebo si nedovedu představit reálně a realizovat. Rád proměňuji jakékoliv fantazie, objevuji i posouvám hranice. K tomu všemu hledám, veselou, atraktivní, upovídanou, vtipnou, normálně uvažující ženu. BDSM je důležitá součást mého života, ale nehledím jen na ní - hledám ženu s otevřenou myslí, chutí žít a prožívat. Nemám rád křeč a cokoli dělám, je s rozvahou, rozumem, ale i er-nábojem. Každé setkání je překvapením s prožitkem něčeho nového, třeba i nevšedního. Věřím, že to vše je možné, stačí napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 11:17
Switch skupina z Prahy hledá switch ženu
Chci ženu do polyamory vztahu
Switch nebo submisivní, je to jedno. Zajímavou, s názorem, tvůrčí, dospělou, ale zábavnou, co je tak trochu čuně. Netouží být princeznou z disneyovky, nenechá si společností nic diktovat, je svá a touží po uvolnění a svobodě. Akční sloveso je: napiš*
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 10:01
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hrátky a spanking?
Jsi žena, která by ráda erotické hrátky a spanking? Napiš, po čem toužíš. Mohu vyplácet i dostávat.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 09:09
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám hračku
Na odpolední lumpárny cestou ze školy/práce. Sub, co se nebojí pout, provázku nebo řetízku. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 08:30
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledam par nebo skupinu MMZ
ktera by mi pomohla splnit tajnou fantazii velikeho ponizeni. Chci lezet na posteli se zavazanyma ocima zatimco Pani bude honit svemu subovi a na jeji prikaz mi ve finale postrika oblicej nebo Pani nasmeruje davku rovnou do me pusy. Jsem stydlivy muz ml. vzhledu, hetero, bez zkusenosti s muzem! (Chci to poprve takhle prosim...) Chtel bych vse anonymne, na pozvani, nechci videt ucastniky, jen citit...Podminkou jen 1000% zdravi.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 07:15
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Ochranná křídla pro subinku
Pán (35) a jeho subinka (26) hledají poslušnou a hodnou bisexuální duši ženského pohlaví, zdaleka ne jen na hraní. Pokud potřebuješ přísné vedení stejně jako ochranná křídla nad svou hlavou, pokud chceš cítit bolest a ponížení stejně jako láskyplnou péči, pokud dovedeš být hračkou i zvídavou učednicí, cítíš se sama, opuštěná a dál už být nechceš, jsi pro nás ta pravá. A jestli ti navíc něco říká pojem "polyamory", neváhej ani minutu. Budeme rádi, když budeš mladší než my, třeba i o hodně; nezkušenost nám nevadí. Budeme potěšeni, když ti budou slušet džíny s vysokým pasem a úsporné šortky zdůrazní tvůj půvab. Budeme nadšeni, když budeš hltat filmy a divadlo a jejich společné sledování. Ale hlavně nás zaujmeš svým přístupem: není to hra ani póza; chceme, abys měla jasno, že tvé podřízení a oddanost jsou odměněny péčí a oporou, a právě to je naplnění tvého života. Jestli jsi taková, rádi tě poznáme.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 22:52
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Subinku, perverzní čubičku
Ahoj ! Jsem dominantní muž 44 let a hledám sub ženu s perverzními sklony na dlouhodobý přátelský, milenecký vztah oboustranně bez narušení soukromí. Ideálně ženu 30 - 50 let, která má pár kilo navíc a chce si společné chvíle pořádně užívat.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 20:25
ligh
ligh (37)
#44014
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se normální úchylačka :))
Pokud věříš, že svázání a pouta vyvolají odevzdání a uvolnění. Pokud víš, že bolest v určité míře může znásobit vzrušení. Pokud víš, že kolíček se dá použít i jinak než na prádlo. Spoustu věcí jsem si vyzkoušel a po dalších toužím, je mi jedno kolik Ti je a jaké máš zkušenosti. Jde mi spíš o to, jakou máš chuť. Já jsem normální 37 letý chlap z Brna. K holkám se chovám slušně a potřebuji cítit, že vše co dělám je maximálně vzrušuje a plní se jim jejich sen. Pak jsem spokojený i já. Prostě mám radši slzičky ze vzrušení než z bolesti. Budu rád, když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 14:39
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, milá neznámá. :-) Těžko se tomu tady možná věří, ale nehledám primárně sex. Dominance a submisivita pro mě znamená mnohem víc. Hledám dívku, která touží se zcela odevzdat, být něčí, někomu patřit. Ne, nemyslím tím hadr na podlahu. Asi to nedokážu v pár slovech vysvětlit úplně komukoliv, ale pokud to cítíš stejně, víš přesně, co myslím. Chci Tě držet v náručí, když jsi zranitelná. Chci získat Tvou důvěru, tak velkou, jakou sis nikdy nemyslela, že dokážeš dát. Chci, abys věděla, že mi záleží na tom, co si myslíš a co cítíš - v každé chvíli, i v té, kdy nemáš žádnou kontrolu nad tím, co se bude dít. Chci, aby Tě vzrušovalo a naplňovalo být bezmocná v mých rukou. Chci si s Tebou povídat celou noc a nevšimnout si, kolik už je hodin. Chci se s Tebou smát a blbnout a vymýšlet kraviny. Chci se s Tebou ztratit v malé italské vesničce a snažit se rukama a nohama doptat na cestu už desátého zmateného kolemjdoucího. Chci s Tebou koukat na noční oblohu a vysvětlovat Ti, jak gravitace černé díry ovlivňuje časoprostor. Chci s Tebou strávit víkend v hromadě dek u rozšířené verze Pána prstenů. Chci Tě vzít na lezení do hor a uvařit Ti na vařiči instantní jídlo, kterým by nepohrdl žádný brutálně vyhladovělý člověk. Chci vidět, jak Ti zmrzne úsměv na rtech a tělem Ti projede vlna vzrušení, když si Tě chytnu. Chci znát Tvoje nejniternější myšlenky, pocity, sny a touhy. Chci Ti říkat, že jsi moje malá holčička, a chci, aby ses tak cítila. A rozhodně s Tebou chci dělat velkou spoustu věcí, které se, upřímně řečeno, vůbec nehodí říkat v téhle chvíli. Moc rád je s Tebou všechny prozkoumám. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 12:38
gift
gift (45)
#44011
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
net výcvik
Jsem 45letý dominant s praxí. Momentálně hledám subinu pouze na vedení po netu. Pokud si tedy na real netroufáš, nebo tě neláká, tak napiš. Na tvém věku a vzhledu nezáleží. Důležitá je chuť a odvaha stát se poslušnou subinkou. Více po tvé případné reakci M.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 11:28
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
sluha
Hledám ženu, Bohyni, které bych mohl plnit její přání a příkazy, pečovat o ní.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 10:48
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 10:13