Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zlobíš?
Hledám plachou, nesmělou slečnu s masochistickými sklony. Zasloužíš si ohnout přes koleno, dostat důkladný výprask a prosit o odpuštění? Umím být přísný, ale vím, že subinka potřebuje kromě výchovy i pochvalu a pohlazení.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2019 22:45
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
14 dní sluhou a otrokem?
Jsem dominant a hledám mladého sluhu a otroka na 14 dní v čevenci 2019. Více v profilu nebo mailem.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2019 14:30
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jednu fajn slečnu...
Ahoj, jmenuji se Štěpán, je mi 31 let a rád bych našel slečnu pro život a zároveň 24/7 vztah.. To co hledám ve 24/7 mám vypsané na blogu takže pokud máš zájem můžeš si to přečíst :) Jinak jsem normální chlap co má rád zábavu, výlety, turistiku i válení u moře nebo doma :) Tak pokud tě to zaujalo dej vědět :)
nový od tvého posledního přihlášení - 28.1.2019 11:41
HiL
HiL (34)
#46837
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Femininní dívka, moderní geisha, DD/lg
Mám zájem o hodnou, vzhledově přirozenou holku, která si i přes nástrahy dnešní společnosti dokázala zachovat dostatek oné krásné ženskosti, jež ji nejen fyzicky, ale hlavně smýšlením a chováním odlišuje od chlapů i většiny dnešních žen. Slušná milá holka, která nemluví sprostě, nepomlouvá, má ráda dívčí věci, partner a rodina jsou pro ni důležitejší než kariéra, s partnerem nechce soutěžit ani se dohadovat, naopak potřebuje někoho komu se ráda oddá a podřídí, ke komu může vzhlížet, komu se může schoulit do náruče, koho může svým konáním činit šťastným, na koho ví, že se může spolehnout. V normálním životě aktivní společenská usměvavá mladá slečna, v soukromí submisivní zvířatko a divoká vášnivá čarodějka s drze hravým úsměvem na tváři, kterou nejvíce vzrušuje když svojí krásou a ženskostí ve svém pánovi dokáže vyvolat zvířecí vášeň a nezastavitelnou chuť se jí zmocnit, přivázat jí k posteli a ... "Dvě věci chce pravý muž: nebezpečí a hru. Proto chce ženu, nejnebezpečnější to hračku."
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2019 23:15
amater
amater (36)
#47082
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
vztah
Ahoj, rád bych zde našel submisivní dívku na vztah. Jestli chceš i časem rodinu a ne jen pobavení napiš a uvidíme. Foto mam v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 21:35
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
submisivní kamarádka
Zkouším, na koho se tu dá narazit :) Hledám submisivní holku, v běžném životě a rozhodně v sexu. Trochu jako kamarádku na chození ven, z většiny samozřejmě jako sexuální partnerku, která ráda dostane na zadek :) Víc můžeme zjistit po vzájemné konverzaci, detail o mně je v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 19:05
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
čti zde
Hledám pro sebe partnerku. Snad naším společným zájmem nebude jenom sex, ale také smysl pro humor. Rád bych ženu, která je submisivní povahy přinejmenším v sexu (nebo switch) především takovou, která nechce podlehnout sexuálnímu stereotypu a ráda experimentuje. Možná si nejsi jista, zda-li jsi na těchto stránkách správně, ale přesto ti něco chybí. Pak si určitě čteš ten správný inzerát. Ne extrém, ale tu zlatou střední cestu. Můžeš být z celé ČR, pokud ti ovšem nevadí cestovat (a případně se za mnou později přistěhovat do centra Prahy.)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 19:01
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Mladší, pohledný a dominantní muž hledá submisivní ženu z Libereckého kraje. Tvůj věk roli nehraje. Máš ráda, když jsi v moci dominantního muže kde působíme na veřejnosti jako normální, elegantní pár a za dveřmi jsi hračka (ne kus masa) svého pána plně v jeho moci. Ucítím-li tvoji oddanost ke mně, odměním se k tobě svoji důvěrou, ochranou a láskou k tobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 18:32
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladá žena, starší muž
Hledám mladou ženu, která se potřebuje opřít o zkušeného a absolutně spolehlivého muže. Více o mně v mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 18:28
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Dominantní ženu nebo switch
Ahoj, opravdu neexistuje žena, která má ráda to co mám v profilu?
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 13:41
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Poslušnost na dálku
Hledám subinku na email výcvik. Chceš vyzkoušet něco nového? Láká tě to? Napiš!
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 11:19
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
sdílení fantazií
Rád bych poznal bystrou, aktivní a pracovně (popř. sportovně) vytíženou dívku - ženu (manažerku, doktorku, právničku, studentku VŠ atd.), kterou "trápí" submisivní sexuální představy. Hlavní by mělo být porozumění a vzájemné sdílení těch fantazií, které v okolí není komu svěřit. V případě "chemie" i něco uskutečnit. Já štíhlý, inteligentní, sportovní a fungující chlap 44/184/84 se kterým se dá popovídat i něco prožít :) Ty pls cca 25-40let, štíhlá, Praha a střední Čechy.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2019 11:00
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám BDSM positivní kamarádku - někoho s kým bych si osobnostně i zájmy sednul a třeba se až časem dopracoval k randění. Rád bych touhle cestou našel o nějakou ženu na trávení volného času (výlety, kino, pokec u piva/vína) a jestli bychom si sedli…jistě by se časem našly i jiné způsoby trávení volného času. Já sám jsem inteligentní pohodář, nadšený kuchař (když mám koho jídlem rozmazlovat) a sarkastický cynik. Ve volném čase píšu, čtu, hraju dračák a další takové ty typické geekovské věci. Co se týče pistáciových aktivit, užije mě hlavně na spaking, DDLG a petplay. Pokud je tobě mezi 20 a 30, jsi inteligentní a máš smysl pro humor (a jsi submisivní masochistka) budu moc rád, když napíšeš.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 23:45
Antia
Antia (19)
#47071
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Jsem devatenáctiletá submisivní masochistka z Domažlicka, ale pobývám i v Plzni/Praze. Hledám v podstatě cokoliv, jednorázovou akci nebo kamaráda, záleží na domluvě a vzájemných sympatiích. Mám ráda spank, shibari, jehličky, nové zkušenosti, více viz dotazníky. Ale ráda si popovídám i o běžných věcech. Zkrátka klidně napiště a uvidíme. Předem upozorňuji, že jsem sarkastické hovado.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 19:48
Switch muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
sub nebo switch
Hledám spankerku z Ml. Boleslavi, na zkušenostech nezáleží
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 17:35
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledám subinku nebo switch ženu
Hledám subinku nebo switch ženu Hledám ženu pro společné hrátky, mazlení, volné chvilky ... .Chci kočičku, která se umí přitulit, příst, zamňoukat, vyslechnout, ale i poslechnout, udělat, zařídit. Budeš mi k dispozici dle svých možností a domluvy. Jsem dominantní, přísná, ale spravedlivá. Pokud nebudeš poslouchat, trest kočičku nemine. Pouze Brno a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 15:31
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Domaci otrok na praci i zabavu
submisivni poslusny, pracovity, sikovny, tvarny, neotravny, 177 cm vysoke, stihle atl. postavy, kratke blond, 42 let ml. vzhledu, bez zavazku hleda Paní nebo pár, kterym by mohl slouzit jako otrok na veskere domaci prace i jine, pro pobaveni, i k uzitku a pobaveni, presne dle vasich predstav a pravidel. Jde mi o real dlouhodobejsiho charakteru. Foto a Mobil z me strany neni problem. Ponizene dekuji
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 10:28
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Zkusme něco jiného
Ahoj, jsi Switch, nejlépe vdaná co má doma super muže ale chce vyzkoušet i něco jiného? Na věku ani rodinném stavu nezáleží :-) Máš smysl pro humor a pro výstřední oblékání ? Můžeš napsat pár slov i pár stránek. Nehledám 24/7 nebo něco podobného.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 09:22
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám
Hledám dominantní ženu, která chce další hračku na hraní... Jde mi o bolest i ponížení, chci na chvíli pustit život ze svých rukou a jen žít přítomností. Foto na vyžádání.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 08:59