Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsi zlobivá a drzá? Potřebuješ pravidelnou výchovu ve stylu Domestic discipline, nebo tě výprask vzrušuje tak, že si nemůžeš pomoct a zlobíš jen proto, aby sis zasloužila být ohnutá přes koleno a dostat vařečkou na holou? Neboj se mi napsat - rozumný přístup a nezávazné setkání v klidu někde u kafe je samozřejmostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2019 00:14
M74
M74 (45)
#48239
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
hledám ženu, která chce cuckold vztah se submisivním mužem
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 11:28
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
D/s vztah
Ahoj, je mi 33, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona královnou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:52
Switch žena z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Hledá se switch parťačka
Ráda bych našla ženu (opravdu jen ženu, když už to nerespektujete na profilu, tak prosím aspoň tady) nejlépe switch, ne jen na hrátky. Nejraději bych našla parťačku na pokec, výlety, nudné večery, výměnu zkušeností nebo zkoušení něčeho nového. Záleží, jak si sedneme a co nás napadne :) Jsem vysoká metalistka se spousto tetování a sarkastickým smyslem pro humor, se zálibou ve scifi, fantasy, knihách a spoustě dalšího. Jinak mám ráda pouta, lehký spank, vosk a spoustu dalšího a nebojím se případně experimentovat. Rozhodně dávám přednost začít povídánímpsaním a pak se uvidí :)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:40
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledám
subinu pro reál, zázemí mám
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:39
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Seznámení...
Hledám dívku z Prahy či okolí,někoho normálního kdo nežije BDSM životem ale je to jen zpestření všedního dne. Pokud si budeš chtít zajít na kafe a popovídat si, budu rád když se ozveš, nebráním se ani vážnějším vztahům později.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:03
Submisivní skupina z Prahy hledá switch ženu nebo muže
baby adult
Jsme pár; maminka a zlobivá "holčička". Hledáme přátele se zálibou v hrách na dospělé dítě. Dudlíky, plínky, lahvičky, výchova, vařečka, klečení... Vše s rozumem pro vzrušení a zábavu. Chat i reálná výchovna setkání u vás i u nás.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 06:35
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Jsem subina co hledá dominantní ženu na diskrétní akce
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 21:01
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ráda poznám přirozeně dominantního muže. Nehledám chvilkové pobavení, ani on line výcvik, ale partnera pro dlouhodobý, přátelský vztah. Jen okres PI, ST a PB. Vyšší, štíhlejší, nezadaný pohodář, přiměřeného věku (47 - 55 l.), upřímný, zodpovědný, se smyslem pro humor a s vlastní fantazií? No, to už je asi oblast sci-fi, ale kdo ví? Jsem štíhlá, sympatická, příjemná světlovláska, v reálném světě samostatná, soběstačná, nezávislá žena se spoustou koníčků a zájmů, ale v soukromí se stávám oddanou a pokornou...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 20:06
DKam
DKam (40)
#48231
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
hledám životní partnerku
Rád bych našel switch nebo dominantní partnerku na společnou cestu životem
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 19:25
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Otrok na webce
Ahoj, jsem mladý hubený subík, který se chce ukázat na webce. Postavu mám jako holka. Mám dobrou webkameru a rád bych zkusil online lekce. Mám čas každý den ve večerních hodinách.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 16:14
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Net lekce
Jsem 46letý dominant s praxí a v současné době hledám submisivní ženu/dívku na vedení po netu. Na jejím věku a vzhledu mě nezáleží. Důležitá je pro mne chuť posouvat své hranice, diskrétní dokumentace a masochistické sklony. Poslušnost, ponížení, bolest. Více se dozvíš pokud se rozhodneš na tento inzerát zareagovat. M.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 15:32
Krull
Krull (42)
#48228
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Obcasna hra
Hledam subinku, klidne nezkusenou zacatecnici, co si to chce jenom vyzkouset a zjistit, co to obnasi a zda je to opravdu to, co hleda. Nehledam dlouhodoby vztah a ani kazdodenni aktivity. Hledam obcasny ulet z kazdodenni reality do neceho, co je trochu tajemne, trochu zakazane a kazdopadne velmi vzrusujici.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 10:54
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Sub
Je mi 40 a už pár roků vnímám svoje dominantní sklony. Férový, spolehlivý, vtipný, snad i nějaké charisma mám a nevypadám jako bezdomovec. Taky promiskuita mi nic neříká a nehledám náhodné sexuállní zážitky, drogy neberu a zdraví na prvním místě. Rád bych poznal fajn subinku, které by nevadilo, že mám svůj neměnný vanilkový život, ve kterém jsou i děti. Můžu nabídnout sektávání dle domluvy a občas i třeba volnější víkendy. Ohledně mého dominantního já, nejsem typický sadista (bezhlavě mlátit mě nebaví), ale baví mě hrátky se subinkou a mám rád vše dle mé fantazie. V případě nutnosti jsou i fyzické tresty. Osobní setkání napoví víc. Takhle to prostě je (lepší než lhát). M.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 10:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Praha, Mělník, Neratovice...
Hledám submisivní slečnu či ženu na pravidelné schůzky, které budou plně v mé režii. Na mém profilu najdeš základní info o mně, více se dozvíš když mi napíšeš. P.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2019 23:16
Switch žena z Pardubického kraje hledá switch ženu nebo muže
Přátelství
Hledám přátelství, možná i víc se stejně smyslejicimi lidmi.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2019 20:10