Seznamka

arhen(61)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám Tě pro vše
Hledám prima subinku nebo switch bez zábran a komplexů, s velkou chutí a fantazií, pro vztah a společné posouvání hranic všemi směry. Těším se na Tebe.
vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
CastPlast(47)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dom žena?
Hledám Dominantní ženu pro trvalý vztah.
Jess39(39)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám pána
Hledám pána který mě všemu naučí...
DominusSEX(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám Submisivní hotwife
Schází ti pevná ruka a pořádnej živočišnej sex? Chce být hračkou v rukách dom chlapa?
sjenda(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám
Hledám oddanou submisivní ženu, která bude oddaná svému pánovi.
dwaid(53)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
hledám plnoštíhlou ženu
hledám fist a piss , plnoštíhlá a submisivní žena vítána
JsemJovany(52)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Hledám poslušnou subinku z Brna a okoli na pravidelné lekce. Nemusíš být zkušená, rád tě vše naučím. Vybavení a pomůcky mám.
Teenlover(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
Hlada sa subik, subinka
Hladam mladeho subika, subinku, (aj sub parik) zatial na pravidelne stretka, casom kludne aj vztah. Potesi kladny vztah k nahote, prirode, spanku, sexu a idealne troska exhibicionizmu. Nebranim sa ani inym praktikam. Ponukam rozumnu dohodu a serioznost. Miesto, auto mam. Ty mladsi/mladsia odo mna, co najmenej ochlpenia, stihlejsia postava potesi :-)
DAVID1992(29)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Přátelství či vztah
Hledám dívku ženu (na věku nezáleží), která je z Jižních čech a je buďto submisivní či switch :)
panPavel(53)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Výcvik, disciplína, zodpovědnost
Která žena, nebo i pár hledá právě tohle? Láká tě BDSM a jsi nezkušená? Chceš posunout své hranice? Nebo ti prostě jen chybí takový přístup? Napiš a udělej první krok, dál tě povedu.
bs22(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Napětí i něha
Velmi rád potkám štíhlou ženu, kterou provázejí intimně - submisivní představy, jejíž touhy jsou neodbytné a nedají spát při pomyšlení na dobrovolnou ztrátu možnosti pohybu, doplněnou o něžné či razantnější doteky v nečekané chvíli a o dlouze stupňované vzrušení a napětí. Respektování pravidel a vysoká úroveň jsou samozřejmostí, stejně jako 100% bezpečnost. Těším se:-)
WhiteCrow(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dlouhodobý vztah
Svobodný, přirozeně dominantní chlap (40/190/100) s pevnou rukou, která umí i pohladit, hledá mladší, lehce perv., submisivní ženu k plnohodnotnému vztahu s BDSM – výchova, svazování, roleplay… Najdeš odvahu napsat?
Singlesportmalt(23)
Switch muž hledá dominantní ženu
Mladý sport zajda hledá
Jsem mladý normální zajda se sport postavou, který hledá slešnu, dámu, paní, kterou by mohl uctívat a nechal by se od ni zaučot jako její osobní otrok na hraní. Nejlépe praha a okolí
ReafromHades(30)
Little žena hledá dominantní ženu i muže
Chcete mě?:-D
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Martin0(22)
Submisivní muž hledá switch ženu
Otevřen všemu
Ahoj, hledám ženu štíhlejší/normální postavy do ~35let se kterou můžu prvně probrat třeba u kafe co všechno si vyzkoušela, co vše si chci zkusit já a třeba to při vzájemný sympatii realizovat. Jsem hubený sportovní typ kluka který chce zažít bezmoc a nadvládu ženy. Vydržím opravdu hodně bolesti. Roleplay, cosplay taky rád vyzkouším. Nebráním se pravidelným schůzkám a později lze prohození rolí.
moloch88(34)
Switch muž hledá switch ženu
Najde se slečna na povídání a třeba něco víc?
Ahoj, byl jsem doposud v BDSM bohužel odkázán zatím jen sám na sebe. Osobně v BDSM neinklinuji k bolesti, výpraskům, ponižování nebo k soustavné dominanci žádné ze stran, ale spíš jako příjemné znehybnění, omezení pohybu a záludné ovládání. Takže pouta, rozpory, provazy, pásy cudnosti, roubíky, latex, nějaké dálkově ovládané hračky... Jinak asi běžný nenápadný kluk z Moravy, podnikatel, muzikant, ajťák, investor. Nezadaný bez dětí, žijící běžným životem. Chces-li pokecat, napiš.
mrsub(49)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu
SM Brno a okolí
K pravidelným schůzkám zaměřeným na výprasky či mučení se rád seznámím se sadisticky orientovanou ženou. Mám nízký práh bolesti, a tak ocením trpělivý a empatický přístup, stejně jako podporu v podobě pevných pout.
idrasil(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
subinku
Není zde zaběhnutá či opuštěná subinka která postrádá svého pána a ráda by patřila?
domin44(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
dominant hledá subinku na schůzky
Hledám submisivní ženu, nejlépe zadanou, toužící po praktikách, které nemůže zažít doma. Jsem ženatý a hledám na diskrétní vztah ženu, která chce zažít dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Jsem v D/s zkušený, 46/185/84, férový, seriózní, na úrovni. Neboj se a napiš.
consiglieri(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominant hledá subinku
Dominantní a náročný pán hledá subinku k pravidelným schůzkám za účelem její výchovy k poslušnosti (cukr a bič). V případě vzájemných sympatií a zájmu mohu do budoucna nabídnout i práci (jednalo by se o pravidelný úklid kanceláří a případně jednoduché administrativní práce). Při nespokojenosti budou ale následovat přísné tresty.. C.
mladymuz(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Chci nejen tvé tělo, ale i srdce a duši
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 34 letý, zajištěný, dominantní muž a přál bych si najít submisivní ženu, která má ráda, když si s ní muž v posteli hraje, trápí jí, vezme si jí bez ptaní... Dále bych si přál najít milou a usměvavou partnerku na rovnocenný vztah mimo postel... A protože ani jednu z nich nechci podvádět, rád bych je našel v jedné osobě. Nezkušenost nevadí...
Diag: O41