Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
nahes
nahes (46)
#51907
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledám 2 dom. kamarádky
Hledám dom. ženy(i hodně starší než já), které se rády dívají na nahatého subíka. Mohu být i ponižován, být k dispozici pro Vaší zábavu, dostávat výprasky. Jsem submisivní muž. OV, OP, okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 20:30
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Rád poznám...
Rád poznám jednu drobnou inteligentní úchylačku, se kterou by náš pojilo důvěrná přátelství a později třeba i partnerský vztah. Když to trochu přeženu, rád poznám dívku roztomilou jakou košík koťat, stejně tak mazlivou, hravou a zlobivou Jestli nevyhovují koťata, tak si dosaď štěňata.. nebo klubko zmijí:) Dívku, která mě bude ráda zlobit, provokovat a zneužívat mé slabosti pro nožky, byt ji často trest nemine. Obecně nevyhledávám žádné extrémy, ale líbilo by se mi, pokud bychom se v našich slabostech podporovali. Jsem pro lecjakou špatnost. Své kotě však nerad půjčuji, ale jestli si potřebuješ občas vymáchat čumáček v klíně své kamarádky, s tím problém nemám:) Něco o mně vyčteš z profilu. Více případně ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 19:33
BenX3
BenX3 (47)
#51905
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám submisivní boubelku
V sexu jsi velice submisivní, máš ráda něžný vzrušující výprask na holou. Dovedu Tě na vrchol. Totéž chci na oplátku. Praha. 48/168
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 17:28
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, jsem Jakub rigger s cca 0,5 roční účastí na WS u Soptíka a hledám modelku/partnerku na další WS, vázání na akcích i v soukromí. Mám 35 let, 183 cm. U tebe zkušenosti ani věk nehrají roli, těším se na reakce.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 15:47
Mr.Lbc
Mr.Lbc (42)
#51903
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Rád poznám mladšího suba cca do 30 let bez závazků (v případě mladšího vzhledu může být i starší), klidně bez zkušeností, ale se zápalem a odvahou i něco reálného podniknout. Budeme si určitě rozumět pokud, nehledáš žádné extrémy, záleží ti na zdraví a diskrétnosti, máš rád akce plné tvého ponížení, šikany a trestů, nucená nahota před Pánem je pro tebe samozřejmostí, stejně jako poslušnost a férové jednání. Vlastní praktiky a intenzita je pak už na vzájemné domluvě. Ideálně stálejší akce, případně uvítám i bližší vztah a společné trávení volného času. Region pro mne není podmínkou, mám vlastní zázemí, pomůcky, není problém ani akce o víkendech s přespáním. Mám rád akce ve stylu CMNM - perverzní výchova, prohlídky, výcvik otroka, výslechy, mírná feminizace apod. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 14:03
Ray36
Ray36 (36)
#51902
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Bohyně
Zdravím Dámy, hledám svou Bohyni v silonkách, podpatcích a chvíle strávené u jejích nohou.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2020 14:39
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Doktor hledá sestřičku
Ahoj, dokážeš si sebe představit v roli pacientky, co musí poslouchat příkazy přísného pana doktora? Zaujala by tě role sestřičky, která asistuje při prohlídkách? Jeslti ano, tak mi napiš a můžeme o tom zauvažovat. Veřejně žiji "běžný" život, ale rád tě poznám, abychom si mohli občas užít pořádný úlet od stereotypu. Mohl bych zde napsat více, ale nejdůležitější jsou vzájemné sympatie. Větší info o tom, co mě baví je v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2020 11:00
Mark33
Mark33 (43)
#51900
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Perverzní hrátky
Líbí se Ti fist nebo to chceš jen zkusit? Prstění, prohmatávání kundičky, dráždění poštěváčku, zasouvání prstů hluboko dovnitř, dráždění bodu G... chceš zkusit jaké to je a prožít nezapomenutelný orgasmus? Ráda děláš před mužem piss, nebo Tě to také láká zkusit, jaké to je když se na Tebe při tom dívá? Pokud ano, nestyď se a ozvi se. Jsem vysoký, štíhlý, sympaťák, s bohatými zkušenostmi, vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 20:08
Submisivní skupina z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Submisivní slečna - Liberec, Praha a okolí
Ahoj, s přítelem hledáme submisivní slečnu do trojky, která s nadšením a bez protestů, splní každé naše přání a nevadí jí anál a tvrdé zacházení. Věk nejlépe do 25 let. Přítel 37, já 29 D/s
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 17:29
Enemia
Enemia (21)
#51897
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledá se dominant a brat tamer s trpělivostí :)
Jsem studentka vysoké a zároveň brat, kterému už chybí pevná ruka někoho, kdo by mě dokázal srovnat do latě. Ne že bych se ke každému příkazu stavěla odmítavě, nicméně na kolena nepadám pro každého, kdo by si zamanul. Přesto je mi na kolenou více než fajn a jakmile se se mnou někdo dovede vypořádat, za Pána/Paní bych i dýchala (nebo nedýchala, kdyby si to přál/a :)). Jen chvilku trvá, než k někomu začnu chovat důvěru. Hledám tedy dominantní ženu/muže pokud možno přibližně svého věku (18-25), kteří hledají bratty sub. Zkušenosti mám pouze s dívkou ze vztahu na dálku, příliš jsem jich ale nenasbírala. S muži pak zkušenosti nulové. Už ale tuším, co mám ráda - jsem submisivní se sklony k masochismu a exhibicionismu. Pokud jsem tímto všechny neodradilo, tak jen specifikuji, že nehledám partnerský vztah. Zbytek se můžeme domluvit, jak nám to bude vyhovovat, nebráním se ani cestám mimo Prahu a Plzeň, kde trávím většinu času. Má představa je dát si kávu, oťukat se a zjistit, jestli si sedneme - a pak se uvidí :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 16:46
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Hledám otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 10:26
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Vánoční úklid
Nabízím se jako subik na vánoční úklid a další domácí práce. Máte zájem, prosím napište.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 09:23
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
DDLG
Hledám dominantního muže se zálibou v DDLG. Jsem ráda zlobivá, miluju výprasky, bolest spojenou s něhou, mazlení a hodně pozornosti.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 00:29
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Foto Art Bondage
Hledám sub stvoření na bondage fotek tvoření.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2020 21:12
Nairu
Nairu (30)
#51892
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, hledám kamarádku na BDSM vztah, kterej by zahrnoval i sex. BDSM bez sexu je taky fajn, ale přecejenom asexuál nejsem a už mi ten sex vcelku chybí. Zázemí mám vlastní, zkušenosti nějaký taky. Mnohem víc infa včetně spousty fotek mám na profilu. Na tebe speciální požadavky nemám, jen abys měla ráda BDSM a byla na holky. Víc to rozsekneme třeba u kafe. Na první schůzce rozhodně žádný akčnění neočekávam, tam bych spíš ráda zjistila, jestli jsme si vůbec sympatický. Pokud jiskra nepřeskočí, ale jinej druh sympatií jo, tak pořád můžeme bejt jenom povídací kamarádky. :) Budu ráda, když se mi ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2020 20:16