Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Rodney
Rodney (24)
#45904
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledání unikátní formy života
Milé čtenářky, milí čtenáři. Bohužel jste měli tolik smůly, že Váš zrak spočinul na tomto inzerátu, a tak zřejmě nenávratně ztratíte pár sekund svého života. :D Přesto bych vám rád popřál dobré ráno/odpoledne/večer, v závislosti na tom, kdy si toto čtete. (Pokud pocházíte z jiné planety a kvůli jinému měření času rozdělujete den na jiná časová údobí, přeji vám dobré podráno, ráno, pododpoledne, odpoledne, nadodpoledne, podvečer, večer, nadvečer nebo cokoliv tak, abych neurazil Vaše kulturní zvyklosti a návyky.) Nuže tolik na úvod. Nyní si dovolím přejít k důvodu, proč tento odstavec vystavuji na obdiv veřejnosti. Ne tedy, že by Vám to asi ještě nedošlo, ale rád bych prostřednictvím této stránky nalezl unikátní formu života, která se v přírodě vyskytuje jen velice zřídka (nebo se velice dobře schovává). Konkrétněji mluvím o milé sub kamarádce, která by si ráda dopisovala, později se možná setkala a kdyby ani pak neutekla, kdo ví, jak by to pokračovalo. Pro vyjasnění ale předem upozorňuji (Píši předem a dávám to na konec inzerátu... haha. To je fígl co?), že je potřeba, abychom s danou osobou zvládali hovořit stejným jazykem (Normálním, ne touhle hatmatilkou, kterou píši. :D) a tudíž si rozuměli. V žádném případě nehledám nic jednorázového. Více informací o mě lze nalézt na mém profilu. Děkuji tedy všem za přečtení a ač pravděpodobně nebudeš ta osoba, kterou hledám, přeji ti mnoho štěstí do života!
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2019 15:25
eve
eve (43)
#46511
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Jsi dominantní nekuřák?
Hledám dominantního muže, kterého by bavilo dělat mi "trenéra". Potřebuji získat a udržet si fyzickou kondici. Nejde mi primárně o sex, jsem vdaná. Hledám dlouhodobý vztah s přítelem, který by se postaral o to, abych dobře vypadala a dobře se cítila. Zkrotíš mou lenost, abych chtěla být i kvůli Tobě hezkou? 43/163/69
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 18:25
ligh
ligh (38)
#46507
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Máš pro mě nějakou představu?
Potřebuji cítit, že to co dělám holku maximálně vzrušuje a je jedno, zda jsi tatínkova holka v šatičkách co dostává na holou, pod krkem chycená studentka na cestě z diskotéky, prodaná otrokyně nebo naopak si chceš vyzkoušet svázat chlapa a pohrát si. Mě je 38 let, jsem štíhlé postavy na úrovni. Je mi v zásadě jedno odkud jsi, auto mám a republika zas tak veliká není a hotely mají taky všude. Moje podmínky jsou 100% zdraví a diskrétnost, ochrana v případě sexu (protože ten přeci není nutností) a nedělám nic i potencionálně nebezpečné. Tak co? Máš pro mě nějakou svoji tajnou představu?
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 13:14
panuh
panuh (37)
#46506
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
..hledám
Jsem přísný dominantní muž a hledám submisivní ženu k výcviku nebo vztahu. Jsem vysoký,sympatický muž s nadhledem. Pokud tě tento svět láká o oslovuje, jsi ráda svázaná, odevzdaná a chceš někomu patřit, být mu k ruce, nechat se zkrotit a být donucena pokleknout, posouvat hranice a sama sebe poznávat, neboj se ozvat. Zkušenosti a plnou hlavu nápadů mám, chybíš jen ty. Dokažu te pohladit i potrestat jak si zasloužíš. Pokud nemáš zkušenosti nevadí, hlavní je chuť začít. Žiju sám a zázemí mám své.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 08:44
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
poslušný otrok
poslušný otrok hledá velmi přísného dominantního pána
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 05:50
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Jsem otrok na TPE
Hledám pár, nebo i jednotlivě muže či ženu, kteří chtějí otroka, 47 let na delší dobu a na cokoliv. Vše, co mám v dotazníku udělám, je toho plný dotazník.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 00:54
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Hledám vztah
Hledám ženu s kterou budu zažívat bezmoc a něhu. Střídání rolí není podmínkou. Sportovec, pohodář, gentleman
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 00:53
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Něžný dominant
Pokud jsi, nabízím ti něhu i řád, pohlazení i pevnou ruku, oddanost i pokoru, své srdce a věrnost. Je toho víc, ale to bude již jen mezi námi dvěma. Jen Zl a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 21:17
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
věřím v lásku
Jsem ve fázi, kdy hledám lásku a důvěru nejen sama v sobě, ale i v druhém. Momentálně je to se mnou velice složité. Nejsem klasická domina, spíš hodná a milá vanilka, přesto dokáži milovanému člověku na jeho přání různě vyjít vstříc a dle potřeby i ublížit.Samozřejmě jsem ráda vnímána jako Dáma, rozmazlovaná a hýčkaná. Možná tohle dá někomu smysl.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 19:07
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti . . .
... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 18:23
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám Dominantní ženu
Dobrý den, jsem submisivní mladý muž (35). Hledám inteligentní a sofistikovanou dominantní ženu (nebo i swich s převážně dominantní osobností), která hledá submisivního partnera na vztah, nebo i jen subíka na občasné mučení a pobavení. Jestli si tady můj inzerát taková žena čte, budu moc rád když mi napíšete. Více info o mě buď v dotazníku, ve zprávách, nebo osobně. Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 09:42
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám submivni pár!
Hledám submivni pár z Prahy do 40ti let na používání!
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 03:40
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zasloužíš si ohnout přes koleno?
Hledám zlobivou holku, které chybí důkladný výprask. Pokud potřebuješ potrestat i pomazlit, jsem tu pro Tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 01:38
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku s trápením
Máš nějaké trápení, které Tě pronásleduje a myslíš si, že Tě kvůli němu nikdo nechce? Baculatá nebo naopak moc hubená postava, malá prsa, silné brýle, nebo něco jiného? Přijala bys občasné objetí a pohlazení od přísného, ale férového a někdy i hodného muže, třeba i staršího, který má takové subinky rád, a mohla ses stydlivě svěřit a vypovídat? Tak napiš, popovídáme si po mailu a třeba i osobně, když budeš chtít. Hezký den. :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 21.4.2019 23:44
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Drobnou hračku s duší
Ahoj, hledám drobnou štíhlou subinku, která chce objevovat tajemství BDSM. Nehledám sex, ale hry a učení své žačky. Asi taková neexistuje, ale co kdyby...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.4.2019 21:49
erhu11
erhu11 (49)
#46489
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dom nebo sw partnerku
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru a hledá vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.4.2019 19:51