Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Modela na vázání shibari
Hledám vysokého, pružného, časově flexibilního sub nebo switch muže z Prahy, který si užívá nebo tuší, že by si užíval, být mým shibari-modelem. Svázala jsem už desítky mužů a teď hledám nové přátelství a inspiraci.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2018 12:09
domcza
domcza (58)
#44698
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
naděje umírá poslední
naděje umírá poslední Nechci promarnit život stálým hledáním. Najdu zde štíhlou submisivní partnerku, hledající vážný trvalý vztah? Chci mít vedle sebe šťastnou a spokojenou partnerku, nejlépe nekuřačku.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2018 11:30
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivně založenou ženu z Prahy / okolí
Po náročné práci hledám náročný odpočinek :). Někoho s kým se dá zajít do kina, do baru, zasportovat, ale také hrát v soukromí. Někoho kdo touží dostat sem tam na holou, hodně být svazována, hodně zneužívána .. ale také hodně mazlena. Dělám si co chci a kdy chci - nemám scénáře. Takže někdy se budeme jen dívat v posteli na film, někdy tě svléknu hned za dveřmi, svážu a ojedu ještě na schodech :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2018 11:16
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám muže od 18 do 35 let na dlouhodobé d/s schůzky. Vše potřebné najdeš v dotazníku. Foto výhodou. V případě nezájmu neodepisuji v rámci ušetření jak mého, tak tvého času.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 22:48
Caine
Caine (30)
#44695
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Vztah
Ahoj, tak jsem se dnes rozhodl, že tě oslovím. Hledám již partnerku do života, ne že bys nemohla napsat jen za účelem schůzek, ale vážnému vztahu už dám přednost. Proč zde, asi protože sem občas také zajdu, třeba pokecat a tak pokud jsi tu taky, tak už máme jednu věc společnou ) Jinak pracuji s lidmi, mám rád zábavu, rád sportuju, čtu, zajdu do kina, cestuju,.... ) Je toho hodně... No, a protože jsme zde, tak tě asi zajímá i něco z mého intimního života. Jsem dominantní, ale žádné tvrdé praktiky, rád zkouším nové věci, hry, hlavně ne nudu ) No a co bych chtěl od tebe? Vyřešenou minulost, úroveň, úsměv potěší, mít už rozum a brát věci s nadhledem. Jak jsem psal výše, nebráním se jen schůzkám, ale pokud už také hledáš vážný vztah, tak máš přednost. Jinak pěkný den a zbytek si řekneme, to nic nestojí ) P.S. Fotku zde nemám, ale rád pošlou...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 22:18
Ray36
Ray36 (34)
#44694
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Nožky
Hledám hezkou, drzou ženu v podpatcich, která nabídne své nožky k políbení.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 21:06
Tharr
Tharr (32)
#44693
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Je mi 32 let, jsem svobodný dominant bez závazků. Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu která touží aby jí byl nasazen obojek, slečnu která chce aby ji muž ovládal a ona mu mohla sloužit jak jen nejlépe dokáže, Slečnu která hledá pocit bezpečí, chce se mu odevzdat tělem i duší a být jen jeho. K subince nejsem jen přísný, ale i jí pohladím a může se u mě schoulit v náručí. Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 20:27
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Hledám paní
Já 30 sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 19:43
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Mučení
Ahoj hledám někoho kdo se nebojí bolesti .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 19:03
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
jihlava a okolí?
Hledám Dominantního a zkušeného muže, na dlouhodobý vztah. Zatím nemám mnoho zkušeností, proto by měl být i trpělivý. Nejlépe Jihlava.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 16:26
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Protože mě vždycky velmi vzrušovaly netradiční sexuální praktiky, obecně označované jako BDSM, rozhodl jsem se pro hledání vhodné partnerky zvolit tuto netradiční cestu. Není to sice ideální, ale zřejmě je to jediné východisko, neboť málokterá dívka svoji submisitu dává veřejně najevo. Hledám milou, přítulnou, ale při tom velmi perverzní, přirozeně submisivní dívku ve věku do 38 let, kterou vzrušuje ponižování a je obdařena masochistickými sklony. Chci "holčičku", která mi bude říkat "Pane", ochotně plnit moje příkazy a pro Pána leccos vydrží. BDSM rozhodně není jen o sexu, přesto k tomu však sex neodmyslitelně patří, proto uvítám nadstandardně kladný vztah k sexu. Na Tvých zkušenostech v BDSM nezáleží, jde o to, co cítíš uvnitř ve svém srdci, o to, aby Ti tyto praktiky byly blízké a dokázala jsi se mi zcela odevzdat. Samozřejmostí je 100% zdraví. Preferuji dlouhodobější vztah, ale případně se můžeme domluvit i na jednorázové akci. Co se týče jednotlivých praktik, tak se nebráním ničemu, od výprasku Tvého zadečku, přes svazování, ponižování, vosk, fisting až po různé drsnější praktiky. Všechno záleží na domluvě, vždy je nezbytný Tvůj souhlas.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 12:18
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
...ze zvědavosti...
Jsem submisivní kluk z Brna, žiju s partnerkou, ale poslední dobou začínám objevovat svoji Bi stránku. Láká mě být (dočasně) absolutně bezmocný. Být svazovaný, spoutaný rafinovaně na všechny způsoby tak, abych neměl žádnou šanci k útěku. Být nucen k (bezpečným) věcem, které dělat nechci, ale vzhledem k tomu, že jsem Pánem naprosto ovládán, musím (např. orální sex s roubíkem roztahujícím ústa, sání Pánova penisu hadicí plynové masky, možná pomocí spec. roubíků piss, apod.). Láká mě únos, možná i víkendový, na neznámé místo, výslech, věznění, transformace v ponnyho, psa, ponížení. Preferuji zatím psaní, výměnu scénářů, fotek a videí zajímavých "situací". Abychom si scénář před "realizací" pořádně domluvili. Jediné, co vyžaduji, je alespoň elementární inteligence. Homosexuální Pánové mají přednost před Bi.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 10:46
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Strapon
Hledám aspoň trochu pěknou holku/ženu na akce s připínákem. Nejlíp z Prahy nebo okolí. Napište, kdy a kde dáme "spicha".
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 19:24
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Jsem vězeň a hledám dozorce
Vhodné zázemí a kompletní vybavení mám. Okruh zájmů: Uniformy, kukly, policie, armáda, věznění, výslechy, mučení, vícedenní akce, znehybnění, omezení, smyslová deprivace, plynová maska, polní telefon, bití přes chodidla, klinik, šikana, ponížení, tresty, bez stopky. Diskrétně a fér jednání i dlouhodobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 15:55
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám masochistku jakéhokoli věku, která ví co chce. Napiš a uvidíme.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 14:53