Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
Tatlle
Tatlle (28)
#49794
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
Hledá se dominantní žena, která vychová a naučí subíka co se sluší a patří
nový od tvého posledního přihlášení - 30.3.2020 12:16
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hkedám svou Paní
Hledám reálnou službu u dominantní a perverzní Paní jako poslušný otrok, hračka a živé WC. Nemám žádné požadavky na věk, postavu ani vzhled či barvu pleti. Rád posloužím mladé studence stejně jako perverzní ženě důchodového věku. Důležitá je jen chuť něchat se rozmazlovat a plnit má ústa obsahem Vašich střev Já sub 44/170/100 se zkušenostmi. V ideálním případě uvítám D/s vztah se soužitím. Praha a stř.Čechy (benešovsko) výhodou
nový od tvého posledního přihlášení - 30.3.2020 07:58
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dominantní muž hledá
Příjemný den slečně nebo ženě hledající nové BDSM zkušenosti přeje Marek, zkušený dominantní chlap z Prahy, 39 let. Po mnoha letech s jedinou BDSM kamarádkou, která se mi bohužel odstěhovala za prací mimo ČR, nyní hledám slečnu nebo ženu, která ocení empatického pána, který umí používat v svém těle i mozek, muže který je přirozeně dominantní a ví kdy přitlačit nebo přidat a na druhou stranu pozná kdy je vhodné ubrat a odpočinout si. Pracuju jako ředitel ve větší firmě a jinak než dominantně se už ani chovat neumím :) Mám zájem o pravidelné schůzky dle časových možností nás obou, při kterých se chci starat nejen o tvoji výchovu a vzrušení a uspokojení, ale i o fajn náladu a přátelství. V osobním životě se považuji za gentlemana a muže, který ví jak se ke ženě chovat. Při schůzkách se nebráním ničemu, jsem velmi otevřený realizovat prakticky cokoliv, je pro mě ale vždy důležité vědět, že nové zkušenosti pro Tebe budou zajímavé a vzrušující. Nejsem sadista ani uchyl, magor, který si potřebuje něco zkoušet nebo dokazovat, jsem skutečný dominant, který vše dělá pro své potěšení a zároveň tvoje vzrušení. Pokud do tvé představy o dominantním muži zapadá urostlá vyšší postava, široká ramena a nevadí malé bříško, mohl bych vyhovovat i po tělesné stránce. Rád poznám někoho z Prahy (a okolí cca 100km) ve věku 18-38 let a to ať už s BDSM teprve začínající a hledá nové zkušenosti, tak i se zkušenější subinkou, která ví co hledá ale stále se jí nepodařilo najít toho pravého.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 23:32
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Bondage
Subík z UL hledá Dominantní ženu na real. Více o mě v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 22:19
Switch žena z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
pokec o zážitcích
Ahoj, nikoho konkrétního nehledám. Ale nemám moc zkušeností a ráda bych si s někým pokecala. Dost mě zajímají holčičí i klučičí pohledy na bondage a d/s. Pokud máš čas a chuť, napiš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 21:34
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Online výcvik
Zdravím. Jsem mladá subka, která hledá online výcvik. Vše by se odehrávalo pouze za pomocí psaní, žádné fotky, pouze naše fantazie a důvěra. Ostatně, jak vypadám se můžeš dozvědět na mém profilu. Jsem velmi otevřená osoba, která je pro každou špatnost. Pokud by jsi měl o mě zájem nebo se rád dozvěděl něco více, stačí napsat do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 17:52
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
DDlg
...odvážnou, vzdělanou a útlobokou. Jednu!
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 15:20
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Footfetish, footjob...
Jsem footfetišista a tak hledám fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásné, unavené, přirozeně voňavé nožky... diskrétně bez narušení soukromí v azylu pro milence. Jsem muž v pohodě 48 let, štíhlé postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 15:04
Switch muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hospodyňka
Postaráš se mi o domácnost, zahradu a o mě a já se postarám o tebe a tvou výchovu -Spolubydlení vítáno
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 09:33
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní Dámu
Pro občasné schůzky hledám dominantní Dámu z Prahy, které bych rád plnil její třeba i neobvyklá přání nebo byl jen hračkou pro její potěšení. Nejde mi pouze o sex, ale rád bych, aby v tom bylo i něco víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2020 00:42
spamu
spamu (62)
#49781
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Naděje
Dobrý den. Rád bych našel ženu, která ví, že pásek se dá použít i jinak než na kalhoty. Rád bych na pravidelná setkání. Děkuji uctivě
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2020 20:06
Gabs
Gabs (45)
#49780
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní ženu na občasný výprask
Rád bych poznal dominantní ženu, kterou baví občas udělit výprask. Nejsem v pravém slova smyslu typicky submisivní, v běžném životě už vůbec ne, ale prostě mám rád ten pocit. Nejde o bolest, spíš o tu situaci. Občas zažít pocit bezmoci a v danou chvíli nadvládu někoho jiného. Ani si nepotrpím na nějaké hry kolem a hraní situací. Pokud jsi tedy dominantní nebo switch a máš chuť občas někoho potrápit, budu rád, pokud se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2020 13:48
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám kamarádku.
Rád bych touto cestou našel fajn kamarádku z Prahy na občasné schůzky a akce. O mně asi jen toto, bydlím v Praze a aktuálně studuji VŠ ve velmi zajímavém oboru. Také ve volném čase chodím běhat, plavat či do posilovny. :-) Preferuji nejdříve všechno detailně rozebrat a na všem se domluvit někde u kafe.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2020 13:08
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Pořádný výprask
Jsem Pavel 48/175 /80 z Ostravy. Hledám přísnou ženu statné postavy, kterou vzrušuje trestat muže hodně tvrdými výprasky. Chci dostat prutem nebo metlou přes holý zadek do jelit. Možno i další praktiky po domluvě. Na Vašem věku nezáleží
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2020 10:54
Styxka
Styxka (28)
#49775
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
1/1
Ahoj. V současné době pracuji a dodělám doktorát, takže nemám moc volného času, ale rád chodím do fitka, na fotbal (další info na profilu), a chci potkat ženu, která uvažuje alespoň trochu jako já. Nikdy ti nebudu brečet na rameni, jak je život těžkej, nikdy za mě nebudeš muset platit, nikdy ti nebudu dělat poslušného subíka, posílat fotky penisu a doprošovat se, nebudu ti vypisovat a hlídat tě, co zrovna děláš, ale taky ti nebudu lhát a vymýšlet si, poslechnu si, co máš na srdci a poradím/pomůžu, jak to půjde, vyberu dobré víno a dobře tě ohnu. Zkrátka se nebudu chovat jako kretén a nebudeš se za mě stydět, na druhou stranu, co nabízím, to sám očekávám. Umím vařit, rád tě vezmu na jídlo, do kina, ale nevyměňuji sex za peníze. Jednak je to dlouhodobě neudržitelné, pokud člověk plánuje do budoucna a jednak nechci, ať je mi ze sebe na nic.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2020 08:49