Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
tomla
tomla (19)
#53645
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Slečna, která ví, co chce
Zdravím! Jsem v D/S komunitě poměrně nový, sice mám už předešlé zkušenosti jako dom ale v poslední době koketuji i s ideou submisivní pozice. Hledám proto submisivní slečnu +- mého věku, nebo dominantní slečnu maximálně o 10 let starší, která mě zasvětí do všech tajů, které takový vztah obnáší.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 23:13
nahes
nahes (47)
#53644
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Submisívní samičku
Jsem submisivní sameček a hledám také submisivní samičku pro společné pravidelné BDSM, perverz, sex hrátky.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 21:53
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/s vztah
Věřím ve vztah na tradičních základech, sebevědomý dominantní muž a poslušná dívka, kterou bych mohl chránit a milovat. Taková, která má vlastní život, vlastní sny, ale touží mít po svém boku muže, který je asertivní a umí si vzít co chce. Ráda bys přede mnou poklekla, nechala se svázat a naplácat si. Vztah by byl plný důvěry a plánovali bychom budoucnost spolu. (Praha)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 21:23
rikin
rikin (38)
#53642
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Kamarádku z BDSM světa
Ahoj, stěhuju se do Olomouce a hledám kamarádku z BDSM světa. Dom nebo switch. :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 20:33
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám Dominantní ženu
Prosím na kolenou vznešenou Madam aby si mě všimla, odevzdávam se vašemu vedení a vaší moci hned jak přijdou první rozkazy, chci být zmrdem u vašich krasných nohou, prosím vychovejte si mě pro své potřeby. Nezaleží na ničem jen na opravdovosti . Respektuji jakýkoli věk i narodnost, prosím dovolte se mě vám oddat a být váš. Děkuji PS: už s toho šílím potřebuji svou Vladkyňi a Bohyni
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 19:21
Switch muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu
nahý společník, rozptýlení, sluha
Představu mám zhruba takovou: malá, opravdu čistě dámská párty (večírek, posezení, oslava ...) pouze pár holek, žen nebo i třeba jen dvě kamarádky. Přijdu, budu dolévat pití, obsluhovat, povídat si a třeba vždy po půl hodině svléknu jednu část oblečení. Postupně podle domluvy skončím buď jen v boxerkách nebo zcela nahý a budu vám dělat zpestření. Měla by nějaká dívka, žena o něco takového zájem, třeba i s nějakým nápadem navíc? Nejsem žádný profesionální společník a nikdy jsem nic takového zatím neudělal, jen mě takový úlet docela láká.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 17:18
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Nezkušená?
Hledám k sobě nezkušenou subinku se kterou budu objevovat krásu DS vztahu. Praktických zkušeností moc nemám ale fantazií mnoho. Je mi 27 a jak říkám hledám spíše mladší nezkušenou aby jsme získávali zkušenosti spolu. Mám raději holky štíhlejšího typu s menšími prsy (větší nevadí pokud to nebudou 4ky melouny). Pokud tě má nabídka zaujala pošli foto postavy a uvidíme ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 17:00
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Psaní, setkání
Ahoj, mám partnerku, kterou mám moc rád, ale bohužel ji ze světa spanking nic nebere... jestli máš stejný problém s partnerem tak napiš :) můžeme si třeba jenom psát...
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 15:30
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Cuckold/subík
Cuckoldi, kandové, subíkové nejsou jen úkoláci, který se udělají jen, když vidí jak mu do přítelkyně stříká "vyvinutý" samec. Ale je to zejména člověk, kterého dělá šťastným, když dělá dobře partnerce či v milenci nejen v sexu. Má větší radost, když koupí něco své ženě než sobě a většinou tak svou drahou kompletně živí (a dělá mu to radost), postará se o děti jiného, uklidí a odveze vás ještě na mejdan a doufá, že přijdete s někým zpět. :-) Nebo třeba se jen nehádá o trávení dovolené. Ale jinak to může být normální spolehlivý partner a opora a pokud jste jen malinko dominantní, může vám to vyhovovat takový vztah. Nebo, proč nezkusit trojúhelník se dvěma? :) Legální nevěra a trocha footfestishe výměnou za spolehlivého, dobře placeného 30ti letého chlapa a příjemného společníka co nevypadá na pohled jako žádný úchylák. To už nezní tak hrozně, ne? :) Takže se hledá přitažlivá nevěrná líná potvora na vážný vztah s pěknými nožkami, ideálně z okolí Prahy .
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 13:27
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku :)
Dobrý den, jsem mladá TV slečna, a touto cestou hledám kamarádku, se kterou by jsme vyrážely na společné nákupy, kafíčko, vínečko, občasný výlet a podobně :) Pokud se tady taková žena najde, budu moc ráda když napíše :) Ahojky Bea :)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 13:15
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Nehledám subinku
Jsem spanker a rád bych poznal ženu, kterou vzrušuje už jen pouhá představa, že dostává výprask na holou od neznámého chlapa, a která by měla chuť a odvahu tuto představu realizovat. Věřím, že i takové ženy se najdou.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 12:36
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Ona hledá ji - já shemale
Najdu kamarádku co mě bude brát takovou jaká jsem?
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 11:18
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledám spřízněnou duši, která využije můj potenciál k vytvoření plnohodnotného vztahu. Žena dominantního charakteru s citem a touhou po dobrodružství. Mám rád umění surrealismu a dekadentní umění. Rád se udržuji psychicky a fyzicky fit. Budu rád, když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2021 10:11
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Erotická magie
Najdu tady Dominantní kamarádku na společné fajn chvilky v soukromí? jen vážně, diskrétně, zdravě, a hravě :P
nový od tvého posledního přihlášení - 31.7.2021 18:15
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinu
Hledám subinu na dlouhodobý vztah. Oddanost, poslušnost atd.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.7.2021 13:53