Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Potřebuješ žít svoje submisivní sny v reálném životě? Vzrušuje tě být bezmocná, spoutaná, s obojkem na krku a rukama za zády prožívat svoje tajné fantazie? Toužíš být oddanou a poslušnou hračkou v rukou přísného Pána? Jsem klidný a vyrovnaný, introvertní typ. Dokážu být důsledný a neúprosný vychovatel i něžný a laskavý ochránce. Mojí největší zálibou je spank, dál třeba petplay, DDLG, svazování... Rád zkouším nové, zajímavé věci. Hledám vztah se slečnou, která je výrazně submisivní, touží se odevzdat a patřit Pánovi. Napiš mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2021 10:15
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku na vztah
Najde se tady štíhlá nebo normální postavy, submisívně založená žena, která hledá dominantního partnera na trvalý vztah? Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc, ale ženu jako partnerku a přítelkyni. Pokud se zde nachází sympatická a pohodová žena pro společný život, která už ví co chce, má vyřešenou minulost a chtěla by časem založit rodinu, ať mi nechá vzkaz ve schránce. Rád ji poznám. Nehledám nikoho za každou cenu, ale život moc rychle utíká ;-) Jednorázové odpovědi mi prosím nepište, odpovědi ideálně s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2021 22:14
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Masochistická otrokyně
Hledám společně se svou subinkou štíhlou, masochistickou otrokyni ve věku od čtyřiceti let. Zpočátku na občasné schůzky, v případě vzájemných sympatií i ke společnému trávení volného času a časem i soužití.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2021 14:20
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Paní pro život
Hledám Dominantní Paní pro společný život.Bydlení u mě.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2021 11:59
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Odevzdám svou plodnost sadistce - trvalý vztah
Ahoj, jsem svobodný, bezdětný a nezadaný - 46let. Vzrušuje mě bolest ve varlatech, po kopání do koulí nebo vrážení kolenem do varlat taky vystříkám víc semene. Pokud bych našel trvalý vztah, ve kterém by se mnou partnerka otěhotněla a měla se mnou dítě (nebo děti), jsem potom ochotný přejít na tvrdší partnerský ballbusting a přijít o plodnost - můžu podepsat i smlouvu a souhlas s poškozením varlat. Jinak jsem i dost perverzní a nebráním se ničemu. Pokud bys stála o partnera, kterého bys časem mohla připravit o plodnost, jsem tu pro tebe. Když funguje sex a dva si rozumí, tak se z věku často stává jen nepodstatné číslo. Prosím ale jen vážně. Jirka
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2021 00:48
Switch muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám děvku
Máš ráda když tě někdo jen tak ošuká proto, že se ti to líbí? Chceš být pro pána děvkou která splní co je po ni aktuálně žádáno bez otázek a zbytečného natahování? Napiš mi a já ti povím kdy dostanu chuť udělat ti na co budu mít zrovna chuť. Buďto mi ho vykouříš a já ti potom naplním pusu spermatem nebo mi poslušně podržíš a já si zezadu vyberu dírku na kterou budu mít zrovna chuť a ty se budeš chvět radostí s rukama za zády které budeš mít svázané. Neváhej ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2021 22:47
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám
Ahoj, Moc rád bych potkal nezadanou, sympatickou slečnu, která je switch nebo dom. Jinak vážný vztah se vším všudy. (Věk optimálně mezi 26-32, ale nehraje roli) Martin PS: v rámci možností pracovitý, zajištěný.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2021 19:00
Holay
Holay (38)
#53062
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
...
Hledám ženu intelektuálního ražení, velice slušnou, ba i stydlivou, která ale (kupodivu) tajně touží po anální rozkoši. Lízání, prstění, šukání, hračky a pomůcky, důkladné promazání, uvolnění... prostě rozkoš. Uvítám i zájem o klinik a celkově dom/sub aktivity.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2021 18:03
Jennys
Jennys (25)
#53061
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Spřízněná duše
Ahoj, zdravím. Už jsem tu nějaký ten pátek a teď po dost dlouhé době hledám spřízněnou duši. S někým s kým si budu rozumět nejen v BDSM světě, ale také v osobním životě. Ráda si povídám, tedy spíše ráda poslouchám ;D Blázen s duší anděla i ďábla v jednom ;) Více o mně v profilu nebo ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2021 13:59
Dom.G
Dom.G (40)
#53059
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Masochistku
Hledám ženu kterou vzrušují výchovné výprasky.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2021 20:14
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsou nevyužité. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi využít hračky, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější. Mnoho praktik jsem nikdy nezkusil, ale jejich představa mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet. Třeba tento inzerát osloví někoho, kdo to má podobné a hledá
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2021 18:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Plním tajné sny
Tvojí mysl mučí sny, o kterých nikdo neví. Zakazuješ si je, schováš se před nimi, ale vždy se zase vrátí. Je jen jedna cesta, jak se od těch tajných snů a představ osvobodit - zkusit některé z nich prožít. Je to tak a ty to víš. Pokud jsi v těch snech spoutaná, nahá, sténající pod palčivými šlehy důtek, biče nebo rákosky, můžu ti je splnit. S rozumem a respektem k dohodnutým hranicím. Pokud hranice neznáš, můžeš je se mnou objevovat. Mám dostatečné zkušenosti, jsem férový chlap a plním sny tak, aby nebyly noční můrou. Napiš mi a třeba tě spoutám i osvobodím zároveň.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2021 12:23
Switch muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Akce
Hledám doprovod na párty v klubu Trojka v Přerově. Workshopy, akce, příjemné prostředí.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2021 08:30
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najde se zde žena, jenž je submisivní a masochistická? Která nebere BDSM jen jako okořenění svého života, ale jako něco hlubšího. A zároveň má zájmy i v jiných oblastech a je otevřena novým věcem. Ta která by na veřejnosti působila jako lady a v soukromí se nebrání být tou jaká skutečně je. Pokud si myslíš že jsi to ty, tak napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2021 00:01
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sub pro pana/pani
Jsem subminisiv, najdu pana / pani co me svaze, bude mucit, da mi vyprask? Zlin a okoli, spis dlouhodobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2021 14:41
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Ostrava
Ahoj, Hledám dominantní ženu, která by zaučila jednoho nezkušeného subíka. Neznám svoje limity, takže jsem otevřen návrhům :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2021 12:01