Seznamka

vsemocny33(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
PetrzBrna(33)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Milé dívky
Ahoj milé dívky :) Jsem dominantní muž , který tu hledá dívku či ženu se kterou bych se rád seznámil a ideálně začal pravidelně stýkat. Pokud se z toho vyvine i něco více budu jen rád. Pokud jde o mně jsem poměrně dominantní jinoch z Brna, který občas mívá sadistické choutky a jindy má zase potřebu svoji subinku ochraňovat a poskytnout ji aftercare. Myslím, že to by pro začátek stačilo. Takže budu rád když se ozveš. Petr
asunta(36)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Reálná žena na reálný vztah
Hledám partnerku, nejlépe masochistku, která by si ráda tvořila náš soukromý společný svět plný spanku, hrátek všeho druhu, perverze i klasiky, prostě všeho, co bude náš život obohacovat i nás bavit. Zároveň v tobě chci mít v reálném životě rovnocennou partnerku, kterou budu za její poslušnost v soukromí uznávat a nosit na rukou. Jsem normální, komunikativní chlap, 35 let, bez závazků a s otevřenou náručí, tak se ozvi…
ArnieJR(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám ženu nebo i muže na občasné schůzky okořeněné BDSM aktivitami. Potřebuji k sobě někoho dominantního, kdo si mě bude umět zkrotit. V případě sympatií se nebráním ani prohloubení vztahu, ale není to na pořadu dne.
hellenka(30)
Skupina hledá submisivní ženu
Pomůžeš nám s hraním?
Máme s Pánem tak velkou sbírku hraček, že si s nimi nestačíme hrát sami. Nechceš se k nám přidat? :-) Hledáme společnou subinku na hraní i přátelství a další legrace. Rádi si užíváme sex i BDSM, ale s plným respektem ke všem zúčastněným a při zachování maximální bezpečnosti. Jsme rozumní a je s námi legrace, bydlíme v domě na okraji Prahy a rádi se seznámíme třeba na hezké večeři.
Mr.Lbc(43)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Nezadaný subík pro mne?
Hledám přirozeně submisivního kluka, pro kterého je top nahota před oblečeným Pánem, pokud si Pán pohraje s jeho tělem v duchu BDSM a on poslušně drží a je v roli osobního sluhy či otroka,, záleží mu na zdraví a férovém jednání. Hledám ideálně subíka na stálejší akce, nebráním se v případě vzájemných sympatií ani trvalejšímu vztahu. Více se o mých preferencích dozvíš v profilu, BDSM akce nemám přímo spojené se vzájemným sexem. Více v případě zájmu ve zprávách, vše je na vzájemné domluvě.
Subadom222(45)
Switch muž hledá switch muže
Spank
Hledám muže podobného věku jako já a štíhlé postavy pro vzájemné lehké výprasky.
DepperDC(40)
Switch muž hledá switch ženu
Hledám milou ženu
Život je krátký, abych hledal jen v blízkém okolí. Hledám ženu, pro kterou bude bdsm především zpestřením vztahu, protože na prvním místě bude rodina. Vzhledem k práci, hledám z měst Děčín, Praha nebo Ostrava. Nabízím inteligentního rozumného partnera, tak trochu domácího kutila. Více spíše patří do soukromé oblasti. Napiš. M.
Michalsubtrans(53)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Sub hledá pána
Dobrý den Pane, Paní či pár. Ano vy, co hledáte submisivního, masochistického postaršího silnějšího subíka, který nemá moc zábran plnit Vaše přání a rozkazy, přijímat tresty - ať už jsou jakékoliv. Jsem připraven být pod online kontrolou 24/7 mezi vašimi lekcemi. Jsem 53/168/100kg. Jsem připraven stát se Vaším otrokem - jak si jen budete přát.
roma1234(56)
Submisivní žena hledá spanker muže
Submisivní hledá dominantního
Hledám rozumného a zkušeného dominanta k pravidelným schůzkám.
Luckydragon(43)
Switch muž hledá dominantní ženu
Převážně submisivní muž hledá dominantní ženu
Muž bez vážného vztahu hledá paní na mé zaučení, která si ze mě udělá svou poslušnou děvku na anální předehry, oboustranné ještě lépe ale nejsou podmínkou, různorodý fetiš končící povětšinu klasickým sexem. Nebráním se obrácením rolí. Po delších oboustranných sympatiích možný i vztah. Ústecko a okolí.
Zenedar(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Modelka pro shibari
Ahoj Hledám slečnu jako modelku pro shibari na soukromé vázání i na workshopy. Jsem v shibari začátečník. Vážu od léta a snažím se nejvíce vázat pro prožitek a emoce.
OchotnyNadrzeny(33)
Switch muž hledá submisivní ženu
Opakovaný orgazmus
Hledám zde drobnou slečnu na pořádné orgasmové mučení. Kdy bych já jí dělal jeden orgazmus za druhým a ona by to musela vydržet. Mými hlavními cíli by byl její klitoris, který bych nepustil z úst a bod G, který bych opakovaně dráždil, až dokud by dotyčná na mě nestříkala. Vylízal bych pak z ní i tu poslední kapičku jejího nektaru a vše by mohlo začít na novo. Vychutnám si Tě zas a znovu, dokud nebudeš prosit o pauzu.
modra.mlha(55)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Submisiv
Sub z Prahy hledá paní.
Do_klece(59)
Switch muž hledá switch ženu
Transka MtF hledá inteligentní dominantní ženu
Pokud si sedneme, pak trvalý partnerský vztah. Kultura, příroda, vanilkové mazlení a milování i BDSM hrátky a i trocha té exhibice „pod širákem“. Porozumění a důvěra, pak teprve sex. Zázemí i podzemí (klec, řetězy) v Praze mám. Nosím pás cudnosti. Občasná výměna rolí možná a vítaná. ;o) Psychicky žena, fyzicky muž… Ve společnosti spíše dominantní, v milování více submisivní. Ve vztahu switch.
unspoiled(30)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Přiměřeně dominantní nebo switch ženu z Plzně
Hledám přiměřeně dominantní nebo switch ženu, která vnímá BDSM spíše jako zpestření sexuálního života. Klidně často, ale ne pořád. Více o mně v profilu. Preferuji vážná seznámení, ale nebráním se ani přátelství. O tom samozřejmě rozhodují sympatie :-)
paja105(24)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominantní žena
Ahoj, jsem 24letý submisivní muž z Vysočiny a hledám dominantní ženu, nejlépe také z Vysočiny. Preferuji pravidelné setkávání, ale vím, že ne vždy to jde.
ingjack(59)
Skupina hledá sadistickou ženu i muže
vynucená nahota
Mám velkou potřebu být úplně nahý, jako děvka před párem, nebo i více lidmi. Osahávaný, jako děvka, zlomený jako subík. Jsem pro i na natáčení porna. Dáte mi tuto milou poníženou zkušenost? Jen páry a skupiny. Samotným můžům neodpovím. Můžete i něco víc jak hranice. Val.Mez
wingman7(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Vychovatel
Jsem zkušený vychovatel a přijmu do výchovy ženu, která ví, že občas potřebuje pevnou ruku. Představa přísného muže s rákoskou v ruce tě moc přitahuje, ale zároveň se bojíš a zakazuješ si to. Přestaň utíkat sama před sebou, udělej první krok a napiš mi. Pomůžu ti poznat sama sebe a bez výčitek splním tvoje tajné sny. Nevadí, pokud jsi nezkušená a stydlivá, rád objevuji a posouvám hranice. Ozvi se a získej svého vychovatele, budeš spokojenější a šťastnější.
Povídkář(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dopisování.
Hledám kamarádku s fantazií pro nemravné dopisování.
rezavy.rytir(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledání
Zdravím, hlehám slečnu, či ženu, která si chce hrát, popř. experimentovat.
tenzajos4(18)
Switch muž hledá switch ženu
Nezkušené "mládě"
Ahoj, vím že jsem ještě "mládě", ale právě proto bych byl velmi rád za nové zkušenosti spojené s právě touto tématikou. Velmi bych ocenil, pokud bys mi pomohla poznat tento svět více a ponořit se do něj. Jsi dominantní, nebo submisivní? Mě nevadí kdo jsi, ale hlavně ať mi představíš svět bdsm. Klidně bych tě uvítal i na déle. :)
tmaty(42)
Switch muž hledá dominantního muže
Někdo na SM hraní?
Někdo na SM hraní? Dom , či verzatil pro mne na fetiš a SM? ( kůže, guma, masky, pouta) nebo i něco jiného:)
Kodiak91(30)
Skupina hledá switch ženu
Najdeme?
Ahoj, s přítelkyní hledáme na dlouhodobé přátelství switch ženu, případně subinku, pokud bys dokázala být k ní trošku dominantní. Jsme sympatický hravý pár 30/186/95, ona 18/180/65. Nejsme na žádné extrémy a vše záleží na domluvě. Zázemí i hračky/pomůcky/nástroje máme... ;-)
Diag: O53