Seznamka

Sub.Fox(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka na hraní
Rada bych cíleně touto cestou objevila dominantního a zkušeného muze, kterého by bavilo si me podmaňovat, sexuálně mučit obě dírky, roztahovat je, kontrolovat můj dech, znásilňovat atp. Jsem v tomto světě nová a nezkušená, co ale vim je, ze obyčejní muži, mi nikdy tyto touhy nebyli schopni splnit. Existuješ?
Venus(45)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Příležitostně
Pánové, najde se zde nějaký tanečník, který by mě pozval na ples?
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
fenka pro pejskka k9
Hledám kamaráda s vlastní hafanem, či hřebcem na reálná setkání. Vyměníme pár řádek, zavoláme si a pokud budeme mít dobrý dojem, zkusime se domluvit na setkání. Zkušenností jako fenka mám opravdu hodně a vím co a proč hledám. Pokud máš mazlíka, ozvi se. Vzdálenost nehraje roli, pokud je to rozumné. Prosím opravdu nehledám jen jednostranné povídání o tom jaké to bylo. Chci někoho, kdo má možnost, nebo toto umí zařídit a myslí to vážně.
MiSiffe(21)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ráda bych se seznámila s dominantním mužem, který by se mě ujal jako fenky i jako subinky
Aljonka(38)
Submisivní žena hledá caregiver muže
Little
Dobrý den :) Jsem praštěná a je mi 13 :) stále všude modřiny a stále ztrácím doklady. Miluji růžovou, hračky a blbnutí. Občas jsem tak zlobiva že pomůže snad jen ohnout před koleno . Hledám svého taťuldu. Kromě bdsm hledám i vztah, takže měj to též tak nastaveno. Jinak VŠ, milovnice, swingu, sci-fi, fantasy, anime kultury všeho druhu. Vegetariánská. Mám dvě pubertosní děti a jednu šílenou fenku :)
Enna(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám jehlu v kupce sena, ale ztratila jsem nit
Rada poznám muže (35-45), který by rad navázal smysluplný vztah s prvky BDSM. Důvěra, vášeň a upřímnost na 1. místě. Prosím jen nezadani s fotkou. Já sportovně založena, se zálibou v cestování. Nemám děti, mám psy. Hledám někoho s kým si budu rozumět nejenom v BDSM, děkuji
Lu.či.na.1(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá pána
Hledám dominantního může do 33 let. Kterému nebude vadit že jsem máma a dítě je priorita číslo jedna. Pár zkušenosti mám ale jsem spíše začátečník. Ráda zkouším nové věci a posouvání hranice. Důležitá je pro mě důvěra a vzájemný respekt. Budu ráda když se ozveš.
baryna(63)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najde se?
Jsem starší submisivní čubka co se pokouší najít nějakého pána co má rád erotické hrátky. Tak trošku i exibionistka.
Petruska15(52)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám D/s partnerský vztah
masochistická subka Pé hledá Pána, kterému klekne k nohám a bude mu patřit
Subinka.K23(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantní na úrovni
Hledám dominantního a úspěšného pána. Prioritou je pro mě pamatovat, že kvalitou vztahu roste i moje ochota poslechnout extrémnější více ponižující/vzrušující přání a můj respekt k tobě. Jisté bolesti se nebráním, ale je to pro mě spíše cesta k odevzdání ti své kontroly. Když ucítím tvou dominanci i mimo sex, tím lépe! Nesmí to být pouhá hra, abych byla vlhká. Odevzdám se ti výměnou za místo ve tvé náruči :) PS: Úspěšný máš být, abych k tobě mohla vzhlížet, pro nic víc.
Burgonia(21)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám dominantního sadistického muže pro občasné zchůzky. Víc v profilu. Ideání by byla i skupina více mužů. Věk cca do 35.
zlobinka30(40)
Submisivní žena hledá dominantního muže
motivace
Od ledna se opětv pouštím do boje s váhou, který už mám dost nastavený, našel by se nějaký přísný dohled s rákoskou v ruce z Brna a okolí...
Terezzz(27)
Switch žena hledá rope bunny muže
Shibari - rope bunny
Ahoj, hledám muže do provazů. Učím se shibari, dosti mě to nadchlo a pohltilo a chybí mi parťák někde poblíž (Jižní Čechy) pro pravidelné vázání. Hledám kamaráda se kterým si budeme mít co říct, bude tam společné nalazení a bude rád když o něj budu "pečovat" svými provazy. Bez sexu a nahoty. Submisivní, nebo úplně ideálně switch. Jsem začátečník, stále se učím, nevadí mi protějšek bez zkušeností. Já jsem milá holka, spíš introvert, mám ráda dobrodružství, klasickou literaturu a dobrou kávu.
Dely(31)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá pána
Ahoj, jsem v tomto světě nová a hledám opravdu zkušeného dominanta, který se mnou bude mít trpělivost a zasvětí mě do tohoto světa :)
kesama(43)
Switch žena hledá dominantního muže
Jednoho přirozeně dominantního?
Hezký den, najdu zde muže, který je přirozeně dominantní? Jen jednoho na milenecký vztah, takový který nehledá jen laciný sex, umí přemýšlet, umí se chovat a má úroveň? Já baculka, ne masochistka.
SubGirl4U(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantní partner :-)
Ahoj všem! :-) Vzhledem ke klesajícím venkovním teplotám jsem se rozhodla, že budu hledat někoho, kdo mě zahřeje lépe, než moje chlupatá růžová deka. Teď trochu vážněji a k věci :-D. Chtěla bych najít někoho, kdo je přirozeně dominantní. Mám ráda věkové rozdíly, ovšem jen v rámci určitých mezí (od cca 6 - do cca 10/12 let). Z nějakého důvodu mě více přitahují vyšší muži (od cca 183 do cca 190 cm), asi se mi to k té dominanci více hodí. Kroužkované holuby neberu :-D. Pac a pusu SubGirl4U
Treebee(42)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Přes svůj věk 42 let jsem nezkušená, výhradně submisivní žena, která věř nevěř nepoznala sex s dominantem, ale na nezkušenou ženu mám spíše pokročilejší představy. Ráda se nechám přesvědčit, že nerozumím slovu pokročilejší :-) V civilním životě jsem velmi dominantní, to je důvod proč jsem nenarazila na dominantního partnera, standardně dominantní muže odrazuji. Věřím ale, že ten skutečný Pán si mě lehce podmaní. Nehledám dvojdomek, je čas si prostě užívat to hezké.
Mariposa(21)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Mňau
Hledám něžného sadistu, který mi bude pravidelně řezat zadek.
ViccKitty(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledam muže/Pana/Taťku do vazneho vztahu.
Mám zájem o dominantniho muže, 30-45. V tomto světě jsem tak trochu ztracená a tak potřebuji muže, který je dominantní nejen v ložnici ale i ve společnosti. Potřebuji muže, co dodrží sve slovo a jeho činy jsou v souladu s tim, co říká. Buďme slušní, napiš :) V.
xoxobabygirl(20)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá dominanta
Ahoj, dívám se po možnostech, jak si najít dominantní protějšek, který by mne více provedl BDSM světem:) Jsem 20letá nepříliš zkušená subinka, takže někoho v rozpětí 18-25, lokalita nejlépe Praha. Více ráda sdělím ve zprávách.
Diag: O32