Seznamka

Jess39(39)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám pána
Hledám pána který mě všemu naučí...
ReafromHades(30)
Little žena hledá dominantní ženu i muže
Chcete mě?:-D
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Jibaka(46)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Trvalý vztah
Jsem možná náročná, ale vím co a koho chci, o nic a nikoho jiného nemám zájem. Hledá se submisivní, romantický, poslušný a introvertní kutil se smyslem pro humor a pro rodinu na trvalý vztah -,, civilní,, I soukromý vztah podle daných pravidel. Veřejný vyrovnaný vztah, kde očekávám podporu partnera, v soukromí jsou role dány.
Veruška(20)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže na občasné výlety a užívání si, okolí Olomouc
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
k9 zoo animal sex
Hledám muže, ženu či pár s vlastním pejskem, či hřebečkem, nebo reálnou možností toto zařídit. Zkušennosti má cca 15 let a vím velmi dobře co a proč hledám. Pomoc a opravdové přátelství umím ocenit a vážím si ho. Lidí, co to mají podobně jako já neni moc, tak snad se najdeme. Haf, tlapku na to.
Miss.S(29)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Společná cesta životem
Ráda bych našla dominantního partnera pro život...
FragileNightmare(27)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledá se rigger
Láká mě nechat se zamotat do provázků.
Grey27(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Hledám dominantní ženu, případně muže, která mi ukáže mé místo. Netoužím po ničem víc než potom, aby byl můj krk uvězněn v něčí ruce. Je mi 22, jsem z Brna a studuji VŠ.
Madam Leni(40)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Milého poskoka
Hledám nezadaného, nejlépe silně submisivního tvora. Minimální výška: 185 cm. Minimální váha: 80 kg. Povaha: klidný, oddaný, veselý a tolerantní. Nejlépe tmavé srsti, bez jakékoli známky dominance. Slušného, všestranného a s chutí se učit. Podmínkou je častý kontakt a k odpovědi je nutné připojit civilní fotografii.
domandarinka(29)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám dominantního, ale rozumného muže z Prahy
Táhne mi na 30 a dlouhé roky jsem svou submisivnější hravou stránku nechávala stranou. Hledám rozumného dominantního muže, gentlemana, se smyslem pro humor a schopností vést inteligentní konverzaci i na jiná témata, než je sex. Nebráním se jen přátelství, ale s možností něčeho více, nehledám tedy vyloženě zadaného člověka (pokud není polyamorní, he). Nehledám nic tvrdého a nemám potřebu nikomu říkat Pane. Vím, že je můj inzerát dost nekonkrétní, ale tak nějak to cítím. Tak třeba zjistíš víc sám.
baryna(63)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najde se ???
Jsem starší subinka a pokouším se najít férového pána na vše pěkný. Více informací v profilu.
Elyssea(49)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ráda bych poznala přirozeně dominantního muže, nejen pro BDSM hrátky, ale i na další radosti života - co třeba vyjet na výlet do přírody? Zkus se ozvat.
Johanka8053(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Někdy jsem poslušná a někdy zlobivá. Chci někoho, kdo mi seřeže zadek, ale taky se bude starat o moje bezpečí. Naprosto doskrétně.
Zelenoocka71(51)
Submisivní žena hledá dominantního muže
V běžném životě úplně normální sebevědomá žena (trošku baculka s většími přednostmi), v sexu pak tatínkova zlobivá holčička, která potřebuje neustále vychovávat... Jsem 51/168/prsa č.7, imponují mi muži o něco starší a "kus chlapa" - takovému se pak ráda odevzdám...
Lucie.Sub99(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ráda bych se seznámila a někým dominantním 22-40. Jsem v tom celkem nová ale pár zkušenosti mám. Ráda zkouším své hranice. Nesmí ti vadit že mám dítě a taky tomu bude náš "vztah" přispusobený. Pokleknu před tebe jen když dítě bude spát.... Pokud chceš vědět víc napiš..
Koalka(19)
Submisivní žena hledá caregiver ženu i muže
Nováček
Ahojky :) Ve světě BDSM jsem nová a ráda bych poznala nové věci a něčemu se "přiučila" :) Primárně mám zájem spíše o dd/lg vztah, ale ráda se pobavím i na jiné téma :) Hledám spíše někoho ve své věkové skupině, případně do věku 35 let Budu moc ráda za zprávu :)
roztomilézvířátko(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Roztomilé zvířátko by bylo rádo zasvěceno do toho, co nekalého se děje v zákoutích Prahy. Zatím nemělo příležitost se s místním děním seznámit, a tak by rádo parťáka, který by ho do odstínů zasvětil. Zvířátko je zatím BDSM políbeno jen velmi letmo, ale učí se rychle:)
lucinecka39(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám od přírody dominantního muže
Ahoj hledám dominantního muže z Prahy. Měl bys být nezadaný a chtít vztah. Na prazdný profily nereaguji. Věk od 40-50 let.
Oom(52)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Konkurz na hračku
Vyhlašuji konkurz: doprovod na společenské bdsm akce. Spodek musí být submisivní, hravý a společenský. Dále sebevědomý (ne domýšlivý), se smyslem pro humor a otevřenou myslí.
armína(40)
Submisivní žena hledá muže
Hledám riggera na workshopy
Jsem submisivní a masochistická žena 40 let. Hledám riggera pouze na workshopy, nikam do soukromí chodit nechci a nemohu nabídnout žádnou formu jiného vztahu. Vázání mě začalo zajímat kvůli rozmanitosti způsobů a možností.
Diag: O33