Seznamka

SUB77(46)
Submisivní žena hledá sadistického muže
Otrokyně
Silně submisivní žena hledá dominanta na tvrdé BDSM. Nejlépe 24/7.
Kateřina78(45)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Jsem na venek dominantní přitom se toužím stát něčí poslušnou hračkou.
kockaaa(31)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledá se dominantní opravdový muž
Mám hlubokou duši subinky, v reálném životě bys to do mě možná neřekl. Hledám tedy někoho, kdo toto bude respektovat. Měl bys mít vyřešenou minulost a být připraven na budoucnost. Nehledám sponzora, ani náhradního tatínka. Jen hledám konečně muže, který ví co chce a umí si stát za svým rozhodnutím. Co ode mě můžeš očekávat? Spolehlivost, oddanost, respekt, pokoru v submisivním životě a podporu v reálném životě.
fenka.dog(37)
Submisivní žena hledá dominantního muže
pes koník
Hledám kamaráda s hafem, hřebcem a nebo reálnou možností toto zařídit. Miluju to a je to pro mě vrchol štěstí a spokojenosti moct být s pejskem a být pro něho fenkou. Ta radost je vzájemná a to je na tom to hezké. Najít někoho, kdo to vnímá podobně, nebo je schopný takové lásce a potřebám porozumnět je těžké, ale i tak to zkouším. U mě to neni o perverzi nebo experimentech. Je to něco, co mě naplňuje štěstím a radostí. Kéž by to někdo vnímal podobně, nebo v tom měl opravdovou zálibu a porozumněn
Enna(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Partner
Rada bych poznala dominantního feroveho muže s vyresenou minulosti. Aktivní nekuřák, který má rad smyslnou perverzi. Budu rada za fotku, informace o zájmech a o tom, koho hledáte i vy.
JosefinaM(32)
Switch žena hledá dominantního muže
Dominantní rozumný muž :)
Krásný den, hledám rozumného dominantního muže, pro kterého není sub jen rohožka ke dverim. Podlehnu pouze charismatickému protějšku, co nevyžaduje poslušnost rákoskou, ale slovem. Vzdálenost bych teď asi neřešila, tak dlouho jsem nebyla sub že to intenzivně potřebují a zaridim se podle toho. Děkuji.
tatranka(49)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Doučovanie
Letný zhon a dovolenky pomaly končia, takže teraz už všetci budeme mať viac času i na seba. Hľadám trpezlivého a vynaliezavého učiteľa angličtiny, ktorý by za mnou dochádzal. Jeho úloha by spočívala v tom, aby mi dokázal zábavnou formou tento jazyk ukotviť v hlave :)
m.i.u.s.k.a(20)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantní partner
Dominantní partner z Brna či okolí ? Hledám nezadaného dominantního pána z Brna či okolí. Prioritou je pro mě vztah.Vybudováním důvěry roste i moje ochota poslechnout extrémnější více ponižující přání a můj respekt k tobě. Jisté bolesti se nebráním, ale je to pro mě spíše cesta k odevzdání ti své kontroly nebo formě trestu. Chci přirozeně dominantního pána ne jen v sexu. Nestojím o žádné hry. Odevzdám se ti výměnou za místo ve tvé náruči. Jsem nezkušená a citlivá. Chce to mít velkou trpělivost
s.peach.i(25)
Switch žena hledá rigger muže
Nejen rigger
Nehledám jen riggera. Hledám někoho, jehož osobnost mě bude dlouhodobě bavit a v jehož společnosti mi bude příjemně. Věřím, že mysl je jako padák. Není-li otevřená, nefunguje. Pro dlouhodobé fungování je pro mě extrémně důležité nejen mít si co říct, ale cítit se fajn i když nikdo nic neříká. Nehledám tedy někoho jen "do postele". Je mi 25, jsem introvertní, celkem tvrdohlavá, switch plus size slečna milující život a vše, co nám nejen život, ale i naše těla nabízí.
nilkyska(18)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám dominanta
Zdravím, jsem submisivní osmnáctiletá slečna. Hledám dominanta, kterýmu je 18-25 let a vyhledává BDSM v rámci vztahu, nemám zájem pouze o lekce. Hledám plnohodnotný vztah (na veřejnosti běžný vztah, v soukromí BDSM). Vzhledem k několika špatným zkušenostem bys měl být i chápavý, vše nebude hned. Trvá mi než někomu začnu věřit. Pokud tu je někdo o pár let starší, než je má hranice a chtěl by si jen popsat, může taky napsat. Ráda si vyslechnu případné rady, tipy a zkušenosti rozumných dominantů.
vali.zapad(34)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantního muže pro život
Dominantního muže pro život Je mi 34 let, bydlím v Praze a ráda zkoumám krásy hor, jezdím na kole a zpívám v kapele. Jsem učitelka a miluji všechny formy kultury. Hledám partnerský vztah, který zahrnuje prvky BDSM, zejména v posteli, ale s mírným přesahem i do běžného života. Ráda bych našla někoho, kdo má podobné zájmy a je ochoten sdílet životní dobrodružství. Pokud je ti mezi 30 a 50 lety a měříš nad 175 cm, prosím, odepiš mi s fotkou.
Jennys(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Spřízněná duše
Ahoj, zdravím. Už jsem tu nějaký ten pátek a teď po dost dlouhé době hledám spřízněnou duši. S někým s kým si budu rozumět nejen v BDSM světě, ale také v osobním životě. Někoho s kým budu vztah posouvat dál. Ráda si povídám, tedy spíše ráda poslouchám ;D Blázen s duší anděla i ďábla v jednom ;) Více o mně v profilu nebo ve zprávách.
Misubka(18)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá pána
Poddajná subinka hledá přísného pána, který ji přijme takovou, jaká je. Mám lehkou nadváhu. Pokud to není problém, ozvi se.
kesama(43)
Switch žena hledá dominantního muže
Najdu opravdového pána?
Jednoho přirozeně dominantního? Hezký den, najdu zde muže, který je přirozeně dominantní? Jen jednoho na milenecký vztah, takový který nehledá jen laciný sex, umí přemýšlet, umí se chovat a má úroveň? Já baculka, ne masochistka.
ramona.je(24)
Switch žena hledá dominantního muže
Šikovná a neposlušná
Všechny seznamovací aplikace selhaly, tak jsem tu. Hledám hocha/muže na pravidelné scházení, objevování, posouvání hranic. Budu ráda, když si budeme mít o čem povídat, když budeme mít podobné zájmy :) Zároveň chci víc poznávat svět bdsm, jsem submisivní a baví mě bolest. Budu se těšit!
Lulu.x(31)
Switch žena hledá switch ženu i muže
Mentor
Ahoj. Hledam kamarada/ kamaradku. BDSM me jiz dlouho laka, ale stud zatim prevazoval. Pujde to jen s tezkou pomoci me blizkeho cloveka, nechci a ani nemuzu hned vse praktikovat. Pokud mas zajem mi delat mentora, napis. :)
Atté(38)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Vždy mě přitahovala muži, kteří jsou v reálném životě dominantní (působí tak, že)a za dveřmi ložnice poslušní subíci. Mám už dost občasných lekcí, zadaných subů, co si chtějí jen odskočit. Chci partnera, který bude sdílet podobné onastavení a rád rozbije vanilku něčím ostřejším. Nerdi a geeci mají plusové body.
ANETKA8(51)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Najdu pohodového dominantního muže,který ví a zná?:-)
Princess.Michelle(34)
Dominantní žena hledá switch muže
Nehledám DS vztah. Hledám partnera, parťáka, spřízněnou duši. Hledám muže s lehce subí a lehce i gentle dominantní částí, switche s převahou subí stránky. Neberu již BDSM jako středobod mého života, ale ráda si hraji a být dlouhodobě bez toho také nejde. Hledám opravdového muže, který je pravdomluvný, otevřený, respektující, schopný kompromisu a chápající... Znění celého textu na profilu.
Madamedzejny(50)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Hledám osobního otroka
Který bude postupně vychován k potřebám své Paní. Paní je Bohyně !Vzhlíží k ní, uctívá, rozmazluje, slouží ! Bude si vědom svého nerovného postavení ve vztahu ke své Paní. Bude se k ní chovat s náležitou úctou a pokorou.Na veřejnosti gentleman, za zavřenými dveřmi otrok. Co požaduji ? Péči o Paní, její tělo a zábavu. Vozit Paní na výlety, doprovázet do kina, divadla, na nákupy. Svět BDSM nezná hranic, nicméně i ty neviditelné ráda posouvám. Vše musí být tak, aby si užívali oba. Dom i sub.
Diag: O33