Seznamka

White Fang(34)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Potřebuju autoritu a náruč
Jsem sportovně založená žena, která ví co chce. Nespokojím se s málem a potřebuji velký životní rozhled. Na většinu lidí působím dominantním dojmem a nad muži mám často převahu, ale ve skutečnosti jsem velmi citlivá a mám ráda, kdyš si mohu dovolit být submisivní. Hledám někoho, ke komu budu moci vzhlížet, koho si budu vážit, poslouchat a pro koho budu ochotna udělat cokoli. Není to samozřejmé a automatické, muž to musí v sobě prostě mít. Nepodřídím se jen tak. Jinak jsem ale milující a pečující
Tereza Sanctus(30)
Masochistická žena hledá spanker muže
Spřízněná spankingová duše
Ráda bych zde poznala muže, který má z oblasti BDSM rád stejně jako já hlavně spanking z dominantní role a bere to jako součást vztahu. Je inteligentní z Prahy nebo okolí a pokud bychom si rozuměli, tak by měl zájem i o vážný vztah. Jsem introvertní (ale v soukromí hodně ukecaná) holka, která si velmi ráda užívá výprasky a vztah bez toho si neumím představit. Ráda trávím čas s partnerem debatami o všem možném, výlety, procházkami a focením, které mě velmi baví. Více v mém profilu.
Deana50(50)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Submisivní žena
Hledám dominantního muže z Prahy, který mne bude brát jako subinku,ale i partnerku. Nemám moc zkušeností, ale normální sex mne neuspokojuje. Líbí se mi být bezbranná, zavázané oči, pouta, držení za vlasy, plácání. Pokud ti nevadí plnoštíhlá, ozvi se.
Talia(33)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Rigger/riggerka
Jsem submisivní trans holka z Prahy (v tuto chvíli přes rok na HRT), ráda bych poznala někoho na pravidelné vazání shibari, ať už na ws nebo v soukromí. I když už jsem s pár lidmi vázala (jako modelka) tak bych řekla že jsem stále v začátcích a moc ráda bych se v tomto posunula. chtěla bych se seznámit s dominantním člověkem, přitahují mě jak ženy tak muži, v tomto ohledu preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Líbí se mi být poslušná subinka ale někdy ráda trochu pozlobím.
vali.zapad(35)
Submisivní žena hledá dominantního muže
D muž na léto? :)
Je mi 35 let, bydlím v Praze a ráda zkoumám krásy hor a zpívám v kapele. Jsem učitelka na SŠ. Hledám parťáka na léto, na nějaký blbnutí, na shibari, na výlety, klidně na dovolenou. Na podzim zhodnotíme, jak moc se po létě nesnášíme a uvidíme, co dál. Pokud je ti mezi 30 a 50 lety a měříš nad 175 cm, prosím, odepiš mi s fotkou (bez ní odpovídat nebudu, pardon).
Otrokyne1111(34)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Vážný vztah
Hledám zde neobvyklý vztah. Muže hodně dominantního, který je charismatický a potřebuje vedle sebe oddanou, submisivní ženu pro vytvoření hluboké D/s,vztahu se vším co k tomu náleží. Hledám u muže obě dvě polarity jak přísnost tak i něhu. Aby bylo možno dosáhnout takové hloubky a intenzity vnitřních, hlubokých prožitků, tak se to neobejde bez základních znalostí sexuální magie, mystiky, jógy... Po fyzické stránce bych nejraději muže s hnědýma očima, tmavší vousy... Ale výjimka potvrzuje pravidlo
sparkling(49)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Volný čas v Praze
Hledám někoho z Prahy, s kým bych mohla občas trávit volný čas - večer, nějaký víkend, možnost jít společně i ven.. Nehledám žádné prvoplánové sexuální aktivity, protože svým způsobem se plně přizpůsobím partnerovi a to je čím žiju, ale chce to čas a proto je mi příjemnější dlouhodobější známost. Nevyhýbám se ani páru, možná právě naopak, nerada bych se schovávala.
lucinecka39(45)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ahoj
Hledám dominantního muže, zatím jen na přátelství a čas ukáže. Měl,by si být z Prahy sportovní postavy a věk max.do 52 let..
pacient443(23)
Switch žena hledá dominantní ženu i muže
Klinik fetiš
Dobrý den, Hledám někoho kdo si rád popíše a podělí se ze svými zkušenostmi z oblasti klinik fetiše
ColorSun(34)
Switch žena hledá caregiver muže
Ahoj, najdu zde někoho v mém věku(+-), kdo by chtěl jít na rande a setkat se tváří v tvář bez rolí a přetvářek a zkusit zda je tu potenciál pro něco vážnějšího? Hledám úspěšného, sebevědomého, sebeuvědomělého a obvykle dominantního muže, který by chtěl o někoho pečovat a sloužit v soukromém životě. Toho jednoho člověka, se kterým mohu být bez výčitek vždy naprosto sobecká. A který nemá problém s tím, že často žiji mimo čas a prostor. Pojďme se poznat a uvidíme zda zafunguje vzájemná sympatie.
ModraSvetluska(45)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Už nějakou dobu pozoruju, že muži v mém věku se nechtějí vázat. Ráda bych, aby se našel někdo, kdo by mě přesvědčil o opaku. Více o mně a o Tobě na mém profilu.
Veverka Zrzečka(28)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Akce
Zdravím. Hledám tady někoho sympatického, kdo by se mne ujal na vikend. Jsem uz dlouho bez pána a vlastně sexu obecně a potřebovala bych nějaké odreagování :) jsem ochotná dojet do Olomouce, Brna a případného okolí. O tom co mam ráda, hranicích a podobně si můžeme promluvit ve zprávách nebo na kafi, potencionálně se nebráním aby z toho vzniklo i něco dlouhodobého, pokud by se náma to oběma líbilo.
Subinka L(20)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám pana neznámého
Zdravím všechny, Těší mě, jsem El. Mladá studentka, co má spoustu zálib :), více se o mně dozvíš v mém profilu. Koho vlastně hledám? Ráda bych se seznámila s mužem, co to má v hlavě srovnané a ví, co od ženy a života chce. Ideálně kdyby ti bylo do 35 let. Vzhledové preference nemám, krása je pomíjivá. Primárně hledám vztah, nejsem na kamarádství s výhodami nebo podobné druhy vztahů.
Lilu1(46)
Switch žena hledá rigger muže
Rigger z Prahy?
Hledám riggera na Shibari. V provazech mám pravidelnou zkušenost s mým mužem. Ráda bych zažila i jiný přístup a energii. Shibari neberu jako výraz mé submisivity, v provozech maximálně vnímám své tělo, které se v nich stává velice senzitivní. Nemám zájem o “subení”, hledám respekt k mému tělu i osobnosti. K tomu aby to vše mohlo fungovat, potřebuji nejprve navázat důvěru a vzájemné sympatie. Po dohodě je možné i focení, další podrobnosti bych ráda rozvinula při osobním setkání.
Živa(43)
Switch žena hledá sadistického muže
Sadista s rozumem, Praha a okolí
Ahoj, jsem lehce dominantní masochistka a hledám na hraní galantního muže ve věku 40 až 55 let, sadistu s rozumem jen lehce dom, kterého baví hra s bolestí, posouvání hranic a tvrdý sex. Ráda bych našla někoho na dlouhodobý milenecký vztah, kde si budeme rozumět i mimo postel. Jsem zadaná, takže mám určitá omezení, čas mám v podvečer a večer, přes den bohužel ne. Vlastní prostory nemám. Těším se na odpovědi Š.
Slecinka(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledáš slečnu, se kterou není nuda, ale v posteli je submisivní? Nechci se ve vztahu nudit, nevydržím sedět doma na zadku, zároveň chci chlapa na pohodu, který to má v hlavě srovnané. V životě klidný, bláznivý, v posteli dominantní. Máš to stejně, jako já? Tak se ozvi :)
Půlnočníknihovna(29)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantní muž pro vztah
Ahoj, hledám dominantního muže, který by mi byl ochranitelským průvodcem nejen vztahem a světem BDSM. Takového, pro kterého budu v prvé řadě lidskou bytostí a budu se s ním cítit v bezpečí. Takového, se kterým si budeme vzájemně oporou a parťáky do života. Nezadaného bezdětného nekuřáka, ideálně do 45 let. Zkrátka chlapa, co je chlap. Nehledám ale pána, nejsem otrokyně. Jsem hodně opatrná a k mužům plachá, takže po pár zprávách nevyrazím na schůzku ani neskočím do postele.
Ohnicek(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ahoj, ráda bych zde našla sympaťáka na společné hraní. Moc si užívám psychologickou rovinu submisivity v kombinaci s hrubou silou a ostatní co k tomu patří. Vše záleží na vzájemné otevřené komunikaci a sympatiích. P.S Hezká, chytrá a vysoká holka, která ve volném čase ráda jezdí na kole a chodí po horách :)
K-Mart(55)
Dominantní žena hledá masochistického muže
Pořád mi chybí vzdělaný, sečtělý, s nadhledem, ne tlustý, s chutí a schopností ( chuť nestačí :-)) každodenního sexu, rozvedený muž, kterého vzrušuje bolest a útlak ze strany partnerky ho činí šťastným. ráda dělám lidem dobře:-)!
Sarraha(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledam
Jsem sub a hledám pána který by mě vlastnil. Chci se ti plně odevzdat aby si na mě mohl realizovat všechny své představy. Mimo práci jsem workoholik takže to budeš muset zkousnout. Možna mě naučíš jak nepracovat ;) Miluju proměnlivost života, knihy, studie a vzdělání. Mimo jiné také túry, přírodu a pohyb. Nechci vypisovat o sobě dlouhé básně, radši tě poznám než napíšu 100 vět.
Diag: O15