Seznamka

roma1234(56)
Submisivní žena hledá spanker muže
Submisivní hledá dominantního
Hledám rozumného a zkušeného dominanta k pravidelným schůzkám.
Ississ(46)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Starší pár
Submisivní žena hledá starší pár 50+.
Prisnapani(39)
Switch žena hledá switch ženu i muže
Switch par pro hratky
Ahoj, ráda bych našla pohodový switch pár na hraní, posouvání hranic, ale i třeba na vylet nebo sport. Jsem velmi hrava a zvídava rostanda. :)
lucinecka39(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
hledam dominantniho muze
ahoj hledám od přírody dominantního muže,který ví ,že subinka neni jen do postele. Měl by být ale i perverzní a společenský-) prosím jen Praha. Věk muže od 42-51 let. Čekám na tebe.
Oliva(24)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Výcvik přes internet
Ahoj, jsem aktivní, pohledná holka, která má spoustu zájmů, ale z určitých důvodů nemám potřebu mít klasický vztah. Pokud by mě chtěl někdo cvičit přes internet jako svoji otrokyni tak napište, nebráním se učit nový věci a dodržovat domluvená pravidla. Pokud mi i pošlete v krátkosti jak si to představujete určitě to pomůže mému rozhodování. Děkuji Oli :)
Madam Leni(39)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Pokorného submisiva
Hledám nezadaného, silně submisivního tvora. Minimální výška: 185 cm. Minimální váha: 80 kg. Povaha: klidný, oddaný, veselý a tolerantní. Nejlépe tmavé srsti, bez jakékoli známky dominance. Slušného, všestranného a s chutí se učit. Jde mi o skutečné vlastnictví na reálném podkladě. Podmínkou je častý kontakt a k odpovědi je nutné připojit civilní fotografii.
sub96(25)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahoj, jsem z Prahy a ve svazování jsem nová, ale hrozně ráda bych se do toho dostala, protože mě to nesmírně baví. Hledám tedy riggera nebo riggerku, kteří by mi pomohli krásy shibari světa objevovat.
VelvetKiss(31)
Dominantní žena hledá submisivní ženu i muže
Kamarádi v novém městě
Ahoj! Jsem v Olomouci nová, a ráda bych se seznámila s někým, kdo by si občas zašel do čajky, do kavárny, na nákupy, za kulturou a provedl mě městem :) Budu se moc těšit!
Veverka Zrzečka(25)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Princ na černém koni
Ahoj všem, ať to bude jakkoliv divné, tak hledám. Hledám především muže činu pro vážnější vztah, který mě pozve na víno nebo kafe místo toho, aby ztrácel můj i svůj čas několika měsíčním vypisováním si. Někoho spíše upovídanejsího, se smyslem pro humor. Někoho, koho bude spíše zajímat to poznat me jako člověka než se hned začít vyptávat na to, co všechno jsem jako sub zkusila a nezkusila, i když samozřejmě chápu, že i to je důležité. Moje zprávy jsou otevřené, budu se těšit :)
anyka123(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Rigger z Olomouce?
Ahoj hledám pokročilejšího riggera na pravidelné vázání v Olomouci, popřípadě na akce Brno/Praha. Najde se?
Iris IndependentLady(44)
Dominantní žena hledá switch muže
Provázané životy..
Jakkoliv absurdní se to může zdát, přála bych si být milována i milovat. Mít svého ochránce, třeba i ve zbroji, v soukromí by měl ode mne okovy. Nespoutaný, hravý kéž by byl, přesto svázaný provazem by se rád podrobil. Ať je tím ke komu můžu vzhlížet, ale i koho si zamknu za mříže. Chci se společně do rána smát, i třeba za ruce v dešti utíkat. Slunko vítat, počítat hvězdy, energii střádat na společné cesty. Sladké ať má taky rád, a můžem prožitky, cokoliv nové chutnat! Víc info v profilu, čti.
Fena98(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Jsem osamělá fenka
Hledám někoho komu budu patřit a budu jen jeho jsem submisivni a Hledám vztah
Tlustacubka37(37)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantní muž pro tlustou čubku?
Dobrý den. Už delší dobu se snažím najít si pána, kterému bych plnila jeho přání, nechala se ponižovat, i trestat. K spokojenisti nás obou by měl můj pán mít rád oplacane tělo. Děkuji za odpověď.
Grey27(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Ahoj, jsem ftm z Brna. Je mi 21 let a studuji vysokou školu. Hledám tu dominantní ženu na dopisování, trávení volného času nebo na pravidelné schůzky. V BDSM jsem otevřený téměř všemu, ale je spoustu věcí, které jsem ještě nezkusil. Pokud jsem tě zaujal, budu rád, když napíšeš
PrincessStormy(35)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Otrok na hraní a rozmazlování
Hledám otroka pro pobavení. Takového, který by o svoji paní pečoval, rozmazloval ji a uctíval. Nejdřív jen online, jakmile se poznáme a budeme si sedět, tak se můžeme potkávat i reálně :).
Viper01(41)
Switch žena hledá switch muže
Muže na dny pěkné i deštivé
Hledám muže, který ví, jak se k ženě chovat, gentlemana ze staré školy. Nekuřáka. Hravý typ. Inteligentního muže se smyslem pro humor. Někoho, kdo má rád přírodu, rekreační jízdu na kole, moře, plavání v jezerech. Zajímám se o zdravý životní styl a nejsem závislá na moderních technologiích. Hledám stabilitu, trávení volného času, časem rodinný život.
enel(56)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Najdu?
Dominantního muže, sympatického, se smyslem pro humor, většího a ochlupeného. Pro společné trávení času nejen v posteli.
LillDragon(25)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Žena (24) hledá Dom muže z Prahy a okolí.
Řeka bych o sobě, že na venek působím silným a sebevědomým, mnohdy až dominantním dojmem, ale ve skutečnosti toužím najt někoho, kdo by viděl přes všechny tyhle masky a obranné mechanizmy, které mám před světem a dokázal by si mě zkrotit a připoutat k sobě. Někoho s kým bych se mohla cítít jako jeho holčička, kdo by mě chtěl chránit a starat se o mě. Ráda provokuju, ráda si hraju, nicméně nejdůležitější je pro mne psychická stránka D/s a najít někoho s kým si budu rozumět i mimo BDSM.
fenka.dog(35)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
pes hřebec, pony osel
Hledám někoho se zájmem o zoo. někoho, kdo má reálnou možnost zvířátka. Povídání o tématu je sice fajn, ale jednostranná diskuze mě moc nebaví. Nezkušenné zvřátko neni problém. Oceňuji fair jednání a upřimnost. DOminance neni arogance. Poprosím o pár vět o tobě a mazlíkovi. BUdu se těšit.
mistresslucy(28)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Sluha
Najde se někdo emočně inteligentní pro smysluplné konverzace se ženou? Gentleman, který ví jak se má chovat k něžnému pohlaví? Pokud víš jak oslovit Dámu a získat si tak mou pozornost můžeš napsat, hledám muže na úrovni!!!
Diag: O43