Seznamka

Petruska15(51)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám partnera pro D/s vztah
Masochistická subka Pé hledá Pána, kterému klekne k jeho nohám. Poslušnost, pokora, oddanost. Od Pána potřebuji cítit ochranu, pocit bezpečí.
ReafromHades(30)
Little žena hledá rigger muže
Zdravíčko:-)
Hledám dominantního muže, který to umí s provazy a rád váže. Já jsem v tom úplný amatér, ale ta představa mi začíná být hodně sympatická. Doufám, že Vás příliš neodradí má prosba o to, aby to bylo zcela prosté nějaké vyloženě cílené sexuality. Samozřejmě, že nějaký náznak tam asi bude. Z mé strany určitě, poněvadž představa bezmoci vůči dominantnímu muži je pro mě vzrušující (nečekaně:-D). Nicméně bych byla ráda, kdyby to u toho mohlo zůstat, prosím.:-) Moc děkuji za případný zájem.:-)
Midnightmelody(31)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Hledá se subik
Právě se poohlížim po subikovi na občasné akce. Buď z Prahy a blízkého okolí a nebo někoho, kdo nemá problém dojet. Neřeším zkušenosti, ale musí mě něčím zaujmout a být mi sympaticky i jako člověk. Mladšího, fetišistu ani cuckolda nehledám.
try(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
subinkovská duše strádá
Samota subince nesvědčí, pak vlčí, žije jako dříví v lese. Hledám Pána. Vše mám napsané v profilu do inzerátu by se to nevešlo :-D, Prosím o pečlivé přečtení. Praha. Děkuji
Madam Leni(40)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Poslušného psa
Hledám hravé ale pošlušné psisko. Ochotného sloužit, hýčkat, snést pár facek, výprask, nějaké to ponížení a je pohybově aktivní. Hlavně štěně veselé povahy.
Ssummer(51)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Nehledám hry, jen přirozenost
Chybíš mi - Ty, dominantní muž, inteligentní, energická, optimistická a silná osobnost. Chtěla bych k Tobě vzhlížet, vážit si Tě a cítit k Tobě respekt a po Tvém boku bezpečí a životní oporu.
ReafromHades(30)
Little žena hledá submisivní ženu i muže
Kamarád do písmen
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Ccat(44)
Switch žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
..zkušený, rozumný, zvíře v rouše beránčím, kterému by přišla vhod kočka do provazů..? Potřebuji a chci.
Ass25(22)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Hledá se submisivní partner
Ahoj, ráda bych zde poznala někoho, kdo to myslí vážně.
Ranowa(31)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž či žena na plnění fantazií
Ahoj, najde se tu dominantní muž či žena ve věku kolem 30 let? Hledám někoho na psaní, přátelství, pokec o bdsm a dál se uvidí. Nehledám vztah, vše bez narušení soukromí. Ideálně Praha a okolí.
Lelia(27)
žena hledá rope bunny ženu i muže
Hledám ptáčka na zamotání do sítě
Ahoj, hledám kreativního člověka (pohlaví nehraje roli) z Brna nebo Prahy, s otevřenou myslí (a ideálně kouskem flexibility), který by měl zájem se občas nechat zamotat do provazů. Někoho, kdo se u toho zvládne zasmát a nebude to brát smrtelně vážně. Nehledám vztah ani nechci, aby v tom bylo cokoliv sexuálního, hledám jen trochu zábavy a relaxu. Zkušenost zatím nejsou mojí předností, na druhou stranu , tě nikdy nebudu tlačit do posouvání tvých hranic a vždy budu naslouchat Tobě a tvým pocitům L
smisek83(39)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám milého a veselého kamaráda :)
baryna(63)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najdu?
Submisivní fena hledá páníčka na vše. Najde se páníček pro starší fenu? Více informací v profilu.
Hrosik(19)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám Ds i normální vztah
Ahoj, jmenuji se Anežka a jsem introvertní holka. Někdy jsem naopak až moc upovídaná. Hledám tady může 18-28, který bude střelený, občas dětinský, zábavný, a vyspělý. Bude milovat mazlení a tulení stejně jako já. Bude preferovat přes den spíš vanilkový vztah a v posteli/ na hrátky se bude měnit v dominanta, který mě vzruší jen slovy. Pokud tě baví vaření, tak v tom aspoň nebudu sama^^ ráda zkouším nové věci. Miluju romantiku a překvapení nebo když se o mě kluk snaží a nejsem jen samozřejmost.
Dahlia90(31)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledá se dominant
Hledá se sympatický dominant z Prahy na pravidelné schůzky za účelem výcviku nezkušené subinky ;) čti profil!!! Hezké nohy výhodou ;)
ViccKitty(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominant, ktery se postará a bude vést
Ahoj, Hledám muže, který je dominantní nejen v ložnici, ale i ve společnosti, který se dokáže postarat o děvče, které je v životě tak trochu ztracené a dokáže ji vést v životě a radit "jak se má chovat ve společnosti" Hledám jen na dopisování a pokud si budeme rozumět, třeba se uskuteční I setkání. Dominant si musí mou submisivitu zasloužit. Nejsem hadr, ale živá bytost. Požaduji respekt, zodpovědnost a 100%spolehlivost. Muže chci poznat nejdřív jako normálního člověka. Jsem tak trochu spratek.
Lucie.Sub99(22)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ráda bych se seznámila a někým dominantním 22-40. Jsem v tom celkem nová ale pár zkušenosti mám. Ráda zkouším své hranice. Nesmí ti vadit že mám dítě a taky tomu bude náš "vztah" přispusobený. Pokleknu před tebe jen když dítě bude spát.... Pokud chceš vědět víc napiš..
Enemia(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Spratek hledá někoho na akčnění :)
Hledám ať už ženu nebo muže, 18-26 let (do těch třiceti ještě zauvažuju, ale výš už to stejně nepůjde), na občasné až pravidelné akčnění a hraní si. Spíše než sex hledám spanking, shibari, ale sexu se rozhodně taky nebráním :) já studentka, krev a mlíko, submisivní, nicméně brat (spratek, chceme-li česky) se zálibou v bolesti a ponižování s dominantní povahou, nicméně když jeden ví, jak na mě, zjistí, že jsem v posteli submisivní. Jsem v otevřeném vztahu, hledám jen akčnění. Pouze Praha.
Sonya(44)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Praha a okoli
Hledam dominantniho muze, ktereho bavi a vzrusuje zejmena psychicke ponizovani.
Miwadi(40)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Ds partnerský vztah
Hledám atraktivního muže, který je připraven budovat D/s partnerský vztah. Nic virtuálního! Muž na úrovni (nejlépe z intelektuálního světa), který touží mít vedle sebe atraktivní dominatní ženu. Jsi v běžném světě dominantní a úspěšný a v tom soukromém chceš být podřízen svojí paní? Tak hledám právě tebe! P.S.: Nemám ráda bolest ani bití. Co hledám i sama nabízím.
tva1969(53)
Submisivní žena hledá switch muže
Najdeme se?
Starší, vdaná boubelka ze Vsetínska hledá dominantního nebo switch muže. Vzájemná důvěra, souznění a budouvání dlouhodobého D/s vztahu.
Diag: O33