Seznamka

Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (momentálně jedenáctý měsíc na HRT), chtěla bych se seznámit s dominantním člověkem, přitahují mě jak ženy tak muži, v tomto ohledu preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Líbí se mi být poslušná subinka ale někdy ráda trochu pozlobím.
Subinka L(19)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledá se pan neznámý
Zdravím všechny, Těší mě, jsem El. Mladá studentka, co má spoustu zálib :), více se o mně dozvíš v mém profilu. Koho vlastně hledám? Ráda bych se seznámila s mužem, co to má v hlavě srovnané a ví, co od ženy a života chce. Ideálně kdyby ti bylo do 35 let. Vzhledové preference nemám, krása je pomíjivá. Primárně hledám vztah, nejsem na kamarádství s výhodami nebo podobné druhy vztahů.
fenka.dog(38)
Submisivní žena hledá dominantního muže
pes koník
Hledám kamaráda s hafem, hřebcem a nebo reálnou možností toto zařídit. Miluju to a je to pro mě vrchol štěstí a spokojenosti moct být s pejskem a být pro něho fenkou. Ta radost je vzájemná a to je na tom to hezké. Najít někoho, kdo to vnímá podobně, nebo je schopný takové lásce a potřebám porozumnět je těžké, ale i tak to zkouším. U mě to neni o perverzi nebo experimentech. Je to něco, co mě naplňuje štěstím a radostí. Kéž by to někdo vnímal podobně, nebo v tom měl opravdovou zálibu.
Otrokyne1111(33)
Submisivní žena hledá dominantního muže
D/s vztah, sexuální magie
že ke svému životu potřebuje hodně submisivní partnerku. Mělo by ti být nejméně 40-60let (nejlépe tmavší typ, hnědé nebo černé vlasy, vousy)hledám vnitřně moudrého, který rozumí psychologii a dynamice D/s vztahu a nemá zapotřebí si léčit své komplexy a nedostatky na submisivní partnerce. Já 33let, bezdětná a hodně submisivní pouze k tomu u koho to tak cítím, s masochistickými sklony, vzdělaná, sečtělá, uměleckého zaměření, věnuji se seberozvoji. Hledám pouze jednoho na celý život ke kterému budu
Carresnika(37)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominant na občasné hrátky
Hledám muže, který mě dokáže zkrotit na občasné hrátky bez závazků. Nemám téměř žádné zkušenosti, tak nedokážu popsat po čem toužím. I když dalo by se říct, že toužím po experimentování :-). Líbí se mi, když je muž aktivní a veme si co chce. Mám ráda svazování a lehkou bolest. K muži, kterému se mám podřídit musím vzhlížet a musí mě přitahovat. Pokud tomu tak je, tak mi stačí i velice málo, třeba obyčejný dotek dělá se mnou divy :-).
Elizabeth42(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Inspirace na smlouvu
Zdravím, mohl by mi se tu někdo ozvat a dát mi pár rad, při tvorbě d/s smlouvy?
BohyněMoříAVesmíru(36)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Hledám doprovod na FemDom party 27. 4. v Praze
Kdo: já, 36 let, která má víc kilo, než přání na wishlistu, jsem chytrá a je se mnou sranda Koho: ty, který máš oblek, víš, že porno je reálné asi jako slon na skatebordu v Nové Lhotě u Poličky, máš mozek v hlavě a smysl pro humor Náplň: dělat mi společnost, konverzovat se mnou a i dalšími účastníky, nosit mi pití, pečovat o můj komfort, vystačit si chvíli i beze mě, když budu mít povinnosti. Žádné prasárny, jen v případě velkých sympatií - jako ten slon na tom skateboardu.
K-Mart(55)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Velikonoce naruby
Ahoj, hledám na dnes nebo zítra muže s chutí být přivázaný v lese a zneužitý. Podmínkou je , že jsi rozvedený, máš dobrodružnou povahu, klasické vzdělání, věk mezi 55-65 lety a touhu být podroben ženě. Zda jen o Velikonocích nebo i do budoucna, to je ve hvězdách. Kopřivy rostou, ptáci zpívají a já chci dnes být obsloužena!
Lilu1(46)
Switch žena hledá fetišista muže
Existuje opravdový Footfetishista,
Existuje opravdový Footfetishista pro uctívání mých nohou a péči o ně? Aktuálně hledám i doprovod ne Femdom párty na konec dubna. Pokud máš opravdu zájem, pošli civilní foto a důvod, proč bys chtěl být mým doprovodem. Preference na foot i zde trvají. Jsem vdaná a některé z “reálných aktivit” hodlám podnikat i spolu s mým mužem, který je dominantní.
ajkolla(19)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Sub otevřena vztahu hledá dominanta
Zdravím, hledám dominanta do 25 let, z Východních Čech. Mám pouze pár špatných zkušeností, jednu i z této stránky, proto jsem opatrnější a je to se mnou na dýl. Nejsem si jistá, jak rychle zvládnu věřit nebo sexuální život. Bude to asi těžké, ale věřím, že ne nereálné. Pokud máš zájem to zkusit, vyměnit třeba pár řádků, napiš mi. Více informací o mě, najdeš v mých dotaznících na profilu. Jsou tam zkušenosti podle toho, jak moc mě lákají. Kladné reálné zkušenosti nemám, vztah jsem nikdy neměla.
Ness-01(27)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám někoho koho, kdo mě zasvětí do tohodle světa, bude mi průvodcem, partnerem. Hledám dominantního muže, pro kterého nebudu jen věc, ale plnodnotný člověk. Hledám někoho ochranitelského, někoho u koho se budu moc cítit v bezpečí. Někoho kdo se bude snažit pochopit . Někoho kdo pro mě bude všechno co chci, abych já mohla být pro něj vše co chce, abych byla já. Někoho kdo dává přednost před násilím přirozenému respektu. Někoho komu budu moc bezmezně věřit a odevzdat se mu.
Misubka(18)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá pána
Dobré odpoledne, Jsem mladá subinka, která hledá svého Pána. Zatím pouze online. Nejsem ideál krásy. Mám nadváhu. Já u protějšku koukám na povahu. Je mi jedno, zda jsi malý, velký, hubený, tlustý. Charakter je u mne rozhodující
Dena(46)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Dominantní hledá submisivního
Dominantní žena hledá submisivního, poslušného, oddaného muže. Měl bys být štíhlý, udržovaný, sympatický. Nejlépe z Ostravy a okolí.
vali.zapad(35)
Submisivní žena hledá dominantního muže
D muž pro život
Dominantního muže pro život. Je mi 35 let, bydlím v Praze a ráda zkoumám krásy hor a zpívám v kapele. Jsem učitelka a miluji všechny formy kultury. Hledám partnerský vztah, který zahrnuje prvky BDSM, zejména v posteli, ale s mírným přesahem i do běžného života. Ráda bych našla někoho, kdo má podobné zájmy a je ochoten sdílet životní dobrodružství s výhledem třeba i na rodinu. Pokud je ti mezi 30 a 50 lety a měříš nad 175 cm, prosím, odepiš mi s fotkou.
Mercedes12(25)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Ahoj. Jsem mladá, pohledná, kultivovaná trans domina na úrovni a hledám zde kluka/mladého muže ideálně Praha/Středočeský kraj na pravidelné setkávání, ať už na sexuální hrátky, tak i na běžné radovánky, které život nabízí. Někoho s kým si budeme rozumět, kdo má otevřenou mysl a umí si život především užít. Nehledám pisálky a nevyrovnané jedince kteří nevědí co chtějí. Tak pokud to myslíš vážně tak se neboj napsat. M.
Talia(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž/žena
Jsem submisivní trans holka z Prahy (momentálně desátý měsíc na HRT), Ráda bych našla někoho dominantního. Přitahují mě jak muži tak ženy takže v tomto ohledu žádné preference nemám. Mám ráda shibary, spank ale i roleplay. Umím a chci být poslušná subinka ale někdy také trochu pozlobím.
Artemis3(33)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Rada se seznamim se zajimavym clovekem
Ishie(21)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahojky. Jsem mladá, menší holčina, která už zhruba rok objevuje krásu shibari. A právě teď je ten čas, kdy bych ráda poznala někoho nového, s pro mě novým přístupem. Já se považuji za středně pokročilou modelku. Užívám si více jemné hraní s emocemi, ale vše je na náladě a domluvě :). Více ve zprávách ;)
Mademai(30)
Switch žena hledá dominantního muže
Hledám gentlemana
Ahoj, schází mi mužská dominantní náruč, milenecký vztah, ve kterém já nebudu muset o ničem rozhodovat. Mám slabost pro rákosky a role play. Něco málo najdeš v profilu, a víc ti povím po zprávách, pokud se zaujmeme :-) Nabízím i požaduji úroveň. Schůzky v Praze na neutrální půdě.
Issac.puppy(24)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Trans Štěně
Trans štěně (ftm) hledá dominanta, který by se o něj postaral, komu by mohl patřit a pro koho by mohl vrtět ocáskem. Jsem otevřený spoustě věcem. Napiš.
Diag: O31