Seznamka

Zeppelin(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku
Hledáme subinku, sympatickou optimistku, do 35 let, jako pravidelně nepravidelnou společnost pro mě a mou sub. ženu na výlety do přírody, koncerty a jiné útěky od dětí, svazování, výcvik, pokud si budeme vzájemně všichni sympatičtí lze dlouhodoběji, nejdříve pár zpráv ať víme že máme alespoň něco společného kromě sexuálních preferencí
tik82(39)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme fotografku...
...pro těhotenské, párové, ... focení:) Najdeme tu? ;) Budeme se těšit. Tomáš + A.
gentor(54)
Skupina hledá masochistickou ženu
Pár hledá masochistku
Hledáme masochistku na reálné lekce se sadistkou. Párové mučení ve stylu racků. Pokud máš odvahu napiš. Preferujeme dlouhodobé akční setkávání. Nevyhýbáme se ani outdoor akcím.
Kdo.hleda.najde(28)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám ženu/dívku
Hledám ženu/dívku se zaměřením BDSM. Chtěla bych dopřát svému Panu, pohled a možná,když to dovoliš i možnost zapojeni se, do společných sexuálních hrátek se mnou. Chci rozvíjet a zkoumat svoji bisexuální stránku a budu velmi rada, když některá z vás, mi s tím pomůže. Úplný začátečník nejsem, uz jsem ochutnala tu ženskou energii z těla. Chci se znovu dotýkat toho krásného, měkounkého a voňavého ženského těla. Tak co, pomůžeš mi? Budu rada, když mi napíšeš. Uděláš radost nejenom mně
_Tom(52)
Skupina hledá submisivní ženu
Pro tebe :)
Jsme hodní a máme i řadu dalších předností. :) A hledáme tebe - sympatickou ženu, která hledá nás. :)
sppvc(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Domácí otrokyně pro pár
Pár hledá domácí služku a otrokyni na stálou službu do rodinného domku v Kladně.
Komtesa Anna(48)
Skupina hledá dominantního muže
Pár hledá dominantního muže
Hledáme pro mého přítele (48, střední postava) zkušeného dominanta, který by ho naučil poslouchat a ukázal mu, co vše je možné. Jsme mobilní a zázemí máme. Praha nebo středočeský kraj.
Marrei(23)
Skupina hledá switch ženu
Netradiční žena k páru
Hledám dívku/ženu. Ne nutně sub ani dom. Hledám ji, protože mě šíleně vzrušuje vidět svého muže s jinou. Nebo si číst o tom, co s ní dělal, když je přes týden pryč. Vzrušuje mě představa muset spát mimo ložnici, a pak vám oběma ráno donést snídani. Ale - zároveň se s tebou budu ráda kamáradit, můžeme na výlet i do kina. V rámci BDSM je to celé o domluvě, bez nutnosti čehokoliv a nastavení, jak by tě vyhovovalo. Se mnou i beze mě, bez i s D/s vůči tobě. Praha/Brno/jižní Čechy.
rozirozi(31)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá subinku
Ahoj, jsme pár (23 a 31) a touto cestou hledáme bi subinku, která by s námi ráda trávila čas. Vše ostatní po chatu...
kaval(24)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka / rozumná slečna / bi
Ahoj, S přítelem (já sub, on dom) hledáme nějakou rozumnou slečnu, kterou láká zkusit si něco s ženským pohlavím. Tzn. rádi bychom někoho, koho láká nucená homosexualita. Jsme normální, vcelku bych si i troufla říct pohledný pár :) hlavní je pro nás zdraví a diskrétnost. A taky nutno říct, že hlavně hledáme někoho normálního, s kým si pokecáme, budeme moct dát drink nebo vínko a pokud si sedneme, tak třeba víc :)) Zázemí máme? budeme se těšit. Ps: fotky si ve zprávách rádi vyměníme
cakynka(35)
Skupina hledá submisivní ženu
Přítelkyně a dál se uvidí
Hledáme sub či switch ženu jako kamaradku pro hry i mimo ně, případně i vic.
Bell76(45)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Pro sebe a svého partnera hledám submisivní ženu k občasným hrátkám. Nejlépe Ostrava a blízké okolí.
Art3miss(19)
Skupina hledá dominantní ženu
Hledám dominantní slečnu či pár
Submisivní pár (já 19, přítel 22) hledá dominantní kamarádku nebo další pár. Pro mě pouze na pokec, pro přítele i nějaké to hraní. Ideálně Praha a okolní kraje. Věkové rozmezí přiměřené 20 - 40 let.
hexenie(56)
Skupina hledá submisivní ženu
Ženu pro pár
tik82(39)
Skupina hledá submisivní ženu
Kamarádka
Najde se tu milá slečna na společně trávení volného času? (hry, procházky, výlety, hlídání....) a v případě sympatií i víc? ;)
maud(28)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Hledám sub bi dívku nebo s/d pár
ke mně subce se slabostí pro role play a dominantovi. Ráda se dívám. Hledáme někoho věkově blízkého -do 35.
Zutomi(42)
Skupina hledá dominantního muže
Madam hledá pro partnera dominantního bi muže
Rádi bychom s partnerem přibrali k sobě dominantního muže, který bude společně se mnou mučit děvku, ponižovat ji a vázat. Děvka je jen nula a pán s madam si můžou spolu užívat před ní. Preferuji muže, který bude mít stejný zájem o mě i o děvku.
Demetra_Black(23)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku na společné hrátky
Ahoj, jsme kamarádi (já 23, on 34), co si rádi užívají (nejen) sexu. Proto jako "dárek/překvapení" hledám pro nás submisivní slečnu do trojky. Samozřejmostí je nejdříve osobní setkání se mnou. Máme rádi vše možné běžné i ujeté věci - převážnými aspekty je právě power play. Zdraví je samozřejmostí a stop znamená stop. Více si můžeme popovídat v osobních zprávách.
pan.s.farmou(45)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Sex na statku
Jsme jedenáctičlenná skupina lidiček (6 žen a 5 chlapů), scházející se u mě na statku a hledáme pár dalších lidí pro rozšíření naší komunity. Co požadujeme - naprostou diskrétnost, věk není omezen, nevadí nadváha, u žen preferovány kypřejší tvary a bisexualita (ale není to podmínka!!). V záhlaví je uvedeno, že jsme dominantní a hledáme submisivní - toto neberte vážně, doplňuje se automaticky. Bližší informace v osobní korespondenci.
hrave kotatko(39)
Skupina hledá switch ženu
Switch kamarádka
Ahoj, hledám switch kamarádku na různé hraní a objevování.
Diag: O53