Seznamka

hellenka(30)
Skupina hledá submisivní ženu
Pomůžeš nám s hraním?
Máme s Pánem tak velkou sbírku hraček, že si s nimi nestačíme hrát sami. Nechceš se k nám přidat? :-) Hledáme společnou subinku na hraní i přátelství a další legrace. Rádi si užíváme sex i BDSM, ale s plným respektem ke všem zúčastněným a při zachování maximální bezpečnosti. Jsme rozumní a je s námi legrace, bydlíme v domě na okraji Prahy a rádi se seznámíme třeba na hezké večeři.
ingjack(59)
Skupina hledá sadistickou ženu i muže
vynucená nahota
Mám velkou potřebu být úplně nahý, jako děvka před párem, nebo i více lidmi. Osahávaný, jako děvka, zlomený jako subík. Jsem pro i na natáčení porna. Dáte mi tuto milou poníženou zkušenost? Jen páry a skupiny. Samotným můžům neodpovím. Můžete i něco víc jak hranice. Val.Mez
Kodiak91(30)
Skupina hledá switch ženu
Najdeme?
Ahoj, s přítelkyní hledáme na dlouhodobé přátelství switch ženu, případně subinku, pokud bys dokázala být k ní trošku dominantní. Jsme sympatický hravý pár 30/186/95, ona 18/180/65. Nejsme na žádné extrémy a vše záleží na domluvě. Zázemí i hračky/pomůcky/nástroje máme... ;-)
Mahtiella(34)
Skupina hledá masochistickou ženu i muže
Hledáme submisivní pár
Hledáme submisivní a masochistický pár, se kterým bychom si mohli hrát podle chuti a libosti :-) Jsme celkem hodní, skoro takové vanilky ;-), ale asi vás neminou výprasky rákoskou, plácačkou, pádlem atd., svazování, kolíčky, pásy cudnosti, anální kolíky, připínáky, poziční tresty, plnění úkolů a pár dalších drobností, které tady raději nebudeme vyjmenovávat, abychom vás neodradili ;-)
Elzako(20)
Skupina hledá submisivní ženu
Slečna na dovádění :3
Ahojky ;) Jsem submisivni, je mi 20 a hledám k sobě a svému příteli (dom 30) slečnu podobného věku na společný pohodový večer. Můžeš být sub, dom nebo swich, na tom nesejde. Napiš a můžeme pokecat o tom co by jsme spolu vsechno mohli zkusit a třeba to vyjde :p (Praha, u nás)
Panovadevkaa(39)
Skupina hledá submisivního muže
Hledá se cuckold
Submisivni žena hledá životního partnera, který je taktéž sub. A který by spolu s ní sloužil jednomu Pánovi. Pána zde nehledám, již jednomu patřím.
lova(27)
Skupina hledá switch ženu i muže
Třetí do hry
Hledám pro sebe a partnera sympatického parťáka/parťačku do hry. Přítele láká bisex pokud budeš neutrální k němu a sub ke mě. Pokud jsi ona, máme téměř neomezené hranice. Nabízíme přátelský, férový přístup, zdraví a zázemí. Jsme z Brna.
Outrigger(42)
Skupina hledá switch ženu
Switch bi kamarádka
Ahoj, jsme pár kolem 40 let. Oba switch. Hledáme hravé koťátko, ideálně bi. Na hraní i do přírody a na sport. Budeme se na tebe moc těšit.
Sienna(28)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme partnerku pro život
Ahoj má milá, jsme pár (on dom 30, já sub 28), který tu hledá partnerku pro život a kamarádku v jedné osobě. Dívku nebo ženu na všechno to krásné, i do nepohody. Můžeš být hetero, bi-zvědavá i Bi, sub nebo switch - dom pouze vůči mě, věkem 18-35, rozhodně ne kuřačka a drogy také netolerujeme. Společná záliba by byla také fajn, my milujeme přírodu, věnujeme se chovatelství a domácí výrobě potravin. Děti ani domácí mazlíčci pro nás nejsou překážkou. Těšíme se na tvou odpověď.
Lillie(31)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku
Pro svého Pána a sebe hledám subinku na občasné hrátky. Pán 38/183/105, já 31/168/59. Nebráníme se takřka ničemu, ovšem vše je o dohodě... Jsme přímo z Brna, se zázemím. Budeme rádi za bisexuálku, které se budu moci věnovat i v soukromí nás dvou - není to podmínkou. Těšíme se na tvoji zprávu.
AnnaSwitch(31)
Skupina hledá submisivní ženu
Spanking
Ahoj. Jsme pár a hledáme subinku (klidně i masochistku) na občasné společné hraní. Moje drahá polovička (38 let Dom 178/70 a já 31let switch/submisivní 165/50). Na věku tolik nezáleží, ale ideálně ve věku 18 - 45let). Hledáme trvalý kamarádský vztah, ale jednorázovým setkáním se nebráníme. Napiš a zjistíš víc.
erotickyspanking25(46)
Skupina hledá spankee ženu
Pár hledá ženu s prostory na spanking a hrátky.
Zdravíme, jsme pár z Prahy, oběma 46 let. Já Switch a přítelkyně submisivní. Hledáme ženu s vhodnými prostory na spanking a hrátky. Možno se dívat, či dle domluvy a sympatií přidat. Děkujeme za Vaši odpověď.
Mr.Henry(54)
Skupina hledá submisivní ženu
D/s Pár hledá bi submisivní dívku nebo ženu 18-39r
Pár (54/183/89/hetero/dom+35/86/bi/switch) hledá zájemkyni o dlouhodobý Ds vztah, budeš naší společnou subinkou, pomůžeš Paní při zajištění chodu domácnosti a na zahradě. Můžeš si vybrat podle míry tvé submisivity, zda bude budeš oddaná subinka, ponižovaná služka či děvečka, nebo otrokyně. Míra masochismu, není důležitá, ale min. s výpraskem za trest je potřeba počítat. Protože počítáme s tvým přespáváním u nás, na bývalém statku, nemusíš řešit odkud jsi. Další info najdeš v profilu.
mrsgigi(29)
Skupina hledá switch ženu
breathplay
Hledám ženu na společné breatplay hrátky s možností zapojení mého přítele. Jelikož i já i přítel jsme switch a já bisexuálka, tak je vlastně jedno zda budeš domina nebo sub. Vše je o domluvě a vzájemných sympatiích. S breathplay máme velké zkušenosti.
kaval(23)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku na občasná setkání :-)
Hledám pro mě a přítele nějakou submisivní nebo switch slečnu (ideálně bi) na občasná společná setkání. Ráda bych si splnila fantazie, a proto bych ráda zkusila touto cestou najít nějakou rozumnou slečnu, která by měla podobné představy jako my. Já jsem submisivní, přítel dominantní. Určitě nehledáme žádné velké extrémy, ale jsme otevření téměř čemukoliv. Hlavně hledáme někoho rozumného, to je hlavní. Zázemí máme. :-) Budeme se těšit.
berserker(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá dívku
Ahoj, policista a doktorka hledají dívku na hraní i kamarádství. Najdeme? Věk do cca 40 (orientačně)... Těšíme se, že se ozveš
Missub(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka
Našla by se zde nějaká holčina se submisivním zaměřením na pravidelné lekce ve třech? On dominantní já submisivní, diskrétnost, čistota, zdraví.
last-cowboy(60)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Pár hledá pár
Hledáme pár na společné akce (např. Atelier v Praze) kde on je dom a ona sub.
Littlegirl97(25)
Skupina hledá masochistickou ženu
Výprask pro subinku
Jsi masochistka a nedostává se ti toho, co žádáš? Tak mi napiš. S partnerem hledáme slečnu či mladou paní, které budu moci v jeho přítomnosti nařezat. Případně ti zbarvíme tělíčko společně. Napiš mi a případně pošli i foto postavy. Těším se!
Art3miss(18)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Pár hledá dominantní slečnu
Switch pár (já 18, přítel 22) hledá dominantní slečnu či další pár na pokec a občasné akce. Chceme zkusit hraní s přítelem v submisivní roli, hledáme někoho, kdo nám tuto představu pomůže naplnit. Věk není důležitý, pokud si budeme rozumět. Ideálně Praha a okolí.
Diag: O43