Seznamka

Petruska15(52)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Hledám subku, suba
Hledám pro svého Pána druhou subku či suba na občasně společné akce
Flemming(50)
Skupina hledá sadistickou ženu i muže
dva muži hledají výprask
Našla by se na tomto serveru skupina (nebo i pár žena - muž, dvě ženy nebo i samotná žena), která se věnuje výpraskům? Výprasky máme velmi rádi (z obou stran). Rádi poznáme přátele se společnými zájmy.
Welbloud(47)
Skupina hledá submisivní ženu
Subslečna
Krásný den, hledám k sobě submisivní slečnu či ženu z Prahy, která by plnila se mnou přání a rozkazy mé Slečny. Slečna bude vždy nařizovat on line a my budeme dělat, co žádá.
bohunka(50)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Sissy služka hledá přísnost
Jako služka potřebuji přísnost. Dohled nad prací, ustrojeností, cudností, uctivostí, ale i stravováním, cvičením, denním režimem, prostě celým životem služky. Žiji s nedominantní, ale tolerantní, přítelkyní, která by si přála splnění mého snu, být její služebnou. Sama ovšem nedokáže jednat dominantně, aby moje výchova měla nějaké výsledky. Prosím kohokoliv dominantního, kdo by mohl pomoci... Ideální formu bych viděla jako trvalý on-line dohled s častými návštěvami u nás nebo i u Vás. sl. Bohunka
kesama(42)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Je zde submisivní pár?
Hezký den. Jsme pár, kde on je přirozeně dominantní já k němu submisivní, ale k ostatním podle okolností. Tímto hledáme submisivní pár, který chce sloužit, jak nám tak dalším z naší skupiny. Vše založeno na vzájemné důvěře a komunikaci. Žádné tupé mlácení...
Sektor0(39)
Skupina hledá submisivní ženu
Oslava
Cau, hledam silne submisivni holku na panskou akci, ktera nas bude naha obsluhovat a bude sexualne k dispozici hostum podle prani, sla bys do toho?
Mark33(44)
Skupina hledá switch ženu
Hledám asistentku
Hledám asistentku, která by mi asistovala při perverzních gynekologických prohlídkách a jiných perverzních hrátkách...
rtep65(57)
Skupina hledá dominantního muže
Hraní v mučírně
hledám zkušeného dominanta-sadistu na společné hraní s otrokyňkou. Vlastní prostory výhodou. Úroveň, čistota, zdraví, co požadujeme i nabízíme.
kesama(42)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Najdeme submisivní pár?
Hezký den, jsme pár a rádi bychom nalezli submisivní pár. Pár, který si svou submisivitu chce užít, pár který jí chce nalézt. Nezáleží nám na zkušenostech. Nechceme jednorázovou akci, ale vzájemný vztah. Více do zpráv.
laferty(28)
Skupina hledá dominantní ženu
Hledáme dom / switch kamarádku
Zatím jen v teoretické rovině, abychom zjistili jestli vůbec existuje :) Rádi bychom se ženou (oba kolem 25let, plnější postavy) našli slečnu/paní na společné hraní. Jsme oba switch, ale táhne nás to oba spíš k sub roli. Proto hledáme někoho kdo je dom nebo switch přesahující spíš k dom, aby si mohla pohrát s námi oběma popřípadně provést ženu víc světem BDSM a pohrát si společně s ní se mnou. Hezký den všem :)
last-cowboy(61)
Skupina hledá submisivní ženu
Bi subinka
Na společné akce hledáme Bi subku. Jsme pár já dom, ona sub.
rockyman(33)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Ahoj, jsme pár, já Dom (33), žena subinka (32) a hledáme k nám další ženu/dívku na společné hrátky ve třech. Ideálně abys byla sub, případně switch - sub vůči mě, dominantní vůči ní (cuckcake vítána :)). Pokud by si to sedlo ,tak můžeš být i Dom žena. My jsme oba štíhlí sympatičtí, v běžném životě normální pár. Ty štíhlé/normální postavy, věkem okolo nás nebo mladší. Jsme ochotni se domluvit, důležité jsou hlavně sympatie a chuť se setkat. Těšíme se na tebe.
Madlen(45)
Skupina hledá dominantní ženu
Pár nebo žena na CFNM akce
Ráda bych našla parťačku (ženu z páru nebo skupiny, nebo samostatnou ženu) na CFNM akce, které si uděláme podle svých představ. Tedy nahý / odhalující se muž nebo muži, jejich masturbace, oddalování orgasmu, POT a pod. Vše s respektem k tomu, na co je nálada a k hranicím všech zúčastněných. Ženy zůstávají oblečené (a nebo taky ne, když se jim chce). Partnera na hraní můžu poskytnout a ráda se podívám na toho tvého :-) Může to být i zajímavá zkušenost pro ženy, které se dominanci učí.
NutellaTherapy(34)
Skupina hledá dominantní ženu
Nezkušený pár hledá dominantní ženu
Jsme pár hledající dominantní ženu. Já 34, submisivní, ona 30, zvědavá, teprve hledající cestu k dominantní roli. Rádi bychom zrealizovali schůzky, při kterých by ona zprvu mohla být jen jako pasivní divák. Jde hlavně o inspiraci, vidět reakce, zjistit jaké pocity to vyvolá. Dále by se vidělo. Jsme otevření ledasčemu. Kdyby se tu někdo takový náhodou našel, rádi to probereme detailněji po zprávách, případně osobně. P+V
Vamp66(35)
Skupina hledá submisivní ženu
Trocha bolesti pro radost
Hledá se udržovaná , Bisexuální, submisivní dívka/žena jenž kromě svých trýznitelů zbožňuje bolest, není ji cizí smyslová deprivace a dokáže spolknout hrdost i větší mužství.
Loken(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Dominantní pár hledá bisexuální subinku.
Dominantní pár hledá bisexuální submisivní dívku, nebo ženu. Rádi bychom našli někoho s kým bychom mohli experimentovat a hrát si. Oba jsme sportovní postavy s otevřenou myslí. Já silně dominantní, moje partnerka switch, ale podřízená mě a dominantní vůči tobě. Naše představy jsou velmi variabilní, od tvého nuceného sledování nás při sexu, přes vázání tebe a mé partnerky, po výprasky ode mně, nebo mé partnerky. Vše může i nemusí končit společným sexem.
Zvířátko switch(42)
Skupina hledá dominantní ženu
Pečovatelka
Poptáváme hlídání zvířátka. Moje milovaná Madam odjíždí v polovině léta na měsíc do Indie a nechá v Praze svoje opuštěné zvířátko. Hledáme proto Pečovatelku, která by občas zkontrolovala, jestli je zvířátko hodné, plní uložené úkoly, je pečlivě zamčené... Hlídání nebude náročné, ale vyžaduje určitou dávku přísnosti a důslednosti. Děkujeme Rebecca&zvířátko.
Hotwife-tp(47)
Skupina hledá ženu
Přísnou vychovatelku.
Hledám opravdu velmi přísnou vychovatelku (nejlépe zralou dámu) s pevnou rukou a pružnou rákoskou,která by byla ochotná pravidelně trestat mého manžela (trvale zamčeneho cuckolda). Ženu, která si trestání opravdu užívá a nebere ohled na křik a prosby,od které bude odcházet se slzami v očích a pořádně rozsekaným zadkem,na který si nesedne.
smile63(58)
Skupina hledá dominantního muže
gay/bi akce
Tuto středu večer "pořádám" gay a bi akci u sebe doma. Věk není omezen, čistota a zdraví samozřejmostí, dominanti vítáni. Prostor je jihovýchodní okraj Prahy.
switchtofind(40)
Skupina hledá ženu
Dom kamaradka z Moravy
Ahoj, hledáme dom nebo switch slečnu/paní nebo pár z Moravy, která bude kamaradkou mé ženy (42/156/46) a bude ji bavit mé (40/180/90) sexuální ponižování. Máme rádi výlety a dovolené,
Diag: O31