Seznamka

TomasTom(20)
Skupina hledá submisivní ženu
Slečna do 25 let
Pro přítelkyni hledám slečnu / kamarádku na ukojení jejich lesbické stránky. Přítelkyně krásná malá brunetka s tetováním a piercingama v bradavkách. (20let). Submisivní a nezkušená. Nemá žádné zkušenosti. Zázemí a všechno není problém. Vaše večeře a výlety hradím já, ale ničeho víc se neúčastním :) Brno
Kristynabraun(38)
Skupina hledá submisivní ženu
Jsem subinka vlastněná Pánem a hledám milou submisivní kamarádku se kterou bych ráda sdílela zkušenosti, pocity i fantazie.
parkupab(22)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Slečna či muž?
Hledáme s partnerem povyražení. Rádi se s někým sejdeme. Napište a nějak sladíme vzájemná očekávání :)
DCestovatel(45)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Hledá se sympatický lehce ujetý pár
Se Silah hledáme sympatický pár. Výhledově na společné aktivity, ale nejdříve na kafe, drink, přátelství... Rádi bychom vyzkoušeli něco na téma Swingers, ale jsme v tom úplně noví a potřebujeme chvilku lehce otrkávat. A pak máme spoustu ale :) Je pro nás důležitější vzájemná sympatie než fyzický vzhled. Musíme si sednou psychicky, až potom fyzicky. Jsme vysokoškoláci, máme rádi kulturu, nové technologie, cestování, architekturu, dobré víno. Rádi zajdeme do hezkého baru, ale i do divadla...
s_pan_k(47)
Skupina hledá masochistickou ženu
Dom pár hledá sub
se zalibou v bolesti, oddanosti a nahoty. Pravidelně nepravidelné setkávání ve třech. Zdraví a nepromiskuita je vyžadována a garantována i z naší strany. Vse po předchozí domluvě a stanovení si pravidel. Vse o nás v nasich profilech nebo se zeptej.
Subinka875(33)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám sub. slečnu
Ahoj. S mým Pánem hledáme sub slečnu na hraní. Pokud máš zájem napiš mi zprávu
VikiCZ(30)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Hledáme s mou přítelkyní slečnu na dlouhodobé přátelství a společné hrátky. Jsme 30letý pár žijící spolu v Praze - ona bi dom (165 štíhlá), já switch (187 normální postavy, dlouhovlasý). Můžeš tedy být sub, switch i dom :) V běžném životě máme rádi tvrdší hudbu, cestování, dobré jídlo a pivo,... V tom sexuálním očekávej větší sbírku různých pomůcek, které do hrátek rádi zapojujeme a kdyby ses nebála análku, bylo by to ideální. Tak pokud bychom tě zajímali víc, neváhej se ozvat ;)
ingjack(61)
Skupina hledá sadomasochistickou ženu
Žena jako subinka
Hledám svoji ženu, dívku jako subinku pro společné trávení volného času s prvky BDSM a se vším co k tomu patří. Jsem více dominantní, ale občasná výměna rolí by byla možná. Jsem naturista, takže mám raději pokud budeš co nejvíce nahá. U mne to není problém a taky si zvykneš. Rád chodím na nuda a dovolené se známými. Tvoje minulost nevadí, jen o ní popovídáme. Výhledově bych chtěl, aby jsi se nastěhovala ke mně. Pokud máš potomky nevadí a nějak je s tím srovnáš.
bohunka(51)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Místo pro vychovná setkání u Prahy
Jsem sissy služka. Nabízím páru prostor pro jejich výchovná setkání. Ráda budu služka a pomocnice při výchově.
Jon91(32)
Skupina hledá dominantní ženu
Submisivní pár hledá dominantní holku
Submisivní pár Ž + M hledá, pokud možno, dominantní holku z okolí Rychnova nad Kněžnou.
AnnaSwitch(33)
Skupina hledá spankee ženu
Pár holdující výpraskům hledá submisivní kamarádku
Pár ze severu Čech hledá submisivní (ale klidně může být i switch) slečnu (ženu) na kamarádský vztah a společné akčnění. Preferujeme dlouhodobý kamarádský vztah ale jednorázovým akcím se nebráníme. Věk ideálně mezi 18 - 45 lety.
Harddomin(36)
Skupina hledá switch ženu i muže
Rád ti předvedu svoji subinku
Zdravím. Mně i mé subi se líbí, když ji mohu předvést před někým jiným. Já proto, že jsem pyšný na to, jak je poslušná a šikovná, ona proto, že je to provokativní rajda a líbí se jí v tom ten pocit ponížení. Hledáme ideálně ženu (protože ona je silně bi a žen se jí nedostává), ale může být i pár a nebo sympatický mladík. Můžeš být sub, dom, switch, na tom až tak nezáleží, určitě bychom našlo vhodný scnénář tohoto předvedení. Tak pokud tě to zaujalo, můžeme si říct víc.
Milan992(31)
Skupina hledá little ženu
Maličká
Ahoj, hledáme třetího do naší rodiny. Já jsem daddy je mi 31 let a mé maličké je 25 let. Poznali jsme se na těchto stránkách. Hledáme buď nějakou bisexuální maličkou nebo maminku. Jsme z Jihočeského kraje. Více info ve zprávách
Domina912(22)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám submisivní slečnu/slečny
Jmenuju se Daniela,je mi 22 let. A ráda bych se scházela klidně i častěji s nějakou slečnou,nebo více slečnami
Dompan666XXX(45)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka
Por mou subinku hledám kamrádku na společný výcvik. Štíhlá, přátelská, okolo 30 let. Najdeš se?
starlink(45)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám starostlivou holku
Mám v Praze vlastní zázemí a hledám takovou holku, která se o mne bude společně s mou partnerkou starat. Není potřeba se hnát do žádných konkrétních aktivit, pro začátek bude stačit, když si sedneme a najdeme režim, který bude fungovat. Je možné se scházet společně nebo pouze ve dvou bez mé partnerky, která nám dá prostor a soukromí. Mám rád, když je kolem mne pořádek a harmonie. Více informací v profilu.
HiL(39)
Skupina hledá submisivní ženu
DDlg ve 3, Pan a jeho dve littlegirls
Rád poznám milou, přirozeně femininní / submisivní slečnu, kterou by také lákala idea DDlg vztahu ve 3 - Pán a jeho dvě holčičky. Hledáme slečnu, se kterou si budeme všichni 3 dobře rozumět celkově, nejen co se týče fyzické přitažlivosti a bdsm / intimností. Pokud tě to zaujalo, napiš mi něco o sobě a o své představě, zkušenostech, ..., a také se nám ukaž.
Lesnihonza(49)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
svazování - a pak se uvidí
Ahoj, jsme manželé a rádi poznáme ženu nebo pár se zájmem o svazování. U nás on váže ji, u Vás na tom nezáleží. Nic víc se dít nemusí, ale ani se tomu nebráníme. Jsme zdraví, diskrétní, s prostory i pár pomůckami. Věk a vzdálenost nehraje roli, rozhodující jsou sympatie.
mr.pain(51)
Skupina hledá submisivní ženu
Dom pár hledá subinu
Dominantní pár (on+ona) z Ostravy hledá submisivní ženu, dívku jako svou sexuální hračku. Perverze, poslušnost, výchova, tresty. Ozvi se, budeme se těšit.
Mr.Henry(56)
Skupina hledá submisivní ženu
Ds pár hledá přirozeně submisivní dívku 18-35r.
Jsme Ds pár a hledáme přirozeně submisivní dívku 18-35r. na dlouhodobý vztah.
Diag: O44