Seznamka

VikiCZ(31)
Skupina hledá submisivní ženu
BDSM ve třech
Ahoj, hledáme s přítelkyní slečnu na dlouhodobé přátelství a společné hrátky. Jsme mladý (31 a 32) pár žijící spolu v Praze - ona bi dom (165 štíhlá), já switch (187 normální postavy, dlouhovlasý). Můžeš tedy být sub, switch i dom :) V běžném životě máme rádi tvrdší hudbu, cestování, dobré jídlo a pivo,... V tom sexuálním očekávej větší sbírku různých pomůcek, které do hrátek rádi zapojujeme a kdyby ses nebála análku, bylo by to ideální. Tak pokud bychom tě zajímali víc, neváhej se ozvat ;)
radokellers(47)
Skupina hledá submisivní ženu
Zdravím, rád bych se seznámil s usměvavou, pohlednou, submisivní, náruživou ženou/dívkou, hubené, štíhlé postavy, prsa 0-3, která má ráda nahotu, je schopná být oddanou a věrnou přítelkyní, pro mne a mou switch kamarádku. Můžeš být jak zkušená tak i bez zkušeností,lehce perverzní, těhotná, důležité je aby jsi byla otevřená nahotě a věcem ohledně sexu, ochotně poskytla všechny své dírky k hrátkám, prostě aby sis chtěla se mnou užívat nejen hrátky ale i život všední.
semtamklik(50)
Skupina hledá submisivní ženu
Sub nebo switch žena k D/S páru
Jsme dlouholetý BDSM pár, on Dom, ona Sub. Hledáme submisivní ženu/dívku která by se stala druhou subinkou. A když to vyjde společnou přítelkyní. Míra a forma zapojení se vytříbí dle vzájemného nastavení. Možností je vícero (druhá otrokyně, sub vůči pánovi - dom vůči otrokyni, sexuální nebo BDSM hračka,...). Společné hraní může zahrnovat setkávání v soukromí, klubech, tématických prostorách, na akcích, s našimi známými kteří to mají hozené podobně. Těšíme se, M+K
mr.pain(52)
Skupina hledá submisivní ženu
Dominantní pár hledá subinku
Zkušený, sympatický, dominantní pár z Ostravy (on + ona), mladistvého vzhledu a mysli, hledá submisivní ženu, dívku jako svou sexuální hračku. Perverze, poslušnost, výchova, tresty. Ozvi se, budeme se těšit.
Malachai(43)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár on dom a ona sub hledají poslušnou slečnu jako hračku pro nás oba. Očekáváme od tebe vyšší míru submisivity, schopnost zvládnout výprask a taky abys měla něco v hlavě. Pokud hledáš svoje místo a toužíš někomu patřit, ozvi se nám. Nejlépe Praha nebo střední Čechy, věk cca do 35 let. Víc ve zprávách nebo třeba někde na kafi. Těšíme se!
Sammael(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár (on+on) hledá submisiní slečnu
Láká tě zábavné odpoledne/večer s mladým pohledným kloučkem, kterého láká jazykem polaskat tvé tělo, po čemž tě jeho přítel přijatelně pomučí, ovládne a třeba i sváže? Pak se možná hledáme navzájem. Vzájemné sympatie a rozum v první řadě jsou věci žádoucí. Třebas to zůstane jen u kávy a třebas zažijeme kopec radosti.
Sail(46)
Skupina hledá dominantní ženu
Pár hledá pár
Pohodový sportovní pár já 46/ona 42 hledá na občasné schůzky seriózní sympatickou slečnu ( případně pár ) kterou by vzrušovala představa společně stráveného večera jehož náplní by mimo jiné bylo mučení svázaného bezmocného muže. Naše oblíbené praktiky Ballbusting, CBT, atd. Vše by záleželo na domluvě a rádi vyzkoušíme něco nového. Zkušenosti a prostory máme. Rádi posouváme hranice, ale zásadní je pro nás diskrétnost a vše bez trvalých následků. Předem rádi zašleme foto a vše rádi prodiskutujeme.
Dominantmuz(40)
Skupina hledá submisivního muže
Hledám mladšího otroka
Hledám mladšího otroka, který poskytne svůj penis na hraní, mučeni. Z dalšího pak vyprasky, a trapeni. Vše před manželkou. Dnes.
GMatysek(53)
Skupina hledá sadistického muže
Dominantní sadista nabízí výuku začínajícím párům
Již delší dobu se mi hlavou honí představa, že začínajícího sadistu (Pána nebo Madam) učím, jak si bezpečně, ale bolestivě pohrát s masochem (pouze čokl mužského pohlaví, mladší, netlustý). Rád se nechám pozvat a podělím se o své více jak dvacetileté zkušenosti.
semtamklik(50)
Skupina hledá submisivní ženu
Sub nebo switch žena k D/S páru
Jsme dlouholetý BDSM pár žijící v Praze, on Dom, ona Sub. Hledáme submisivní ženu/dívku, která by se stala druhou subinkou. A když to vyjde společnou přítelkyní. Když to bude ladit, tak míra a forma setkání se vytříbí dle preferencí. Možných nastavení je více (otrokyně, hračka, sub vůči pánovi - dom vůči otrokyni...). Společné hraní může zahrnovat setkávání v soukromí, klubech, tématických prostorách, na akcích s našimi známými kteří to mají hozené podobně. Těšíme se, M+K
last-cowboy(63)
Skupina hledá submisivního muže
Sub pro pár
Jsme pár, já dom ona sub a hledám sub muže na společné akce ve třech (bdsm studia, wellness atd) On se bude starat o subinku podle mých pokynů a příkazů. Požaduji příjemného a rozumného sub muže ve věku 40 +, štíhlé až střední postavy s větší vydrží z Prahy.
Aridon(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám druhou otrokyni
Myslím si, že každá žena si zaslouží být otrokyní. Ve službě Pánovi lze nalézt naplnění i nejvlastnější podstatu ženství. Vnímám to, jak moje otrokyně je spokojená a šťastná od té doby, co jsem se stal jejím Pánem. Hledám ženu, která momentálně to štěstí nemá, ale chtěla by rovněž zažívat roli subinky. Možné jsou lekce ve dvou i ve třech a dlouhodobý vztah. Pokud si na Ds vztah ještě netroufáš, můžeme se domluvit i na jednorázové akci. Jsem 40-letý dominantní muž, zkušený, umělecky založený.
LUKp(38)
Skupina hledá masochistického muže
Hledá se masochista pro dvě ženy
Má blízká kamarádka pronesla zájem potrápit cizí penis a má partnerka by se velmi ráda přidala. Hledám tedy chlapa, který je silným a zkušeným masochistou a měl by zájem si nechat způsobovat bolest primárně na genitáliích od dvou žen. Obě znají velmi dobře bolest, ale spíše z druhé strany. Potřebuju, abys už znal své hranice a uměl je popsat. Má role bude spíše pozorovací, či po domluvě mírně asistenční.
semtamklik(50)
Skupina hledá submisivní ženu
Druhá sub k D/s páru
Jsme dlouholetý pár - on D ona S a hledáme druhou sub která by se k nám dle možností připojila. Vztah a rozložení rolí mezi subinkami bude záležet na povaze a zkušenostech nově příchozí. Zapojení s námi může zahrnovat společné setkávání v soukromí, klubech, tématických prostorách, na tématických akcích, s našimi známými kteří to mají hozené podobně atd... Těší se M+K.
Many(30)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka
Hledam poslušnou ženu na hraní,se kterou bychom společně objevovali různá zákoutí v bdsm.
Anku(50)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám subinku, otrokyni
Hledám subinku, mě na mazlení, mému muži na sloužení.
Maibo(49)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Dvojice hledá muže nebo další pár
Manželský pár (48/45 ; d/s) hledá dominantního muže, popřípadě i M/Ž, pro společné akce ve 3/4 (dominance/lehké SM). Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.
Bell76(47)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledá se
Dominantní žena a její submisivní partner hledá submisivní ženu do 40 let k občasným bdsm hrátkám. Ostrava a okolí.
Jenny-tranny(38)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme
Netradiční pár hledá slečnu či žena na pozici služebné, kuchařky, chůvy a sexuální hračky. Může se ozvat i FtM. Ona dom, plné postavy, já stihla switch trans. Splň si sen a napiš. Vše je o komunikaci
Princ Drsoň(48)
Skupina hledá submisivní ženu
Spolu s LadyAn rádi poznáme submisivní bisexuální ženu. Má partnerka si tě podmaní a rozvine své dominantní touhy, které má vůči ženám. Máš ráda bezmoc, pouta, bondage, smyslovou deprivaci? Vzrušuje tě bolest a ponížení? Jsi snad dokonce fetišistka? Tohle vše můžeme společně prožít. Jsme kultivovaný a zvrhlý pár s velkou fantazii a pochopením. Praha 1.
Diag: O12