Seznamka

Maibo(48)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Dvojice hledá muže nebo další pár
Manželský pár (48/45 ; d/s) hledá dominantního muže, popřípadě i M/Ž, pro společné akce ve 3/4 (dominance/lehké SM). Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.
semtamklik(50)
Skupina hledá submisivní ženu
17.5. - seznámení s námi?
Příští středu vyrazíme s mojí sub na večeři a do klubu v Praze. Pokud by se chtěla připojit další subinka aby nás poznala, je to vhodná příležitost.
Malachai(43)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár on dom a ona sub hledají poslušnou slečnu jako hračku pro nás oba. Očekáváme od tebe vyšší míru submisivity, schopnost zvládnout výprask a taky abys měla něco v hlavě. Pokud hledáš svoje místo a toužíš někomu patřit, ozvi se nám. Nejlépe Praha nebo střední Čechy, věk cca do 35 let. Víc ve zprávách nebo třeba někde na kafi. Těšíme se!
Bell76(47)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledá se
Dominantní žena a její submisivní partner hledá submisivní ženu do 40 let k občasným bdsm hrátkám. Ostrava a okolí.
Jenny-tranny(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme
Netradiční pár hledá slečnu či žena na pozici služebné, kuchařky, chůvy a sexuální hračky. Může se ozvat i FtM. Ona dom, plné postavy, já stihla switch trans. Splň si sen a napiš. Vše je o komunikaci
Princ Drsoň(48)
Skupina hledá submisivní ženu
Spolu s LadyAn rádi poznáme submisivní bisexuální ženu. Má partnerka si tě podmaní a rozvine své dominantní touhy, které má vůči ženám. Máš ráda bezmoc, pouta, bondage, smyslovou deprivaci? Vzrušuje tě bolest a ponížení? Jsi snad dokonce fetišistka? Tohle vše můžeme společně prožít. Jsme kultivovaný a zvrhlý pár s velkou fantazii a pochopením. Praha 1.
Master.1985(38)
Skupina hledá submisivní ženu
Služku do domácnosti 24/7
Manželský pár kde on je velmi dominantní hledá služku do domácnosti na 24/7. Budeš mít na starosti veškeré domácí práce a budeš pánovi k dispozici. Láká tě tato představa? Tak neváhej a napiš, tvůj nový život už na tebe čeká..
Coraline(22)
Skupina hledá dominantní ženu
Tvoje hračka
Ahoj, přála bych si najít ženu pro mého pána, která si bude užívat moji submisivitu a ponížení. Chci být tvoje hračka ne kamarádka.
Artorius(35)
Skupina hledá submisivní ženu
Žena k páru
Hledáme ženu na společné schůzky ve třech. My jsme sympatický, pohodový D/s pár, zkušení, s vlastním zázemím. Ty, pokud jsi submisivní, nebo ještě lépe sub vůči mě a chceš být dom vůči jiné subince, věkem někde mezi 18 - 37, zajímalo by tě se seznámit, tak mi určitě napiš. Ideálně bychom chtěli dlouhodobou kamarádku, ale nebráníme se ani jednorázové akci. Klidně zaučíme i nezkušenou subinku. Více ve zprávách.
Lucinkaoo(29)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá ženu
Ahoj, jsme mladý pár ( já 29, partner 32). Oba dva zdraví, zajištěný s vlastním zázemím a pojízdní. Hledáme ženu do trojky na oživení našeho intimního života. Hledáme kamarádku která by s námi podnikala i různé akce apod. Nebranime se, ale pokud by se mělo jednat jen o intimní radovánky. Zkušenosti žádné nemáme, ale máme rádi život a chceme si ho užít se vším všudy
taksun(57)
Skupina hledá submisivní ženu
Starší pár hledáe sub pár Praha a okolí
Ahoj. Jsme starší pár a hledáme sub pár nebo samotnou subinku na BDSM hrátky. Nejdříve můžeme popsat případně popovídat a pak se uvidí, zda dojde k reálnému setkání, které my oba chceme. Na věku nám nezáleží ale my jsme starší oba. žena v páru je Bi a switch a muž je Dom a hetero.
HiL(39)
Skupina hledá submisivní ženu
Pán a 2 subinky
Ahoj, jsme DD/lg pár z Brna, ona 22 let sub/little. já 39 let Pán/Daddydom. Rádi bychom poznali sympatickou mladou submisivně laděnou slečnu, která by s námi chtěla zkusit něco ve 3. Jsme otevřeni různým možnostem, spíše bychom ale preferovali něco dlouhodobějšího - takže hledámě někoho, s kým si sedneme nejen v BDSM a intimních věcech, ale i celkově lidsky. Je možné navázat kontakt buď rovnou všichni tři, nebo nejprve jen se mnou, a až pokud bychom si sedli, tak poté ve 3, pripadně dle domluvy
semtamklik(50)
Skupina hledá submisivní ženu
Druhá sub do páru
Jsme dlouholetý pár, on Dom ona Sub a hledáme společnou kamarádku která by se k nám přidala jako druhá subinka. Důležité je abychom si navzájem sedli, míra a forma setkání se vytříbí dle preferencí. To může zahrnovat společné setkávání v soukromí, klubech, tématických prostorách, na akcích s našimi známými kteří to mají hozené podobně. Jestli tě to zajímá, napiš. Poté preferujeme osobní setkání, jedno společné kafe vydá za 14 dní chatování. M+K.
TorManiac(30)
Skupina hledá submisivní ženu
Šílená dívka k šílenému páru.
Ahoj, rádi bychom s polovičkou našli nějakou dívku, která by ráda podnikala různé aktivity, chození na pivko, výlety, domácí hrátky..takřka cokoli by se naskytlo. Pokud si sedneme, může být dlouhodobe pratelstvi. Jde hlavně aby si mohla užívat života a mít nějaké aktivity. :) Odkud budeš je úplně jedno, pokud nemáš problém dojíždět. Více si povíme ve zprávě :)
Aridon(40)
Skupina hledá switch ženu i muže
Miss otrokyně
Hledáme páry nebo i samotné ženy, které by se chtěly zapojit do akce Miss otrokyně. Plánujeme malou soukromou akci ideálně tak pro 8 lidí. Otrokyně budou prohlédnuty a vylosují si trest nebo mučení, které bude na nich vyzkoušeno. Na základě celkového dojmu, bude jedna z účastnic vybrána jako Miss otrokyně a obdrží diplom. Místo v porotě získá automaticky každý Pán, který přivede do soutěže svoji subinku. P.S.: Neřešte nijak zvlášť vzhled, věk ani nic podobného, berte to jako zábavu.
mr.pain(51)
Skupina hledá submisivní ženu
Dom pár hledá subinu
Zkušený, sympatický, dominantní pár z Ostravy (on + ona) mladistvého vzhledu a mysli, hledá submisivní ženu, dívku jako svou sexuální hračku. Perverze, poslušnost, výchova, tresty. Ozvi se, budeme se těšit.
Emnio(23)
Skupina hledá sadomasochistickou ženu
Žena k mladému páru?
V civilu důvěrný zamilovaný pár. V ložnici dominantní Pán a šikovná Pánova subinka pro jeho potěšení (velmi jemně řečeno). Pokud by se tu našla sympatická, kreativní, perverzní či jinak zajímavá duše, rádi se seznámíme. Můžeš být mladá slečna i zralá vdaná žena, rozhodující je charakter, zdraví a vzhled. Naše preference jsou BDSM, role, oblečky, svazování a neobvyklá místa.
OK1240(34)
Skupina hledá cuckold muže
Hledá se otrok
Pro moji partnerku budeš sloužit jako hračka, které bude mučit varlata a ty jí budeš pouze lízat prdelku. Sem tam budeš uklízet co na ni nechám. Fotka v profilu je její real. Požadavky: na zavolání, Praha, sportovní postava
B.D.S.M.pleasure(43)
Skupina hledá submisivní ženu
Hračku
Hledám hračku pro svého Pána (48, sporťák). Chceš být čubka pro všechno a užít si rafinované trýznění? Být čubka pro všechno a nechat se prznit k několikerému cákání? Podržet a odměnou za to odcházet ze společného setkání vysílená řadou orgasmů? Napiš ;)
Sail(46)
Skupina hledá switch ženu
Pár hledá ...
Pohodový sportovní pár já 46/ona 42 hledá na občasné schůzky seriózní sympatickou slečnu ( případně pár ) kterou by vzrušovala představa společně stráveného večera jehož náplní by mimo jiné bylo mučení svázaného bezmocného muže. Naše oblíbené praktiky Ballbusting, CBT, atd. Vše by záleželo na domluvě a rádi vyzkoušíme něco nového. Zkušenosti a prostory máme. Rádi posouváme hranice, ale zásadní je pro nás diskrétnost a vše bez trvalých následků. Předem rádi zašleme foto a vše rádi prodiskutujeme.
Diag: O29