Seznamka

dwaid(53)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
steou tlustou subinu
Hledám starou tlustou subku pro potěšení těla i duše
winery63(62)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Náprava
Pokud jsi něco provedla a toužíš po nápravě špatného svědomí? Není nic lepšího, než strpět výprask.
kar526(42)
Sadomasochistický muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní partnerku či kamarádku
Čau jsem Karel, rád bych našel submisivní ženu či dívku a uvidíme co bude dál.
morghulis(41)
Switch muž hledá switch ženu
Chceš být opečovávaná?
Kamarádství / jiskřivé přátelství, kde budeš ta co rozhoduje a užívá si mě ke svému rozptýlení. Bavilo by Tě trochu ovládat, aby dění probíhalo podle Tvých přání, nápadů ? Nehledám vůbec nic drsného. Zpestření - třeba nahý pro Tvé rozptýlení - nebo i kamarádek, péče o Tebe, masáž a jiné hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží přece jen na fantazii. Žádné velké úchyláctví, jsem normální pohodář se zdravým myšlením. Zkušenost sám žádnou takovou nemám, ani Ty ji mít nemusíš :-).
mladymuz(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku na vážný vztah
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 35 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní ženu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, zároveň si Tě ale vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a neposlušnost potrestám. Ráda se v sexu cítíš použitá, podřízená a k dispozici, jako poslušná čubička, ale mimo postel chceš být rovnocennou a respektovanou partnerkou? Pak hledám právě Tebe. Nezkušenost nevadí...
Ploncard(37)
Submisivní muž hledá hotwife ženu
Cuckold hledá ženu nebo pár
Dobrý den. Jsem 37 letý cuckold a hledám ženu nebo pár, kterému bych mohl sloužit při sexu popř se jen dívat :-) děkuji a těším se na odpovědi.
Houmr46(29)
Switch muž hledá switch ženu
Tréning
Ahoj. Touto cestou hledám svoji vytouženou madam, kterou by bavilo vycvičit svého otroka. Rád bych posouval své hranice a chtěl vzhlížet ke své paní.
vifaso(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Úklidový sluha a otrok
Jsem obyčejný a pracovitý otrok od Českých Budějovic. Rád bych se seznámil s opravdu přísnou a nekompromisní dámou, které bys směl sloužit, vařit, prát, uklízet a vše co by bylo potřeba. Rád a s vděčností bych od ní snášel nadávky, ponižování a šikanování. Též bych také s pokorou snášel facky a jakékoliv fyzické, psychické a ponižující tresty.
mudrskruzny(44)
Submisivní muž hledá dominantního muže
jsem 44 letý sub z prahy a hleám ideálně staršího
Dobrý den, jsem 44 letý, 185 cm vysoký a 135 kg vážící sub z prahy a hledám ideálně staršího (50+) rozumného pána, který by si hrál s mým tělem u sebe (já nemám zázemí) a příp postupně vychovával dle svých představ. nabízím a požaduji 100% zdraví, fér jednání bez narušení soukromí a fin nároků.
dominantnimens(59)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Nehledám hraní a scénáře na cokoliv, ale skutečného, spolehlivého a pasivního otroka bez nadváhy, který je schopen pravidelně dojíždět na lekce do Mostu a činí mu potěšení po všech stránkách uspokojit svého Pána. Počítej s tím, že mi pošleš tvojí fotku (pošlu taky) a pokud mě zaujmeš, dáš mi na sebe číslo, zavolám ti a domluvíme se na první lekci. Vše bez finančních nároků a hlavně dlouhodobě.
Seraphine.TV(38)
Submisivní muž hledá switch ženu
...
Ráda bych poznala ženský dom/switch protějšek na trvalejší vztah a ty zásadní maličkosti kolem, trochu souznění. Uvítám ale i někoho "jenom" na psaní.
bend.over(51)
Spanker muž hledá submisivní ženu
výchova-výprask
Napadlo tě, že ti jde docela dobře plánovat, snít, slibovat, ale neumíš držet řád, disciplínu? Přitahuje tě představa, že máš nad sebou dohled zralého muže, s nadhledem, vzdělaného, zkušeného 51/180/80 a jednou za čas se k němu jdeš vyzpovídat? A přitom víš, že za chyby umí trestat pořádným výpraskem? Že to od něj pěkně bolí? Přesto tě vzrušuje představa, až zmáčkneš jeho zvonek a víš, co přijde? Napiš mi.
MaláČúza(33)
Submisivní žena hledá rigger muže
Malá Čúza hledá riggera
Ahoj, nebudu chodit kolem horké kaše. Hledám riggera. Nehledám sadistu. Spíš někoho, koho baví svazovat, být kontaktní. Uniknout z trápení a trablů reálného života. Na pravidelná setkání. Bez sexu. Co vy na to pánové? O:-) nespratkuju, čúzuju. Kde je chemie vzájemná, tam drží jakýkoliv uzlík. :-) Praha
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Někdo opravdu dominantní
Zdravím, rád bych našel osobu, která již má zkušeností s dominancí. Kterou baví ponížení spíše než bolest a dokáže si to užít a vést. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet. Jsem svobodný, bez závazků, mobilní.
Nickds(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jedna zatoulaná?
Zatoulaná zvrhlá fenka? Vezmu si tě domů a postarám se o tebe. Napořád.
Madam Leni(41)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Pokorného psa
Hledám si na hraní, ale jen vážně, submisivního tvora. Silně submisivního, pokorného a hlavně oddaného. Minimální výška a váha: 185 cm a 90 kg. Výhradně tmavé srsti.
Rad.trpim(42)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Paní nebo Pána
Dobrý den. Hledám tady dominantní a třeba i sadistickou osobu, která by měla chuť a čas ukojit si na mně své potřeby. Nejsem sice všestranně použitelný (z určitých důvodů nemohu podstoupit cbt ani nemohu dát k dispozici svůj anál), ale třeba i přes tato omezení najdu Někoho, kdo mne rád použije. Aktuálně jsem na Vysočině a moc bych si přál být bit a týrán pro Vaše potěšení. Stopy po mučení mi nevadí, po svém orgasmu netoužím. Prioritou je Vaše vzrušení a zachování zdraví nás obou. Děkuji.
preszadek(26)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Spank
Ahoj, hledám holku / ženu, která by chtěla dostat na zadek. Různé další praktiky je možné domluvit :)
Master.1985(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní kamarádku
Ahoj, hledám submisivní kamarádku na společné hrátky. Už tě nebaví o svých představách a touhách jen snít a chtěla bys něco reálného? Tak napiš, najdeme co nás spojuje a pojďme se potkat, život je krátký...
Mr.Lbc(45)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám stálého suba na BDSM akce, zatím bez sexu. Bondage, pouta, roubíky, spank, hrátky s bradavkami, pérem, assplay, cbt, foot, army, dogplay, vosk, kolíčky, perverzní prohlídky, výslechy, elektro, nucená nahota v soukromí, případně v přírodě, posluha, domácí práce, clinic. Vše je na vzájemné domluvě. Já VŠ, ty do 40 let, bez nadváhy. Region není podmínkou pokud jsi schopen a ochoten dojet. V případě zájmu možné i společné výlety a jiný způsob trávení volnočasových aktivit.
Diag: O36