Seznamka

Captain123(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
D/s vztah
Věřím ve vztah na tradičních základech, sebevědomý dominantní muž a poslušná dívka, kterou bych mohl chránit a milovat. Taková, která má vlastní život, vlastní sny, ale touží mít po svém boku muže, který je asertivní a umí si vzít co chce. Ráda bys přede mnou poklekla, nechala se svázat a naplácat si. Vztah by byl plný důvěry a plánovali bychom budoucnost spolu. (Praha)
medvěd1964(58)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
pravidelné výprasky
Hledáš něžného sadistu, který ti bude pravidelně řezat zadek?
hymil(44)
Dominantní muž hledá switch muže
D/s Brno
Hledám dominantního/switch muže v lokalitě Brno-střed (Veveří, Ponava, Černá Pole).
The.king(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Submisivní partnerku
Zdravím, rád bych touto cestou našel submisivní partnerku nejlépe z Prahy a okolí. Preferuji poznat se zde, chvíli si psát a v případě sympatií se sejít.
Mariposa(21)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Mňau
Hledám něžného sadistu, který mi bude pravidelně řezat zadek.
Renegade(39)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Místo pro subinku
Všem těm, které postrádají úkryt pro svou křehkou duši; těm, které nemají komu ležet u nohou, a přitom nemohou žít bez jistoty svého místečka; těm, které potřebují ruku, aby je vedla, a rámě, aby je podepřelo; těm, které jsou samy sebou jen tehdy, když někomu patří - nabízím stín ochranných křídel, své zkušenosti, znalosti, svou péči. Co za to? Poslušnost, pokoru, plné odevzdání a šťastný výraz ve tváři. Profil a dotazník řeknou více.
morghulis(41)
Switch muž hledá dominantní ženu
Ahoj. Nabídl bych se nezávazně switch nebo i dom dívce / ženě, která má skrytou touhu muže ovládat. Nehledám vůbec nic drsného, pouze "soft verzi" dominance ( třeba nahý pro Tvé rozptýlení (nebo i kamarádek), různé úkoly, posluhování, péče o Tebe, masáž a rovněž hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží jen na fantazii) Zkrátka vztah, kdy je žena ta co rozhoduje a užívá si muže v podřízené roli. Jsem dle okolí pohledný, sympatický, žádný pivní zpustlý soudek.
Přísný Strýček(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Noc plná slasti...
Chtěla by jsi noc strávit u přísného perverzního strýčka? Byla by to noc plná slasti, něžné bolesti, orgasmů, jak skutečných tak i předstíraných a možná i mokrých... Pokud to vše chceš prožít, ozvi se. Úroveň, 100% zdraví, diskrétnost a respektování dohodnutých pravidel zaručuji a též požaduji.
petr22(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku a přítelkyni :-)
Jsem VŠ45/174, ženatý ve vanilkovém vztahu, nepromiskuitní. Bylo by krásné najít zde milou, sebevědomou, inteligentní a inspirativní ženu, nejdříve k dopisování o všem možném, později při vzájemných sympatiích k vytvoření dlouhodobého přátelského vztahu bez narušení vzájemného soukromí. Dominanci a submisivitu beru jako hru. Jsem hravý převážně dominantní typ a k realizaci vzájemných představ v oblasti BDSM hledám submisivní nebo switch ženu pro kterou bude akceptovatelná občasná výměna rolí.
Ponykovboj(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Ponygirl, dogtraining
Ahoj, hledám subinku, které se libí ponygirl nebo dogtraining, tedy role ušlechtilého zvířete, či domácího mazlíčka. Já 47, silnější postavy, dom, hledám trvalý vztah s BDSM kořením nebo BDSM vztah. BDSM pro mně není předehra sexu, ale v intimní sféře to hlavní. Preferuji dominaci, ponižování, omezování před tvrdým bitím, bolestí a mučením. Můžeš být stejně stará nebo mladší, štíhlá i baculka. Důležitější je jaká si, než jak vypadáš. Hledám trpělivou, komunikativní, hodnou a pokornou..
Shaman(28)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pán pro subinku
Zdravím, rád bych touto cestou našel subinku co hledá rozumného, celkem hodného a starostlivého pána. Pokud pátráš budu rád za zprávu. Je mi 28 a jsem ze severních Čech, ale vzdálenost mi přílišný problém nedělá.
ViccKitty(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledam muže/Pana/Taťku do vazneho vztahu.
Mám zájem o dominantniho muže, 30-45. V tomto světě jsem tak trochu ztracená a tak potřebuji muže, který je dominantní nejen v ložnici ale i ve společnosti. Potřebuji muže, co dodrží sve slovo a jeho činy jsou v souladu s tim, co říká. Buďme slušní, napiš :) V.
Gentlefriend(24)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní slečnu...
Ahoj! Jsem mladý kluk (24 let), který by tu rád někoho poznal. Na sex, vztah, přátelství... Můžeme se sejít, poznat se a uvidíme co z toho bude dál. Nebo si tu jen povídat. Rád se stanu tvým pánem, pokud chceš být otrokyně a moje děvka. Jsem otevřený různým praktikám, ale nejraději mám bdsm klasiku. Jsem vysoký (180 cm) a mám asi 80 kilogramů, tmavé vlasy. Mám rád umění, historii, politiku. Klidně si i zasportuji. Prostory nemám. Rád bych viděl někoho připoutaného k posteli s roubíkem a obojkem.
Assam69(50)
Skupina hledá rope bunny muže
Pro přítelkyni hledám subíka na hraní (20-30)
Mám doma atraktivni mírně submisivni blondýnku (29/165/53) a chci, aby si mohla pohrát s hezkým mladším subíkem. Podmínkou je foto postavy a ztoporeneho penisu, vyholené přirození, podpaží a zadeček. Druhou podmínkou je anonymita, subinku ti předvedu nahou, ale při akci budeš mít celou dobu zakryté oči. Musíš strpět lehký výprask, bondage, anální kolík, kouření a masturbaci. Já se akce účastním jako dominantní mentor, nejsem bi.
Pán1968(53)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Rád bych našel...
Rád bych našel, to co jsem ztratil...přátelství je první krok..
Sergeant(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Výprask namyšlené dámičky
Na své okolí působíš sebevědomě, možná někdy trochu drze a dominantě. Asi by nikdo neřekl, že tajně sníš o přísném zkrocení. O tom, že dostaneš pořádnou lekci od chlapa, který se nebude bát tě svléknout, svázat a seřezat ti holou prdel! Který tě bude trápit a donutí tě k poslušnosti. Se kterým můžeš objevovat a posouvat své hranice, svíjet se v poutech, možná i křičet a odhodit svou namyšlenou masku. Plním tajné sny, mám rozum a dostatek zkušeností. Napiš mi.
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
pes hřebeček pro mě
Hledám někoho, kdo má hafa přiměřené velikosti, nebo hřebce. Zkušennosti mám cca 15 let a jsem petlover. Miluju to spojení. Bylo by skvělé, kdybychom si měli co říct, mohli se na sebe těšit a užívat si ty super pocity. Na vzdálenosti tolik nezáleží, pokud to bude mít smysl. Jsem Praha a jsem ochotná cestovat či pozvat k sobě. Haf
zmrd-pro-vas(52)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Dostanu šanci?
Jsem submisnivní, momentálně zcela vyholená děvka s malým pérem a radá bych zde našla pána, který mě zcela ovládne. Mám slušný příjem, jsem učenlivá, čistotná a připravená se vám zcela odevzdat. Vzrušuje mě: ponížení, nucená nahota, nošení dámského prádla, urážení, facky, plivání, piss, hluboký orál, výprask, svazování, fist, anál, atd. Dejte mně šanci, vás přesvěčít o svých kvalitách. V rámci ČR přijedu kamkoliv na přijímací pohovor a pokud uspěji, můžeme ihned podepsat otrockou smlouvu. M
sparkling(42)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Nový začátek, nový blížký člověk
Hledám něco jako nový začátek. Hlavně v sexu, ale pro mě je sex něco co dělám s lidma a nejsem ze železa. :-) Mám ráda určitou blízkost. Více jsem napsala do profilu.
Chlapsubikbrno(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Pás cudnosti
Hledám ženu, která by ráda měla sveho chlapa zamčeneho v pásu cudnosti dlouhodobe, v soukromi subík , na veřejnosti normalní pár. Budu věřit, že se tu příjemná ale přísná žena najde. Děkuji za slušné odpovědi
Diag: O36