Blogy uživatelů

O co víc máš rád, tím je větší tvůj pád. Pak tě to nadlouho vyléčí.

City jsou, podle široké veřejnosti, něco, co do BDSM světa nepatří. Je to samozřejmě blbost, protože právě na citech je BDSM založeno. Jsou mnohem intenzivnější, než u vanilkových vztahů, které jsou paradoxně údajně založené na toleranci. Mě osobně spíše přijde, že vanilkové vztahy jsou jeden kompromis za druhým. Když jsou ty kompromisy vyváženy, skutečně to může být harmonický vztah, ale ne v případě, kdy se partner vychyluje od normálu. Například, je příliš dominantní. V BDSM vztahu můžu být zkrátka sama sebou a nemusím se na nikoho ohlížet. Nemusím na nikoho brát ohled, protože se ode mě očekává, že budu sebestředná a čím více jsem sebestředná, tím více je na mě otrok závislý.


Snění

Uběhlo již čtrnáct dnů od mého setkání s Míšou, které bylo spojeno s dárkem k jejím narozeninám. Těchto čtrnáct dnů bylo pro nás oba velmi hektickými a neměli jsme tudíž moc prostoru, abychom se sobě mohli naplno věnovat, ale i tak jsme alespoň zašli na oběd či popovídat večer nad sklenku vína v průběhu času. Míša pracovala jako obchodní zástupce pro jednu mezinárodní společnost a já dokončoval větší IT projekt, takže jsme měli oba skutečně napilno. Věděl jsem, že další víkend Míša nemá žádné speciální plány, proto jsem ji pozval na tajný výlet s odjezdem v sobotu z Prahy a návratem v neděli. Přicházející Vánoce se vždy pojí s větším chaosem a spěchem, proto jsem si chtěl udělat pěkný víkend jen ve dvou daleko od civilizace, internetu a všech těch moderních věcí, které nás často okrádají o krásy tohoto světa a života. Míša s tímto návrhem souhlasila, i když vůbec netušila, kam pojedeme. Zvědavost ...

Víte, kdy domina přijde o své postavení? Když miluje.

Víte, kritizovat ostatní jde většině lidem dokonale, ale zkritizovat sám sebe, to už je jiná. Já, díkybohu, něco jako sebereflexi mám a proto bych ráda upozornila na můj největší kopanec coby dominy. Budiž to pro některé ponaučením, i když v BDSM světě, stejně jako v reálném světě, nelze paušalizovat, protože lidé, ať už submisivní nebo dominantní, nejsou stejní a klidně si mohou celý svůj svět nastavit tak, jak oni sami potřebují a jak jim to nejvíce vyhovuje. Přesto mi dovolte, abych se tu rozepsala o mé největší masochistické zkušenosti.


Nemusím si na nic hrát. Moje dominance vychází přímo z mého nitra. Je se ...

A tekla krev...

Do zprávy mi přišel velice zajímavý dotaz. Jeden ze zdejších uživatelů by rád věděl, jak nahlížím na tvrdé tresty, při kterých teče krev. Lhala bych, kdybych tvrdila, že mě nevzrušuje představa někoho bít do krve a pak mu rány ošetřit dezinfekcí a bolest tlumit pofoukáním a polibky. Ano představa je to krásná, ale… Opravdových masochistů, kteří by se nechali zbičovat nebo vypráskat do krvavých šrámů, moc není a narazit na ně, je opravdu vzácnost. Tedy na ty, kteří by se nechali zmlátit jen tak od kohokoliv.


Já osobně krvavé tresty vnímám jako takový nejvyšší stupeň vývoje vztahu, nebo jak by řekl ...

... až odplavou strachy z toho, co bylo a co by mohlo být,
až spolu v přítomnosti rádi budem chtít žít,
až se energie slov,
rozpustí ve společné energii srdce.
To je to jediné, společné,
o co nám všem tady na Zemi jde,
přece?

Proč odmítám otrockou daň, aneb NESVAZUJ MĚ

Teď se vydávám na opravdu tenký led, vzhledem k tomu, že vím, že je tu spousta těch, které otrocké daně vyžadují. Ale já se k tomu prostě vyjádřit musím. Zvláště po tom, co jsem si přečetla jeden rádoby věcný komentář od rádoby femdom. Je trochu škoda, že si tyhle dámy ve své vlastní nadutosti nenastaví zrcadlo. Proto to udělám já a budu tu za tu strašně neoblíbenou. Ale sorry jako, já fakt musím.         Otrockou daň vnímám jako to nejhorší, co se v BDSM světě může udělat. Domina, co si řekne o pravidelnou taxu, se totiž připravuje o možnost, si otroka absolutně podmanit. Pokud se řadíte mezi ...

Není sadista, jako sadista...

Je to trochu smutné, ale sadismus se u lidí setkává s mnohem větším nepochopením, než masochismus. Protože zatím co přijímat bolest a být z toho vzrušený, je problémem jedince, kdežto sadista, tedy člověk, který rád mučí a působí bolest druhým, je potencionální hrozbou pro společnost. Tyhle úvahy mi vždycky připomenou jeden sci-fi film, jehož jméno se mi prostě do paměti nezapíše a nezapíše. Ve své podstatě tam šlo o to, že byla skupina extrémně nadaných lidí, kteří se svých vidinách viděli zločiny i jejich pachatele před tím, než se staly. Díky tomu mohli být nebezpeční živlové zneškodněni dříve, než něco skutečně mohli spáchat. Všechny palce nahoru za vyřčení dokonalé myšlenky. Škoda jen, že tyhle myšlenky v lidech zůstávají jen chvíli a pak se rozplynou, jako pára nad hrncem.


Jak má vypadat správný profil dominy?

Jak má vypadat správná domina? Co má mít na sobě, jak se má chovat v soukromí a jak na veřejnosti? Jaké praktiky musí ovládat? A tak dále, a tak dále. To jsou jen některé otázky, které mohou nováčky napadnout. Problém je, že jednoznačnou odpověď na tyto otázky nemůžeš nikdy dostat, protože neexistuje. Všichni otroci se ale shodnou na tom, že musí být nemilosrdná. Tedy to vám poví nebo napíšou na chatu. Ale když se s nimi potom potkáte, může se vám stát, že celou akci pokazíte, protože otroka prostě přeceníte. Co by tedy, podle mě, měla mít domina?Nasaď mi na chvíli do břicha motýly.

Po poslední návštěvě Ateliéru jsem byla mírně naštvaná a frustrovaná. Mám nového otroka. Starého otroka. Zprvu jsem vůbec netušila, proč s BDSM dělá takovou vědu. Prostě si hrajeme a baví nás to. Je to něco, co nám dělá dobře. Jenže ono je to mnohem víc, než jen sexuální vzrušení.

          Všechna ta slova, která před tím byla řečena, abychom si vysvětlili, co vlastně čekáme od toho druhého, byla naprosto zbytečná. Stačil jediný večer a my zjistili, že jsme napojení na stejnou vlnu. Nemusíme si nic říkat a přesto víme, co ten druhý chce ...

Kardinální otázka

Co na sebe?

Tohle leckdo z Vás asi důvěrně zná. Otevřete skříň, tedy ti šťastnější z Vás, jejich skříň se dá ještě zavřít :-), chvíli na to koukáte a ať Váš zrak padne na kterýkoliv kousek Vašeho šatníku, stejně jste bezradní tak jako před tím, než jste k té skříni přišli. Teď si mnoho žen jistě řekne, že muž, ten se má. Jeho základní šatník obnáší dvoje jeansy, jedny sportovní kalhoty, světlý a  tmavý oblek a pár košil. V podstatě máte pravdu, ovšem jen do té chvíle, než se Vás někdo pokusí vytáhnout na nějakou akci s předepsaným dresscodem. A co teprve když je to fetish party v pravém smyslu slova.  Jako muž, pokud tedy nejste přímo fanatickým milovníkem plynových masek :-D, se dostáváte do situace, že na tohle Váš šatník jistojistě nestačí.
Živě vidím jak obléknout osobu ženského pohlaví do podobně laděného outfitu. I v obchodech, ...

Statistiky

Počet blogů
1 171
Počet článků
1 537
Počet komentářů
5 817