Blogy uživatelů

Množina v množině

Párkrát se při venčení švihnu vodítkem. Můj pes je nezmar. Jsem takový odborník, že namísto jeho švihnu sebe. Dnes do ruky a do stehna. Masochistka. A tož co já vím. Jsem taková mini masochistka s číslem 165. To už jsem tušila dávno. Test mi to hezky potvrdil. Vlastně jsem se z výsledku zděsila.

Jaký je rozdíl mezi submisivitou a láskou? Už jsem to říkala jednou… Žena, která má ráda, udělá pro muže mnoho. Já, když mám ráda, udělám mnohem víc. Je to submisivita? Nebo umím mít prostě ráda tělem a duší a všemi dalšími možnými částmi osobnosti, které kdy kdo pojmenoval a jsem pak pro toho druhého schopná udělat cokoliv.

A kde se herdek vzalo to ponižování. Ponižování… Potřeba ponižovat, potřeba být ponižován…. To nemá s láskou nic společného.

Má aplikace psychologie na praktiky ponižování:  Pokud má muž potřebu ponižovat ženu, tkví tato jeho ...

Podzim


Blíží se podzim a já už několik dní přemýšlím nad novoročním přáním, které jsem první den v tomto roce vyslovila. Za chvíli uplyne rok a lidé budou plní euforie vyslovovat další přání a předsevzetí. Nepodařilo se mi jej naplnit. Tehdy jsem si přála, ...

Změny míry submisivity v čase

Jsem přesvědčen, že jak míra tak i preference submisivity se u žen - subek - v čase mění. Tj. že není konstantní. Do směru a dynamiky vývoje submisivní preference zcela jistě zasahuje mnoho různých faktorů, avšak pokud jde o ty související s věkem, vidím na své zkušenosti následující:
  •  Čím je žena starší, tím je submisivnější. Možná že to souvisí s vyzráváním osobnosti, možná něčím jiným.
  •  Čím je žena starší, tím více je orientovaná masochisticky. Potřebuje a vyžaduje prořitek více intenzivní bolesti
  •  Čím je žena starší, tím menší roli při jejím výcviku hraje verbální složka. Jistě, je důležitá, ale z pohledu subinky je více jedno, jak je například oslovována
  •  Zatímco pro mladé subky je podstatné to, že "patří" k svému Pánovi, pro starší je důležité, že jsou jeho nástrojem.
Výše uvedené body jsou moje osobní zkušenost. Nevím nakolik se dají zobecnit, a proto se ptám na vaši. Jak to máte vy?

Emotikomy: Pinus

(Emoti-comix si rozklikněte na konci)
Konečně! Proběhla rozhraním zrcadla tak rychle, že tentokrát ani necítila jemné lupnutí v uších, provázející prudkou změnu tlaku při průchodu.

Doma bylo zataženo. Vítr lomcoval větvemi stromů nad přeplněným parkovištěm a šedivé polštáře mraků přikryly celé město houstnoucím stínem. Tady ji lehká bríza uvítala do zářivého úsvitu. Vítr si pohrával se záclonami pootevřených oken a kouzlil na nich nepravidelné vlny, přelévající se od středu k okrajům a napodobující oceán na obzoru. Rozdíl tlaku byl občas nepříjemný, dnes ale ne.

Okamžitě si všimla neobvyklého předmětu na stole. Vypadal jako komolá hromádka neurčitého obsahu, přikrytá karmínovým šátkem. Zasmála se a vyrazila přímo k ní. Zvonivý výkřik rezonoval pokojem. »Nechová se teď naprosto bláznivě?« proběhlo jí hlavou. Znovu se zasmála a pokrčila rameny. »Tady mě stejně nikdo nevidí.« Skřípavé zašustění látky a šátek velkým obloukem zamířil ...

Vítej

Tak zase vítej BDSM světe, co tě znám tak málo, a přesto ses mi dostal pod kůži. Rozebírám tě zprava, rozebírám tě zleva, stejně tak i sebe, aplikuji na tebe psychologii. A co je mi to platné…. Nic. Jsem zpět, to vypovídá o všem. Vždycky jsem moc přemýšlela, vždycky jsem měla tendence věci rozebírat do hloubky. Nejsem plytký člověk. Nutno podotknout, že to často není k dobru věci. Je třeba změnit přístup. Jednou jsem zažila pocit dokonalého štěstí. Trvalo to tak krátce, že ani nebylo možné naplnit… to je jedno. Vím, že je třeba přestat ohlížet se do minulosti; trápit se věcmi, které člověk nemůže ovlivnit.

Až pomine bolest a přijde smíření, pak nastane prázdno, které zas bude možné naplnit. Chci kráčet světem něžně a s láskou. Musím vydržet.

A nevědomky, samovolně, plynule a s lehkostí stala se subinkou.A nebo ne?

Když se subky vracejí

V posledním asi roce jsem zaznamenal zajímavou věc. Byl jsem požádán o příležitostný úkol či trest celkem třemi subkami, které jsem měl ve výcviku před poměrně dlouhou dobou. Všechny žijí, zdá se, spokojený život, mají trvalé partnery v jednom případě dokonce pána. Přesto se přihlásily a požádaly o potrestání, jedna pak o reálnou lekci.

Mé mužské ego má z tohoto samozřejmě radost, ale kladu si otázku proč? Proč se subky vrací k pánovi, od kterého předtím samy odešly (jednou jsem uvolnil pro nespolehlivost)? Jsou to dobré vzpomínky? Chuť po změně? Když se ptám, říkají, že se jim můj výcvik líbil, a že by  si ho rády připomenuly. To se mi ale jako dostatečný důvod nejeví.

Jaký je váš názor? A zažili jste něco podobného?

Poměr počtu subinek, subíků, domin a dominantů

Domnívám se, že na "trhu" je přebytek dominantů, o dost méně subíků a naprostý nedostatek subinek. Domin je zdá se dost a dobře se uchytí a na komerční bázi. Jaký je Váš názor? 

Typy submisivních žen

Není subka jako subka. Za dobu aktivního praktikování jsem zjistil, že existuje několik typů submisivních žen. Chování k nim a jejich výcvik je nutné přizpůsobit typu té konkrétní ženy.

  1. Celoživotní subka (synchronní role). Touží být zcela oddána pánovi tělěm i duší. Funguje v monogamním vztahu
  2. Vyhraněná subka (nesynchronní role). V civilním životě často velmi dominantní, sebevědomá a samostatná žena, v sexu silně submisivní, často masochistka.
  3. Vyhraněná subka (částečně synchronní role). V civilním životě "normální" žena, v soukromí sub. Žije stnadardní vztahy ale s partnery, kteří jsou rovněž v civilu normální, ale v sexu dominantní.
  4. Periferní subka (nesynchronní role). "Normální" žena, často žijící běžný život; děti, manžel, pes. Kromě toho však má submisivní, někdy masochistické potřeby, které uspokojuje mimo svůj civilní život.
  5. Kompenzující subka. Submisivita není přirozená, ale vzniká jako ...

Problém oslovování subek

Své první subky jsem oslovoval jménem, stejně jako v civilu. Časem jsem ale přišel na to, že pro účely výcviku je lepší použít nějaké jiné označení. Přezdívky, které mnoho lidí má se mi nezamlouvají a jsem jen velmi nerad vulgární.

Postupně jsem tedy začal používat jména zvířat. Kobyla, žába, ovce a samozřejmě prase. Jenže zvířat není "na trhu" dost a nechci se moc často opakovat a tak jsem k nim začal přidávat čísla. Prase 3 je dostatečně odosobňující, přiměřeně ponižující, subka se pod ním dobře pamatuje a snadno vybaví, protože mým cílem je kromě bolesti i ponížení, plní jméno úlohu doplňujícího nástroje psychického nátlaku.

Poslední dobou experimentuji s tím, že subkám dávám pouze čísla. Sice tomu chybí ponižující faktor analogie se zvířetem, na druhou stranu tím dosahuji vyšší míry odosobnění. Jednou z povinností subek je udržovat své číslo čitelně napsané fixem na těle a na rozdíl od oslovení zvířetem je snazší, aby bylo na viditelném místě.

Podruhé s Lindou III. - Blízká setkání

Rozstříhal jsem zbytek sukně, takže jsem měl jen samodržící punčochy a rukávy. Stužka kolem krku byla jen detail. Fakt jsem doufal, že cestou nikoho nepotkám. Přálo mi štěstí. Chvíli. V dálce bylo vidět světlo. Cyklista rozhodně nejel pomalu, takže jsem se stihl schovat za keř na poslední chvíli, jestli mě viděl, to nevim. Kdo mě viděl určitě, to byl nějaký pocestný. Já nesvítil, on nesvítil, ale když jsem ho míjel, pronesl „dobr.. no ty vole!“

Šlápl jsem do pedálů a zmizel ve tmě. Za chvíli jsem věděl, že pocestný rozhodně nebude poslední, kdo mě ten večer spatří. Cesta totiž zatáčela a za zatáčkou šly dvě slečny. Kdyby nebyly ozářené displejem mobilního telefonu, asi bych do nich narazil. Bohužel cesta v těch místech byla dost úzká a nebylo se kam vyhnout.

„No ty krávo!“ ...

Statistiky

Počet blogů
1 448
Počet článků
1 637
Počet komentářů
5 850