Blogy uživatelů

Oblečená - neoblečená

Někdy je těžké dospět k tomu, co člověk ve skutečnosti chce. Nebo spíš to definovat. Co jsem tady četla mi pomohlo.

Nechci muže, ke kterému budu vzhlížet jako k bohu. Chci muže, kterému se rovně podívám do očí, byť nejspíš budu potřebovat stoličku.  A když se on bude rovně dívat na mě, pak budu já vzhlížet.

Nechci muže, který se bude snažit ze mě udělat lepší ženu. Chci muže, který mě bude milovat, i když jsem protivná, a že někdy umím být. A když mě bude milovat, budu se snažit být pro něj lepší. 

Nechci ležet v pelíšku jak pes. Chci se hezky rozvalit na postel. A když mě muž přikryje, sama se do svého pelíšku stulím jak klubíčko.

Nechci, aby mě muž třískal, jen proto, aby byl můj zadek nejčervenější ze všech červených zadků. Ale pokud ho vzruší mě udeřit, s grácií nastavím své pozadí a pak ...

Jsem submisivní?

Často mluvím sama k sobě. Dnes večer při žehlení si říkám: „Já než se rozhoupu, budou další Vánoce.“ Ale rozhoupat k čemu. Chodí mi zprávy „jaké praktiky máš ráda“, „koho tady hledáš“…  Neznám odpověď.  Při zprávě „Ahoj subinko“ obrací se moje oči v sloup. Pak chodí milé zprávy, prostě jen tak obyčejná slova. Ty mám ráda.

Myslím, že hodně lidí mě tady pochopilo špatně. Mám často tendence mluvit či psát, řekněme, vzletně…? Jsou sny, jsou fantazie, jsou představy, při kterých se rozbuší srdce. Jsou touhy, kterými se necháváme před usnutím ukolébat. Hezčí je realita. Měla by být. Než snít je hezčí povznést se nad obyčejnými věcmi a kochat se maličkostmi. Sednout si k vodě a házet žabky v létě, v zimě poslouchat, jak pod botami křupe sníh, nebo si dokolečka dokola pouštět kouzelnou Julee Cruise.

Ještě před rokem jsem říkávala, že pro ...

Bylo by hezké...

Bylo by hezké mít své místo. Bylo by hezké vědět, kam patřím. Bylo by jednodušší být ovečkou ve stádě, večer pustit televizi a koukat na hloupé seriály. Bylo by krásné nad vším tak nehloubat. Bylo by příjemné být hrdá na svou hrdost, namísto abych ji proklínala, protože mi ztrpčuje život. Bylo by skvělé umět říkat slova v pravou chvíli, a ještě skvělejší by bylo umět mlčet, když slova nemají být vyřčena.

Bylo by skvělé umět se odhodlat. Bylo by osvobozující přestat se bát. Bylo by nádherné, kdybych se přestala třást.

Bylo by překrásné nechat se spoutat. Bylo by nádherné nechat se vést a mít při tom hlavou vztyčenou. Bylo by skvostné s hrdostí pokleknout a najít své místo.

Se vztyčenou hlavou koukám na talíř, na němž nesu svou hlavu jako jablko.

Lásku si nezasloužim

Jen si trochu zafňukám a zase půjdu dál...

Jsem věc

"Chtěla bys přijet jen pro naše potěšení? Chtěla bys být jen věc a dělat všechno co ti řekneme? Chtěla bys být čubka na hraní?" salva otázek, které mě vzrušují od první vteřiny. Jsem jen tvoje... Jsem tvoje čubka a ty, můj pane, si se mnou můžeš dělat co chceš, kdykoli se ti zamane. Jdu do sprchy. Důkladně holím každý záhyb svého těla. Dělám si klystýr, abych byla čistá a připravená pro jakékoliv použití se ti zamane. Žehlím si vlasy a stahuji je gumičkou do pevného culíku. Beru si černé silonky, krajkové body, podpatky, obojek,... Všechno co máš ráda. V poslední chvíli si vzpomenu na červenou rtěnku, hodím na sebe kabát a jdu do auta. Cítím jak mi kabát klouže přes holý zadek. Je den... Ještě není ani poledne a já jdu skoro nahá, namalovaná a na vysokých podpatcích dělat čubku. Už cestou k autu cítím, že jsem celá mokrá... Nadržená coura, která se těší, až bude využitá tak jak jen si budeš přát. Jsem jen tvoje a chci si zasloužit tvojí pozornost. U tvých dveří mám připravenou krabici s ...

Co je pro jednoho krásné

-------------------------------------
"Tak si někdy dáme rande."

"Ja myslela, ze se s ženáčema nerandí."

"Je krize Eliško a chtě nechtě musíš dělat ústupky. Žádnej den nevíš jestli ještě zejtra budeš naživu.
Chceš ležet s kyslíkovou maskou na nemocničním lůžku a hádat se s bohem, že ještě není čas odejít, protože jsi v životě ještě nic krásného nezažila?"

"To mi nijak neva.
Třeba jo, bůh je mrtev stejně, nemá cenu se hádat.
Záleží jak definuješ, co je krásné."

-------------------------------------

Hmm. Tak krásné je těžký pojem samozřejmě. Krásné může být spousta věcí. Krásné může být když se tvé bosé nohy dotýkají příjemné teplé deky na podlaze. Krásné může být osvětlení místnosti spoustou svíček, které můžeš vidět jako malé oranžové body, když se snažíš rozhlížet skrz šátek, který máš přes oči. Krásné může být obklopující teplo zapálených kamen, kterého je kolem dostatek, aby ti nebylo zima, když stojíš v místnosti ...

Pan Čert v bordelu - skutečný příběh

Následující řádky popisují humorný zážitek, který se mi skutečně před lety stal. 

Vracel jsem se jednou večer přesně na Mikuláše domů v Praze ze staroměstského náměstí. Již mnoho let chodím jako čert na "staromák" a v kostýmu jezdím běžně MHD. Po cestě domů bylo tehdy třeba přestoupit z metra či tramvaje na autobus. A na této přestupní stanici jsem ještě rychle nakoupil něco k večeři pro mne a mou ženu a čekal na autobus. 

Poněkud unavený, už se těšíc na to, až ze sebe kostým sundám, s taškou jídla na autobusové zastávce si všimnu mladé, celkem sympaticky vyhlížející slečny, která zřejmě také čeká na autobus a zkoumavě si mne prohlíží. Po chvilce mi říká: "mě se nemusíte bát, klidně si přisedněte." Poněkud překvapeně ji odpovídám: "no, já Vás právě nechtěl strašit, ale jestli Vám to nevadí, moc rád si přisednu" (po skoro dvanácti hodinách courání na staromáku jsem si fakt chtěl sednout)

S rachotem a řinčení všech rolniček a zvonečků, ...

Rychlovka...

Ona byla plna touhy on plny vzrušení... Sedla si na postel zavázal ji oči a narval ji ho hluboko do krku... Přitom ji držel za vlasy a říkal "tak je hodná či si kurva" is a ona toužebně "jenom tvoje"... 

Piss

test

3 BDSM dny

Mám před sebou několik dní, které budu moci prožít ve stylu bdsm. Začal jsem si proto dělat důkladnou přípravu a sepisovat všelijaké nápady. Začínám obecnými pravidly:

Doma budu pouze v dámském oblečení nebo nahý. Dámské oblečení zahrnuje kalhotky, podvazky, podprsenku a boty na vysokém podpatku.

Po celou dobu budu ...

Statistiky

Počet blogů
1 431
Počet článků
1 615
Počet komentářů
5 849