Blogy uživatelů

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Červen jsem pojal jako měsícem coming outů. Po pravdě se časem situace zvrhávala čím dál tím více a po získaných zkušenostech z předchozí a přijetí jsem snáze a snáze pokračoval dále.

V pracovním kolektivu jsem měl pomocníka, kolegu, přítele v jedné osobě. Takže nakonec o mne ví celá firma. V pro mne klíčové aktivitě, kterou mám, mi pomohla souhra náhod. Jedna malá holčička o sobě zjistila, že je budoucí sadistka. A sama sebe se bojí. Ukázal jsem jí, že to tak strašné nemusí být a nabídl pomocnou ruku. Minimálně tak, že si ji vyslechnu. Následně jsem zjistil, že úchylem je i můj bratr kamarád :-), který se o nás rozvášnil povídat před dalšími lidmi v hospodě u nás na dědině.

Pak jsem o sobě řekl mladé paní, se kterou randím. Na předchozích akcích vypadala, že by mohla mít kompatibilní démony. Nakonec tak nebylo, nicméně přijala informace taky velmi dobře. Na začátku našeho rande jsem jí věnoval dýku. Zeptala se mne, jestli se nebojím, že mne pořeže. Já odpověděl: "Kdo ...

Moje cesta k BDSM - náznaky

Chybělo málo a zůstala bych uvězněná v okovech. Bohužel by byly pouze v mé mysli. Spoutaná ve svých představách o sobě. Neschopná orgasmu, možná frigidní? Odsouzená k sexu bez vášně,  k nudnému čemusi.


Moje cesta k BDSM nebyla přímá, ale naopak hodně klikatá. Náznaky, které přicházely, jsem tehdy neuměla pochopit, dát si je dohromady. Posunout fantazie směrem, který by mě naplňoval a uspokojoval. Bez ...

Spoutej mě ...

" Pojď si se mnou hrát," navrhl jí malý princ. "Jsem smutný..."

" Nemohu si s tebou hrát," namítla liška. " Nejsem ochočená."

" Co znamená být ochočená?"

"Je to něco, na co se moc zapomíná," odpověděla liška.

" Znamená to vytvořit pouta."

" Vytvořit pouta?"

" Ovšem," řekla liška. " Ty jsi zatím jen malý chlapec, podobný statisícům jiných chlapců. Nepotřebuji tě a ty mě také nepotřebuješ. Jsem pro tebe jen liška, podobná statisícům lišek. Ale když si mě ochočíš, budeme potřebovat jeden druhého. Budeš pro mne jediným na světě a já zase pro tebe jedinou na světě ..."

Buď můj chlapec ... chci být tvojí liškou ... jedinou na světě. Omotej mi zápěstí, jednou, podruhé, potřetí, omotej mě jako škrtič, pevně, těsně, neprostupně. Ochoč si mě. Budu ti oddaně sedět u nohou a dívat ...

Pohyby rukou

Pohyby rukou,
oči a gesta.
Jediným mávnutím,
postaví města.

Pohyby rukou,
pohled a led.
Jediné mrknutí,
plamenný šleh.

Pohyby rukou,
levá a pravá.
A rákoska,
nanovo padá.

VDD - Splněný chlapský sen aneb Malé osobní peklo

Snad každý muž někdy zatoužil mít dvě či více slečen. Ať už na jednorázovou sexuální akci, nebo pro dlouhodobější využití. V ideálním případě je mít k dispozici najednou, ve společné domácnosti. A kde se tato touha může stát reálnější, než v této komunitě.
I tak se sen stal realitou. 
Dvě krásné, inteligentní subinky, tolerujcí se, v přátelském vztahu, spolu sice nedovadějcí, ale ne vše může být dokonalé. Krásný sen, který se postupem času chvílemi mění v osobní peklo. Ze začátku úplně super, dáš si jednu, pak druhou, když jedna nemá náladu, má ji druhá. Neutuchající sexuální zábava, kdy i Guru Jára vzteky rovná háčky. Ale jak již bylo zmíněno, je to peklo. Tak se pojďme podívat, v čem se ono inferno skrývá.

VDD II - další Výzkum Dvorného Dominanta

Výchova dívek v Čechách aneb Když je žena v kostýmu subinky šťastná na oko

Omlouvám se všem, že text je pouze z mého, mužského pohledu směrem k dívkám. Jsem na ženy a měnit to nebudu. 
Zamysleli jste se někdy nad tím, proč je tolik submisivních dívek? Proč není víc domin? Proč i ta nejdrsnější slečna většinou nakonec podlehne a ukáže se jako spodek? Kde se rodí submisivita a co ovlivňuje její počátky? Je v lidech zakořeněná od narození, nebo je ovlivněna i jejich zážitky a zkušenostmi? 
Ze svého výzkumu (a slovo ...

VDD - Výzkum Dvorného Dominanta

Většina lidí zná VDD jinak. Osobně jsem si vyzkoušel  VDD hru z klasické interpretace se svou ženou. Na rovinu, oba na to se smíchem stále vzpomínáme (a smích byl ostatně při samotné akci k nezastavení).
Já, tichý a nesmlouvavý drsňák, který přesně ví, co očekává a každá chyba se rovná téměř rozsudku smrti na pranýři. Ona, vyklepané koťátko, které očekává... Vše. Jen ne to, co přijde.

Úkoly jsou zadány. VDD připraven. Koťátko doma pobíhá a snaží se vše stihnout, aby byl PÁN spokojen. Dát dítě na hlídání, uklidit, upravit se, navléct na sebe vše co má, kleknout si k PÁNOVU místu. A čekat. Zámek cvakne, PÁN za sebou obratně zamyká. Prochází chodbou, kontroluje, zda je vše jak má být. Vchází do obýváku, koťátko nervózně hledí do země. PÁN pokračuje bez mrknutí oka a jde zkontrolovat, jak vypadá ložnice. Šok. Přehoz na posteli není vyšponovaný! Vrací se ke křeslu. Při bližším zkoumání zjišťuje, že polštářek není přesně usazen. Už ...

Lesklá móda

Rozhodl jsem se napsat pár řádků o módě, ve které se objevují lesklé věci. Kdykoli otevřu módní časopis, najdu v něm nejen několik pěkných fotek oblečení, které se mimořádně leskne, ale často i titulek jako třeba "kožené věci přicházejí znovu do módy" nebo "soušasný styl se nebrání nevšednímu lesku PVC". 

Blaží mě tohle číst, protože když si uvědomím, jaká byla móda tak před 40ti, 50ti lety a víc, dojdu k přesvědčení, že lesklé oděvy byly velkou výstředností i mezi celebritami, a mezi běžnými lidmi se objevovaly velmi málo. Musel to ale být nudný život, procházet se ulicemi plnými lidí, kteří měli ten samý styl, jakoby všude byli vojáci v zelených uniformách. Nyní stačí jen přejít ulici, abych si nakoupil potraviny a potkám vždy alespoň jednu ženu, která ...

Lesklé oblečení - co je na tom?

Když jsem poprvé zjistil, že se mi líbí lesklé oblečení, což bylo mimochodem velmi brzo- cca ve 4 letech, ani jsem se nezajímal o to, zda to tak mají i ostatní lidi v mém okolí. Přirozeně, tenkrát nebyl internet, a tak jsem byl limitovaný jen a pouze na osobní zkušenost. Vlastně to začalo i tak, že se mi líbily nejen lesklé látky, ale i všechno ostatní, co se lesklo - plachty na kamionech, lesklá srst koní a jiné “divné” věci. Postupně jsem pochopil, že má náklonnost a touha po lesklých věcech je více než jen otázkou obliby, byla to mánie. Protože ale lidi v mém okolí nosily třeba spandexový legíny, tenkát se jim říkalo elasťáky, věděl jsem, že je tato má úchylka vcelku neškodná. Prostě se mi to jen líbilo o něco víc, říkal jsem si. Problém byl v tom, že zatímco ostatní to vnímají úplně normálně a mezi volbou lesklého oblečení a běžného z např. Bavlny u nich není žádný vážný důvod, u mě to bylo otázkou vzrušení a ne-vzrušení. Postupně jsem se přirozeně potýkal ...

Víkend

Neumím vlastně psát, ale mám v srdci a hlavě hodně věcí nad kterými přemýšlím. A ted mám za sebou filosofický víkend. Jen se čtyřmi dalšími lidmi, ale....Je úžasné poslouchat vzdělané lidi, odborná a specifická slovíčka a já jako laik. Přesto bylo o čem mluvit. Přesto se zvládla společná komunikace a častečně se má témata stala diskuzním tématem, které dokázali nadočekávání rozvést oni i já. A tak přemýšlím, zda má vysoká očekávání na vzdělaného a moudrého partnera, kterému bude stačit učitelka ze školky jsou reálná. a vlastně proč ne. Třeba budu pro někoho v životě natolik důležitá, že má dětská a fantazijní moudrost bude zpestřovat společné dny. 

Statistiky

Počet blogů
1 307
Počet článků
1 643
Počet komentářů
5 845