Blogy uživatelů

mezi nebem a zemí

se příběhy odehrávají
Kdo koho si vybírá? Muž ženu nebo žena muže?
Je jen málo snazších odpovědí.

Zapálil si retko, usadil se pohodlně do křesla a rozsvítil obrazovku před sebou. Otevřel své oblíbené stránky a začetl do slov, která ho náhle zaujala.
Následující večer svůj malý rituál zopakoval. Ne snad, že by sem chodil každý večer. Jen když měl náladu.  Podivil se však, když našel slova nová.
Kdo je to? Pomyslel si. Kdo tak zajímavě píše?
Skoro každý večer nacházel nové psaní.
Přidal krátký komentář.
Objevila se odpověď - ještě kratší.
Je poněkud strohá, pomyslel si. Ale nořil se stále víc do jejích slov a jejích myšlenek.

Usmívala se, kdy viděla jeho komentáře. Věděla, že sama je příliš stručná a že by ho tím mohla odradit. Ale i do těch pouhých několika málo slov vložila vlídnost a upřímnost. Uvidí ji?
To záleží na něm.

Po nějaké době jí napsal zprávu.
Překvapila ji. Mile ji překvapila, ...

Měsíčku na nebi hlubokém....

Pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý…. Áááno!

Poslední pořádné outdoorové dobrodružství jsem si nedopřál už hezky dlouho (viz můj první článek na blogu). Rozhodně ne takový, aby stálo za to se o něm zmiňovat. A o to lepší byl ten dnešní. Už přes týden jsem se neudělal. Což tedy neznamená, že bych nějak zanedbával večerní aktivity. Edge už ani nepočítám. Ale za den to bude něco kolem stovky. Je těžký přestat, když je to čim dál tim lepší a frustrace se stupňuje a tim je to zase lepší… a tak pořád dokola. A protože je příležitostí až až, a mám teď dost volna, z večerních aktivit se staly i denní… a i ranní. Jinými slovy: „furt ve střehu“.

A dneska úplněk. Spojit příjemný s příjemným v mém případě znamenalo pobalit něco hraček, foťák, stativ a vyrazit lovit zimní noční krajinky. Minule nebylo vidět na deset kroků. Tentokrát Měsíc svítil jak divej. Plán byl jednoduchý. Jelikož jsem si vybral ...

Vyznání tobě

Jsi moje zlato, moje laska, moje opora, muj pomocnik v rozhodovani, muz na cestu mym zivotem, muj hrdina, princ i kral, osoba, co me ma ve sve moci at chce nebo nechce, jsi dulezity jako vzduch k dychani, jsi jedinecny, originalni, pro me silny, citlivy, pro me dokonaly (ale dokonalost jako takova neexistuje). Jsi muj strazce, ochrance, dietni poradce, kondicni trener, strazny andel. Jsi proste muj Pán...a mozna dokonce "jste muj Pan".

Taky jsi obycejny muz a ja obycejna zena, delame oba chyby, ale umime se z nich poucit, umime dulezite veci prodiskutovat a ty mi muzes rict co mam delat a ja to muzu vyslechnout a udelat si to po svem i s jistym rizikem... proste...Miluju te. Jsi ten pravý.

Co je štěstí ?

Co je štěstí ?
Muška jenom zlatá! Určitě nejste s touto formulací spokojeni. Já taky ne. A proto jsem se rozhodl tuto formulaci poněkud konkretizovat.
Řekněme si to prostě, jak dokázat, abychom byli šťastní?
Rozhodně se nám to nepodaří, když budeme číst orientální příručky, když budeme jíst syrové fazole a když budeme chodit na kurzy pozitivního myšlení. (tam totiž jen zjistíme, že všichni, ale úplně všichni jsou mnohem šťastnější než vy!) Taky zapomeňte na boha. (on na vás zapomněl dávno…) A určitě zapomeňte na heslo: Už ani ty deprese nejsou co bývaly.


Jak být tedy šťastný? Je to jednoduché. ...

Růže

 
Křehká a přitom pevná, odolná a přesto zranitelná. Květina, která nádherně kvete i sama o sobě, nepotřebuje téměř žádnou péči, když je volná, venku, kde se o sebe postará v souladu s přírodou, má dostatek vláhy a slunce, dostatek místa pro svoje kořeny i výhonky... Dělá radost sobě i okolí jen tím, že je, že kvete u cesty, po které chodí lidé.
Pak jednou přijde ON, tak moc se mu líbí, že ji chce mít u sebe doma. Přesadí růži do květináče, postaví ji na nejlepší místo ve svém domě,, pravidelně ji zalévá, hnojí a stará se o ni. Růže i v jeho péči kvete. Časem se stane, že občas zavadí o její trn a poraní se, když nedává pozor nebo spěchá. A tak jí při spěchu  nezalívá, až občas zapomene nebo nekoupí hnojivo. Vždyt už se staral celkem dlouho, tak snad to pro jednou nevadí... pro dvakrát, pro třikrát... Starat se o růži už není jeho prioritou. ...

Nožky, nohy, nožičky


Na ženském těle je toho pro oko muže, a ne jen pro oko, ke zbožňování mnoho. Už dávno víte, že jsem přesvědčený dolňák :-D a ač zbožňuji ženy, dost dlouho v mém "novém" životě mé zraky až úplně dolů nedohlédly. Když jsem potkal cizí ženu, v první řadě mě zaujaly její vlasy. Byl jsem jimi mámivě přitahován a ač se mnohé snažily sebevíc, můj pohled jim směřoval přímo do očí. Ty mě fascinovaly rovněž a dalo by se o tom dlouze vyprávět, ovšem dnes, o něčem jiném. 
Ženské křivky, zejména ty vlnící se přede mnou, když kráčím za cupitající kráskou, mě vždycky ochromovaly. Vpravdě už od dětství. To co je ale dává do pohybu, to o něco níž, mě dost dlouho nechávalo chladným. Všechno se však jednoho dne změnilo. Toho dne jsem se účastnil jedné vydařené kostýmní party, mající nedozírné následky na existenci mého bytí. Tehdy jsem to poprvé ...

My nesoutěživí 4 aneb soutěživý duch

Listopad 2019

Za řadou prořídlých smrků se začíná zjevovat ohnivě zářící sluneční kotouč, završující probouzení první sedminy týdne, jenž se tak trochu ponese v duchu jednoho vojáka, kterému se zželelo ubohého žebráka. Jas barev toho rána jakoby se snažil vyvrátit veškeré hrozby meteorologů, avšak i nebeský blankyt měl bělavý nádech, vše na zemi bylo potaženo závojem ledových krystalů, jen hladina rybníka vzdorovitě demonstrovala řídkými obláčky par svou prozatímní nespoutanost. Chvilku jsem tu scenérii pozoroval a pak se odšoural vstříc ranní rutině s vědomím, že tohle ráno nebude moudřejší večera, že stejně jako barevné obrazy za okny brzy vystřídá šeď, za níž opravdu dorazí i očekávaný první bílý háv, který následně k závěru týdne rozmetají vlny úplavu a tepla z tryskových motorů rytíře, jenž to celé spískal, i mé buňky se budou muset po ten čas vypořádávat s turbulencemi, ...

Hledám dlouhodobý vztah; zn. Mrtvý brouk

Existuje zvláštní druh mužů. Mužů, schopných přeměny na jiný živočišný druh. A nejenom na jiný druh, ale na i jinou formu existence nebo spíš neexistence.  Na mrtvého brouka. Mrtví brouci jsou poměrně rychle rozšiřujícím se druhem, způsobující člověku nemalé obtíže. 

 

To vám takhle někdo napíše, že hledá dlouhodobý vztah. Tím začíná životní cyklus brouka. V této fázi brouci používají běžné prostředky komunikace. Vyměníte si pár zpráv, a když neobsahují příliš mnoho gramatických nesmyslů a je v nich ...

Jako děvka - rozhodnutí.

Tato povídka je třetí pokračování. Dvě předcházející jsou tu také první-Jako děvka, druhá-Jako děvka snad. Příběh na sebe navazuje.

     Rozhodla jsem se, že si tu hru zahraju a jsem pevně rozhodnutá potrápit je oba také. Pána, který pohodlně sedí naproti a bude sledovat vše, co se bude dít a každou mou reakci a také jeho kamaráda. Domluvili se, že pokud se sama narazím na jeho přirození může si se mnou dělat co chce a Pán bude mít k dispozici celý rok hotelový pokoj ve kterém právě jsme i se snídaní. Mám zakázáno mluvit, mohu ...

Bisexuálové?

Ano jsem bi. Všichni mě nenáviďte. 


Původně jsem měl rozepsaný příspěvek do blogu o úplně něčem jiném, ale tohle mi prostě nedá a musím se o tom vyjádřit. 

Poslední dobou si čím dál více říkám, že být bi není až taková výhoda jak jsem si dříve říkal. Čistě teoreticky, mám na vybírání ze 7 miliard lidí na této planetě místo zhruba poloviny z nich. Prakticky si začínám říkat, že být bisexuál vytvoří stigma jak u heterosexuální tak i u té homosexuální části společnosti. Nejsem ani plně hetero ani plně homo... takže nejsem nic, jsem jen něco nechutného s čím nikdo nechce mít nic společného. Musím zdůraznit že toto se děje hlavně u bisexuálů mužského pohlaví... protože bisexuálky ženy jsou relativně akceptované. 

A to ...

Statistiky

Počet blogů
1 351
Počet článků
1 618
Počet komentářů
5 849