Blogy uživatelů

Asi jsem se zbláznila.

Právě je 23:34, vedle mě odpočívá Jack Daniels a já se snažím o to, abych tento článek dopsala, než se datum změní o číslo výš.
A vlastně úplně nevím, co dělám. Ne, že by za to mohlo alkoholové opojení - zítra mířím do světa a jet ve vlaku s kocovinou není nejlepší zážitek. Asi spíš jen impulz udělat to, k čemu se odhodlávám už nějakých pár týdnů - nenechávat si své myšlenky pro sebe, ale sdílet je se světem.

Jak jsem tak čas od času projížděla sekci blogy zde na BDSMLife, tak se většina příspěvků skládala z vysněných lekcí a pofidérních povídek pro honibrky. Netvrdím, že jsem některou z nich nepřečetla - pár jich stálo za to a byly i kvalitně napsaná -, ale já tu jsem z trochu jiného důvodu.
Psaní je moje vášeň, něco, čeho se v mém životě snažím držet už několik let a zatím se mi to úspěšně daří. Nicméně tvůrčí bloky jsou zlo, a ačkoliv se s nimi snažím bojovat, je nad mé síly ze sebe chrlit jeden tvůrčí text za druhým.

Zároveň, když se ohlédnu ...

Dva roky pryč

Byla jsem nespravedlivá. Taky nešťastná, protože nešťastně zamilovaná. Pak jsem byla šťastná, protože šťastně zamilovaná. A teď..? 

Dva roky jsem mlčela. Pominulo to, o čem tady byla asi tak půlka blogu. Pominulo ne-štěstí. Víceméně. Lhát si nebudem. Občas se sem vracím. Chci něco napsat. Vysvětlit, že věci nejsou tak, jak se zdály - nebo jak byly - možná z úcty k nim? Mrzí mě, že tady visí texty, kde křivdím. Strašně ráda bych to někdy napravila. Tenhle blog mi sloužil jako deníček. Jako místo mých vzpomínek. Hezkých i těch méně hezkých, ale mých. A tak, jak je, v tuhle chvíli už neodpovídá realitě.

Jak čůrají lišky?

Včerejší večer se opravdu vydařil. Po práci jsem se stavila za kamarádkou v hospodě s původním záměrem na dvě piva. Ty piva byli nakonec tři. A slivovice. A medovina. A odcházela jsem po zavíračce. Všichni si asi dokážete představit, v jakém stavu jsem cestovala domů. V tramvaji jsem usnula. Vystoupila jsem úplně neznámo kde. Naštěstí mi volal Páníček a odnavygoval mě domů, kde si mě u tramvaje vyzvedl.

"Počkej" řekl a zastavili jsme se. Nandal mi obojek a připnul vodítko a vedl si mě jako pejska. Neprotestovala jsem. Jednak proto, že ulice byla téměř prázdná, za druhé jsem dobře věděla, že si to zasloužím. Když se Liška toulá a není schopná sama dorazit domů, musí na vodítko. A za třetí jsem si to náramně užívala. Liška ve mě skákala radostí do stropu. 

Došli jsme domů a já se vydala směr sprcha. Sakra! Zapomněla jsem si ručník. To znamená 5 ran tušírkou. Ručník totiž zapomínám skoro pokaždé, když do té sprchy jdu. Logické by bylo, mít ho ...

Vnímání

Z toho místa Ústí vypadalo vlastně docela přívětivě. Tma polykala okolní domy, řeka na dně údolí si žila paralelním životem a malicherně pomíjivý problémy ostatních jí byly ukradený. Ona ležela nahoře, měl jí pro tuhle noc jen pro sebe. Riskovala. Chtěla jeho, ale především chtěla sama sebe utopit v hloubce sprostýho sexu. Chtěla uspokojit svojí potlačovanou touhu, se kterou v počátcích bojovala, nechápala jí, styděla se za ní, než jí konečně přijmula.

Přijela jako stydlivě slušná, její rty pevně sevřený jakoby se chránila. Lícní kosti zvýraznily její tvář a dvě harmonický křivky krku odhalovaly její niternost. Naučil se číst řeč těla a nenápadně tak manipulovat s lidmi. Třeba jim i dát pocit důležitosti, jedinečnosti, když bylo třeba. Její chování byla ale jen póza pro okolí. Nehraná, ale přesto její skutečná přirozenost byla jinde. Stačilo, aby se za nimi zavřely dveře a sama se začala převlíkat, zatímco on vytáhnul notebook a s omluvným pohledem k ní pohlédl. "Chápu ...

CFNM FEMDOM hrátky, 1.díl

Jakožto exhibicionistického submisiva mě (krom jiného) vzrušuje stud, ponížení a degradace mužského ega. Čím víc se po erotické stránce stydím, tím víc jsem zároveň vzrušený. Začíná to už od nahoty před oblečenými ženami, pokračuje submisivitou a roleplay...věřím, že je nás takových víc a že se najdou i ženy, které by se tím dokázaly bavit. A tak jsem vymyslel několik her, které se dají v této tématice hrát :) Budu je popisovat postupně, dnes první z nich:

Hra č.1: Pantomima
Nahý subík sedí na zemi před pohodlně usazenou Paní a má za úkol předvádět nějaké zvířátko, které si vylosuje (vytvoří se papírky s názvy zvířátek a subík si vybere. Zvířátka vymýšlí Paní :)). A Paní pak hádá. Subík musí být přesvědčivý, protože pokud Paní do určitého limitu neuhádne dostatečný počet zvířátek, dostane předem smluvený trest :) a zde je prostor pro nastavení limitů, formy trestů a odměn za uhádnutí :)

Hra č.2: Natáčení porna
Paní sedí ...

Princezna Jasmína III.část

Princezna vždy milovala procházky po královských zahradách. I když bylo chladněji, neodradilo jí to od jejích procházek. A samozřejmě i proto, že si na nich mohla dovolit cokoliv se jí zlíbilo. Nevšímala si, kolik úsilí stálo královské zahradníky péče o tak rozlehlé prostory. Král oceňoval náročnou práci svých poddaných a náležitě je odměňoval. Samozřejmě věděl, že jeho rozmazlená dcera přidává pilným pracovníkům každodenní a naprosto zbytečnou práci navíc, ale mlčky to přecházel. Takové období však pro princeznu skončilo. 

Bolestivy booty workout a myslenka FITSPANKINGU

„Ahoj, jak se vede, co nového?“ s těmito slovy a úsměvem jsem si přisedl ke své, relativně čerstvě třicetileté, kamarádce Lucce ve vinárně, kam jsme občas po práci chodili pokecat. Rád jsem ji viděl, ale stejně ve mně při setkání s ní, stejně jako ostatně vždycky, trochu píchly vzpomínky. Byli jsme totiž nějakou dobu řekněme kamarádi s benefity. Víc bohužel nešlo, a i když já chtěl v tom benefitování dál pokračovat, ona to v jeden moment ukončila. Ani nevím vlastně proč konkrétně. Každopádně, když jsem to rozchodil, zůstalo u „jen“ kamarádění. Lucka vzhlédla od mobilu, který v podstatě neodkládá a pořad na něm něco píše či sleduje, a trochu naštvaně odpověděla: “Čau, jdeš pozdě“.  Neodkládá jej proto, že přesunula svůj život ze značné části na Instagram. Stala se z ní totiž před cca dvěma roky totálně zapálená tzv. fitness influencerka. Tím, že se pro to fakt zapálila, je asi i docela úspěšná a vím, že teď dokonce trénuje a koučuje nějaké holky přes net a pár i dokonce ...

Setkání s překvapením - díl 1.

Od jeho zprávy už se jen těžko soustředila na práci. Může jen doufat, že neudělala žádnou velkou botu a tohle denní snění bude bez následků. Tedy…bez těch pracovních. Znovu vytáhla telefon, aby si to už tak podesáté přečetla: „Čubičko, dnes přijď včas! Ani o minutu později, ani o minutu dřív, jinak… Mám pro tebe překvapení. Obleč se do toho černého prádla, co mám rád. M.“

Jaké by to asi mohlo být překvapení? Hmmm, na zodpovězení této otázky si bude muset ještě 5 hodin počkat. Později toho dne už stála ve vší parádě za jeho dveřmi. Ještě tři minuty. Má nebo nemá vstoupit? Co by asi následovalo? Ačkoli ji to velmi zajímalo a normálně by to asi vyzkoušela, dnes raději ne. Ještě by nakonec nebylo to překvapení. I když…má či nemá se na něj vlastně těšit? Co když to bude něco, co se jí nebude líbit. Sice mají domluvenou stopku, ale ona je moc hrdá a tvrdohlavá na to, aby ji použila dřív, ...

Malá úvaha

Někdy si říkám, kam se poděly všechny ty roky, co už mám za sebou. Kdy jsem začínala jako dychtivá šestnáctka objevovat tento svět a dlouhé hodiny na internátu proklikávala internetové stránky s tématy, na kterými by se má spolubydlící hodně divila. 
Kdy jsem kráčela na svou první spankingovou schůzku a myslela si, kdoví jaká to nejsem rebelka. Očekávala jsem, že se vždy bude všechno točit kolem mě, stačí kývnout a chlap pojede za mnou desítky kilometrů jen za mojí malou osůbkou. Ale brzo se našla jiná, snadno dostupná a znalejší ve světě mužů. 
Tvrdohlavost mi však zůstala. Nikdy nedělám to, co nechci, ať se děje cokoliv. Objevila jsem však v sobě touhu psát o svých prožitcích, snech a touhách. To si nikdy nenechám vzít. Námětů se za těch několik let od prvního akčnění našlo dosti. 
Vzhledem k tomu, že nemám potřebu a nikdy jsem neměla , někam patřit ( brzo jsem pochopila, že pro ostatní budu vždy za tu "divnou" holku), zbylo mnoho a mnoho času na vymýšlení různých ...

Lesní akce

Minulý rok jsem na rozkaz Doma udělal pár fotek v lese. Chvíli jsme se spolu bavili po chatu, co by se nám oběma líbilo a nakonec jsme došli k milému kompromisu, který jsem dostal za úkol. Na místě, kde jsem si myslel, že už nikdo nepůjde, jsem dostal za úkol se svléknout do naha (směl jsem na sobě mít pouze kožený obojek), postavit asi 100 metrů před sebe vysoké černé vojenské boty a pěkně po čtyřech se k nim doplazit a důkladně olízat. Samozřejmě součástí vyplnění rozkazu bylo i pár fotek, kde muselo být vidět, jak mi při tom stojí. Krásné rozkazy. Už jenom chybělo, aby v těch botách skutečně stál Dom a pokračoval v šikaně.

Tak nevím, jak tak koukám na nové fotky na internetu - připadá mi, že nás na venkovní akce moc lidí není, nebo tomu tak skutečně je? Zajímá vás nějaká akce venku? Podělte se prosím o své představy či zkušenosti v komentářích. Díky!

Statistiky

Počet blogů
1 285
Počet článků
1 620
Počet komentářů
5 843