Seznamka

swimmerman(48)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám pána na pravidelnou službu
Rád bych našel pána, kterému by se líbilo mít svého sluhu. Hledám posluhu, ponížení i inteligentní mučení a nabízím poslušnost, zbožňování i možnost perverze nebo experimentování.
zzero(48)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Domácí práce
Dominantněji založené dámě či pánovi ve věku 50-70 let nabízím pravidelný a dlouhodobý úklid její domácnosti bez jakýchkoliv nároků z mé strany. Jsem štíhlý, vysoký muž, 48 let. Praha a okolí.
mydesire(36)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Výcvik psa
Dobrý den, hledám touto cestou výcvik na poslušného psa. 36let sportovní postava
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Otrok na reál?
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
sedlm(39)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Mumifikace
Chtěl bych se nechat mumifikovat. Neměl by někdo čas a chuť teď v neděli? Mohu dojet.
alex041(44)
Sadistický muž hledá dominantního muže
Silný pán pro zlobivou kurvičku
Hledám chlapa, který mi nasadí obojek, vezme do ruky rákosku a udělá ze mě poslušnou čubku, která udělá všechno co bude pán chtít. Rád se kurvím a potřebuju potrestat - seřezat, opíchat hubu, zadek a nakrmit semenem. Měl bys být sebevědomý, zkušený a silný.
Zoidberg(37)
Dominantní muž hledá sadomasochistickou ženu i muže
Hledání nadšence do výprasků
Ahoj, hledám prakticky kohokoliv, kdo by si se mnou byl ochotný psát a možná i promluvit naživo o výprascích, ať už by se hovor točil kolem spankingových videí a příběhů, roleplayí, výpraskových nástrojů, starých filmových scénách, kde ženy dostávají na zadek, případně obecně o podřízené úloze ženy v domácnosti a v rodině. Případnému vztahu se nebráním.
Slby(21)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Gay sub hledá Doma.
Ahoj, Jsem jednadvacetiletý sub kluk z Prahy a hledám dominantního muže. Jsem otvřen vícero možnostem, ale jednoznačně se dívám po něčem dlouhodobém, optimálně vztahu. Rád objevuji nové obzory. Tvůj věk pro mě není primární. Důležité je, jak se o sebe staráš a co máš v hlavě. :) Obzvlášť pokud ti mám klečet u nohou. Rád od tebe uslyším, snad i osobně :)
Joker6(19)
Switch muž hledá dominantního muže
Seznámení
Ahoj, rád bych se s někým seznámil, optimálně z Brna. Jsem student a je mi 19. Prvně bych se rád poznal přes internet a následně, pokud budou sympatie tak i real.
xBullxx(23)
Switch muž hledá hotwife ženu i muže
Otrok pro pár
Hledám pár, který by byl ochotný, mě vzít do trojky, jsem sub a plnil bych vaše přání(cokoliv). Líbí se mi představa hotwife/cuckold. Pro další info ... DM. Je mi 23, sportovec
Spanker1234(53)
Dominantní muž hledá spankee muže
Spanker hledá muže na výprasky(spankee)
Hledám někoho z vás, kdo by rád dostával výprasky. Postupné zvyšování intenzity. Střídání poloh, obměňování pomůcek. Stručné řečeno : klasický spank. Tvrdost lekcí bude záviset na oboustranné dohodě. Díky. Odpovím všem zájemcům.
Vladimir2333(49)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Telo
Hledam telo na me pobaveni, hladky, vyholeny otrok by se mi moc zamlouval
zmrd-pro-vas(52)
Submisivní muž hledá dominantního muže
čubka hledá
Hledám perversního pána, který je ochotný věnovat se čubce jako jsem já. Na povrch úspěšný podnikatel v soukromí perversní čubka, připravená pro svého pána udělat cokoli poručí. Miluji být ponižována, urážena, trestána, čím větší perverse, tím šťastnější čubka jsem. Nucená nahota je součástí mého života, stejně jako možnost zapojení mé krásné přítelkyně. Pokud jste Rom, nebo UK, tím lépe pro vás. Postarat se o svého pána je pro mě samozřejmostí a to po všech stránkách. Více informací ve zprávě
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám D/s kompatibilní osobu, se kterou bychom mohli zrealizovat nějaké společné představy v rámci krátkodobějších nebo i dlouhodobějších akcí. Cítím se být submisivní, ne otrok nebo hadr. Důležité je, abychom si sedli navzájem, nastavili si nějaká očekávání a nějaké hranice. Něco málo o mě na profilu. Budu se těšit P.S. Jsem asi blázen, zkouším to znovu - „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“ — Albert Einstein
onpropar(56)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
najdu pár? Ahoj, rád bych našel dominantní pár, který si chce hrát. Rád se stanu vaší sex. hračkou. Hledám pravidelná setkávání bez narušení soukromí.
aspp(39)
Dominantní muž hledá masochistického muže
Hledám sub chlapa
Jsem v civilu normální chlap. V soukromí jsem dom, sadista, aktiv, rád se dotýkám, trápím, mučím. K sub klukovi umím být něžný, citlivý, ale i hodně tvrdý. Chci k sobě mladého chlapa s fit (štíhlou/atletickou/svalnatou) postavou, který kromě, v mnoha směrech běžného vztahu, chce a potřebuje být pod kontrolou a dostávat hodně do těla. Neboj se a napiš.
mudrskruzny(44)
Submisivní muž hledá dominantního muže
hledám staršího pána z prahy
Dobrý den, jsem 44 letý, 185 cm vysoký a 135 kg vážící sub z prahy a hledám ideálně staršího rozumného pána, který by si mne u sebe (já nemám zázemí) postupně vychovával dle svých představ. nabízím a požaduji 100% zdraví, fér jednání bez narušení soukromí a fin nároků.
Flemming(50)
Dominantní muž hledá spankee ženu i muže
Hradec Králové
Chtěl by nějaký pár dostávat společně výprasky od štíhlého zkušeného muže? Případně se můžeme dohodnout i na jiném rozdělení úloh.
preskoule(26)
Submisivní muž hledá dominantního muže
preskoule
Dobrý den, Jak už moje jméno napovídá, hledám dominantního muže, kterému by se líbilo mě nastavit do předem připravené polohy, následně mi dráždit různými způsoby penis a koule, tím myslím například leštění žaludu, hlazení koulí, mačkání koulí, a udržovat mě co nejdéle před orgasmem, občas třeba trochu plácnout přes koule, přejíždět kopřivami a podobně. Po samotném orgasmu by přidal například POT. Pokud by tě tohle a tomuhle podobné lákalo, neváhej napsat.
roughsexx(50)
Masochistický muž hledá sadistického muže
hledám perverzního surovce s mozkem
Čistotný nekuřák sub.masoch. hledám dom pána na ponížení, nucenou nahotu, piss, perverz, deepthroat a BDSM vy s prostory a fantazií. Nehledám Romy, obezitu, dámské oblečení. Jsem mobilní.
Diag: O39