Seznamka

domkt(30)
Submisivní muž hledá spanker muže
mladý sub hledá
Zdravím, rád bych našel dominanta nebo vychovatele na výpraskové lekce, ideálně pravidelně. Nebráním se ani dalším praktikám, naopak je vítám.
mcl71(52)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Zácvik
Hledám někoho, kdo mě zasvětí do tajů bdsm. Už dlouho toužím vyzkoušet spoustu věcí. Zázemí nemám, ale rád dojedu.
BenX3(50)
Dominantní muž hledá dominantního muže
Submisivní stálou milenku
Hledám přítelkyni s výhodou. Pojďme se občas sejít a užít si. Udělat si tajný vztah, který bude jiskřit a na schůzky, na které se budeme těšit. Rozbít stereotyp. Jsi vdaná nebo zadaná? Nevadí, pokud to nevadí tobě, jsem také zadaný. Už bez sexu. Nejsi dokonalá? Ani já nejsem. Popovídání, vylití srdce i duše. A mezitím nebo potom také uspokojení těla. Co budeme dělat spolu také mezi námi zůstane. Později ani nemusíš toho moc říkat, stačí naznačit. Jsem empat. Praha, 50/168. Ihned se ozvi :). Dík.
svazování76(47)
Submisivní muž hledá rigger ženu i muže
Hledam riggerku nebo riggera
Hledám riggerku nebo riggera který nemá s kým trénovat shibari. Jsem středně pokročilý model.
Ploncard(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Orální, relaxační masáž zadečku
Dobrý den, pro dámy a páry nabízím relaxační, uvolňující masáž anusu a zadečku jazykem. Nechte si rozmazlovat váš zadeček po náročném dni. Já 37 let, hladce oholená tvář.
tugit1(42)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
real BDSM hry a lekcie
Hladám Dominantnú osobu/pár 35+ na real BDSM hry a lekcie, bez sexu. Čo sa týka praktík, viď môj dotazník. Som skor taký masochistický submisív a rád posúvam svoje limity a hranice… sub martin
ingjack(61)
Dominantní muž hledá sadomasochistickou ženu i muže
Pro všechno.
Jsem starší, ale mám rád to co je bez tabu.. Pár kterému to nevadí, rodina co ráda nahotí, masturbuje a bdsm je docela normální. Nevadí vůbec nic co je možné. Upřednostnuji úplnou nahoru všech bez ohledu.
GMatysek(53)
Sadistický muž hledá masochistickou ženu i muže
Hledám kluka na hraní
Jsem snad fér, přiměřeně dominantní a celkem dost sadistický chlap. Bez místa. Hledám kluka bez nadváhy do 35 let, který má rád bolest. Nehledám a priori sex, takže příležitost má i heteráček (nebo klidně i holka). Nezáleží na zkušenostech, ale na chuti něco zažít. Pouze Praha a okolí v reálném dojezdu. Prosím všechny spisovatele, profesionály a vrstevníky s duší kluka, aby nepsali.
Spanker1234(54)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Dominant hledá subíka
Ahoj, jsi sub, láká tě spank i další praktiky? Kromě krve a sexu jsem přístupný skoro všemu..
mudrskruzny(44)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám jednoho nebo dva chlapy z prahy
Hledám jednoho nebo dva chlapy z prahy, který/kteří by pozval/i 44 letého, 185 cm vysokého a 135 kg vážícího suba, nekuřáka k sobě domů (prosím pouze u vás, ne auto, příroda, hotel a podobná místa) a tam si hrál/i s mým tělem. rád poskytnu své tělo, včetně otvorů pro vaše pobavení a rád budu i případně vychováván dle vašich představ
Eretz(48)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám dominanta na pravidelné návštěvy
Hledám dominanta, co chce najít oddaného suba - na pravidelné schůzky (bohužel volné místo sám nemám). Jsem ale pojízdný a ochotný dojíždět cca až 100km od Prahy. Více v dotazníku. / Na všem se dá kdyžtak zapracovat a já hledám Pána, kterého "opracovávání" si svého zmrda k obrazu svému, neodrazuje.
Panova vec(44)
Masochistický muž hledá dominantního muže
Otrok hledá svého pana
Hledám pána ze Severních Čech na pravidelné lekce,kterému budu moct patřit a plnit jeho příkazy a touhy k jeho maximální spokojenosti
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Dominantní protějšek
Stále věřím, že se tu dá najít dominantní protějšek. Něco málo o mě je v profilu, hlavně mě lákají anální hračky a ztráta kontroly formou restriktivních pomůcek, myslím, že jsem docela perverzní, rád zkouším nové věci a posouvám si hranice. Nicméně důležitá je domluv a kompromis. Rád bych našel někoho na setkávání na pravidelnější bázi Existuje někdo takový? :)
dominantnimens(59)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám mladšího, spolehlivého, pasivního a štíhlého suba, co je schopen pravidelně dojíždět do Mostu a jeho tužbou je plně a ve všem uspokojit potřeby svého Pána. Vše bez narušení soukromí a bez finančních nároků.
hymil(45)
Switch muž hledá submisivní ženu i muže
D/m Brno: Dominantní muž / submisivní žena i muž
Hledám submisivně až masochisticky laděnou ženu, muže nebo pár se zázemím v lokalitě Brno-střed (Veveří, Ponava, Černá Pole).
facesitingman(40)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
živý nábytek a wc
Hledám perverzní dominanty, kteří si ze mě udělají stoličku, sedačku wc děvku a jiné. více ve vzkazech.
halogen(24)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hraní
Ahoj. Mám od 17.9. Do 22.9. Volno a rád bych ho využil. Chtěl bych se seznámit s někým kdo si rád pohraje a vycvičí si me podle sebe. Nemám moc zkušeností, ale rád zkusím skoro cokoliv. :) neřeším pohlaví, rád se seznámím i s párem. PS. Nejsem promiskuitni a nejdu s každým.
Leiche(56)
Submisivní muž hledá sadistického muže
Výprasky od staršího přes břicho zpočátku něžné,
tremp01(62)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
mar2(47)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Někdo dominantní ???
Někdo dominantní na pokec, příběh, hraní, psaní o BDSM nebo o čemkoliv jiném?
Diag: O51