Seznamka

MTP(33)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Brno Real ... Já sub
Hledám někoho k sobě, někoho komu budu moci sloužit a to i sexuálně.
1sweety(49)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Tlustý bisexuál se nabízí dominantnímu muži. Láká mě heterosexuální muž, který si chce splnit tajná přání,
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
peta.mara(51)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Dobrý den,
Dobrý den všem, hledám dominantního rozumného muže, který ví o čem je takový vztah. Potřebuji pevnou ruku. V případě zájmu bych si později rád psal také o své 45.-leté ženě. Odhodlání a sny mám již dlouhou dobu. Více podrobností si s tebou napíši rád v mailu nebo ve zprávách. Děkuji a přeji pěkný den. P.
TheShyGuy(33)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi je využít, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet (dotazník). Jsem svobodný, bez závazků, mobilní. Více ve zprávách
TransladyZuzana(40)
Switch muž hledá rigger ženu i muže
hledám riggera/riggerku
Běžně jsem muž ale v duši trans žena, spíše switch ale se sklonem v určitých ohledech k submisivnější stránce (bondage a spank). Hledám riggerku nebo riggera na svazování a případně lehčí spank. Ideálně někoho na přátelský vztah, ale nebráním se ani případně do budoucna vážnějšímu vztahu.
mudrskruzny(43)
Submisivní muž hledá dominantního muže
jsem sub z prahy
Dobrý den, jsem sub p prahy, bez zázemí a hledám rozumného pána, který si mne postupně vychová k obrazu svému, já 43 let, 185 cm, 135 kg, nekuřák
12345(29)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sissy hledá Pána
Jsem ráda jako sissy holka v pásu cudnosti a ráda bych našla dominantního Pána. Více detailů si můžeme napsat ve zprávách.
Lopuch21(33)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Otrok
Hledám mladšího Pána (do 25 let) který mě bude trénovat jako svého vlastního otroka.
sub50(50)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám dominantního mladšího muže
Ponižujte a trestejte ženáče 186/92, pane. Můžete mě cvičit jako psa, používat jako hračku.
rocky1111(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Shackled
Hledám věznění s nejvyšší ostrahou (zatčení, transport, výslechy) reálnou akci.
hoover(48)
Switch muž hledá submisivní ženu i muže
svazovani v damskem
Ahoj, hledám někoho kdo by chtěl realizovat scénář převlečení za dokonalou čubku, svazování (včetně kozelce), pevné roubíky, bezmoc a nadrženost v provazech. Mám na tuhle neděli volný prostor (Praha). čistota, diskrétnost a vše na základě dohodnutých mezí. Pište prosím jen ti, kteří mají zájem o reálné setkání.
Topse Kretts(26)
Submisivní muž hledá dominantního muže
CBT
Tak kdo mi vyleští žaluda a zmrská koule?
Marnelo18(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
18 letý submisivní kluk hledá Dominanta/Dominj
Dobrý den, jsme 18 letý/65kg/178cm bi otrok. Rád bych našel někoho kdo by měl zájem si vychovat otroka podle jeho/jejích představ. O bdsm se zajímám dlouhou dobu ale doopravdickou zkušenost ještě nemám. Miluji ponižování.
Medical(43)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám "lékaře" pro erotické hry lékař-pacient
Hledám někoho, komu se líbí erotické hry "přísný lékař vs stydlivý pacient". Hledám někoho pro roli lékaře. Více informací viz text v mém profilu.
mydesire(36)
Switch muž hledá switch ženu i muže
Společná masturbace
Ahoj, napadlo mě následující, budeme masturbovat jenom nad navzájem zaslanými videi. Pokud by se nám to zamlouvalo, můžeme se i sejít a masturbovat společně.
Ellenei(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Fekalotrok
Hledám dom. Pána který mě bude extrémně týrat fekalnima praktikama, nejlíp statek kde jsou i zvířata, hledám nelidské zacházení týrání bez limitů a hodně perverzní praktiky
Analnistenatko(28)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám pána
Ahoj, hledám silně dominantní ho pána, který by se mě ujal. Jsem anální kurva co potřebuje pevnou ruku a tvrdý výcvik. Miluju výprasky, nucenou nahotu, ponižování, potupné tresty, znásilňování, anální drezúra, výlety v lese kde mě budeš mít na vodítku a v zadku budu mít kolík s ocáskem a v puse roubík.
mladejdom349(18)
Dominantní muž hledá dominantního muže
začínající dom
Ahoj, jmenuju se Petr, je mi 18. Zatím se hledám, ale rád bych našel někoho zkušeného, s kým bych si mohl dopisovat a rád by mě do toho všeho zaučil.
straygreywolf(62)
Switch muž hledá dominantního muže
Hledám bezmocnost v pevných poutech
Celý život se svazuji sám, jsem v tom hodně vynalézavý. Nikdy to ale nenahradí prožitek skutečné bezmocnosti a odevzdanosti na milost a nemilost, do moci někoho druhého. Uvítal bych výrazně mladšího Pána, který nemá problém týrat, šikanovat a ponižovat staršího muže. Mohu být i svázán do kozelce, škrcen, uctívat a líbat pánovy boty, uzamčen v řetězech do sklepa apod.. Jsem mobilní, jiný kraj není problém. Mohu i přivézt nějaké provazy, řemeny, středně těžký řetěz. Dodržení dohody samozřejmostí
Diag: O91