Seznamka

vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 38 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
bondik.p(53)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám shibari kamarádku (s výhodami, nebo bez)
Po delší odmlce bych zase rád pokračoval s vázáním ideálně v kombinaci i s jinými praktikami. Nabízím rozumný přístup, šikovné ruce a fantazii. Rád bych našel kamarádku v reálné dojezdové vzdálenosti od Kolína ke schůzkám za účelem vázání a v případě sympatií i něco víc. Nehledám životního partnera, pouze diskrétní schůzky. Více napoví můj profil o zbytku rozhodnou sympatie.
KazuMeow(24)
Rigger muž hledá dominantní ženu
K zaučení
Ahojte, je mi 24 let a jsem z Olomouce, rád bych si našel ženu, zašel na kafe a časem by se ukázalo kam to spěje. BDSM neni podmínkou, jen výhodou. Jsem amatér s chutí zkoušet nové věci a neřesti. Miluju cosplay, rád bych chtěl zkusit fisting, shibari a různé další aktivity v rámci snesitelnosti.
mladymuz(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinku na vážný vztah
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 34 letý, zajištěný, dominantní muž a přál bych si najít submisivní ženu, která má ráda, když si s ní muž v posteli hraje, trápí jí, vezme si jí bez ptaní... Dále bych si přál najít milou a usměvavou partnerku na rovnocenný vztah mimo postel... A protože ani jednu z nich nechci podvádět, rád bych je našel v jedné osobě. Nezkušenost nevadí...
domp1452(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku na online lekce
Hledám subinku, masochistku nejdříve pro online lekce a když to klapne, tak se můžeme potkávat i osobně. V profilu je všechno, ale subinka bude mít nastavena pravidla a úkoly, za které bude odměněna nebo potrestána. Případné detaily a něco na zkoušku v poště.
Parovod70(52)
Skupina hledá submisivní ženu
Otrokyni k výchově
Já Dom (52,186/92, VŠ) hledám především pro sebe, za odměnu a pobavení i pro mou subinku (52, 162/55) submisivní ženu, masochistku, kterou si vychovám, vycvičím a přizpůsobím svým potřebám a představám. Zpočátku schůzky, v případě oboustranného zájmu soužití, služba 24/7.
Wertigo(29)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se submisivní žena
Ahoj, hledám submisivní ženu. Takovou na kterou se budu těšit a ty se budeš těšit na mě :). s kým budu trávit dlouhé chvíle, která mě bude oddaná, a bude poslušná a ví jak se má chovat v přítomnosti Pána .Důležité je pro mě důvěra a zodpovědnost. Pokud máš zájem, ozvi se a zkusíme zjistit jestli jsme naladěni na stejné vlně.
mudrskruzny(44)
Submisivní muž hledá dominantního muže
praha
Dobrý den, rád bych poznal jednoho nebo i více mužů co by si rádi vychovali pasivního suba z Prahy - k obrazu svému. Já 44 let, 185 cm, 135kg, bez zázemí. Nebráním se ani méně tradičním věcem
maioris(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku, která lyžuje.
Phantom of the Opera(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní dívku. Měla bys když ne přímo hledat, tak alespoň být otevřená dominantně submisivnímu vztahu. Vztahu nezaloženém na sexu, ale na důvěře a jisté míře kontroly a odevzdání se. Malinko mentorském, malinko ochranitelském. Mělo by tě těšit plnit přání svého partnera a nechat se něžně vést mimo tvou komfortní zónu a bezpečně zase zpátky. Více ve zprávách, rád ti to případně povyprávím podrobněji.
May Loves You Crying(31)
Switch muž hledá submisivního muže
Kamarádku na hraní
Hledám hodnou a poslušnou sissy, se kterou bychom si rozuměli. Vyžaduji tvoji podřízenost a chci, abys přede mnou klečela. Co ti dále bude prováděno se dozvíš, až mi napíšeš.
Venus(45)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Pátrání po jedné ženě
Hledám submisivní dívku/ženu, která by chtěla poznat dominantní dámu na úrovni. Nezkušenost nevadí.
Dom.G(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám masochistku, která má ráda klasické výprasky.
Mr.Lbc(44)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Rád poznám submisivního kluka, kterého láká být v roli poslušného otroka, vychovávaného studenta, stydlivého pacienta na preventivní prohlídce u perverzního lékaře apod. Nehledám žádné extrémy ani špinavé praktiky, jde mi pouze o BDSM formou různých her. Mezi mé top patří výchovné výprasky, perverzní prohlídky, kolíčky, hrátky s bradavkami, nucené dlouhé dráždění péra i dírky, oddalování, foot, mazlení se znehybněným subíkem, nahota suba, ponižování, posluha... Vše je na vzájemné domluvě.
lucinecka39(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
hledá se Pán
ahoj hledám nezadaného dominantniho muže na cestu životem. Ve véku 35-50 let z Prahy.
Fantomas095(23)
Switch muž hledá switch ženu
Žena v lesku
Zdravím, hledám ženu se zálibou v lesklém oblečení, svazování a tak, rád bych takovou našel i na experimenty. Věk okolo 20 možná i 30+. Lokalita prakticky kdekoliv, nebát se dojíždět. :) Mít stejnou zálibu. Nebát se... Umět si to užít. :) Fotku klidně zašlu po prohození pár pismenek... :)
lump09(50)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám
Hledám subi ženu či dívku pro dlouhodobější vztah.
Treebee(42)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Přes svůj věk 42 let jsem nezkušená, výhradně submisivní žena, která věř nevěř nepoznala sex s dominantem, ale na nezkušenou ženu mám spíše pokročilejší představy. Ráda se nechám přesvědčit, že nerozumím slovu pokročilejší :-) V civilním životě jsem velmi dominantní, to je důvod proč jsem nenarazila na dominantního partnera, standardně dominantní muže odrazuji. Věřím ale, že ten skutečný Pán si mě lehce podmaní. Nehledám dvojdomek, je čas si prostě užívat to hezké.
Predcom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
12345(30)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sissy hledá Pána
Převlékám se za ženu a hledám dominantního chlapa na dlouhodobé schůzky, který by chtěl mít klíčky od mého pásu cudnosti.
ciope(40)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledam dom muze.
Dobrý den. Rád bych poznal dominantního starsiho muze co má zkušenosti a vycvici si ke k obrazu svému. Preferuji hlavně stalost .
Diag: O41