Seznamka

Asta(38)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám muže, co mě zaváže oči, ruce připoutá ke stropu, pak mi stáhne kalhoty a na ptáka připne elektrody od polního telefonu a buď bude sám točit kličkou nebo mě nějak donutí, abych si sám zatočil. Případně je možné použít i paralyzér. Někoho rozumného. Polní telefon mám.
vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 38 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
Marcodom(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominantní muž hledá subinku
Zdravím všechny subinky a otrokyně, stále hledám tu pravou subinku, která hledá svého budoucího, milujicího Pána, na dlouhodobé setkávání se. Jsem přísný a zároveň spravedlivý. Pohladím i potrestám. Hledám subinku / otrokyni inteligentní a elegantní, výškově 155cm až 185cm, klidně i vyšší. Vše podstatné pak probereme v naší soukromé komunikaci. Doufám, že konečně budu mít to štěstí a ta správná subinka, terá bude zároveň i mou přitelkyni se co nejdříve ozve. Budu se na Tebe těšit.
Franc2(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám ženu
Na venek pár v soukromí pak jiný vztah
honza.opatrny1996(27)
Switch muž hledá spankee ženu
Spanking
Ahoj, měřím 178cm, je mi 27 let, bydlím v Praze, mám VŠ a sportovní postavu z pravidelného posilování a plavání. Hledám holku, kterou baví výprasky a je jedno kolik s nimi má zkušeností. Hledám někoho na kamarádství, ale klidně i na něco víc, když si sedneme. Rád trávím čas v kině, v přírodě, na koncertech, ale i doma na gauči. Budu rád, když napíšeš a pomalu si vyjasnime své představy.
sklenicka(59)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se volná subinka - Praha, blízké okolí...
Dominantní muž 59/185/90, volný, sportovní typ, bez dluhů a dalších problémů. Hledám submisivní ženu, trvalejší přátelství, vztah, i D/s, sport, kultura, výlety a další. Uvedené mé foto je aktualní, jsem mladšího vzhledu. IQ mám. Více si napíšeme.
Ccat(45)
Switch žena hledá switch muže
Čas od času..
..si říkám, že někde určitě běháš. Jen se ne a ne potkat :) Hledám. Kamaráda, na pohodu. A když se stane zázrak.. Ale, i když ne, každej fajn den dobrej..
Zvoník od Matky Boží(40)
Switch muž hledá switch ženu
Když do pekla, tak na pořádném koni!
Znáš cestu a pojedeš, nebo se raději necháš osedlat a řídit budu já?
Obedienthorse(51)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
"Submisiv touží najít dominantního Majitele, který mu pomůže prozkoumat svět petplay/ponyplay. Jsem plně oddaný poslušnosti a pokoře a hledám Majitele, který mě povede na této cestě. Vzrušuje mě představa, že budu trénován v běhu v postroji pod přísným dohledem dominantního trenéra. Mé nejhlubší uspokojení spočívá v plnění Vašich příkazů a uspokojování Vašich přání. Bezpečnost, vzájemný respekt a souhlas jsou pro mě klíčové. Jste dominantní a sdílíte tuto vášeň?
Pooolk(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Už potřebuješ v životě jistotu v podobě řádu…
Už potřebuješ v životě jistotu v podobě řádu a poslušnosti. Proti tomu potřebuješ náruč a ochranu v podobě přísného ale spravedlivého pana co to umí ocenit? Tak teď napiš a zbytek už zařídíme já! Udělej tenhle krok a buď konečně šťastná a spokojená. Pán bude také spokojen a to je ta cesta pro oba!
bohunka(51)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
-Submisivní sissy touží po ponižující výchově
Jsem submisivní sissy Bohunka, hledající Pána nebo Paní, kteří mě zavedou do světa ponížení a poslušnosti. Toužím po intenzivní výchově a plnění příkazů. Miluji, když jako symbol ponížení používáte dudlík. Pokud jste dominantní a rozumíte hodnotě ponížení, přijměte mě jako svou oddanou submisivní služku a miminko. S pokorou očekávám, že mě přivedete k plnění Vašich nejtemnějších přání. sissy Bohunka
SvobodnyPanzErzu(62)
Dominantní muž hledá spankee ženu
Najdeme se?
Hledám kamarádku na spank, dlouhodobě, pravidelně. Máš pěkný zadek a ráda ho nastavuješ? Neváhej a napiš.
JakubBo87(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Kurvička
Hledám dívku která by mi poskytla své tělo na hraní, poznávání a učení se.
Bosý kluk(46)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu
Bosý výlet
Miluji bosý životní styl a chtěl bych potkat ženu, která má ráda toulky přírodou, cestování, zahradu, ale také čtení a povídání. Ženu, která si ráda představuje, že svého průvodce životem bičuje a chtěla by to realizovat. Jsem snad sympatický a inteligentní.
Bulbasaur(20)
Switch muž hledá dominantní ženu
Splnění mé fantazie!?
Ahoj! Hledám dom/switch slečnu (v mém věku (21) jen plusem), které by mi pomohla ve splnění mé fantazie. Přál bych si být zneužit, a když to řeknu tak jako nepěkně, tak znásilněn hehe. Milerád vám řeknu moje představy a řeknu víc! :).
Sugar007(31)
Submisivní žena hledá spanker ženu
Přísnou dominantní ženu (50-70 let)na výprasky
Ráda bych našla dominantní přísnou ženu 50 a více let, která ráda dává výprasky mladším holkám. Může být jen jedna schůzka a nebo pravidelná setkání. Nehledám profi dominu, ale někoho, koho tohle baví, kdo nechce druhému ublížit, hledám dospělou a "vyzrálou" ženskou na úrovni jejímu věku. Nehledám ani vychechtanou ujetou "18" v těle padesátnice, ověšenou zlatem, načančanou plastikama, prstenama, makeupem a vším možným. Hledám normální přísnou ženu, něco ve stylu třeba učitelky/profesorky :-)
Nelx(52)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Hledám subinku
Hledám ženu nebo dívku na hrádky BDSM a věci s tím spojené. Nehledám žádnou jednorázovou akcí ale spíše dlouhodobou záležitost. Pokud hledáš svého Pána tak bych jim mohl být třeba já. Jsem přísný a důsledný, ale dokážu také pohladit. Já 52 185 /100 normální postavy, mladšího vzhledu. Zkušenosti ve vedení výcviku mám, jak virtuálního tak reálného. Vzdálenost není problém a přijedu skoro kamkoliv.
Parovod70(53)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám(e)
Kreativně perverzní sadista 53, 186/92, VŠ a lehká subina 53, 162/55, SŠ, hledají submisivní masochistku toužící se stát otrokyní pro Pána, společnicí subiny. Zpočátku schůzky, výchova, výcvik podle požadavků Pána, posléze, v případě zájmu, soužití 24/7.
M22(38)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Českobudějovicko
Velmi rád se seznámím s ženou, která v normálním světě ráda vyrazí na nějaký výlet, shlédne zajímavý film, má ráda dobré jídlo a víno. Ženu, která v tom zvráceném světě, doma za zavřenými dveřmi, ráda nasadí muži obojek kolem krku a hraje si s ním jako kočka s myší. Jsem svobodný muž, bez závazků, pozitivně smýšlející nekuřák s téměř trvalým úsměvem na rtech. Hledám pro začátek kamarádku. Vyměnit si pár vzkazů, pokud budou vzájemné sympatie, můžeme zajít na kafe, projít se a čas by ukázal...
setti1(56)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Dominantní VŠ 56/178/82 aktivně sportující nekuřák hledá trvalý vztah se submisivní ženou (otrokyní, fenou), která potřebuje přísnost a nechá se vychovat k obrazu mému. Ženu, která cítí, že ke svému štěstí a naplnění potřebuje Pána a své zaměření nebere jako handicap, ale jako dar. Ne jen výchova a tresty, ale také respekt a něžnosti. I přes mé požadavky je vše o respektované dohodě.Máš-li pocit, že bychom si mohli rozumět, ozvi se. Přistěhování časem by bylo fajn. Hezký den přeje Jirka
Uzivatelka1(31)
Switch žena hledá spanker muže
Spankingové partnerství/ parťáctví
Ahoj, dávám vědět, že Tě ráda potkám. Nechci předbíhat, uvidí se, jestli mezi námi převládne přátelská nota, partnerská, nebo ryze chemická. Podstatné je, že součástí našeho vztahu, ať nabude jakékoli formy, budou výprasky coby výchovný nástroj (primárně, nejen...). Těším se. :)
akrelur(38)
Skupina hledá dominantní ženu
domina pro spolupraci
krasny den, mam krasnou subinku, otrokyni a hledam dominu, muze byt i začínající pro spolupráci, dale také úžasného suba.. idealne Praha, muze byt i Plzeň
Diag: O61