Seznamka

Summit(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominantní žena
Ahoj, jsem usměvavý pohodář z Prahy 39 let. Rád bych našel na dlouhodobé přátelství nebo vztah, dominantní ženu. Věk nerozhoduje. Najdeme se ?
svetelnymec(46)
Switch muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu pro vzájemné poznávání. Jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu a milé povahy :)
Samurai(45)
Switch muž hledá switch ženu
Bondáž z nadhledem a lehkostí
Hledám ženu, která ráda váže, umí čerpat energii správnou cestou a hledá spřízněnou duši pro chvíle, kdy srdce zastíní argumenty mozku a člověk pak nemusí být na všechno sám.. chvíle, kdy se sny mohou změnit na zážitky.
Přísný Strýček(44)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Spanking hrátky
Líbí se Ti různé spanking hrátky? Ozvi se...
TvaPokora(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dom chlap, sportovní tělo, široký zada, svalnate ruce, pěkný ocas a dobrá výdrž, hleda sub kurvicku....jestli miluješ držení pod krkem, miluješ fist kundy a analu, plivani do obličeje, dobře sfackovanou tvaricku a přitom všem, být pořádně soustana, nechat si rozmrdat kundu...tak tebe hledám!Rád, bych poznal a seznámil se s dívkou, ženou, ktera je svobodna, nebo zadaná. S ženou co by si ráda zpestrila život  zapomnění na běžné starosti, vypustila svou fantazií, emoce a prožila o cem jen sní !
Elendil(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Najde se sympatická brňanda se zálibou ve footfetish?
bicikovecrakoskovity(45)
Sadomasochistický muž hledá sadomasochistickou ženu
Sardel
Ahoj, rád poznám bdsm osůbku opačného pohlaví, která také ví, že základem mnoha našich cest je sardel.
Dave.Rot(26)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Výprasky
Zdravím, nečekejte ode mě ponižování, vynucování poslušnosti, otročení atd. Jsem normální vzdělaný kluk, který ženy maximálně respektuje a rád by se seznámil s nějakou (18 - cca 35), kterou by lákala tahle nestandardní záliba. Nehledám sex, nehledám vážný vztah, hledám kamarádku, která by si chtěla splnit svoje sny a sice s někým, pro koho nebude jen další holka z mnoha, ale se kterým může souznít a konečně popustit uzdu toho,co v běžném životě skrývá. Já VŠ27, prostory v Praze,lze i jinde po ČR
DanSan(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
sub/otrok na točení BDSM videí
Přijmu suba nebo otroka, který chce zažít BDSM lekci nebo i mnohem víc a souhlasí s neplaceným natáčením BDSM videí. Neboj se zeptat
Rak007(47)
Switch muž hledá sadistickou ženu
Výprask
Hledám sadistickou ženu, kterou vzrušuje svištění rákosky a udělování výprasků.
nahes(48)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
nahatý otrok
Hledám uzavřenou společnost, co chtějí pro svoje pobavení nahatého otroka, ponižování, tresty na holou,...
FBT(46)
Switch muž hledá switch ženu
Sub nebo switch zena z okoli Brna
Ahoj, rad bych se zkusil seznamit s vhodnym protejskem, idealne z Brna a okoli zhruba do 45let . Jsem uplne normalni clovek ktery si na nic nehraje, mezi me nejvetsi konicky patri cyklistika, turistika a kutilstvi. Bydlim maly kousek od Brna. Na verejnosti chci mit uplne normalni vztah. Detaily ve zpravach.
Franc2(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
subinku
na venek par v soukromi pak jiny vztah
morghulis(40)
Switch muž hledá switch ženu
switch nebo i dominantní kamarádku
Ahoj. Nabídl bych se nezávazně switch nebo i dom dívce / ženě, která má skrytou touhu muže ovládat. Nehledám vůbec nic drsného, pouze "soft verzi" dominance ( třeba nahý pro Tvé rozptýlení (nebo i kamarádek), různé úkoly, posluhování, péče o Tebe, masáž a rovněž hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží jen na fantazii) Zkrátka vztah, kdy je žena ta co rozhoduje a užívá si muže v podřízené roli. Jsem dle okolí pohledný, sympatický, žádný pivní zpustlý soudek. Těším se na odpovědi.
Predcom(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
Luky-sub(33)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Perverzní sub hledá....
Perverzní sub hledá Paní, Slečnu případně i jen kamarádku k povídání. Je mi 33 let, jsem rád bezmocný, ponížený a ještě raději posluhuji ženě k její spokojenosti. Doufám tedy, že zde najdu vhodný protějšek. Více o mně naleznete v profilu a dotazníku. Nic však není dané a o všem se dá diskutovat. Děkuji za přečtení, velice se těším na možné odpovědi a přeji všem krásný den.
LucasTheDirewolf(22)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Pes bez majitele/ky
Hledám páníčka a nebo paní na puppy play výcvik a BDSM. Nejlépe někoho blízko mému věku. Na specifické věci se můžem domluvit, jsem otevřený skoro všemu. Nejlépe Praha a okolí ale klidně dojedu.
panPavel(52)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Sub ženu na pravidelné schůzky
z Plzně a okolí. Ty štíhlá až střední postava, ochota zkoušet nové věci a posouvat hranice, věk nerozhoduje. Vzájemný respekt a důvěru si musíme oba zasloužit. Je možný i pár, zkušenosti nejsou podmínkou.
TheNightLord(52)
Dominantní muž hledá little ženu
DDlg
Odvážnou, vzdělanou a útlobokou holčičku. Jednu!
Pragueman(36)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 36, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
Tomixz(49)
Dominantní muž hledá switch ženu
Trvaly vztah
Moc se to sem nehodi, ale za pokus to stoji. Hledam trvaly vztah s prvky DS. Nejlepe switch partnerku, sportovne zalozenou, se zajmem o cestovani a kulturu. Preferuji si napsat a smerovat k osobnimu setkani.
Diag: O63