Seznamka

lemur007(41)
Switch muž hledá switch ženu
Štíhlá slečna nebo dáma bez zábran?
Našla by se nějaká fajn žena na občasné erotické hrátky, včetně lehčího oboustranného S/M zaměření? Ale i na další aktivity. DIvadlo, kino a zcela určitě sport... Kolo, plavání, wake boarding, zimní sporty, časem třeba i jachting (takový vášnivý sex na moři je přímo dokonalý... Nebo bys raději byla nahá přivázaná ke stěžni? Vydána napospas kapitánovi? :) Možností je nepřeberné množství. Hledám štíhlou, nejlépe sportovně zaměřenou ženu přiměřeného věku s chutí...
vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 38 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
PanStaffi(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Rád poznám milou submisivní dívku, se kterou si budeme rozumět nejen co se týče intimností, ale především abychom si sedli lidsky i v běžném životě. Vzájemné sympatie a důvěra má u mě vždy přednost. Jsem otevřený nápadům a fantazii mám opravdu bohatou. Umím být přísný Pán i laskavý milenec. Pevnou rukou tě potrestám za neposlušnost, něžnou za odměnu pohladím, vše bude záležet jen na tvé volbě. Jsem veselý, hravý a inteligentní člověk se zálibou ve sportu, četbě, cestování nebo např. tanci. :-)
notab(48)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
sisi hledá svou paní
Dobrý den, rád poznám hravou dámu, pro kterou není má sisi orientace žádnou překážkou pro budování dlouhodobého vztahu. Vdaná paní nevadí.
mladymuz(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku na vážný vztah
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 35 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní ženu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, zároveň si Tě ale vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a neposlušnost potrestám. Ráda se v sexu cítíš použitá, podřízená a k dispozici, jako poslušná čubička, ale mimo postel chceš být rovnocennou a respektovanou partnerkou? Pak hledám právě Tebe. Nezkušenost nevadí...
acidiborici(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
extrémně submisivní ženu
Dobrý den, jsem slušný muž z Prahy a rád bych se seznámil s až extrémně submisivní ženou na pravidelné osobní schůzky, dopisování, kontrolu ... Více ve vzkazech.
Optimuss(32)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám lásku s dominantnější povahou
Zdravím, neznámá, jsem introvertní geek se submisivní povahou. Kromě nerdských zálib (deskovky, komiksy, knížky, popkultura) rád chodím do divadla nebo cestuju. Hledám tu bezdětnou dominantní nekuřačku z Brna na vážný vztah. Na veřejnosti normální pár, v soukromí podle domluvy a nálady (žádné 24/7). V praktické rovině D/s jsem začátečník a láká mě spíš psychologická stránka než extrémní bolest. Umím dobře masírovat a miluju foofetish. Celkově si chci hrát a objevovat, nejsem hadr bez názoru.
Mr.Pavel(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominatní VŠ z Prahy hledá kamarádku, která ho doprovodí na fetish party jako sexy subinka, ale i do společnosti jako sexy elegantní dáma.
vadeder(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hleda se analni devka
Dominantní sympaťák na úrovni hledá submisivní protějšek. Milovnici análního sexu, sprostých slov, drsného zacházení a ženu/dívku, která se nebojí posouvat hranice. Spolehni se, že se mnou tě to čeká.
pan-sam(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subina ke korespondenčnímu mučení
Přijmu subinu ke korespondenčnímu mučení. Budeš plnit pravidelné úkoly seriózního, náročného a krutého Pána. Preferuji starší ženy, na postavě nezáleží, požaduji však absolutní pokoru a ponížení. Jsem seriozní, diskrétní a profesionální na dostatečné úrovni, což očekávám také od otrokyně. Pokud tě nabídka zaujala, očekávám tvůj medailon.
morghulis(41)
Switch muž hledá switch ženu
dom nebo switch ?
Kamarádství / jiskřivé přátelství, kde budeš ta co rozhoduje a užívá si mě ke svému rozptýlení. Bavilo by Tě trochu ovládat, aby dění probíhalo podle Tvých přání, nápadů ? Nehledám vůbec nic drsného. Zpestření - třeba nahý pro Tvé rozptýlení - nebo i kamarádek, péče o Tebe, masáž a jiné hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží přece jen na fantazii. Žádné velké úchyláctví, jsem normální pohodář se zdravým myšlením. Zkušenost sám žádnou takovou nemám, ani Ty ji mít nemusíš :-).
Kraftstudt(58)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám Paní
Jsem velmi submisivní masochista, který velmi pokorně hledá Paní, která by ho uměla využít pro její potřeby a uspokojení. Jsem téměř bez limitů, bolest mě vzrušuje.
Lyxx(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dopřej si euforii z bdsm
Empatický dominant hledá holku pro občasné nebo pravidelné společné toulání světem bdsm. Láká tě spank, bondáž nebo jiné bdsm techniky? Jsi sub, masochistka, switch anebo si chceš vyzkoušet všechny role a poznat, co ti nejvíce sedne? Pojďme společně občas zapomenout na svět, vyčistit si hlavu a nechat se unášet pocity a zážitky. Ocením, jsi-li z Prahy, normální postavy a citlivá. Více v profilu :-) Lyxx
MichalDolnak(48)
Fetišista muž hledá switch ženu
Antistres pro oba
Hledám ženu, která uvítá častou péči o nohy, masáž a peeling chodidel. Ženu, co má dobrý pocit z bičíku a sklenky vína po ruce a ráda si povídá. Bydlím na Žižkově.
sir.pablo(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinka...?
Najde se sub dívka nebo žena pro dom muže středního věku se zkušenostmi i fantazií? Nezkušenost, věk,... a další není překážkou. Důležitá je hlavně chuť. Nabízím přisné ale spravedlivé vedení a výcvik. Možný je výcvik jak přes internet tak reálné lekce. Zajímám se i o netradičnější směry jako ABDL, DDLG... nebo pásy cudnosti (pro ženy). Pokud máš zájem, ať již popovídat, nebo to chceš zažívat vzrušení, tresty i ponížení, pak napiš něco o sobě a požádej o přijetí. P.
Taon(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Vztah - ddlg
Hledám dlouhodobý vážný vztah s prvky DDLG (dominant and his little girl). Hledám ženu 30-45, spíše introvertní povahy a štíhlé postavy. Jsem pohledný, inteligentní, s dobrý zázemím, velmi nekonvenční a otevřený. Zajímám se o psychologii a neustále něco studuju z různých oborů. Jsem velmi komunikativní, ale netrávím čas příliš na večírkách. Prosím o foto.
yoooo(49)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominka z celé ČR
Hledám báječnou dominku :)
Multivitamín(45)
Submisivní muž hledá switch ženu
Malinkatá drobná
Hezký den, rád bych se seznámil s s křehkou, drobnou ženou. S velkým a silným duchem, velitelského typu. Která by si chtěla osedlat statného hřebce. 45let, 176cm, 90kilo. PS: Je třeba mě trochu zkrotit.
Vladdragon(50)
Switch muž hledá switch ženu
Vzrušující přátelství
Rád bych poznal ženu k nezávaznému kamarádství, s níž bych si mohl psát o tématech kolem bdsm, úchylek, rituálů a fetišů. Později případně i setkání. Rád experimentuji. Táhnou mě některé věci, ale zatím jsem většinu nezkoušel. Rád a dobře ti udělám masáže všeho druhu, včetně tantrické. Rád se mazlím i zlobím. Nejsem na něco vyhraněný, někdy až moc opatrný, což bych chtěl změnit; rád bych zkusil submisivní roli, exibicionistické hrátky, pissing, bizarní rituály atd.. Fantazii mám bujnou ;-)
seznaamenii(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
41letý VŠ hledá parťačku pro život
Ahoj! Jsem 41letý VŠ pracující ve zdravotnictví a rád bych našel zajímavou a chytrou fajn slečnu (kolegyni?) do pohody i nepohody, která zatím nestihla mít děti a rodinu, pro trvalý partnerský vztah a společný život. V intimnostech submisivní a lehce masochistická, jinak rovnocenní partneři, vzájemný respekt, podpora a úcta. Jsem z rozhraní SČ/JČ. Potěší mě, když se ozveš, povíme si víc a poznáme se!
moloch88(34)
Switch muž hledá switch ženu
Hledá se slečna s fantazií bez výprasků a ponížení
Bolest a ponížení není přímo můj šálek kávy. BDSM pro mě znamená jakýkoli typ omezení, znehybnění či ovládání a cítím se být switch, takže to platí oboustranně. Aktuálně se bohužel jen sám zamykám do pasu cudnoti a hledám klíčnici, o jiných fantaziích musím jen snít. Chceš-li snít a sdílet to se mnou, budu rád, když se mi ozveš. Třeba nezůstaneme jen u snění… Ale umím si povídat i o čemkoli jiném mimo BDSM a sexu, aby bylo jasno :-) Zbytek v profilu…
Marek000(30)
Switch muž hledá sadistickou ženu
Sadistku
Ženu, kterou mohu milovat a rozmazlovat a ona ať mi to vrací bolestí. Hezkou, milou slečnu, se kterou si budu mít celou noc co říct a spíš duši, než vzhled.
Diag: O44