Seznamka

vsemocny33(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
PetrzBrna(33)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Milé dívky
Ahoj milé dívky :) Jsem dominantní muž , který tu hledá dívku či ženu se kterou bych se rád seznámil a ideálně začal pravidelně stýkat. Pokud se z toho vyvine i něco více budu jen rád. Pokud jde o mně jsem poměrně dominantní jinoch z Brna, který občas mívá sadistické choutky a jindy má zase potřebu svoji subinku ochraňovat a poskytnout ji aftercare. Myslím, že to by pro začátek stačilo. Takže budu rád když se ozveš. Petr
asunta(36)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Reálná žena na reálný vztah
Hledám partnerku, nejlépe masochistku, která by si ráda tvořila náš soukromý společný svět plný spanku, hrátek všeho druhu, perverze i klasiky, prostě všeho, co bude náš život obohacovat i nás bavit. Zároveň v tobě chci mít v reálném životě rovnocennou partnerku, kterou budu za její poslušnost v soukromí uznávat a nosit na rukou. Jsem normální, komunikativní chlap, 35 let, bez závazků a s otevřenou náručí, tak se ozvi…
ArnieJR(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám ženu nebo i muže na občasné schůzky okořeněné BDSM aktivitami. Potřebuji k sobě někoho dominantního, kdo si mě bude umět zkrotit. V případě sympatií se nebráním ani prohloubení vztahu, ale není to na pořadu dne.
DepperDC(40)
Switch muž hledá switch ženu
Hledám milou ženu
Život je krátký, abych hledal jen v blízkém okolí. Hledám ženu, pro kterou bude bdsm především zpestřením vztahu, protože na prvním místě bude rodina. Vzhledem k práci, hledám z měst Děčín, Praha nebo Ostrava. Nabízím inteligentního rozumného partnera, tak trochu domácího kutila. Více spíše patří do soukromé oblasti. Napiš. M.
Michalsubtrans(53)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Sub hledá pána
Dobrý den Pane, Paní či pár. Ano vy, co hledáte submisivního, masochistického postaršího silnějšího subíka, který nemá moc zábran plnit Vaše přání a rozkazy, přijímat tresty - ať už jsou jakékoliv. Jsem připraven být pod online kontrolou 24/7 mezi vašimi lekcemi. Jsem 53/168/100kg. Jsem připraven stát se Vaším otrokem - jak si jen budete přát.
Luckydragon(43)
Switch muž hledá dominantní ženu
Převážně submisivní muž hledá dominantní ženu
Muž bez vážného vztahu hledá paní na mé zaučení, která si ze mě udělá svou poslušnou děvku na anální předehry, oboustranné ještě lépe ale nejsou podmínkou, různorodý fetiš končící povětšinu klasickým sexem. Nebráním se obrácením rolí. Po delších oboustranných sympatiích možný i vztah. Ústecko a okolí.
Zenedar(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Modelka pro shibari
Ahoj Hledám slečnu jako modelku pro shibari na soukromé vázání i na workshopy. Jsem v shibari začátečník. Vážu od léta a snažím se nejvíce vázat pro prožitek a emoce.
OchotnyNadrzeny(33)
Switch muž hledá submisivní ženu
Opakovaný orgazmus
Hledám zde drobnou slečnu na pořádné orgasmové mučení. Kdy bych já jí dělal jeden orgazmus za druhým a ona by to musela vydržet. Mými hlavními cíli by byl její klitoris, který bych nepustil z úst a bod G, který bych opakovaně dráždil, až dokud by dotyčná na mě nestříkala. Vylízal bych pak z ní i tu poslední kapičku jejího nektaru a vše by mohlo začít na novo. Vychutnám si Tě zas a znovu, dokud nebudeš prosit o pauzu.
modra.mlha(55)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Submisiv
Sub z Prahy hledá paní.
Do_klece(59)
Switch muž hledá switch ženu
Transka MtF hledá inteligentní dominantní ženu
Pokud si sedneme, pak trvalý partnerský vztah. Kultura, příroda, vanilkové mazlení a milování i BDSM hrátky a i trocha té exhibice „pod širákem“. Porozumění a důvěra, pak teprve sex. Zázemí i podzemí (klec, řetězy) v Praze mám. Nosím pás cudnosti. Občasná výměna rolí možná a vítaná. ;o) Psychicky žena, fyzicky muž… Ve společnosti spíše dominantní, v milování více submisivní. Ve vztahu switch.
unspoiled(30)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Přiměřeně dominantní nebo switch ženu z Plzně
Hledám přiměřeně dominantní nebo switch ženu, která vnímá BDSM spíše jako zpestření sexuálního života. Klidně často, ale ne pořád. Více o mně v profilu. Preferuji vážná seznámení, ale nebráním se ani přátelství. O tom samozřejmě rozhodují sympatie :-)
paja105(24)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominantní žena
Ahoj, jsem 24letý submisivní muž z Vysočiny a hledám dominantní ženu, nejlépe také z Vysočiny. Preferuji pravidelné setkávání, ale vím, že ne vždy to jde.
wingman7(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Vychovatel
Jsem zkušený vychovatel a přijmu do výchovy ženu, která ví, že občas potřebuje pevnou ruku. Představa přísného muže s rákoskou v ruce tě moc přitahuje, ale zároveň se bojíš a zakazuješ si to. Přestaň utíkat sama před sebou, udělej první krok a napiš mi. Pomůžu ti poznat sama sebe a bez výčitek splním tvoje tajné sny. Nevadí, pokud jsi nezkušená a stydlivá, rád objevuji a posouvám hranice. Ozvi se a získej svého vychovatele, budeš spokojenější a šťastnější.
Povídkář(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dopisování.
Hledám kamarádku s fantazií pro nemravné dopisování.
rezavy.rytir(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledání
Zdravím, hlehám slečnu, či ženu, která si chce hrát, popř. experimentovat.
tenzajos4(18)
Switch muž hledá switch ženu
Nezkušené "mládě"
Ahoj, vím že jsem ještě "mládě", ale právě proto bych byl velmi rád za nové zkušenosti spojené s právě touto tématikou. Velmi bych ocenil, pokud bys mi pomohla poznat tento svět více a ponořit se do něj. Jsi dominantní, nebo submisivní? Mě nevadí kdo jsi, ale hlavně ať mi představíš svět bdsm. Klidně bych tě uvítal i na déle. :)
Summit(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominantní žena
Ahoj, jsem usměvavý pohodář z Prahy 39 let. Rád bych našel na dlouhodobé přátelství nebo vztah, dominantní ženu. Věk nerozhoduje. Najdeme se ?
halogen(23)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Poslusny sub
Jakožto mladý, poslusny a ucenlivy sub, hledám madam, nebo pána z Plzeňského kraje na víkendové akce, jsem velmi učenlivý a velmi rád se vámi nechám vychovat podle vašich představ, páru se také nebráním. V týdnu jezdím pracovně po Evropě, ale bývám v kraji i uprostřed týdne. Má kontrola i když budu na cestách je v případě vašeho zájmu samozrejmost. Jakékoliv dotazy velmi rád zodpovím a foto na vyžádání rád zašlu. Vzít případného pána, či paní sebou na cestu také není problém.
dwaid(52)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám ženu 50+ silné postavy subinku s opravdovým zájmem o BDSM, nejlépe vdanou, která nechce na svém vztahu nic měnit, ale které chybí obdiv a péče Pána, pro kterou není oddanost jen prázdná fráze a má ráda fist i výprask.
MirekSFantazii(27)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Víc než jen sex
Zdravím a přeji Ti příjemný den. Pro společnou budoucnost hledám přirozeně dominantní a inteligentní partnerku. V životě jsem normální muž se zaměstnáním, které mě baví, a pasivními i aktivními zájmy. O partnerku rád pečuji a snažím se, abychom byli oba šťastní - i mimo ložnici. V sexu jsem ze své povahy sub a mentálně mě to naplňuje. Jednoduše rád zlobím, provokuju, ale i sloužím nebo přijímám trest od krásné ženy s osobností. Pokud jsem Tě zaujal, tak více o mně najdeš v profilu.
Waltari(46)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu, které bych mohl poslušně plnit všechny její sexuální přání a fantazie. Buď virtuálně nebo i reálně. Zbožňovat a uctívat ji, jako svoji královnu, svoji bohyni.
Predcom(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
Darq(42)
Switch muž hledá masochistickou ženu
Děvku pro všechno
Přijmu do služby otrockou děvku z Prahy, do 40 let. Náplní tvojí činnosti budou lehčí domácí práce, moje absolutní sexuální uspokojení (rovnou zapomeň, že existuje slovo 'ne') a občas dostaneš nařezáno (když uděláš něco špatně, budu mít špatnou náladu nebo se budu jen chtít pobavit). Pokud víš, kde je tvoje místo, jsi na toto stavěná nebo by se ti zkrátka hodila práce, tak se hlaš.
Diag: B43