Seznamka

Marker1127(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám Tě
Pěkný den přeji. Hledám subinu s kterou bych mohl navázat na mé skušenosti s BDSM. napiš, budu čekat.
Xander42(29)
Caregiver muž hledá little ženu
DDLG/CGL
Zajímám se především o psychologickou stránku BDSM a mentální stavy které tyto praktiky umí přivodit. Hledám (spíš introvertní) slečnu - little, na dlouhodobý DDLG/CGL vztah. Normální vztah na veřejnosti, D/s v ložnici i v soukromé části vztahu. Podle toho co montálně dává smysl. Jsem hodně specifický druh Dom: mix učitele, opatrovníka a průvodce každodením životem.
Klukzeseveru1(32)
Sadistický muž hledá little ženu
Kde se schovává moje holčička?
Sháním svou little, pet, nebo spankee. Nemusíš mít zálibu ve všem, najdeme společný průsečík našich tužeb. Jsem sice od přírody dominantní ale taky care giver a tvoje potěšení (ať už se nachází v čemkoli :)) je i mým. Jsem vysoký, inteligentní a pohledný muž 32 let. Hledám nejlépe dlouhodobý mileneck vztah bez narušení soukromí. Jestli máš zájem pošli svou fotku a na oplátku pošlu já svou. Těším se na tebe...
vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
marwille(34)
Switch muž hledá switch ženu
Krásně nemravná žena
Krásné odpoledne, pokud by se tu našla žena, které se líbí věci jako je pás cudnosti, strapon, nucený orálek, hračky a scénáře, budu rád, když napíšeš. Já jsem switch, je mi 34 let, 182/93/16, bez dětí, mam menší firmu, miluju vodní sporty.
honziiik(32)
Switch muž hledá dominantní ženu
Hledám ženu, která má ráda věci pod kontrolou :)
Rád bych poznal bdsm pozitivní ženu. Hlavní je abychom si sedli lidsky a ostatní už se uvidí. Nejvíc mě láká vztah, kde by mi partnerka omezovala orgasmy a líbí se jí hrátky s mužským pásem cudnosti. Ostatní je na domluvě, co se týče bdsm, tak jsem dost otevřený i k dalším praktikám. Já sportovní postava, mladšího vzhledu. Napiš a uvidíme :)
Zeu5(28)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Najde se zajímavá submisivní osoba z Moravskoslezského kraje? Více detailů ve zprávách :)
martasdom(39)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Někoho fajn
Rád bych potkal zajímavou ženu. Co mě baví a co mám rád, tak primárně sub masochistku, bolest, ponižování a používání. A to v jakékoliv formě. Vše je o důvěře a ta se musí budovat. Více asi osobně, nejsem žádná mánička, tak zvaž zda vůbec odepsat, jsem prostě kus chlapa. A taky nejsem vanilka co se bude pak ptát zda něco může nebo ne, rád si beru to na co mám chuť a proto hledám takovou co hledá takový druh vztahu.
MTP(33)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Brno Real ... Já sub
Hledám někoho k sobě, někoho komu budu moci sloužit a to i sexuálně.
Nore12(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Vzrušení BDSM
Čus, rád bych našel submisivní ženu. Nejlépe málo zkušenou v BDSM. Na různé praktiky a posouvání hranic. Ze začátku na psaní a potom se uvidí. Jde mi jen o mučení BDSM atd ... Žádný vážný vztah nehledám. Měla by jsi být z okolí zlínského kraje
Pragueman(36)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 36, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
idrasil(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Není zde zaběhnutá či opuštěná subinka která postrádá svého pána?
Vanaken(44)
Switch muž hledá switch ženu
Nejen z BDSM živ je člověk
...a proto hledám někoho na mnohem víc, než jsou pouta, výprasky, ponižování, hry a sex. Pojďme si to všechno zpestřit a okořenit i vážným, partnerským vztahem. Holky, troufne si některá nebo už je to moc tvrdý SM? :-)
moloch88(34)
Switch muž hledá switch ženu
Najde se nějaká bondage pozitivní slečna?
Ahoj, jsem tu krátce, doposud o mé "zálibě" v BDSM nikdo neví a byl jsem v užívání s ní bohužel odkázán zatím jen sám na sebe. Takže můžeš být první, s kým si o tom byť jen pokecám :) Osobně v BDSM neinklinuji k bolesti, výpraskům, ponižování nebo k soustavné dominanci z žádné stran (snad jen jako vedlejší efekt), ale spíš si užívám např. znehybnění, omezení pohybu a ovládání atd. ať už jako darovatel nebo jako obdarovaný... Takže budu rád, když se mi ozveš ;)
Dom.G(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Spank
Hledám slečnu, která občas potřebuje dostat klasický výchovný výprask.
Saddan1(45)
Sadistický muž hledá masochistickou ženu
Hledám kamarádku masochistku
Inteligentní, komunikativní a inspirující. Na všem se dá najít něco krásného, i na bolesti a ponížení. Pokud si dáme tu práci, něco krásného můžeme prožít (možní i žít).
Vocasek(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
subinku
Je ti 18 až 30 a hledáš stálého pána třeba i s vyhlídkou vztahu? Pár kg navíc není překážkou. I baculky mají své kouzlo.
Zamcenyparohac(41)
Submisivní muž hledá hotwife ženu
Láskyplný Femdom vztah
Rád poznal přirozeně dominantní ženu, za účelem laskyplneho vztahu. Rád bych našel ženu, které bych se mohl oddat tělem i duší. Ve vztahu jsem připraven snášet pro svou partnerku veškerá příkoří, se stupnujici se láskou stoupá má submisivita a oddanost. Rád předám klíč od pásu cudnosti. Vztah pro mě znamená naprostou oddanost partnerce. O partnerku vždy rád pečuji, starám se o její pohodlí a pohodu. Nabízim s svou věrnost, polehlivost, inteligentci, pracovitost. Rád vařím, nakupují i uklízím.
panQ(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pozvolné budování intimity a poznávání se na bázi Ds vztahu. A dál se uvidí.
Clarc(28)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Mladší slečna na pokec
Hledám mladší subinku na pokec, příběh a případně online lekce. Pokud chceš vědět víc, tak neváhej napsat ;)
abies8(59)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Submisivní ženu
Hledám submisivní ženu bez rozdílu věku, v podstatě odkudkoliv z ČR, která hledá přirozeně dominantního muže na dlouhodobý Ds vztah, časem možno i společné soužití. Jsem zkušený, 59 let, rozvedený, mobilní, zajištěný, spolehlivý a časově flexibilní. Další podrobnosti ve zprávách.
ThomasFin(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Studentka
Ahoj, hledám mladou submisivní studentku, klidně nezkušenou, co chce poznat víc ze světa BDSM, jako učitel tě rád provedu, umím pochválit utěšit, ale i trest rákoskou tě může potkat.
Martins48(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
DS trvalý vztah
Hledám přirozeně submisivní inteligentní bezdětnou ženu, nekuřačku, která chce rodinu a vlastní děti.
dr-czina(33)
Dominantní muž hledá switch ženu
Vážně
Hledáš někoho rozumně ulítlého komu by jsi se mohla svěřit? Nebo jít společně na nějakou akci? Jsi schopná se reálně sejít? Jestli ano, tak je to dobrý začátek. Mohl bych ještě napsat, jestli také chceš vážný vztah, ale oba víme, že to potřebuje čas na prozkoumání vzájemné chemie. I když tě nebere hraní na doktora, tak by jsi měla minimálně mít pozitivní zkušenost s klysma (detox - nehledám špinavé praktiky). Důvěra, komunikace, intimita přeji ti spoustu lásky. H ps. Napiš, budu se těšit.
Diag: O4