Seznamka

Taon(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
ddlg
DDLG vztah Hledám dlouhodobý vážný vztah s prvky DDLG. Hledám ženu 25 -45, spíše introvertní povahy a štíhlé postavy. Moje pojetí DDLG je na pomezí něhy a perverze. Preferuji poslušnou holčičku, která je snaživá, překonává svoje hranice a touží po blízkosti a pochvale. Jsem pohledný, s dobrý zázemím, velmi nekonvenční a otevřený. Zajímám se o psychologii a neustále něco studuju z různých oborů. Jsem velmi komunikativní, ale netrávím čas příliš na večírkách. Prosím o foto.
passmin(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Buďte mou paní...
Toužím poznat dominantní ženu, která si mne vychová k obrazu svému, která se stane mou Paní privátního života, jež budu uznávat a ctít. Dominantní ženu, jíž budu posluhovat, uspokojovat její touhy a přání, plnit její příkazy a přijímat odměny i tresty…
ikobara(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Vztah / deepthroat
Jsem inteligentní, pohledný a v intimní rovině dominantní muž štíhlé sportovní postavy. Mám rád, když ženu vedu k tomu, jak mě má uspokojovat.Líbí se mi to vedení, učení a té, že ona se snaží vyhovět, být pro mě ta nejlepší.Jsem monogamní, takže v jednom čase hledám pouze jednu. Mám rád hluboký orál a líbí se mi, když mohu tuto dovednost s někým trénovat. Půjdeme krok po kroku, až se naučíš nechat si sperma nastříkat přímo do krku. Nesmí ti vadit, že se můžeš u toho i pozvracet, to k tomu patří.
Marty666(32)
Switch muž hledá submisivní ženu
Vztah
Ahoj, rád bych našel dívku se společnými zájmy na randění, výlety dovolené a kdo ví, třeba mnohem víc než to. Důležité je abys byla bdsm pozitivní, protože vztah bez toho mě již nedokáže naplnit. Nikdy jsem nebyl nikomu blíž než subince, která mi tolik důvěřovala že se mi plně oddala a ani jsem nikoho blíže nepoznal. Subinka by jsi měla být jen v erotice, jinak normální, sebevědomá aktivní dívka. Mě je 30, mám slušnou práci, auto, kolem sebe fajn lidi. Zkušenosti s BDSM vztahem také;)
immobis(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Živý balík
Hledám někoho, koho baví absolutně znehybnit. Spoutat, přikurtovat, izolovat od okolí, pevně a nekompromisně. Koho by bavilo uvěznit mě ve vlastním těle, kdy ztratím kontakt s okolím a pojem o čase. Nejdřív nasdílet představy.
Elendil(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní kamarádku
Najdu zde dominantní kamarádku s fantazií na pravidelné hraní? Vlastní prostory samozřejmě mám ;-)
panko76(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Veselá subinka
Ahoj, hledám zábavnou subinku pro vše hezké. Víc přes zprávy pak osobně.
scattt(46)
Switch muž hledá submisivní ženu
Fanynka na piss a scat
třeba tu přece jen jsi... a nedaří se ti najít si někoho s podobnými zájmy. Hledáš někoho pro své zvrhlé potřeby, pro které nemůžeš najít pochopení, natož zájem? Nebo je nemůžeš dokonce ani vyslovit, aniž by jsi riskovala vztah? Pak napiš o to, co bys ráda z těchto a z podobných... běžně nepochopených zálib:-)
Modrá tantra(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Od Prahy po Liberec
Uvítám sympatickou sub. či switch ženu k občasným zážitkovým schůzkám, které se mohou postupně a s rozumem vyvíjet od tantry k bdsm. Zdraví, slušnost, spolehlivost, empatie, diskrétnost, čas v týdnu dopoledne výhodou
Mainson(35)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám svou paní
Jsem oddaný muž, se smyslem pro spolehlivost a čest. Záleží mi na tom, abych vyhověl a docílil spokojenosti. Jsem empatický a byl bych rád, aby nás to spolu bavilo.
Dominant359(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pravidelné ponižování
Hledám ženu, slečnu kterou vzrušuje perverzní ponižování nikoli mlácení a modřiny. Více v mém dotazníku. Pokud jsi switch, jedině dobře. Občas výměna rolí není na škodu. Jsem sportovec, nekuřák a alkohol mi také nic neříká… V perverzních hrátkách jsem hodně dominantní, v běžném životě jsem spolehlivý, inteligentní chlap co se umí postarat o rodinu.
AllWhatYouNeed(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Spřízněná duše
Vysoký sportovec, a nekuřák bez závazků, se sklony chovat se dominantně v momentě dosažení jistého stupně intimity a důvěry... se porozhlíží po spřízněné duši. Ve vztazích s vanilkovými ženami mi vždy něco chybí... není tam ta hloubka odevzdání a skutečně silné vzájemné pouto. Pokud teď cítíš jemné mravenčení kdesi v mozku, napiš mi prosím.
cba(48)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jeden snad symp. by rád poznal sympatickou, submisivně založenou ženu na stálý milenecký vztah, klidně taky zadanou nebo vdanou, která postrádá dominantního muže, potřebuje cítit, že je chtěná a sama toužit po oddání se svému pánovi... Důležité pro mě je, abychom si taky měli co říct... Budu rád, když budeš hravá a s touhou i po perverzním hraní. Tajný, ale opravdu stálý a pevný vztah plný citů a chemie. Snad nám více napoví vzájemné představy písemně, nebo ještě lépe osobně.
Miloš(50)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Spanking
Hledám subinku na pravidelné výprasky.
sklenicka(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní kamarádku, výhledově na vztah. Foto a vice na profilu. Praha blízké okolí.
Jenny-tranny(37)
Switch muž hledá switch ženu i muže
ABDL
Ahoj, najde se někdo fajn, kdo se zajímá o ABDL? A mám ráda obě role...
Blueroad(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jsi submisivní žena?
Ahoj, je Ti 45 - 62 let, jsi pohodová, mazlivá submisivní žena, která touží po hezkém vztahu a občasných schůzkách s dominantním mužem? Jsem spolehlivý, trpělivý s laskavým až pečovatelským přístupem. Nechci aby ses něčeho bála a byla ve stresu. Naopak. Jde mi o to, aby sis to ve své roli užila, bylo Ti se mnou hezky a cítila ses v bezpečí. Budeš mi plnit má přání a rád si s Tebou pohraji, ale jen tak jak zvládneš a sneseš. Láká Tě to? Napiš mi a vše v klidu probereme. Těším se na Tebe;o)
j-m-g(39)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Bdsm
Ahoj, je zde masochistka z Jižní Moravy. Hledám ženu co opravdu miluje bolest. Nebo by chtěla být plně ovládaná. Na věku a postavě nezáleží. Napiš mě co hledáš ve světě bdsm.
kenichi(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
subka nebo switchka
linej a sobeckej hleda svoji nejoblibenejsi hracku..
Krkavec(41)
Dominantní muž hledá dominantní ženu
Pán
Hledám subinku, která mi bude sloužit
honza.opatrny1996(27)
Switch muž hledá spankee ženu
Kamarádka, Praha
Ahoj, měřím 178cm, je mi 27 let, bydlím v Praze, mám VŠ a sportovní postavu z pravidelného posilování a plavání. Hledám holku, kterou baví výprasky. Jsem switch, v obou rolích mi záleží na plnění představ druhého člověka a abych mu dával dostatek pozornosti a péče. Hledám někoho na kamarádství, ale klidně i na něco víc, když si sedneme. Rád trávím čas v kině, v přírodě, na koncertech, ale i v BDSM klubu nebo nějaké akci od Hellu. Budu rád, když napíšeš a pomalu si vyjasnime své představy
dungeonkeepercz(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku z Brna a okolí
Zkušený, otevřený vždy mluvící pravdu, se smyslem pro humor (kde končí legrace já mám ješte afterparty). Žijící nebezpečný život, hledá někoho kdo mu poškrábe záda (hezky) a bude si s ním užívat vše možno co může tělo potěšit a rozehřát. Můj život má jen takovou cenou, kolik životů jsem zachránil :-).
Atramo(53)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Masochistku - Spank, sex a další
Hledám ženu, více masochistku než submisivní, více akční než pomalou pro opakovaná setkání dle dohody a možností, Původním akcím bez vztahu může slušet i důvěra a přátelství. Ženu štíhlejší nebo sportovní postavy.
Pragueman(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 37, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
Zvoník od Matky Boží(41)
Switch muž hledá sadomasochistickou ženu
Něžnou a usměvavou sadomasochistku
Vše ostatní mám v profilu. :-)
Diag: O4