Seznamka

subikjiri(40)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Kladno-Stochov
Nesveze mě někdo a po cestě mě ohne přez koleno a dá na holou?
Maehwa Equinox(25)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Nějaký/á kamarád/ka z Ústí nad Labem?
Ideálně se společnými preferencemi (viz dotazník)
Bastinado1(40)
Dominantní muž hledá switch muže
Hledam otroka
Hledám štíhlého otroka, kterého budu svazovat a mučit. Rád dávám výprasky. Moje představa je taková, že si tě nejdříve svážu a budu tě různě mučit podle předchozí dohody. Jsem hetero, takže mě tvoje péro a zadek vůbec nezajímá. Ale svíjení tebe v poutech, kdy se nemůžeš bránit a budeš ponižován a trápen, to ano. V druhé části naší schůzky bych si rád vyměnil role. Líbí se mi být v roli zajatce, kdy budu svázaný. Ty mě budeš osahávat všude po těle a dlouze mi jemně honit péro. Nakonec mě vyhoníš.
horizont16(38)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám staršího dominantního muže na pravidelné scházení
zmrd-pro-vas(51)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Submisivní zmrd
Starší, submisivní, tlustý zmrd s miničurákem a úchylkou na dámské oblečení, hledá dominantního pána, pány, pár, případně i společnost. Vzrušuje mě nucená nahota, ponížení, drsný sex, piss, plivání, facky, obojek, vodítko, nucené práce atd. Čím více mě ponížíte, tím budu štastnější. zmrd
Sinkvili(24)
Dominantní muž hledá submisivního muže
hledá se sub Praha
Hledám suba na hraní, místo mam, ideálně pravidlné akce sedneme-li si. Zaměřené na CBT, pot, piss ... Vše dle dohody
zdenyss(62)
Submisivní muž hledá sadomasochistického muže
dominant?
Hledám přirozeně dominantního jedince, který mě bude využívat (i pod pohrůžkou násilí) ke svému osobnímu uspokojení v BDSM a dovede mě z postavení submisiva až do postavení otroka. Jsem sice starší, výkonný a bohužel bez místa, ale mobilní a časově flexibilní..
minia66(55)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
sub co potřebuje být užitečný
já submisivní, s mikropenisem, potřebuji být prospěšný muži nebo ženě, ústy nebo i jinak... mám rád holčičí kalhotky, jakékoli prokazování oddanosti a úcty k muži nebo ženě, plnit jejich přání, ústy dokážu hodně... avšak zdraví a jeho ochrana je pro mne zásadní... zajímá mne také i jen dopisování na témata submisivita, sissy, piss atd.
Rostislav(67)
Sadomasochistický muž hledá masochistického muže
Spanking
Hledám kluka, muže (do 55 let), který chce dostat výprask na holou od zkušeného pána.
Pigtail(41)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám dominanta
Roleplay, bondage, trestání, edging ...
sxyone2(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Otrok
Prosím o službu.
subikjiri(40)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Kladno-Stochov
Dobrý den hledám nahou službu u kohokoliv. Možné i venkovní použití. vše bezestop. Nebráním se skoro ničemu. Ostatní po domluvě. Orál jen svázaný a donucený
Luky-sub(33)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Klinik, vyšetření
Rád bych se seznámil s někým, kdo dělá vyšetření, perverzní prohlídky, klinik.... Je mi 33 let a rád se stanu Vašim poslušným pacientem, Vše je na dohodě, vzdálenost také, jsem ochotný se přizpůsobit a domluvit se na všem. Děkuji.
Foxíček(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
První zkušenost?
Zdravím, hledám dominantního jedince, co by si se mnou chtěl trochu pohrát. Nemám zázemí ani moc hraček, za to jsem velmi zvědavý a odhodlaný vyzkoušet co si pánovo srdce ráčí. Nejvíc mě láká bondage, deprivace, breathplay, dog/ponyplay. Pokud však dost neutáhneš obojek, snadno ti zdivočím. Jsem pro jednorázové i dlouhodobé akce. Chceš si pohrát, napiš.
Revenge.Gabriel(31)
Switch muž hledá submisivní ženu i muže
Volný čas
Zdravím. Hledám spřízněnou duši pro trávení společného volného času a časem třeba i trošičku více. Pokec u piva/kávy, procházky, kino/koncerty.
Ellenei(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Extrem perverz
Hledám dom. muže, pár, více lidí. Hledám extrémní zvrácené uchylné zacházení, výkaly, zvratky, špína, nelidské podmínky, nejlíp farma, statek, zvířata. Jsem otrok na cokoliv absolutně bez limitů, proto hledam někoho kdo nemá žádné zábrany a těší ho totální utrpení otroka hnusem, týrání bez limitů, možnost filmy, fotky, nabízení, veřejné wc. Prosím hledam totální zvrácené extrémy
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
rhean17big(45)
Switch muž hledá sissy muže
Cosplay Domina Sissy
Hledám inteligentního, diskrétního, submisivního muže, který by si chtěl zahrát na Sissy a její Dominu (můj kostým viz foto v profilu). Hledám Sissy, která je Pohledná, v Podpatkách, Punčochách, Paruce.... zkrátka žádný medvěd v ženských šatech :) nabízím Přísnost, Přivázání, Potrápení, Poplácání, Pokouření... konkrétní náplň hry je věc domluvy, důležité jsou vzájemné sympatie, otevřený jsem lecčemu.
smile63(58)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
pravidelné akce
Každou středu ve večerních hodinách je možné pořádat u mě akce BDSM.
pánMordoru(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
submisivní cuckold nebo Kanda pár
Jsem dominantní muž a rád bych zde poznal submisivní pár z Prahy
Diag: O34