Seznamka

Bimaledom(45)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu i muže
Sub/Masochist(k)u
Hledám subinku, nebo subíka, klidně i pár. Mám rád ponižování, i fyzickou bolest, jakékoliv perverze a fetiše, rád objevuju a posouvám hranice.
Praguetos(42)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub Pro Pána
Chtěl bych poznat pána, který si mě vychová, bude si se mnou hrát, ponižovat mě, svazovat, hrát si s mým penisem, určovat kdy se můžu a nemůžu udělat, nutit mě k nahotě, klečení, zavírat mě do klece nebo poutat k topení, dělat si ze mě pejska, využívat mě ke své spokojenosti a učit mě poslušnosti. Vše ostatní v mém profilu.( I na delší setkávání) Děkuji za zprávu. Subík
Spanker1234(53)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám poslušného suba
Pán - dominant se rád seznámí se subíkem, který potřebuje pravidelně uspokojovat své masochistické potřeby. Budeš trestaný pravidelnými výprasky (střední až hard intenzity) a ponižovaný svým Pánem. Další mučení bez poškození zdraví je možné.., záleží na vzájemné dohodě.
sxyone2(39)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Otrok pro Pána
Otrok se zkušenostmi v bdsm, bez zkusenosti s panem, hledá Pana na svou občasnou vychovu. Ideálně Praha 4 a okolí. Dekuji.
Marnelo18(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Mladý submisivní sportovní kluk hledá Dom.
Zdravím, jsem sub bi kluk 18let/180cm/65kg.. Hledám zde někoho kdo by si chtěl vychovat suba k obrazu svému. Popřípadě 2 suby. O zkušenostech, praktikách atd bych se rád pobavil již ve soukromých zprávách. Děkuji.
bohunka(50)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Najdu Pána
Sissy miminko a služka, poslušná, stydlivá, pokorná, štíhla (celkem), oholená, zamčená, nevychovaná a... Prostě hledám Pána, který by si mou výchovu užil...
Obedienthorse(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Muž a kůň
Při ranním běžeckém tréninku jsem si uvědomil, že mít v hubě udidlo a být ovládaný svým Pánem je pro mě opravdu silná touha. Běh v postroji, poslušnost, důvěra a přísnost, kontrola a ovládání tréninku, jídla, odpočinku, sexuálního vybití... Maraton zvládnu asi za čtyři hodiny, ale běh v poutech a s bičem za zády, to by pro mě byla zcela nová disciplína. 50 let. 175cm. 70kg. Pane
Asta(37)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám muže na lekci bití. Rád bych, abys mě svázal ruce za zády a pak mě bil různě po těle. Rány raději menší, se vzrůstající intenzitou, ať víc vydržím. Preferuju bití rukou, ale můžeš vzít do ruky i důtky, bičík nebo plácačku. Profackuješ mi tváře, prsa, břicho, záda, zadek, ptáka i koule. Když se ti svalím, čapneš mě za vlasy a znovu si mě postavíš. Pokud nebudu stát, jak si přeješ, chytneš mě pod krkem, za bradavky nebo koule a narovnáš si mě. Více na profilu.
darkhard(36)
Dominantní muž hledá submisivního muže
sub na kontrolu
Zdravím vás, hledám mladého suba, který je ochoten a schopen předat svou kontrolu do mých rukou. Dohled přes mobil, kontrola polohy, používání aplikací, na můj rozkaz fotky dle přání, kontrola sexuálního života, fyzické cvičení. Vše postupně, tak jak nám to bude vyhovovat. Ideálně několikrát měsíčně i osobní kontrola. Já 36 let, Praha
morbie(40)
Switch muž hledá dominantního muže
Sluha, uklízečka
Dobrý den, nevyužil by někdo občasného sluhu či uklízečku se zájmem o masky, latex a (zatím) nulovými zkušenostmi s mužem? Můžete být i pár, prozatím hledám jen uplatnění svého submisivního já a dále se uvidí dle sympatií a potřeb zúčastněných:) Já VŠ, normální postava, snad inteligentní, pečlivý, učenlivý a diskrétní.
curakis(49)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub otrok hledá trvalý výcvik
Hledám silně dominantního Pána, který si mě vycvičí v oddaného otroka, pravidelné lekce, pomůcky mám
sublukas(25)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám někoho kdo by mě pevně svázal, dal mi do pusy roubík a zavázal oči a takto bezmocného mě držel několik hodin
ingjack(60)
Dominantní muž hledá switch ženu i muže
skupina bez tabu
najdu na valašsku skupinu, která má ráda bdsm a byla by ochotná vzít mezi sebe switch muže?
Argos(38)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám submisivního kluka
Na občasné a časem třeba i častější akce hledám mladého drobného submisivního kluka, který by mně byl částečně otrokem, částečně zvířátkem, hračkou a miláčkem. Chci si s tebou hrát, zneužívat tě, trápit, ovládat tě, ale i hladit a laskat. Měl bys mít klučičí vzhled, málo chlupů, hladkou tvář, prdelku a koule. Více v profilu.
Analnistenatko(28)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Ahoj
Ahoj, hledám silně dominantní ho pána, který by se mě ujal. Jsem anální kurva co potřebuje pevnou ruku a tvrdý výcvik. Miluju výprasky, nucenou nahotu, ponižování, potupné tresty, znásilňování, anální drezúra, výlety v lese kde mě budeš mít na vodítku a v zadku budu mít kolík s ocáskem a v puse roubík.
Spanker1234(53)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledáš přísné výprasky z ruky svého Pána?
Zdravím všechny subíky/masochisty. Kdo potřebuje častější výprasky s postupně se zvyšující intenzitou bolesti? Od výprasku rukou až po mrskánní masivními koženými důtkami..? Bez sexu a svazování. Těším se právě na tvou odpověď!
Staršísub(51)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Nekdo dominantni?
Najde se někdo dominantní pro suba silnější postavy 51 let z české lípy na lekce někde venku v lese ?
Sub.1980(41)
Submisivní muž hledá dominantního muže
sub hleda Pana
Jsem poslušný zenaty sub 41 let. Hledám staršího Dominantního muže s místem pro pravidelné diskrétní schůzky
CharlieClare(31)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Submisivní sissy hledá pána
Ahoj, hledám pána, kterému bych třeba přes víkend mohla sloužit jako jeho služka
MTP(34)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Brno Real ... Já sub
Hledám někoho k sobě, někoho komu budu moci sloužit a to i sexuálně.
Diag: O34