Seznamka

Mr.Lbc(44)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Rád poznám submisivního kluka, kterého láká být v roli poslušného otroka, vychovávaného studenta, stydlivého pacienta na preventivní prohlídce u perverzního lékaře apod. Nehledám žádné extrémy ani špinavé praktiky, jde mi pouze o BDSM formou různých her. Mezi mé top patří výchovné výprasky, perverzní prohlídky, kolíčky, hrátky s bradavkami, nucené dlouhé dráždění péra i dírky, oddalování, foot, mazlení se znehybněným subíkem, nahota suba, ponižování, posluha... Vše je na vzájemné domluvě.
12345(30)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sissy hledá Pána
Převlékám se za ženu a hledám dominantního chlapa na dlouhodobé schůzky, který by chtěl mít klíčky od mého pásu cudnosti.
ciope(40)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledam dom muze.
Dobrý den. Rád bych poznal dominantního starsiho muze co má zkušenosti a vycvici si ke k obrazu svému. Preferuji hlavně stalost .
Rostislav(67)
Sadomasochistický muž hledá switch muže
spanking
Hledám kluka (19 - 55 let), který chce dostat výprask na holou od zkušeného pána se zázemím.
immobis(42)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Živý balík
Hledám někoho, koho baví absolutně znehybnit. Spoutat, přikurtovat, izolovat od okolí, pevně a nekompromisně. Koho by bavilo uvěznit mě ve vlastním těle, kdy ztratím kontakt s okolím a pojem o čase. Nejdřív nasdílet představy.
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Otrok na reál?
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
subbisexpervers(52)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Sub pervers hledá dom i switch muže či ženu
Ahoj, jsem rád jako čubka, nahý s obojkem na krku, výprask s citem, BDSM, tahání za vlasy, prznění, piss, pervers, tvrdší sex, oral, anál, vzrušuje mě sledovat videa animal sexu na netu... Jsem 52 letý, menší atletické postavy, hledám real akci. Děkuji.
hymil(44)
Dominantní muž hledá switch muže
D/s Brno
Hledám dominantního/switch muže v lokalitě Brno-střed (Veveří, Ponava, Černá Pole).
zmrd-pro-vas(52)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Dostanu šanci?
Jsem submisnivní, momentálně zcela vyholená děvka s malým pérem a radá bych zde našla pána, který mě zcela ovládne. Mám slušný příjem, jsem učenlivá, čistotná a připravená se vám zcela odevzdat. Vzrušuje mě: ponížení, nucená nahota, nošení dámského prádla, urážení, facky, plivání, piss, hluboký orál, výprask, svazování, fist, anál, atd. Dejte mně šanci, vás přesvěčít o svých kvalitách. V rámci ČR přijedu kamkoliv na přijímací pohovor a pokud uspěji, můžeme ihned podepsat otrockou smlouvu. M
Zvoník od Matky Boží(40)
Switch muž hledá switch muže
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání.
sedlm(39)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Nechám se dnes svázat
Ahoj, zrušila se mi dnešní akce. Jsem sub, baví mě spoutávání, svazování, fólie, mumie, masky. Neměl by někdo chuť dnes něco společně podniknout? Mohu dojet.
mrknovo(38)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Dominantní pár
Hledám dominantní pár, který by mě svázal a použil jako nábytek při sexu.
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi je využít, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet (dotazník). Jsem svobodný, bez závazků, mobilní. Více ve zprávách
jayci(39)
Dominantní muž hledá cuckold ženu i muže
Cuckold pár
Hledám cuckold pár s hotwife, kde on je sub, bude hračka, mlácen ponížen. Ideálně lehký sadismus a mučení. Já silně dominantní.
dominantnimens(58)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám nového otroka.
Stále hledám nového otroka, který touží se mi poddat, minimálně na zadku může mít stopy po výprasku, je schopen dojíždět na lekce a je zcela zdráv. Případná nezkušenost nevadí. Čím štíhlejší, tím lepší.
milhaus83(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Sbmisivní hledá Dominanta/Dominu
Dobrý den, jsem sub otrok 39 let, a hledám dom Pána či paní na lekce.
Bimaledom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
Hledam sub/masochistu(-tku, -ty)
Hledám subinku, nebo subíka, klidně i pár. Mám rád ponižování, i fyzickou bolest, jakékoliv perverze a fetiše, rád objevuju a posouvám hranice.
Foxíček(19)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Nová zkušenost
Zbožňuju všemožné svazování, svazování, breathplay, kůži a latex. Nějakého roleplaye a mučení se určitě taky nezaleknu. Nehledám vzájemný sex ani výprask, ale když se člověk nemůže ani pohnout, nic nenadělá. Určitě uvítám kreativní přístup, ještě mám co objevovat. Jsem časově flexibilní a jsem ochotný případně dojíždět 1h z Prahy. Nemám prostory ani příliš hraček. Pokud jsme se shodli a chtěl bys mě dostat pod ruku, víc v dotazníku ;d.
Mark33(45)
Dominantní muž hledá switch ženu i muže
Perverzní hrátky ve třech...
Hledám sympatický pár na hezké perverzní hrátky ve třech. Preferuji dlouhodobé přátelství ale ani jednorázové akci se nebráním. 100% zdraví a diskrétnost zaručuji a též požaduji. Vlastní nerušené zázemí mám k dispozici.
aspp(39)
Dominantní muž hledá masochistického muže
Hledám mladého fit chlapa, suba, pasiva, masochistu. Nehledám jednorázovky, ale někoho s kým si budu rozumět a postupně partnerský vztah. Pouta, provazy, výprasky, svorky, vosk, led, tvrdé deepthroat, testy fyzičky atd. Mělo by se s tebou dát normálně fungovat, ale měl bys chtít dostávat i hodně do těla.
Diag: O39