Seznamka

ingjack(62)
Dominantní muž hledá switch ženu i muže
bez tabu
Hledám skupinu, kde není nic tabu, ženy, muži, páry pro vše co jde vymyslet a realizovat společně. Jsem starší, ale mladí mi nevadí (18+). Morava
PánAVládce(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
Hledám otroka
Máš prostory? Pozveš mě k sobě a necháš se obodovat v nejrůznějších disciplínách: anál, orál, piss, plivání, facky, pohlavky, submisivita, bolest... Disciplíny můžeš i navrhovat, důležité je, že o každou facku musíš požádat, nedělám nic, o co sám nepožádáš.
Bosý kluk(47)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu i muže
Falaka
Chodím bos a chtěl bych potkat člověka, kterého při pohledu na má bosá chodidla napadne jediné - touha je zbičovat. Uvítám kamarádství a výlety.
TomDog(23)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Suban hledá dom psavce
Hledám psavýho borce, co si rád píše příběhy, zážitky, nehledám žádnej real, mám s kým sexovat:)
flyer2121(22)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Nějaký dom z okolí pro suba začátečníka?
Ahoj, rád bych našel někoho dominantního, s kým bych mohl něco vyzkoušet a přiučit se. Podmínek moc nemám, ale ideálně buď fit. Díky
hymil(46)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Switch muž pro Dom muže / pár MM
V sexu s mužem jsem raději submisivní (příp. switch). Hledám dominantního muže (pár muž-muž) pro dlouhodobé BDSM "hrátky". Nabízím zdraví, zkušenosti, odhodlání, důvěryhodnost, loajalitu, fantazii, výdrž. Lokalita: Brno střed (a blízké okolí) Fotky ani videa nesdílím, jsem pro brzké osobní setkání.
Abelinn(42)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Ponyplay - hra na koníky
Ahoj, jsem submisivní switch, který se zajímá o roleplay, kde hraju roli koně, ovládaného zvířete. Mám rád, když mohu vydržet určitou míru bolesti nebo předvést poslušnost za odměnu ;) Mimo hru jsem přátelský a spíše introvert, což mi umožňuje být skvělým posluchačem. Rád poznám nové lidi se stejným zájmem. Pokud tě to zaujalo, ozvi se, rád si popovídám a uvidíme, kam nás to zavede.
mrknovo(40)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Otrok pro pár
Hledám dominantní pár, který by mě svázal a použil při sexu.
xnetspace(28)
Switch muž hledá dominantního muže
koulovaná
Dobrý den, Hledám někoho kdo má rád všechny možné hry s koulemi, od klasických dobře známých praktik až po nevšední. Samozřejmě vždycky to musí končit orgasmem, jinak to nemá smysl.
curakis(50)
Submisivní muž hledá sadistického muže
Sub hledá Pána co si ho vycvičí v otroka
Hledám silně dominantního Pána, sadistu na pravidelné lekce, ponižování, trestání, mučení.
tremp01(62)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
Arakimax(55)
Dominantní muž hledá dominantního muže
Žít sny....
Hledám submisivní ženu, která touží patřit dominantnímu autoritativnímu muži, která ví, že to tak potřebuje, že bez toho nemůže žít, která touží patřit, odevzdat se a přitom neztratit nic ze své podstaty a osobnosti. Nehledám nicku, ale naopak silnou osobnost, inspirativní ve své submisi, ve své pokoře a touze po odevzdání tělem i duší. Jsem VŠ, 186/86, sportovní postavy, preferuji fantazii, sdílené prožívání, vzájemný respekt, inspiraci a posouvání hranic ve všem, co stojí za to prožít....
dragon77(36)
Switch muž hledá sadistickou ženu i muže
trénink bičování
Hledám sadistu pro trénink snášení bolesti. Jsem svalnaté postavy a mám zájem o bičování svalů celého těla, do limitu intenzity bolesti, prodlužované do maxima. Bez sexu, jen mučení.
Svazman(48)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Otrok do řetězů
Hledám velmi sadistického pána, který má místo na svazování, věznění, tvrdé lekce BDSM...v žádném případě si nechci dopisovat, hledám real, dojedu na určené místo, jen si řekneme dobu lekce, jinak je vše na Vás, je mi 48 let, jsem vyšší střední postavy, zdravý, diskrétní
Mr.Lbc(46)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Rád poznám pohodového a férového suba bez závazků, klidně bez zkušeností, ale se zápalem a odvahou i něco reálného podniknout. Budeme si určitě rozumět pokud, nehledáš žádné extrémy, záleží ti na zdraví a diskrétnosti, máš rád akce spojené s tvým ponížením, šikanou a tresty, nucená nahota před Pánem je pro tebe samozřejmostí, stejně jako poslušnost. Vlastní praktiky a intenzita je pak už na vzájemné domluvě. Ideálně stálejší akce, uvítám D/S vztah.
wohlin(59)
Submisivní muž hledá sadistického muže
Muže z Liberce
Hledám muže, který mě bude mučit, svazovat, klidně i skupina
Bumbos(33)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Zdravím svého budoucího Pána! Toho, který hledá suba na bondage, ponižování, mučení, posluhu a spoustu dalšího. Hledám Pána z dané oblasti, který má k tomu všemu zázemí, je pojízdný a má i pomůcky! Hledám pravidelné schůzky!
Tomas0309(21)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Online otrok
Dobrý den, rád bych se podřídil dominantní osobě jako online otrok. Později je možný i Real.
buduposlusny(28)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Doprovod na akci a pak se uvidí
Ahoj, hledám dominantní doprovod na jednu BDSM akci v Brně. Více info do zpráv :)
aspp(41)
Dominantní muž hledá masochistického muže
Vlastnit, trápit, šukat a milovat
Hledám chlapa, kterého budu vlastnit, trápit, šukat a milovat. Mladšího fit týpka, nechlupatého, suba, masochistu, který chce dostávat do těla a který chce hledat a najít rovnováhu mezi normálním a D/s vztahem. V BDSM: bondage, různé mučení, pálící svaly po testech fyzičky, tvrdý sex. Primárně hledám vážný vztah. PS: I jemné a něžné chvíle jsou hezké.
Diag: O1