Seznamka

HledamTransSlecnu(19)
Switch muž hledá submisivní ženu i muže
Hledám mladou Trans slečnu MtF s funkčním nářadím
Ahoj, hledám mladou Trans slečnu co má funkční nádobíčko a ráda by si užila, vůbec nevadí pokud chceš jen na jednu noc nebo něco dlouhodobějšího, napiš zprávu a domluvíme se.
subikbrno11(29)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub z Brna
Hledám zde opravdového Dom pána, na opravdový D/s vztah. Pána co se mě ujme a já se mu bezmezně oddám.
Spanker1234(53)
Dominantní muž hledá spankee muže
Chtěl bys dostat výprask: Otec/syn?
Hledám kluka, jenž potřebuje pocítit údery rákosky, vařečky ne koženého opasku na vlastní kůži : holém, k výprasku nachystaném a připraveném zadku...:-) Více v osobní konverzaci.
ingjack(60)
Dominantní muž hledá sadomasochistickou ženu i muže
skupina všichni pro všechny
Najde se pár, skupina, nebo i jen manželé (bi, )bez předsudků, kteří by rádi trávili společné chvíle více jako subíci před dominanatem bez ohledů na jejich vztah? Vy všichni v roli subíků před pánem .
dominantnimens(58)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám otroka
Na pravidelnější lekce hledám pasivního, poslušného a hlavně skutečného otroka, který i něco snese a touží se podřídit svému Pánovi. Nemám zájem o tlusté a promiskuitní. Vše bez narušení soukromí a vzájemných finančních nároků.
Lalon(25)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Pondělí 24.10.
V pondělí 24.10. jsem celý den v Praze a rád bych tento den nepromrhal, rád bych podnikl cokoli v oblasti bdsm, domluvit se lze na čemkoli, rád se úplně odevzdá a čas mám až do úterka do 12. hodiny. Díky
sxyone2(39)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Otrok hleda Pana
Otrok hledá Pana. Praha 4, Benesov, Pribram. 40 let, 185 cm, 90 kg. Nepravidelně. Ponizene prosím o přijetí k výcviku.
rtep65(57)
Switch muž hledá sadistického muže
Výcvik otrokyně
hledám zkušeného dominanta-sadistu na společný výcvik otrokyně. Preferuji náčiní, pomůcky, podvazování věšení. Vlastní prostory výhodou. Úroveň, rozum, čistota, zdraví, co požadujeme i nabízíme.
nahes(48)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Nahatý otrok
Hledám uzavřenou společnost, co chtějí pro svoje pobavení nahatého otroka, subíka, ponižování, výprask na holou,...
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Otrok na reál?
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám D/s kompatibilní osobu, se kterou bychom mohli zrealizovat nějaké společné představy v rámci krátkodobějších nebo i dlouhodobějších akcí. Cítím se být submisivní, ne otrok nebo hadr. Důležité je, abychom si sedli navzájem. Něco málo o mě na profilu.
sub-taurus(35)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Zdravim. Chtel bych najit dominantniho pana, ktery me provede zacatkem BDSM praktik. Prozatim hledam ponizeni a nejake experimentovani k nalezani limitu a oboustranneho poteseni.
Teenlover(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
Hlada sa subik, subinka
Hladam mladeho subika, subinku, (aj sub parik) zatial na pravidelne stretka, casom kludne aj vztah. Potesi kladny vztah k nahote, prirode, spanku, sexu a idealne troska exhibicionizmu. Nebranim sa ani inym praktikam. Ponukam rozumnu dohodu a serioznost. Miesto, auto mam. Ty mladsi/mladsia odo mna, co najmenej ochlpenia, stihlejsia postava potesi :-)
ddan(26)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám někoho dominantního ideálně na pravidelné lekce. Jsem poměrně nezkušený, ale s trochou trpělivosti rád většinu věcí vyzkouším, vše je o domluvě. V profilu se dozvíš víc nebo se na cokoliv neváhej zeptat.
Malý Dráček(31)
Submisivní muž hledá switch muže
Kámoš na pokec
Ahoj, rád bych pokecal o nošení pásu cudnosti, oddalování a pokažení orgasmu, hrátky s koulema. Také bych rád s někým zkoušel nestříkat - podporovat se v cudnosti :) pomáhat, podporovat se nebo zase naopak dělat si naschvály.
Marnelo18(18)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
mladý otrok hledá zaučení
Dobrý den, jsem 18 letý, bi sub, (170cn/59kg) a hledám touto cestou Pána nebo Madam, co by si mě vychoval podle jeho představ a potřeb. Preferuji dlouhodobé a velmi tvrdé zacházení.
Mr.Lbc(44)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Hledám přirozeně submisivního kluka, pro kterého je top nahota před oblečeným Pánem, pokud si Pán pohraje s jeho tělem v duchu BDSM a on poslušně drží a je v roli osobního sluhy či otroka,, záleží mu na zdraví a férovém jednání. Hledám ideálně subíka na stálejší akce, nebráním se v případě vzájemných sympatií ani trvalejšímu vztahu. Více se o mých preferencích dozvíš v profilu, BDSM akce nemám přímo spojené se vzájemným sexem. Více v případě zájmu ve zprávách, vše je na vzájemné domluvě
Joker6(19)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Pás cudnosti
Ahoj, poslední dobou se zajímám o pásy cudnosti a věci, které k nim patří. Rád bych se o tomto s někým pobavil a pokud si sedneme, můžeme i něco v budoucnu podniknout.
Bimaledom(45)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu i muže
Sub/Masochist(k)u
Hledám subinku, nebo subíka, klidně i pár. Mám rád ponižování, i fyzickou bolest, jakékoliv perverze a fetiše, rád objevuju a posouvám hranice.
Praguetos(42)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub Pro Pána
Chtěl bych poznat pána, který si mě vychová, bude si se mnou hrát, ponižovat mě, svazovat, hrát si s mým penisem, určovat kdy se můžu a nemůžu udělat, nutit mě k nahotě, klečení, zavírat mě do klece nebo poutat k topení, dělat si ze mě pejska, využívat mě ke své spokojenosti a učit mě poslušnosti. Vše ostatní v mém profilu.( I na delší setkávání) Děkuji za zprávu. Subík
Diag: O33