Seznamka

Praguetos(42)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub 40 hledá Pána
Rád se nechám svázat a budu hračkou pro svého pána.
NikolaTV1994(28)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Dom muž pro trans sissy
Ahoj. Našel by se dominantní muž s oblibou ve feminizaci, výchově, roleplay a petplay co by dohlížel na změnu pohlaví u pohledné sissy? Věk od 35 výše.
Mr.Lbc(44)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Nějaký hravý subík?
Líbilo by se ti být v roli pacienta a nastoupit na preventivní vyšetření přijetím na lůžko? Přijdeš, odevzdáš veškeré věci, podstoupíš důkladnou hygienu včetně výplachu pomocí anální spr., v případě potřeby úpravu ochlupení, pak dostaneš anděla a budeš uložen na lůžko. Následně budeš v průběhu dne, případně noci monitorován a budeš podstupovat různá vyšetření. Vzhledem k tomu, že budeš pravděpodobně neklidný bude třeba i tvé přivázání, připoutání k lůžku, případně i nasazení roubíku....
nahes(48)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Nahatý subík
Hledám uzavřenou společnost, co chtějí pro svoje pobavení nahatého subíka, ponižování, výprask na holou,...
luno(43)
Dominantní muž hledá masochistického muže
Zajímavý sub/masochista na...
Jsem zkušený dominantní sadista s poměrně širokým záběrem. Dlouhodobě zadaný, na čemž nechci nic měnit, ale s otevřeným vztahem, který mi umožňuje realizovat se i jinde. Hledám tedy BDSM kompatibilní protějšek na pravidelnější hrátky. Nabídnout mohu zkušenosti, bezpečnost i schopnost používat mozek. BDSM pro mě není o sexu, ale hrátkách s bolestí, ponížením atp. Hledáš-li někoho, kdo tě bude jen tvrdě šu*ať, nebudu pro tebe tím pravým. Zbytek v dotazníku, mých fotkách a ve zprávách.
Hrabe771(29)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám páníčka
Hledám páníčka/páníčku na občasné setkání v okolí České Lípy. Více informací přes dms
HaskyVodohor(40)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Smyslova deprivace
Zajima me naproste znehybneni a ovladnuti psychiky. Rad si popovidam o tomto tematu a s rozumnym clovekem treba i zaexperimentuji. Klidne ale popovidam i jen tak. Rad poznavam zajimave lidi. Hasky.
Kvetina25(31)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Otrok hledá Pána
Hledám Dominantního Pána ideálně s pomůckama pro sebe na svou převýchovu. Jeli někdo takový zde, budu rád, když se ozve do zpráv a domluvíme se. Pěkný den
Mark33(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu i muže
Perverzní hrátky ve třech...
Líbí se Tvé partnrce fist, gyno hrátky, piss? Chceš, abych jí pěkně kundičku prstil, prohmatával, roztahoval, dráždil poštěváčka? Chceš jí při tom držet roztažené nožky nebo mi chceš u toho asistovat a nebo jí jen držet za ruku a dívat se? Pokud ano, ozvěte se. 100% zdraví a diskrétnost zaručena.
Eretz(47)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám dominanta s místem
Hledám dominanta (ne sadistu) s místem na pravidelný vymrdávání mý tlamy, krmení mrdkou, flus, piss at. - viz. dotazník.
joyriderr(26)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
TV slečna hledá pár
Ahojky, jsem 25 letá TV subinka, a touto cestou hledám dominantní pár M+Ž, kterému by mohla sloužit. Ráda bych se nejdříve sešla někde na kávičce. Rozhodující jsou oboustranné sympatie a zdraví :)
tremp01(61)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, ponížení a totální autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
Petrvyskocilu(48)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu i muže
Rad bych poslusne lizal anal
Rad bych zkusil poslusne jak cubka lizat anal, polykat chcanky, mel mackana prsa a vytahovane bradavky, dostal vyprask na holou. Najdu?
sublukas(25)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Hledám někoho kdo by mě pevně svázal, dal mi do pusy roubík a zavázal oči a takto bezmocného mě držel několik hodin
darkman5551(35)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Ovládání intimního života
hledáme slečnu, paní nebo pár pro řízení mého intimního života. Mohli by řídit, kdy budu mít sex, či jen onanii bez vystřiku, či při styku zda budu mit orgasmus, prostě do všech detailů. Nyní jsem ženatý, ale vztah nám nefunguje pouze po této stránce. Manželka souhlasí, že pokud se mi to líbí, nebude mi v tom bránit a v rámci možností vyjde vstříc, ale je to prioritně směřované na mě.
Maibo(47)
muž hledá submisivní ženu i muže
Hledám submisivní pár
Dominant hledá sub pár.
subicek07(35)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub z Tabora hleda Pana
S vlastnim mistem pro bdsm hratky vseho druhu
PonyP(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Ponyboy / ponyplay
Poník hledá trenérku / (případně trenéra) pro ponyplay. Ideálně holku (kluka) od koní nebo alespoň s kladným vztahem k jezdectví a chovu koní. Miluji fetiš jako jezdecké boty, rajtky, kůži, biče, postroje atd.
Painboy(40)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu i muže
Mučeni leštěním žaludu bez stopky
Jsem 40letý masochista. Hledám někoho sadistického a trpěliveho, kdo by mne znehybnil a mučil leštěnim žaludu, do naprostého vyčerpání. Další praktiky možné.
AndreWarane(22)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Zdravím, rozumný Dom?
Moc rád bych potkal rozumnýho dominantního jedince. Rád bych poznal své hranice jak fyzické tak psychické. S větším rozumem a důvěrou roste i odvaha :)
Diag: O36