Seznamka

seznaamenii(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
40letý VŠ hledá parťačku pro život!
Ahoj! Jsem 40letý VŠ pracující ve zdravotnictví a rád bych našel zajímavou a chytrou fajn slečnu (kolegyni?) do pohody i nepohody, která zatím nestihla mít děti a rodinu, pro trvalý partnerský vztah a společný život. BDSM v intimnostech, jinak rovnocenní partneři, vzájemný respekt, podpora a úcta. Jsem z rozhraní SČ/JČ. Potěší mě, když se ozveš, povíme si víc a poznáme se!
petplay(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
BDSM na úrovni
Rád poznám inteligentní kamarádku na schůzky u kávy, vína, večeře, nebo kultury. A pokud jiskra přeskočí, tak i u snídaně :). Vzrušuje a těší mě ovládání, řízení, ponižování a výcvik subinky. Ale s tím, aby rostla a ne byla zadupána do země. A to, aby ke mě někdo vzhlížel, se dá určitě udělat rozumněji než tak, že ho srazím na zem
regent(55)
Submisivní muž hledá switch ženu
Hledám svou královnu
Rád bych nabídl služby madam, která má zalíbení ve feminizaci mužského otroka, strap-onu, ... Které bych mohl sloužit jako její osobní otrok.
Master55(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Pohodový VŠ středního věku hledá subinku na občasné schůzky, věk nerozhoduje. NY, MB, Praha východ.
Predcom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
morghulis(40)
Switch muž hledá switch ženu
Ahoj. Nabídl bych se nezávazně switch nebo i dom dívce / ženě, která má skrytou touhu muže ovládat. Nehledám vůbec nic drsného, pouze "soft verzi" dominance ( třeba nahý pro Tvé rozptýlení (nebo i kamarádek), různé úkoly, posluhování, péče o Tebe, masáž a rovněž hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží jen na fantazii) Zkrátka vztah, kdy je žena ta co rozhoduje a užívá si muže v podřízené roli. Jsem dle okolí pohledný, sympatický, žádný pivní zpustlý soudek.
WhiteCrow(40)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
D/s vztah
Svobodný, přirozeně dominantní chlap (40/190/100) s pevnou rukou, která umí i pohladit, hledá mladší, lehce perv., submisivní ženu k plnohodnotnému vztahu s BDSM – výchova, svazování, roleplay… Najdeš odvahu napsat?
Subman760(46)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Marně hledám
Ahoj, Moc rád bych potkal nezadanou, sympatickou slečnu, která je switch nebo dom. Jinak vážný vztah se vším všudy. (Věk optimálně mezi 26-32, ale nehraje roli) Martin PS: v rámci možností pracovitý, zajištěný, fotku pošlu na mail.
vyprask-kno(31)
Switch muž hledá dominantní ženu
Výprask jako od maminky
Začíná mi dovolená a rád bych si našel slečnu, ženu, či paní, která mi naseká na holou. Já okres Chomutov, ale případně i dojedu. Chtěl bych přehnout přes koleno a vyzkoušet výprask rukou, páskem, vařečkou apod. na holou.
mladymuz(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinku na vážný vztah
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 34 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní ženu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, zároveň si Tě ale vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a neposlušnost potrestám. Ráda se v sexu cítíš použitá, podřízená a k dispozici, jako poslušná čubička, ale mimo postel chceš být rovnocennou a respektovanou partnerkou? Pak hledám právě Tebe. Nezkušenost nevadí...
JsemJovany(52)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Hledám subinku z Brna a okolí. Chybí ti svazování, výprask, bolest a ponížení? Jestli ano, tak mi napiš Můžeš být i nezkušená, rád tě všemu naučím
Vitoraz(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Najdu?
Příjemný den přeji. Trochu k mé osobě. Jsem velmi submisivní kluk se silnými masochistickými sklony. Moc rád bych poznal silně dominantní a sadistickou paní, které bych byl moc rád poslušným subem pro sexuální uspokojení a věcí na mučení i velmi, velmi tvrdého charakteru. Nechám si líbit prakticky cokoli včetně extrémů, případné feminizace, zbavení plodnosti, atd.... Nehledám jednorázové povyražení, ale dlouhodobý vztah pokud možno s výhledem navždy. Rád bych sloužil a byl vlastněn. Najdu?
Cordel68(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Kamarádku subinku
Hledám submisivní kamarádku na dlouhodobé přátelství, nucenou nahotu, výslechy, prohlídky, výprasky, SM hrátky.
Boy2266(28)
Switch muž hledá submisivní ženu
Je tady nějaká little girl..?
Hledám slečnu/parťačku, která má ráda nebo by chtěla vyzkoušet DDLG -ABDL - BDSM. Rád bych slečnu i na výlety, přátelství, a spontánní akce :-) Budu se těšit na setkání.
Honza66(33)
Submisivní muž hledá switch ženu
Hledám ženu nejlépe na dlouhodobý vztah
Info o mě a co hledám naleznete na profilu. Děkuji a budu se těšit na případné odpovědi.
Jen pro radost(20)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu
Hledám dominantní ženu, která si chce něco zažít s mladým klukem.
Hop(56)
Switch muž hledá switch ženu
Switch hledá switch
Hledám ženu přiměřeného věku na společné chvíle v provazcích. Návštěvy workshopů a akcí v Ateliéru a podobně. Časem možná i víc.
Freemind(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pojeď se mnou na výlet!
Už jsi někdy bezmocně visela mezi dvěma stromy? Máme tu léto – ideální čas na outdoorové hraní ;-) Hledám sub ženu, nekuřačku štíhlejší postavy na společný výlet. Vezmu nějaké provazy, pár hraček a dál se uvidí. Možná si Tě svážu, možná potkáme kopřivy či lísku, možná Tě potěší trocha tréninku či ponížení. Ale také umím odměnit či úžasně pomazlit. S BDSM mám spoustu zkušeností a hru vždy přizpůsobuji potřebám a hranicím partnerky. Případně i bez sexu. Mrkni na můj profil, píšu tam o sobě více.
Ternap(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Jsi v práci dominantní, poroučíš, velíš? Ukážu ti jde je tvé místo. Ostrava a okolí
Martin1234567(25)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
ahojky holky, úchylačky
Ahoj, jsem mladý kluk, mám VŠ vzdělání a rád bych našel nějakou slečnu na společné dovádění (ideálně dominantnější). Jsem docela perverzní a rád vyzkouším všechno možné. Bylo by fajn, kdyby byl možný i vztah. Rád bych našel někoho, s kým si rozumím nejenom v sexu. Jsem už dlouho sám, jestli to máš stejně, tak napiš, budu se těšit. Tak pa a piště úchylačky :P
Diag: O34