Seznamka

yoooo(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominka z celé ČR
Hledám báječnou dominku :)
Juumbo645(33)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Rád poznám dominantní ženu na vztah
Hledám dominantní ženu na vztah. Nemyslím tím, že musí být pořád jen dominantní, ale je pro mě důležité, abychom si sedli, rozuměli si, měli společná témata k hovoru a záliby. Třeba z kafe bude kamarádství a nebo i něco víc. Zajímám se o přírodu a dobrovolnictví, přes 20 let saunuju, zajímám se o wellness a mám několik certifikátů jako masér. V sub-dom vztazích hledám společné hraní, posouvání hranic. Jsem nekuřák, bezdětný. Rodina je pro mě důležitá.
Silas(32)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Sluha hledá Paní / případně dom Pár
Vysoký a štíhlý submisivní sluha (32) z Brna hledá Paní ale i pár/skupinku, kde ona je dom. Rád sloužím Paní jako pracovní i osobní sluha i jako hračka. Masáže, úklid, vaření, žehlení je jen zlomek toho, co dovedu. Jsem poslušný, samostatný a rychle se učím. Hledám dlouhodobý výcvik, jehož cílem by bylo ze mě udělat výborného sluhu (možno též otroka) pro Paní, který by dokonale rozuměl všem Jejím potřebám a přáním a uměl je bez chybky plnit. Mým snem je hluboký D/s vztah založený na důvěře.
DomDom01(47)
Dominantní muž hledá sadomasochistickou ženu
Touha bolesti
Chci Žít, Né jen snít a Chci to Všechno. Neumím žít s náplastmi na bradavky v šuplíku,kolíčkama na prádlo. Jsem majetnický,dominantní s potřebou utvářet prožitek se vzrušením při promyšleném působení bolesti a ovládání. Neumím dát květinu ani vyjádřit přeslazená slova. Tření provazů, řinkot řetězu, vůně latexu, leštěná ocel i kůže,to je můj svět.
Banonn(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Houseboy
Dobrý den, hledám starší paní nebo pana na úklid Vašeho bytu či domu. Děkuji
Multivitamín(46)
Switch muž hledá submisivní ženu
Je na čase přepnout
Blíží se padesátka a na blbnutí se submisivitou, už to není. Je na čase, převzít odpovědnost a nasbírané zkušenosti poslat dál. Takže, jeli-tu nějaké děvče, co hledá sympaťáka s pochopením. Ale trochu se bojí, raděj by to nejdřív probrala, pokecala o tom, a opatrně něco zkoušela. S někým, kdo zná obě strany, kdo netlačí na pilu a tak nějak už zná ženskou povahu. Tak ať se ozve
Raubíř(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Někde jsem četl, že vztahy, kde je 1 dominantní a 1 submisivní jsou hlubší a trvalejší než běžné vztahy. Často nad tím přemýšlím, ale nemám s tím žádnou zkušenost. Proto zkouším tento druh seznámení. Hledám mladou ženu, pro kterou budu celý svět a ona pro mě bude jediná na světě. Pokud to někoho zaujme, budu rád za odpověď.
Glovee(31)
Switch muž hledá submisivní ženu
Submisivní/switch partnerka?:)
Ahoj, rád bych touto cestou poznal poznal bdsm pozitivní slečnu, která nehledá jen příležitostnou zábavu, ale i partnera. To ostatní může přijít potom:)
alsokah(20)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Shání někdo mladého a spolehlivého suba?
Ahoj, je mi 22 a jsem z okraje MS-Kraje, není problem dojet kamkoliv. Mám rád BDSM a mám malé zkušenosti s lekcemi u doma. Rád bych našel někoho odkudkoliv, s kým by byla domluva. Preferuji rozumnou domluvu a nastavení hranic. Na věku mi nezáleží, hlavní je společný prožitek. :) Těším se na Vás ve zprávách!
DominantniAristokrat(59)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti toto?
Na své sídlo hledám submisivní, neošklivou, neobézní, poslušnou služtičku, nebo otrokyňku, Na neustálé komandování, ponižování, domácí práce, tresty atp. Jinak bys měla být normální člověk s normálním civilním životem, jako já, protože ve společnosti ti dovolím předstírat, že jsme rovnocenný pár. Myslím, že docela ujdu.
mladymuz(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Chci nejen tvé tělo, ale i srdce a duši
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 36 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní ženu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, zároveň si Tě ale vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a neposlušnost potrestám. Ráda se v sexu cítíš použitá, podřízená a k dispozici, jako poslušná čubička, ale mimo postel chceš být rovnocennou a respektovanou partnerkou? Pak hledám právě Tebe. Nezkušenost nevadí...
d2(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám hloubku
Tedy BDSM vztah s přemýšlivou, citlivou ženou, založený na důvěře, porozumění, komunikaci, přátelství. Kde vzájemná přitažlivost a BDSM hra probouzí hluboké emoce a touhy. A je polem, na kterém se odehrává vzájemné poznávání a sebepoznání.
Ocelsrot(33)
Switch muž hledá submisivní ženu
Otrokyně do stálé služby
Ahoj, jsem dominantní muž (33). Mám dvouletou zkušenost s D/s vztahem, konkrétně formou 24/7. Mám dvě kočky, jsem klidnější povahy, myšleno, že na někoho křičet mě nebere, ale umím se vážně zle koukat. Dvě kočky zmiňuji hlavně proto, aby jsi věděla, kdo bude vždycky v žebříčku domácí hierarchie nad Tebou. Mám slušné vychování, vím jak se chovat ke slečně a zároveň vím, co mají takové masochistické holčičky rády: výprasky, zařezané provazy či řetězy, bezmoc, škrcení, tahání, skřipce, svoje místo.
Bleckven(24)
Switch muž hledá switch ženu
Hledám slečnu
Zdravím, obyčejný 24lety muž, technický nadaný, motorkář, atd. Hledá slečnu na společné trávení času a koníčku. Nehledám paní ani dominu l, ale normální holku, kterou taky zajímá tento styl.
Falco.slave(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Otrok
Dobrý den přeji, hledám dominantního človíčka na bdsm akce. Jsem poslušný a ochotný splnit každé přání. Plně Vám odevzdat své tělo k Vašemu uspokojení a hraní. Budu rád když napíšeš
Atreix(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám svou slečnu
Jsem svobodný, bezdětný, spíše dominantní, pracovně úspěšný a materiálně zajištěný. Navíc v dobré kondici. Hledám submisivní nebo switch dívku z Prahy a okolí. V sexu bys mi byla podřízená absolutně, byla bys pro mě zdrojem potěšení a dokonalého ukojení mých potřeb. Budeš mi podřízená i ve vztahu. Již ne absolutně, ale stále hluboce. Jsem majetnický a starostlivý. Přijmeš mé vedení, výměnou za to, že já se budu snažit Tě dělat šťastnou. Buď krásná, buď inteligentní, měj vlastní zájmy a cíle.
Kanec0077(22)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu co by mě chtěla zaučit v BDSM
Tom12345(19)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledám mladou hravou subinku
Ahoj, hledám mladou subinku která bude plně oddaná svému pánovi a miluje bolest. Ideálně hledám nějakou na trénink. Moje oblíbené praktiky jsou jehly, vosk, závaží, plamen apod. Pokud jsi právě ty to, co já hledám, neváhej se ozvat.
Predcom(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu a duši. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou hlubokou submisivní poslušnost a submisivní duši a plně se oddej mé osobě.
Anthony91(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
čekám tu na Tebe
Především hledám setkávání se za účelem naplnění bdsm potřeb, ale nezavrhuju tím variantu přechodu do něčeho vážnějšího. Chci se dívat na to, jak přede mnou oddaně klečíš, aniž to budeš vnímat jako hru. Chci vnímat tvé chvění. Získáš si mě, pokud se v tvých možnostech nachází klečení, obojek, roubík, ale třeba i nošení oblečení dle zadání/úkolu. Mám široké spektrum toho, co se mi líbí. Kvůli omezenému množství znaků plné znění inzerátu v mém profilu. Nejenom Praha. Tvá odpověď je očekávána.
Diag: O38