Seznamka

esuw(53)
Switch muž hledá sadistickou ženu
Partnerský vztah, akce
Hledám empatickou ženu pro partnerský vztah s DS. Nebo akce. Hledám ženu, která v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Jsem muž který umí být i klasickým partnerem. Dlouhodobý partnerský vztah založený na oboustranné důvěře a společném životě. PS D, Sw vítáni.
Gogik(24)
Switch muž hledá rope bunny ženu
Kamarádka na vázání
Zdravím hledám slečnu na vázání. Jsem začatečník a rád bych od podzimu chodil po workshopech/vázacích akcích v Brně a chybí mi parťák. Rád bych se předem setkal v nějakém podniku, jelikož je pro mě důležitá osobnost, aby jsme si seděli.
Kavinn(50)
Switch muž hledá switch ženu
Elegance, Inteligence, láska
Každý zde píše hledám sub, Dom, ... Já hledám především partnerku pro vše hezké i špatné. Někoho s inteligentním humorem, aktivní, s láskou k dětem, s chutí žít. Rád se vydám za sportem, kulturou, tancem. Přidáš se ke mě? Třeba si vzájemně padneme do oka a začneme objevovat naše 13. komnaty. A už nikdy nebudem chtít žít jeden bez druhého. Zazvonil zvonec a ... nyní je řada na tobě. :-)
ProBohyni(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Najdu Vás, dominantní nebo switch
Kdo jsem? Jsem pětačtyřicetiletý muž, 181 cm vysoký, 88 kg vážící. Jsem rozumný optimista, klidné povahy, rád se smějící, který touží milovat a být milován. Jsem věrný, zodpovědný, empatický, ale také hrdý, vtipkující a nedokonalý. Mám dobré srdce a nerad se hádám. Baví mě jízda na kole, procházky, divadlo, práce na zahradě a kolem domu, rád si s partnerkou povídám. A koho hledám? Hledám inteligentní Ženu se smyslem pro humor a radostí ze života, Ženu pro společný život.
Stremklad(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
D/s vztah
Hledám dominantní partnerku. Já 45/180/85, sportovní typ. Vlastní dům se zahradou. Jsem poslušný, manuálně zručný, domácí práce, připravený k službám své Bohyni. Zvládám veškeré praktiky BDSM, pás cudnosti, cuckold... Těším se...
switchiiik(45)
Switch muž hledá rope bunny ženu
Shibari
Hledam holku na shibari aktivity. Aktivne vazu uz tretim rokem, ale rad se taky necham svazat. Tech BDSM aktivit by se naslo vic, ale to az osobne. Jsem z Ostravy
hrajsi(47)
Switch muž hledá switch ženu
Jsi to ty? ;-)
Dal bych si jeden magický koktejl: dostatek ženské krásy, pořádný kus kočičího šarmu, kopu správné inteligence, hrst ďábelskosti, kus anděla a navrch dvě nádherné oči ... Netřepat, nemíchat, to si případně udělám sám! :-)
halogen(25)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
partnerku?
Ahoj, hledám spíše delší známosti. Z takových těch známostí na jednu noc už jsem asi vyrostl. Jsem zvyklý být sám, ale na druhou stranu ocením i kvalitní společnost. Jak z mého profilu vyplývá, tak v BDSM jsem submisivní, to ale neznamená že jsem rohožka se kterou každý zamete, mimo soukromí jsem spíše opak toho, co máš doma jenom ty sama pro sebe. Rád poznám téměř kohokoli a odkudkoliv, věk běžně neřeším, ale pokud by ti bylo do 35 let, tak by to bylo fajn.
Phantom of the Opera(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Ahoj, maličká. Toužíš po tom najít partnera, kterému bys mohla patřit? Kdo by tě měl ve své moci, spoutanou, bezmocnou, zranitelnou? Koho bys musela (a chtěla) poslechnout na slovo, nebo bys byla potrestaná? Někoho, kdo by ti věnoval svůj čas, pozornost a zájem, kdo by tě chránil, chtěl si tě vychovat? Někoho, pro koho bys byla to nejdůležitější na světě? Napiš.
Jenny-tranny(38)
Switch muž hledá switch ženu i muže
Tišnovsko
Ahojky, najde se ještě někdo další z Tišnova a okolí? Nehledám primárně nikoho na hraní/sex, ale nevylučuji. Hledám primárně někoho na pokec a tak ;-)
Atomin(35)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledám vztah a něco víc
Ahoj, hledám především rovnocenný vztah, nehledám hadr na podlahu ani služku, hledám normální holku, která to má v hlavě srovnané, se kterou si budu moct povídat nebo jet na výlet, do kina, ale samozřejmě zažívat i netradiční soukromou zábavu, která bude příjemná pro oba. Nezáleží, jestli jsi blond nebo bruneta, jestli bydlíš za rohem nebo 100km daleko, jestli už dítě máš nebo plánuješ... hlavní jsou vzájemné sympatie a domluva. Já 35let, Zlín, pracující, bezdětný. Těším se na zprávu od tebe ;)
hornet007(50)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Svazování
Nechce si někdo vyzkoušet svazování?
Subinky Pán(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám právě tebe
Je pro tebe tenhle svět moc komplikovaný, cítíš se v něm z cela ztracená, nesnášíš rozhodování protože nevíš co je pro tebe lepší? Potřebuješ jasná pravidla a řád, a přesto víš, že nic není zadarmo? Cítíš potřebu někomu bezmezně patřit, odevzdat se mu naprosto celá? Moc rád tě zbavím těchto všech břemen a rád tě povedu s citem hlouběji abychom spolu vytvořili neskutečně silný a hluboký D/s vztah. Jsem přirozeně dominantní, empatický se sadistickými sklony, Neboj se mi napsat.
jipera(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám
Hledám svou dominantní Paní, upřímnou, komunikativní a třeba i trochu hezkou...:)
Darx(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Prázdninové odevzdání
Submisivní slečnu, která si dovolenou představuje "lehce" odlišně. Předem bychom probrali mantinely a následně dohodli týden/víkend, ve kterém bych tě přijel navštívit a následující dny bych se ti stoprocentně věnoval, včetně výletů po okolí. Od započetí tvé nové role, což bys ztvrdila podpisem dohody, by ses z normální (a nejspíš úspěšné) ženy změnila do podoby bdsm subinky a osobní hračky pána. Pak je jen na tobě, jestli v průběhu budeš hodná, či zlobit, čím vlastně také hru patřičně ovlivníš.
caterhamCSR(37)
Switch muž hledá submisivní ženu
Praha a okolí
Ahoj, rád poznám holku/slečnu/ženu, se kterou si budu mít co řict, se kterou se nám alespoň trošku protnou zájmy a co bude dál, nechávám otevřené. Jsem spíš dominantní, ale hlavně asi úchyl, nebo jak to řict. Miluju BDSM v milionu podob, zároveñ to není véc, bez které nemohu žít. Otevřený lecčemu, s mozkem v hlavě. Měj to podobně a můžem si popovídat o počasí stejně jako o našich soukromých touhach a zvrhlostech. Budu se těšit :)
Dont Know(24)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pro všechny ženy
Ahoj, hledám holku pro příjemné chvilky, žádné výhrady nemám, prostě napiš a buď si sedneme nebo ne :)
d2(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Rád bych našel submisivní, citlivou ženu, s kterou bych mohl zažívat a sdílet radost z dlouhodobého a časem hlubokého BDSM vztahu. Založeného na důvěře, porozumění, komunikaci, přátelství. Kde vzájemná přitažlivost a BDSM hra probouzí hluboké emoce a touhy. Hledám v protějšku ženskost, empatii, citlivost, jemnost, křehkost, touhu, vzrušení, něžnost. Přitahují mě přemýšlivé, citlivé ženy, které rády dávají i přijímají doteky, a spíše menší, ženské postavy.
ds-HB(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Odhodlaná subina
Chci se tu poznat se subinkou se zájmem o Ds vztah nebo akce. Vyžaduju úplné podřízení. Od vykání, dresscodeí,dodržování pozic,řízení veřejného i domácího života. V BDSM se pohybuju dost dlouho a záleží jen na Tvých hranicích. Nejdůležitější je pro mě psychika a je důležité k druhému něco cítit. Jde mi výhradně o reálné seznámení. Napiš a začneš nový život, který sis přála;)
explr(40)
Switch muž hledá dominantní ženu
Strap-on v Brně a okolí
Ahoj, hledám slečnu/ženu z Brna a okolí, která má ráda pevné chlapské zadky a líbí se jí projíždět je připínákem, vibrátory nebo jakkoli jinak :) Mám sportovní postavu, 183/73
Diag: O15