Seznamka

maioris(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám drobnou, nesmělou, tichou, stydlivou a inteligentní subinku, pro klidný rodinný život.
Shini(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku do 32 let. Lokalitou ideálně Jižní Čechy případně Praha apod. Je mi 35 let, štíhlý. Koníčky knihy, historie, kolo, příroda a zvířata. Z BDSM odkážu na dotazník a zde zmíním jen shibari. Kde je společný průsečík zájmů můžeme probrat ve zprávách a pak na schůzce. Mám za sebou lekce shibari, kterému bych se chtěl dále věnovat, ale není to nutnou podmínkou. Je tu řada dalších možností :-)
Miloš(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Spanking
Hledám zlobivou ženu, která by se chtěla vyzpovídat ze svých hříchů a jako pokání přijme výprask na holou.
Kavinn(48)
Switch muž hledá submisivní ženu
Elegance, láska, štěstí
Hledam elegantní partnerku, která by dokázala žit rovnocenný partnerský život. Mít své koníčky, sportovat, milovat deti. Ale v hlavě by se jí honila myšlenka na intimní hrátky. Ty hrátky, které jsou plné fantazie, rozkoše, ale i netradičních zážitků. Hledám partnerku, která z lásky udělá vše, co mi na očích uvidí. Hledám lásku, do které budu tak zamilovaný, že ji budu vždy a za každých okolností ochraňovat. A na tomto základě chci otevřít naší 13. komnatu. Jdeš do toho?
caudillo74(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subka/otrokyně?
Ahoj, hledám normální dospělou submisivní ženu na BDSM hrátky? Nemusíš být zkušená, stačí že budeš chtít poznat svou submisivitu. Preferuji někoho na delší scházení...
Jen pro radost(21)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Sub kluk hledá paní
Ahoj je mi 21, 185cm sportovní postavy. Hledám dominantní paní na vše hezké.
jayci(39)
Dominantní muž hledá cuckold ženu i muže
Cuckold pár
Hledám cuckold pár s hotwife, kde on je sub, bude hračka, mlácen ponížen. Ideálně lehký sadismus a mučení. Já silně dominantní.
Muaren94(28)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Submisivní mladý ne-úplně zajíc
Hledám dominantní slečnu/ženu ideálně z Moravskoslezska. Jsem submisivní hlavně při sexu a obdobných věcech, dokážu i aktivnější roli, ale necítím se v ní. V reálu otevřený, extrovert, s vlastními zájmy i životem. Hledám spíše něco vážnějšího, ale člověk nikdy neví, co z čeho vzejde...Preference a dotazníky mám na profilu.
san.ny(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám partnerku
Hledám submisivní ženu pro vztah nebo víkendové akce. Nehledám ani služku a ani kuchařku věk nerozhoduje. Štíhlou až vyhublou
Hledamvas(48)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám přísnou paničku
Submisivní muž 48)192/93, tmavé vlasy hledá přísnou paničku na reálnou pravidelnou službu u ní a pro ní. Miluji výprasky, ponižování, službu paní aj. Vím co chci a co mohu splnit.Jen reál.
checkmytasteagain(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dlouhodobý vztah
Profil/dotazníky zde vyplněny hlavně za intimní oblast, na veřejnosti normální vztah. Rád budu pečovat o submisivní ženu, která uvítá i plácnutí po zadku. VŠ, 174/68, humor, ironie
zit.zivot.naplno(45)
Switch muž hledá switch ženu
Ďábelské oči
Hledám ďábelské oči a hříšnou duši pro božský sex. Divoký, vášnivý, nespoutaný, živočišný. Miluju sledovat v očích touhu, stud a zároveň vzrušení. Pozorovat, jak se tomu bráníš a zároveň to chceš. Provokovat se a dráždit, zápasit spolu o větší vzrušení. Ovládat tvůj orgasmus a nechat tě ovládat ten můj. Přivádět se navzájem na vrchol znovu a znovu. Dozvídat se tvoje perverzní fantazie. Být tu pro tvoje uspokojení a mít tebe pro to moje. Nechat se pohltit vášní a těšit se zase na příště …
svazovani.tela(41)
Switch muž hledá fetišista ženu
svazování
Hezký den přeju, rád bych našel pohodovou ženu co má ráda svazování a hry s ním spojené, k tomu roubík, zavázat oči. Rád zkouším i nové věci, vše je na domluvě.
milhaus83(39)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Sbmisivní hledá Dominanta/Dominu
Dobrý den, jsem sub otrok 39 let, a hledám dom Pána či paní na lekce.
Pan.jan(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
upřímná
Jsem muž bez závazků hledající slečnu, která dá přednost seznámení u kávy, nebo podniknem výlet. :) Budeš mít velikou výhodu, pokud v sobě ukrýváš submisivní sklony, ale netroubíš je na potkaní do světa. Kdybys byla z Plzeňského kraje, ušetříme čas strávený na cestě časem, který strávíme spolu. :) Už teď se těším na tvou reakci. ;)
Boy2266(28)
Switch muž hledá little ženu
Sub little girl?
Rád bych našel mladou sub little slečnu, která se zajímá třeba o bdsm,Abdl a ddlg. Může být i nezkušená. Mám plno hraček.
domino47(52)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám čubku
Hledám poslušnou čubku 50+. Ozvi se!
Zarathustra7(31)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledá se přísná paní
Jak název napovídá, hledám přísnou paní pro kterou bych mohl být její hračkou a plnit všechna její přání. Pouze Praha či okolí.
WhiskeyBravo999(43)
Switch muž hledá switch ženu
BDSM příznivec (nováček) hledá spřízněnou duši ve Vsetíně. Vlastní prostor mam. (43 let)
Wertigo(29)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se subinka
Ahoj, rád bych se seznámil s dívkou či ženou která má submisivní duši, která je hodná, poslušná a občas vystrkuje růžky. Rád bych dlouhodobý vztah.
Diag: O37