Seznamka

Jejichpan(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pánova
Hledám na pravidelné setkávání subku. Chci někoho kdo to má v hlavě srovnané a při tom ví kde je její místo a na co je. Někoho s kým se dá i mluvit a umí se chovat, když půjdeme na večeři, nebo oběd.
Mikejc(33)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominant hledá
Ahoj najde se tu normální submisivní holka/slečna/žena na BDSM hrátky? Nemusíš být zkušená, stačí že budeš chtít poznat svou submisivitu. Preferuji někoho na delší scházení... Jičín, Turnov, Liberec, Hradec Králové, Mladá Boleslav a okolí... piš do SZ
otrok pro zenu(57)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu
Jsem submisivní muž a rád bych našel dominantní ženu, která by chtěla mít svého otroka. Touží žít jako otrok v otroctví pod otrockou smlouvou. Nosím pás cudnosti a nebráním se ničemu. Budu velice rád, když se mě ozvete má Paní.
Zvoník od Matky Boží(40)
Switch muž hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
Phantom of the Opera(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní dívku. Měla bys když ne přímo hledat, tak alespoň být otevřená dominantně submisivnímu vztahu. Vztahu nezaloženém na sexu, ale na důvěře a jisté míře kontroly a odevzdání se. Malinko mentorském, malinko ochranitelském. Mělo by tě těšit plnit přání svého partnera a nechat se něžně vést mimo tvou komfortní zónu a bezpečně zase zpátky. Více ve zprávách, rád ti to případně povyprávím podrobněji.
TheShyGuy(33)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi je využít, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet (dotazník). Jsem svobodný, bez závazků, mobilní. Více ve zprávách
erotickyspanking25(46)
Switch muž hledá spankee ženu
Je libo výprask dát, či dostat?
Zdravím Vás, hledám milovnici spankingu. Nejprve pár zpráv a pokud se shodneme i osobní setkání. Nějaké pomůcky a zkušenosti mám. Děkuji za odpověď.
Dpdan(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Ds vztah
Prirodneji zamerena subinka? Radeji subinku z vesnice s rozcuchanymi vlasy nez namalovanou. Radeji prirozenost, klidne boubelku, klidnou, spokojenou, ktera by si chtela hrat, objevovat, posouvat se spolecne. Ne jednorazove akce. Ne vztah pro zivot, ale zaroven denni kontakt... slozite, coz? :) Fajn den vsem!
Babydom(22)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dominantní můž hledá submisivní ženu
Zdravíčko, Hledám submisivní slečnu v mém věku , lépe z okolí Prahy nebo Středočeského kraje. V BDSM jsem relativně nováčkem, takže bohužel nedokážu říct co mě více baví, ale rád se něco přiučím a rozšířím obzory. Popřípadě pokud jsi také nezkušená bude to o něco lepší :D Můžeme pokecat o čemkoliv. Budu se těšit na zprávu. :)
Bosý kluk(45)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Bosý výlet
Mnohokrát jsem si představoval, že má bosá chůze zaujme nějakou ženu, které se bude líbit, když mi bude moci zakázat nosit boty. A kdykoliv bude chtít, může mě potrestat výpraskem nejen přes chodidla. Miluji toulky přírodou, zahradu, čtení, povídání. Vše, co jsem snad měl nebo se to čekalo, jsem splnil. Mohu a chci být sám sebou. Svobodný a s nadhledem . Hledám kamarádku s možností intimního sblížení. Ale i příjemná společnost na výletě se počítá.
Metelus(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
V takovém horku si to ani neumím představit, ale..
Nekompromisní dominat s lehce sadistickými sklony, starší, 170 cm, silnější postavy,VŠ, Pražák, přijme k výcviku submisivní/masochistickou ženu/dívku, která má obtíže s disciplínou. Zavedení réžimu, stanovení cílů,kontrola, žádné odmlouvání, tresty a odměny. Ponížení a bití jsou samozřejmostí, vše ale s nadhledem a humorem. Dlouhodobě ale stále jinak. Zn. Disciplína je mým koníčkem, tobě se stane brzy přirozenou potřebou.
TransladyZuzana(40)
Switch muž hledá rigger ženu i muže
hledám riggera/riggerku
Běžně jsem muž ale v duši trans žena, spíše switch ale se sklonem v určitých ohledech k submisivnější stránce (bondage a spank). Hledám riggerku nebo riggera na svazování a případně lehčí spank. Ideálně někoho na přátelský vztah, ale nebráním se ani případně do budoucna vážnějšímu vztahu.
Haremheb(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Psychika
Hledám někoho na ponižování až psychické týrání online. Nejdříve si popovídat, trochu se poznat, a pokud to bude fungovat zůstat v dlouhodobém kontaktu. Vím že je to ošklivé a nebezpečné. Proto se zde, v bezpečném prostředí, snažím zjistit jeslti vůbec existuje někdo, kdo by o něco takového měl zájem.
Hop(56)
Switch muž hledá dominantní ženu
Hledám dominantní nebo switch ženu pro společné návštěvy nejenom workshopů nebo Ateliéru. Časem možná i víc.
nautilus72(50)
Switch muž hledá submisivní ženu
Footfetish, footjob...
Hledám fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný chodidla, nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Jsem muž v pohodě 50/180/75, samozřejmě diskrétně bez narušení soukromí.
Ponykovboj(47)
Dominantní muž hledá pet ženu
hledám pony nebo petgirl
hledám subinku, které se líbí ponyplay nebo petplay. Mladší nebo stejně starou jako já. Zkušenosti mám, vracím se po letech do BDSM života. Mému pohledu na DS odpovídá právě ponygirl nebo petgirl a přesně takovou hledám. Tu která dává přednost ponížení, pokoře a bezmoci. Která se rád cítí jako poslušné zvířátko Vztah nebo 24/7 možné. Zázemí mám. Můžeš být štíhlá, ale i boubelka, pro boubelky jako bonus nabízím BDSM odtučňovací kůru.
Singlesportmalt(23)
Switch muž hledá dominantní ženu
Sub sport zajda hledá
Hledám starší dámu, madam, ktera by mě zaučila v bdsm světě a naučila mě, jak se chovat k madam. Jsem pro cokoliv nového. Mohu dojet v okolí prahy kamkoliv
MartinMl(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
..ma Pani?
Hledam svou Pani na D/s vztah. Pouze vazne, na max. oddanost, vernost,atd. Dekuji m.
lemur007(41)
Switch muž hledá switch ženu
Je tu štíhlá holka bez zábran?
Našla by se nějaká fajn dáma na občasné erotické hrátky, včetně lehčího oboustranného S/M zaměření? Ale i na další aktivity jako kolo, plavání, wake boarding, zimní sporty, časem třeba i jachting (takový vášnivý sex na moři je přímo dokonalý... Nebo bys raději byla nahá přivázaná ke stěžni? Vydána napospas kapitánovi? ) apod... Možností je nepřeberné množství. Hledám štíhlou, nejlépe sportovně zaměřenou holku přiměřeného věku s chutí...
Onstrap333(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Dominantní žena
Hledám dominantní ženu na časté schůzky, výlety atd. Pohybuji se mezi Prahou a Pardubicema, takže je ideální tato oblast. Jsem submisivní muž s velkou oblibou v latexu, pohodový a společenský chlap.
Diag: O38