Seznamka

Shaman(28)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pán pro subinku
Zdravím, rád bych touto cestou našel subinku co hledá rozumného, celkem hodného a starostlivého pána. Pokud pátráš budu rád za zprávu. Je mi 28 a jsem ze severních Čech, ale vzdálenost mi přílišný problém nedělá.
Gentlefriend(24)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní slečnu...
Ahoj! Jsem mladý kluk (24 let), který by tu rád někoho poznal. Na sex, vztah, přátelství... Můžeme se sejít, poznat se a uvidíme co z toho bude dál. Nebo si tu jen povídat. Rád se stanu tvým pánem, pokud chceš být otrokyně a moje děvka. Jsem otevřený různým praktikám, ale nejraději mám bdsm klasiku. Jsem vysoký (180 cm) a mám asi 80 kilogramů, tmavé vlasy. Mám rád umění, historii, politiku. Klidně si i zasportuji. Prostory nemám. Rád bych viděl někoho připoutaného k posteli s roubíkem a obojkem.
Pán1968(53)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Rád bych našel...
Rád bych našel, to co jsem ztratil...přátelství je první krok..
Sergeant(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Výprask namyšlené dámičky
Na své okolí působíš sebevědomě, možná někdy trochu drze a dominantě. Asi by nikdo neřekl, že tajně sníš o přísném zkrocení. O tom, že dostaneš pořádnou lekci od chlapa, který se nebude bát tě svléknout, svázat a seřezat ti holou prdel! Který tě bude trápit a donutí tě k poslušnosti. Se kterým můžeš objevovat a posouvat své hranice, svíjet se v poutech, možná i křičet a odhodit svou namyšlenou masku. Plním tajné sny, mám rozum a dostatek zkušeností. Napiš mi.
Chlapsubikbrno(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Pás cudnosti
Hledám ženu, která by ráda měla sveho chlapa zamčeneho v pásu cudnosti dlouhodobe, v soukromi subík , na veřejnosti normalní pár. Budu věřit, že se tu příjemná ale přísná žena najde. Děkuji za slušné odpovědi
pro.Vas.Madam(61)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Prosba
Rád bych poznal Paní, Madam a Dámu v jedné osobě která by si mne chtěla dle svých představ převychovat pro svoje pohodlí, potěšení a zábavu.
TheNightLord(52)
Dominantní muž hledá little ženu
DDlg
Odvážnou, vzdělanou a útlobokou holčičku. Jednu!
bertold(40)
Switch muž hledá switch ženu
Plnohodnotný vztah
Zdravím, i když vím, že je to velmi nepravděpodobné, přesto se nevzdávám myšlenky naleznutí kompatibilní partnerky. Mám to tak 70(D) ku 30(s), jsem swičující a rád bych našel k sobě ženu, která má podobné zájmy. Nejde primárně o BDSM, ale je to součástí mého života a strašně mě to baví ;). Nemám problém poslat fotografii, či si chvilku psát, pak třeba zajít na kávu. Díky a přeji pěkné dny.
12-45(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jsem hracicka a hledám ženu na hraní
Baddaddy(50)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Sraz
Hledám sub, která by semnou šla na zimní sraz a sama si netroufá!
Zebroun(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Holčičko...?
Ahoj, dominantní, aktivní muž - žádný zakomplexovaný bezmozek (umí i rozlišit mě/mně!) - 38 let, vysoké, štíhlé až hubené postavy hledá reálně submisivní ženu/dívku - jako parťačku na výlety, kulturu, sport, ale i na spoustu hraní a plnění fantazií, v ideálním případě na postupné rozvinutí partnerského vztahu. Věkem mladší nebo odpovídající, míry nerozhodují, sympatie a chemie ano. Pokud stojíš o parťáka, který ví co chce, umí si o to říct a má to v hlavě srovnané, ozvi se...
Pragueman(36)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 36, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
Jan6(21)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám milou dívku
Přeji hezký den, hledám zde milou dívku se kterou bychom si navzájem rozumněli a hlavně dlouhodobý vztah. Pokud by se mě nějaká slečna chtěla na něco zeptat tak rád odpovím
strejda50(58)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
spanking
Zlobivá stydlivka na spaking hrátky? Jsem přísný!!
mrknovo(38)
Switch muž hledá dominantní ženu i muže
Dominantní pár
Hledám dominantní pár, který by mě svázal a použil jako nábytek při sexu.
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi je využít, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet (dotazník). Jsem svobodný, bez závazků, mobilní. Více ve zprávách
nautilus72(50)
Switch muž hledá dominantní ženu
Footfetish, footjob...
Hledám fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný chodidla, nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Jsem muž v pohodě 50/180/75, samozřejmě diskrétně bez narušení soukromí.
radokellers(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Zdravím, hledám k sobě submisivní dívku, jenž ráda anál, orál, piss, lehčí bdsm a perverzi. Nejlépe z Ostravy a poblíž, ale i odkudkoli z rep., budeš li mít zájem se do Ovy přestěhovat. Také můžeš být nezkušená, důležité aby se ti líbilo, vzrušovalo tě výše napsané. Co se postavy týče, tak nejlépe do 65kg řekněme od štíhlé po normální střední postavu. Nehledám vyloženě otrokyni, i když měla li by některá takovou potřebu, rád vyhovím.
bend.over(51)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
dostaneš výprask i péči
Hledám ženu, která touží po poněkud snovém zážitku, kdy nasedne na okraji Prahy do auta a je odvezena během 15 min. do domu na samotě, který připomíná viktoriánskou Anglii 19. st. V učebně je lavice, dřevěná koza, na zdi rákosky a řemeny. Jakmile se ocitneš na trestné koze a řemínky obepnou zápěstí nezbývá něž se oddat tomu, co přijde... Jsem 51, 180, 80, zralý muž, milující umění, filozofii a životní paradoxy. Potřebuji blízkost nejen těla, ale hlavně tvojí mysli.
Corexxx(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledam subinku
Hledas Pana a nedari se ti?Nabidni se mi a napis neco o o sobe.
Diag: O38