Seznamka

Ploncard(37)
Submisivní muž hledá hotwife ženu
Cuckold hledá ženu nebo pár
Dobrý den. Jsem 37 letý cuckold a hledám ženu nebo pár, kterému bych mohl sloužit při sexu popř se jen dívat :-) děkuji a těším se na odpovědi.
Houmr46(29)
Switch muž hledá switch ženu
Tréning
Ahoj. Touto cestou hledám svoji vytouženou madam, kterou by bavilo vycvičit svého otroka. Rád bych posouval své hranice a chtěl vzhlížet ke své paní.
vifaso(50)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Úklidový sluha a otrok
Jsem obyčejný a pracovitý otrok od Českých Budějovic. Rád bych se seznámil s opravdu přísnou a nekompromisní dámou, které bys směl sloužit, vařit, prát, uklízet a vše co by bylo potřeba. Rád a s vděčností bych od ní snášel nadávky, ponižování a šikanování. Též bych také s pokorou snášel facky a jakékoliv fyzické, psychické a ponižující tresty.
Seraphine.TV(38)
Submisivní muž hledá switch ženu
...
Ráda bych poznala ženský dom/switch protějšek na trvalejší vztah a ty zásadní maličkosti kolem, trochu souznění. Uvítám ale i někoho "jenom" na psaní.
bend.over(51)
Spanker muž hledá submisivní ženu
výchova-výprask
Napadlo tě, že ti jde docela dobře plánovat, snít, slibovat, ale neumíš držet řád, disciplínu? Přitahuje tě představa, že máš nad sebou dohled zralého muže, s nadhledem, vzdělaného, zkušeného 51/180/80 a jednou za čas se k němu jdeš vyzpovídat? A přitom víš, že za chyby umí trestat pořádným výpraskem? Že to od něj pěkně bolí? Přesto tě vzrušuje představa, až zmáčkneš jeho zvonek a víš, co přijde? Napiš mi.
TheShyGuy(34)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Někdo opravdu dominantní
Zdravím, rád bych našel osobu, která již má zkušeností s dominancí. Kterou baví ponížení spíše než bolest a dokáže si to užít a vést. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsem vyzkoušel na sobě, ale moje sebekontrola mi zabraňuje dlouhodobějšímu využití. Někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější bázi. Představa mnoha praktik mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet. Jsem svobodný, bez závazků, mobilní.
Nickds(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jedna zatoulaná?
Zatoulaná zvrhlá fenka? Vezmu si tě domů a postarám se o tebe. Napořád.
Rad.trpim(42)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Paní nebo Pána
Dobrý den. Hledám tady dominantní a třeba i sadistickou osobu, která by měla chuť a čas ukojit si na mně své potřeby. Nejsem sice všestranně použitelný (z určitých důvodů nemohu podstoupit cbt ani nemohu dát k dispozici svůj anál), ale třeba i přes tato omezení najdu Někoho, kdo mne rád použije. Aktuálně jsem na Vysočině a moc bych si přál být bit a týrán pro Vaše potěšení. Stopy po mučení mi nevadí, po svém orgasmu netoužím. Prioritou je Vaše vzrušení a zachování zdraví nás obou. Děkuji.
preszadek(26)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Spank
Ahoj, hledám holku / ženu, která by chtěla dostat na zadek. Různé další praktiky je možné domluvit :)
Master.1985(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní kamarádku
Ahoj, hledám submisivní kamarádku na společné hrátky. Už tě nebaví o svých představách a touhách jen snít a chtěla bys něco reálného? Tak napiš, najdeme co nás spojuje a pojďme se potkat, život je krátký...
Pavel1985(38)
Submisivní muž hledá rigger ženu i muže
Hry s lidskou bezmocí
Už delší dobu mi chybí možnost vypnout, utéct opět od reality všedního dne a odevzdat své tělo do rukou umírněného muže, ženy či páru. Zažít absolutní fyzickou bezmoc, smyslovou deprivaci a hledat své limity pro potěšení druhých. Žiji ve vanilkovem vztahu, proto hledám občasný útěk od reality. Pokud Tě to osloví, pojďme probrat, zda si vzájemně sedneme a zda najdeme takové nastavení, aby to bavilo obě strany. Já z Prahy, 38 let, 194cm...
Dadaa(28)
Switch muž hledá dominantní ženu
Začátečník
Hledám někoho na zaučení ale i na vztah. Jsem nováček a raději bych dominantní ženu:)
TvaPokora(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Pohodova slecna, empaticka subinka.
Hledám a rád se seznámím, pro vazani a svazovani, návštěvy workschopu a jiných akcí související bdsm.
Kavinn(49)
Switch muž hledá switch ženu
Elegance, láska, štěstí
Hledám elegantní partnerku, která by dokázala žit rovnocenný partnerský život. Mít své koníčky, sportovat, milovat děti. Ale v hlavě by se jí honila myšlenka na intimní hrátky. Ty hrátky, které jsou plné fantazie, rozkoše, ale i netradičních zážitků. Hledám milenku, která z lásky udělá vše, co mi na očích uvidí. Hledám lásku, do které budu tak zamilovaný, že ji budu vždy a za každých okolností ochraňovat. A na tomto základě chci otevřít naší 13. komnatu. Jdeš do toho?
Predcom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu a duši. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši a plně se oddej mé osobě.
Optimuss(32)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám paní a partnerku
Zdravím, neznámá, jsem introvertní geek se submisivní povahou. Kromě nerdských zálib (deskovky, komiksy, knížky, popkultura) rád chodím do divadla nebo cestuju. Hledám tu bezdětnou dominantní nekuřačku z Brna na vážný vztah. Na veřejnosti normální pár, v soukromí podle domluvy a nálady. V praktické rovině D/s jsem začátečník a láká mě spíš psychologická stránka než extrémní bolest. Umím dobře masírovat a miluju foofetish. Celkově si chci hrát a objevovat, nejsem hadr bez názoru.
Query(60)
Switch muž hledá switch ženu
Bondážní hrátky
Hledá se partnerka na bondážní hrátky.
Tom.r(35)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Submisivní dívku hledající něco nového
Byla by tu submisivní dívka do 30 let se zájmem o BDSM, která jej ještě nevyzkoušela, ale chtěla by, či jej vyzkoušela a zjistila, že ji baví a chce poznávat, co všechno se v tomto světě skrývá? Hledám slečnu, která umí kromě sexu a BDSM praktik ocenit normální zábavu, dobrou konverzaci, ale i krásnou procházku či posezení s vínem. Já jsem vyšší, sportovnější postavy (186), rád cestuji, sportuji, věnuji se literatuře, historii, politice a pád dalších věcí, ale to si nechme až na setkání.
TenDominant(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se víla
Zdravím, jsem 30-letý dominant, žijící sám v Praze. Povahově jsem dost impulzivní, vášnivý, tvrdohlavý, ale umím se též chovat, naslouchat, pomáhat, když v posteli dáš stopku přestanu. Nejsi pro mě kus hadru, ale chci tu jenž zná své místo a bude se ke mně tak chovat, poslušnost nutností, ale to neznamená, že mi tvůj názor bude fuk. Buď oddaná, svlékej se pro mě ráda, buď mou vílou, měj ráda i to, že Tě chci několikrát denně, ale když budeš mít problém utěším Tě, poňuňám a budu tu pro Tebe.
dj.chastity(33)
Switch muž hledá dominantní ženu
Hledám inteligentní, empatickou a dominantní ženu pro partnerský vztah. Hledám partnerku, která v soukromí chce muže se zájmem o BDSM většinou v submisivní roli. Jsem switch, který není jen pasivní, ale umí i převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Preferuji dlouhodobý partnerský vztah založený na vzájemné důvěře a upřímnosti.
Diag: O35