Seznamka

Domitianus(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Bezpečí náruče
Hledám pro dlouhodobý vztah štíhlou subinku, pro kterou je obojek symbolem jedinečného postavení ve vztahu s Pánem a poslušnost přirozenou součástí osobnosti. Ženu hledající nejen výcvik, výchovu a vedení, ale i Pánův respekt a bezpečnou náruč.
Predcom(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu a duši. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši a plně se oddej mé osobě. Subinku, které chce někomu patřit a odevzdat se mu celou svou podstatou. Být kdykoli k dispozici k nabídnutí své submisivity a nechat se ovládat a řídit se mim přáním.
nahes(50)
Masochistický muž hledá switch ženu
pravidelný výprask
Hledám switch ženu, na vzájemné pravidelné výprasky na zadek.
Labyrint1313(48)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinka
Touto cestou hledám subinku, která ocení mé zkušenosti, intelinegci, empatii... Věřím, že se někdo takový najde. L.
switchtofind(42)
Switch muž hledá switch ženu
Tyden
Jsem switch a tak hledam dominantni nebo submisivni zenu na tydeni dopisovani a setkani. Odvaznemu stesti preje.
Kolibřík(47)
Switch muž hledá submisivní ženu
Bondage
Hledám ženu z Brna na pravidelné schůzky zaměřené na bondage, BDSM. Vybavení, prostory i zkušenosti mám. Chybíš už jen ty, zvídavá, submisivní žena. Ahoj z Brna.
Tharr(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám Ds vztah
Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu, která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu, která touží aby jí byl nasazen obojek, slečnu která chce aby ji muž ovládal a ona mu mohla sloužit jak jen nejlépe dokáže, Slečnu která hledá pocit bezpečí, chce se mu odevzdat tělem i duší a být jen jeho. K subince nejsem jen přísný, ale i jí pohladím a může se u mě schoulit v náručí.
anomus(20)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Zdravím, tak nějak jsem tu nový, bez zkušeností. Ze začátku bych si spíš dopisoval a tak protějšek lépe poznal, s výhledem na nějaké ty společné večery zábavy, možná i vztah, ale určitě bych mu nemohl dávat tolik času, co běžně vyžaduje...Sám se udržuju v poměrně dobré kondici, takže nevyhledávám vyloženě obézní protějšek, jinak nemám specifické preference, lidi si prostě musí sednout...Vzdálenost je asi snad jedno...Více DM, budu se těšit :)
Pragueman(38)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Ahoj, je mi 38, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější ženu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou. Ženu, která je sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
Ondrejj77(46)
Switch muž hledá switch ženu
Hledá se jedna.
Ahojky. Hledám jednu, jednu dámu, slečnu, pani s kterou bychom v bouři života se občas sešli a udělali si radost. Nejprve u vínka posezení, nebo dle přáni a pak se uvidí kam to dospěje.
tomas.lidr(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Odevzdaná hračka
Ahoj. Láká tě stát se subkou, mrdací hračkou pro dom chlapa na jeho uspokojování? Hledám takovou na reál, vychovu a ovládnutí. Tvá oddanost výměnou za trvalé místo vedle mě. O svou subinku se plně postarám. Tom
Dom.G(43)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní partnerku, která potřebuje dostávat výchovné výprasky.
Atreix(36)
Dominantní muž hledá switch ženu
Hledám svou slečnu
Hledám slečnu do vztahu nebo dlouhodobější známost. Jsem svobodný, bezdětný, switch, pracovně úspěšný a stále ambiciózní, materiálně zajištěný, s větším bytem v Praze, s autem, a v dobré kondici. Hledám submisivní nebo switch dívku z Prahy a okolí, které také záleží na zdravém životním stylu, udržuje si kondici, je hravá a nechá si dát na zadek, ale ráda mi i občas ten můj zadek ojede. Mimo sex mám rád výlety, hudbu, fitness, jídlo, nakupování, sluníčko i povalování se doma. Mám tu fotky.
Goldfinger86(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Submisivní žena na tvrdý výcvik
Zdravím, rád poznám ženu na tvrdou BDSM lekci. Jsem přirozeně dominantní muž s mnohaletými zkušenostmi s BDSM. Je pro mě důležitá vzájemná komunikace, diskuse o hranicích a tom co nás láká. Mám rád pravidla a také je dodržuji. Vzájemný respekt je důležitý stejně jako ta jiskra v jejím oku, když začnu odepínat opasek...
Anthony91(37)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Chci trpělivě dohlížet na tvůj bdsm progres
Čas plyne a já čím dál tím více postrádám partnerku na bdsm hrátky. A třeba i více. Přece jenom už uběhla doba od posledního vlastnictví. Chybí mi pohled do očí některé z vás během hraní. Schází mi to, jak se chováte, když něco učiníte pod hrozbou trestu, nebo při pochvale a pohlazení. Stále doufám, že tu někde jsi, přestože naději již ztrácím. Můj profil obsahuje foto i informace, a tak očekávám to samé i od Tebe, ať přímo v profilu, nebo v rámci našich soukromých zpráv.
Dunda87(88)
Switch muž hledá masochistickou ženu
Pro dámu 70+
Hledám dámu ve věku 70-90 let , která ztratila svůj protějšek, ale nechtějí opustit dosavadní erotické praktiky.
Dominant359(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní otrokyni …
Toužíš po opravdovém, možná až nechutném ponižování ? Vyžaduji poslušnost a oddanost. Nemusí to být 24/7, můžeme se bavit občas i jako “lidi”. Čekám na tebe … mezi mé záliby patří různé fetiše, piss, plivání, sprosté slova ( při hrátkách ) a další …
tantam(54)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subina pro Pána
Věřím, že se ozve staršímu dominantovi, submisivně založená žena s masochistickými sklony, která chce být vedena, má zájem přiučit novým věcem a posouvat se dále v BDSM světě při pravidelných setkaváních. Na tvém stavu a věku nezaleží.
mladymuz(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Chci nejen tvé tělo, ale i srdce a duši
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 36 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní ženu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, zároveň si Tě ale vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a neposlušnost potrestám. Ráda se v sexu cítíš použitá, podřízená a k dispozici, jako poslušná čubička, ale mimo postel chceš být rovnocennou a respektovanou partnerkou? Pak hledám právě Tebe. Nezkušenost nevadí...
PoslušnýPejsek(33)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám Paní pro vážný vztah
Uctivě zdravím, má Paní. Jsem modrooký, blonďatý subík v dobré kondici, mám sedmiletou zkušenost s online D/s vztahem a teď hledám skutečnou Paní, které bych mohl věnovat svou lásku a pozornost po zbytek svého života. Mám zkušenosti s hraním na pejska, nošením pásu cudnosti, zbožňuji krásné nohy a když jsem za odměnu pochválen. :) Upřímně nevěřím, že se mi poštěstí, ale jeden nikdy neví, tak to přesto zkouším..
Diag: O13