Seznamka

zatracenej(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
BDSM i vztah
Rád bych se seznámil se submisivní, hravou kamarádkou, která by mi byla přítelkyni, důvěrnicí i parťačku. Baví mě zejména svazování a soft mučení, ale také rád vyrazím do přírody, na výlety a užívat si života. Chtěl bych zase poznávat radost lásku a objevovat skrytá tajemství BDSM se spřízněnou duší, o kterou bych pečoval s láskou i dominancí sobě vlastní. Nehledám povyražení i BDSM vztah se buduje na důvěře. Pokud hledáš něco podobného a nevadí ti, že jsem z Jižních Čech, stačí napsat.
Franc2(57)
Switch muž hledá submisivní ženu
subinku
Hledám subinku z okolí Světle nad Sázavou
seznaamenii(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Partnerku pro život!
42letý VŠ, nekuřák, ISTJ, chce poznat zajímavou, chytrou a milou holku do pohody i nepohody, která také žije sama, ale ještě by si přála rodinu a děti. Pro trvalé partnerství a rodinný život v Jižních Čechách.
pulnocnii(57)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Poctivý úklid, domácí práce.
Uklidím nadšeně, spolehlivě, důkladně. Domácí práce zastánců dle potřeby. Zahradní práce... Vše pro užitek Paní a moje skromné potěšení. Bez oblečení pracovat, to bych byl v sedmém nebi. Jen práce, nemám vedlejší představy. Děkuji.
Scorpioo(39)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Přítelkyně
Rád bych poznal milou pokud možno submisivní slečnu/ženu 30 až 40 let, se kterou si budeme rozumět nejen co se týče intimností, ale především abychom si sedli lidsky i v běžném životě. Vzájemné sympatie a důvěra má u mě vždy přednost. Jsem otevřený nápadům a fantazii mám opravdu bohatou. Jsem inteligentní muž, 39 let, ve znamení štíra, se zálibou v četbě, osobním rozvoji, rybaření, cestování po památkách ČR a SR. Se zázemím na Praze.
Zvoník od Matky Boží(42)
Switch muž hledá switch ženu
Pojď se jednou za čas ztratit do hluboké noci. Být posledními dvěma lidmi ve vesmíru. Zapomenout na čas i veškerá pravidla kromě těch, která si sami určíme. Pojeďme na vlně souznění, zájmu, touhy, dotyků, vzrušení a vášně. Nemusíš si na nic hrát a přece můžeš být kým/čím chceš. Rozmazlovanou princeznou, vládnoucí královnou i bezmocnou hračkou. Pojď se stát výjimečnou.
morghulis(42)
Switch muž hledá switch ženu
Nahý pro Tebe
Delší dobu mě láká zkusit udělat postupně se svlékajícího, nahého společníka pro holku, ženu nebo i více žen, kamarádek :-). Masáž, posluhování, rozptýlení, jak by jsi chtěla / jak byste chtěly :-)
JakubBo87(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Plzeň
Ahoj, našla by se zde dívka které nevadí že mám rakovinu a které by nevadilo se pravidelně scházet? Třeba mít možnost vidět tě nahou, dotknout se ...
tajemnysub(32)
Submisivní muž hledá switch ženu
Erotika v přírodě
Můj sen je znát ženu, se kterou se budeme občasně scházet vždy na jiném místě v přírodě. Chvilku se projdeme a popovídáme si, co je v našich životech nového. Na odlehlém místě se pak pustíme do BDSM hrátek. Jednou budu dom já, podruhé Ty. Nebudeme znát svá jména, jen spolu občas unikneme realitě. Napiš i pokud Tě láká jen jedna z rolí.
DominantniAristokrat(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti toto?
Na své sídlo hledám submisivní, neošklivou, neobézní, poslušnou služtičku, nebo otrokyňku, Na neustálé komandování, ponižování, domácí práce, tresty atp. Jinak bys měla být normální člověk s normálním civilním životem, jako já, protože ve společnosti ti dovolím předstírat, že jsme rovnocenný pár. Myslím, že docela ujdu
krrol(49)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu k trvalému vztahu.
Standa48(50)
Spanker muž hledá spankee ženu
Výprask
Rád najdu ženu /dívku, která ráda trestá. Může být i nezkušená. Je důležité, aby vám to přinášelo radost.
Babocka(42)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Spanking
Hledám vhodné pozadí pro mou ruku. Setkání za účel zušlechtění tvých půlek a očištění tvé duše.
Kapitán(39)
Switch muž hledá switch ženu
Kapitán hledá oběť
Jsem Kapitán papírového loďstva, hravý switch, většinou dominantní. Rád bych zase začal chodit na srazy. A akčnit. Celkem mi to šlo s provazy, dlouhým bičem, noži, ale má hlavní doména vždy byla práce s hlavou, emocemi, prožitky. Hledám jen nové kontakty, pobavit se, napsat si... a vidět, co z toho.
Marcodom(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Stále hledám subinku, otrokyni, na dlouhodobé scházení se. Věkově od 20 do 65let. Budu rád, když se mi konečně ozveš, abychom pak následně mohli spolu vše probrat. Můžeš být i masochistický založena.
LucasTheDirewolf(24)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Hledám někoho na občasné hrátky
Ahoj, hledám někoho nejlépe z Prahy na občasné hrátky. BDSM, spanking, puppy play a víc. Zvládnu toho dost a rád bych našel své hranice. Budu vám rád u nohy jako pes. Ideálně hledám někdo pod 30 let.
rookie88(36)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám přirozeně dominantní Paní
Vážená neznámá Paní, věřím že tu jste - přirozeně dominantní přísná a nesmlouvavá. S pokorou si dovolím tvrdit, že jsem muž na úrovni dobrého společenského postavení, který zjistil relativně nedávno, že je subík. Zkušenosti mám však minimální. Hledám právě Vás. Přísnou Paní, která si mě zaučí, které budu oddaně klečet u nohou. Které budu činit spokojenou a uspokojenou. Dovoluji si Vás požádat, abyste mi napsala.
josh007(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinka na lekce
Hledám subinku na lekce. Ideálně zadanou, která si chce okořenit život bdsm zážitky. Na flirt, případně pravidelnějši potkávání v případě vzájemných sympatií. V každém v rámci SSC.
motorkar(42)
Switch muž hledá dominantní ženu
Fajn protějšek pro život
Dobrý den všem, jsem staršího data výroby, nedávno jsem se přehoupl přes 40 let, nemám žádné závazky ani vyřešenou minulost, protože zkrátka není co řešit. Rád bych poznal ženu, která má navenek ráda život, cestování, zábavu, přírodu a nerada se nudí doma u televize. V soukromí by pak měla své perverzní zvířátko, které by plnilo její zvrhlé touhy a sloužilo své Paní k její spokojenosti. Měla bys být stejně jako já zabezpečená, svobodná, hravá a aktivní. Děkuji za pozornost :⁠-⁠)
Tojhr(40)
Cuckold muž hledá hotwife ženu
Hotwife, cuckoldress, sexuální požitkářku
Jsi, nebo se toužíš stát hotwife, cuckoldress, sexuální požitkářkou? Mučitelkou, která se vyžívá v zakazování uspokojení partnera, provokaci, kontrole a moci. Chceš zázemí, podporu, lásku a přitom mít vlastní velkou svobodu? Možná máš ráda rozhodování ve vztahu ve svých rukou? Můžeme spolu objevovat všechny taje, která tato cesta nabízí . Nebude to vždy lehké, ale o to víc to bude krásné... Je mi 40 let, nezadaný, bezdětný, bez závazků, sportovně i životně aktivní .
sklenicka(60)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu, Praha, Praha západ, okolí.
Hledám submisivní ženu, kamarádku, přátelství, postupně vztah. Více ve zpravách. Praha, blízké okolí.
Diag: O15