Seznamka

vsemocny33(38)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 38 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
Dom.G(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám masochistku, která má ráda klasické výprasky.
Fantomas095(23)
Switch muž hledá switch ženu
Žena v lesku
Zdravím, hledám ženu se zálibou v lesklém oblečení, svazování a tak, rád bych takovou našel i na experimenty. Věk okolo 20 možná i 30+. Lokalita prakticky kdekoliv, nebát se dojíždět. :) Mít stejnou zálibu. Nebát se... Umět si to užít. :) Fotku klidně zašlu po prohození pár pismenek... :)
lump09(50)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám
Hledám subi ženu či dívku pro dlouhodobější vztah.
Predcom(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
Colman(47)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Hry
Hledám ani ne tak "submisivní" ženu jako spíše milující násilný a zvrhlí jednani, bití, fackování, únosy, svazování, uniformy, kukly, přepadení, sledování, hrátky venku. Já muž viz profil.
immobis(42)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Živý balík
Hledám někoho, koho baví absolutně znehybnit. Spoutat, přikurtovat, izolovat od okolí, pevně a nekompromisně. Koho by bavilo uvěznit mě ve vlastním těle, kdy ztratím kontakt s okolím a pojem o čase. Nejdřív nasdílet představy.
Nickds(46)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jedna pro život
Hledám jednu pro život. Milencké kurvení někde v pronajaté mučírně, pseudo lekce apod. mě opravdu nezajímají. Postarám se o tebe.
nyrlem(39)
Spanker muž hledá spankee ženu
Hledám ženu, ideálně už naposledy
Nebaví mě vařit sám pro sebe, žít jenom sám pro sebe. Vybudoval jsem si zázemí a schází mi společnost do života, výhledově rodina. V soukromí mě baví rozmazlovat i trestat. Vedle toho zahrádka, kočka a včely, čtení a občasné výlety.
Minotaur(58)
Switch muž hledá switch ženu
Asi další marný pokus .-))
Vím že v dnešní době je dost těžké seznámit se na inzerát, všude je to zamořeno různými pisálky , podvodníky a kdo ví jakýma podivnými existencemi a tak už tam někdo solidní ani nejde. Přesto si ale myslím že je to asi jeden z mála způsobů jak se seznámit, když má někdo takové záliby jako máme my :-)) Nejvíc by se ke mě hodila hodně perverzně založená sadomasochistka switchka, která to prostě má ráda na všechny možné způsoby a ráda si i různě hraje. Najdu ?
subbisexpervers(52)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Sub pervers hledá dom i switch muže či ženu
Ahoj, jsem rád jako čubka, nahý s obojkem na krku, výprask s citem, BDSM, tahání za vlasy, prznění, piss, pervers, tvrdší sex, oral, anál, vzrušuje mě sledovat videa animal sexu na netu... Jsem 52 letý, menší atletické postavy, hledám real akci. Děkuji.
j-m-g(38)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Bdsm
Ahoj, hledám submisivni masochistku. Měla bys mít ráda bolest popřípadě ponížení, ostatní věci jako věk a postava mě zas tak nezajímají.
Switch45(45)
Switch muž hledá switch ženu
Najdu dominantní dívku i dvě
Najdu dvě mladé dívky, které mne spoutají, nasadi roubik, podvážou koule a penis a budou si se mnou hrát, dráždit, vzrušovat, honit, kouřit a oddalovat výstřik? Rad je i vylížu k orgasmu. .Já 45, nekuřák z Prahy. Pište SZ.
Captain123(30)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
D/s vztah
Věřím ve vztah na tradičních základech, sebevědomý dominantní muž a poslušná dívka, kterou bych mohl chránit a milovat. Taková, která má vlastní život, vlastní sny, ale touží mít po svém boku muže, který je asertivní a umí si vzít co chce. Ráda bys přede mnou poklekla, nechala se svázat a naplácat si. Vztah by byl plný důvěry a plánovali bychom budoucnost spolu. (Praha)
medvěd1964(58)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
pravidelné výprasky
Hledáš něžného sadistu, který ti bude pravidelně řezat zadek?
The.king(34)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Submisivní partnerku
Zdravím, rád bych touto cestou našel submisivní partnerku nejlépe z Prahy a okolí. Preferuji poznat se zde, chvíli si psát a v případě sympatií se sejít.
Renegade(39)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Místo pro subinku
Všem těm, které postrádají úkryt pro svou křehkou duši; těm, které nemají komu ležet u nohou, a přitom nemohou žít bez jistoty svého místečka; těm, které potřebují ruku, aby je vedla, a rámě, aby je podepřelo; těm, které jsou samy sebou jen tehdy, když někomu patří - nabízím stín ochranných křídel, své zkušenosti, znalosti, svou péči. Co za to? Poslušnost, pokoru, plné odevzdání a šťastný výraz ve tváři. Profil a dotazník řeknou více.
morghulis(41)
Switch muž hledá dominantní ženu
Ahoj. Nabídl bych se nezávazně switch nebo i dom dívce / ženě, která má skrytou touhu muže ovládat. Nehledám vůbec nic drsného, pouze "soft verzi" dominance ( třeba nahý pro Tvé rozptýlení (nebo i kamarádek), různé úkoly, posluhování, péče o Tebe, masáž a rovněž hrátky, příkazy a nebo naopak zákazy ... záleží jen na fantazii) Zkrátka vztah, kdy je žena ta co rozhoduje a užívá si muže v podřízené roli. Jsem dle okolí pohledný, sympatický, žádný pivní zpustlý soudek.
Přísný Strýček(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Noc plná slasti...
Chtěla by jsi noc strávit u přísného perverzního strýčka? Byla by to noc plná slasti, něžné bolesti, orgasmů, jak skutečných tak i předstíraných a možná i mokrých... Pokud to vše chceš prožít, ozvi se. Úroveň, 100% zdraví, diskrétnost a respektování dohodnutých pravidel zaručuji a též požaduji.
petr22(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku a přítelkyni :-)
Jsem VŠ45/174, ženatý ve vanilkovém vztahu, nepromiskuitní. Bylo by krásné najít zde milou, sebevědomou, inteligentní a inspirativní ženu, nejdříve k dopisování o všem možném, později při vzájemných sympatiích k vytvoření dlouhodobého přátelského vztahu bez narušení vzájemného soukromí. Dominanci a submisivitu beru jako hru. Jsem hravý převážně dominantní typ a k realizaci vzájemných představ v oblasti BDSM hledám submisivní nebo switch ženu pro kterou bude akceptovatelná občasná výměna rolí.
Ponykovboj(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Ponygirl, dogtraining
Ahoj, hledám subinku, které se libí ponygirl nebo dogtraining, tedy role ušlechtilého zvířete, či domácího mazlíčka. Já 47, silnější postavy, dom, hledám trvalý vztah s BDSM kořením nebo BDSM vztah. BDSM pro mně není předehra sexu, ale v intimní sféře to hlavní. Preferuji dominaci, ponižování, omezování před tvrdým bitím, bolestí a mučením. Můžeš být stejně stará nebo mladší, štíhlá i baculka. Důležitější je jaká si, než jak vypadáš. Hledám trpělivou, komunikativní, hodnou a pokornou..
Diag: O41