Seznamka

rozirozi(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá subinku
Ahoj, jsme pár (23 a 31) a touto cestou hledáme bi subinku, která by s námi ráda trávila čas. Vše ostatní po chatu...
cakynka(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Přítelkyně a dál se uvidí
Hledáme sub či switch ženu jako kamaradku pro hry i mimo ně, případně i vic.
hexenie(57)
Skupina hledá submisivní ženu
Ženu pro pár
tik82(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Kamarádka
Najde se tu milá slečna na společně trávení volného času? (hry, procházky, výlety, hlídání....) a v případě sympatií i víc? ;)
maud(29)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Hledám sub bi dívku nebo s/d pár
ke mně subce se slabostí pro role play a dominantovi. Ráda se dívám. Hledáme někoho věkově blízkého -do 35.
Demetra_Black(23)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku na společné hrátky
Ahoj, jsme kamarádi (já 23, on 34), co si rádi užívají (nejen) sexu. Proto jako "dárek/překvapení" hledám pro nás submisivní slečnu do trojky. Samozřejmostí je nejdříve osobní setkání se mnou. Máme rádi vše možné běžné i ujeté věci - převážnými aspekty je právě power play. Zdraví je samozřejmostí a stop znamená stop. Více si můžeme popovídat v osobních zprávách.
hrave kotatko(40)
Skupina hledá switch ženu
Switch kamarádka
Ahoj, hledám switch kamarádku na různé hraní a objevování.
ManonNoire(34)
Skupina hledá switch ženu i muže
Možná za hranou, ale lákavé
S mým dominantním partnerem hledáme někoho, kdo by nám pomohl splnit naše touhy v oblasti K9. My v tomhle směru nezkušení, ale zvídaví. Prostory máme (P8).
bohunka(50)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Ušití uniformy pro služebnou
Moje Paní mi chce nechat ušít uniformu do služby. Najde se krejčí nebo švadlena? Šaty podle fotografie s dohodnutými úpravami a speciálními detaily. Poníženě děkuji. služka Bohunka
hellenka(31)
Skupina hledá submisivní ženu
Pomůžeš nám s hraním?
Máme s Pánem tak velkou sbírku hraček, že si s nimi nestačíme hrát sami. Nechceš se k nám přidat? :-) Hledáme společnou subinku na hraní i přátelství a další legrace. Rádi si užíváme sex i BDSM, ale s plným respektem ke všem zúčastněným a při zachování maximální bezpečnosti. Jsme rozumní a je s námi legrace, bydlíme v domě na okraji Prahy a rádi se seznámíme třeba na hezké večeři.
ingjack(60)
Skupina hledá sadistickou ženu i muže
vynucená nahota
Mám velkou potřebu být úplně nahý, jako děvka před párem, nebo i více lidmi. Osahávaný, jako děvka, zlomený jako subík. Jsem pro i na natáčení porna. Dáte mi tuto milou poníženou zkušenost? Jen páry a skupiny. Samotným můžům neodpovím. Můžete i něco víc jak hranice. Val.Mez
Mahtiella(35)
Skupina hledá masochistickou ženu i muže
Hledáme submisivní pár
Hledáme submisivní a masochistický pár, se kterým bychom si mohli hrát podle chuti a libosti :-) Jsme celkem hodní, skoro takové vanilky ;-), ale asi vás neminou výprasky rákoskou, plácačkou, pádlem atd., svazování, kolíčky, pásy cudnosti, anální kolíky, připínáky, poziční tresty, plnění úkolů a pár dalších drobností, které tady raději nebudeme vyjmenovávat, abychom vás neodradili ;-)
Elzako(21)
Skupina hledá submisivní ženu
Slečna na dovádění :3
Ahojky ;) Jsem submisivni, je mi 20 a hledám k sobě a svému příteli (dom 30) slečnu podobného věku na společný pohodový večer. Můžeš být sub, dom nebo swich, na tom nesejde. Napiš a můžeme pokecat o tom co by jsme spolu vsechno mohli zkusit a třeba to vyjde :p (Praha, u nás)
Panovadevkaa(40)
Skupina hledá submisivního muže
Hledá se cuckold
Submisivni žena hledá životního partnera, který je taktéž sub. A který by spolu s ní sloužil jednomu Pánovi. Pána zde nehledám, již jednomu patřím.
lova(28)
Skupina hledá switch ženu i muže
Třetí do hry
Hledám pro sebe a partnera sympatického parťáka/parťačku do hry. Přítele láká bisex pokud budeš neutrální k němu a sub ke mě. Pokud jsi ona, máme téměř neomezené hranice. Nabízíme přátelský, férový přístup, zdraví a zázemí. Jsme z Brna.
Sienna(29)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme partnerku pro život
Ahoj má milá, jsme pár (on dom 30, já sub 28), který tu hledá partnerku pro život a kamarádku v jedné osobě. Dívku nebo ženu na všechno to krásné, i do nepohody. Můžeš být hetero, bi-zvědavá i Bi, sub nebo switch - dom pouze vůči mě, věkem 18-35, rozhodně ne kuřačka a drogy také netolerujeme. Společná záliba by byla také fajn, my milujeme přírodu, věnujeme se chovatelství a domácí výrobě potravin. Děti ani domácí mazlíčci pro nás nejsou překážkou. Těšíme se na tvou odpověď.
Lillie(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku
Pro svého Pána a sebe hledám subinku na občasné hrátky. Pán 38/183/105, já 31/168/59. Nebráníme se takřka ničemu, ovšem vše je o dohodě... Jsme přímo z Brna, se zázemím. Budeme rádi za bisexuálku, které se budu moci věnovat i v soukromí nás dvou - není to podmínkou. Těšíme se na tvoji zprávu.
Mr.Henry(55)
Skupina hledá submisivní ženu
D/s Pár hledá bi submisivní dívku nebo ženu 18-39r
Pár (54/183/89/hetero/dom+35/86/bi/switch) hledá zájemkyni o dlouhodobý Ds vztah, budeš naší společnou subinkou, pomůžeš Paní při zajištění chodu domácnosti a na zahradě. Můžeš si vybrat podle míry tvé submisivity, zda bude budeš oddaná subinka, ponižovaná služka či děvečka, nebo otrokyně. Míra masochismu, není důležitá, ale min. s výpraskem za trest je potřeba počítat. Protože počítáme s tvým přespáváním u nás, na bývalém statku, nemusíš řešit odkud jsi. Další info najdeš v profilu.
mrsgigi(29)
Skupina hledá switch ženu
breathplay
Hledám ženu na společné breatplay hrátky s možností zapojení mého přítele. Jelikož i já i přítel jsme switch a já bisexuálka, tak je vlastně jedno zda budeš domina nebo sub. Vše je o domluvě a vzájemných sympatiích. S breathplay máme velké zkušenosti.
berserker(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá dívku
Ahoj, policista a doktorka hledají dívku na hraní i kamarádství. Najdeme? Věk do cca 40 (orientačně)... Těšíme se, že se ozveš
Diag: O26