Seznamka

Sienna(28)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme partnerku pro život
Ahoj má milá, jsme pár (on dom 30, já sub 28), který tu hledá partnerku pro život a kamarádku v jedné osobě. Dívku nebo ženu na všechno to krásné, i do nepohody. Můžeš být hetero, bi-zvědavá i Bi, sub nebo switch - dom pouze vůči mě, věkem 18-35, rozhodně ne kuřačka a drogy také netolerujeme. Společná záliba by byla také fajn, my milujeme přírodu, věnujeme se chovatelství a domácí výrobě potravin. Děti ani domácí mazlíčci pro nás nejsou překážkou. Těšíme se na tvou odpověď.
Lillie(31)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku
Pro svého Pána a sebe hledám subinku na občasné hrátky. Pán 38/183/105, já 31/168/59. Nebráníme se takřka ničemu, ovšem vše je o dohodě... Jsme přímo z Brna, se zázemím. Budeme rádi za bisexuálku, které se budu moci věnovat i v soukromí nás dvou - není to podmínkou. Těšíme se na tvoji zprávu.
Mr.Henry(55)
Skupina hledá submisivní ženu
D/s Pár hledá bi submisivní dívku nebo ženu 18-39r
Pár (54/183/89/hetero/dom+35/86/bi/switch) hledá zájemkyni o dlouhodobý Ds vztah, budeš naší společnou subinkou, pomůžeš Paní při zajištění chodu domácnosti a na zahradě. Můžeš si vybrat podle míry tvé submisivity, zda bude budeš oddaná subinka, ponižovaná služka či děvečka, nebo otrokyně. Míra masochismu, není důležitá, ale min. s výpraskem za trest je potřeba počítat. Protože počítáme s tvým přespáváním u nás, na bývalém statku, nemusíš řešit odkud jsi. Další info najdeš v profilu.
mrsgigi(29)
Skupina hledá switch ženu
breathplay
Hledám ženu na společné breatplay hrátky s možností zapojení mého přítele. Jelikož i já i přítel jsme switch a já bisexuálka, tak je vlastně jedno zda budeš domina nebo sub. Vše je o domluvě a vzájemných sympatiích. S breathplay máme velké zkušenosti.
kaval(24)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku na občasná setkání :-)
Hledám pro mě a přítele nějakou submisivní nebo switch slečnu (ideálně bi) na občasná společná setkání. Ráda bych si splnila fantazie, a proto bych ráda zkusila touto cestou najít nějakou rozumnou slečnu, která by měla podobné představy jako my. Já jsem submisivní, přítel dominantní. Určitě nehledáme žádné velké extrémy, ale jsme otevření téměř čemukoliv. Hlavně hledáme někoho rozumného, to je hlavní. Zázemí máme. :-) Budeme se těšit.
berserker(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá dívku
Ahoj, policista a doktorka hledají dívku na hraní i kamarádství. Najdeme? Věk do cca 40 (orientačně)... Těšíme se, že se ozveš
last-cowboy(61)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Pár hledá pár
Hledáme pár na společné akce (např. Atelier v Praze) kde on je dom a ona sub.
Littlegirl97(26)
Skupina hledá masochistickou ženu
Výprask pro subinku
Jsi masochistka a nedostává se ti toho, co žádáš? Tak mi napiš. S partnerem hledáme slečnu či mladou paní, které budu moci v jeho přítomnosti nařezat. Případně ti zbarvíme tělíčko společně. Napiš mi a případně pošli i foto postavy. Těším se!
Sienna(28)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá submisivní partnerku do polyamory vztahu
Ahoj, jsme rozumný mladý pár - On, dom, 30 let, Ona, sub, 28 let. Hledáme přiměřeně submisivní partnerku ve věku 18 - 30 let do polyamory vztahu, časem se společným bydlením u nás na farmě. Měla bys mít kladný vztah ke zvířatům a přírodě. Požadujeme zdraví a čistotu a totéž samozřejmě nabízíme. Netolerujeme cigarety, drogy a alkohol pouze s mírou. Pokud tě láká život na polosamotě ve více lidech a poznáváš se, tak se budeme těšit na odpověď.
Michelle NY(35)
Skupina hledá submisivní ženu
Patecni noc plna perverze
Ahoj, na tento pátek večer, sháníme subinku do trojky. Můj Pan(30) si moc přeje, vidět mě(34) jak společně ještě s jednou další plníme jeho perverzní přání a ukoly. Budeme si celou noc hrát a zkoušet naše hranice. Jsme vybavení celkem slušnou základnou pomůcek a hraček a rozhodně je chceme všechny použít! Podmínka je, aby slečna byla submisivni, bi a aby měla ráda anal. Postačí i s pripinakem když ho udělá mě, mělo by ji to ale bavit. Budeme čekat :) Zázemí máme na bytě v Praze.
Domxxx(72)
Skupina hledá masochistickou ženu
Dominantní sadistický pár hledá
Subinku, nejraději masochistku nebo submisivní pár, nejlépe on kandaulista. Jsme zkušený pár, on 71 hetero, ona 49, bi, z Prahy a není nám nic cizí v oblasti ponížení, bolesti a perverze. Nehledáme někoho jen na souložení. Hranicí je nezranit, žádné trvalé následky. Jinak lze vyzkoušet vše, co zvládnete. Máme hodně hraček, včetně elektrostimulace a violet wandu. Vše pochopitelně zdarma, jen pro potěšení všech.
bohunka(50)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Sissy s přítelkyní - rodinnou přítelkyni/přítele
Jsem malá sissy holčička a služtička. Hledám pro sebe Vychovatelku (Vychovatele) a pro přítelkyni kamarádku (kamaráda). Koho by bavilo vychovávat, trápit a trestat holčičku s pásem cudnosti, dudlíkem, zástěrou a obrovskou touhou být poslušná holčička. Koho by bavilo holčičku společně s mojí Paní ponižovat a zesměšňovat? (dopisování, návštěvy...)
Canegirl(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Spanking
Jsme pár kolem 30 let a hledáme sympatickou a milou slečnu, kamarádku, která by ráda sdílela spankingové hraní ve třech. Máme rádi roleplaye a vše kolem spankingu. Především ale hledáme kamarádku, se kterou můžeme posedět a sdílet společné zájmy. Ozvi se uvidíme. ;)
potvuurka(50)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledá se poslušné koťátko
Bisexuální domina (štíhlá brunetka)... hledá poslušné "koťátko", submisivní holčičku do 40let - štíhlou, vysokou, nejlépe blonďatou a hravou kočičku s krátkými drápky na pestrobarevnou a hravou "masáž" všeho... jsem hodná, hravá, mile přísná, a bát se nemusíš, neb mám ráda, co se líbí oběma :-).
cerise(21)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku
Hledám kamarádku se kterou bychom poznávali krásy ženského milování. Můžeme provokovat mého partnera - Pána (máme krásný vztah Pán a subinka, když budeš chtít vědět více, napíšu ti i o tom). Když by jsi nás chtěla třeba jen pozorovat, I to je pěkná možnost. Máme rádi mimo jiné i shibari.... Zajímá tě to? Můžeš to zkusit s námi. Hlavně hledám ale krásné ženské sexíkování se kterým zatím nemám žádné zkušenosti. Těším se na psaní s tebou i reálné přátelství.
peytl(40)
Skupina hledá switch muže
Akce pro čubku
Chceme si splnit přání a vidět Čubku zneužitou více chlapy. Má to ale svá pravidla - nejde nám o mučení a vyloženě BDSM, ale primárně o sex. Ti, co se budou účastnit budou poslouchat má pravidla, pokud ne, budou potrestáni (nekonsenzuálně a bolestivě). První vyzkoušení budou akce dva na jednu, poté i více M na jednu. Rádi bychom z akce video (klidně bez obličejů - orgány postačí). Přednost budou dostávat očkovaní nebo otestovaní jedinci, kondomy podmínkou. Zprávu o zájmu posílat rovnou mě, ne Čubce (ani dickpick), pokud bude toto pravidlo porušeno, znamená to automatickou diskvalifikaci.
jaFreyja(42)
Skupina hledá switch muže
bull pro par na dovolenou
Pojedes s nami prvni tyden v srpnu, abych mela na dovolene i poradneho chlapa? Bud vysoky, velky, nadrzeny a aspon trochu bi... Mam to rada na vsechny zpusoby, nebudes litovat ;) Motorkar a trochu exhibicionista vitan.
Marek1992(30)
Skupina hledá switch ženu i muže
Pár hledá
Hledáme dívku nebo pár na BDSM hrátky. On 29let, ona37let.
101(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Přátelství a experimentování
Hledáme s partnerkou (já dom 35, ona sub kočička 22) sub/switch slečnu na dlouhodobé přátelství a když se zadaří, tak BDSM a sexuální hraní. Baví nás čajovny, deskovky, menší koncerty, občasné výlety a celkově hlavně aktivity pro introverty. Hlubší vysvětlení je v profilu.
chalupáři(58)
Skupina hledá submisivní ženu
bi sub
pro dlouhodobý vztah hledáme bi subinku k nám, k páru pro vztah hezký a čistý a oddaný a bez bolesti ...
Diag: O37