Seznamka

Whiteraven(37)
Skupina hledá switch ženu i muže
Switch Bi trans
Hledám/e někoho pro širokospektrální sex. Musíš mít penis nebo připínák a zdravou zvrhlost všemi směry. Do 40 let. Vysočina :/.
Ginger.ginger(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinku pro Pana
Hledame submisivni zenu/otrokyni/chuvu :) zpocatku na vikendy, pozdeji treba i nastalo. Jsme par ja sub (31), Pan (37) dom. Jsme sportovne zalozeni, mame dvouleteho syna. Pomahala bys nam s peci o domacnost a pro meho Pana bys byla dalsi subinka/hracka stejne jako ja. Zajistime ti vlastni pokoj a postarame se o tebe ...
mr.pain(51)
Skupina hledá submisivní ženu
Dom pár hledá sub hračku
Dom pár (on+ona) z Ostravy hledá submisivní ženu, dívku jako svou sexuální hračku. Perverze, poslušnost, výchova, tresty. Ozvi se, budeme se těšit.
Tlustá čubka(51)
Skupina hledá sadomasochistickou ženu
Otrokyně
Najde se skupina mužů kteří by mě za přítomnosti mého Pána zneužili? Nemám zázemí.
abies8(60)
Skupina hledá submisivní ženu
Další submisivní ženu
Starší pár on dominantní, ona submisivní hledají další submisivní ženu případně podobný pár pro společné hrátky v soukromí a posunování hranic. Nejlépe České Budějovice a okolí.
NAplusHO(23)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka pro pár
Jsme pár, který má rád BDSM. Rádi bychom touto cestou našli submisivní ženu, kde bychom byli jako pár v dominantní roli a mohli si společně hrát. Ideální místo setkání Praha nebo Střední Čechy.
Naiky(28)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka na společně hraní ve 3?
Ahoj, Ráda, bych zde našla subinku na společné hraní ve 3. Já sub on Dom. Pro více info ve zprávách. NaikY
cuckold-cucquean(49)
Skupina hledá dominantní ženu
Submisivní pár hledá dominantní ženu
Jsme sympatický pár, ona 40, on 48 a rádi poznáme samostatně žijící dom ženu 50+, které společně toužíme dlouhodobě sloužit k jejímu uspokojování. Preferujeme společné kafe jako možnost vzájemně vnímat, jsme-li k sobě vhodní.
Lilo1979(44)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám poslušnou polykačku mečů
Hledám pro svého přítele starší, zralou bbw ženu, která mu poslušně vykouří péro. Budeš mé překvapení pro něj. Diskrétně
Thriss(25)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám sub kamarádku
Hledám subinku primárně pro sebe. Později třeba jako hračku do manželské postele. Nejde o nic častého, ale za to trvalého... Ráda bych našla spřízněnou duši v BDSM komunitě. Manžel je vanilkový, ale celkem otevřený experimentům. Chybí mi možnost se na někom vyřádit, mučit, kousat, škrábat a poroučet... Zároveň mi chybí i to spojení, kdy se po náročném výprasku v provazech sub schoulí do klína svému pečujícímu dom. Hledám někoho, komu budu moct říct a udělat cokoliv... Prostě souznění :3
par67(56)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá pár
Ahoj, jsme pár, on 55 Dom, ona 55 sub+Bi a hledáme pár (nebo i samotnou sub) přiměřeného věku, který to má stejně. Cílem tohoto inzerátu je najít (nejlépe dlouhodobě) přátele, kteří si také chtějí občas zpestřit své hrátky a ev. se navzájem inspirovat v rámci zlepšení "práce" se subinkou.
Assam69(51)
Skupina hledá rope bunny muže
Pro přítelkyni hledám subíka na hraní (20-30)
Mám doma atraktivni mírně submisivni blondýnku (29/165/53) a chci, aby si mohla pohrát s hezkým mladším subíkem. Podmínkou je foto postavy a ztoporeneho penisu, vyholené přirození, podpaží a zadeček. Druhou podmínkou je anonymita, subinku ti předvedu nahou, ale při akci budeš mít celou dobu zakryté oči. Musíš strpět lehký výprask, bondage, anální kolík, kouření a masturbaci. Já se akce účastním jako dominantní mentor, nejsem bi.
domd1(52)
Skupina hledá spankee ženu
Hledáme fajn sub-inku nebo switch-inku
Pár on, dom, ona sub/switch hledá příjemnou dívčinu na společné výpraskové akce a přátelství...jsme zkušení a snad docela fajn...:-)
Ancuse(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá subinku
Ahoj, s přítelem hledáme submisivní slečnu ke společným hrám ve třech. Je nám 36 let, máme rádi nové erotické zážitky a zkušenosti. Partner je dominantní a velmi rád si hraje s ženským tělem a působí mu slast. Já jsem spíše submisivní.
rozirozi(33)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku do trojky
Ahoj, hledáme poslušnou subinku do trojky, ideálně do 30ti let. :)
par67(56)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Pár D/s hledá pár
Ahoj, jsme pár, on 55 Dom, ona 55 sub+Bi a hledáme pár přiměřeného věku, který to má stejně. Cílem tohoto inzerátu je najít (nejlépe dlouhodobě) přátele, kteří si také chtějí občas zpestřit své hrátky a ev. se navzájem inspirovat v rámci zlepšení "práce" se subinkou.
Welbloud(48)
Skupina hledá submisivní ženu
Subslečna
Krásný den, hledám k sobě submisivní slečnu či ženu z Prahy, která by plnila se mnou přání a rozkazy mé Slečny. Slečna bude vždy nařizovat on line a my budeme dělat, co žádá.
bohunka(51)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Sissy služka hledá přísnost
Jako služka potřebuji přísnost. Dohled nad prací, ustrojeností, cudností, uctivostí, ale i stravováním, cvičením, denním režimem, prostě celým životem služky. Žiji s nedominantní, ale tolerantní, přítelkyní, která by si přála splnění mého snu, být její služebnou. Sama ovšem nedokáže jednat dominantně, aby moje výchova měla nějaké výsledky. Prosím kohokoliv dominantního, kdo by mohl pomoci... Ideální formu bych viděla jako trvalý on-line dohled s častými návštěvami u nás nebo i u Vás. sl. Bohunka
rtep65(58)
Skupina hledá dominantního muže
Hraní v mučírně
hledám zkušeného dominanta-sadistu na společné hraní s otrokyňkou. Vlastní prostory výhodou. Úroveň, čistota, zdraví, co požadujeme i nabízíme.
last-cowboy(62)
Skupina hledá submisivní ženu
Bi subinka
Na společné akce hledáme Bi subku. Jsme pár já dom, ona sub.
Diag: O29