Seznamka

rockyman(33)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Ahoj, jsme pár, já Dom (33), žena subinka (32) a hledáme k nám další ženu/dívku na společné hrátky ve třech. Ideálně abys byla sub, případně switch - sub vůči mě, dominantní vůči ní (cuckcake vítána :)). Pokud by si to sedlo ,tak můžeš být i Dom žena. My jsme oba štíhlí sympatičtí, v běžném životě normální pár. Ty štíhlé/normální postavy, věkem okolo nás nebo mladší. Jsme ochotni se domluvit, důležité jsou hlavně sympatie a chuť se setkat. Těšíme se na tebe.
Madlen(45)
Skupina hledá dominantní ženu
Pár nebo žena na CFNM akce
Ráda bych našla parťačku (ženu z páru nebo skupiny, nebo samostatnou ženu) na CFNM akce, které si uděláme podle svých představ. Tedy nahý / odhalující se muž nebo muži, jejich masturbace, oddalování orgasmu, POT a pod. Vše s respektem k tomu, na co je nálada a k hranicím všech zúčastněných. Ženy zůstávají oblečené (a nebo taky ne, když se jim chce). Partnera na hraní můžu poskytnout a ráda se podívám na toho tvého :-) Může to být i zajímavá zkušenost pro ženy, které se dominanci učí.
josephine2(41)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Submisivní pár hledá dominantní pár
Pár (ona 41, on 47), toužící společně po roli poslušného zmrda a kurvy, hledá manželský pár, který by si s námi vědel rady...
NutellaTherapy(33)
Skupina hledá dominantní ženu
Nezkušený pár hledá dominantní ženu
Jsme pár hledající dominantní ženu. Já 34, submisivní, ona 30, zvědavá, teprve hledající cestu k dominantní roli. Rádi bychom zrealizovali schůzky, při kterých by ona zprvu mohla být jen jako pasivní divák. Jde hlavně o inspiraci, vidět reakce, zjistit jaké pocity to vyvolá. Dále by se vidělo. Jsme otevření ledasčemu. Kdyby se tu někdo takový náhodou našel, rádi to probereme detailněji po zprávách, případně osobně. P+V
kaval(24)
Skupina hledá submisivní ženu
Najde se fajn kamarádka?
Ahoj, S přítelem (já sub, on dom) hledáme nějakou rozumnou slečnu, kterou láká zkusit si něco s ženou. Tzn. rádi bychom někoho, koho láká nucená homosexualita - jelikož máme rádi BDSM. Jsme normální, vcelku bych si i troufla říct pohledný pár :) hlavní je pro nás zdraví a diskrétnost. A taky nutno říct, že hlavně hledáme někoho normálního, s kým si pokecáme, budeme moct dát vínko a pokud si sedneme, tak třeba víc :)) Zázemí máme. Budeme se těšit. Ps: fotky si ve zprávách rádi vyměníme
Kodiak91(31)
Skupina hledá switch ženu
Hledáme kamarádku
Ahoj, s mladou (18) přítelkyní (subinkou) hledáme k sobě kamarádku (18-30). Více se dovíš, když napíšeš... ;-)
Vamp66(35)
Skupina hledá submisivní ženu
Trocha bolesti pro radost
Hledá se udržovaná , Bisexuální, submisivní dívka/žena jenž kromě svých trýznitelů zbožňuje bolest, není ji cizí smyslová deprivace a dokáže spolknout hrdost i větší mužství.
Loken(37)
Skupina hledá submisivní ženu
Dominantní pár hledá bisexuální subinku.
Dominantní pár hledá bisexuální submisivní dívku, nebo ženu. Rádi bychom našli někoho s kým bychom mohli experimentovat a hrát si. Oba jsme sportovní postavy s otevřenou myslí. Já silně dominantní, moje partnerka switch, ale podřízená mě a dominantní vůči tobě. Naše představy jsou velmi variabilní, od tvého nuceného sledování nás při sexu, přes vázání tebe a mé partnerky, po výprasky ode mně, nebo mé partnerky. Vše může i nemusí končit společným sexem.
Zvířátko switch(42)
Skupina hledá dominantní ženu
Pečovatelka
Poptáváme hlídání zvířátka. Moje milovaná Madam odjíždí v polovině léta na měsíc do Indie a nechá v Praze svoje opuštěné zvířátko. Hledáme proto Pečovatelku, která by občas zkontrolovala, jestli je zvířátko hodné, plní uložené úkoly, je pečlivě zamčené... Hlídání nebude náročné, ale vyžaduje určitou dávku přísnosti a důslednosti. Děkujeme Rebecca&zvířátko.
Hotwife-tp(47)
Skupina hledá spanker ženu
Přísnou vychovatelku.
Hledám opravdu velmi přísnou vychovatelku (nejlépe zralou dámu) s pevnou rukou a pružnou rákoskou,která by byla ochotná pravidelně trestat mého manžela (trvale zamčeneho cuckolda). Ženu, která si trestání opravdu užívá a nebere ohled na křik a prosby,od které bude odcházet se slzami v očích a pořádně rozsekaným zadkem,na který si nesedne.
smile63(58)
Skupina hledá dominantního muže
gay/bi akce
Tuto středu večer "pořádám" gay a bi akci u sebe doma. Věk není omezen, čistota a zdraví samozřejmostí, dominanti vítáni. Prostor je jihovýchodní okraj Prahy.
switchtofind(40)
Skupina hledá hotwife ženu
Dom kamaradka z Moravy
Ahoj, hledáme dom nebo switch slečnu/paní nebo pár z Moravy, která bude kamaradkou mé ženy (42/156/46) a bude ji bavit mé (40/180/90) sexuální ponižování. Máme rádi výlety a dovolené,
Styxka(30)
Skupina hledá rigger ženu
Riggerka z Brna
Ahoj, hledám riggerku z Brna pro kamarádku, sám bych se díval jako pasiv a učil se.
Zutomi(43)
Skupina hledá submisivní ženu
Madam chce subinku na hrani
Hledám pro mě a partnera pohlednou subinku 35-45 let (vrchní hranice není definitivní) pro hraní ve 3. Oba budete submisivní, oba dostanete výprask, oba budete svou madam na slovo poslouchat. Chci si hrát, chci oba využít k vlastnímu užitku.
carrier2(46)
Skupina hledá dominantního muže
Hledáme jako submisivní pár
Hledáme jako submisivní pár (kde on je Bi)muže nad 50let, pro výcvik nebo akci.
Zeppelin(38)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku
Hledáme subinku, sympatickou optimistku, do 35 let, jako pravidelně nepravidelnou společnost pro mě a mou sub. ženu na výlety do přírody, koncerty a jiné útěky od dětí, svazování, výcvik, pokud si budeme vzájemně všichni sympatičtí lze dlouhodoběji, nejdříve pár zpráv ať víme že máme alespoň něco společného kromě sexuálních preferencí
tik82(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme fotografku...
...pro těhotenské, párové, ... focení:) Najdeme tu? ;) Budeme se těšit. Tomáš + A.
gentor(55)
Skupina hledá masochistickou ženu
Pár hledá masochistku
Hledáme masochistku na reálné lekce se sadistkou. Párové mučení ve stylu racků. Pokud máš odvahu napiš. Preferujeme dlouhodobé akční setkávání. Nevyhýbáme se ani outdoor akcím.
_Tom(52)
Skupina hledá submisivní ženu
Pro tebe :)
Jsme hodní a máme i řadu dalších předností. :) A hledáme tebe - sympatickou ženu, která hledá nás. :)
sppvc(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Domácí otrokyně pro pár
Pár hledá domácí služku a otrokyni na stálou službu do rodinného domku v Kladně.
Diag: O32