Seznamka

par67(55)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá pár
Ahoj, jsme pár, on 55 Dom, ona 55 sub+Bi a hledáme pár (nebo i samotnou sub) přiměřeného věku, který to má stejně. Cílem tohoto inzerátu je najít (nejlépe dlouhodobě) přátele, kteří si také chtějí občas zpestřit své hrátky a ev. se navzájem inspirovat v rámci zlepšení "práce" se subinkou.
Auiui(43)
Skupina hledá submisivní ženu
Ahoj, Hledám sub kočičku, s kterou bych si mohla hrat a plnit si své skrytá přání. Ozvi se!
Assam69(50)
Skupina hledá rope bunny muže
Pro přítelkyni hledám subíka na hraní (20-30)
Mám doma atraktivni mírně submisivni blondýnku (29/165/53) a chci, aby si mohla pohrát s hezkým mladším subíkem. Podmínkou je foto postavy a ztoporeneho penisu, vyholené přirození, podpaží a zadeček. Druhou podmínkou je anonymita, subinku ti předvedu nahou, ale při akci budeš mít celou dobu zakryté oči. Musíš strpět lehký výprask, bondage, anální kolík, kouření a masturbaci. Já se akce účastním jako dominantní mentor, nejsem bi.
Bell76(46)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledá se subinka
Jsem dominantní žena a hledám pro sebe a svého switch partnera submisivní bi dívku či ženu z Ostravska k občasným bdsm hrátkám. Vše je na domluvě. Neváhej a ozvi se.
domd1(51)
Skupina hledá spankee ženu
Hledáme fajn sub-inku nebo switch-inku
Pár on, dom, ona sub/switch hledá příjemnou dívčinu na společné výpraskové akce a přátelství...jsme zkušení a snad docela fajn...:-)
robertek85(37)
Skupina hledá masochistickou ženu i muže
Sub pár
Jsme dominantní pár, slušný, vzdělaný a inteligentní. Já dom sadista (více v profilu) a manželka je lehce dom vanilka (ale hlavně se moc ráda kouká :D). Hledáme spřízněný sub/mas pár na společná setkání. Uvítáme jak lehce submisivní pár, s kterým se rádi zasmějem a občas si pohrajem. Tak přijmeme i opravdu submisivní služky.
Jock(43)
Skupina hledá submisivní ženu
Subina pro pár
Hledáme subinu na pravidelné schůzky, spank, gyno, bondage apod.. Záběr máme celkem široký. Věk ideálně do 50let, postavu neřešíme, můžeš být i BBW, větší prsa potěší ale nejsou podmínkou.Ona 47 Bi Switch, on 43 hetero dominantní. Časem možno i 24/7. Jsme z Jižní Moravy, Hodonínsko
DominusSEX(41)
Skupina hledá submisivní ženu
Submisivní
Jsem zkušený Dominantní muž co hledá submisivní hříšnici na pravidelné schůzky. Tvá nezkušenost nevadí, pokud se chceš učit a nechat se vést, zkusit si nové věci a užit si to. Chceš aby ti někdo rozkazoval, kontroloval tvé tělo a udělal si z tebe svou submisivní hračku k použití? Chceš zkušeného dobře vybaveného chlapa, kterému se z důvěrou odevzdáš? Napiš!
Ancuse(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá subinku
Ahoj, s přítelem hledáme submisivní slečnu ke společným hrám ve třech. Je nám 36 let, máme rádi nové erotické zážitky a zkušenosti. Partner je dominantní a velmi rád si hraje s ženským tělem a působí mu slast. Já jsem spíše submisivní.
kesama(42)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Pár hledá submisivní pár.
Je zde submisivní pár? Hezký den. Jsme pár, kde on je přirozeně dominantní já k němu submisivní, ale k ostatním podle okolností. Tímto hledáme submisivní pár, který chce sloužit, jak nám tak dalším z naší skupiny. Vše založeno na vzájemné důvěře a komunikaci. Žádné tupé mlácení...
rozirozi(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku do trojky
Ahoj, hledáme poslušnou subinku do trojky, ideálně do 30ti let. :)
par67(55)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Pár D/s hledá pár
Ahoj, jsme pár, on 55 Dom, ona 55 sub+Bi a hledáme pár přiměřeného věku, který to má stejně. Cílem tohoto inzerátu je najít (nejlépe dlouhodobě) přátele, kteří si také chtějí občas zpestřit své hrátky a ev. se navzájem inspirovat v rámci zlepšení "práce" se subinkou.
hadiz(39)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka z Brna
Hledám subinku z Brna na společné hrátky i s mým subíkem. Více info ve zprávách. Mužům neodpovídám, hledám pouze ženu, ne TV.
NAplusHO(23)
Skupina hledá dominantní ženu
Submisivní pár
Hledáme dominantní ženu k našemu společnému (jsem pár žena+muž) dlouhodobému výcviku a službě
sparkling(42)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku a/nebo milenku pro svého pána
Hledám pro svého pána milenku, se kterou mu budeme moci sloužit ideálně společně, nicméně submisivita ani žádné BDSM preference nejsou pro začátek nutnou podmínkou.
Flemming(50)
Skupina hledá sadistickou ženu i muže
dva muži hledají výprask
Našla by se na tomto serveru skupina (nebo i pár žena - muž, dvě ženy nebo i samotná žena), která se věnuje výpraskům? Výprasky máme velmi rádi (z obou stran). Rádi poznáme přátele se společnými zájmy.
Welbloud(47)
Skupina hledá submisivní ženu
Subslečna
Krásný den, hledám k sobě submisivní slečnu či ženu z Prahy, která by plnila se mnou přání a rozkazy mé Slečny. Slečna bude vždy nařizovat on line a my budeme dělat, co žádá.
bohunka(50)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Sissy služka hledá přísnost
Jako služka potřebuji přísnost. Dohled nad prací, ustrojeností, cudností, uctivostí, ale i stravováním, cvičením, denním režimem, prostě celým životem služky. Žiji s nedominantní, ale tolerantní, přítelkyní, která by si přála splnění mého snu, být její služebnou. Sama ovšem nedokáže jednat dominantně, aby moje výchova měla nějaké výsledky. Prosím kohokoliv dominantního, kdo by mohl pomoci... Ideální formu bych viděla jako trvalý on-line dohled s častými návštěvami u nás nebo i u Vás. sl. Bohunka
kesama(42)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Je zde submisivní pár?
Hezký den. Jsme pár, kde on je přirozeně dominantní já k němu submisivní, ale k ostatním podle okolností. Tímto hledáme submisivní pár, který chce sloužit, jak nám tak dalším z naší skupiny. Vše založeno na vzájemné důvěře a komunikaci. Žádné tupé mlácení...
Sektor0(39)
Skupina hledá submisivní ženu
Oslava
Cau, hledam silne submisivni holku na panskou akci, ktera nas bude naha obsluhovat a bude sexualne k dispozici hostum podle prani, sla bys do toho?
Diag: O31