Seznamka

Mark33(45)
Skupina hledá switch ženu
Hledám asistentku
Hledám asistentku, která by mi asistovala při perverzních gynekologických prohlídkách a jiných perverzních hrátkách...
rtep65(57)
Skupina hledá dominantního muže
Hraní v mučírně
hledám zkušeného dominanta-sadistu na společné hraní s otrokyňkou. Vlastní prostory výhodou. Úroveň, čistota, zdraví, co požadujeme i nabízíme.
kesama(42)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Najdeme submisivní pár?
Hezký den, jsme pár a rádi bychom nalezli submisivní pár. Pár, který si svou submisivitu chce užít, pár který jí chce nalézt. Nezáleží nám na zkušenostech. Nechceme jednorázovou akci, ale vzájemný vztah. Více do zpráv.
laferty(28)
Skupina hledá dominantní ženu
Hledáme dom / switch kamarádku
Zatím jen v teoretické rovině, abychom zjistili jestli vůbec existuje :) Rádi bychom se ženou (oba kolem 25let, plnější postavy) našli slečnu/paní na společné hraní. Jsme oba switch, ale táhne nás to oba spíš k sub roli. Proto hledáme někoho kdo je dom nebo switch přesahující spíš k dom, aby si mohla pohrát s námi oběma popřípadně provést ženu víc světem BDSM a pohrát si společně s ní se mnou. Hezký den všem :)
last-cowboy(61)
Skupina hledá submisivní ženu
Bi subinka
Na společné akce hledáme Bi subku. Jsme pár já dom, ona sub.
rockyman(33)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Ahoj, jsme pár, já Dom (33), žena subinka (32) a hledáme k nám další ženu/dívku na společné hrátky ve třech. Ideálně abys byla sub, případně switch - sub vůči mě, dominantní vůči ní (cuckcake vítána :)). Pokud by si to sedlo ,tak můžeš být i Dom žena. My jsme oba štíhlí sympatičtí, v běžném životě normální pár. Ty štíhlé/normální postavy, věkem okolo nás nebo mladší. Jsme ochotni se domluvit, důležité jsou hlavně sympatie a chuť se setkat. Těšíme se na tebe.
NutellaTherapy(34)
Skupina hledá dominantní ženu
Nezkušený pár hledá dominantní ženu
Jsme pár hledající dominantní ženu. Já 34, submisivní, ona 30, zvědavá, teprve hledající cestu k dominantní roli. Rádi bychom zrealizovali schůzky, při kterých by ona zprvu mohla být jen jako pasivní divák. Jde hlavně o inspiraci, vidět reakce, zjistit jaké pocity to vyvolá. Dále by se vidělo. Jsme otevření ledasčemu. Kdyby se tu někdo takový náhodou našel, rádi to probereme detailněji po zprávách, případně osobně. P+V
Vamp66(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Trocha bolesti pro radost
Hledá se udržovaná , Bisexuální, submisivní dívka/žena jenž kromě svých trýznitelů zbožňuje bolest, není ji cizí smyslová deprivace a dokáže spolknout hrdost i větší mužství.
Loken(38)
Skupina hledá submisivní ženu
Dominantní pár hledá bisexuální subinku.
Dominantní pár hledá bisexuální submisivní dívku, nebo ženu. Rádi bychom našli někoho s kým bychom mohli experimentovat a hrát si. Oba jsme sportovní postavy s otevřenou myslí. Já silně dominantní, moje partnerka switch, ale podřízená mě a dominantní vůči tobě. Naše představy jsou velmi variabilní, od tvého nuceného sledování nás při sexu, přes vázání tebe a mé partnerky, po výprasky ode mně, nebo mé partnerky. Vše může i nemusí končit společným sexem.
Zvířátko switch(43)
Skupina hledá dominantní ženu
Pečovatelka
Poptáváme hlídání zvířátka. Moje milovaná Madam odjíždí v polovině léta na měsíc do Indie a nechá v Praze svoje opuštěné zvířátko. Hledáme proto Pečovatelku, která by občas zkontrolovala, jestli je zvířátko hodné, plní uložené úkoly, je pečlivě zamčené... Hlídání nebude náročné, ale vyžaduje určitou dávku přísnosti a důslednosti. Děkujeme Rebecca&zvířátko.
Hotwife-tp(47)
Skupina hledá ženu
Přísnou vychovatelku.
Hledám opravdu velmi přísnou vychovatelku (nejlépe zralou dámu) s pevnou rukou a pružnou rákoskou,která by byla ochotná pravidelně trestat mého manžela (trvale zamčeneho cuckolda). Ženu, která si trestání opravdu užívá a nebere ohled na křik a prosby,od které bude odcházet se slzami v očích a pořádně rozsekaným zadkem,na který si nesedne.
smile63(59)
Skupina hledá dominantního muže
gay/bi akce
Tuto středu večer "pořádám" gay a bi akci u sebe doma. Věk není omezen, čistota a zdraví samozřejmostí, dominanti vítáni. Prostor je jihovýchodní okraj Prahy.
switchtofind(40)
Skupina hledá ženu
Dom kamaradka z Moravy
Ahoj, hledáme dom nebo switch slečnu/paní nebo pár z Moravy, která bude kamaradkou mé ženy (42/156/46) a bude ji bavit mé (40/180/90) sexuální ponižování. Máme rádi výlety a dovolené,
carrier2(46)
Skupina hledá dominantního muže
Hledáme jako submisivní pár
Hledáme jako submisivní pár (kde on je Bi)muže nad 50let, pro výcvik nebo akci.
Zeppelin(38)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme subinku
Hledáme subinku, sympatickou optimistku, do 35 let, jako pravidelně nepravidelnou společnost pro mě a mou sub. ženu na výlety do přírody, koncerty a jiné útěky od dětí, svazování, výcvik, pokud si budeme vzájemně všichni sympatičtí lze dlouhodoběji, nejdříve pár zpráv ať víme že máme alespoň něco společného kromě sexuálních preferencí
tik82(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme fotografku...
...pro těhotenské, párové, ... focení:) Najdeme tu? ;) Budeme se těšit. Tomáš + A.
_Tom(52)
Skupina hledá submisivní ženu
Pro tebe :)
Jsme hodní a máme i řadu dalších předností. :) A hledáme tebe - sympatickou ženu, která hledá nás. :)
sppvc(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Domácí otrokyně pro pár
Pár hledá domácí služku a otrokyni na stálou službu do rodinného domku v Kladně.
Komtesa Anna(49)
Skupina hledá dominantního muže
Pár hledá dominantního muže
Hledáme pro mého přítele (48, střední postava) zkušeného dominanta, který by ho naučil poslouchat a ukázal mu, co vše je možné. Jsme mobilní a zázemí máme. Praha nebo středočeský kraj.
Marrei(24)
Skupina hledá switch ženu
Netradiční žena k páru
Hledám dívku/ženu. Ne nutně sub ani dom. Hledám ji, protože mě šíleně vzrušuje vidět svého muže s jinou. Nebo si číst o tom, co s ní dělal, když je přes týden pryč. Vzrušuje mě představa muset spát mimo ložnici, a pak vám oběma ráno donést snídani. Ale - zároveň se s tebou budu ráda kamáradit, můžeme na výlet i do kina. V rámci BDSM je to celé o domluvě, bez nutnosti čehokoliv a nastavení, jak by tě vyhovovalo. Se mnou i beze mě, bez i s D/s vůči tobě. Praha/Brno/jižní Čechy.
Diag: O29