Seznamka

Komtesa Anna(49)
Skupina hledá dominantního muže
Pár hledá dominantního muže
Hledáme pro mého přítele (48, střední postava) zkušeného dominanta, který by ho naučil poslouchat a ukázal mu, co vše je možné. Jsme mobilní a zázemí máme. Praha nebo středočeský kraj.
Marrei(24)
Skupina hledá switch ženu
Netradiční žena k páru
Hledám dívku/ženu. Ne nutně sub ani dom. Hledám ji, protože mě šíleně vzrušuje vidět svého muže s jinou. Nebo si číst o tom, co s ní dělal, když je přes týden pryč. Vzrušuje mě představa muset spát mimo ložnici, a pak vám oběma ráno donést snídani. Ale - zároveň se s tebou budu ráda kamáradit, můžeme na výlet i do kina. V rámci BDSM je to celé o domluvě, bez nutnosti čehokoliv a nastavení, jak by tě vyhovovalo. Se mnou i beze mě, bez i s D/s vůči tobě. Praha/Brno/jižní Čechy.
rozirozi(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá subinku
Ahoj, jsme pár (23 a 31) a touto cestou hledáme bi subinku, která by s námi ráda trávila čas. Vše ostatní po chatu...
kaval(24)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka / rozumná slečna / bi
Ahoj, S přítelem (já sub, on dom) hledáme nějakou rozumnou slečnu, kterou láká zkusit si něco s ženským pohlavím. Tzn. rádi bychom někoho, koho láká nucená homosexualita. Jsme normální, vcelku bych si i troufla říct pohledný pár :) hlavní je pro nás zdraví a diskrétnost. A taky nutno říct, že hlavně hledáme někoho normálního, s kým si pokecáme, budeme moct dát drink nebo vínko a pokud si sedneme, tak třeba víc :)) Zázemí máme? budeme se těšit. Ps: fotky si ve zprávách rádi vyměníme
cakynka(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Přítelkyně a dál se uvidí
Hledáme sub či switch ženu jako kamaradku pro hry i mimo ně, případně i vic.
Bell76(46)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Pro sebe a svého partnera hledám submisivní ženu k občasným hrátkám. Nejlépe Ostrava a blízké okolí.
hexenie(57)
Skupina hledá submisivní ženu
Ženu pro pár
tik82(40)
Skupina hledá submisivní ženu
Kamarádka
Najde se tu milá slečna na společně trávení volného času? (hry, procházky, výlety, hlídání....) a v případě sympatií i víc? ;)
maud(28)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Hledám sub bi dívku nebo s/d pár
ke mně subce se slabostí pro role play a dominantovi. Ráda se dívám. Hledáme někoho věkově blízkého -do 35.
Demetra_Black(23)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku na společné hrátky
Ahoj, jsme kamarádi (já 23, on 34), co si rádi užívají (nejen) sexu. Proto jako "dárek/překvapení" hledám pro nás submisivní slečnu do trojky. Samozřejmostí je nejdříve osobní setkání se mnou. Máme rádi vše možné běžné i ujeté věci - převážnými aspekty je právě power play. Zdraví je samozřejmostí a stop znamená stop. Více si můžeme popovídat v osobních zprávách.
hrave kotatko(39)
Skupina hledá switch ženu
Switch kamarádka
Ahoj, hledám switch kamarádku na různé hraní a objevování.
ManonNoire(34)
Skupina hledá switch ženu i muže
Možná za hranou, ale lákavé
S mým dominantním partnerem hledáme někoho, kdo by nám pomohl splnit naše touhy v oblasti K9. My v tomhle směru nezkušení, ale zvídaví. Prostory máme (P8).
bohunka(50)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Ušití uniformy pro služebnou
Moje Paní mi chce nechat ušít uniformu do služby. Najde se krejčí nebo švadlena? Šaty podle fotografie s dohodnutými úpravami a speciálními detaily. Poníženě děkuji. služka Bohunka
hellenka(31)
Skupina hledá submisivní ženu
Pomůžeš nám s hraním?
Máme s Pánem tak velkou sbírku hraček, že si s nimi nestačíme hrát sami. Nechceš se k nám přidat? :-) Hledáme společnou subinku na hraní i přátelství a další legrace. Rádi si užíváme sex i BDSM, ale s plným respektem ke všem zúčastněným a při zachování maximální bezpečnosti. Jsme rozumní a je s námi legrace, bydlíme v domě na okraji Prahy a rádi se seznámíme třeba na hezké večeři.
ingjack(60)
Skupina hledá sadistickou ženu i muže
vynucená nahota
Mám velkou potřebu být úplně nahý, jako děvka před párem, nebo i více lidmi. Osahávaný, jako děvka, zlomený jako subík. Jsem pro i na natáčení porna. Dáte mi tuto milou poníženou zkušenost? Jen páry a skupiny. Samotným můžům neodpovím. Můžete i něco víc jak hranice. Val.Mez
Kodiak91(31)
Skupina hledá switch ženu
Najdeme?
Ahoj, s přítelkyní hledáme na dlouhodobé přátelství switch ženu, případně subinku, pokud bys dokázala být k ní trošku dominantní. Jsme sympatický hravý pár 30/186/95, ona 18/180/65. Nejsme na žádné extrémy a vše záleží na domluvě. Zázemí i hračky/pomůcky/nástroje máme... ;-)
Mahtiella(34)
Skupina hledá masochistickou ženu i muže
Hledáme submisivní pár
Hledáme submisivní a masochistický pár, se kterým bychom si mohli hrát podle chuti a libosti :-) Jsme celkem hodní, skoro takové vanilky ;-), ale asi vás neminou výprasky rákoskou, plácačkou, pádlem atd., svazování, kolíčky, pásy cudnosti, anální kolíky, připínáky, poziční tresty, plnění úkolů a pár dalších drobností, které tady raději nebudeme vyjmenovávat, abychom vás neodradili ;-)
Elzako(21)
Skupina hledá submisivní ženu
Slečna na dovádění :3
Ahojky ;) Jsem submisivni, je mi 20 a hledám k sobě a svému příteli (dom 30) slečnu podobného věku na společný pohodový večer. Můžeš být sub, dom nebo swich, na tom nesejde. Napiš a můžeme pokecat o tom co by jsme spolu vsechno mohli zkusit a třeba to vyjde :p (Praha, u nás)
Panovadevkaa(40)
Skupina hledá submisivního muže
Hledá se cuckold
Submisivni žena hledá životního partnera, který je taktéž sub. A který by spolu s ní sloužil jednomu Pánovi. Pána zde nehledám, již jednomu patřím.
lova(28)
Skupina hledá switch ženu i muže
Třetí do hry
Hledám pro sebe a partnera sympatického parťáka/parťačku do hry. Přítele láká bisex pokud budeš neutrální k němu a sub ke mě. Pokud jsi ona, máme téměř neomezené hranice. Nabízíme přátelský, férový přístup, zdraví a zázemí. Jsme z Brna.
Diag: O27