Seznamka

B.D.S.M.pleasure(42)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledám subinku s masochistickou duší pro hezké chvilky ve třech. Já sub 42 on (lety prověřený) dom 48. Podmínkou je, že si musíme sednout i lidsky ;)
LaRoux(41)
Skupina hledá submisivního muže
Bi sub/switch kluka na hraní
Ahoj, chtěla bych na hraní pro sebe a svého partnera sub nebo switch kluka 20-50 :-) Hledám inteligentního, komunikativního, aspoň trochu pohledného a perverzního samečka se zajímavou duší. Nabízím hraní i přátelství, vlastní mučírnu se spoustou hraček a latexu. Určující jsou sympatie a chemie, takže prosím napiš o sobě pár vět a pošli fotku. Těším se, LaRoux
akrelur(38)
Skupina hledá dominantní ženu
domina pro spolupraci
krasny den, mam krasnou subinku, otrokyni a hledam dominu, muze byt i začínající pro spolupráci, dale také úžasného suba.. idealne Praha, muze byt i Plzeň
Asinetusim(26)
Skupina hledá submisivní ženu
Bi subinka na hraní ve 3?
S páníčkem k sobě hledáme Bi subinku na občasné hrátky. Je to hlavně kvůli mě, chybí mi ženy a páníčkovi by se líbilo koukat na nás jak si hrajeme podle toho jak on bude chtít
Lydie(25)
Skupina hledá submisivní ženu
Letní večer v čajovně
Blíží se teplé letní večery. Rádi poznáme mladou bi-zvědavou či bisexuální slečnu, která by chtěla objevovat potěšení BDSM a sexu. My jsme mladý pár z Ostravy, nekuřáci, on je dominantní, 37 let, ona je submisivní kočička, 24 let. Rádi bychom se potkávali dlouhodobě, jak čas umožní. Nejprve jen přátelsky na posezení, čaj, konverzaci o světě i intimitě a třeba i deskovku. Pokud to půjde dobře, tak později na svazování a další věci, co budou vyhovovat všem třem. Miau!
Lesnihonza(49)
Skupina hledá switch ženu i muže
společnost, skupina
Jsme manželský pár 49/44 let, muž dom, žena switch, a hledáme kontakt na skupinu nebo společnost BDSM naladěnou. Zajímají nás setkání s párem nebo společná setkání ve stylu filmů "Upper floor", "Public disgrace".
DCestovatel(45)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Normální lidi v rámci úchylácké seznamky
Se Silah hledáme sympatický pár. Výhledově na společné aktivity, ale nejdříve na kafe, drink, přátelství... Rádi bychom vyzkoušeli něco na téma Swingers, ale jsme v tom úplně noví a potřebujeme chvilku lehce otrkávat. A pak máme spoustu ale :) Je pro nás důležitější vzájemná sympatie než fyzický vzhled. Musíme si sednou psychicky, až potom fyzicky. Jsme vysokoškoláci, máme rádi kulturu, nové technologie, cestování, architekturu, dobré víno. Rádi zajdeme do hezkého baru, ale i do divadla...
Fenu(22)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme submisivní dívčinu pro jednorázovou akci
Chystám se svému příteli splnit lesbickou, lehce bdsm fantazii. Nějaké to poplácaní po zadku, trocha něžné dominance, ale především vanilkové milování mezi dvěma ženami. Přítel se nezapoji, bude se pouze dívat (to je podmínka) Vyhovovala by nám žena do řekněme 30ti let, nejlépe z Ostravska. Prosím jen seriózní nabídky.
Ellenei(46)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Totální extrémy
Hledám dominanta, který mě bude nutit žrát výkaly, extrémně týrat, ponižovat bez limitů ohledů. Hledám nelidské zacházení,humus praktiky při kterých budu trpět až k zoufalství. Moc to hledám to nejhorší zacházení
Sonnnej(28)
Skupina hledá switch ženu i muže
Switch pár hledá parťáka nebo pár na občasné hraní
Jsme mladý switch pár (ona 28 let, on 30 let), který se nebojí experimentovat s výměnou rolí. Chceme si rozšířit obzory a hledáme osobu (switch/Dom m/sub ž) nebo pár. Jsme otevřeni různým možnostem :)
pan.s.farmou(46)
Skupina hledá pet ženu
Farmáři hledají ženu
Jsme parta mužů, žen a párů a hledáme ženu, případně pár, pro rozšíření naší komunity. Na věku a postavě nezáleží. Více v osobní korespondenci.
RMcouple(47)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme
Já i přítel(hodně drsný a dominantní) hledáme slečnu, ženu která má zálibu v tvrdém perverzním sexu. Já Bi a bylo by fajn i kdyby Ty jsi byla Bi. Budeme se těšit, že se taková najde, Nejlépe Praha a blízké okolí
akrelur(38)
Skupina hledá submisivní ženu
subinka na akci a přátelství
ahoj, hledame s kamaradkou subinku, idealne z Prahy, ktera ma rada svazovani a pripadne i jine hrani.. lehke facky, sex..
rockyman(34)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Ahoj, jsme pár, já Dom (33), žena subinka (32) a hledáme k nám další ženu/dívku na společné hrátky ve třech. Ideálně abys byla sub, případně switch - sub vůči mě, dominantní vůči ní (cuckcake vítána :)). Pokud by si to sedlo ,tak můžeš být i Dom žena. My jsme oba štíhlí sympatičtí, v běžném životě normální pár. Ty štíhlé/normální postavy, věkem okolo nás nebo mladší. Jsme ochotni se domluvit, důležité jsou hlavně sympatie a chuť se setkat. Těšíme se na tebe.
kocourak(39)
Skupina hledá dominantní ženu
Vychovatelka
Hledá se vychovatelka pro zklidnění nadrženého muže pomocí výprasků, mučení a ponížení. S pasivní podporou manželky. Ideálně jako pravidelné schůzky v rámci Pa/Hk kraje.
piaffe(51)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Sluha/služka na venkově
Dominantní pán, příležitostně i s dámou, poptává do svého domu sluhu/služku - jedince, který si je vědom své podřízenosti, bude ochotně sloužit a snášet vrtochy a příkoří. Po dobu služby bude o jeho základní potřeby postaráno. Délka a přesná forma tohoto vztahu je na domluvě. Tato role rozhodně není pro každého, ale kdo do ní vstoupí, může zažít velmi zajímavé chvíle.
Ros.elli(22)
Skupina hledá submisivní ženu i muže
Skupina hledá submisivní she male
Zdravím, já (žena, switch ale převážně dom) a můj partner (muž, switch ale převážně sub), máme zájem poznat příjemnou she-male na společné hrátky. Jednalo by se o BDSM (mé preference najdeš v dotaznících na mém profilu), více info do zpráv. Nejdříve bychom se chtěli seznámit, popovídat si třeba u kafe a zjistit, zda bychom si sedli v rámci preferencí, představ a limitů. A poté se uvidí
ReafromHades(31)
Skupina hledá masochistickou ženu
Masochistická kámoška na občasný výprask?
Ahoj. Hledám submisivní ženu (věk 30-40,minimálně 170 cm, na váze nesejde), která by měla zájem se občas přidat ke mně a mému Pánovi. Nicméně musím říct, že tam bude hodně ale, poněvadž jsem hrozně žárlivá.:-D A vzhledem k tomu, že nehledám kvůli Pána, ale sobě, tak to bude dle mých preferencí. Já moc velká masochistka nejsem a vím, že Pánovi se to líbí, tak bych mu ráda přivedla kamarádku, kterou by mohl sem tam vyplatit.:-D Pokud bude zájem, ráda podám více informací o tom a o nás do zpráv.:-)
robertek85(38)
Skupina hledá masochistickou ženu
Masochistku/subinku/otrokyni
Se ženou hledáme subinku na občasné schůzky a přátelství. Jsme seriozní, slušný a inteligentní dominantní pár. Podrobnější informace mám v profilu. Není podstatný věk ale touha mít vlastní Paní a Pána.
Mark33(45)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledáme novou pacientku
Dva perverzní gynekologové (M+M) hledají novou pacientku na perverzní gynekologické hrátky a nejen to....
Diag: O25