Seznamka

xbyaaa(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hľadá sa dominantná slečna na workshopy!
Zdravím! Ako mohol už aj môj profil napovedať, som v komunite nová a hľadám si touto cestou kamarátky na kecacie štvrtky do ateliéru…no ak si sadneme a budeme si vzájomne dôverovať, snáď aj partnerku do dvojice na moje prvé workshopy. Vopred upozorňujem, že nehľadám sex,partnerský vzťah, nezáväzné hrátky či rovno “trojku”. Nemám vyslovene preferencie na vzhľad, no vekovo by som uvítala slečnu od 20 do 30 rokov. Prvé stretnutie len vrámci kecacích štvrtkov, kde všetkému necháme voľný priebeh.
Eloa(20)
Switch žena hledá dominantní ženu i muže
Shibari partner a partner
Zdravím, hledám převážně riggera/ku na shibari. Zatím nemám žádné zkušenosti, ale dost mě to láká. Každopádně klidně se mi může ozvat i dom/switch, který rád svazuje. :)
Petronella(49)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Dominantní kamarádka
Ahoj, hledám kamarádku, která by mě splnila mé tajné přání, cítit se jako malá holka co potřebuje zatím lehký výchovný výprask na holou..cítit se poníženě a zároveň vzrušeně...Jsem silnější a toužím zažít své sny...
Katarinax(30)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Spanking
Tak to přece jen zkusím, jestli budu mít štěstí. Zajímají mě výprasky, ale pouze v tom nevinném smyslu. Tedy bez sexu a dalších praktik bdsm jako latex, bondage apod. Čistě jen výprasky ať už za prohřešky nebo třeba v rámci hry (deskovky a podobně). Hledám spíše starší ženu v roli rodinné známé nebo tety z okolí, ale i třeba kamarádku v mém věku, které se zajímají o to samé, jsou spanko založené. Nehledám Paní, ani latexovou Dominu. Kostky vrženy a teď se uvidí.
Dmilenka(47)
Dominantní žena hledá dominantní ženu
Nováček
Hledám ženu, která by poradila, popovidala
Lilitka(31)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Jsem dominantní povahy a hledám fajn submisivní kamarádku a milenku v jedné osobě.
1018(32)
Switch žena hledá dominantní ženu i muže
Zkušenosti, rady, typy a triky
Hledám touto cestou jiné dominantně založené osoby, které by si rády vyměnili rady, typy, zkušenosti nebo i fotky týkající se dodržování a vynucování dresscode nebo nošení pásu cudnosti u našich miláčků. Jaký nejefektivnější prostředek zabírá ve vašem vztahu? Co nejvíce motivuje/demotivuje? Vím, že na každého působí něco jiného, ale občas může být jiný úhel pohledu inspirativní. Nechci zakládat diskuzi, kde by se to stočilo na jiná témata, proto bych ocenila komunikaci ve zprávách. Třeba se časem propíšeme i k jiným tématům..
veronika.d(36)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Jsem už dospělá, ale ráda bych se zase cítila, jako malá holka která dostává výprask na holou. Proto hledám starší ženu (ideálně 38+), která by mě ráda trestala občasným výpraskem na zadek...
Michalka(31)
Submisivní žena hledá switch ženu
Výchova výpraskem
Jsem zaměřená na klasické , domácí výprasky, né výprasky v bdsm stylu. Ráda bych našla přísnou, nebo ještě lépe switch ženu, nejlépe starší, která to má také takto ráda a ráda udílí i přijímá výchovné výprasky opravdu za trest .. Možnost i Role play.
borgryd(47)
Dominantní žena hledá switch ženu
spanking
Hledám ženu či dívku s větším zadkem a stehny, která má zálibu ve výprascích, zbytek je na dohodě..
Anitramj(52)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Sub
Hledám staršího dominanta z jižních cech
Perva(24)
Switch žena hledá submisivní ženu
Hledám masochistickou slečnu na akčnění
Ráda vážu (a zavěšuju), miluju bolest, fascinuje mě breath play, jehly, krev. Hledám slečnu s kladným vztahem k bolesti a klíčem je pro mě navázání přátelského vztahu, na jehož základu se pak dají podnikat nejrůznější BDSM aktivity. O sex zájem nemám. Ráda se víc rozepíšu ve zprávě, nebo rozpovídám při osobním setkání, až bude situace příznivá setkávání.
onceuponatime(26)
Switch žena hledá switch ženu
Hledám slečnu na hraní
Ahoj, se ženou umím být switch, takže hledám nějakou na hraní. Líbí se mi menší štíhlé hravé ženy. Hledám příležitostná setkání, prostory mám. Těším se na společnou zábavu ❤️
Pánova čubka(51)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Hledám kamarádku na povídání...
Enemia(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Hledá se dominant a brat tamer s trpělivostí :)
Jsem studentka vysoké a zároveň brat, kterému už chybí pevná ruka někoho, kdo by mě dokázal srovnat do latě. Ne že bych se ke každému příkazu stavěla odmítavě, nicméně na kolena nepadám pro každého, kdo by si zamanul. Přesto je mi na kolenou více než fajn a jakmile se se mnou někdo dovede vypořádat, za Pána/Paní bych i dýchala (nebo nedýchala, kdyby si to přál/a :)). Jen chvilku trvá, než k někomu začnu chovat důvěru. Hledám tedy dominantní ženu/muže pokud možno přibližně svého věku (18-25), kteří hledají bratty sub. Zkušenosti mám pouze s dívkou ze vztahu na dálku, příliš jsem jich ale nenasbírala. S muži pak zkušenosti nulové. Už ale tuším, co mám ráda - jsem submisivní se sklony k masochismu a exhibicionismu. Pokud jsem tímto všechny neodradilo, tak jen specifikuji, že nehledám partnerský vztah. Zbytek se můžeme domluvit, jak nám to bude vyhovovat, nebráním se ani cestám mimo Prahu a Plzeň, kde trávím většinu času. Má představa je dát si kávu, oťukat se a zjistit, jestli si sedneme - a pak se uvidí :)
HornyDirtyMommy(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Velmi perverzní pokec
Dobrý den, poslušně se hlásím, že mi chybí perverzní dopisování. Chceš mě vyslýchat a nebo mi napsat co bys se mnou udělal? Čekám na tebe. Jsem nadržená a pro každou nechutnost, za hranice bdsm. Žížaly v kundě? Klidně. Mrdání análu jídlem? Gangbang? Pokecáme o čemkoliv, mám na svůj věk docela dost zkušeností. Těším se
subkaivana(45)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
vedení od mladších
Ahoj, jsem značně submisivní a navíc mě velmi vzrušuje vedení do mladších, ideálně kolem 20-25 let. Najde se někdo, kdo by měl zájem mě vést a cvičit? Možná je jakákoliv forma vedení.
Pánova čubka(51)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hezký den
Ráda bych poznala kamarádku, která má ráda hrátky se psem a takového pejska vlastní.
Senti1972(50)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledám subinku z jihu Moravy
Jsem dominantní žena-riggerka a hledám subinku, která je ráda svazovaná velkou ženou, ráda zažije různé bdsm praktiky, hračky a pomůcky a chce zažít kultivované vedení, někdy možná i ve více lidech.
Goodgirl82(39)
Switch žena hledá submisivní ženu
Hledám poslušnou subinku, která mne bude rozmazlovat, sloužit, masírovat, ležet u nohou, dálat co jí poroučí její paní. Bude pokorne přijímat moje tresty a úkoly.
Diag: A8