Seznamka

Jednorožka(41)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Hledá se reálná kamarádka... Sejít se, pokecat... a kam se dostaneme se uvidí, co Ty na to? Jsem bi, sub, 41, baculka... Obyčejná holka co hledá někoho stejně normálního v dnešní nenormální době. Těším se, že napíšeš.
sub.blond(32)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Sub kamarádka
Ahoj, přistěhovala jsem se do Pardubického kraje a ráda bych tu poznala sub kamarádku (věk 18-25) na kafe, výlety i mazlení. Jsem sub, ale se ženou bych ráda vyzkoušela i dominantní roli.
Koalka(19)
Submisivní žena hledá caregiver ženu i muže
Nováček
Ahojky :) Ve světě BDSM jsem nová a ráda bych poznala nové věci a něčemu se "přiučila" :) Primárně mám zájem spíše o dd/lg vztah, ale ráda se pobavím i na jiné téma :) Hledám spíše někoho ve své věkové skupině, případně do věku 35 let Budu moc ráda za zprávu :)
drzá.květinka28(33)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Sub žena hledá sub/switch/dom ženu na hraní
Hledám ženu na společné hraní. Nikdy jsem se se ženou ani nelíbala a láká mě společné mazlení. Na BDSM orientaci mi spíš nezáleží, ale preferovala bych asi také subinku. Jak to mám v BDSM se ženama zatím nevím. Kamarádství i v běžném životě výhodou.
REDBITCH(26)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
26 letá sub silnější postavy hledám kamarádku s výhodami. Nejsem úplně nejkrásnější ale myslím že i tak dokážu co nabídnout. Fantasii, nápady, nadšení do objevování nových technik. Doma vanilka takže hledám jinde. Ideální by byla dominantní žena ale i mírně switch rozhodně není na škodu ;) vím že nás hledajícího sub je hodně. Ale s tím by šlo něco udělat.
Coraline(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Pánička
Ahoj, jsem sympatická, submisivní slečna. (mám partnera/pána) Hledám zde kamarádku/páničku, se kterou si budu rozumět v normálním životě jako kamarádka a doma jako submisivní fenečka. Miluju ponížení a sloužit lidem, na kterých mi záleží. Hledám dlouhodobý vztah. Můžeme podnikat různé akce a výlety. (Pokud by jsi se chtěla seznámit i s mým pánem, tak v tom není žádný problém a ráda vás představím.) Těším se na zprávy. Prosím o zaslání fotky - na sympatiích záleží.
Fru(36)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Jsem v dlouhodobém vztahu, sexuálně spíš vanilkovém, kde se stydím realizovat své zvrhlé touhy, a tak bych moc ráda našla kamarádku, se kterou bychom mohly společně objevovat. S mužem jsem výhradně sub, ale se ženou si umím představit být více v dominantní roli, nejsem však vyhraněná a láká mě experimentovat. Vysočina, nejlépe od D1 dolů, jsem mobilní, zázemí mám, štíhlá světlovláska s větším zadkem, prý mladě vypadající
Subinka1912(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hledám dominantní Pani :)
Rada bych našla Pani, nejlepe z Prahy, ale neni to podminkou, ktera by si rada vzala pod svá křídla ne tolik zkušenou subinku :) Těším se na zprávy, K.
historicka(35)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Dominantní nebo switch žena
Hezký den, hledám dominantnější ženu z Prahy. Někoho na úrovni, s kým se dá zajít na kafe nebo za sportem. Jsem vdaná a manžel ví o mém hledání, ale trojku nehledáme. Jsem pracovně vytížená, a proto prosím pište jen pokud se chcete co nejdřív sejít na kafe a diskuzi. Nemám čas ani chuť si týdny psát. Pokud tam taková je a ještě k tomu by si ráda hrála s mým análkem, budu se těšit na správu
ReafromHades(30)
Little žena hledá submisivní ženu i muže
Kamarád do písmen
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Ranowa(31)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantní muž či žena na plnění fantazií
Ahoj, najde se tu dominantní muž či žena ve věku kolem 30 let? Hledám někoho na psaní, přátelství, pokec o bdsm a dál se uvidí. Nehledám vztah, vše bez narušení soukromí. Ideálně Praha a okolí.
Lelia(27)
žena hledá rope bunny ženu i muže
Hledám ptáčka na zamotání do sítě
Ahoj, hledám kreativního člověka (pohlaví nehraje roli) z Brna nebo Prahy, s otevřenou myslí (a ideálně kouskem flexibility), který by měl zájem se občas nechat zamotat do provazů. Někoho, kdo se u toho zvládne zasmát a nebude to brát smrtelně vážně. Nehledám vztah ani nechci, aby v tom bylo cokoliv sexuálního, hledám jen trochu zábavy a relaxu. Zkušenost zatím nejsou mojí předností, na druhou stranu , tě nikdy nebudu tlačit do posouvání tvých hranic a vždy budu naslouchat Tobě a tvým pocitům L
baryna(63)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najdu?
Submisivní fena hledá páníčka na vše. Najde se páníček pro starší fenu? Více informací v profilu.
Lydie(24)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám kamarádku
Hledám kamarádku na pokec, hraní deskovek, sport :) Ideálně Ostrava.
switchcouple(26)
Switch žena hledá dominantní ženu
Hledám Madam
Jsem latexová otrokyně a hledám Dominantní ženu na dlouhodobý bdsm výcvik a výchovu posouvání hranic a naučení novým věcem, nebráním se téměř ničemu
Valentina(36)
Submisivní žena hledá spanker ženu
Výprask pro holku mateřskou rukou
Najdu tady ženu, kterou by lákalo dát výprask na holou jiné ženě v roli dospívající holky? Můžeš mě tím pak přimět k poslušnosti v sexu.
Jednorožka(41)
Submisivní žena hledá submisivní ženu
Kamarádka
Jsem subinka a hledám kamarádku… Nejlépe bi a také submisivni ale hlavni je abychom si rozuměly a neměly k sobě moc daleko, písmenka tady nejsou špatná, ale raději bych reálné schůzky a možnosti se od povídání dostat i k novým zkušenostem.
Holkacislo22(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Jsem submisivní. Pro Pána, Paní udělám cokoliv. S Pánem zkušenosti mám, ale dlouho mě láká zkusit mít dominantní kamarádku a později třeba Paní ?? Nejdříve psaní a online výcvik a když se poznáme, tak případně víc ? Děkuji. Těším se.
Verolinex(22)
Little žena hledá switch ženu
Ráda bych našla kamarádku, přibližně ve stejném věku, jako jsem já. Na psaní, na společné trávení volného času, prakticky na cokoliv. Nezáleží mi na bdsm preferenci ani na sexuální orientaci. Jen by si mohla být ze stejného kraje ;)
Enemia(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Spratek hledá někoho na akčnění :)
Hledám ať už ženu nebo muže, 18-26 let (do těch třiceti ještě zauvažuju, ale výš už to stejně nepůjde), na občasné až pravidelné akčnění a hraní si. Spíše než sex hledám spanking, shibari, ale sexu se rozhodně taky nebráním :) já studentka, krev a mlíko, submisivní, nicméně brat (spratek, chceme-li česky) se zálibou v bolesti a ponižování s dominantní povahou, nicméně když jeden ví, jak na mě, zjistí, že jsem v posteli submisivní. Jsem v otevřeném vztahu, hledám jen akčnění. Pouze Praha.
Diag: O3