Seznamka

Amélie z Montmartru(36)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám kamarádku do nepohody
Jsi z Ústeckého kraje ? Chybí ti společnost. Ozvi se prosím.
Verolinex(22)
Little žena hledá dominantní ženu i muže
Hledá se noční ptáče, kreativní tvor, inteligentní osobnost se smyslem pro humor. Bývám vzhůru do časného rána a ráda bych měla parťáka na noční filozofování. Pokud rád píšeš, ať už příběhy nebo poezii, bod pro tebe ;)
andreja23(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Najdu
Sem Bi a hledám zenu-par-rodinu , nebráním se ničemu, mam rada nahotu všude kde to jde .
ni.ma(33)
Submisivní žena hledá switch ženu
Kamaradku na anal play
Ahoj, hledam kamaradku na hratky se zadeckem. Idealne Plzen a okoli.
Damašek(33)
Submisivní žena hledá spanker ženu
Ahoj
Ahoj, hledám dominantní ženu. Nejlépe když bys byla starší a tmavovláska. Mám ráda hlavně spank ale nebráním se víceméně ničemu kromě skatu, zvířatům apod.. Můj ideál by byla upravena a inteligentní dáma na úrovni. Co nabízím: myslím že dovedu být oddaná, milá a učenlivá. Dbám o sebe a jsem zdravá. Za případné odpovědi děkuji.
Puu(47)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Zenu, prirozene dominantni...
Zenu vekem nad 45 let. Zenu, ktera ve mne vyvola respekt. Vudci osobnost, prirozene dominantni. Cekam Te...
Ississ(46)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Starší pár
Submisivní žena hledá starší pár 50+.
Littlegirl97(26)
Sadistická žena hledá submisivní ženu
Subinku prosím.
Prosim o opalenou, štíhlounkou lesbickou či bisexualni subinku, kterou budu moci občas potrápit, ale častěji se jen tak mazlit. Kamarádku do vířivky, kterou nerozhodí ruka pod krkem nebo pár ran přes zadeček. Najde se?
RH13(21)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Nezkušená subka hledá svou paní
Hledám dominantní ženu, ideálně max. 35 let ( není podmínkou). Má budoucí paní by měla být ochotná zasvětit mě do tajů BDSM a na oplátku jí splním vše co si bude přát ;) Pouze Liberecký kraj PS: mám opravdu ráda řetězy
sub96(26)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahoj, jsem z Prahy a ve svazování jsem nová, ale hrozně ráda bych se do toho dostala, protože mě to nesmírně baví. Hledám tedy riggera nebo riggerku, kteří by mi pomohli krásy shibari světa objevovat.
antoineta(41)
Switch žena hledá dominantní ženu
(Po)hraj si se mnou
Hledám dominantní (nebo switch) ženu, kterou baví svazování a hračky. Neláká mě brutalita a vulgarita, ale rafinovanost, hra a naplnění fantazií. Moje zkušenosti jsou malé, uvítám tvoje a stejně tak můžeme objevovat společně...
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
pes hřebec, pony osel
Hledám někoho se zájmem o zoo. někoho, kdo má reálnou možnost zvířátka. Povídání o tématu je sice fajn, ale jednostranná diskuze mě moc nebaví. Nezkušenné zvřátko neni problém. Oceňuji fair jednání a upřimnost. DOminance neni arogance. Poprosím o pár vět o tobě a mazlíkovi. BUdu se těšit.
borgryd(47)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Dáma hledá svojí poslušnou..
Najde se žena či dívka z Prahy, kterou baví především spanking, vše ostatní je na dohodě.
Issac.puppy(22)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Trans Štěně Hledá Domov
Trans štěně hledá milujícího paničku nebo panička na plný úvazek. Který jej pochopí, pomiluje a postará se ale taky řádně potrestá, když bude třeba. Hledá někoho, komu může svěřit svou duši a někdo kdo zanechá šrámy na těle.
AlčaBi(41)
Switch žena hledá switch ženu
Najdu tě? Ústecký kraj nebo odkudkoliv
Hledám podobnou ďáblici na společné BDSM hrátky. Jsem silně Bi. Více Dom a perverzní. Ideálně Žatec a okolí. Možnost nastěhování k nám. Najdu?
Michalka(31)
Submisivní žena hledá switch ženu
Výchova výpraskem
Výchova výpraskem Ráda bych našla starší přísnou ženu, která miluje výprasky a zařazuje je tak i do svého běžného denního života a chtěla by takovou víc než kamarádku, kterou by trestala i za reálné prohřešky důkladnými výprasky na holou. Ráda jsem důkladně a dlouze bita na zadek, vytahána důkladně za ucho, klečení či stání v koutě, psané tresty, dress code, atd. Více ve zprávách.
ZuzanaT(43)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Ráda bych se seznámila s vyzrálou inteligentní ženou hledající partnerku pro společný život. Která ráda uděluje výchovné výprasky. Můžeš být switch.
Pavlina79(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Patřit, přála bych si Ti patřit.
Ráda bych našla dominantní ženu z Prahy ve věku okolo čtyřiceti let. Jsem submisivní masochistka, v oblasti BDSM mám relativně bohaté zkušenosti. S Tvou pomocí bych ráda našla své místo a zjistila, kde mám své hranice. A třeba by časem mezi námi mohlo vzniknout i něco pevnějšího.
Barbora20(27)
Submisivní žena hledá switch ženu
Hledám spíše dominantní ženu
Ráda bych našla slečnu, která se mnou bude sdílet nadšení pro BDSM hrátky. Ideálně dominantní, ale může být i switch, abychom si spolu dokázali užít co nejvíce. Preferuji ženy, které nemají problém se přidat i k hrátkám se mnou a dominantním přítelem, ale není podmínkou. Budu se těšit na zprávy.
xbyaaa(23)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Hľadá sa dominantná slečna na workshopy!
Zdravím! Ako mohol už aj môj profil napovedať, som v komunite nová a hľadám si touto cestou kamarátky na kecacie štvrtky do ateliéru…no ak si sadneme a budeme si vzájomne dôverovať, snáď aj partnerku do dvojice na moje prvé workshopy. Vopred upozorňujem, že nehľadám sex,partnerský vzťah, nezáväzné hrátky či rovno “trojku”. Nemám vyslovene preferencie na vzhľad, no vekovo by som uvítala slečnu od 20 do 30 rokov. Prvé stretnutie len vrámci kecacích štvrtkov, kde všetkému necháme voľný priebeh.
Diag: O28