Seznamka

paja3(37)
Skupina hledá dominantního muže
Dva bráchové hledají staršího pána
francouzska(34)
Skupina hledá submisivní ženu
Bonjour. K Panovi (50) a jeho subine (24) se hleda spolusubinka. Rozsireni Panova repertoaru a hrani, vypomoc v domacnosti, predehrivani pelisku, nez prijde.
Lord.Jack(55)
Skupina hledá submisivní ženu
Pár hledá ženu
Jsme pár (M+Ž), oba 45 let a hledáme (sub) a tak trochu i rodinnou přítelkyni a kamarádku pro běžné životní situace, kromě zábavy pro kterou tento web nabízí své služby seznámení.
merlin5(48)
Skupina hledá submisivní ženu
Hladame fajn holku
Pokiaľ by sa zadarilo, radi by sme najsť fajn holku na spoločné vystrájanie a hranie sa switch alebo dom zamerania. Mali sme jednu osôbku takže vieme, že to može byť viac ako fajn ale už nemáme. Pokiaľ by Ťa to zaujalo, budeme radi ak sa nám ozveš.
Ivokat(51)
Skupina hledá dominantního muže
Adult baby
Ahoj, jsme velmi netradiční manželský pár, kde on je sub adult baby a já jeho maminka. Miluji sex, ale svému adult baby muži ho nikdy nedopřávám. Líbilo by se mi najít Bi muže (rodinného přítele), který by se rád miloval se mnou před ním a sexualně si pohrál i s ním. Jsem korpulentní dáma, která svého chlapce ráda ukazuje, ponižuje a nechává zneužívat (hry matka-strýc-syn). Líbilo by se někomu takové přátelství? Katka
paja3(37)
Skupina hledá dominantního muže
Dva bráchové hledají pána
Domxxx(72)
Skupina hledá submisivní ženu
Dominantní pár hledá
Subinku, nejraději masochistku nebo submisivní pár, nejlépe on kandaulista. Jsme zkušený pár, on 62 hetero, ona 40, bi, z Prahy a není nám nic cizí v oblasti ponížení, bolesti a perverze. Hranicí je nezranit, žádné trvalé následky. Jinak lze vyzkoušet vše, co zvládnete. Máme hodně hraček, včetně elektrostimulace a violet wandu. Vše pochopitelně zdarma, jen pro potěšení všech.
Playman(60)
Skupina hledá submisivní ženu
Hledá se subinka
Pár On dominantní (50), Ona Svitch hledá submisivní spíše mladší dívku (ženu) k občasným vzrušivým schůzkám - nemusíš mít zkušenosti rádi Tě zaučíme Seriozní jednání, čistota, zdraví ... a radost ze života a BDSM hrátek ;-)
pvlntnn(52)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Sub žena zapřítomnosti sub partnera
Hledá dominantního muže,ženu či pár k hrátkám nejen na Vysočiněy.
dream.team27(37)
Skupina hledá submisivní ženu
poslušná subinka
Dominantní pár z Prahy hledá poslušnou subinku na reálné lekce. Inteligence, čistota a zdraví nutností!!! ;-)
tomek664(32)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka pro partu studentů
Ahoj, cítíš se jako subka ochotná sloužit 5 nadrženým alfasamcům? My, 20-22 let hledáme k nám na studentský privát subinku, ktera by nám přišla jednou za týden vykouřit péra popřípadě nastavit kundu. Pokud tě baví SM a nějaké perverznosti, není problém se domluvit. Respektujeme svobodu jedince, jakékoliv tvrdší praktiky pouze se STOPkou. Vše bez nároku na peněžní odměnu, maximálně tě pozvem k nám na večeři. (Ale umíme fakt dobře vařit :P) Zdraví a čistotu vyžadujeme i nabízíme, klasický sex pouze s ochranou. Fotky zašleme výměnou za tvoje. Ozvi se svým novým pánům, už se na tebe těšíme.
Diag: O29