Seznamka

Kristl(30)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám rozumný protějšek, pro kterého znamená BDSM to samé co pro mě - zajímavý způsob relaxace. Rozhodně to nedělám z nějakých patologických důvodů, ale jednoduše proto, že mě to baví. Samozřejmostí je nastavení hranic, které ani jeden z nás nebude překračovat. Jsem nezadaná a ty bys měl taky být. Jde mi o dlouhodobé setkávání, ne o jednorázové akce bez rozmyslu. Zkus napsat a nějak spojíme naše pohledy na tento svět dohromady. Jde mi o vztah s nějakým přesahem, ať si máme také co říct.
Morticia.Black(32)
Switch žena hledá dominantního muže
Ahoj všem! Nejdřív–omlouvám se za případně špatnou češtinu. Jsem narozená Bulharka a ještě mám se co v češtině naučit. Sem jsem se přestěhovala sama, zvládla jsem si tady život a už hledám s kým ho sdělit. Nejsem subinka jako subinka a hledám dominantního, který se toho nebojí a opravdu se umí “nad mnou“ dokázat. Spíš jsou to muže starší než já (do +10i let). Nejdůležitější je mi dobrá, otevřená komunikace, zkušenosti a zájmy diskutujeme časem. Děkuju1 :)
Jinka(50)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dobrý den, ráda bych se seznámila s nezadaným, mírně dominantním, vyrovnaným mužem, možná i switch k navázání vztahu. Hledám přátelství, porozumění, souznění...a možná i lásku. Hledám muže, kterému bych mohla důvěřovat a milovat ho. Nehledám ani flirt ani nic jednorázového.
Cherryna(24)
Switch žena hledá submisivního muže
Hledám subíka
Hledám sub kluka/muže, který BDSM teprve objevuje, stejně jako já. Baví mě ponižování, odpírání a fyzická bolest. Nevaděj mi tělní tekutiny a jsem schopná zajít tak daleko, jak budeš moct a chtít. BSDM beru jen jako sexuální záležitost a řekla bych, že jsem spíš sadistka než domina. Miluju dobrej humor, víno, hory a poslušný kluky. Ústecký kraj. Pac a pusu
Heduschka(30)
Dominantní žena hledá dominantního muže
Switchka hledá své místo
Ahoj. Jsem switch a často se v životě peru s tím, co chci. K cizím jsem velice dominantní, ráda vymezuji hranice a svadim k jejich porušování, abych mohla trestat. Pokud se však najde někdo, kdo mě zkrotí, jsem čubka, pro svého pána udělám téměř vše. Hledám kamaráda či kamarádku k seznámení. Kdo ví, kam to povede...
Littlegirl004(18)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Submisivní žena hledá dominantního může
Ahoj. Hledám dominantního může, který by byl ochotný ujmout se nezkušené dívky. Naučit ji, jak to chodí. Nejlépe Jihomoravský kraj. Ráda se podřídím a splním jeho přání, jestliže to bude v mých silách. Zbytek soukromě.
Mariposa(21)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Obojek s rolničkou
Ráda bych zde poznala staršího, svobodného, zdravě dominantního muže na vše hezké, možné i nemožné. Preferuji vážnější vztahy ale případnému přátelství se určitě nebráním. Chci D/s hrátky opravdu prožívat, ne si o nich pouze psát. . Napiš mi, pokud ti není cizí kočičí pet play, obojky s rolničkou a vodítka. Budu se na Tvou zprávu velmi těšit. Mňau
roma1234(56)
Submisivní žena hledá spanker muže
Submisivní hledá dominantního
Hledám rozumného a zkušeného dominanta k pravidelným schůzkám.
Ississ(46)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Starší pár
Submisivní žena hledá starší pár 50+.
lucinecka39(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
hledam dominantniho muze
ahoj hledám od přírody dominantního muže,který ví ,že subinka neni jen do postele. Měl by být ale i perverzní a společenský-) prosím jen Praha. Věk muže od 42-51 let. Čekám na tebe.
Madam Leni(40)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Pokorného submisiva
Hledám nezadaného, silně submisivního tvora. Minimální výška: 185 cm. Minimální váha: 80 kg. Povaha: klidný, oddaný, veselý a tolerantní. Nejlépe tmavé srsti, bez jakékoli známky dominance. Slušného, všestranného a s chutí se učit. Jde mi o skutečné vlastnictví na reálném podkladě. Podmínkou je častý kontakt a k odpovědi je nutné připojit civilní fotografii.
sub96(26)
Submisivní žena hledá rigger ženu i muže
Hledám riggera/riggerku
Ahoj, jsem z Prahy a ve svazování jsem nová, ale hrozně ráda bych se do toho dostala, protože mě to nesmírně baví. Hledám tedy riggera nebo riggerku, kteří by mi pomohli krásy shibari světa objevovat.
anyka123(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Rigger z Olomouce?
Ahoj hledám pokročilejšího riggera na pravidelné vázání v Olomouci, popřípadě na akce Brno/Praha. Najde se?
Iris IndependentLady(44)
Dominantní žena hledá switch muže
Provázané životy..
Jakkoliv absurdní se to může zdát, přála bych si být milována i milovat. Mít svého ochránce, třeba i ve zbroji, v soukromí by měl ode mne okovy. Nespoutaný, hravý kéž by byl, přesto svázaný provazem by se rád podrobil. Ať je tím ke komu můžu vzhlížet, ale i koho si zamknu za mříže. Chci se společně do rána smát, i třeba za ruce v dešti utíkat. Slunko vítat, počítat hvězdy, energii střádat na společné cesty. Sladké ať má taky rád, a můžem prožitky, cokoliv nové chutnat! Víc info v profilu, čti.
Fena98(24)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Jsem osamělá fenka
Hledám někoho komu budu patřit a budu jen jeho jsem submisivni a Hledám vztah
Tlustacubka37(37)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Dominantní muž pro tlustou čubku?
Dobrý den. Už delší dobu se snažím najít si pána, kterému bych plnila jeho přání, nechala se ponižovat, i trestat. K spokojenisti nás obou by měl můj pán mít rád oplacane tělo. Děkuji za odpověď.
PrincessStormy(36)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Otrok na hraní a rozmazlování
Hledám otroka pro pobavení. Takového, který by o svoji paní pečoval, rozmazloval ji a uctíval. Nejdřív jen online, jakmile se poznáme a budeme si sedět, tak se můžeme potkávat i reálně :).
enel(57)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Najdu?
Dominantního muže, sympatického, se smyslem pro humor, většího a ochlupeného. Pro společné trávení času nejen v posteli.
LillDragon(25)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Žena (24) hledá Dom muže z Prahy a okolí.
Řeka bych o sobě, že na venek působím silným a sebevědomým, mnohdy až dominantním dojmem, ale ve skutečnosti toužím najt někoho, kdo by viděl přes všechny tyhle masky a obranné mechanizmy, které mám před světem a dokázal by si mě zkrotit a připoutat k sobě. Někoho s kým bych se mohla cítít jako jeho holčička, kdo by mě chtěl chránit a starat se o mě. Ráda provokuju, ráda si hraju, nicméně nejdůležitější je pro mne psychická stránka D/s a najít někoho s kým si budu rozumět i mimo BDSM.
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
pes hřebec, pony osel
Hledám někoho se zájmem o zoo. někoho, kdo má reálnou možnost zvířátka. Povídání o tématu je sice fajn, ale jednostranná diskuze mě moc nebaví. Nezkušenné zvřátko neni problém. Oceňuji fair jednání a upřimnost. DOminance neni arogance. Poprosím o pár vět o tobě a mazlíkovi. BUdu se těšit.
Diag: O29