Seznamka

Johanka8053(23)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Někdy jsem poslušná a někdy zlobivá. Chci někoho, kdo mi seřeže zadek, ale taky se bude starat o moje bezpečí. Naprosto doskrétně.
Zelenoocka71(51)
Submisivní žena hledá dominantního muže
V běžném životě úplně normální sebevědomá žena (trošku baculka s většími přednostmi), v sexu pak tatínkova zlobivá holčička, která potřebuje neustále vychovávat... Jsem 51/168/prsa č.7, imponují mi muži o něco starší a "kus chlapa" - takovému se pak ráda odevzdám...
Lucie.Sub99(22)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Ráda bych se seznámila a někým dominantním 22-40. Jsem v tom celkem nová ale pár zkušenosti mám. Ráda zkouším své hranice. Nesmí ti vadit že mám dítě a taky tomu bude náš "vztah" přispusobený. Pokleknu před tebe jen když dítě bude spát.... Pokud chceš vědět víc napiš..
fenka.dog(36)
Submisivní žena hledá dominantního muže
zoo animal k9 sex
Hledám touto cestou někoho, kdo má opravdu reálně možnost psa, hřebce či jiného zvířátka, nebo pokud jej nemáš ty sám, umíš toto opravdu zprostředkovat a zařídit. Jsem fenka s 15 letou praxí. měla jsem hodně pejsků i poníka. Vážně nehledám trapné otázky tak mi to popiš. tyy jo a jaký to je, hřebec, se nemůže do tebe vejít ne? ty si zvrácená že máš sex se zvířaty. Ne, toto fakt nepotřebuji a taky na hloupou otázku či zprávu nelze čekat chytrou odpověď.Opravdu hledám petlovery a reálné možnosti
Koalka(19)
Submisivní žena hledá caregiver ženu i muže
Nováček
Ahojky :) Ve světě BDSM jsem nová a ráda bych poznala nové věci a něčemu se "přiučila" :) Primárně mám zájem spíše o dd/lg vztah, ale ráda se pobavím i na jiné téma :) Hledám spíše někoho ve své věkové skupině, případně do věku 35 let Budu moc ráda za zprávu :)
roztomilézvířátko(22)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Roztomilé zvířátko by bylo rádo zasvěceno do toho, co nekalého se děje v zákoutích Prahy. Zatím nemělo příležitost se s místním děním seznámit, a tak by rádo parťáka, který by ho do odstínů zasvětil. Zvířátko je zatím BDSM políbeno jen velmi letmo, ale učí se rychle:)
lucinecka39(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám od přírody dominantního muže
Ahoj hledám dominantního muže z Prahy. Měl bys být nezadaný a chtít vztah. Na prazdný profily nereaguji. Věk od 40-50 let.
Oom(52)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Konkurz na hračku
Vyhlašuji konkurz: doprovod na společenské bdsm akce. Spodek musí být submisivní, hravý a společenský. Dále sebevědomý (ne domýšlivý), se smyslem pro humor a otevřenou myslí.
armína(40)
Submisivní žena hledá rigger muže
Hledám riggera na workshopy
Jsem submisivní a masochistická žena 40 let. Hledám riggera pouze na workshopy, nikam do soukromí chodit nechci a nemohu nabídnout žádnou formu jiného vztahu. Vázání mě začalo zajímat kvůli rozmanitosti způsobů a možností.
Viper01(42)
Switch žena hledá switch muže
dominantní schopný kotrčník, submisivnější milenec
Miluji sjíždění divoké vody, peřeje a jezy. Pokud je zde někdo, kdo má rád nejen vodní dobrodružství - v ideálním případě dominantní schopný kotrčník, submisivnější milenec v kompaktním balení, někdo, kdo má rád cestování, ale i dobré jídlo, historii, legraci a život plný chutí a barev, budu ráda, když se ozve. Jsem VŠ, 40, nekuřačka, dlouhé tmavé vlasy, bujné poprsí.
lucinecka39(43)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Subinka hledá
Ahoj hledám dominantního muže z Prahy. Měl bys být nezadaný a chtít vztah. Na prazdný profily nereaguji. Věk od 40-50 let.
veronikaop0(28)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám vážný BDSM vztah
Vztahů, kde je sex nuda a rutina už mám dost, proto hledám touto formou. Ty bys měl být inteligentní, milý, pohledný a svobodný muž do 45 let. Já jsem velmi hezká, inteligentní a milá žena, která chce dělat poslušnou čubku, když si mě Ty dokážeš zkrotit. PS - Při výběru kandidáta si budu diktovat já, pak už je to na Tobě. Hledám v celé ČR, nemám závazky, tudíž není problém změnit bydliště.
Swettykitty(18)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hhledám Daddyho na BDSM a hlavně na ddlg vztah.
Ahoj, hledám zkušeného Dominanta na dlouhodobý vztah, kterému by nevadilo jít do vzathu s nezkušenou subinkou. Nejlepší by bylo kdyby byl z jihočeského kraje. Láká mně petplay, bondage, nechat se svázat a zavěsit, waxplay,trochu i anální hrátky.
Princess.Michelle(33)
Dominantní žena hledá switch muže
Rytíř pro princeznu
Hledám toho pravého Hledám muže se subí částí, ať už hravého suba nebo spíš switche s převahou subí stránky. Drahý neznámý, nebuď hadr na podlahu. Měl bys mít svou hrdost, ale ženskou dominanci přijímat s elegancí a hravostí. Měl bys v sobě mít úctu k ženám, vědět, jak se k nim chovat. Respektovat mou lehce dominantní stránku (nepovažuji se za dominu), ale chtít mě i objímat. Často. Měl bys být gentlemanem, rytířem, ale zároveň chlapem. Pokračování na profilu…
ReafromHades(30)
Little žena hledá rigger muže
Zdravíčko:-)
Hledám dominantního muže, který to umí s provazy a rád váže. Já jsem v tom úplný amatér, ale ta představa mi začíná být hodně sympatická. Doufám, že Vás příliš neodradí má prosba o to, aby to bylo zcela prosté nějaké vyloženě cílené sexuality. Samozřejmě, že nějaký náznak tam asi bude. Z mé strany určitě, poněvadž představa bezmoci vůči dominantnímu muži je pro mě vzrušující (nečekaně:-D). Nicméně bych byla ráda, kdyby to u toho mohlo zůstat, prosím.:-) Moc děkuji za případný zájem.:-)
Madam Leni(40)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Poslušného psa
Hledám hravé ale pošlušné psisko. Ochotného sloužit, hýčkat, snést pár facek, výprask, nějaké to ponížení a je pohybově aktivní. Hlavně štěně veselé povahy.
Ssummer(52)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Nehledám hry, jen přirozenost
Chybíš mi - Ty, dominantní muž, inteligentní, energická, optimistická a silná osobnost. Chtěla bych k Tobě vzhlížet, vážit si Tě a cítit k Tobě respekt a po Tvém boku bezpečí a životní oporu.
ReafromHades(30)
Little žena hledá submisivní ženu i muže
Kamarád do písmen
Ahoj.:-) Hledá se kamarád na psaní, řešení hlubších témat a ne toho, jaké máme koníčky. Originalitu umím ocenit.:-) Co by měl a neměl případný kandidát splňovat: -smysl pro humor (hlavně ten černý) -zvládání pravopisu -přirozená inteligence (já jí moc neoplývám, ale mám ji na lidech ráda) -bez postranních úmyslů -pochopení pro to, že to mám v hlavě divoké, ale není třeba se bát, jsem odchovaná v zajetí, tudíž domestikovaná a umím být i hodná a milá.:-D Za případný zájem Vám budu moc vděčná.:-)
Petruska15(52)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám partnera pro D/s vztah
Masochistická subka Pé hledá Pána, kterému klekne k jeho nohám. Poslušnost, pokora, oddanost. Od Pána potřebuji cítit ochranu, pocit bezpečí.
Ass25(22)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Hledá se submisivní partner
Ahoj, ráda bych zde poznala někoho, kdo to myslí vážně.
Diag: O35