Seznamka

eerrff(39)
Dominantní žena hledá submisivního muže
gay páření v mé přítomnosti
Mladá dominantní slečna hledá bi/gay subíčka, k vzájemnému pohlavnímu styku s mým přítelem. Sex pouze mezi vámi dvěma. Já výhradně jen jako divačka bez zapojení! Přítel je 24 let, štíhlý, vysoký. Ty ve věku max. 30 let, štíhlý a nechlupatý! Přednost mají Asiaté, emo typy a muži s delšími vlasy. Zdraví podmínkou. Prosím o foto.
vieryfour(28)
Submisivní žena hledá submisivního muže
nezkušená subinka
Jsem pohledná 18-ti letá submisivní holka z Prahy. Ráda bych tady našla pohledného a zkušeného dominantního muže, který by mne zasvětil do tajů BDSM.
Adeeel(29)
Submisivní žena hledá submisivního muže
Hezký den :) Hledám přirozeně dominantního muže který bude přísný a důsledný ale i pohodář s kterým se da pokecat. Je mi 19 let a teprve začínám ale mám už něco málo zasebou. Budu ráda když se ozveš s pozdravem Adel :)
snufinka(45)
Switch žena hledá dominantní ženu i muže
Jen zájemci a znalí
Ne hledám si touto cestou partnera, ale pouze někoho s kým si popíši o tématu které mě vzrušuje a zajímá- o snuffu. Prosím pište jenom opravdový zájemci, chápu předsudky lidí, ale já hledám čirou fantazii!
Euchrid Eucrow(31)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám inteligentního muže se smyslem pro humor. Jsem studentka, v současné době pobývající v Praze. Zajímám se o kulturu, občas sportuji. Mám ráda spánek, kávu, víno a dobré jídlo. Hledám cokoliv od kamaráda až po životního partnera.
anina(50)
Submisivní žena hledá submisivního muže
hledám submisivní holku nebo ženu ke společnému sexu a službě mému pánovi. Hledám stejně oddanou subinku jako jsem já. Pokud máš zájem ozvi se. Já i Pán tě rádi přivítáme
wivebe(47)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Mistr výcviku
Nade se sympatický muž, který se troufne, na "pole neorané" ? Hledám nejlepšího z nejlepších - Mistra výcviku na trvalý vztah.
irenne-nes(33)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Zdravím přítomné, ráda bych touto cestou našla dominantního muže na online vícvik, takového, co pochopí, že fotky ode mě obratem nedostane, přesto by si chtěl psát a dávat mi lekce po mailu.
par.onabi(54)
Dominantní žena hledá submisivního muže
hledá do služby sluhu, otroka, čubku
Pár (on 44 ona 43) hledá do služby sluhu, otroka, čubku v jedné osobě s masochistickými sklony, který nám bude sloužit, starat se o nás na jednorázových lekcích. Pro kterého nebude problém očistit paní po sexu s pánem a například vylíže své paní její rozkošný zadeček, na příkaz otevře hubu na piss atd …... dále se bude chovat k pánovému spermatu jako ke svátosti. Nehledáme pisálky, honiče a jím podobné, ale jedince, kteří ví o čem to je a hlavně to sami chtějí. Podmínka je věk přes 38, čistotu a zdraví považujeme za samozřejmost. Takže piště jen ti, kteří ví, že pak případně budou muset nastoupit službu.
Madam_thessa(40)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Osobní otrok!
Hledám silně submisivní kluky a muže aby mi sloužili. Je mi jedno, jestli jsi mladej, starej, tlustej, tenkej nebo nezkušenej. Hlavně aby jsi byl silně submisivní a poslušný. Po domluvě je možnost zapojení mé atraktivní dominantní kamarádky.. Vše bez finančních nároků. Jestli si myslíš, že by jsi mohl být můj otrok napiš mi do zpráv žádost o přijetí. Odepíšu na každou ponižující žádost, jinak ihned mažu.
subsibetka(37)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledá se ten pravý
Ahoj, jsem 26letá slečna, co by ráda našla dominantního partnera na celoživotní vztah. Prý mám pěknou štíhlou postavu, výška 181cm. Pokud budeš chtít odpovědět, napiš mi prosím něco o sobě. Třeba jestli jsi kuřák nebo nekuřák, co si myslíš o vztahu 24/7. Nebo jak by se měl správný dominant chovat. Děkuji a přeji krásný nový rok
nocni.motyl(56)
Switch žena hledá dominantního muže
Hledám Toho kdo by se ujal mé výchovy.
Cecílie(33)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Najdu?
Malá plnoštíhlá blondýna, absolutní začátečník co se týká BDSM hledá dominantního muže do 35 let, který by ji zasvětil do tajů BDSM a společně odhalovali své další záliby. Nehledám tvrdý vztah Pán/otrokyně. Spíš normální vztah doplněný BDSM prvky.
Labuť(45)
Switch žena hledá switch muže
Hledám foot-úchyláka...
... na páteční akci v BDSM klubu. Najdu?
dark_chorus(31)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Pána nebo Paní z Brna
Tímto způsobem hledám někoho, kdo by mě doopravdy viděl. Nejde mi jen o sex, ten se dá najít na každém rohu, jde mi o to, aby mě dotyčný/á viděl takovou jaká jsem a pomohl mi být takovou, jaká bych mohla být. Tak snad se mi poštěstí :-)
Caile2(46)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže...sadista výhodou nikoliv podmínkou. Pokud jsi štíhlé sportovní postavy a máš vlastní zázemí, odepiš drobné tmavovlásce.
santa diablo(47)
Dominantní žena hledá submisivního muže
Otrok 24/7
Hledám otroka na 24/7 v lokalitě Praha. V případě zájmu zašlete Vaši fotografii a bližší ifo o Vás. Zájemci o lekce, neobracejte se na mě, hledám pouze osobního otroka na 24/7. Dále hledám submisivně zaměřenou ženu pouze pro své soukromé potřeby, ne komerčního využití.
Jezzabell(49)
Dominantní žena hledá submisivního muže
D/S až 24/7
Hledám subíka, ve věku 32-42 let, z Prahy, nezadaného (to je snad jasné), který by šel do vztahu se mnou, jako svou Paní. Povolím pracovní život a o zbytku smí diskutovat. Nehodlám odpovídat na jiné věkové katergorie a nebudu zaučovat zajíce.Chci někoho, kdo už nestuduje (nebo stále nestuduje), je přinejmeněím soběstačný finančně. Superpostava být nemusí, ale nechci žádného kuřáka a šampona. Prostě subíka, který bude ctít svou Paní. Postupně je možné dojít až k 24/7.
Asha(56)
Dominantní žena hledá submisivního muže
D/s hrátky
Hledám submisivního nebo switch muže / 50 let a více / na spankingové dopisování i setkávání na Moravě. Nehledám otroka, ale muže se vším všudy. Ženatí a muži ve vztahu nepište.
potrapimsubku(46)
Dominantní žena hledá submisivní ženu i muže
ráda se bavím
našla jsem starou subku a moc ráda ji trápím.....neškodilo by pár dobrých nápadů jak to vylepšit :-)... poradce by se hodil :-)
Diag: O27