Seznamka

Pani.s.otrokem(34)
Dominantní žena hledá dominantní ženu i muže
Paní hledá Paní či Pána
Začínající Paní hledá zkušenější Paní či Pána přes internet, která/ý by ji zaučil/a. Chci, abys zadával/a úkoly, tresty mému otrokovi. Bude to pro mne velká zkušenost a ráda budu trestat svého otroka.
submaricka(29)
Submisivní žena hledá submisivní ženu i muže
seznámení
Hledám dominantního muže nebo ženu na seznámení.Já jsem 20 letá subinka z Jižní moravy.
Ala(51)
Switch žena hledá submisivní ženu i muže
BDSM srazy v Brně
Ahoj, v Brně se konají jak čistě kecací, tak i akční setkání BDSM+ lidí (bez vstupného, v restauraci s pevnými dřevěnými trámy pod stropem). Nechceš se také přijít podívat mezi lidi? Je fajn pokecat s ostatními (nejen) o zálibách, sledovat při akci ostatní, vyzkoušet nové věci, třeba i předvést svoje záliby - záleží, kdo se právě zúčastní, s kým si co domluvíte na srazu nebo předem - bodáž, elektro, spank, tortura, latex... Víc můžeme probrat třeba v diskuzním tématu, které jsem otevřela tady na webu nebo zprávami či mailem. Schází se nás tak 15 - 20 - 25, sestava se mění, na netu je nás z Brna a okolí v kontaktu asi 170. Rádi poznáme další. Ala
poila(39)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
ds vztahy
Ráda poznám kohokoliv kdo má rád bdsm a ví o čem to je.
Pyšná princezna(38)
Dominantní žena hledá dominantní ženu
dominantní kámoška
Ahoj, už poměrně dlouho hledám poměrně speciální dívku... kámošku, milenku, která je stejně jako já dominantní a perverzí a chce si to opravdu užít... trápit společně jednoho subíka a užívat si to společně... Je mi 28, 53 kg, 168 cm, blond vlasy, modré oči... pokud hledáš, nebo bys alespoň ráda zkusila, něco podobného, o čem mluvím, ozvi se mi.
Sandrinne(31)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Subina hledá...
Mladá, nezkušená subinka (21... 164/45) hledá Pána či Paní... k BDSM jsem si zatím přičichla jen letmo a chtěla bych poznat víc. Představa různých (i hodně) perverzních her mě vzrušuje... podvázaná prsa, spoutání na gynekologickém křesle, výprasky a vydání se napospas různým fantaziím (viz. můj dotazník)... Ze začátku pouze po e-mailu, prosím. Pak, podle sympatií, třeba i osobně... budu se těšit sandrinne@centrum.cz
mysterious lady(46)
Switch žena hledá submisivní ženu
hledám
poslušnou, perverzní a oddanou subinku, která se nebojí experimentovat prozatím emailový výcvik, později více
penelopka(42)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
Jednou se začít musí
Velmi jednoduše- hledám pouze ženu/dívku, která mě přijme nejprve do online výcviku a co bude dál se uvidí. Jsem 31, silně bi, brunetka, štíhlá. Ač jsou obvykle mé fantazie a prožitky dost switch, teď mám pocit, že potřebuji prostě zkrotit. Nemám ráda pouhé bezduché násilí, opakované vulgarismy a nesmyslné ponižování. Proto hledám dámu s fantazií, noblesou, smyslností a dominancí úplně přirozenou. Mužům neodepíšu.
nessie(33)
Submisivní žena hledá dominantní ženu
hledám Dominu,která mi umožní prožitky...
Dobrý den paní, je mi 22 let, jsem z Liberce a hledám Vás zde, chybí mi BDSM sex. Žiji normální život a chci občast utéct z reality, nabízím Vám své služby, Můžete mne cvičit spolu s dalšími otroku,nebo využívat s dalšími pány. Prosím ozvěte se mi... celá se třesu touhou Vám sloužit a lízat kundičku.
Dvojka001(47)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledáme erotickou pomůcku
Jsme dominantní pár a hledáme subinku, která nám bude sloužit, jako erotická pomůcka. Nutná naprostá poslušnost!
ajtik(36)
Dominantní žena hledá switch ženu
Pár hledá ženu nebo pár
Jsme pár on sub 33 já dom 25, hledáme ženu switch nebo pár na delší vztah a na příjemné hrátky. Diskretnost samozřejmností.
2prch(32)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Subinka
Vše viz můj profil
mvod(61)
Dominantní žena hledá dominantní ženu i muže
Dominantni žena s otrokem hledá
Jsem dominantní žena s otrokem a hledám podobně založené lidičky,dom ženu s otrokem,či dom muže s otrokyni.Bydlíme u Ml.Boleslavi,můžeme přijet kamkoli,není problém.Jsme 49-letí.Více po kontaktu.
Jossiana(47)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Kurvicka pro madam
Vystavni, zajimava, prisna, ale spravedliva dominantni madam (VS, 35, pevnych zenskych tvaru) hleda do sluzby a k vychove Submisivni cubicku.... Vek do 35, stihla, inteligentni, hezka a svolna. budu Te trapit i zboznovat, trestat i odmenovat......Praha....Budu se tesit
Betka(31)
Switch žena hledá dominantní ženu
Hledám dominu, která mě zaučí
Hledám dominantní slečnu, která by mi pomohla zaučit se a ztratit ostych v dominantním jednání s přítelem. Ze začátku spíše jen teoreticky, ať už virtuálně nebo osobně si povídat, později, pokud bude chtít, i prakticky.
tiffany(43)
Submisivní žena hledá dominantní ženu i muže
Sub
Hledám Pána nebo Paní. Veškeré seznámení a popovídání přes mail.
Madam Pavlína(29)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Seriozní Madam hledá svoji subinku na trávení příjemných chvilek. Na trávení společných vycházek na vodítku, posezení v kavárně či návštěvy divadla.....Nejlépe Moravskoslezský kraj...
noname57(42)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
hledám subinku
Hledám subinku pro svou paní jsem subík a paní mi dala za ukol najít subinku na SM hrátky jako ponížení, nahota, hrátky s tělem, latex, lehčí mučení, kolíčky, vosk, výprasky. Paní je 45 let normální postavy. Pokud máš zájem napiš a paní si mail přečte. Nebo piš sms.
Dearkiki(46)
Dominantní žena hledá submisivní ženu
Subinku na spank?
Hledám nějakou alespoň trochu submisivní slečnu (nejlépe z Prahy), která by ráda občas dostala výprask od ženy, ať už za trest, či ještě lépe za odměnu. Samosebou jen rozumně a v mezích vzájemné domluvy. Další by záleželo na vzájemných sympatiích.
Diag: O27