Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Bondage sub
Rád bych zjistil, zda jsem skutečný bondage sub, nebo mě tato představa jen vzrušuje. Rád bych našel bondage dominanta, který by mě hned od našeho prvního setkání naučil, co bondage a D/s vztah znamená. Nebránil bych se ani delšímu (několikadennímu) školení. Představa z mé strany je taková, že bychom se sešli na neutrální půdě, po krátkém rozhovoru a jasné představě, že bychom mohli být kompatibilní, bych se nechal zpacifikovat a po dohodnutou dobu bych patřil jen do Vašich rukou Pane. Pouta, kukly, roubíky, plynovky, svěrací kazajky, sleepsacky, věznění. Zkrátka vše, co k bondage patří a Pán by vyžadoval.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.11.2018 23:38
submx
submx (22)
#44747
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Sub hledá chlapa
Sub hledá chlapa na společné akce v bahně, v gumě, gumákach, monterky, army, hasičská výstroj, opch apod. Hledám normálního chlapa , kterého berou chlapské radovánky. nic mi není cizí. napiš a domluvíme se.může bejt vás i vic a rád bych se zůčastnil třeba i nějaké menší společné akce ve více lidech. Nebo jen posloužím jako pracovní otrok.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.10.2018 23:24
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
Hledám dominanta na real akce
Hledám fér dominanta na reál akce. Jsem sub 41/ 174/ 75, nejsem zženštilí. ideál Karlovy Vary a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.10.2018 14:38
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
...ze zvědavosti...
Jsem submisivní kluk z Brna, žiju s partnerkou, ale poslední dobou začínám objevovat svoji Bi stránku. Láká mě být (dočasně) absolutně bezmocný. Být svazovaný, spoutaný rafinovaně na všechny způsoby tak, abych neměl žádnou šanci k útěku. Být nucen k (bezpečným) věcem, které dělat nechci, ale vzhledem k tomu, že jsem Pánem naprosto ovládán, musím (např. orální sex s roubíkem roztahujícím ústa, sání Pánova penisu hadicí plynové masky, možná pomocí spec. roubíků piss, apod.). Láká mě únos, možná i víkendový, na neznámé místo, výslech, věznění, transformace v ponnyho, psa, ponížení. Preferuji zatím psaní, výměnu scénářů, fotek a videí zajímavých "situací". Abychom si scénář před "realizací" pořádně domluvili. Jediné, co vyžaduji, je alespoň elementární inteligence. Homosexuální Pánové mají přednost před Bi.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 10:46
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Jsem vězeň a hledám dozorce
Vhodné zázemí a kompletní vybavení mám. Okruh zájmů: Uniformy, kukly, policie, armáda, věznění, výslechy, mučení, vícedenní akce, znehybnění, omezení, smyslová deprivace, plynová maska, polní telefon, bití přes chodidla, klinik, šikana, ponížení, tresty, bez stopky. Diskrétně a fér jednání i dlouhodobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 15:55
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Sissy hledá :)
Jsem "něco málo zkušená" 28 letá sissy (170 cm, 65kg), ráda bych poznala někoho (Muže nebo Ženu), se kterým bych si povídala a v nejvíc ideálním případě už nikdy nehledala nikoho jiného. Moc se mi líbí nastavování pravidel, kontrola (v mém případě spíš ztráta kontroly), posouvaní hranic, omezování orgasmů a takové ty klasické sissy věci :) Budu ráda když se mi někdo ozve :) PS: Nemám zájem o jednorázový (nebo vícerázový sex) a nesejdu se s Vámi po týdnu....
nový od tvého posledního přihlášení - 18.10.2018 18:10
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
najdu?
Jsem starší submisivní děvka, která ráda dominantní muže. Rád(a) plním veškerá perverzní přání, snesu bití, fackování, hluboký orál, polykám sperma i piss, k tomu jsem rád(a) nucen(a). Miluji anál ve všech polohách. Pomůcky a zázemí mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.10.2018 10:46
endim
endim (37)
#44634
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám mladého suba sportovce
Hledám mladého suba sportovce. Jsi víc na bolest než na ponižování? Sportovec s minimem tuku? Potřebuješ někoho kdo tě pohlídá, bude motivovat, dá ti zázemí? Kdo ti bude dávat do těla, hledat a testovat tvoje limity a posouvat je dál? Raději než jednorázovku hledám sub kluka na stálo/partnera.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2018 21:09
Switch muž z Prahy hledá submisivního muže
Mučení chodidel
Zdravím. Hledám muže ve věku 18-30, kterého láká mučení chodidel (může být vzájemné) - výprasky, propichování jehlami, připínáčky atd.. Já 21 let, switch, sex nehledám. Ozvi se :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2018 22:50
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Brno, Bratislava
Prirozene dominantni chlap ve veku cca 35-50 let, ne stihly, nezzenstily, ktery nema problem porucit si vydrhnout nohy, prelestit ocas, by se tu pro 37/180/90 nenasel?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2018 00:27
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Svazovací hry
Najdu na SM-svazování submisiva 18 - 43 let? Nejlíp okres Litoměřice nebo okolní ...?
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2018 13:06
Derfel
Derfel (33)
#44597
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
perverz
Dobrý den, hledám dominantního perverzáka se zálibou v soundingu, clinic, cbt a breathplay na pravidelné lekce. Je mi 33 let, 180/80, sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2018 08:39
Submisivní muž ze Slovenska hledá dominantního muže
najdu sveho Pana?
hladam starsieho dom. pana na perverzne hry - ponizovanie, pluvanie, lizanie vasho zadku / guliek a noh, fajcenie, piss, jedenie mrdky, analne hry, sukanie mojich ust atd .. cela cr + sr. ja 32 subik
nový od tvého posledního přihlášení - 7.10.2018 16:28
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Najdu..
Submisivní Bi kluk (s klukem panic) hledá dominantního muže na společné hry a fantazie. Podmínkou je zdraví a čistota, věk do 60 let. Jsem hubený, nechlupatý. Jsem z Ústí nad Labem.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2018 14:56
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Volný otrok hledá pána
Jsem otrok, který je připraven se absolutně podvolit svému pánovi bez limitu. Jsem otrok, s nímž může pán zacházet jak chce podle své libosti. Pán mne může použít i pro tvrdé a odvážnější až sadistické praktiky beze stopky a omezení a i jako osobní živou toaletu. Chci, aby mne měl pán v úplné moci a jen on rozhoduje, jak se mnou naloží. Jde mi hlavně o ponížení, být ponechán plně vůli pána, rafinované mučení, hluboký orál s přidušením, piss, cbt. Vzrušuje mne pocit úplné bezmoci, kde si pán se mnou dělá co chce bez omezení a limitu. Jediné požadavky: zdraví, diskrétnost, ne veřejnost. Jsem z Prahy 180/100.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2018 00:06