Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Hledám holčinu na vážný vztah
Jelikož jsem switch, je mi jedno jakou máš orientaci, komfortní jsem v obou rolích. Pokud máš zájem o vztah na úrovni, ozvi se, pokud si sedneme, tak se rád seznámím osobně třeba u kafe :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2019 13:59
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Inteligentní subinku
Jsem svobodný, úspěšný, zabezpečený a bez závazků. Rozhodl jsem se to trochu změnit a najít si subinku, která bude žít po mém boku, v mém domě, cestovat se mnou a užívat si se mnou dobrodružství i luxus. Má to ale háček, jsem náročný na výběr subinky. Moje subinka musí být reprezentativní, aby vypadala krásně v šatech, když mě bude doprovázet na společenské akce. Měla by mít ráda vážnou hudbu i jazz a pop, měla by vědět, kdo je Steven Weinberg a Bix Beiderbecke. K ostatnímu si subinku rád vychovám :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2019 08:06
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj miluješ výprask?!
Ahoj hledám submisivni ženu která miluje dostavat nasekano na zadek. Ve věku 20-40 let z Plzenskeho kraje a okolí.Nestyd se a napiš
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 23:52
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka hledá
Ráda bych našla atraktivního (vzhled je pro mne důležitý) a zkušeného dominantního muže. Submisivní role mě naplňuje především po stránce sexuální. Více info v profilu či v následných zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 23:03
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Zkusím ještě jednou..
Velice rád bych poznal jednu malou hravou šelmičku s malými tlapkami, která víc, co chce a nebojí se si to vzít. Chci na vzájemné důvěře, úctě a láce postavený vztah. V milování preferuji spíš mazlení s trochu živočišnosti a občasným zpestřením s tím, že se nebráním hranice posouvat, ale k opravdové bolesti a mrzačení těla mám odpor. Jsem inteligentní nebo alespoň vzdělaný mladý, nekuřák bez jakýchkoliv závazků s citem pro přírodní krásy, umění a architekturu. Mám rád potulování se městem i pohyb v přírodě jakýmkoliv způsobem. Miluji kvalitní filmy a seriály, rád zajdu do kina, divadla, vyrazím na výlet i na vzdálenější místa, občas si něco zahraju na pc.. chci se naučit tančit a pár slov italsky.. Fyzicky jsem střední postavy s delšími tmavými vlasy a vousy. Co si vyměnit pár řádků? Když si budeme mít co psát, tak zajít na kávu? Když přeskočí jiskra, tak spolu zkusit něco zažít? Když si budeme důvěřovat, tak spolu zkusit něco od základu vybudovat a přitom si užívat fyzické i duševní blízkosti?
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 22:44
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sub 29let pro Pána nebo Paní
Rád poslouřím k čemukoli, jak Pánovi tak Paní
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 19:25
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá submisivního muže
Hledám kámoše na volny cas
Na vzájemne držení v pasu cudnosti a učení se koureni. Preferuji štíhlého muže se zazemim. Já štíhlý sympatický. Na pohodu.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 18:58
Switch muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu
Hledá se slečna ...
Hledám milou, hodnou, štíhlou slečnu do 25let, která by ráda procházky v přírodě, výlety na kole a na motorce, která je ráda sama respektive sama ve dvou. Preferuji dlouhodobější dobrodružství před jednorázovými akcemi ( výhledově bydlení u mě). Příroda a výlety lepší než hospoda a diskotéky. Jsem spíš romantik a snílek než realista .... :)). Občasné divočení ve stylu lehčího bdsm by tě nemělo vyděsit ;-)). První kontakt přes vzkazy a email poté schůzka u kávy, zdali jsme kompatibilní :-). Nejlépe okolí Jindřichův Hradec, České Budějovice, Třeboň, Nová Bystřice .....
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 18:22
avals
avals (50)
#47004
Switch muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Hledám smyslnou ženu s fantazií
Hledám smyslnou, zkušenou, přirozeně dominantní ženu, které bych byl galantním partnerem, ale za zavřenými dveřmi by ve mě dokázala probudit mé druhé já a stala se mou Paní. Nestojím o žádný virtuální vztah. Hledám skutečnou partnerku. Všechno hezky pěkně naplno. Umím také velmi dobře používat cukr a bič, ale hledám Ženu, která to umí ještě lépe :-) Holky, někde tam mezi Vámi je Ta moje, vím to - jen se najít.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 15:14
Submisivní skupina z Prahy hledá dominantní ženu
Sissy děvče
Moje maminka mě vychovává jako sissy služku a malou holčičku. Hledám Tetu, která by jí pomáhala a radila s přísnou a ponižující výchovou.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 14:18
erienn
erienn (30)
#47002
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Krásně zvrhlá dívka
Zdravím, když je teď tolik svateb okolo... chtěla bys jednou jít k oltáři vystříkaná a aby z tebe teklo semeno od jiného? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 03:04
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní paní
Hledám zde dominantní paní na občasné lekce, záleží na naší domluvě a sympatiích. Zajímám se především o ballbusting, foot, dogplay, výprasky, roli osobního otroka pro potěšení paní, dále dle domluvy, ale jsem otevřený všemu. Jsem lehce bi takže nevadí případně pár. O sobě bych řekl, že mi je 24 let, 185 cm, foto v profilu popřípadě zašlu víc, jsem slušně zaměstnaný, bezproblémový člověk, mam své vozidlo a hlavně zájem se domluvit. Lokalita nejlépe Kutnohorsko, Kolín, Jihlava, Vlašim a okolí. Budu rád za každou zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2019 21:04
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spolu šťastni
Bič i pouta mám a odměnu i trest Ti rád dám. Hledám subinku svou, pro kterou nebudu jen hrou. Trvalý vztah s prvky D/s. Ozvi se mi, má milá, chci Tě poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2019 16:22
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, u nějž se budu moci schoulit a cítit se v bezpečí, chráněná před celým světem. Muže, který mi dokáže vedle tvrdého přístupu dát také pohlazení, něhu a lásku. Muže, kterého za to budu moci bezmezně milovat, obdivovat jej a vzhlížet k němu. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád...ideálně již navždy. Prosím o odpovědi s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2019 14:42
horst2
horst2 (33)
#46998
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Fascinuje mě bondage a svazování obecně. Ani ne tak provazy, jako spíš použití pout, řetězů, atd. Zvýrazní to víc kontrast mezi těžkým kovem a jemným ženským tělem. Jako někdo,kdo se věnuje fotografii, to dokážu hodně ocenit. Není ale úplně jednoduché najít partnerku/kamarádku. Moje požadavky jsou celkem jednoduché - měla by být štíhlejší, sympatická, kreativní. Zkušenosti nehrají žádnou roli. Hlavní je, jak sedne chemie. Vše ostatní už pak přijde samo. Více do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2019 11:27