Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Seznameni
Hledam milou, v posteli vsemu otevrenou holku na seznameni. Vice na mem profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2018 13:53
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pro život
Dobrý den, je mi 42 let, jsem z Prahy, rozvedený, nekuřák a téměř abstinent. Za všech okolností a ze zásady věrný, vždy upřímný, velmi racionální, velmi inteligentní, špatně se orientující v konfliktních situacích a poměrně hodně neobratný v sociální interakci. Jsem klasická osobnost INTP. Takže být se mnou může být docela slušné peklo, ale i docela velká pohoda. Aktuálně řeším docela hodně kil navíc a spoustu dalších problémů, majících kořen v poměrně velmi dramatickém a nehezkém rozvodu. Ale to vše je jsou jen takové drobné překážky, aby vše nešlo úplně hladce. Nic, co bych nevyřešil. Zajímám se o filosofii, hodně mne zajímá čaj a čajová kultura, aktuálně začínám mít pocit, že bych se měl začít zajímat o matematiku a fysiku. Hledám dívku či ženu z Prahy (bohužel na Prahu jsem vázaný). Inteligentní, milou, hodně trpělivou, ideálně také spíše racionální. V běžném životě hledám partnerku inspirativní, kultivovanou, neřešící nesmysly, nekonfliktní, určitě nekuřačku. V intimním životě bys v ideálním světě měla mít zálibu ve výprascích, poslušnosti, přiměřené bolesti atp. A v obou sférách prosím ani náznakem neočekávat, že si něco domyslím, nebo že pochopím nevyřčené. Nedomyslím a nepochopím (i když se snažím na tom pracovat), ideální je se mnou komunikovat úplně napřímo a polopaticky :o).
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2018 00:31
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Znehybnění
Čauky, mám velkou chuť být znehybněný. Tedy být pevně spoutaný, umlčený a odložený. Našel by se někdo s podobnou chutí, kdo by to rád vyplnil?
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2018 23:42
aayo
aayo (25)
#45110
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, hledám milou holku, která umí dělat psí oči, roztomile se usmívat a která se ráda nechá chovat, hladit, :) ale někdy i chytit pod krkem a poprosí o výprask. Jsem docela hravý a nebráním se ani opačnému scénáři. :) Věřím na lásku, ale nevěřím na lásku na první pohled. Rád bych někoho potkal a asi jen na našich náladách by záleželo, jestli se spolu budeme čtvrt roku chodit bavit, nebo hned první večer zakončíme v soukromí. Sám asi dávám přednost zlaté střední cestě. Budu rád za odpovědi :)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2018 20:57
maarx
maarx (23)
#45109
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj. Nemám s BDSM zatím moc zkušenosti a proto bych rád našel dívku/ženu, která by mi ukázala krásy BDSM. Chci se nechat zvázat svázat a nechat se mučit - oddálovní výstřiku, milking... víc info v mém dotazníku. Budu rád když se najdeš a ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2018 17:25
IamBig
IamBig (22)
#45107
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Subík hledá Dominantní lidi
Mladý subík hledá dominantní osobu idealně na dlouhodobější schůzky.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2018 13:40
Submisivní muž ze Slovenska hledá dominantního muže
hledam Pana
najdem tu starsieho dominantneho Pana, ktoremu by som posluzil ako hracka - otrok na vsetko co sa vam paci? Ide mi len o vasu spokojnost. Ja z Bratislavy. Vy mozte byt kludne z celej CR + SR.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2018 12:56
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Najdu submisivni ženu, dívku?
Je zde submisivni žena, dívka (možno i rozvedena), která hledá dominantní protějšek? Milujes Bdsm a je pro tebe důležitou součástí, ale zároveň si uvedomujes že život není jen o tom? Hledas- li vážně seznámení a později i vztah, nápis mi!
nový od tvého posledního přihlášení - 1.12.2018 06:25
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Vztah, porozumění, zvrhlosti...
Zkusím to ještě jednou. Hledám holku, kterou budu milovat a ona mě. Někoho, kdo chce trvalý vztah s jedním člověkem, budovat si domov, rodinu, užívat si života. Perverze a zvrhlosti jsou k tomu krásnou nadstavbou a zpestřením už tak skvělého života, který si dva lidé, kteří si rozumí vytváří. Sport, humor, intelekt, rodina, perverze. Věřím, že to jde všechno skloubit dohromady :) Víc toho mám na profilu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2018 20:30
Iodine
Iodine (31)
#45102
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Jsem spíše introvert a hromadné srazy s cizími lidmi mi příliš nevyhovují. Jistá moje část se nechává ráda komandovat, ponižovat a trestat. V představách mám výprask přes zadek propojený s pocitem že na mě druhému záleží. Tvrdší bdsm praktiky jsem si neoblíbil a nevyhledávám sex. Schází mi možnost sdílet své pocity s někým jiným a proto bych zde rád našel kamarádku která má pro podobné sklony pochopení.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2018 18:34
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti být služkou na mém skorozámečku.
Hledám služku, nebo otrokyni na mé sídlo. Na přísný výcvik, ponížené chování, tresty, domácí práce pod mým přísným dohledem, atp. Ve společnosti ti dovolím předstírat, že jsme rovnocenný, záviděníhodný pár, ale za dveřmi vstupní haly bude tvé místo na kolenou u mých nohou.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2018 15:42
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
v textu nize
ahoj, rad se seznamim se zenou, ktera ma dostatek casu jako ja na spolecne neresti,prevazne jsem sub a obcas bych to rad zmenil ;-), PS: kdo si me rozbali pod stromeckem?
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2018 13:00
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Potřebuji zaučit
Zdravím, je mi 27 a hledám dívku, která by chtěla zaučit nováčka, nebo dívku, která by se chtěla učit se mnou poznávat bdsm... Zatím nemám žádné zkušenosti a proto jsem otevřený všemu. Jsem spíše dominantní. Najdu zde co hledám? Věk nejlépe 18-30
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2018 12:12
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Psaní i setkání?
Jsi žena, která má ráda spanking. Toužíš být vyplácena, či vyplácet?
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2018 09:22
Dunn
Dunn (44)
#45093
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ucitelka/ policistka
Je zde ucitelka nebo policistka, která by ráda pokracovala ve sve praci i po skonceni pracovni doby?
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2018 20:28