Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Hledám jehlu v kupce sena. Toužím po submisivní ženě, kterou by vzrušovalo svazování a hlavně svazování do kozelce, a kterou bych mohl psychicky ovládat a trýznit. Nejde mi ani tak o bolest, jako spíš o ten pocit, že má subinka je pro mě schopná překonat i sama sebe a dokázat mi tak svou lásku a naprostou odevzdanost. Moc mě láká vztah 24/7. Chci mít svou ženu, co nejvíce času po svém boku. Na veřejnosti normální pár, ale v soukromí musí být zcela má a naprosto odevzdaná v mé moci. Nehodlám se o ní nijak dělit, musí mi zcela patřit. Jak jsem napsal na začátku, je to jehla v kupce sena. Ale nevzdávám to. Jdu hledat do té kupky sena s tím, že tě snad konečně najdu.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.2.2019 21:13
gjon
gjon (41)
#45815
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Začíná letní semestr...
...a bude to zas jako každý rok. Studentky budou dělat oči, aby dostaly lepší známku nebo doporučení na Erasmus, a já budu dělat, že to nevidím, protože přeci nejsem chlípné hovado, ale vážený vysokoškolský pedagog. Ale ta představa přeci jen někdy probleskne. Nerovnovážný vztah moci a bezmoci, možnost zneužít svého postavení pro vlastní potěšení… Subtilnější složka BDSM. Samozřejmě takové představy zaženu. Ale… napadlo mě, jestli by se nenašla studentka, kterou by podobná představa vzrušovala, tady. Neuděláš se mnou chybu, jsem rozumný, vysoký, atraktivní a rád hraju role. Jde mi jen o jednorázové splnění společných fantazií. Jediná podmínka je, že nesmíš být moje skutečná studentka :).
nový od tvého posledního přihlášení - 8.2.2019 11:45
baartd
baartd (33)
#45812
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
V kukle
Ahoj. Hledám holku, slečnu, ženu, kterou vzrušuje podržet cizímu chlapovi s kuklou na hlavě. Anonymně, bez závazků a ničeho dalšího. Prostě čekáš už s nasazenou kuklou... a podržíš jako děvka.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.2.2019 01:39
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Možný vztah
Dobrý večer. Velice rád bych zde poznal silně submisivní ženu ve věku do 45 let. Moje představa je z počátku kamarádi a v případě ,že to bude fungovat nebráním se trvalému vztahu, s možným nastěhováním ke mně. V běžném životě budeme rovnocenní partneři. V sexu DS. Jsem normální slušný rozvedený chlap. Mám svůj byt práci a k běžnému životu asi vše co potřebuji. Není nutné se tady rozepisovat jaký jsem. Pokud projevíš zájem velice rád ti o sebe napíšu co budeš chtít vědět. Těším se na případnou odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2019 19:24
Submisivní skupina ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Pár hledá pár
Ahoj. Hledáme s přítelem pohodový pár na společné hraní. Preferujeme dlouhodobé přátelství. Já 36 let, bi, sub. Přítel 41, hetero, dom. Vše je o domluvě někde u kávy. Doma máme celkem hezky zařízenou hernu. Budeme se těšit na Váš vzkaz. Terka a Pepa
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2019 19:00
yatoo
yatoo (31)
#45808
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Svéhlavá subinka?
Najde se tu inteligentní slečna se submisivními sklony, která je "svá"? Nehledám naprostou poslušnost, naopak někoho s názorem - vzdorovitou osobnost ;) Výměna názorů, setkání, kamarádství nebo třeba seznámení? Více v profilu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2019 17:32
ursus
ursus (45)
#45807
Switch muž z Vysočiny hledá switch ženu
zvrhlík hledá
Hledám hravou ženu, jež nemá problém otevřeně mluvit o tom, co chce či nechce a realizovat své představy.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2019 15:03
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Hledam milenku
Doma slušňák, když se nikdo nedívá pěkný zvrhlík. Hledám milenku z Prahy nebo Praha-vÿchod na občasné hrátky. Více až v odpovědi :)
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2019 07:05
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Kočička bez obojku
V běžném životě dominantní kočička hledá inteligentního, sečtělého, vzdělaného dominantního muže, který se nebude bát si jí ochočit. P.S.: Pokud se neumíš chovat jako gentleman, chceš jen hadr na podlahu nebo si myslíš, že ve hvězdách najdeš budoucnost, zkus to prosím jinde. Děkuji :)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 20:50
Pepkaj
Pepkaj (19)
#45802
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Najdu zde dominu?
Jsem vysoce submisivní muž, který pro svou paní rád udělá, co bude chtít. Najdu ji zde?
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 16:09
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám madam
Dobrý den, Hledám Madam, na společné lekce a výchovu BDSM. Jmenuji se Lenka je mi 30 let, 171 cm, baculaté postavy. Ráda povím více po soukromé zprávě. Poníženě děkuji za věnování času a odpověď S pozdravem Subka Lenka
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 08:42
rd358
rd358 (39)
#45798
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Kamarádku
Kamarádka s výhodami mi zní jako lepší děvka, ale hledám v podstatě něco takového. Kamarádku v první řadě. Kafe, výlety, cokoliv. Chci samozřejmě i sex. A jsem ženatej. Což ale neznamená, že budeš kus hadru. Když budeme spolu, budeme pár. A chci být spolu docela často.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 08:32
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Subík
Hezký den, hledám ženu, která si mě zamkne do pásu cudnosti. Jsem mladý subík, připravený na výchovu podle vašich rozkazů. Myslím to vážně. Rád se představím a seznámím po vzkazech.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.2.2019 12:20
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Nerad, ale chci
Vím, nejsem normální. Hledám ženu, která vyžaduje, potřebuje, aby pro ni partner trpěl. A tím nemyslím hraní si, "trestání". Myslím, skutečně, byť zejména sexuálně. Sexualitou ovládneš muže. V mysli se mi honí odpírání orgasmu, nucená homosexualita, nucené polykání vlastního semene, cuckolding. Nemám to však u penisu, nemám to v mysli proto, že mě to vzrušuje, líbí se mi to. Myslím na to, protože taková žena, která mě k tomu i dalšímu donutí, i přes můj odpor, podmaní si mě, vychová si mě, je ženou, kterou hledám. Žena, která to má v hlavě srovnané, ví co chce a chce utrpění partnera. Pro ni, ne pro jeho uspokojení. Já jinak celkem normální VŠ, 38let, v práci a v životě úspěšný, dominantní, kamarádský, aktivní. Jen domu hledající spíše satana než bohyni.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.2.2019 10:59
Switch muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu
Shibari
Ahoj, jsem switch s dlouholetým zájmem o shibari, absolvoval jsem řadu workshopů a stále se rád učím a objevuji nové aspekty tohoto kouzelného světa. Hledám ideálně switch slečnu z jihu Čech.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.2.2019 09:00