Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/s scenar ..
Ahoj, hledám malou, štíhlou slečnu, kterou lákájí hry s prvkem D/S zápaseni (pro wrestling, nebo Lucha Libre)... bude se bránit, bojovat, až nakonec skončí poražená, svázaná a znásilněná.... Najdu nějakou, které by se podobný scénář zamlouval ?
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 18:33
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám milou a inteligentní subinku z Prahy
Ideálně po seznámení pro partnerský d/s vztah. Dobrodružná a alternativní povaha vítána - nezajímají mě nudné instastory vanilkové královny, co se utápí v mainstreemu. Chci znát Tvé obavy i touhy, 100% oddanost a odměnou Ti bude nejen materiální zajištění... co do hry vložíš, vrátím zpět. Jsem seriózní městský kluk se smyslem pro empatii a s bohatou fantazií. Těším se na zprávu
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 17:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Rád bych potkal slečnu, či ženu, inteligentní, vtipnou a zlobivou, co si nesmírně ráda hraje a zkouší nové věci. Takovou, se kterou budeme stějně naladěni, na výlet, do kina, na limonádu, bavit se o čemkoliv, od fyziky, přes politiku, psychologii... o tom proč jsou věci jak jsou, a jak by šly, anebo nešly změnit... zvídavou a zvědavou, stejně jako jsem já... nicméně stejně tak, jako nám půjde všední povídání, půjde nám i fantasie, perverze, chuť poznávat, sebe i sebe vzájemně, hraní si... Slečnu submisivní, a přesto stále rovnocennou partnerku. Takovou, kde se nám potkají prvky D/s, ale i úžasnýho kamarádství a ještě víc. A kdo ví, co z toho nakonec bude...
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 16:47
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo switch ženu
Dobrý den, kdyby zde byla kolonka na fetiše, uvedl bych “orální služba” a “sekrety”. Jsem totiž nesmírně orálně fixován a potřebuji to k uspokojení. Jde mi nejen o samotný akt, ale hlavně a především i chuť, kterou potřebuji cítit. Hledám proto takovou ženu, která by mě dokázala takto odměňovat. Případné nucení k odměnám pro mě v opačném gardu (MM bisex) není vyloučeno, jen s tím nemám zkušenosti. Jsem ale připraven poslouchat. Mechanickou stimulací jako chlap uspokojení samozřejmě dosáhnu, ale k mé škodě jen toho fyzického, u kterého strádá zbytek. Proto potřebuji uspokojit i tu emocionální a psychickou stránku. Kromě obvyklého a výše uvedeného mohu nabídnout i mozek, vyšší nežli průměrné IQ, značný obecný rozhled, charisma a průměrnou postavu.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 12:57
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Výjimečná kočka pro pána?
Hledám výjimečnou holku od 18-28 let, štíhlejší postavy, pro vzrušení, dominanci a vztah. Z počátku si něco napíšeme, a v případě sympatií půjdeme do toho.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 01:17
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
...
Jsem urostly dominantní muž na úrovni se zkušenostmi a hledám nejlépe masochisticky založenou submisivni dívku či zenu pro společný život. Mám smysl pro humor, kreativitu a úroveň. Totéž očekávám. Prosím odpovědi s civilním fotkou, pošlu své.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 01:03
Switch muž z Vysočiny hledá switch ženu
Svazování
Najdu zde přítelkyni snad ani ne úplně submisivní, nebo dominantní, ale spíše rovnocennou partnerku na svazování. Nehledám vyloženě ponižování - pokud tedy svázání za to nepovažuješ. Jde mi hlavně o svazování do různých poloh, různě pevné, na různě dlouhou dobu. Takové hraní si s provazy a užívání si bezmocnosti, kde je hlavní způsob a důkladnost svázání. Výměna rolí není úplně vyloučena. Takže pokud Tě lákají provazy, roubík, bezmocnost - napiš
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 23:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní princeznu...
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 31 letý, zajištěný, dominantní muž a přál bych si najít submisivní čubičku, která má ráda, když si s ní muž hraje, trápí jí, vezme si jí bez ptaní o ona musí poslušně držet... Dále bych si přál najít milou a usměvavou partnerku na rovnocenný vztah mimo postel... A protože ani jednu z nich nechci podvádět, rád bych je našel v jedné osobě :-) Existuje taková? Nezkušenost není překážkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 21:22
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
ženu s submisivní duší
Hledám oddanou subinku. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti přes online výcvik. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 19:41
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Se mnou se nudit nebudeš
Dám Ti to co doma nemáš. Pokud ti stejně jako mě doma něco chybí, nebaví Tě povinné vanilkové středy a chceš si to užít jako opravdová subinka, napiš. Mám spoustu zkušeností a moc rád si hraju. Žijeme jen jednou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 10:51
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nehledám - nabízím
...těm, které postrádají úkryt pro svou křehkou duši; těm, které nemají komu ležet u nohou, a přitom nemohou žít bez jistoty svého místečka; těm, které potřebují ruku, aby je vedla, a rámě, aby je podepřelo; těm, které jsou samy sebou jen tehdy, když někomu patří - nabízím stín ochranných křídel, své zkušenosti, znalosti, svou péči. Co za to? Poslušnost, pokoru, plné odevzdání, absenci žárlivosti a šťastný výraz ve tváři. Profil a dotazník řeknou více.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 10:12
Nero53
Nero53 (54)
#47326
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Submisivní ženu
Rád poznám ženu sub v sexu, která má ráda pomůcky, svazování, naplácání, anální hrátky, nechá si lízat obě dírky kdykoliv partner bude chtít, atd. Po vzájemném poznání trvale.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 00:08
Styxka
Styxka (27)
#47325
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
1+1
Jsem milovník břitkého, cynického neřkuli sarkastického humoru, rád si dělám legraci z hloupých lidí a věcí kolem. Preferuji submisivnější, hubené typy žen s vlastním názorem, nechci hračku, která mi vše odsouhlasí, ale rovnocenného partnera, se kterým se budu bavit jak konverzací, tak dalšími aktivitami. Mám rád kvalitní sex, víno, rum, dobré jídlo a nehodlám na tom nic měnit, prozatím nechci děti a ani nemíním žádné adoptovat. Pokud o sobě můžeš říct jen "jsem normální, mám ráda procházky a chci někoho hodného", nepiš mi prosím, nepotřebuješ chlapa, ale psa.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 23:13
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mazlíčka - pet slave
Hledám svého mazlíčka. Ženu, která se u mě doma stane pejskem, o kterého se budu starat. Budu ti dávat jíst z misky, hladit te, pomazlím se s tebou a budu si s tebou hrát. Budu se o tebe starat. Zároveň ale každý hodný pejsek musí poslouchat svého pána. Mého mazlíčka budu často šukat hluboko do pusy, někdy na něho i močit a zatím bez dalšího sexu. K tomu se můžeme dopracovat pozdeji
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 20:55
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
Otrocka cubka
Poslušný zmrd hledá někoho komu by sloužil jako peněžní otrok.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 17:37