Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
JMK2
JMK2 (27)
#46671
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Kráska z Prahy a okolí
Jsem začátečník co se týče BDSM, hledám pohlednou dívku, která by se mnou poodhalila taje BDSM. Jsem dominantní. Pokud máš zájem, rád bych se sešel a o všem si promluvil. Foto předem, vzájemné sympatie důležité.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2019 01:18
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Switch/Dom ženu
Jsem 20ti letý kluk z Ostravy. Mé záliby jsou v BDSM...bezmoc, bolest, oddalování orgasmu, vosk a další praktiky s tím spojené... Jsem spíše submisivní, ale poslední dobou se na povrch dostávájí i dominantní myšlenky a představy. A proto bych chtěl najít switch nebo dominantní holku/ženu s podobnými zálibami... Nechci zatím vážný vztah, spíš si jen splnit sny a představy, nebo najít kamarádku s podobnými zájmy.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 23:05
Switch muž z Karlovarského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se partnerka na shibari workshopy
Hledám partnerku na společné návštěvy workshopů a pronikání do tajů vázaní a třeba i něco víc. Můžeš být mou modelkou, nebo se naopak můžu nechat vázat od tebe. Ať už preferuješ jedno nebo druhé, určitě se mi ozvi. Vzájemné sympatie můžeme ověřit klidně někde u kávy nebo třeba rovnou při první společné návštěvě některého z wokshopů.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 21:39
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Láká mě představa stát se hračkou v rukou ženy. Facesitting, nucený sex, oddalování orgasmu, dojení....možná i strap-on. Nepřitahuje mne bolest, ale spíš zneužití a podvolení se dámě/slečně :-) Ty klidně bez zkušeností....můžeme objevovat nové společně...
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 20:55
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám, najdu?
Hledám sportovně založenou slečnu na sport, radosti a starosti života ve dne i v noci, okořeněné o večerní hrátky Jsem sportovně založený, zásadový nekuřák, nesmělý člověk, co má rád zábavu, dobrou muziku, dobrý film atp Je šance, že najdu tady?
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 20:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Fetish ...
Ahoj, hledám drobnější, štíhlou slečnu, které se líbí upnuté věci (elasťáky, dres, catsuit) na společné hrátky ve dvou. Provázky, D/s, zapaseni, wrestling ... (fantazii se meze nekladou) zakončené nějakou zajímavou dohrou. (Není podminkou, samozřejmě jen v případě vzájemných sympatií...). Víc asi v poště. Najdeme se ?
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 17:01
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Perverzní hrátky
Hledám mladší ženu (do 30 let), která by chtěla vztah se starším mužem a je hodně eroticky založená a v sexu submisivní. Pokud ano, ozvi se. Jsem vysoký, štíhlý, sympatický muž s vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 14:28
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Tak pojď blíž...
Není mi už 20, což znamená, že nedostávám kapesné od rodičů, místo ve škole tvořím hodnoty v práci a především si můžu dát dezert už před obědem. Není mi ale ještě ani 40, takže můžu beztrestně oslovovat dívky různého věku, ukazovat jim skromnost mého skvělého charakteru a povídat si o smyslu života, vesmíru, a o ctnostech a zvrhlostech jejich duše i těla. Žel bohu se na ulici ne vždy podaří narazit na tu správnou společnici, kterou bych mohl chytat nejen za slovo...
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 01:26
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
výprask v holínkách
Submisivní muž hledá ráznou ženu která mě oblékne do pláštěnky a holínek, dá mi výprask a poplive mi obličej jako začátek našeho partnerského vztahu. Českolipsko.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 00:51
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní dívka na opakované BDSM hrátky
Svobodný kultivovaný mladý muž sportovnější postavy, hledá submisivní až lehce masochistickou slečnu na opakované BDSM hrátky na úrovni. Mám slabost pro všemožné vaginální hrátky (orální sex, prstění, hračky…) při částečném nebo úplném znehybnění subinky, doprovázený fyzickým trestáním pro zvýšení pocitu tvé bezbrannosti a oddanosti. Zakládám si především na uspokojení samotné subinky, ačkoli nad tebou tedy budu mít při hrátkách plnou kontrolu, míra a intenzita fyzického trestu, stejně jako použité praktiky budou vždy záležet na předchozí domluvě. Při společných hrátkách netrvám na pohlavním styku a nemám ambice prostřednictvím našeho dovádění budovat partnerský vztah. Primárně nabízím vzájemné zpestření sexuálního života bez zásahu do tvého soukromí, společenského, nebo osobního života. Jsi drobná subinka (klidně i bez předchozích zkušeností), kterou vzrušuje pocit bezmoci a bezradnosti při uspokojování? Tak na nic nečekej a pojďme vybudovat dlouhodobější sexuální vztah, který budeme neustále rozvíjet a posouvat dál (ať už ve formě hravosti, použitých praktik, nebo zvyšující se míry četnosti a intenzity trestů).
nový od tvého posledního přihlášení - 8.5.2019 21:14
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/s
Zásadový Pán s pevnou rukou, která umí i pohladit, hledá pro dlouhodobou výchovu submisivní, bisexuální ženu, lehce perverzní, se zálibou v D/s, svazování, role-play, ddlg. Více po vzkazech pokud najdeš odvahu napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.5.2019 09:54
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám holku na motorku
Hledám holku na motorku, Na postupné sbližování , výlety a svazování.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.5.2019 02:50
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Stále hledám :)
Krásný den přeji :) Již po několikáté zkouším štěstí a to najít někoho s kým si hezky sednu a s kým bych mohl trávit svůj volný čas :) Hledám kohokoliv s kým si sednu :) Nezáleží mi na věku ani na vzdálenosti, stejně jde o vzájemné sympatie :) Ať už jsi dominantní nebo submisivní, je mi to opravdu jedno :) rád tu poznám i ráznou dominantní paní ale i křehkou submisivní slečnu. :) Já jsem student vysoké školy v Brně, mám rád hudbu, sport, umění, cestování, filmy, seriály a spoustu dalšího. Mám menší sportovní postavu, již několik let závodně sportuji. Jsem nekuřák a neholduji ani alkoholu. Rád zde uvítám jakékoliv zprávy od kohokoliv a v případě sympatií tě moc rád pozvu na kávu, čaj nebo to co máš ráda :) Budu se těšit na tvou zprávu a pokud o mě projevíš alespoň malý zájem budu moc rád a rád ti pošlu fotku ať víš s kým s píšeš :) Děkuji moc :))
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2019 18:18
Sojson
Sojson (26)
#46644
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominu
Dobrý den. Jsem zatím nezkušený v bdsm. Hledám dominantní ženu která mě zaučí. Láká mě anální sex strap on. Na dalších praktikách se můžeme domluvit.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2019 16:34
DomW
DomW (39)
#46642
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá switch ženu
Latex pohodářka ...
Rád bych poznal pohodovou, nezadanou slečnu, pro začátek na komunikaci/pokec na téma latex, bondage atd. Další podle vzájemné sympatie ...
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2019 13:43