Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Deeper
Deeper (38)
#45565
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pojď si hrát
Hledám šikovnou a sympatickou Hračku, otevřenou zkoušet nové věci, společně si rozšiřovat obzory a užívat rozkoše. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.1.2019 22:37
Taon
Taon (40)
#45564
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
fenka
Vim, co chci. Prijdes ke me domu. Ještě castecne oblecena pujdes do vany. Tam si sednes. Já přijdu, strcim ti penis do pusy a ja zacnu pomalu mocit az ti to bude vytekat z pusy na obleceni. Pak ti svleknu, pujdes na všechny ctyri a dam ti obojek. Od teto chvile se stavas mym mazlickem pro pobaveni, nemuzes mluvit,jen vydavat zvireci zvuky a stejne se i chovat. Ja ti budu davat ukoly, hrat si s tebou jako se psem. Hladit te a tulit k sobě. Zaroven casto ti budu davat svuj penis do pusy a sukat te tam. Pak zase prestanu a budu te treba hladit. K sexu nedojde. Budu te taky ucit lizat me zadek, to vse s naucis a ja te budu za to mit rad. Za tvoji poslusnost. Vzrušující poslusnost. A dam ti tak svoji pozornost. Prvni schuzky budou krátké, maximalne pul hodiny, postupem casu delsi. Muzes mi rict,co se ti libi, co bys chtela, ale ma to sva pravidla. Napises to na papir a prineses mi ho v puse. V okamžiku,kdy ho vezmu do ruky, ti strcim do pusy curaka a ty budes jen nehybne klecet a ja budu cist. Pak se rozhodnu,co se ti splním priste a co ne. Ja stihla,sportovni postava, 40let. Prosim o foto.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.1.2019 21:56
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Pro začátek opravdu jenom kamarádku, která z času na čas má chuť někam vypadnout, do kina, na procházku, výlet, do restaurace, zaplavat si a podobně. Nejde o postel, ani o hrátky, jistě ne hned. Nemusí být striktně dominantní, ale opravdu nemám chuť číst někomu myšlenky a neustále zjišťovat, co by ráda. Prostě si někdy pokecáme a něco podnikneme a co bude dále se uvidí.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.1.2019 14:52
July
July (22)
#45555
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Nesmělý switch hledá hravou partnerku
Existuje možnost, že by nezkušený switch, se sklony k submisivitě, našel dívku, která v sexuálních tužbách ráda experimentuje jako dominant, ale občas chce být i subinkou, a má podobnou zálibu v roleplay ? Chtěla by poznat někoho, kdo by se o ni zajímal, neboť vlastních zájmů moc nemá a touží po partnerce, která mu dá možnost se o ni postarat v běžném rovnocenném vztahu? Pokud bys měla pocit, že se chceš seznámit s někým takovým, postrádajícím sebevědomí, který ale přesně ví, že tě chce následovat a učinit tě šťastnou, prosím napiš. Ideálně bych tě rád našel v okolí Prahy, nebo ve Středočeském kraji. Byl bych radši, pokud bys byla v rozmezí 18 až 26 let. Zbytek informací snad najdeš na mém profilu, nebo se klidně zeptej, rád odpovím takřka na cokoli.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 21:52
evra1
evra1 (48)
#45553
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
reálné setkání
hledám ženu nebo pár, přirozeně submisivní na pravidelné schůzky. Jsem VŠ, zajištěný, dominantní, přísný a nesmlouvavý muž sportovní postavy. Hledám ženu nebo submisivní pár, který hledá jistotu a ochranná křídla. Hledám submisivní ženu, které si budu moci vážit, která je oddaná a odpovědná. Můžeš být masochistka nebo switch, přesto k sobě nemusíme najít cestu a nebo právě naopak.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 18:46
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Hledám dom nebo switch
Ahoj, Moc rád bych potkal nezadanou, sympatickou slečnu co má ráda prádlo a je v intimní části života switch nebo dom. Jinak vážný vztah i běžný sex se vším všudy. (Věk optimálně mezi 26-32, ale nehraje roli) Martin PS: v rámci možností pracovitý, zajištěný, fotku pošlu na mail.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 15:52
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka z Prahy
Hledám submisivní ženu z Prahy. Pro vzájemné poznání dávám přednost reálnému setkání, ať již nad nápojem nebo při procházce, kdy se bezprostředně odhalí případná vzájemná chemie a sympatie.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 11:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Sdílení představ
Rád o sobě říkám, že jsem zhýralý gentleman s despoticko-sadistickými sklony. Jsou jisté věci, které se dají realizovat v reálu, ale to teď neřeším. Odděluji svět reality a svět fantazie. Ozvi se, pokud ráda sdílíš představy formou příběhu a fantazií. Abychom mohli sdílet, měla bys mít velmi submisivní touhy, měla bys mít sklony k perverzi, masochismu a bisexualitě.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 04:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Slečnu či ženu
Rád bych zde našel slečnu či ženu 20 až 45let která je bez stálého pána, a ráda by to změnila. Měla bys být komunikativní, mít ráda zábavu, a třeba výlety. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 18:28
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj, jsem submisivní, studuji v Praze, rád bych našel mladou dominu na můj výcvik, BDSM hrátky a posouvání hranic. Rád budu i za online lekce. Těším se na případnou zprávu!
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 16:47
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní pražačku
Rád bych zde našel štíhlou submisivně zaměřenou ženu z Prahy; která již ví co chce a umí si za tím jít. Považuji se za gentlemana; který ví jak se chovat k ženě a který věří; že i když je žena subinka; tak je stále dáma. A i klečet nahá u novou svého Pána se dá s grácií a noblesou :) Nejsem sadista; nepůsobí mi rozkoš působit bolest. Naopak rád subinku rozmazluji.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 16:30
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 08:32
dr-450
dr-450 (46)
#45532
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch ženu
Ahoj a hezký večer. Našla by se zde žena switch nebo submisivní perverzní a žádostivá bez zábran a s chutí experimentovat ne jen na jedno setkání?
nový od tvého posledního přihlášení - 10.1.2019 19:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvážnou, vzdělanou a útlobokou krásku. Jednu!
nový od tvého posledního přihlášení - 10.1.2019 15:54
Ray36
Ray36 (35)
#45528
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
BDSM hry
Hledám switchku na hraní.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 23:54