Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Existuješ?
Ahoj, pokusím se touto cestou najít slečnu, která by byla z Plzeňského kraje. Měla bys být spíše submisivní, popřípadě switch. V sobě mít cestovatelského a sportovního ducha. Jsem normální člověk (kliďas), který rád cestuje všude možně. Zajímá Tě ještě něco na víc? Tak se mi můžeš ozvat a optat se, rád ti odpovím. Maty
nový od tvého posledního přihlášení - 14.3.2019 20:57
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Tebe hledám
Rád bych pro sebe našel ideálně životní partnerku. Případně kamarádku. Kvalitní intimní život je polovinou úspěchu kvalitního partnerského života. Z toho důvodu hledám na tomto serveru. Rád bych abychom si sedli nejen po lidské stránce (podobný smysl pro humor, alespoň jeden společný koníček,) ale i po té sexuální. Hledám tedy slečnu / ženu, která je submisivní povahy přinejmenším v sexu (nebo switch převládající sub,) především ženu, která nechce podlehnout sexuálnímu stereotypu a ráda experimentuje a zkouší nové věci. Možná si nejsi jista, zda-li jsi na těchto stránkách správně, ale v běžném vztahu ti zkrátka něco chybí. Pak si určitě čteš ten správný inzerát a budu rád, když se mi ozveš. Nehledám a ani nenabízím extrém, ale tu zlatou střední cestu. Můžeš být z celé ČR, pokud ti ovšem nevadí cestovat a nebude pro tebe problém se případně za mnou později přestěhovat do centra Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.3.2019 11:44
latxk
latxk (36)
#46124
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
subík
Ahoj, občas mám chvilky, kdy rád utíkám z mužského světa na druhou stranu, prozkoumat tu krásnou a vzrušující oblast, pro chlapy téměř neznámou... A nesměle se rozhlížím, jestli někde nevykoukne chápavá bytost, se kterou by mé výlety byly o to víc naplňující... Najdeme se?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.3.2019 11:15
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.3.2019 08:41
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, dobrý den, je mi 32, jsem z Prahy, vysoký, sportovec. I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám a potřebuji dominantnější slečnu, která hledá muže, který ji bude vždy oporou a zároveň jí splní, co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona královnou :-) V případě zájmu nemám problém se domluvit na osobním setkání, procházka, jídlo, to je samozřejmostí :-) Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.3.2019 18:50
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
tulák po hvězdách
Krásný den přeji, jsem VŠ, submisivní, z okolí Brna. Hledám dominantní ženu. Proč tento nadpis (a titulek shodný s mým profilem)? Uvidíme, jestli podobně jako profesor Darrell Standing ve stejnojmenném románu zažiji nejkrásnější chvíle ze svých životů se svou nespoutatelnou duší. Pokud nedopadne partnerský vztah, může být i ten přátelský. Děkuji Vám, pokud jste dočetli až na konec mých řádků.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.3.2019 18:42
Switch muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
Rád bych navázal virtuální přátelství se ženou, kterou by oslovilo pohrávat si s pohledným mladíkem. Dopisování-si, E-Mail, případně i třeba Skype webka, pro Tvé rozptýlení. Možné i plnění úkolů. Najde se nápaditá žena s chutí na virtuální hrátky? Značka: Odreagování-se od šedi běžných dnů. Fantazie, tajné přátelství :-).
nový od tvého posledního přihlášení - 13.3.2019 14:23
Taon
Taon (40)
#46115
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ddlg - holcicka
Chci se o tebe starat jako o malou holčičku (můžeš být starší), se vším, co k tomu patří. Rozmazlovat tě, dávat ti něhu, hladit tě. I po materiální stránce. Zároveň však chci s tebou zažít všechny svoje touhy, sex, hodně sexu. Budu ti říkat, že je to v pořádku, že se to tak dělá. Každá holčička to takhle dělá. Každá holčička dostává medicínu ve formě mrdky. Každá holčička se musí jak pořádně ošukat, tak i opečovávat. Líbí se mi ten kontrast mezi opečováváním a perverzí. Na věku mi nezáleží, ale preferuji štíhlé ženy. Chces byt takovou holcičkou ?
nový od tvého posledního přihlášení - 13.3.2019 11:18
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Hledám switch ženu, která je víc dom., jelikož já jsem víc sub., ná trávení volného času, procházky, kino, sport..., Baví mě footfetish, dog play, svazování, vulgární mluva, focení a natáčení, dámské prádlo. Nemám rád tvrdé sm a pod. Jaro se blíží...Empatický romantik se smyslem nejen pro humor.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.3.2019 18:21
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Poslušná subinka
Hledám oddanou subinku. Poslušně mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti přes online výcvik. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši. Doprovázej mě pokorně životem.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.3.2019 09:21
Jinrin
Jinrin (19)
#46099
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Chci zkusit něco co jsem nezkusil
Lákají mě nejrůznější věci co jsem ale nikdy nedělal, touha je však silná takže bych rád se rád odhodlal, žijeme přeci jen jednou. Hledám někoho kdo by mě něco naučil nebo někoho kdo je na tom stejně jako já, tj. vlastně nic extra neví, ale má chuť a skutečně chce. Můžem zajít na kafe, teda já kafe vlastně nepiju, ale jde o ten obraz, a třeba si jenom pokecat co by nás lákalo. Proč to nezrealizovat když se shodneme, že? Beru všechno trochu lehce a zároveň ne. No uvidíme. Nejsem ale, jak koukám, tak volnomyšlenkářský jak to celé zní.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.3.2019 20:51
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Najdu?
Ahoj, rád bych našel zkušenou ženu, které ví... děkuji za případné reakce.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.3.2019 17:01
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
sdílení Fantazií
Rád bych poznal bystrou, aktivní a pracovně (popř. sportovně) vytíženou dívku - ženu (manažerku, doktorku, právničku, studentku VŠ atd.), kterou "trápí" submisivní sexuální představy. Hlavní by mělo být porozumění a sdílení těch fantazií, které v okolí není komu svěřit. V případě "chemie" i něco uskutečnit. Já společenský, inteligentní, sportovní a fungující chlap 44/184/84 se kterým se dá popovídat i něco prožít :) Ty pls cca 25-40let, štíhlá, Praha a střední Čechy.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.3.2019 11:25
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Perverzní hrátky
Líbí se Ti různé perverzní hrátky - pan vychovatel a zlobivá studentka, přísný strýček - neposlušná neteř a podobné? Pokud ano, ozvi se.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.3.2019 21:24
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Našel bych tu slečnu, ženu, kterou vzrušují výprasky spojené s nějakou hrou (učitel/studentka atd.)?
nový od tvého posledního přihlášení - 10.3.2019 15:31