Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
zhavy
zhavy (52)
#50235
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinku, otrokyni
Hledám submisivní ženu na vážný vztah, pokud možno navždy.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 06:14
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Pán si hledá novou submisivní slečnu
Zdravím, hledám zde zkušenou/nezkušenou submisivní slečnu do 33let která by ráda posouvala své sexuální hranice, zkoušela nové věci a experimentovala, nějakou která se chce oddat Pánovi a poslušně sloužit. Je mi 27, jsem Dominantní perverzní samec, mám rád tvrdší sex, svazování, výprasky, anál, sex na netradičních místech, sex oblečky, erot. pomůcky, orál, hrátky se semenem, lehčí exhibicionismus a spousta dalšího. Chci aby ti jen z mé zprávy nebo hlasu vlhly kalhotky a těšila se na další lekci...Můžeme spolu prožít spoustu vzrušení a nevšedních zážitků. Buďto jako jednorázovou lekci a nebo spíše dlouhodobější BDSM vztah, kamarádku nejen na sex ale třeba i hory a trávení společného času se společným zvrhlým tajemstvím, pokud si sedneme. Více ve zprávách nebo na mém profilu najdeš praktiky které rád praktikuji a něco o mně. Pan S.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 19:02
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Máš sub touhy?
Ahoj, Já zkušený dominantní chlap z Prahy co hledá klidně nezkušenou subinku, která má chuť se nechat vést. Napiš
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 14:56
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Ženu do života
Přeji hezký den, rád bych touto cestou poznal paní, jenž se cítí stejně jako já osamocená, a touží po trvalejším vztahu. Samozřejmě ze začátku by bylo jen dopisování, po chvilce osobní setkání, a při vzájemných sympatií i vztah. Nemám žádné nároky na vzhled, srdce si vybírá samo. Abych se trochu představil, tak jsem obyčejný 22 let starý klučina,co miluje cestování a tvrdší romantiku, také vařím,cestuji a zajímám se o historii, jsem velmi pozorný a vždy oporou. Budu se těšit na případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 09:45
Ray36
Ray36 (36)
#50225
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Nožky
Rád bych poznal ženu, která by občas přišla hezky oblečená v podpatcich, chovala se jako dámicka a nastavila své nožky k políbení.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 07:54
zox
zox (48)
#50222
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pán hledá otrokyni - i bez zkušeností
Hledám plnoletou dívku, která v sobě objevila silně submisivní sklony a vzrušuje ji představa, že je otrokyní pána, který ji ovládá, poroučí ji, trestá ji, ponižuje a ona mu slouží. Vše v rámci dohodnutých hranic a při zachování diskrétnosti. A je dost možné, že jsi nenápadná, nesmělejší dívka, do které by to nikdo neřekl, a přece máš čím dál silnější fantazijní představy, za které se na jedné straně stydíš a na druhé straně máš čím dál větší touhu je vyzkoušet. Primární není sex, ale silně submisivní role, ochota vyzkoušení nejrůznějších praktik (například různé druhy ponižování, trestání), snaha se zdokonalovat, posunovat hranice, oddanost, poslušnost, spolehlivost. Tvoje nulové zkušenosti vůbec nevadí, pokud máš zájem nezávazně vyzkoušet roli otrokyně. Nevadí ani nesmělost, stydlivost ani nezkušenost nebo malá zkušenost v intimní oblasti. Nevadí ani pokud máš přítele, u kterého nenacházíš v tomto směru pochopení (samozřejmě s ohledem na tuto skutečnost by se dohodly podmínky, např. aby nebyly viditelné stopy trestání). Zkus napsat tomu, kdo tě chápe v tom, co cítíš, má v této oblasti zkušenosti a u koho najdeš pochopení, diskrétnost, možnost se svěřit a rovněž možnost konečně naplnit své skrývané, potlačované touhy, které tě vzrušují čím dál víc a zkusit najít své druhé já. Je to o tobě? Tak najdi odvahu a odepiš a můžeš své dosavadní touhy změnit v reálný zážitek.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2020 15:54
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
partnerský vztah s DS
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou. Hledám pouze vážný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2020 13:38
doih
doih (27)
#50219
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Jsem sub/switch, hledám switch/dom ženu
Brno. V předchozích vztazích jsem D/s prožíval spíše jako dom, ale baví mě být více sub, řekl bych tak 70/30. Čistě dominantní žena nevadí. Nevím, jaký typ vztahu hledám, rád poznám lidi se skoro jakýmikoliv úmysly. Více o mně průběžně doplním na profil. Napište!
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2020 08:54
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní kamarádku. Mám rád bondage, role-playing, foot, facesitting, láká mě vyzkoušet piss, dlouhodobé omezení smyslů a další věci, vše ale záleží na domluvě. Ve spoustě věcí jsem ochotný pořídit se. Hledám spíš hraní, než sex. Ze všeho nejdřív ale preferuji psaní a pár schůzek, kde bychom se blíž poznali a ujasnili naše priority a mantinely. V některých ohledech (bondage např.) se nebráním výměně rolí. Doma mám vanilkovou partnerku a tak hledám tady.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2020 07:59
Switch muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu
nudapláž Třeboň
Zašla by nějaká v létě popovídat k vodě ? :-) Jen tak příjemné seznámení / společnost ...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2020 13:08
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
Hledám jehlu v kupce sena
Přeji krásný den, vím, že asi hledám jehlu v kupce sena, ale rád bych konečně poznal pravou Dámu se zálibou v BDSM. Bylo by mi velkou ctí pracovat pro Její pohodlí (nákupy, úklid, vaření, domácí práce, čištění bot, sluha pro Dámské akce, péče o Její tělo atd.). Dosud jsem neměl štěstí, proto to zkouším i zde. Pokud bych Vás zaujal, bude mi velkou poctou Vám odepsat Madam. Jsem VŠ/182/88 normální postavy. Děkuji za přečtení tohoto inzerátu a přeji pohodový zbytek dne.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2020 20:03
keysi
keysi (41)
#50210
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
dopisovani
ahoj, hladem submisivni zenu, se kterou bych si mohl dopisovat. ktera by se mi sverovala jak ji jiny dominant trapi, nebo ponizuje. rad bych si na tohle tema dopisoval s nekym realnym. vymena mailovych adres vse urychly. M.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2020 13:13
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Hledám vztah
Jsem normální kluk co hledá ženu na úrovni, která má ráda legraci a BDSM. Mam to půl na půl. Mám moc rád spanking a bondage. Jinak chci ale normální vztah se vším co k tomu patří.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2020 13:04
DG
DG (44)
#50206
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dlouhodobou kamarádku na společné příjemné aktivity
Hledám dlouhodobou kamarádku na nezávazný vztah na úrovni. Je mi lehce přes 40. Sportuji, jsem štíhlý a než abych byl plešatý tak jsem dobrovolně na krátko. Miluji výlety do historických měst - přes den obdivovat krásy města a v noci si užívat na dobrém hotelu s kvalitním vínem a skvělou společností. Kromě výletů můžeme do kina, do parku, do divadla, na operu,… rád vyhledávám netradiční zážitky, takže když přijede do Prahy nějaký super umělec, tak na jeho představení budu chtít s tebou jít. Rád bych, kdybys byla pohledná a měla mozek od krku nahoru, ale zase abys byla radši když chlap přeci jen uspokojí svoje ego tím, že naplánuje a zaplatí společné aktivity. Hledám někoho na dlouhodobé akce, takže si musíme rozumět. Takže prostě hledám kamarádku, se kterou se dá šukat, ale i povídat. Užít si společné chvíle a pak se vrátit do běžné rutiny.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 23:15
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/s roleplay wrestling
Ahoj, hledám malou, štíhlou slečnu, kterou lákájí hry s prvkem D/S zápaseni (pro wrestling, nebo Lucha Libre)... bude se bránit, bojovat, až nakonec skončí poražená, svázaná a "zneužitá" .... Najdu tu spřízněnou duši, které by se podobný scénář zamlouval ?
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 18:40