Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Sahlo
Sahlo (23)
#47369
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Máš vztek a chuť po pomstě?
Takže odhodlal jsem se zveřejnit své touhy... To že jsem mladý snad není problém protože to co chci nabídnout je celkem nevšední... Vždycky jsem se vyžíval v trestech fyzických ale nejvíce co se genitálií týče a dnes vím že hledám holku do 50 let která by mi pomohla vyřešit a uspokojit mé touhy... Jsem sportovec a drsnějšího rázu a bolest mě spíše vzrušuje a tak hledám někoho kdo se nebojí drsnějších zákroků na mém přirození (nechci ho úplně odepsat ale zkoušet různé možné krajnosti). Pokud to čteš a něco z toho by tě zajímalo neváhej see ozvat, rozhodně nedělám rozdíly podle vzhledu.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 20:03
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Kráska pro zvíře:))
Ahoj neznámá, rad bych touto cestou poznal právě Tebe, nezáleží, jestli jsi blonďatá, nebo plesata, jestli jsi stihla, nebo macata, jde mi spíše o osobu, se kterou si po jakkoli zvrhlych radovánkách budu moci pokecat o knihách, politice, nebo třeba o umění:))) Toto je pro mě důležitější, než velikost Tvého zadku, nebo prsou :)) přes to všechno, vynilky už nechci a rad bych Te kromě společných koncerzaci rad s láskou prznil. Budu se těšit na Tvou odpověď a začátek něčeho hezkého :) Preji hezky den;)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 19:02
Atuman
Atuman (44)
#47367
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku na výchovu ev. vztah
Hledám submisivní holku, mladou ženu 18-35 na výchovu k poslušnosti, spanking. Lekce, ale možná víc. Vztah.. Diskretně. Jsem architekt, dominatní, citlivý... Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 18:44
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledá se bohyně :)
Ták, kdepak začít, dlouho jsem přemýšlel, jestli začít tím negativním, nebo naopak tím pozitivním. Říkám si, že ta pravá, bude statečná a dočte až do konce :) Takže, je mi 28 let, jsem z Ostravy a touto cestou, bych moc rád našel, bohyni, parťačku na společnou cestu životem. Začneme tedy tím negativním, jsem člověk co je docela hodně samotářský a úzkostlivý, ale na tom všem se pracuje! :) A teď to pozitivnější, zbožňuju přírodu, hory, cestování, kulturu všeho druhu. Proč to zde píšu, moc rád bych našel bohyni jako partnerku, ne jako milenku :) Tak se mějte jen krásně a budu se moc těšit na odpověď! Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 13:52
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pátrání po svědomité otrokyni
Hledám štíhlou otrokyni z Prahy na společný život strávený v netradiční romantice. Takovou, která nikdy nezapomene, že otrokyně je: a) Dobrá hospodyňka, již domácí práce baví a vykonává je s nadšením, pokud nechce být popoháněna výpraskem. b) Domácí zvířátko, které se nikdy nepokouší dosáhnout úrovně svého pána a občas je nuceno jíst i pít z misek. c) Jednou položkou pánova majetku, tudíž je ji možno použít jako nábytek. d) Vášnivá milostnice, pro níž je čest pána uspokojovat a v rozumné míře jej svádí i mimo postel. e) Děcko, které nemá dost vlastního rozumu, proto musí poslouchat a někdy skončit ohnuté přes pánovo koleno. f) Tvor s ústy na zip. Pokud to pán tak chce, vydrží ani nedutat, ale naopak, když je tázána, tak se rozpovídá a projeví zájem o jakékoliv téma rozhovoru navržené pánem. Tolik k základním principům, z nichž vyplývají jednotlivá pravidla. Porušování samozřejmě povede k trestům a otrokyně se každopádně bude muset smířit s občasnými preventivními výprasky, ale za dlouhodobé dobré chování může být i sladce odměněna. V rámci oficiálního přijetí ženy do domácnosti ji čeká obřad přejmenování a nasazení obojku. Počítal bych s postupným seznamováním přes korespondenci a setkáním až v případě skutečných sympatií. V současnosti píši rozsáhlý erotický příběh a rád bych jej žil v praxi.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 13:13
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Subinka-partnerka
Rád bych konečně našel Opravdovou subinku, masochistka? Výhoda. Z Moravy. Děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 08:32
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Madam, která uspokojí své fantazie
Sub hledá Madam, která by plně uspokojila své fantazie. Jsem vysoký, sportovní postavy, VŠ, nekuřák, důraz na hygienu a respektování soukromí. Jako vhodný podklad předkládám hodnocení své poslední Madam: „Jsem velmi vybíravá a na svého suba mám vysoké nároky. Neognud je splnil výborně. Krásné tělo, důkladný na hygienu. Připravený na každou lekci, poslouchal, vydržel případné tresty. Vydrží tvrdší spanking (důtky, rákoska, paddle atd.), dělají se mu dobře barevné stopy, hezké na pohled. Dále vyzkoušeny různé formy análních hrátek a fistingu, polykání moči i spermatu, různé druhy a způsoby dominance. V rámci výchovných a represivních trestů vyzkoušeno bičování (až do krve/omdlení), dlouhý milking, trestání před diváky (kterým plnil přání) a další. Vhodný je pro muže i ženu. Pokud vám bude důvěřovat a vzájemně si vyhovíte, plně uspokojí vaše dominantní/sadistické potřeby.“
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 23:54
Marton
Marton (28)
#47357
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám switch/dom dívku do Prahy a světa
Jsem spíš sub, občas switch. Vyhledávám hry, lehké ponížení, sensual femdom, feminizaci a anální dominanci spíš než tvrdou bolest a cévkování. BDSM pro mě není životním stylem ke 24/7, spíš utajovanou hrou.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 22:09
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Občasné hrátky
Našla by se čubička někde okolo Oloumouce? Zkušenosti mám, jen řadu rokú není s kým. Vše na vzájemně domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 16:19
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
19 let , otrok
Ahoj jmenuji se Pavel . je mi 19 let. Rád sportuji, chodím do klubů, do kina na konzerty, atd... Mám zájem o dominantní ženu/dívku. Jsem poslušný! Rád zkouším nové věci. Rád uctívám svou paní doma ale i na veřejnosti. Nejradši uctívám nohy (foot fetish). Kdekoliv a kdykoliv si má paní poručí. Moc rád se postarám o pedikůru. Budu své paní uctívat (čichat, líbat, lízat, ...) botičky - klidně špinavé. Ponožky - dlouho nošené, nebo třeba po sportu, atd...Udělám cokoliv aby má paní byla spokojená. Má paní mě může jakkoliv ponižovat a zesměšňovat. Jsem schopný splnit téměř cokoliv. Pokud nebudu plnit svou práci dobře. Můžeš mě potrestat.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 15:29
430386
430386 (53)
#47353
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledám ženu
terá preferuje tak trochu jiný způsob přátelství s mužem. Jsem vysoký, charismatický, komunikativní. Je mi padesát, takže by jsi měla být přiměřeného věku, i když mě záleží především na charakteru ženy. Jde především o to abychom najeli na společnou vlnu, věk není rozhodující. Tak neváhej a piš. Začíná léto a léto nabízí spoustu možností.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 13:17
ligh
ligh (38)
#47352
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Nekompromisní výprask
Dám Ti vybrat z osmi nástrojů. Můžeš dostat rukou, řemenem, tawse, rákoskou, bičíkem, dutkami, paddle nebo klasika vařečkou. Můžeš si je osahat a vyzkoušet. Pak mi předáš papírek, kde bude vybraný nástroj a počet ran, které chceš dostat. Tím Tvoje možnost výběru končí. Pak už Ti neodpustím nic a vše co jsi si přála dostaneš. Můžeš brečet, křičet slibovat i prosit, ale je to jednu. Když se budeš bránit přivážu Tě. Hra končí s poslední ranou na Tvém papírku. Já 38 let, štíhlé sportovní postavy, Brno. Nehledám sex ani vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 12:35
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Sportovně založený romantik se smyslem nejen pro humor hledá ženu na footfetish a jiné mírnější praktiky, třeba do kina
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 21:03
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Všechno možné
Jsem 29 letý, vysokoškolsky vzdělaný muž atletické postavy, se zájmem o literaturu, filmy, umění ale také sport a cestování. Hledám dominantní, ne nutně sadisticky zaměřenou ženu na role play, různorodé fetishe (silný zájem o nohy, punčochy, boty,kalhotky, facesitting) a psychologické hrátky (edging, chastity). Ideálně do 40 let, ať už to chceš jen vyzkoušet nebo již máš své zkušenosti. Já jich mám zatím minimum ale rád bych přestal své touhy ukájet pouze sledováním videí a sněním o tom, že v někde na ulici nebo v práci potkám partnerku se stejnými zájmy. Budu rád za trvalejší vztah, ale nevadí mi ani nezávazné setkání. Nebráním se také vztahu vážnému, nezaloženému pouze na našich společných sexuálních zájmem. Ideálně Praha a okolí H.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 20:26
mikacb
mikacb (40)
#47347
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Poslušná subinka do 25 let
Hledám subinku, která ráda kouří do krku, nechává se šukat do prdelky a poslouchá. Já zkušený dominant, silná osobnost a když jsi hodná holčička, tak taky hodnej kluk.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 18:45