Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dobrý den, rád Vás poznám a něco se o Vás více dozvím. Jmenuji se Pavel, je mi 46let a bydlím v Praze. Pokusme se najít k sobě cestičku. Subinko, budu očekávat Vaši reakci.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2020 19:12
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Praha, Suchdol, Roztoky, Kralupy
Hledám štíhlejší volnou subinku 40+, na vztah, kulturu, sport, vice si napíšem.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2020 11:35
bdman
bdman (51)
#50257
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
S rozumem
Hledám submisivní ženu nejen na chvíle v odstínech šedi. Vím že tu jsi a sama hledáš, tak se ozvi. Vše diskrétně než narušování soukromí.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2020 09:42
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsem inteligentní dominantní gentleman se zorganizovaným životem a hledám partnerku na společné aktivity v ložnici i jinde. V posteli to rozhodně mám rád trochu tvrdší, nejsem ale přehnaně brutální ;-) Mám zájem jako o SM, tak o DS, napiš pokud tě láká cokoliv z toho, ať už jen v posteli, nebo i celkově v životě ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 20:30
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
Společná cesta
Ahoj. Zkouším štěstí a hledám ženu, které stejně jako mně dávají smysl tato slova: inteligence, věrnost, submisivita a oddanost (má), příroda, provazy, pohyb, klid, všeobecný přehled, bdsm, komunikace, seberozvoj, upřímnost, otevřenost, láska ke všemu okolo nás. Třeba z toho bude společná cesta hezkou přírodou a možná i společná cesta životem. Já žádné závazky nemám, Tvé živé mi nevadí. Jsem 46 letý ze severu Čech. Rád toho o sobě napíšu víc do soukromé zprávy. Hezký den.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 20:00
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Pro nesmělou
Rád nabídnu přátelství vlídné elegantní přirozeně submisivní ženě, která touží i když to nedává světu moc najevo, takové která je smutná, ale ví že umí být veselá.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 18:59
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Klasické výprasky
Rád bych nalezl milou dívku, se kterou bychom si rozuměli v lidské rovině a sdílela by mé nadšení pro výprasky v klasickém pojetí. Nerad bych, aby se naše přátelství zakládalo pouze na spankových preferencích. Je pro mě důležité, abychom si rozuměli i po ostatních stránkách. Jsem switch preferující dominantní roli. To však nemění nic na tom, že si dovedu užít i tu opačnou. Pokud myslíš, že bychom si mohli mít co říci, budu rád, když se ozveš :-).
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 16:04
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Těžký boty
Jsem submisivní muž se zálibou v ženských nožičkách, který by rád poznal dominantní Bohyni s fantazií, která ráda nosí těžké boty - martensky, glády, steelsky... Rád bych se občas vzdal reality a ponořil se do říše fantazií, v nichž se vše točí kolem Tebe - Gothické Bohyně ozářené jen svitem svíček nebo drsné punkerky, pro níž budu jen čistič jejích bot... Budu se těšit na případnou zprávu. Vše diskrétně a ideálně pravidelně.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 15:10
Holay
Holay (37)
#50248
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
klinik
Hledám submisivní ženu se zájmem (nejen) o klinik prohlídky. Inteligentní, tajně perverzní a klidně velmi nesmělou, stydlivou. Zkušenosti a zázemí mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 10:32
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledá se usměvavá slečna
Ahoj. Hledám slečnu z Brna, která si ráda povídá, směje se a nejde jí jen o sex, důležitost v tohle pořadí. Rád bych se seznámil a zkusil to někam dovést kdyby to vypadalo dobře. Dom, switch, sub je druhotná věc, hlavně aby jsme si měli o čem povídat a nemyslím jen "Jaký jsi měla dneska den", ale opravdu povídat. A když dopadneme jako kamarádi, budu i tak rád. Tak kdyžtak napiš, jestli to zní zajímavě.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 23:53
Subeek
Subeek (56)
#50244
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Otrok hračka
Submisivní masochista hledá starší zkušenou dominu z Moravskoslezského kraje, která se specializuje na CBT a dokáže to dovést až na hranici únosnosti. Toužím po prožitku z bolesti při mučení mého penisu a šourku z rukou Paní, která ví co chce. Snesu stopy po mučení i déle než týden. Na mých genitáliích se můžete do sytosti vydovádět jakoukoli formou, která Vás naplní uspokojením. Váš Subeek
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 23:20
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Subinku pro život
Hledám subinku pro trvalý vztah. Jsem štíhlý, pohodář, rozvedený, nekuřák. Netrvám na žádných praktikách, jen vyžaduji poslušnost. Chci mít vše pod kontrolou. Na tvém věku nezáleží. Důležité budou vzájemné sympatie. Více si napíšeme mailem.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 19:14
Keagan
Keagan (26)
#50239
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, hledám ženu, která je samostatná a je tak jako já trochu mimo tuhle dobu, protože vyznává staré hodnoty, kdy si také myslí, že vztah logicky časem vyrosté do manželství ve, kterém se časem budou vychovávat děti. Hledám ženu, která stejně jako já je toho názoru, že pro vztah jsou esenciální úcta, respekt a porozumění. Kdy BDSM vztah doplňuje, ale nedává mu smysl jako takový, smysl mu dávají partneři. A kdo jsem já? Jméno ti rád sdělím ve zprávě, ale jinak jsem ajťák, milujicí zvířata, hory, kvalitní fantasy a scifi, vlastním dva psy a nehodlám se jich vzdávat, tak prosím nebuď alergik, a měj ráda zvířata :-). Mám rád dobré jídlo, a moc rád ochutnám i dobré pivo, je li dobrá společnost :-) Mám rád černý humor, sarkasmus a samozřejmě pstruha á la creme :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 13:31
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nehledám - nabízím...
...všem těm, které postrádají úkryt pro svou křehkou duši; těm, které nemají komu ležet u nohou, a přitom nemohou žít bez jistoty svého místečka; těm, které potřebují ruku, aby je vedla, a rámě, aby je podepřelo; těm, které jsou samy sebou jen tehdy, když někomu patří - nabízím stín ochranných křídel, své zkušenosti, znalosti, svou péči. Co za to? Poslušnost, pokoru, plné odevzdání, absenci žárlivosti a šťastný výraz ve tváři. Profil a dotazník řeknou více.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 13:21
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinku,... na všechno možné.
Nejsem zrovna zastánce seznamování přes inzerát, ale rozhodl jsem se dát tomuto modelu šanci, neboť systém "pokus omyl" je poněkud zdlouhavý a nepřináší požadované ovoce. Raději však k věci. Co se týče mě, tak jsem štíhlý, vzhledem reprezentativní typ, inteligentní a své tělo se snažím udržovat v rámci možností. Poptávám subinku (subinu,...) která už zjistila, že ji běžný vztah dostatečně nenaplňuje. Nevyhýbám se ostatním možnostem střetnutí atd., ale rád upřednostním takovou, která hodlá "spolupracovat" na dlouhodobé bázi. Hledám štíhlejší, štíhlou, nebo takovou, co se postavou neblíží baculce (boubelce,...) V tomto ohledu vážně nesdílím Saudkův vkus :) Má vize je taková, že by bylo dobré, pokud bude splňovat, tzv. královskou trojici, tj. dáma ve společnosti, žena v domácnosti a děvka v posteli. Vyloženě nehledám kus bezmyšlenkovitého hadru, protože bychom měli mimo domácí prostředí působit jako standardní pár, který dovede hovořit o všem možném a umí plnohodnotně trávit dny jako takové. Nicméně bych rád i takovou, která má blízko k sexuální otrokyni a může se do určité míry vyžívat v perverznostech. Nyní nemarni čas a dej o sobě vědět, ať dokážeš, že jsi poslušná a připravená postoupit o krok dále... Více informací o mně v dotazníku, či na vyžádání s přiloženou fotografií. !!!Akceptuju žádosti i komunikaci pouze od plnohodnotných žen a slečen (prostě jen slečny a ženy) Děkuju za pochopení!!!
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 13:11