Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti...
... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 14:06
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Kamarádka pro BDSM
Hledám tu nezadanou kamarádku a partnerku (24-33)let k bdsm hraní. Z okolí Praha východ, Kolín,Nymburk , Kutná Hora, Buď Switch nebo Dominantní ženu která by jsi chtěla zkusit vzájemné svazování a mít stálého partnera pro ty to účely. Mírné zkušenosti mám. Nehledám zde jednorázovou akci. Modelku tu nehledám, takže když budeš trochu při těle nebudu s tím mít problém. Mám plnoštíhlou postavu ale obézní nejsem . Jsem týpek se smyslem pro humor, takže rád tě rozesměji. Na nic nespěchám, takže když se budeme poznávat déle vadit mi to rozhodně nebude. Neumím se moc seznamovat psanou formou , takže raději mluvím. Nerad bych aby dopisování skončila jako nuda.Baví mě scénáře tipu neplněný úkol, svazování, trest, zlobení, zlobým rozhodně rád
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 12:07
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Štíhlá slečna?
Ahoj, najde se zde štíhlá subinka do 35 let z Phy a okolí, na vážnější vztah? Pokud ano, ozvi se mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 05:37
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
Majetkem dominantní madam
Dobrý den madam. Dovolte mi prosím abych se blíže představil. Pokud jde o mne, jsem svobodný, bez závazků, s dobrou i když časově náročnější prací, fajn pohledný inteligentní muž. Ve vztahu vůči ženě jsem rád v podřízeném postavení, neodmlouvám a žiji pro spokojenost své madam. Jsem též masochisticky zaměřen a snesu případně i velkou bolest, extrémní praktiky nevyjímaje. Možno mne upravit dle Vašeho přání. Kdyby jste mne chtěla poznat, budu moc rád... Vítek
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 03:16
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Cuckold hledá
Je mi 38let, jsem VŠ z Prahy, Rád bych našel ženu, kterou bych mohl milovat, oddávat se ji do konce života. Na venek normální vztah, jsem v práci úspěšný a dominantní. V sexu mám však intenzivní submisivní sklony, které prostupují postupně celým vztahem s partnerkou. Rád bych měl ženu, která by mě zcela ovládla přes mou sexualitu, uzamykala mě do pásu cudnosti, odpírala mé uspokojení, stejně jako pro zábavu mučila a pouze užívala ke svému sexuálnímu uspokojování. Rád bych aby byla mou Hotwife pro cuckold vztah, kde si budeš užívat, zatímco já budu poslušně sloužit k tvé spokojenosti.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2019 18:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Poslušnost na dálku
Hledám subinku na email výcvik. Chceš vyzkoušet něco nového? Láká tě to? Napiš!
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 14:56
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
To pravé....
Sice sub ale žijící i běžný život. Rád bych to skloubil i se submisivnim životem. Proto hledám ženu co to cítí podobně.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 11:55
Switch muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Milou disvošku
Hledám jehlu v kupce sena - anděla a přitom divošku, hledám ženu :-) Popovídáme si u něčeho dobrého, zajdeme do kina, na nějaký koncert nebo do přírody. Pokud si budeme rozumět a vznikne ta správná chemie, tak později i něco víc. Nejlépe i s bondage a d/s hrátkami. Kdo bude nahoře se uvidí, až jak si budeme pasovat :-) Potkáme se?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 10:01
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Spanking a hrátky?
Hledám ženu/y, které mají rády, či touží po spankingu a erotických hrátkách. Výměny rolí možné. Pojďme se seznámit.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 09:52
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Vážené Velekněžny, najde se mezi Vámi nějaká, která by chtěla, abych jí odevzdal i poslední groš? Pod kotlem celý den topil, aby měla vždy horkou vodu na koupel. Krajkové kalhotky poctivě na valše drhnul. Každý týden novou latrínu kopal a starou zasypával. Poctivě hrách a čočku přebíral. A nikdy nevařil, abych své Princezně, kromě špatného gurmánského zážitku, nepřivodil ještě újmu na zdraví.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 08:21
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Krnov, Opava, Bruntál
Ahoj holky, hledám kamarádku s výhodama. Jsem důvěryhodný, krásný, chytrý, bohatý, neuvěřitelně skromný a BD/SM pozitivní kluk :) :). Mám zkušenosti, vybavení, čas a ženu která je bohužel frigidní - ale je moje a mám ji rád. Rád bych našel stejně obdařenou dívku / ženu která by ráda zašla na pokec a v případě přeskočení jiskry snad i dál. Když to neklapne - máš alespoň pozvání zdarma. Beru všechno od malé štíhlé po krev a mlíko. Vlastně jen tuk a sádlo e,e. Písni prosím. Pa.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 06:05
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch ženu
BDSM vztah
Hledám dívku pro BDSM vztah. Samozřejmě se nejedná o hrubé zachazení na pokraji ubližení si na zdraví, ale naopak jde o objevovaní a citlivé reagování na to co přináší slast a potešení. Pojdme predctavy a touhy proměnovat v realitu se vším co ke každému vztahu patří, úcta, respekt, pozornost. Prostory a čas mám...
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 18:33
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Umím trestat ale i pohladit
Jsem dominantní chlap, který ví co chce a žije dle svých pravidel. Touto cestou hledám ženu, dívku která by velmi ráda usedla k mým nohou a byla mi inspirací. Za její oddanost ji budu chránit a vážit si jí. To nabízím.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 13:57
Izman
Izman (36)
#46679
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Najdu te?
Ahoj mila neznama, hledam submisivni zenu na neco vic nez jen sexualni hratky. Hledam partnerku pro zivot :) ktera ale rada experimentuje :) v realnem zivote mam zajem o zenu ktera se umi bavit, neni bez sebevedomi a bude me mit rada :) mimo loznici nemam potrebu dominance, mam rad nezne doteky, projevy naklonosti a i mazleni :) v loznici rad zkousim nove veci a malo kdy rikam ne. Rad cvicim, mam rad prochazky, filmy a pocitace. Je mi 36 merim 190 cm, hnede vlasy, modrozelene oci, nejsem drobecek takze mam i nejake to kilo navic. Ale zas tlusta becka rozhodne nejsem. Pokud jsem vzbudil zajem budu rad kdyz napises a treba se casem pozname mnohem vic :)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 11:13
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
17.5. Frčím vlakem do Brna z Plzně..
...přes Budějky tedy přímý spoj. Práce mě tam nahodí asi v Nepálu tak kdo by chtěl cestou pokecat a tak podobně... ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 00:55