Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá switch muže
Oddaná hračka ...
Máš odvahu stát se hračkou přirozeně dominantní hravé ženy, která zbožňuje oddaný výraz v očích klečícího otroka , který touží být perverzně przněn a znásilňován ? Budu tě svazovat, intenzivně honit a odpírat výstřik , šukat Ti ústa i anální kundičku štíhlou šikovnou rukou oděnou v latexu , píchat Tě dildem i strap-onem .. Budeš moje poslušná Sissinka v holčičím oblečku , lesklých sexy punčoškách a botičkách na podpatku ? Máš koule , na to pokleknout , olízat jehlové podpatky a nechat si mě s Tebou dělat vše co si zamanu? Miluji lehké i tvrdší výprasky a trestání , tahání za vlasy, plivání, fackování , výcvik pejska i feminizaci . Miluji klasické lesklé i síťované punčošky , latex , kůži i koženku a botičky na podpatku .... Pokud mi máš co nabídnout představ se mi do vzkazu a nezapomeň na civilní foto...Nehledám vztah,ale pravidelné dlouhodobější setkávání ...//... Nejsem tu pro každého , kdo si napíše, toho s kým budu chtít trávit volné chvíle plné sexu si velmi dobře vyberu ... .. Tyto hrátky mě baví , jsou mi koníčkem a tak k nim také přistupuji .. Chci jen to nelepší , tedy pokud není nic zajímavého na tom co mi můžeš jako otrok nabídnout , neobírej mne o můj čas.. .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2019 12:41
Browyn
Browyn (27)
#45548
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Zbavil ji vůle. Oděn v třpyt vznášel se nad ní.
Nerada řeším hlouposti. Chci mluvit o atomech, smrti, mimozemském životě, sexu, magii, intelektu, smyslu života, vzdálených galaxiích. O lžích, které jsi řekl, tvých oblíbených vůních, tvém dětství. O tom, co tě v noci nenechá spát. O tvých nejistotách a věcech, ze kterých máš strach. Mám ráda lidi, kteří mají hloubku, kteří mluví i o emocích a mají spletitou mysl. Nezajímá mě "jak je". Jsem žena, která je šťastná, když je její duše svobodná a může trávit čas s těmi, jež miluje. Partnera bych ráda upřímného, otevřeného, respektujícího, spolehlivého a vášnivého. Jsem požitkářka. Ráda používám svoje smysly. Miluju hudbu, mám ráda filmy, divadlo, výstavy, vědecké konference a veletrhy, píšu pohledy a dopisy, ráda kreslím (i když mi to moc nejde:)) a moc ráda čtu (když mám čas). Ráda plavu a užívám si jógu a Krav Magu. Miluju ovoce a ovocný saláty. Tempeh, mango, avokádo, pohankový lupínky. Miluju sex a miluju vůně. Nemám řidičák a neumim jezdit na kole. Ráda se bavím o světě a filosofii, i když tomu pramálo rozumím. Naprosto selhávám v zeměpise a v dějinách. Mám orientační smysl pro humor. Ráda se učím, baví mě se vzdělávat. A nejvíc mě asi naplňují kvalitní, pravdivý mezilidský vztahy a osobní příběhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 11:52
Miosa
Miosa (25)
#45541
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Spanker:-)
Hledám zkušenějšího, vyrovnaného může se zálibou ve spanku. Líbí se mi klasické pojetí ve vychovatelne s rákoskou v ruce, kdy jsem v roli trestane a ty v roli vychovatele. Věkové ideálně 27-35 let. Praha, České Budějovice. Budu ráda, když mi o sobě něco málo napíšeš a třeba se potkáme na kávě :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 16:44
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Zdravím, jsem submisivní dívka hledající dominantního muže z Prahy nebo ze Středočeského kraje. Studuji vysokou školu v Praze, brzy mi bude 21 let a moc ráda bych už s někým navázala vztah. Pokud jsem vás alespoň trochu zaujala, neváhejte napsat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.1.2019 02:46
Dominantní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hotwife hledá milence
Jsem dominantě zaměřená vdaná žena, která by ráda našla milence, jemuž něco říkají slova Hotwife x Cuckold. Mám poměrně jasné představy, ze kterých nechci slevit a které jsou pro mne důležité. Asi to nejdůležitější je, abys věděl, jak se se subíkem mluví. Nemyslím tím konkrétní slova, ale spíš ten správný nadhled. Možná by bylo fajn, abys byl v jiném vztahu vztahu dominantní a měl to už tak nějak zažité. Se mnou budeš na stejné úrovni i když dáma je vždycky víc, než král :-), ale můj submisivní manžel bude ten dole a chci, aby to cítil i od tebe. Taky by ti neměla vadit jeho občasná fyzická přítomnost u některých našich schůzek. Kdyby jsi byl navíc bi, tak by to mohlo být ještě zajímavější. Tvůj věk je snad přiměřený mému a dokážeš zařídit v Praze, nebo okolí klidné místo, kde se můžeme vzájemně víc poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2018 11:29
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledám partnera pro dny všední i nevšední. Jsem štíhlá tmavovláska s jednou ratolestí. Od vztahu očekávám důvěru a oboustranný respekt. A také zažívání nevšedních okamžiků BDSM světa. Světa plného vzrušujících praktik.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.12.2018 14:11
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Povídky
Ahoj, hledám dominantního muže, který rád píše. Nehledám vztah. Mám vše, co potřebuju. Jen strašně ráda píšu a mám hrozně ráda psaní povídek "na pokračování".
nový od tvého posledního přihlášení - 14.12.2018 22:33
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pán pro subinku - vztah a společný život
Dobrý den, chtěla bych najít pána, partnera na život, kterému bych sloužila jako poslušná subinka, s kterým bychom měli 24/7 d/s vztah. Jsem subina a masochistka, nějaké informace o sobě mám na profilu. Chtěla bych pánovi patřit, mít se svým pánem pouto založené na důvěře a absolutní oddanosti. Má představa: dominantní, v jisté míře sadistický, rozumný, inteligetní, zajimající se o světové dění, kulturu, mít smysl pro humor a byl věrný...a mám slabost pro vysoké muže....
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2018 22:35
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nová subinka v Brně ;)
Ahojky, postupně se stěhuji do Brna za prací a chybí mi tu spřízněná duše ;) Jsem blondýnka, holka krev a mléko , usměvavá, submisivní, vysokoškolačka a také slečna na vozíku (víc info v mých předchozích inzerátech). Zajdeme spolu na drink a stanou se z nás přátelé nebo ještě lépe - staneš se mým jediným ochranitelem a Pánem? ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2018 20:54
Dee_7
Dee_7 (33)
#45142
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Všem, jenž se to týká...
Chtěla bych tu touto cestou najít přirozeně dominantního muže na monogamní vztah. Jsem nezávislá, sympaťanda, sportovně založená, se smyslem pro humor a hromadou koníčků. Mám ráda trance a taneční hudbu, ráda tančím a podnikám akce s partou blízkých lidí. Jsem společenská, ale zároveň mám ráda i svůj klid a své soukromí. Nejsem typická subinka a ani otrokyně. Chci vyrovnaný vztah, kde poměr "sil" se bude měnit za dveřmi ložnice (nebo v lese, v autě, v kuchyni, apod). Hledám gentlemana, se kterým se dá užít kopec srandy,holduje sportovním aktivitám, má rád psy, výlety, tanec. Hledaný muž by měl být vyšší než já (nad 170cm), měl by být tolerantní a s chutí experimentovat v oblasti bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 22:34
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
(S)prostě tak
Nechci psát dlouhej eleborát, ale jak se znám, tak se mi nepovede se tomu vyhnout. Začala jsem negací, tak budu ještě chvilku pokračovat. Nejsem typ hadr, nehledám 24/7, neswitchuju, nemám ráda oslovení Pane, označení čehokoli jako „lekce, scénář“, nehodlám diskutovat nad tím, co je ta "pravá" dominance a submise. Každej to má nějak, já bych jen ráda našla člověka, se kterým si to sedne jak prdel na hrnec :) Mám ráda svojí submisivní stránku a zbožňuju, pokud s ní někdo umí zacházet, ne mechanicky, ne stereotypně, ale s lehkostí a rafinovaností. Potřebuju k sobě chlapa s velkou dávkou fantazie, inteligence, vnitřní vyrovnanosti, spontánnosti... Mimo pelech jsem soběstačná, pracuju v IT, bydlím kousek za Prahou, jsem střelenej střelec (ne znamením, na ty nehraju), mám psy (ale zoofilii nefandím), moc mě neužije na smalltalk s neznámejma lidma. Otevřenost a přímost je mojí součástí. Ideálně hledám něco s možností prohloubení na partnerskou úroveň, takže zadaní prominou. Děkuju, pokud tomu někdo věnoval pozornost :)
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2018 23:45
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, u nějž se budu moci schoulit a cítit se v bezpečí, chráněná před celým světem. Muže, který mi dokáže vedle tvrdého přístupu dát také pohlazení, něhu a lásku. Muže, kterého za to budu moci bezmezně milovat, obdivovat jej a vzhlížet k němu. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2018 23:45
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Hledá se tatínek
Hledám spřízněnou duši, která touží po lásce stejně jako já. Někoho kdo mě bude vychovávat, vést, ochraňovat, kdo mi dá mantinely, a kdo mě potrestá když budu zlobivá. Zároveň, aby byl smířený s tím, že to bude tatínek trouba, kterýho budu mít občas omotanýho kolem prstu a bude občas po mém. Nehledě na to, že někdy bude na vodítku jako pejsek a já budu panička jako zlobivá holčička co miluje svého hafíka nadevše, ale může si s ním dělat, co chce. Pokud jsi alespoň trošku elementárně inteligentní, z Prahy a činorodý ozvi se :)
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2018 22:56
Marien
Marien (44)
#45024
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám přirozeně dominantního muže.
Jsem přirozeně submisivní, 164 cm 108 kg hledající druhou půlku srdce do sebe zapadající a tvořící jeden celek. Hledám reál, solidní a fér jednání a dle popřípadných sympatií rozvíjející se vztah na celý život. Ovšem .. na to vše musí chtít a být dva.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.11.2018 21:28
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Jehla v kupce sena
Hledám ideálního chlapa, v životě pohodového gentlemana, v posteli dominanta. Já pohledná holka při těle v posteli submisivní, inteligentní, hledám chlapa pro život. Muže inteligentního, který to má v hlavě vyřešené a touží po vztahu. Muže, který je přirozeně a rád gentleman, stará se o svojí princeznu ve všech ohledech a v posteli si to vynahradí. Prostě hledám jehlu v kupce sena. Muže, který chce normální vztah, legraci, porozumění, zábavu, svěřování, otevřenou náruč, jen by chtěl v posteli něco, co mu jiná nedá. Já toužící po normálním vztahu, upřímnosti, oboustranné toleranci, vytváření oázy domova s potřebou dominantního partnera v posteli. Vše je samozřejmě na domluvě, ve dne chci normálního skvělého chlapa a v noci budu děvkou, subinkou pro jeho potěšení.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2018 17:36