Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Artep
Artep (28)
#48189
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dobry den, pane
Hledam dominanta z Prahy, ktery je schopen ctit me soukromi (ne, nejsem zadana) a presto chce subinku, ktera udela v soukromi, co si rekne. Samozrejme doprovodim pana, kam si bude prat, ale v ohledu na muj zivot. Zkusenosti mam, ale zajiste jsem nezkusila vse a proto jsem ochotna se panovi prizpusobit. ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2019 13:50
Yv1
Yv1 (57)
#48184
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám sub. muže,s vyřešenou minulostí. Život je jednodušší, když velí jeden. Navenek budeme běžný pár s mou lehkou převahou. Ideálně pokud se nebojíš venkova a práce s tím spojené. Neuděluji lekce, hledám D/s vztah. Uvítám základní informace (práce, zájmy, bdsm preference) a foto. Nemíním se s nikým babrat, na nikoho ječet, nutit k pokoře. Poslušnost je sama o sobě samozřejmostí. Porušení pravidel se u mě netrestá rozkošným bitím nebo mučením. Reaguji na něj sundáním obojku a vykopnutím na ulici.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2019 12:12
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Holčička hledá ochránce
Hledám velkého, silného muže, který se dokáže o svou holčičku postarat, holčičku s BAP. Miluji tetování, sezení na klíně a provokování.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.9.2019 07:37
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Stáhneš si kvůli mě opasek?
Svaž mi ruce za záda, přehni mě přes koleno a nech mě počítat rány, které dostanu za to, že jsem držkatá. V reálu sebevědomá a drzá holka hledá toho, kdo ví co chce a umí si to vzít.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2019 09:13
mirrka
mirrka (49)
#47980
Switch žena z Olomouckého kraje hledá switch muže
Boubelatá switch padesátnice
hledá mladšího muže, se kterým by se nenudila a který by jí pomohl nést břímě všedního života. Nejlépe vysokého, pořádného chlapa, klidně Bi, není podmínkou. Nezadaného!
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2019 16:55
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, který dokáže uspokojit moje sexuální představy a také bych ráda okusila něco nového z bdsm a přiučila se něco nového. Jsem otevřená téměř všemu
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2019 20:29
Lilita
Lilita (32)
#47951
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
V úvahu přichází sub muž nad 47 let, který by plnil moje přání ve všech oblastech. Předně mi být sexuálně neustále po ruce, nechat se sexuálně manipulovat a zneužívat a přitom pečovat o mé pohodlí. Navenek gentleman ze staré školy a zdání tradičního vztahu a rozvržení rolí. Ph.D. a výše.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2019 11:23
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
hledam trenera
Rada bych nasla inteligentniho sportovne zalozeneho dominanta, ktery pomoci discipliny me nauci pravidelne cvicit. Rada bych zlepsila kondici, postavu a obecne se vic hybala, ale chybi mi k tomu externi motivace v podobe vyprasku, trestu a odmen. Jsem otevrena ruznym napadum...
nový od tvého posledního přihlášení - 7.9.2019 18:21
Čuba
Čuba (24)
#47866
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám
Už bych opravdu ráda našla někoho, kdo dá mému životu smysl a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.9.2019 22:28
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám životního partnera. Rozumného a odvážného. Kdo mě chce poznat? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 2.9.2019 21:19
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Přivedu tě na novou víru, v moře a vesmír.
Říká se, že muži, kteří jsou svobodní, chytří, vtipní, upřimní, zodpovědní a věrní (a zároveň vypadají o trochu lépe než Steve Buscemi) sídlí hned vedle duhové farmy jednorožců. Asi to není úplně za rohem, ale pojď na kafe. Nemaluju si s tebou celý život (protože o takovýho chlapa je prej bitka větší, než o výprodej v IKEA) a já jsem spíš milovnice, než bojovnice, ale chtěla bych tě vidět, protože už pomalu přestávám věřit na zázraky. Je teoreticky možné, že po tomhle rande už tě nikdy nikdo neuvidí, ale to by byla samozřejmě naprostá náhoda. No a co můžu nabídnout já? Kromě toho, že jsem chodící pohodlnej polštář, tak umím skvěle ohřát pizzu v mikrovlnce, znám rozdíl mezi Star Wars a Star Trekem, telefon si nevybírám podle barvy, nepláču nad zlomeným nehtem a umím i trochu žehlit. Je mi jasný, že už jsi na půl cesty do klenotnictví pro zásnubní prsten, ale ještě vydrž. Jsem temperamentní a samostatná, ale už konečně jednou bych chtěla být ta slabší polovina. Nabídni mi rameno a já se o něj ráda opřu (za předpokladu, že nebudeš mít zažranej lem trička od potu). BDSM pozitivita (ne VDD, ne hadr) je velkou výhodou, protože mám relativně slušnou sbírku nástrojů (primárně na spank), ale můj tenisovej loket a karpální tunel už jsou skoro ok. Pojďme mi znovu zničit ruku i jiné partie, mít se rádi, užít si život, urvat, co půjde a jednou mít na co vzpomínat...
nový od tvého posledního přihlášení - 2.9.2019 16:50
Dominantní žena z Olomouckého kraje hledá submisivního muže
Hledám masochistu
k občasným schůzkám na CBT.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.9.2019 13:35
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Dobrý den. Ráda bych zkusila touto cestou najít muže pro život. Jsem sub a hledám dom partnera, který chce mít typicky vztah žena a muž a jasně rozdělené role. Dávám přednost urostlym silnějším mužům, z prcka bych asi respekt neměla. Děkuji za případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.8.2019 04:33
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Asi muj první inzerát v životě - OK, jdu na to.
Hledám dominanta na občasné schůzky. V první řadě jsou tedy vyjasněné pozice. Ve druhé řadě, nebudeme si nic nalhávat jde o fyzickou přitažlivost, tedy já jsem blondýna silnější postavy (viz.info v profilu). No, a lokalita Praha-západ. Ještě něco se tu píše? Jo, pokud jsi můj typ - tmavší krátké vlasy, žádná dlouhá kozí bradka a nejsi hubené tintítko - budu ráda když se zkusíš ozvat. Smysl pro humor a sarkasmus vítán :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.8.2019 13:46
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Neposlušná hledá
Hledám dominantního muže pro spíše dlouhodobý vztah, který by ze mě udělal poslušnou ženu. Zatím pořád trošku zlobím. :-) víc si domluvíme později a hlavně uvidíme časem. Roudnice, Litoměřice, Mělník, Ústí nad Labem
nový od tvého posledního přihlášení - 21.8.2019 23:15