Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
někdo s mozkem na správném místě..
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadaný, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 16:53
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2019 22:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominantního chlapa, co si rád hraje...
Submisivní holka hledá parťáka na cokoliv – v budoucnu klidně i pro společný život. Ráda bych zde potkala zajímavého, přitažlivého, vysokého muže na úrovni, který si rád hraje a má fantazii. V postýlce ráda poslouchám a baví mě hry podle scénářů. Vzrušuje mě, když cítím nadvládu a občas dostanu na holou… Jsem ženských tvarů, ale ne tlustá!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 20:23
Jinka
Jinka (47)
#46407
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledám životního partnera
Dobrý den, ráda bych se seznámila s nezadaným, mírně dominantním, vyrovnaným mužem, možná i switch k navázání vztahu. Hledám přátelství, porozumění, souznění...a možná i lásku. Hledám muže, kterému bych mohla důvěřovat a milovat ho. Nehledám ani flirt ani nic jednorázového.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 18:22
Neris
Neris (30)
#46400
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám charismatický dominantní protějšek, ideálně výšky od 180cm. Pro okolí klasický přátelsko-milenecký vztah, s tím, že zajdeme do kina, bazénu, na výlet, výstavu nebo na dobrou večeři... V soukromí budu poslušná čubka, která občas vystrčí růžky a vyzkouší, co pán dovolí. Nejsem masochistka, silné výprasky mi nic neříkají, proto prosím sadisty, ať hledají jinde. Stojím hlavně o nadvládu, autoritu, jistotu v mém pánovi a sexuální soulad. Ujíždím například na lehkém fackování tváře a prsou(jsem při těle, mám vel.10), kousání do krku, přiškrcení, ponížení.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 10:35
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Hledám rozumného Pána s duší gentlemana. Pána, který u svých nohou nechce pouze bezduchý kus hadru. Třeba se zableskne.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 09:31
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám Pána, pro kterého budu jedinou stálou subinkou
Nehledám tu primárně sex, D/s vnímám mnohem hlouběji. Nehledám jednorázovky. Hledám muže, který bude chtít příjmout zodpovědnost za mou oddanost, který bude vědět, že to, že mu chci patřit, je odměnou za to, jaký je. Nejsem zastánce názoru, že subina nemá nikdy dostat, co chce. Naopak, když je s ní Pán (Paní) spokojen(a), měla by být odměněna tím, že i ona bude mít uspokojeny své touhy. Chci muže, který subinu nepoužívá jako hadr. Chci, aby mě obejmul, když mi je ouvej. Chci, aby si zasloužil mou plnou důvěru, aby pro něj bylo důležité, co si myslím a cítím, aby respektoval mé hranice a pomáhal mi je testovat, když se na to cítím. Chci vědět s jistotou, že nikdy neudělá nic, co neustojím. Chci, aby ho bavilo mé vzrušení, když ho uvidím ve dveřích s důtkami v ruce. Chci cítit, jak se mi klepou kolena, když je najednou se mnou, jak mnou projede neuvěřitelná vlna vzrušení s každým Jeho dotekem. Chci si užít, jak před ním klečím a celé hodiny si vykládáme. Chci se dívat v bezpečí Jeho objetí na film se sklenkou dobrého vína v ruce. Chci, aby si mě ochočil a já mu chtěla říkat Pane. Tohle všechno ale nejde s každým. Pokud víš, jak to celé myslím, vím jistě, že chci, abys mi napsal.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.4.2019 12:52
enny19
enny19 (20)
#46265
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
dominantní kamarád
Hledám dominantního muže, který by mě trošku potrápil, potrestal mě a ukázal mi co to vlastně bdsm je na vlastní kůži, sebejistý muž, který si nebere okolky a servítky. Nejde mi jen a pouze o tvrdší sex s nějakým svazováním (takový sex můžu mít doma) - ale musíš vědět, co děláš. Měl bys být zkušený, žádný pokus/omyl a hlavně dbát o svůj vzhled a být celkem atraktivní - proto prosím k odpovědi připojovat také svou fotku. Jsem submisivní a v bdsm nezkušená. Sport je pro mě životním stylem.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2019 11:24
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch muže
Hravý switch
Hledám samostatného, zodpovědného, charismatického, pohledného a veselého muže s duší dítěte, který život nepřežívá, ale užívá naplno. Muž, jenž hledá jedinou partnerku, které bude věrný, bude s ní sdílet své radosti i starosti s touhou po rodinném životě. Sportovně založený, s oblibou v cestování, navštěvující divadlo, kino či s radostí protanuje celou noc. Optimistický muž, který se umí radovat z maličkostí všedních dní a hledá rovnocenný vztah založený na důvěře, vzájemných kompromisech a bezpodmínečné lásce. Jsem hravá switch, ale o tom více ve zprávách...
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2019 03:16
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Bludička
Jsem taková ztracená duše, co potřebuje ukázat cestu a vést….
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2019 01:35
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Čekám na Tebe...
Hledám dominantního , trpělivého nekuřáka s duší a smyslem pro humor z Prahy. Chci, abys mě opatroval, lehce trestal, ochraňoval, hlídal si mě jako svůj majetek, bral ohled na mé potřeby, donutil mě klečet při sexu a otíral mi slzy při nezdarech života, být Tvoje holčička i hračka... Hledám hluboký, věrný vztah, založený na důvěře, oddanosti a lásce. Chci s Tebou trávit společný čas, povídat, filozofovat o životě nad sklenkou vína, kde mě bereš jako rovnocenného partnera, ale zároveň Ti v restauraci nenápadně přinést kalhotky, když si to budeš přát...:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2019 12:27
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Výlety
Mám skútr a ráda bych občas s někým vyrazila na výlet. Našel by se někdo se skútrem nebo motorkou kdo to má podobně? Je jedno zda to bude muž či žena.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.3.2019 10:37
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Druhý pokus
Hledám sub muže. Uvítám základní informace (práce, zájmy, bdsm preference) a foto.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 10:43
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám svého prvního pána :)
Ráda bych poznala sebevědomého mladého dominantního muže, který by mě postupně provedl celým světem bdsm a pomohl mi oběvit a posouvat mé hranice. Měl by si už sám mít zkušenosti a vědět, co hledáš a chceš. Bdsm mě zajímá pouze v sexuální rovině, nehledám přesah do "normálního" života. A přestože zde prvoplánově nehledám partnera, neměl by si být zadaný. Ráda bych zde našla kamaráda, spřízněnou duši, se kterým bychom se potkávali pravidelně. A přestože by si mě během sexu trápil a trýznil mě, mimo něj by ses ke mě choval s respektem a důvěrou. A ja budu poslouchat a plnit, co ty budeš chtít. :) ... Prosím o odpovědi s fotkou, pokud není vzájemná sympatie, nemá to cenu. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2019 16:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Brigáda pro dominanta
Nabízím brigádu pro dominanta. Jedná se o nenáročnou práci v příjemném prostředí. Náplň práce: starat o slečnu a tvářit se, že Vám na ní záleží. Způsoby projevu starosti dle domluvy (svazování, výprask, catplay atd.). Požadavky: věk 24-30, příjemné vystupování, inteligence a gentlemanské chování. Praxe není nutná. Benefity: domácí večeře a snídaně, společnost milé a (snad) chytré slečny, posezení v kavárnách a vinárnách, návštěva koncertů a galerií. Více info do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2019 17:52