Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Subík
Jsem otevřená možnosti ujmout se subíka na výchovu. Základním kritériem je poslušnost. Vše důležité o mně najdeš v mém profilu. Pokud mi budeš chtít napsat, nezapoměn na pár řádků o tobě typu BDSM preference, jak si to celé představuješ, práce, koníčky a nezapomeň na foto, ať vím, komu odepisuju.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.6.2019 15:47
Antia
Antia (19)
#47071
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Jsem devatenáctiletá submisivní masochistka z Domažlicka, ale pobývám i v Plzni/Praze. Hledám v podstatě cokoliv, jednorázovou akci nebo kamaráda, záleží na domluvě a vzájemných sympatiích. Mám ráda spank, shibari, jehličky, nové zkušenosti, více viz dotazníky. Ale ráda si popovídám i o běžných věcech. Zkrátka klidně napiště a uvidíme. Předem upozorňuji, že jsem sarkastické hovado.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 19:48
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Chybí mi DS v životě
Hledám někoho, s kým bych si mohla povídat, respektovala ho a poslouchala.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 09:46
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka hledá
Ráda bych našla atraktivního (vzhled je pro mne důležitý) a zkušeného dominantního muže. Submisivní role mě naplňuje především po stránce sexuální. Více info v profilu či v následných zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 23:03
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, u nějž se budu moci schoulit a cítit se v bezpečí, chráněná před celým světem. Muže, který mi dokáže vedle tvrdého přístupu dát také pohlazení, něhu a lásku. Muže, kterého za to budu moci bezmezně milovat, obdivovat jej a vzhlížet k němu. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád...ideálně již navždy. Prosím o odpovědi s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2019 14:42
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Bulla
Hledám milence (Bulla) lehce dominantního k mému cuckold manželovi trvale zamčeného v PC.Hledám muže s "M" 18+ z Ústeckého kraje,voňavého na delší milenecký vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.6.2019 19:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Partnera pro život...
V běžném životě úplně normální sebevědomá žena (trošku baculka s většími přednostmi), v sexu pak Pánova perverzní děvka. Jsem 47/168/prsa č.7, imponují mi muži o něco starší a "kus chlapa" - takovému se pak ráda odevzdám...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.6.2019 22:34
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Hledám nejlépe D/s vztah
Ráda bych našla subíka, nebo switch pro dlouhodobý vztah. Je mi jedno odkud si , pokud za mnou budeš často jezdit. Je mi jedno kolik ti je , pokud tam bude fungovat chemie. Hlavně musíš být oddaný své paní, opečovávat jí, plnit její příkazy ,rozmary, rozmazlovat jí a její uspokojení musí převyšovat nad to tvoje. Budu si s tebou hrát a po zásluze tě i trestat:)
nový od tvého posledního přihlášení - 9.6.2019 11:32
Karolp
Karolp (19)
#46870
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Víš co chceš? Rád určuješ pravidla? Jsi dominantní? Sportovec? Ve věku 20-30 let? To bychom si mohli rozumět.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2019 22:07
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Sub/switch muž pro Bohyni?
Jsem příjemně dominantní a perverzní žena kyprých tvarů se smyslem pro humor a hledám inteligentního muže, kterého naplňuje dělat svoji Bohyni šťastnou. Jak, to se domluvíme, několik základních informací najdeš v mém profilu, ale nic není dogma, tvoje bisexualita a lehký exhibicionismus je pro mě výhoda. Hledám zároveň partnera pro život, ráda si vyrazím za kulturou - divadlo, koncerty, občas výstava. Mám ráda zvířata, hlavně kočky a vycházky do přírody. Budu se těšit na odpovědi, Venuše
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2019 19:53
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, který má zájem o skutečný trvalý láskyplný partnerský vztah, důležitý je kromě jiného smysl pro humor a skvělý sex. Chci normálního upřímného, inteligentního, vyzrálého, urostlého a čestného chlapa, který dokáže být v určitých situacích úžasný dominantní a vynalézavý prasák... zkusme si napsat...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 19:44
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám subíka pro život a potěšení
Jsem dominantní žena z Prahy a hledám subíka, otroka, čubku pro partnerský vztah. V soukromí je všechno možné a výhradně pod mou taktovkou, nikdy nebudeš vědět, co přijde, tvým cílem je moje spokojenost. Vedle mě bude mít tvůj život konečně smysl. Zároveň jsem zranitelná žena, která potřebuje obejmout, pomazlit a popovídat si na partnerské úrovni. Ale život bude jednodušší, když velí jeden. Navenek budeme běžný pár s mou lehkou převahou. Měl bys být dobře vypadající, sportovně založený, inteligentní, zajištěný, gentleman, nezadaný, žijící v Praze, věk mezi 35 a 45 let. Nesplňuješ-li byť jeden bod, nepiš. Napiš pouze s fotkou a informacemi o sobě. Nemám-li zájem, neodepisuji. Těším se.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 10:55
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám
Hledám zde dlouhodobý vztah. Vztah založený na vzájemné úctě, důvěře, inspiraci a především bezmezné lásce. Imponuje mi inteligence, všeobecný rozhled, správný smysl pro humor, charisma. Já se považuji za inteligentní, milou, vzdělanou, srdečnou osobnost, která má ale i dostatek (zdravého) sebevědomí a vlastního temperamentu, tudíž neprojeví submisi jen tak někomu. Znám svoji hodnotu a vím, co mohu nabídnout, nehledám nic za každou cenu. Jde mi o to cítit a tvořit něco mimořádného, co nás bude oba bavit a naplňovat. Líbí se mi vysocí, statní a atraktivní muži (min. 185 cm), věkově zhruba 27-35 let. Sama měřím 178 cm a nejsem žádné tintítko, tudíž přirozený respekt zkrátka nebudu cítit z někoho, kdo je o hlavu menší. Mám ženskou postavu (velká prsa a boky), tmavé delší vlasy, zelené oči. Pokud tě tento text zaujal, budu se těšit na tvoji zprávu. ,,Je sex nemravný? Jen dělá-li se pořádně." Allen Woody
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 08:19
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Mám sklony k dominaci i switch
Láká mě dominace i switch :). Hledám svého stálého otroka, se kterým si budeme plnit své sny a představy, kterých mám opravdu hodně a který se bude o mě také i náležitě starat. Nejlépe z okolí. Nejsem zastáncem dlouhého tlachání po netu, ale reálné schůzky, která mnohé napoví....
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2019 08:57
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Zasvětím tě do tajů bdsm
Hledám mladého submisivniho a nezkušeneho kluka, kterého můžu zasvětit do tajů bdsm. Baví mě být ta první, která ti dá výprask. Jsem hooodne baculatá blondýnka, pečující sadistka. Můžeme vyměnit pár slov a když si sedneme, sejít se. Hledám především kamarádství s výhodami, ale kdyby náhodou... :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.4.2019 01:55