Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dee_7
Dee_7 (33)
#45142
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Všem, jenž se to týká...
Chtěla bych tu touto cestou najít přirozeně dominantního muže na monogamní vztah. Jsem nezávislá, sympaťanda, sportovně založená, se smyslem pro humor a hromadou koníčků. Mám ráda trance a taneční hudbu, ráda tančím a podnikám akce s partou blízkých lidí. Jsem společenská, ale zároveň mám ráda i svůj klid a své soukromí. Nejsem typická subinka a ani otrokyně. Chci vyrovnaný vztah, kde poměr "sil" se bude měnit za dveřmi ložnice (nebo v lese, v autě, v kuchyni, apod). Hledám gentlemana, se kterým se dá užít kopec srandy,holduje sportovním aktivitám, má rád psy, výlety, tanec. Hledaný muž by měl být vyšší než já (nad 170cm), měl by být tolerantní a s chutí experimentovat v oblasti bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 22:34
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mně
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2018 07:36
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
(S)prostě tak
Nechci psát dlouhej eleborát, ale jak se znám, tak se mi nepovede se tomu vyhnout. Začala jsem negací, tak budu ještě chvilku pokračovat. Nejsem typ hadr, nehledám 24/7, neswitchuju, nemám ráda oslovení Pane, označení čehokoli jako „lekce, scénář“, nehodlám diskutovat nad tím, co je ta "pravá" dominance a submise. Každej to má nějak, já bych jen ráda našla člověka, se kterým si to sedne jak prdel na hrnec :) Mám ráda svojí submisivní stránku a zbožňuju, pokud s ní někdo umí zacházet, ne mechanicky, ne stereotypně, ale s lehkostí a rafinovaností. Potřebuju k sobě chlapa s velkou dávkou fantazie, inteligence, vnitřní vyrovnanosti, spontánnosti... Mimo pelech jsem soběstačná, pracuju v IT, bydlím kousek za Prahou, jsem střelenej střelec (ne znamením, na ty nehraju), mám psy (ale zoofilii nefandím), moc mě neužije na smalltalk s neznámejma lidma. Otevřenost a přímost je mojí součástí. Ideálně hledám něco s možností prohloubení na partnerskou úroveň, takže zadaní prominou. Děkuju, pokud tomu někdo věnoval pozornost :)
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2018 23:45
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, u nějž se budu moci schoulit a cítit se v bezpečí, chráněná před celým světem. Muže, který mi dokáže vedle tvrdého přístupu dát také pohlazení, něhu a lásku. Muže, kterého za to budu moci bezmezně milovat, obdivovat jej a vzhlížet k němu. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2018 23:45
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Hledá se tatínek
Hledám spřízněnou duši, která touží po lásce stejně jako já. Někoho kdo mě bude vychovávat, vést, ochraňovat, kdo mi dá mantinely, a kdo mě potrestá když budu zlobivá. Zároveň, aby byl smířený s tím, že to bude tatínek trouba, kterýho budu mít občas omotanýho kolem prstu a bude občas po mém. Nehledě na to, že někdy bude na vodítku jako pejsek a já budu panička jako zlobivá holčička co miluje svého hafíka nadevše, ale může si s ním dělat, co chce. Pokud jsi alespoň trošku elementárně inteligentní, z Prahy a činorodý ozvi se :)
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2018 22:56
Marien
Marien (44)
#45024
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám přirozeně dominantního muže.
Jsem přirozeně submisivní, 164 cm 108 kg hledající druhou půlku srdce do sebe zapadající a tvořící jeden celek. Hledám reál, solidní a fér jednání a dle popřípadných sympatií rozvíjející se vztah na celý život. Ovšem .. na to vše musí chtít a být dva.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.11.2018 21:28
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Jehla v kupce sena
Hledám ideálního chlapa, v životě pohodového gentlemana, v posteli dominanta. Já pohledná holka při těle v posteli submisivní, inteligentní, hledám chlapa pro život. Muže inteligentního, který to má v hlavě vyřešené a touží po vztahu. Muže, který je přirozeně a rád gentleman, stará se o svojí princeznu ve všech ohledech a v posteli si to vynahradí. Prostě hledám jehlu v kupce sena. Muže, který chce normální vztah, legraci, porozumění, zábavu, svěřování, otevřenou náruč, jen by chtěl v posteli něco, co mu jiná nedá. Já toužící po normálním vztahu, upřímnosti, oboustranné toleranci, vytváření oázy domova s potřebou dominantního partnera v posteli. Vše je samozřejmě na domluvě, ve dne chci normálního skvělého chlapa a v noci budu děvkou, subinkou pro jeho potěšení.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2018 17:36
Lazuli
Lazuli (25)
#44903
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám průvodce
Jsem hledající submisivní žena. Měla jsem sen, který mi nedá spát. Ráda bych poznala svou skrytou stránku o něco víc. Těším se na setkání.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2018 01:10
opicka
opicka (41)
#44867
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Pohodička
Hledám parťáka k sobě, můžeš být i mladší, můžeš být i z dálky, ale musíš být určitě dominatní a mít smysl k humoru . Miluju rákosku, ale i svazování.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.11.2018 20:05
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
Hledám chlapa co se mi oddá..
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadanýho, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.11.2018 23:08
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
hledám transku
z Prahy a východu Středních Čech; nehledám sex ani sadistické praktiky; chci tě vidět takovou jaká doopravdy jsi
nový od tvého posledního přihlášení - 31.10.2018 11:07
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Dominantní žena hledá subíka
Vypisuji výběrové řízení na subíka, který holduje větším výpraskům, ballbustingu apod. Jen Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 30.10.2018 17:33
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
Už zase hledám muže (jednoho) - nejlépe svobodného, dominantního, vysokého, upřímného a trpělivého. Já vysoká, široká, labilní, introvertní, submisivní, stydlivá, někdy až moc upřímná, se zájmy jako jsou čtení, filmy, seriály, procházky, kolo nebo koloběžka, když si zrovna nehraju na hypochondra. Mám štěstí na chlapy, kteří mi nejsou schopni měsíc odpovědět a pak napíšou jakoby nic, ale možná mám na čele nakreslenej kosočtverec. Nemám ráda nesmyslnou a přílišnou bolest, zbytečný ponížení. Mám ráda svazování, držení pod krkem a lehčí výprasky, mám ráda nehranou a přirozenou dominanci, na druhou stranu se ráda nechám pomazlit.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.10.2018 20:16
Zora
Zora (46)
#44744
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
Skusim este raz. Hladam sympatickych dominantnych muzov, kludne aj tvrdsich, zvrhlejsich, ak su kamarati, to je velke plus. Nehladam sólistu. Nehladam dlhe vypisovanie, ktore nevedu k nicomu. Najlepsie z Brna a blizkeho okolia, co najblizsie k Bratislave. Najdu sa?
nový od tvého posledního přihlášení - 26.10.2018 16:32
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mně
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár
nový od tvého posledního přihlášení - 26.10.2018 07:26