Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku na jih JM
Já Paní hledám subinku do služby i nezkušenou, která hledá rozmanitost pojetí bdsm a jistotu pevného vztahu, ráda vážu, psychická dominance, pomůcky.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 07:47
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledání geekovské otrokyně s fantazií
Hledám štíhlou dívčinu, nejlépe z Prahy, která je připravena ochotně otrocky sloužit svému pánu ve všech klasických ohledech – jako vášnivá milostnice, dobrá hospodyňka, zvířátko a a občas i nábytek. Zároveň očekávám, že se v milostných hrátkách bude s radostí věnovat roleplayi založené na fantasy, sci-fi a komiksech a ocení představivost všeobecně.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 07:34
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám sub partnerku
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou. Hledám pouze vážný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2019 16:43
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
výprask
Zlobil jsem a zasloužím výprask. Rád poznám dominantní Paní, která by mi vysázela 111 ran rákoskou na holou.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2019 14:06
Randy
Randy (34)
#47053
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Ženu s krásnou duší
Hledám ženu bez ohledu na věk či vzhled na pravidelné nebo alespoň občasné schůzky, na kterých bude jen moje. Nejde mi o sex, i když se mu nebráním. Jde mi o ten pocit, kdy se mi žena odevzdá, o tu nádheru, kdy mě nechá dělat si s jejím tělem to, co jinému nedovolí a nechá se vést a unést do světa, kde neexistují problémy, jen radosti z touhy být někým vedena, někomu patřit. Vnímám křehkost ženské duše a starám se o to, aby na ni nezůstal žádný šrám. Budu rád, pokud si i mimo bdsm budeme mít co říct a třeba občas jen tak někam zajít, ale není to podmínkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2019 12:09
Taon
Taon (40)
#47052
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ddlg
DDLG. Chci se o tebe starat jako o malou holčičku (můžeš být starší), se vším, co k tomu patří. Rozmazlovat tě, dávat ti něhu, hladit tě. I po materiální stránce. Zároveň však chci s tebou zažít všechny svoje touhy, sex, hodně sexu. Budu ti říkat, že je to v pořádku, že se to tak dělá. Každá holčička to takhle dělá. Každá holčička dostává medicínu ve formě mrdky. Každá holčička se musí jak pořádně ošukat, tak i opečovávat. Líbí se mi ten kontrast mezi opečováváním a perverzí. Na věku mi nezáleží, ale preferuji štíhlé ženy... Chces byt takovou holcičkou ? hledám pouze jednu...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2019 09:52
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Jsem nezkušený subík a rád bych se seznámil, s někým, s kým si budu rozumět. Idealně dlouhodobý vztah, ale nebráním se krátkodobějším vztahům, ani dopisování :)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 18:23
anna7
anna7 (21)
#47049
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledá se paní
Hledám paní z Prahy, která by se ujala mladé nezkušené zlobive subinky a naučila ji jak se má chovat. Chci se jí plně odevzdat a nechat se od ní mucit a poté ji ještě ta to poděkovat. Nemám nic proti dalším sub nebo domine. Chtěla bych si užívat nevšední zážitky a poznávat své hranice klidně i ve studiu.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 18:08
Ladylu
Ladylu (32)
#47046
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Přirozeně dominantní
Jsem velice aktivní žena a pro svou potěchu hledám submisivního muže, ovšem v běžném životě naprosto schopného, reprezantativního, naprůměrně inteligentního, ideálně VŠ s vyšším postavením v práci, pěkně oblečeného, umytého :), nejlépe časově flexibilního, který když písknu, aby byl schopen si na mě udělat čas a plnit mé rozmary. Abych ho mohla vzít na kratší výlet plný sportu (třeba na MTB, nebo do hor) a vzájemné interakce se silným sexuálním podtextem. Nebo mladšího bajkera. Pokud hledáš jen postelové aktivity, nejsem ta pravá, já chci prolnutí do dalších společných aktivit. Jsem nezadaná, ovšem jen tak si někoho k tělu nepřipustím a jsem časově vytížená. Vidím to na pravidelné dlouhodobé vídání se, pokud bych byla nadmíru spokojená, přerůst toto vídání se do vztahu by nejspíš šlo. To bys ale musel být hooodně dokonalý muž. Denně tvé služby potřebovat nebudu. Jsem velmi náročná a vybíravá. Musíš mít charisma, rozvíjet se, pracovat na sobě, být velice učenlivý. Pochválit však umím a když jsem spokojená, budeš i ty velmi spokojený. Očekávám dopis, ve kterém se mi představíš, popíšeš, v čem splňuješ mé požadavky a v čem naopak zaostáváš, a jaký je pro tebe akceptovatelný průběh našeho "vztahu", během prvních několika konverzací budu chtít samozřejmě fotku. Já jsem blondýnka, ne typického vzhledu pro dominantní ženu, jsem přirozená, zbytečně se nemaluji, štíhlá, sportovní postavy spíše pro dolňáky. Odpovědi kratší 10-ti vět číst ani nebudu. Na to čas nemám.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 11:03
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Subinka?
41 lety dominant hleda svou subinku... najde?
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 10:23
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Chybí mi DS v životě
Hledám někoho, s kým bych si mohla povídat, respektovala ho a poslouchala.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 09:46
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Ženu s submisivní duší
Hledám oddanou subinku. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti přes online výcvik. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 09:13
Tharr
Tharr (33)
#47041
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Ahoj. Je mi 33 let, jsem svobodný dominant bez závazků. Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu která touží aby jí byl nasazen obojek, slečnu která chce aby ji muž ovládal a ona mu mohla sloužit jak jen nejlépe dokáže, Slečnu která hledá pocit bezpečí, chce se mu odevzdat tělem i duší a být jen jeho. K subince nejsem jen přísný, ale i jí pohladím a může se u mě schoulit v náručí. Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 06:19
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Submisivní a hravá
Jsem dominantní muž 44 let a hledám submisivní ženu s perverzními sklony na dlouhodobý přátelský, milenecký vztah. Ideálně ženu 30 - 50 let, která má pár kilo navíc a chce si splnit své přání a touhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 00:22
Tom.r
Tom.r (31)
#47037
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Víkend plný úkolů
Ahoj, hledám milou subinku na víkend. Vyrazíme na výlet, s případným přespáním, plný úkolů, drobného i většího ponížení, sexuálního používání a tvé poslušnosti. Vedle toho spousta povídání a dobrého jídla, trochu turistiky a čerstvého vzduchu! Detaily ve zprávách. T.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2019 17:06