Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Komar
Komar (37)
#45160
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Samota
Ahoj hledám ženu pro život
nový od tvého posledního přihlášení - 7.12.2018 14:42
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Roleplaying DDlg
Hledám dívku která si ráda hraje na "tatínkovu holčičku". Která chce někoho kdo se o ní postará a ochrání jí, bude jí bude rozmazlovat a hýčkat. Kdo jí bude vychovávat a trestat. Charismatický muž, 49 let
nový od tvého posledního přihlášení - 7.12.2018 13:28
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Hledám dom, switch nebo sub na lezení
Hledám něžný doprovod na lezeckou stěnu, ideálně nezadaný, ale nejde o podmínku. Začátečnice není překážkou. Nejlépe Praha, střední, případně i jižní čechy. Cokoliv dalšího může být předmětem budoucnosti.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.12.2018 05:54
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Rigger hledá modelku na vázání
Zdravím, mám zkušenosti s Shibari cca 2 roky a hledám modelku na workshopy a další příležitosti k vázání. Můžeš být i začátečnice. Preferuji dlouhodobější "partnerství", ale nepohrdnu žádnou novou zkušeností. Rovnou také uvádím, že před závěsy preferuji vázání na zemi, kde neztratím kontakt s modelku. Výměně rolí se nebráním.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2018 22:20
mar2
mar2 (42)
#45154
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu
Hledám dominantní nebo switch ženu na lekce přes email popřípadě více.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2018 22:00
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
kresba
Ahoj, najde se tu slečna, co by chtěla stát modelem na akta? Učím se kreslit a už mě nebaví kreslit jen podle fotek. Upozorňuji, že jsem začátečník a jde mi to pomalu :-) A pokud by bylo i něco víc, tak se bránit nebudu :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2018 21:36
m7d
m7d (40)
#45152
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Hledám Subinku
Jsem dominantní 40 letý muž. Hledám subinku, která touží mít svého Pána. Najdeš u mě nejen přísnost a tvrdou ruku, ale i oporu, empatii a porozumění.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2018 16:24
erhu11
erhu11 (48)
#45151
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
partnerský vztah
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2018 14:47
komik
komik (32)
#45149
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Vanilla se rozhlíží
Jsem celkem vanilka a chtěl bych se seznámit za účelem i prozkoumání určité kompatibility mimojiné v těchto věcech, krom klasických partnerských/vztahových záležitostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2018 01:11
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Království a půl princezny
za informaci vedoucí k nalezení sympatické nezadané ženy cca 40+.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2018 19:55
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Když..
Když budeš hodná, budu na tebe hodný a laskavý. Když budeš zlobit, chytím tě pod krkem a počkám, až ti zmizí obraz před očima. Když na tebe budu mít chuť, chytím tě za vlasy a udělám, co budu chtít. A taky se rád mazlím.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2018 13:57
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
24/7 (před zraky ostatních normal)
Jsem dominantní nováček. Hledám subinku, která touží po disciplíně, stejně tak jako já dychtím po její výchově. Hledám hračku pro Pánovo potěšení, oddanou služebnou. Hledám hromosvod pro můj nekončící vztek. Odměnou moje neutuchající láska a náruč plná bezpečí. Když mě nezklameš už nikdy se tě nevzdám. Hledám také životní partnerku se kterou si mimo D/S budu mít o čem povídat, která bude mít blízko ke zvířatům, přírodě, hudbě, cestování a tak. Rách bych aby náš vztah vycházel hlavně z D/S rovnováhy. Preferuji osobní setkání. Najdu tě?
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2018 11:46
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám submisivní nebo sw partnerku
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2018 06:20
Dee_7
Dee_7 (33)
#45142
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Všem, jenž se to týká...
Chtěla bych tu touto cestou najít přirozeně dominantního muže na monogamní vztah. Jsem nezávislá, sympaťanda, sportovně založená, se smyslem pro humor a hromadou koníčků. Mám ráda trance a taneční hudbu, ráda tančím a podnikám akce s partou blízkých lidí. Jsem společenská, ale zároveň mám ráda i svůj klid a své soukromí. Nejsem typická subinka a ani otrokyně. Chci vyrovnaný vztah, kde poměr "sil" se bude měnit za dveřmi ložnice (nebo v lese, v autě, v kuchyni, apod). Hledám gentlemana, se kterým se dá užít kopec srandy,holduje sportovním aktivitám, má rád psy, výlety, tanec. Hledaný muž by měl být vyšší než já (nad 170cm), měl by být tolerantní a s chutí experimentovat v oblasti bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 22:34
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Jsem bisex otrok
Hledám pár, nebo i samostatně muže, ženu, kteří chtějí otroka, se kterým si užijí téměř v celém spektru BDSM. Vše je v mém dotazníku.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 21:54