Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Petru
Petru (42)
#45856
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledání spřízněné duše ...
Toto cestou hledám Dominantně založenou ženu, kterou oslovují D/s praktiky, netrpí předsudky, nedostatkem fantazie a ráda by poznala nezadaného 42 letého muže sympatického zevnějšku a vystupování, nehledající úlet. Vše je o vzájemných sympatiích, ne o věku a postavě. Ideálně do cca 100 km od F-M, ale ...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 21:51
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám subinku
Přišel jsem o svou vzácnou subinku (přítel jí na to přišel), takže hledám novou na pokud možno dlouhodobé, byť pouze občasné BDSM schůzky. Rád bych našel subinku, která touží být svému Pánovi oddána, chce být poslušnou a chce společně s ním hledat hranice svého vzrušení a realizovat s ním své sny a touhy. Pomoz mi, bez Tebe se z toho nedostanu . . .
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 20:58
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
náhoda...
Inteligentní gentleman vyšší postavy se smyslem pro humor, který ví co chce a nehledá jen flirt, ale normálně vyvíjející se vztah obohacený o bdsm... Zadaní a ženatí prosím ne:)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 17:37
Random
Random (26)
#45853
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Soukromé BDSM hrátky
Ahoj, Hledám partnerku na BDSM hrátky, buď na partnerský vztah, nebo jen kamarádku, které nebude vadit můj nedostatek zkušeností. Můžeš být dom, switch nebo i sub. Vždycky se dá nějak domluvit. V případě kamarádských hrátek mi nevadí ani starší ženy. Neváhej a napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 17:07
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Tohle možná bude znít fakt divně...
Ahoj, přál bych si poznat slečnu, která hledá důvěrníka, někoho komu by se mohla svěřovat se vším ve svém životě. Všichni víme, že někdy je snazší svěřit věci úplně cizímu člověku než přátelům či rodině. Ideálně bys měla být trochu exhibicionistka se submisivnější povahou... Jednu věc ale řeknu na rovinu, nehledám tu sex. Můžeme si spolu někdy pohrát, pokud bys chtěla. Nemusíme, pokud nebudeš chtít. Jakou formou by to bylo také závisí na tobě, můžeme se potkat osobně a nebo virtuálně, ale nikdy z toho nebude "sex". Věřím tomu, že subinka není hloupá holka bez mozku a BDSM není jen laciný a rychlý sex. Přál bych si tu najít dlouhodobé přátelství, které nás bude oba obohacovat o zážitky na které budeme zbytek života vzpomínat. Nejsem ani při těle ani ošklivý ba ani chudý. Jsem poměrně úspěšný člověk co má co nabídnout, jen mám jisté "speciální" záliby...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 16:08
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Zentai bondage
Hledám někoho na bondage v lesklém a přiléhavém oblečení. Lycra, spandex, latex, punčocháče, atd. Výměna rolí vítána.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 13:15
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
25 letý submisiv z Brna hledá Paní na vážný vztah
Dobrý den, slečno, paní, jsem 25 letý submuisivně, fetišisticky založený kluk štíhlé sportovní postavy z Brna, jsem nekuřák, téměř abstinent, který hledá dominantně založenou přítelkyni ve věku od 26 - 30 let z Brna na vážný a zároveň trvalý vztah plný emocí a vzájemné lásky( v soukromí Paní/otrok) V civilním životě bychom byli rovnocenými partnery. Hledám tu, která se nebojí si hrát, zkoušet nepoznané, nebojí se můžu v dámském a neuteče, když uvidí latexové oblečení. Pokud nemáte žádné zkušenosti, nevadí. Pokud tam někde jsi, prosím o vaši odpověď. Budu se těšit Jakub/ Anička :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 08:49
mdoyle
mdoyle (21)
#45848
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledá se sympatická žena :)
Ahoj, rád bych poznal sympatickou slečnu, někoho, s kým bych si mohl příjemně popovídat o všem možném i nemožném, zajít na zmrzlinu či sklenku vína, a nebo taky do ateliéru :). Ideální by bylo, kdybys byla dominantní nebo switch, ale rád popovídám či něco podniknu s kýmkoli, s kým si padneme do oka :). Více info na profilu a v dotaznících. A na to, co zde nenajdeš se můžeš zeptat ;). Budu se těšit na zprávu od Tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 21:45
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Kdo rád velké chlapské zadky?
Jsem 41 letý submisivní týpek s mozkem v hlavě, ale v sexu mne bere role chlapské děvky, zmrda, co musí být po vůli a držet jak je libo. Ústecký kraj nebo Praha?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 15:38
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
D/s vztah a perverze
Jsem dominantní muž 44 let a hledám submisivní ženu s perverzními sklony na dlouhodobý přátelský, milenecký vztah oboustranně bez narušení soukromí. Ideálně ženu 30 - 50 let, která má pár kilo navíc a chce si splnit své přání a touhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 11:50
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 09:17
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní přítelkyni
Jsem muž z Prahy, dominantní, a hledám stejně tak dominantní přítelkyni pro trvalé přátelství.Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 08:41
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Tatínek hledá slečnu nebo paní
Jsem hodný tatínek. Mám univerzitní vzdělání, miluji umění, klasickou hudbu, operu, koncerty. Hovořím perfektně třemi světovými jazyky. Hledám milou něžnou dívku, možná trochu zlobivou, 18-40 let, o kterou bych se mohl starat. Mohu výrazně pomáhat skoro ve všem. Co potřebuješ nejvíce? Jsem přirozeně dominantní, moje dominance pramení z našeho věkového rozdílu.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2019 07:04
430386
430386 (53)
#45839
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Svět je rozmanitý
K jeho spoluobjevování hledám submisivní přítelkyni. Přítelkyni s velkým P. Nejen k akci. Na věku nezáleží, charakter rozhodne. Ozvi se...
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2019 19:13
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám...
Dobrý den, ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 32 a jsem z Prahy. Vysoký, sportovec. Jsem sub. Stále zkouším najít přirozeně dom slečnu, ale zatím nemám štěstí, tak to zkouším i takto... Ze začátku asi spíše psaní a při vzájemném porozumění, kdo ví... Budu moc rád, když mi napíšete.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2019 18:57