Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Subík z Brna hledá dominantní slečnu/paní
V civilním životě 25 letý kluk sportovní postavy 184/83 kg se stabilním zaměstnáním z Brna. Jsem nekuřák a téměř abstinent, milující psí kamarády, sport, filmy, ale v překrásném BDSM světě se ve mne ukrývá fešisticky založený submisiv, čubka, služka, který hledá slečnu, paní, která chce mít jistotu ve vztahu, mít někoho, s kým může trávit volný čas, kdo ji bude hýčkat, pečovat o ni ve dne v noci, koho může vychovávat, trestat, ponižovat dle výhradně svého uvážení, který ji bude v každé situaci oporou. Hledám dlouhodobý vztah, nejdříve časté scházení, po určitém čase překlenutí do vážného vztahu. Hledám slečnu, ideálně starší, než jsem já, alespoň o půl roku, nekuřáka. Ideálně byste měla mít v oblibě lesklé materiály, především latex a lack. Dále jsem milovníkem strap onu, proto hledám tu, která tato praktika taktéž baví a uspokojuje, případně ji nikdy nezkusial a usiluje o nalezení partnera s kterým toto bude moci praktikovat. Hledám tu, která uvítá pouze jedneho stálého partnera a je otevřena mírnější perverzi, zkoušet nové věci a prohlubovat tak naši společnou lásku k sobě navzájem a naší lásce k BDSM. PS:Člověk bez zkušeností vůbec nevadí, rád ti ukáži, jak si mne zkrotit. :-) Více informací o mé osobě bych zmínil přes SZ. Dovolte mi již před vás slečno/Paní pokleknout a políbit Vám špičku vašich bot. Těším se na jakoukoliv odpověď. S pozdravem. Jakub
nový od tvého posledního přihlášení - 21.4.2019 16:19
zox
zox (47)
#46486
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám dívku se sub. sklony hledající diskr. zaučení
Jsi plnoletá dívka, která si ve své fantazii představuje např: jaké by to bylo nechat se ovládat, plnit příkazy, nechat se trestat (třeba výprask), bezmoc (nechat se svázat), nechat se ponižovat apod. a představy tě vzrušují? Objevuješ v sobě submisivní nebo i masochistické případně i otrocké sklony? Na jedné straně se za své představy stydíš (bojíš se reakce okolí, nepochopení), na druhé straně tě láká něco z toho zkusit, ale zatím v BDSM nemáš zkušenosti nebo jen malé a potřebovala bys najít někoho, kdo tě pochopí, komu se můžeš svěřit a kdo tě povede a zaučí? Proto bys uvítala muže se zkuš. v této oblasti, u kterého bys našla porozumění a možnost nejdříve si o svých představách psát, pomoci vyznat se sama v sobě, najít své druhé já, možnost se svěřit a ptát se a časem se i setkat a vyzkoušet nezávazně něco z představ v reálu (nechat se uvést do světa BDSM, při respektování dohodnutých hranic, bezpečnosti, diskrétnosti, krok za krokem)? Zázemí mám. Pokud máš přítele, tak při respektování této skutečnosti – bez narušení vztahu. Nevadí nesmělost ani malá zkušenost v intimní oblasti. Důležitá je i přiměřená inteligence na obou stranách. Je to trochu o tobě? Tak napiš tomu, kdo ti v této citlivé oblasti rozumí, u koho můžeš najít pochopení a možnost postupně objevovat svět BDSM. Budu se těšit na odpověď (vím, že není snadné se odhodlat k odpovědi, ale může to být první krok k tomu, abys změnila své sny ve skutečnost a naplnila své touhy místo toho, než jen snít a čekat).
nový od tvého posledního přihlášení - 21.4.2019 12:01
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Madam, která mne uvede
Nemám zkušenosti, ale cítím se být přitahován k submisivní roli. Rád bych poznal ženu s pevnou rukou, která mne uvede do tajů submisivity. Jde mi spíše o ponížení a nucení k činnostem, než o bolest. Jsem zcela otevřen k poznávání a tím k druhu vztahu. Soukromí mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.4.2019 02:50
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Sluha k nohám
Miluju krásu ženských nožek a rád bych tu našel paní z Brna, které bych se o ně mohl pravidelně starat - od masáže a podnožky po péči o botník. Mohu nastoupit i jako úklidový sluha.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 23:03
d2
d2 (40)
#46476
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se přemýšlivá subinka
Jsem převážně introvertní člověk, který o svých pocitech (a pocitech jiných) spíš přemýšlí, než je dává najevo. D/s je pro mě něco, kde oba dávají a dostávají to, co potřebují - "D" oddanost a poslušnost, "s" podporu, péči a ochranu. BDSM vnímám jako pozoruhodný aspekt života, kde člověk může využít vlastnosti obvykle brané jako negativní až destruktivní k pozitivnímu účelu - dát sobě a druhému intenzivní zážitek a potěšení a zažít blizkost jinak těžko sdělitelnou. Rád bych našel subinku, spíše mladší než já (lidé o mě říkají, že vypadám mladší než jsem), která vnímá svět trochu podobně, s kterou bychom si měli co říci i mimo D/s i se měli čemu společně zasmát. Nejprve dopisování, do budoucna podle okolností.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 21:01
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Výchova na dálku
Dobrý den, hledám paničku, kterou by naplňovalo řídit subíkovi na dálku život. Především kontrola nad vším sexuálním, ale pokud byste si to přála, můžete mě řídit i v jiných věcech. Pravidelná hlášení, dodržování Vámi určených pravidel a zákazů, plnění úkolů, rozechvělé čekání na další rozkazy. Těším se na Vaši první zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 18:13
Elinom
Elinom (20)
#46474
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Partnerka a madam?
Zdravím, tohle je netypický inzerát na těchto stránkách. Hledám zde partnerku se kterou je sranda, nemá ráda nudu. Je mi 20, chodím ještě na VŠ, jsem hodnej, romantik a pro partnerku bych vždy rád snesl modré z nebe. Má ráda procházky, ale i válení se doma u filmu. Rád chodím do kina a taky rád cestuju. :) Důvod proč hledám zde je ten, že vztah není jen o lásce a romantice ale i o sexu. A v tom ne každé vyhovuju a je to pro mě takový největší blok. Mám v podstatě dvojí osobnost. Kluk který je romantik a holka která miluje sex, je submisivní a prostě je závislá na BDSM. Pokud si budete chtít psát taky se nebráním, ale hledám spíše partnerku. Ps : Nevadí mi klidně i zdaleka, cestuju přeci jen rád.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 17:12
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Perverzní Velikonoce
Láká Tě prožít perverzní Velikonoce? Vyšupání nejen přes zadek ale i přes kundičku? Chceš zažít Velikonoční sex s trochou perverze? Pokud ano, ozvi se mi. Může se ozvat i pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 15:25
Pouk
Pouk (31)
#46472
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Škodolibou jiskru v oku
Hledám dominantní Paní, které bych mohl dělat radost a jejíž úsměv bude má motivace. Jsem kreativní, inteligentní a absolutně ryzí sub, který hledá něco skutečného.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 14:17
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám ženu věkově vyzrálejší než jsem já (cca 35-45 let), která bude mít smysl pro humor a zájmem o vztah s mladším partnerem. Pro BDSM stránku nemám jasnou představu, nechávám to na vzájemné komunikaci. Něco málo o mě: 33 let, 183 cm, 90 kg, nekuřák. Rád čtu, poslouchám hudbu, rekreačně sportuji a rád objevuji nové zážitky.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 12:47
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Začal jsem si pohrávat s myšlenkou napsat knihu o “životě v kleci”. K tomu mi ale chybí dost zážitků, myšlenek a podkladů. Pomůžeš mi s tím?
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2019 09:17
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Dominantní ženu
Ahoj, jsem mladý zajíc a touto cestou hledám ženu na občasné schůzky.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 20:46
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
někdo s mozkem na správném místě..
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadaný, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 16:53
Muff
Muff (23)
#46465
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Hledám dom/switch slečnu
Rád bych poznal dominantní, či switch slečnu na kamarádský, případně i intimní vztah. :) Bydlím v Praze, ale nemám problém kamkoliv dojet.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 13:46
Izman
Izman (36)
#46464
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hleda se partnerka pro život :)
Mam sanci najit submisivni zenu pro partnesky zivot? Nejde mi o obcasne schuzky, ale pokud preskoci jiskra tak o spolecne souziti. Pokud budete mit zajem o vice informaci klidne piste do zprav :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 13:17