Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zasloužíš si ohnout přes koleno?
Hledám zlobivou holku, které chybí důkladný výprask. Pokud potřebuješ potrestat i pomazlit, jsem tu pro Tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 01:38
Styxka
Styxka (27)
#46630
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
1/1
Jsem milovník břitkého, cynického neřkuli sarkastického humoru, rád si dělám legraci z hloupých lidí a věcí kolem. Preferuji submisivnější, hubené typy žen s vlastním názorem, nechci hračku, která mi vše odsouhlasí, ale rovnocenného partnera, se kterým se budu bavit jak konverzací, tak dalšími aktivitami. Mám rád kvalitní sex, víno, rum, dobré jídlo a nehodlám na tom nic měnit, prozatím nechci děti a ani nemíním žádné adoptovat. Pokud o sobě můžeš říct jen "jsem normální, mám ráda procházky a chci někoho hodného", nepiš mi prosím, nepotřebuješ chlapa, ale psa.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 22:18
Rodney
Rodney (24)
#45904
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledání unikátní formy života
Milé čtenářky, milí čtenáři. Bohužel jste měli tolik smůly, že Váš zrak spočinul na tomto inzerátu, a tak zřejmě nenávratně ztratíte pár sekund svého života. :D Přesto bych vám rád popřál dobré ráno/odpoledne/večer, v závislosti na tom, kdy si toto čtete. (Pokud pocházíte z jiné planety a kvůli jinému měření času rozdělujete den na jiná časová údobí, přeji vám dobré podráno, ráno, pododpoledne, odpoledne, nadodpoledne, podvečer, večer, nadvečer nebo cokoliv tak, abych neurazil Vaše kulturní zvyklosti a návyky.) Nuže tolik na úvod. Nyní si dovolím přejít k důvodu, proč tento odstavec vystavuji na obdiv veřejnosti. Ne tedy, že by Vám to asi ještě nedošlo, ale rád bych prostřednictvím této stránky nalezl unikátní formu života, která se v přírodě vyskytuje jen velice zřídka (nebo se velice dobře schovává). Konkrétněji mluvím o milé sub kamarádce, která by si ráda dopisovala, později se možná setkala a kdyby ani pak neutekla, kdo ví, jak by to pokračovalo. Pro vyjasnění ale předem upozorňuji (Píši předem a dávám to na konec inzerátu... haha. To je fígl co?), že je potřeba, abychom s danou osobou zvládali hovořit stejným jazykem (Normálním, ne touhle hatmatilkou, kterou píši. :D) a tudíž si rozuměli. V žádném případě nehledám nic jednorázového. Více informací o mě lze nalézt na mém profilu. Děkuji tedy všem za přečtení a ač pravděpodobně nebudeš ta osoba, kterou hledám, přeji ti mnoho štěstí do života!
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2019 15:25
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Doprovod na Latex / Fetish Party
Hledám doprovod na akce zaměřené na latexové nebo fetish oblečení. Pokud se ráda extravagantně oblékáš, ozvi se! Oblečení splňující dresscode mohu zajistit + věnovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2019 07:08
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Chci tu najít mladší silně submisivní ženu, nejlépe natrvalo.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2019 07:07
horst2
horst2 (33)
#46742
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Kamarádka s fantazií
Hledám kamarádku, pro kterou bondage není cizí slovo. Zároveň ale není profesionál a naopak by si chtěla krůček po krůčku plnit svoje fantazie. Ideální by také bylo zajít na workshop, případně jiné akce, díky kterým bychom se mohli posouvat dál. Hledám slečnu z Prahy nebo okolí, věk do 35, výška do cca 170 cm.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2019 23:28
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu...
Rád bych se tady seznámil s přirozeně dominantní ženou, ideálně takovou, která v případě vzájených sympatií také hledá spíše dlouhodobý vztah než krátkodobé seznámení. Jsem 185 cm vysoký, 36-letý, dobře vypadající chlap se smyslem pro humor, zdravě sebevědomý, ale také poslušný v parnerství. V minulém vztahu jsem si konečně uvědomil, že mi běžná žena nestačí a potřebuji takovou, které se budu moci intimně oddat ve smyslu D/s. Proto bys měla být nejlépe přirozeně dominantní a chtít muže, který bude tvým otrokem klidně i 24/7. Co se týče mého profilu tady, z důvodu nepříliš velkých zkušeností jsem vyplnil pouze praktiky, které jsem buď zažil a líbili se mi, nebo mě hodně lákají. Když je kolonka nevyplněná, vůbec to neznamená, že ji odmítám a to co je v ní by se mi nelíbilo. Vzrušuje mě, když je žena spokojená, takže nic není nemožné a záleží pouze na tobě, co ráda praktikuješ a co máš ráda.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2019 18:25
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Láskyplný vztah... s D/s
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 31 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám submisivní princeznu, ideálně na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, ale zároveň si Tě vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít a odmlouvání potrestám... Nezkušenost nevadí, právě naopak.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 21:26
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvážnou, vzdělanou a útlobokou. Jednu!
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 20:46
dark
dark (42)
#46736
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spanking
Hledám slečnu kterou vzrušuje přísná výchova stylem cukr a bič.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 20:43
Outcha
Outcha (49)
#46733
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Najdu...?
Hledá dominantní ženu, která si chce "hrát" se svým subíkem. Jsem nepopsaný list papíru.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2019 19:25
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám ženu, která má ráda mírnější praktiky, např. footfetish, lehčí sm, bondage, dog play...
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2019 16:44
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
vyslech
prisny vojensky vyslech se vsim vsudy co k nemu patri….
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2019 16:04
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka co se nebojí
Dám Ti to co doma nemáš Pokud ti stejně jako mě doma něco chybí, nebaví Tě povinné vanilkové středy a chceš si to užít jako opravdová subinka, napiš. Mám spoustu zkušeností a moc rád si hraju. Žijeme jen jednou.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2019 09:36
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Tradiční domácnost
Rád bych našel subinku, popř. otrokyni, na trvalý vztah v podobě 24/7. Netoužím vysloveně po TPE (total power exchange), spíš mi jde o dodržování určitých trvale stanovených pravidel v běžném soužití. Rozhodně nemám zájem o micro management své partnerky, nehodlám jí vybírat jídlo, které má jíst, přesné kousky oblečení, které má nosit, co má dělat ve svém volném čase apod. Spíš mi jde o takovou tu "tradiční domácnost", kde muž je hlavou rodiny a žena poslušnou hospodyňkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2019 21:23
Freyr
Freyr (27)
#46724
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Sluha pro Paní
Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 27 let, hledá dominantní ženu (cca 20 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který nevyžaduje BDSM praktiky, ale velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit své paní a plnit její přání, obsluhovat ji. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Mám už zkušenost jako úklidový otrok, nevadí mi fyzická práce. Jsem lehký masochista, tělesné tresty pro mě nejsou problém. Ale trestat mě nebude třeba, neboť spokojenost mé paní je pro mě vším a zadané úkoly a příkazy plním. Ale tresty jen pro pobavení paní mi nevadí. Hledám pouze ženu, která je přirozeně dominantní a podřízenost muže ji baví a vzrušuje a zároveň má inteligenci a schopnost vcítění se do submisivního protějšku, dovede odhadnout jeho hranice a opatrně je posouvat a rozumí pojmu diskrétnost. Za to se paní dovedu naprosto oddat. Typ vztahu je na Vás, rád budu sloužit jako příležitostný sluha na pár hodin na úklid, zajišťovat kompletní servis na víkend, případně neodmítám i trvalejší či partnerský D/s vztah. Vzhledově jsem vysoký, průměrně hezký, štíhlý a fyzicky zdatný. Inzerát myslím naprosto vážně, nejde o masturbační fantazii, na reál jsem zvyklý a na schůzku jsem schopný se dostavit. Upozorňuji radši předem, že nejsem submisivní ke každému, a zejména ne k tomu, koho znám jen na netu. Dokud se nepoznáme, nebudu vystupovat submisivně.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2019 20:13
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 33, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám a potřebuji dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona královnou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2019 11:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Pokud subinko hledáš zkušeného Pána, stačí se jen ozvat, představit se a napsat jakou máš představu o našem přátelství. Jsem rozumný a dokážu potrestat i pohladit (pokud si to samozřejmě zasloužíš). Zázemí, rozum a chuť se opravdu scházet mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 22:51
tomi99
tomi99 (43)
#46714
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Budu poslušný.
Hledám touto cestou dominantně zameřenou ženu z okolí Ķladna, Prahy. K občasným společným zážitkům ze světa BDSM a nejen toho. Nehledám vztah, i když těžko říct jestli nepřeskočí jiskra ? Chci jen zkusit něco jiného, ale nemám moc zkušeností.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 21:34