Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
HiL
HiL (35)
#46837
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Femininní dívka, moderní geisha, DD/lg
Mám zájem o hodnou, vzhledově přirozenou holku, která si i přes nástrahy dnešní společnosti dokázala zachovat dostatek oné krásné ženskosti, jež ji nejen fyzicky, ale hlavně smýšlením a chováním odlišuje od chlapů i většiny dnešních žen. Slušná milá holka, která nemluví sprostě, nepomlouvá, má ráda dívčí věci, partner a rodina jsou pro ni důležitejší než kariéra, s partnerem nechce soutěžit ani se dohadovat, naopak potřebuje někoho komu se ráda oddá a podřídí, ke komu může vzhlížet, komu se může schoulit do náruče, koho může svým konáním činit šťastným, na koho ví, že se může spolehnout. V normálním životě aktivní společenská usměvavá mladá slečna, v soukromí submisivní zvířatko a divoká vášnivá čarodějka s drze hravým úsměvem na tváři, kterou nejvíce vzrušuje když svojí krásou a ženskostí ve svém pánovi dokáže vyvolat zvířecí vášeň a nezastavitelnou chuť se jí zmocnit, přivázat jí k posteli a ... "Dvě věci chce pravý muž: nebezpečí a hru. Proto chce ženu, nejnebezpečnější to hračku."
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2019 23:15
Rodney
Rodney (24)
#45904
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledání unikátní formy života
Milé čtenářky, milí čtenáři. Bohužel jste měli tolik smůly, že Váš zrak spočinul na tomto inzerátu, a tak zřejmě nenávratně ztratíte pár sekund svého života. :D Přesto bych vám rád popřál dobré ráno/odpoledne/večer, v závislosti na tom, kdy si toto čtete. (Pokud pocházíte z jiné planety a kvůli jinému měření času rozdělujete den na jiná časová údobí, přeji vám dobré podráno, ráno, pododpoledne, odpoledne, nadodpoledne, podvečer, večer, nadvečer nebo cokoliv tak, abych neurazil Vaše kulturní zvyklosti a návyky.) Nuže tolik na úvod. Nyní si dovolím přejít k důvodu, proč tento odstavec vystavuji na obdiv veřejnosti. Ne tedy, že by Vám to asi ještě nedošlo, ale rád bych prostřednictvím této stránky nalezl unikátní formu života, která se v přírodě vyskytuje jen velice zřídka (nebo se velice dobře schovává). Konkrétněji mluvím o milé sub kamarádce, která by si ráda dopisovala, později se možná setkala a kdyby ani pak neutekla, kdo ví, jak by to pokračovalo. Pro vyjasnění ale předem upozorňuji (Píši předem a dávám to na konec inzerátu... haha. To je fígl co?), že je potřeba, abychom s danou osobou zvládali hovořit stejným jazykem (Normálním, ne touhle hatmatilkou, kterou píši. :D) a tudíž si rozuměli. V žádném případě nehledám nic jednorázového. Více informací o mě lze nalézt na mém profilu. Děkuji tedy všem za přečtení a ač pravděpodobně nebudeš ta osoba, kterou hledám, přeji ti mnoho štěstí do života!
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2019 15:25
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
výprask pro zlobivou...
Jsi zlobivá a drzá? Potřebuješ pravidelnou výchovu ve stylu Domestic discipline, nebo tě výprask vzrušuje tak, že si nemůžeš pomoct a zlobíš jen proto, aby sis zasloužila být ohnutá přes koleno a dostat vařečkou na holou? Neboj se mi napsat - rozumný přístup a nezávazné setkání v klidu někde u kafe je samozřejmostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.7.2019 17:13
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Silně dom ženu z Prahy na reálné seznámení a místo vztahu otroctví
Dobré odpoledne Dámy, v Praze žije přes milion lídí a zde se opravdu nenajde ani jedna dominantní, přísná, panovačná žena, která hledá vztah, chce mít otroka, sub partnera, domácí služku, čokla v kleci a venku na vodítku, domácí toaletu, chce mít otroka/partnera trvale pod zámkem v pásu cudnosti, doma v kleci, na vodítku? Ani jedna, která si ráda vychová svojí vlastní služku co bude Paní obsluhovat, poslouchat na slovo, posluhovat a za sebemenší provinění bude služka trestána? Ani jedna žena, která si ráda občas zajde někam na drink, do kina, na výlet, výstavu atd.? Se mi nechce věřit, že se nenajde ani jedna žena, která nemá problém s tím napsat do zprávy tel.číslo, aby jsem to nezdržovali a psali si rovnou přes mobilní telefon? Budu rád, pokud se najde jedna jediná...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.7.2019 14:06
erhu11
erhu11 (49)
#47395
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo SW partnerku
Jsem nezadaný s vyřešenou minulostí. Hledám dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu, která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu, která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Ženu která ocení submisivitu partnera v soukromí, její nezkušenost v tomto ohledu vůbec nevadí. Jsem muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý partnerský vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu, která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru. Hledám partnerský vztah, rafinovanost, úroveň...komerční nabídky mě nezajímají. Rád poznám i ženu která nemá zkušenosti ale ráda by takový vztah vybudovala.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.7.2019 09:24
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Nezkušený
Hledám dominantní ženu na můj otrocký výcvik. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.7.2019 09:06
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Statek
Hledám ženu, kterou láká statek - nechci si o tom jen psát, ale hlavně to chce zažít. Věk nerozhoduje, bisexualita a kypré tvary výhodou, nikoliv však podmínkou!! Statek je kousek od Prahy směrem na Příbram.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2019 14:12
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 33, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám a potřebuji dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona královnou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2019 14:07
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu nejlépe na trvalý vztah.Tak se ozvi řekneme si víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2019 10:44
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní madam?
Možná je to nesmysl hledat na těchto stránkách, ale popravdě nevím kde potkat protějšek se stejným zaměřením. Prozradím trochu k mé osobě a třeba se poštěstí. Tedy pokud jde o mne, jsem v současné době cca 2 roky bez jakéhokoliv vztahu a závazku. Předtím jsem měl dlouhodobou paní a v submisivitě či masochismu vůči mé paní jsem zkušený a velmi poddajný. Sex jako takový jsem neměl už dobrých 8 let, neb jsem byl téměř permanentně uzamčen v pásu cudnosti a sloužil pro pobavení madam a v její domácnosti. Musím přiznat že mi onen režim a přísná ruka opravdu chybí... když by jste mne chtěla blíže poznat, napište mi prosím řádku. Věřím, že nebudete zklamaná. děkuji, Vítek
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2019 01:46
Adyses
Adyses (23)
#47383
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Fetiš
Ahoj, jsem Adam a hledám holku/slečnu na footfetiš. Požaduji jen upravované nožky a trpělivost se subíkem. :) Adam
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 21:51
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Dnes
Ahoj, je to slečna která by dnes večer něco podnikla? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 21:05
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Výprask
Stále poznávám sám sebe a objevuji překvapivé věci. Už dlouho mi vrtá hlavou otázka: kolik vydržím? Kde jsou mé hranice bolesti způsobené výpraskem? Rád bych touto cestou poznal ženu nebo dívku, která by mě na tyto hranice přivedla.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 11:32
Durin
Durin (37)
#47376
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Výprask v úředním stylu
Nabízím ženám možnost prožít návrat do časů, kdy byly běžné fyzické tresty. Možnost prožít na vlastní kůži scény, které znáš z filmů, knížek a snů. Vnímat svůj zrychený tep, když po výslechu uslyšíš rozsudek: výprask na holou zadnici! Cítit stud před cizím mužem, když se musíš odhalit, aby ti mohl nařezat podle nařízení. Vše podle přesně daných úředních pravidel, diskrétně, bezpečně a bez sexu. Zaujalo tě to? Napiš si pro více informací!
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 10:42
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Tvé ponížení
Tvá bolest, tvá bezmoc, v rukách dominanta, nemáš žádná práva.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 07:57
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Musí být sympatie
Zatím dopisování, následně reál. Jsem Submisivní, možna že bych zvládl i funkci Bulla. Hledám dominantní, ženu, či pár. V okolí Hustopečí do 20 km max. Přírození mám neoholené. Případný reál s ochranou.. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 22:54
dark
dark (42)
#47371
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spank
Hledám neposlušnou slečnu, kterou vzrušuje přísná výchova pomocí rákosky. Vše dle dohody tak abychom byli oba spokojeni.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 21:13
Marco1
Marco1 (51)
#47370
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsem dostatečně inteligentní, abych si získal tvůj respekt, dostateně přísný a důrazný, abych získal tvou poslušnost, dost kreativní a empatický, abych získal tvoji duši, a dost zkušený, abych tuto teorii dokázal převést do reality. Pohledné submisivní ženě nabízím léto, na které se nazapomíná (a možná to přetáhneme až do podzimu...:-))
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2019 20:59