Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Paní
Zdravím, hledám zde dominantní paní z Kutnohorska, Kolínska, Jihlavy, Benešova a okolí. Moje představy a touhy jsou v dotazníku. Víc asi nemá cenu sem psát. Já 24 let switch, 185/100 svalnatější postava, mam dobrou práci, auto a vzdělání, nejsem žádnej sociální případ, pokud by Vás to zaujalo budu rád za každou odpověď a případně to můžeme probrat do detailů.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 18:22
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Existuješ?
Rád bych tu potkal spřízněnou duši, se kterou budeme mít o čem popovídat, najdeme něco společného a budeme stavět společně důležitých hodnotách. Věřím, že to i tu jde a třeba si to právě Ty. Více o mě najdeš v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 21:48
Souki
Souki (25)
#46176
Switch muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Partnerka/Subinka
Čau hledám partnerku /subinku na vztah 18-24 :) budu moc rád když mi nejaká napíše a bude mi časem oddaná
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 21:07
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám dívku na focení bezmoci
Protože jsem kromě bdsm orientace také fotograf, hledám pohlednou dívku za účelem fotografování bezmoci. A to od úplně oblečené až třeba po úplně nahatou. Alespoň jednu fotku budu chtít zveřejnit, ale to samozřejmě po domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 20:06
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladá drzá čubička...
... která má problém s autoritou? Napiš mi, já tvou převýchovu zvládnu.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 18:01
Mike25
Mike25 (26)
#46172
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám mladou nezkušenýlou Subinku
Jsem mladý dominantní kluk je mi 26 let a jsem sportovní postavy. S vlastním domem. Už dlouho hledám submisivni slečnu. Pokud nemáš žádné zkušenosti tak je to ideální. Ahoj
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 14:09
Lamza
Lamza (26)
#46170
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Pozvánka na dobrodružství
Hledá se žena, která má chuť něco zajímavého zažít. Možnosti jsou otevřené a široké, přesto ovšem jednoznačně vymezené, nejen v BDSM oblasti. Od divadla po stolní hry, od lenošení po sport a tramping, od přímého humoru po filozofii, od přátelského popovídání přes pokusy s otevřenými možnostmi po dobrodružství na celý život. Smysl pro humor, extrovertnost nebo společenskost výhodou, ne nutně podmínkou. Oblast od Prahy po východní Čechy. Co se týče informací o mě, kdo hledá, ten najde. P.S.: Fotku v případě zájmu posílám pouze v odpovědích na slušné zprávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 10:46
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Zatím dopisování, následně reál. Jsem Submisivní, Hledám dominantní, ženu, či pár. V okolí Hustopečí do 20 km max. Přírození mám neoholené. Případný reál s ochranou..
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2019 00:14
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti...
.... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp
nový od tvého posledního přihlášení - 18.3.2019 20:02
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Klinik - gyno
Hledám submisivní ženu kterou lákají tyto praktiky. Tvůj věk, stav, vzhled a to odkud jsi nehraje roli. Žádné hrubé zacházení, vše téměř na profi úrovni. Můžeme u mě, u Tebe, nebo na nějakém neutrálním místě, to záleží na Tobě. Pokud Tě tento inzerát zaujal, ozvi se.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.3.2019 14:29
Submisivní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dominantní slečna ?
Hledám slečnu, dívku, ženu ( případně kamaradky-i vice...), které by si rady vyzkousely ponizovat muže. Vše dohodou a formou hry. Rad Vám budu uctívat nohy - líbání, lízání, masírování... Vydržím opravdu dlouho ;) Nechám si dat výprask atd. Vse možné... I jen jako "zábavný večirek" pro dámy. Hezký byt, soukromý v Praze mám. Vše jen na dohodě a dle Vašich nalad. Otrok a sluha, Honza. Pri vzájemných sympatiich hledám také životní partnerku ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.3.2019 13:30
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Subík z Brna
Hledám dominantní kamarádku. Mám rád bondage, role-playing, foot, facesitting, láká mě vyzkoušet piss a další věci, vše ale záleží na domluvě. Ve spoustě věcí jsem ochotný pořídit se. Hledám spíš hraní, než sex. Ze všeho nejdřív ale preferuji psaní a pár schůzek, kde bychom se blíž poznali a ujasnili naše priority a mantinely. Doma mám vanilkovou partnerku a tak hledám tady. Pokud to máte podobně, nebo Vás inzerát oslovil, budu rád za zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.3.2019 13:28
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Vzkaz
Hledám vhodnou partnerku a nebo milenku. Jsem erotoman a navíc dominantní a mám prý hledat raději zde, prý zde mám větší šanci najít co hledám. Tak uvidíme zda to něco zde přinese. PS: Mám rákosku a nebojím se jí použít ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.3.2019 11:38
dark
dark (42)
#46159
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám slečnu kterou vzrušuje spanking spojeny s hrou (přísny strýc, učitel studentka...).
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2019 20:30
Switch muž z Vysočiny hledá switch ženu
Chci intimitu
Jsem nepříliš zkušený muž, který hledá nový BDSM vztah. Jsem switch s převažující submisivní stránkou, podrobněji jsem se rozepsal na svém profilu. Hledám dívku či ženu, se kterou bych mohl mít intimní vztah - tedy ne jen šup sem šup tam, ale i nějaké hlubší porozumění. Může být dominantní i submisivní. Bydlím na Vysočině asi hodinu od Brna a kvůli práci nemám moc času, takže se nemohu scházet příliš často, ale určitě se můžeme vídat pravidelně. Pište do zpráv, následně si můžeme vyměnit e-mail a pak se sejít osobně.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2019 15:47
Jurdis
Jurdis (52)
#46157
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Fajn ženskou pro život
Hledám k sobě submisivní , trpělivou, oddanou ženu se smyslem pro humor. Spíše štíhlá, delší vlasy, sympatická. Je mi jedno, jestli máš 30, 40 nebo 50 let, jestli máš děti, jsi sama, nemáš kde bydlet, chceš zmizet, odejít, nebo máš jiné závazky. Budeš bydlet v mém domě, na vesnici, se zahradou. Budu Tě opatrovat, žít na základě jasných pravidel, ochraňovat. Budu brát ohledy na Tvé potřeby, přání, v sexu mám rád téměř všechno, dominantní. Budeš mojí součástí života, domácnosti, žít a radovat se jeden pro druhého. Pro okolí rovnocenný partner, můj klenot,.... Vlastní dům a zahrada, mobilní a nastěhovat se můžeš klidně i zítra.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2019 13:07