Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
tomi99
tomi99 (43)
#45623
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám zkušenější dominantní nebo switch ženu z Kladna, Prahy a okolí. Se zálibou v bondage, spanku apod.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2019 17:22
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku na vztah
Ahoj, jsem sympatický, štíhlý, 31 letý, zajištěný, dominantní muž a hledám subinku na vážný vztah okořeněný D/s hrátkami. Budu si Tě rozmazlovat a hýčkat, ale zároveň si Tě vezmu kdykoli a jakkoli budu chtít... Nezkušenost nevadí, právě naopak.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2019 12:29
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Vztah s dominantní partnerkou...
Dobrý den, pro začátek bych se rád představil. Je mi 27, aktuálně jsem nezadaný. Číslo 1 je pro mě v současné době práce a to mě stálo většinu vztahů. Nemám moc volného času, ale ten co mám se snažím využít čtením, výlety, lehčím sportováním. Jinak celkem normálně, kino, sem tam pěkná večeře výlety.... Zejména i když ne jenom kvůli práci, kde jsem přísný a nekompromisní vedoucí pracovník si hledám vztah kde budu submisivní. Dokáži si představit milenecký vztah, kde se budem scházet pouze za účelem bdsm hrátek. Ale i partnerský kde budem navenek běžný pár :) ale za zavřenými dveřmi Paní a její subík :) není nic lepšího ať už v práci nebo jinde když si představuji jak už konečně budu mít volno, sejdeme se, padnu ti k nohám a začnu tě uctívat. Jiný svět, kde Ty jsi bohyně a já ten kdo tě musí a chce obdivovat, modlit se k tvému klínu, starat se o tvé tělo, nohy, nechat se bít, znásilnit, prostě co si budeš přát :) Každý sme nějaký i v Bdsm světě a práce mě naučila že se dá zapracovat prakticky na čemkoliv, a přizpůsobit se dá vše aby nám to oběma vyhovovalo :) jestli jsem Vás aspoň trochu zaujal, budu rád když se ozvete :) hezký den
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2019 12:02
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Už mi prosím nepište!
S nejhlubším žalem a lítostí uveřejňuji tato slova, drahé dámy. Uvědomuji si, že muži mého formátu se na seznamce neobjevují každý den, ale žel nestačím odbavovat ty stovky zpráv, které mi denně přicházejí. Rozumím tomu, že jsa nezadaný muž na vrcholu svých duševních a fyzických sil, s bystrým rozumem, širokým rozhledem a obsáhlým vzděláním, štíhlý a pravidelně sportující nekuřák, muž empatický, schopný a rozumějící podstatě partnerství a lásky jako vzájemnosti a nadto toužící po rodině je dnes vzácným úkazem na nějž se pořádají doslova hony, ale už bohužel nemohu jinak. Milé dívky, namísto nějaké oduševnělé odpovědi prozrazující na druhé straně partnerku srovnatelných kvalit dostávám jen reakce vpravdě nehodné další publikace. Jakkoliv je jich nesčíslně. Namísto toho, aby BDSM bylo kratochvílí a radostným okamžikem vzájemného splynutí, zdá se spíše kompenzací ega pošramoceného nejistotou vlastní hodnoty. Namísto toho, aby první zpráva alespoň naznačovalo bystrost úsudku, je mnohdy frází nehodnou snad ani Twitteru či Facebookového statusu. Namísto otevřenosti v tom, kdo jsem a co hledám hrajete nečistou hru v níž informace zjišťujete, ale neposkytujete. Takže ještě jednou, už mi prosím nepište. Tedy pochopitelně, nejste-li ta pravá, která bere život i s trochou sarkasmu a nadhledem. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2019 19:22
Teufel
Teufel (50)
#45617
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Submisivní muž hledá svoji Paní
Hledám stále svoji Paní , které bych sloužil a plnil její přání, touhy a rozkazy. Jsem z Brna nezadaný, pracovitý, se vztahem k kultuře. Předem s úctou děkuji za vzkazy T.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2019 17:40
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nehledám - nabízím
...všem těm, které postrádají úkryt pro svou křehkou duši; těm, které nemají komu ležet u nohou, a přitom nemohou žít bez jistoty svého místečka; těm, které potřebují ruku, aby je vedla, a rámě, aby je podepřelo; těm, které jsou samy sebou jen tehdy, když někomu patří - nabízím stín ochranných křídel, své zkušenosti, znalosti, svou péči. Co za to? Poslušnost, pokoru, plné odevzdání, absenci žárlivosti a šťastný výraz ve tváři. Profil a dotazník řeknou více.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2019 14:28
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Hledam switch kamaradku pro spolecne hratky
Hledám switch kamaradku Hledam switch a nebo dominantni kamaradku která by se mnou chtěla společně vychovávat a vést submisivní pár k poslušnosti. Ty nejlepe switch a nebo dominantní dívka která si ráda hrane (nemusíš být bi), a mužeš být i bez zkušeností. Já dominantní muž s dlouholetými zkušenostmi a s pomůckami, který bude do určité míry dominantní i vůči tobě. Těším se na tvoji odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2019 14:02
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj. Hledám ženu/dívku switch s větším podílem submisivity. Jen Brno/v Brně/z Brna. Věk 28-45. Štíhlejší. Ideálně vyšší, ke 180cm. Pod 168 cm už ne. Na ws... S vyhlídkou realizace fantazií v soukromější atmosféře. Rozhoduji se citem a vysílanou energií.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 21:07
Trib
Trib (39)
#45609
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Dom či sub, důvěra především
Je jedno jestli se hledáš nebo máš přesnou představu. Než si porozumíme a vybudujeme důvěru, poznáme druhého dosti na správné rozhodnutí. Nespěchám, odpovím, pomůžu.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 20:41
Switch muž z Vysočiny hledá switch ženu
Svazování
Najdu zde přítelkyni snad ani ne úplně submisivní, nebo dominantní, ale spíše rovnocennou partnerku na svazování. Nehledám vyloženě ponižování - pokud tedy svázání za to nepovažuješ. Jde mi hlavně o svazování do různých poloh, různě pevné, na různě dlouhou dobu. Takové hraní si s provazy a užívání si bezmocnosti, kde je hlavní způsob a důkladnost svázání. Výměna rolí není úplně vyloučena. Takže pokud Tě lákají provazy, roubík, bezmocnost - napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 19:57
Cz17ik
Cz17ik (32)
#45606
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Kolín a okolí?
Najdu zde starší ženu?
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 19:56
nagato
nagato (21)
#45605
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Žádost o přijetí
Zdravím, rád bych zde našel dominantní ženu, která by se mě ujala a vychovala si mě. Zkušenosti mám a rád bych se i já dočkal konečně svého obojku. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 18:54
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku - dlouhodobě
jsem ženatý - pokud s tím máš problém, nepiš - hledám subinku na spoustu zajímavých hrátek, které mi doma chybí. Měl jsem subinku tři roky, ale vdala se a já se nemám o koho starat. Pokud Ti taky něco chybí, tak napiš. Mám spoustu zkušeností, mám i základní pomůcky a hlavně velkou chuť zase vychovávat a vést subinku. Žijeme jen jednou ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 16:01
krak
krak (56)
#45601
Switch muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu
Hledám BDSM pozitivní kamarádku
Hledám dom nebo switch štíhlou sympatickou kamarádku na občasná setkávání, hezké povídání a milování okořeněné bdsm. Nabízím a očekávám úroveň, fantazii, spolehlivost, diskrétnost, 100% zdraví.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 14:56
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám sub hračku milenku
Na odpolední lumpárny cestou ze školy/práce. Sub, co se nebojí pout, provázku nebo řetízku. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 14:51