Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
domcza
domcza (58)
#44698
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
naděje umírá poslední
naděje umírá poslední Nechci promarnit život stálým hledáním. Najdu zde štíhlou submisivní partnerku, hledající vážný trvalý vztah? Chci mít vedle sebe šťastnou a spokojenou partnerku, nejlépe nekuřačku.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2018 11:30
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivně založenou ženu z Prahy / okolí
Po náročné práci hledám náročný odpočinek :). Někoho s kým se dá zajít do kina, do baru, zasportovat, ale také hrát v soukromí. Někoho kdo touží dostat sem tam na holou, hodně být svazována, hodně zneužívána .. ale také hodně mazlena. Dělám si co chci a kdy chci - nemám scénáře. Takže někdy se budeme jen dívat v posteli na film, někdy tě svléknu hned za dveřmi, svážu a ojedu ještě na schodech :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2018 11:16
Caine
Caine (30)
#44695
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Vztah
Ahoj, tak jsem se dnes rozhodl, že tě oslovím. Hledám již partnerku do života, ne že bys nemohla napsat jen za účelem schůzek, ale vážnému vztahu už dám přednost. Proč zde, asi protože sem občas také zajdu, třeba pokecat a tak pokud jsi tu taky, tak už máme jednu věc společnou ) Jinak pracuji s lidmi, mám rád zábavu, rád sportuju, čtu, zajdu do kina, cestuju,.... ) Je toho hodně... No, a protože jsme zde, tak tě asi zajímá i něco z mého intimního života. Jsem dominantní, ale žádné tvrdé praktiky, rád zkouším nové věci, hry, hlavně ne nudu ) No a co bych chtěl od tebe? Vyřešenou minulost, úroveň, úsměv potěší, mít už rozum a brát věci s nadhledem. Jak jsem psal výše, nebráním se jen schůzkám, ale pokud už také hledáš vážný vztah, tak máš přednost. Jinak pěkný den a zbytek si řekneme, to nic nestojí ) P.S. Fotku zde nemám, ale rád pošlou...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 22:18
Ray36
Ray36 (34)
#44694
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Nožky
Hledám hezkou, drzou ženu v podpatcich, která nabídne své nožky k políbení.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 21:06
Tharr
Tharr (32)
#44693
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Je mi 32 let, jsem svobodný dominant bez závazků. Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu která touží aby jí byl nasazen obojek, slečnu která chce aby ji muž ovládal a ona mu mohla sloužit jak jen nejlépe dokáže, Slečnu která hledá pocit bezpečí, chce se mu odevzdat tělem i duší a být jen jeho. K subince nejsem jen přísný, ale i jí pohladím a může se u mě schoulit v náručí. Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 20:27
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Hledám paní
Já 30 sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 19:43
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Protože mě vždycky velmi vzrušovaly netradiční sexuální praktiky, obecně označované jako BDSM, rozhodl jsem se pro hledání vhodné partnerky zvolit tuto netradiční cestu. Není to sice ideální, ale zřejmě je to jediné východisko, neboť málokterá dívka svoji submisitu dává veřejně najevo. Hledám milou, přítulnou, ale při tom velmi perverzní, přirozeně submisivní dívku ve věku do 38 let, kterou vzrušuje ponižování a je obdařena masochistickými sklony. Chci "holčičku", která mi bude říkat "Pane", ochotně plnit moje příkazy a pro Pána leccos vydrží. BDSM rozhodně není jen o sexu, přesto k tomu však sex neodmyslitelně patří, proto uvítám nadstandardně kladný vztah k sexu. Na Tvých zkušenostech v BDSM nezáleží, jde o to, co cítíš uvnitř ve svém srdci, o to, aby Ti tyto praktiky byly blízké a dokázala jsi se mi zcela odevzdat. Samozřejmostí je 100% zdraví. Preferuji dlouhodobější vztah, ale případně se můžeme domluvit i na jednorázové akci. Co se týče jednotlivých praktik, tak se nebráním ničemu, od výprasku Tvého zadečku, přes svazování, ponižování, vosk, fisting až po různé drsnější praktiky. Všechno záleží na domluvě, vždy je nezbytný Tvůj souhlas.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 12:18
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Strapon
Hledám aspoň trochu pěknou holku/ženu na akce s připínákem. Nejlíp z Prahy nebo okolí. Napište, kdy a kde dáme "spicha".
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 19:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám masochistku jakéhokoli věku, která ví co chce. Napiš a uvidíme.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 14:53
Waffik
Waffik (36)
#44683
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Spank a fingering
Hledám dívku či ženu na spank a prstění. Věřím že najdu
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2018 07:48
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Kamarádka —>Partnerka
Ahoj. Hledám tady kamarádku na dlouhodobější vztah. Ale mnohem raději bych tady našel vážný vztah, který bysme spolu budovali a posouvali dál. To, že to bez vzájemné důvěry, tolerance, respektu a podpory nepůjde, je asi jasné nám oběma. Rád bych našel parťačku, která by ráda rodinný život, okořeněný realizací našich společných bdsm představ. Některým z vás jsem už napsal, ale většinou bez reakce. Ale je možné, že jsem zrovna tebe přehlédnul. Tebe - také komunikativní (nebude ti dělat problém vyměnit si fotky, kontakt a potkat se osobně?, spisovatelku nehledám), bezdětnou, nekuřačku, zajištěnou, zaměstnanou, na úrovni, která se třeba také snaží o zdravější životní styl. Tak najdi odvahu a zkus se třeba ozvat i ty.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2018 23:56
sdesr
sdesr (33)
#44681
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Hledam
Fajn kamaradku-milenku na bdsm hratky. Doma me uz vanilkovy vztah nudi. Ve vsech ostatnich smerech jsem spokojeny, menit nechci. Pokud jsi na tom podobne, ozvi se ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2018 23:33
Borow
Borow (40)
#44680
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Trochu zvrhlou:)
Najdu ženu, dívku, která by chtěla hodně experimentovat a zkusit téměř vše...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2018 22:16
DomG
DomG (32)
#44679
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladou subinku
Hledám mladou, klidně nezkušenou, submisivni holku z Prahy a okolí k občasným schuzkam v mučírně. Pokud tě to zaujalo, ozvi se.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2018 18:33
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Hledám rozumnou submisivní ženu
Rád bych našel submisivní kamarádku na objevování všeho nového a plnění představ a fantazií. Bez extrémů a s rozumem. Se slušnou postavou a vzhledem - totéž nabízím i já. Popovídáme, zajdeme na kafe a uvidíme?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2018 09:49