Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsi zlobivá a drzá? Potřebuješ pravidelnou výchovu ve stylu Domestic discipline, nebo tě výprask vzrušuje tak, že si nemůžeš pomoct a zlobíš jen proto, aby sis zasloužila být ohnutá přes koleno a dostala důkladně na holou? Neboj se mi napsat - rozumný přístup a nezávazné setkání v klidu někde u kafe je samozřejmostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2019 21:29
HiL
HiL (35)
#45281
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Nebezpečí a hra
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a hravě drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.12.2018 21:31
FRANKI
FRANKI (41)
#48777
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hlám slečnu na hrátky a cestování
ahoj, jsem tu nově a rád bych našel slečnu na hrátky a poznávání BDSM (zkušeností mám už mnoho, tak mohu být i Tvuj učitel). Rád bych ale také kdybys cestovala nebo občas zašla do divadla či koncert. Můžeme začít pozvolna a třeba dospějeme k něčemu významnějšímu. Nebo si "jen tak" budeme užívat života.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2019 10:14
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Switch muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
chci být zneužíván
Chci zažít zneužití od ženy nebo i skupiny žen (2-4). Ideálně pokud jsi baculka, není podmínkou, jsi dominantní a nebojíš se tvrdších praktik. Perverzní přístup, facesitting,.... Určitě však ne ballbusting a praktiky zanechávající stopy násilí. Já VŠ 181/82/43. Tvůj věk není rozhodující. Rozhodují sympatie a 100% zdraví a čistota.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2019 19:59
erhu11
erhu11 (49)
#48799
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo Switch partnerku
Hledám dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu, která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu, která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Ženu která ocení submisivitu partnera v soukromí, její nezkušenost v tomto ohledu vůbec nevadí. Jsem muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu, která ocení muže který zvládne její dominanci, společenské uplatnění. Hledám partnerský vztah, rafinovanost, úroveň...komerční nabídky mě nezajímají. Jsem nezadaný s vyřešenou minulostí. Rád poznám i ženu která nemá zkušenosti ale ráda by takový vztah vybudovala.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2019 08:08
ligh
ligh (38)
#48797
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Holčička pro tatínka
Nikdy bych nevěřil, že někdy budu psát tento inzerát, ale asi se ve mně probouzí v poslední době nějaký tatínkovský syndrom a líbí se myšlenka DDlg. BDSM se mi líbí už od chvíle, kdy jsem zjistil, že se mi něco líbí :)) Nejprve to bylo svázání pak výprasky. Sub holka pro mě nikdy nebyla čubka a nedokázal jsem ji nikdy takto říct, byl to malý poklad, někdo kdo svěří svoje tělo do cizích ruk. Někdo kdo mi maximálně důvěřuje a toto vše se právě nyní přerodilo DDlg a já hledám svoji holčičku. Nenabízím partnerský vztah, mám svoji rodinu. Možná bych si na začátek chtěl jen povídat a poznat se. Moje představa je velmi podobná holce z filmu Lolita. Mladá, krásná, zlobivá a provokativní. Přesto ta, která ráda uteče se schoulit na klín pro pohlazení nebo si nechat utřít slzičky. Nevím jestli jsem se nyní jen nevykecal, ale pokud jsi se v mém vykecání našla budu rád, když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 23:14
subi76
subi76 (43)
#48796
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Dobrý večer. Těžko říct jestli zrovna tady najdu koho hledám, ale mám celkem jasnou představu co chci, tak proč to nezkusit. Rád bych našel dominantní ženu s vyřešenou minulostí, která se raději dívá dopředu než aby se ohlížela zpátky, která věří, že budoucnost není daná nějakým osudem, ale že ji máme ve svých rukou a která nehledá jen chvilkový románek. Optimistku, která tu příslovečnou sklenici vidí raději poloplnou než poloprázdnou a dokáže se radovat i z maličkostí. Je mi 43 let, takže přiměřeného věku z Olomoucka i když to není podmínka. Budu se těšit a snad najdu.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 22:44
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Znova a zase
Tak už zase hledám. Něco o mně opět. Trvalý bydliště mám v Rakousích, což znamená, jak taky jinak, auto, video, byt družstevní a peněz jako šlupek :-)) V Praze jsem ale v jednom kuse, takže bys odtamtud měla být taky. Fotky mám v profilu. Typ nemám, ale musíš se mi líbit. Já mám 197 cm, ani tlustých ani hubených 105kg. Měl jsem i 90, i 125. Hledám na vážno královnu se kterou se kterou se sneseme, abych moh být král.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 22:37
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Žena z Prahy
co chce(nebo umí) mít hlavní slovo ve vztahu, ráda vztah, když je po jejím a nebojí se prosadit si svou? Má ráda, když je partner poslušně snaživý, a má ráda, nebo přímo vyžaduje obrácené role, kdy "partnerka" poroučí a "partner" poslouchá? Máte ráda vztah plně pod Vaším dozorem, nebo takový "obrácený" vztah chcete mít? Hledám absolutní nadvládu...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 20:13
Mark33
Mark33 (42)
#48791
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Fist, piss, gyno hrátky...
Líbí se Ti fist nebo to chceš jen zkusit? Prstění, prohmatávání kundičky, dráždění poštěváčku, zasouvání prstů hluboko dovnitř, dráždění bodu G... chceš zkusit jaké to je a prožít nezapomenutelný orgasmus? Ráda děláš před mužem piss, nebo Tě to také láká zkusit, jaké to je když se na Tebe při tom dívá? Pokud ano, nestyď se a ozvi se. Jsem vysoký, štíhlý sympaťák, s bohatými zkušenostmi, vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 11:35
P.J
P.J (47)
#48790
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se
Rád bych se seznámil se subinkou co má ráda výprasky, nejlépe trvalí vztah
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 08:53
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Jsem stydlivý, 25-letý, štíhlý kluk a hledám ženu která by mi byla na veřejnosti zcela rovnocennou partnerkou, kdežto za zavřenými dveřmi by tvrdě a nesmlouvavě vládla a vyžívala se v mém mučení, ponižování a nechala se ode mně opečovávat. Já osobně vzhled ani věk neposuzuji, ale mám slabost pro baculky.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 08:05
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Subina
Tak opět po letech jsem zde....ozve se mi submisivní žena cca. do 50 let, která touží si splnit svoje sny i lehce perverzní a masochistické touhy? Můžeš být i nezkušená začátečnice, respektuji tvoje přání a dá se začít třeba po mailu.....více viz. dotazník.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.12.2019 14:02
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Někdo pro mě?
Zdravím Vás :) Nejprve všem přeji krásné středeční ráno :) Jsem Petr a je mi zanedlouho 23let. Jsem hodně submisivni, avšak nezkušený.... Se svými 180cm a 63kg mám drobnou postavu. Rád bych zde našel slečnu či ženu na psaní si, pravidelné či jednorázové akce. Vše záleží na domluvě ;) Budu rád když se někdo ozve... S pokorou Petr
nový od tvého posledního přihlášení - 11.12.2019 08:47
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Hledam ženu, kterou můžu lízat nekonečně dlouho a hlavě zadeček.jsem submisivní optimista z Moravy.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2019 23:10
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Subinku pro...
dom chlapa. Mám dost specifické chápání bdsm, pokud stejně jako já věříš, že je to v prvé řadě o psychické rovině, vzájemném napojení d a s jedince, tak bychom to kafe dát mohli:-) Prosím plus mínus podobného věku, Praha či střední Čechy ideál.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2019 21:28
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám svou Paní
Hledám reálnou službu u dominantní a perverzní Paní jako poslušný otrok a živé WC. Nemám žádné požadavky na věk, postavu ani vzhled či barvu pleti. Rád posloužím mladé studence stejně jako perverzní ženě důchodového věku. Důležitá je jen chuť něchat se rozmazlovat a plnit má ústa obsahem Vašich střev Já sub 43/170/95 se zkušenostmi. V ideálním případě uvítám D/s vztah se soužitím. Praha a stř.Čechy (benešovsko) výhodou
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2019 21:02
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Vážný vztah na úrovni
Hledám přirozeně dominantní ženu, která miluje spandex. Ráda provokuješ tělem pevně obepnutém v legínách, latexu, či umělé kůži? Víš už, co od muže vyžaduješ a umíš toho dosáhnout? Hledáš charismatického partnera, ke kterému můžeš vzhlížet, ale v soukromí Ti bude po vůli? Plnit ti perverzní přání a dbát na tvé pravidelné uspokojení? Jsem pro vzájemnou diskuzi, ale život je snazší, když rozhoduje jen jeden. Jenže občas neudržím disciplínu a mívám tendence rozhodovat sám. A potom potřebuju napomenout rákoskou.. Ideálně nekuřačku, SŠ, VŠ. Jsem nekuřák, abstinent z Ústí. Severní Čechy, nebo okolí Prahy výhodou, vše je na domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2019 16:25