Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsi zlobivá a drzá? Potřebuješ pravidelnou výchovu ve stylu Domestic discipline, nebo tě výprask vzrušuje tak, že si nemůžeš pomoct a zlobíš jen proto, aby sis zasloužila být ohnutá přes koleno a dostat vařečkou na holou? Neboj se mi napsat - rozumný přístup a nezávazné setkání v klidu někde u kafe je samozřejmostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2019 00:14
M74
M74 (45)
#48239
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
hledám ženu, která chce cuckold vztah se submisivním mužem
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 11:28
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
D/s vztah
Ahoj, je mi 33, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější slečnu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou a zároveň splní co jí na očích uvidí. Slečnu, která je hravá, sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona královnou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:52
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledám
subinu pro reál, zázemí mám
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:39
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Seznámení...
Hledám dívku z Prahy či okolí,někoho normálního kdo nežije BDSM životem ale je to jen zpestření všedního dne. Pokud si budeš chtít zajít na kafe a popovídat si, budu rád když se ozveš, nebráním se ani vážnějším vztahům později.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:03
DKam
DKam (40)
#48231
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
hledám životní partnerku
Rád bych našel switch nebo dominantní partnerku na společnou cestu životem
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 19:25
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Net lekce
Jsem 46letý dominant s praxí a v současné době hledám submisivní ženu/dívku na vedení po netu. Na jejím věku a vzhledu mě nezáleží. Důležitá je pro mne chuť posouvat své hranice, diskrétní dokumentace a masochistické sklony. Poslušnost, ponížení, bolest. Více se dozvíš pokud se rozhodneš na tento inzerát zareagovat. M.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 15:32
Krull
Krull (42)
#48228
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Obcasna hra
Hledam subinku, klidne nezkusenou zacatecnici, co si to chce jenom vyzkouset a zjistit, co to obnasi a zda je to opravdu to, co hleda. Nehledam dlouhodoby vztah a ani kazdodenni aktivity. Hledam obcasny ulet z kazdodenni reality do neceho, co je trochu tajemne, trochu zakazane a kazdopadne velmi vzrusujici.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 10:54
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Sub
Je mi 40 a už pár roků vnímám svoje dominantní sklony. Férový, spolehlivý, vtipný, snad i nějaké charisma mám a nevypadám jako bezdomovec. Taky promiskuita mi nic neříká a nehledám náhodné sexuállní zážitky, drogy neberu a zdraví na prvním místě. Rád bych poznal fajn subinku, které by nevadilo, že mám svůj neměnný vanilkový život, ve kterém jsou i děti. Můžu nabídnout sektávání dle domluvy a občas i třeba volnější víkendy. Ohledně mého dominantního já, nejsem typický sadista (bezhlavě mlátit mě nebaví), ale baví mě hrátky se subinkou a mám rád vše dle mé fantazie. V případě nutnosti jsou i fyzické tresty. Osobní setkání napoví víc. Takhle to prostě je (lepší než lhát). M.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 10:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Praha, Mělník, Neratovice...
Hledám submisivní slečnu či ženu na pravidelné schůzky, které budou plně v mé režii. Na mém profilu najdeš základní info o mně, více se dozvíš když mi napíšeš. P.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2019 23:16
Freyr
Freyr (28)
#48224
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Sluha pro Paní
Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) nejlépe z Brna a okolí (ale nebráním se poznat lidi z celé ČR), která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který nevyžaduje BDSM praktiky, ale velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit své paní a plnit její přání, obsluhovat ji. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Mám už zkušenost jako úklidový otrok, nevadí mi fyzická práce. Jsem lehký masochista, tělesné tresty pro mě nejsou problém. Ale trestat mě nebude třeba, neboť spokojenost mé paní je pro mě vším a zadané úkoly a příkazy plním. Ale tresty jen pro pobavení paní mi nevadí. Hledám pouze ženu, která je přirozeně dominantní a podřízenost muže ji baví a vzrušuje a zároveň má inteligenci a schopnost vcítění se do submisivního protějšku, dovede odhadnout jeho hranice a opatrně je posouvat a rozumí pojmu diskrétnost. Za to se paní dovedu naprosto oddat. Typ vztahu je na Vás, rád budu sloužit jako příležitostný sluha na pár hodin na úklid, zajišťovat kompletní servis na víkend, případně neodmítám i trvalejší či partnerský D/s vztah. Vzhledově jsem vysoký, průměrně hezký, štíhlý a fyzicky zdatný. Inzerát myslím naprosto vážně, na reál jsem zvyklý, na schůzku jsem schopný se dostavit. Upozorňuji radši předem, že nejsem submisivní ke každému, a zejména ne k tomu, koho znám jen na netu. Dokud se nepoznáme, nebudu vystupovat submisivně.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2019 13:05
evra1
evra1 (49)
#48222
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
hledám
ženu, TV, submisivní, až masochistickou. Jsem VŠ, zajištěný sportovní postavy hledám na nepravidelná setkávání ženu, TV s preferencí ve výprascích, podvazování, výsleších a obsluze svého Pána.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 22:54
Keagan
Keagan (25)
#48219
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Těžko říct jestli jsem já příliš náročný, nebo jestli je problém jinde. Ale věřím, že toho nechci po ženě tak moc, co hledám sám samozřejmě také nabízím. A co, že to hledám? Emočně vyzrálou, profesně spokojenou a samostatnou ženu, která ví co je úcta, respekt, pochopení a rozumí tomu, že vztah se buduje, a nevznikne ze dne na den. Hledám ženu pro, kterou není BDSM hlavní priorita ve vztahu, ale jeho zpestření založeném na vzájemné důvěře, která právě vzniká z respektu a pochopení toho druhého, jeho potřeb a všeho za tím. Ženu, která bude mít ráda zvířata, protože sám vlastním dva psy. Takovou, která se o sebe hezky stará, je voňavá, upravená, ví co se sluší a patří a ráda by v budoucnu založila rodinu. Pokud tě můj inzerát oslovil, nepříjdou ti mé nároky příliš velké, a jsi ve věkovém rozmězí 21-32 let, tak se ozvi do vzkazů, se svou civilní fotkou. Zn:Gentlemanství je stále v módě.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 19:45
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu
Mám VŠ vzdělání, v kariéře se mi docela daří, přesto cítím v životě prázdno. Jsem přirozeně submisivní a hledám ženu z Brna, která by mi dala řád a ujala se mé výchovy. V D/s mi jde hlavně o psychickou stránku a péči o paní. Finanční otroctví nehledám.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 14:35
bt.p
bt.p (32)
#48216
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nemusí jít jen o sex...
Hledám rozumnou normalní subinku na velmi delikátní experimenty s provazem a páskem ;) Vše je na vzájemné dohodě.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 13:58
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Shibari - modelka
Ahoj, hledám k sobě modelku pro pravidelné vázání v Brně, jak na srazech, tak i soukromě. Zkušenosti mám. Preferuju nejdříve schůzku, abychom se poznali. Rád se domluvím.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 10:02