Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám hravou, masochistickou subinku s odvahou užívat si mých pestrých perverzních nápadů. Jsem zodpovědný dominant s kterým se budeš cítit dobře v soukromí i ve společnosti. Nabízím zázemí a pevnou ruku, která umí potrestat i pohladit. Se mnou si můžeš dovolit cítit se jako malá hodná holčička, u které se nebude tolerovat žádné zlobení. Již se těším, až Tě poznám - tak se neboj napsat. Další info nalezneš na mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.9.2021 21:04
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Začátečnice i pokročilá
Zvu tímto submisivní slečnu nebo mladou paní k započetí naší komunikace zde na internetu. Napiš, představ se mi. Jsem zkušenější Pán z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2021 23:30
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
Podvaz
Podvaz (49)
#53962
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Vosk
Hledám sympatickou ženu která má ráda hrátky s voskem. Nemusíš být krásná,ale spíš nakloněna všemu co tě láká.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2021 07:59
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Vztah
Zdravím všechny přítomné ženy:) Chtěl bych zkusit touhle cestou najít přítelkyni. Jsem 28letý submisivní kluk, kterému vždy vyhořel vztah na BDŞM. Najde se zde slečna či žena s kladným vztahem k Bdsm? Nejlépe když by jsi byla dominantní ale není to nutné. Můžeš být i switch, hlavně když budeš mít zájem a chuť občas něco provést :) Na věku zase tolik nezáleží, takže když budeš mít o nějaký ten rok méně nebo více, tak mi to nevadí. Budu rád když se ozveš
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2021 21:33
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám Paní která preferuje dog a pony, ale samozřejmě záleží pouze na Paní a jejím uvážení co uzná za vhodné jak si mne vycvičit, dle jejích představ k jejímu pohodlí, potěšení a zábavě.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2021 11:40
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominu na zasvěcení do světa BDSM.
Hledám zkušenou slečnu, která se stane mou paní a ukáže mi spousty praktik. Jsem otevřený všemu. Pokud mi to můžeš splnit, ozvi se mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2021 07:20
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
vážené seznámení a partnerský vztah
39letý VŠ rád pozná chytrou a vzdělanou holku do pohody i nepohody, v intimnostech submisivní a lehce masochistickou, na jinak rovnocenný a trvalý partnerský vztah. Ráda bys vyrazila na výlet autem, vlakem i pěšky? Na folkový koncert? Nebo strávila společný večer domácí pohodou u vína, povídání a třeba deskové hry? Budu se těšit, že se ozveš! Nejlépe Praha-západ, resp. Střední, Jižní Čechy.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 21:21
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám... jednu, co ráda bolest, utrpení a ráda by zkusila, kam až se dá zajít;-) Jsem celkem extrémista, tak pokud Tě takové věci zajímají, jistě již odpovídáš:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 20:46
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ženu s krásnou optimistickou duší a pragmatickým mozkem
Hledám ženu ve věku 30-40let. Ženu co ví co chce a hlavně ví s kým to chce. Ženu, která je žensky krásná a ocení muže libujícího si v kultuře, historii a dobrém vínu. Požitkářku a optimistu!!! Jsem gentleman s nadhledem, který už si něco zažil, ale mnohem víc by toho ještě zažít chtěl. Kultivovaný byznysmen, co se umí pohybovat ve společnosti, ale i s dostatečnou chutí pro neotřelou noční zábavu. Spíše introvert, ale o to větší snílek a fantasta. Hledám kamarádku, společnici, pro vzájemné obohacení vším, co nám přijde pěkné od sexu a bdsm až po procházky městem. Můžeme cokoliv, co chceme!!!! Otázka je, čeho se opovážíme .
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 20:17
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Hledám právě tebe...
Tebe, která ví, že je ženou submisivní. Ženou, která se raději seznámí reálně než aby psala "milion" zpráv. Ženou, která ráda objevuje a zkouší nové věci. Ženou, které potřebuje mít svého pána. Žijeme jen jednou, tak proč stále čekat na to, co nás láká?!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 16:23
115A
115A (40)
#53948
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
BDSM
Dominantní muž hledá submisivní ženu na BDSM- elektro lekce.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 10:53
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Chybí mi trvalý vztah se ženou, která o sobě ví, že je submisivní. Hledejme vzájemné souznění. Napiš mi pár slov o sobě. Poznejme se a postupně vytvořme trvalý Ds vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 10:41
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najdeš se?
Poptávám touto cestou "obyčejnou" holku, která si je dostatečně vědoma, co za komunitu se na těchto stránkách shlukuje a je tudíž otevřena komunikaci i činům, které to s sebou nese. Je mi jasné, že nemusí nastat dokonalá shoda v tom, co máme rádi. V tomto ohledu je však prostor pro nastavení pravidel. Dalším bodem je jistě vzájemné fungování. Jsem otevřený snad všem druhům. Pokud půjde pouze soukromé setkávání v rámci lekce/hrátek, tak mi nezáleží na tom, jak moc aktivní jsi v běžném životě. Avšak v případě, že bychom měli do budoucna tvořit mimo lekce/hrátky i plnohodnotný pár, tak se situace mění. V souvislosti s hrátkami pro mě určitě nehraje sex první housle. Proti zasloužilým čtenářkám nic nemám, avšak nesmí být vazba na něco ke čtení na úkor našeho fungování, ať už se mezi námi bude jednat o jakoukoliv formu. Přece jenom si sám čas od času také něco přečtu. Soukromí dovedu zajistit, ale i tak budu rád, když budeš mít své možnosti. Zbytek informací v rámci mého profilu. Inzerát platný do smazání.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 10:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Výpraskové schůzky
Hledám někoho na tvrdší výprasky. Rákosky, bičík, důtky i zkušenosti mám z obou stran. Do kolika ran společně napočítáme?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2021 04:26
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Hledám Sub nebo switch ženu
Ahoj, čau :) Hledám ženu se stejným Fetishem, úchylkou jako já. Věk do 28 let Miluju hrátky s igelitem, šedou lepící páskou... Samozřejmě, že nesmí chybět latex, PVC, svazování, Umlčování,oblepovaní, balení do igelitoveho pytle, facesitting, breathplay... Viz. Chat.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2021 23:02
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Spolehlivý sub hledá svoji dominu pro život
Jsem spolehlivý a atraktivní chlap, solidní, úspěšný podnikatel, velmi dobře zabezpečený, sportovec (běh, plavání, kolo). V soukromí ve své povaze velmi submisivní a oddaný. Hledám dominantní partnerku, která uvítá možnost vlastnit reprezentativního muže a on bude jejím oddaným subem. Toužím po dlouhodobém vztahu. Mám zkušenosti s BDSM vztahem. S tou pravou dominantní Majitelkou je možné se mnou dosáhnout skvělého otroctví, dokáži se zcela podřídit vůli svého dominantního protějšku.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2021 22:40
pet232
pet232 (49)
#53941
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Snad sympatický "gentleman" středního věku, v případě vhodného protějšku až oddaný a poslušný by rád poznal právě ten vhodný protějšek :) Mám rád aktivní způsob života, sport, cestování, výlety... ale také výprasky, výchovu a ženskou dominanci. Rád bych tu potkal kamarádku, později třeba přítelkyni nebo i Dámu na vztah, kde role jsou jasně vymezeny.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2021 22:18