Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
davey
davey (49)
#42772
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
dom nebo switch partnerku
Rád bych našel dominantní nebo switch partnerku pro reálný vztah. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí prostě potřebuje něco jiného než vanilku. Hledám tu po které toužím. Ženu která hledá nejen povyražení ale muže pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit do přírody, do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, muže který není pasivní a umí převzít iniciativu a být i "normálním" partnerem....
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2018 10:43
Submisivní muž z Vysočiny hledá dominantní ženu
občasnou/pravidelnou nemravnou zábavu
Jsem normální chlap, který si to prostě někdy udělá sám. Pokud mám ale na sebe víc času, oholím si ho a udělám několikrát po sobě klystýr. Podvážu si koule, a dělám si to do prdelky umělákem. Pokud mám opravdu chuť, cévkuju si ztopořený penis. Je to opravdu vzrušující zasunout hadičku až ke svěrači, kterým pak s lehkou bolestí pronikne a nechá vyprázdnit obsah. Mnohem více by mě však vzrušovalo, být v "péči" ženy, kterou by bavilo, na mě takovéhle pokusy dělat. Nehledám žádnou sadistku. Rád ale poznám nemravu, které by se líbilo se na mě dívat, pomáhat mi, nebo si mě chtěla třeba i svázat a "mučit" mě podle svých představ. Mít mě na vodítku za podvázané koule, dát mi na zadek rákoskou, nebo mě ojet "připínákem" . . ale podle fantazie lze určitě i víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2018 07:17
Canada
Canada (43)
#42769
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
BDSM - pro radost
Hledám na liberecku subinku, která chce být ve vztahu ve kterém je BDSM součást životního stylu, ale dokáže také přepnout a jít do kina, divadla, na koncert nebo pěkný výlet
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2018 22:26
Naxxen
Naxxen (33)
#42767
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Slušný, inteligentní nekuřák, bez závazků, dluhů a s vyřešenou minulostí, bohužel zatím bez zkušeností s BDSM, ale velkou fantazií a ještě větší chutí zkusit všechno co nás napadne hledá podobný protějšek. Nemám vyhraněný typ žen, blondýna nebo bruneta, štíhlá nebo oplácaná, drobná nebo vysoká, mladší nebo starší neni podstatný, každé sluší něco jinýho. Důležitý jsou pro mě sympatie, vzájemná přitažlivost a celkově si musíme sednout. Něco mi o sobě napiš, přilož fotku, ať vím s kým si píšu, vyměníme si pár vzkazů, zajdem spolu někam ven a co bude dál se uvidí.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2018 21:37
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Kdo ví, co bude...
Dobrý den, ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 31 a jsem z Prahy. Vysoký, sportovec. Jsem sub. Stále zkouším najít přirozeně dom ženu, ale zatím nemám štěstí, tak to zkouším i takto... Ze začátku asi spíše psaní a při vzájemném porozumění, kdo ví... Budu moc rád, když mi napíšete.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2018 20:21
PavelZ
PavelZ (29)
#42764
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu
Vztah
Jsem normální 29letý kluk a rád bych poznal holku na společné trávení času, výlety, turistika, atd. Mám rád přírodu, výlety na kole, plavání a dobré knihy. Možná to "normální kluk" jsem podcenil, protože musím přiznat, že se mi moc líbí, když je holka dominantní. Takže pokud by Tě lákalo mí kluka, gentlemana, s přirozenou úctou k ženám, třeba i zamčeného v pásu cudnosti :) (podle žen je to nesmírná výhoda:-)). Budu moc rád když se ozves.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2018 13:17
gift
gift (44)
#42759
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Net výcvik
Jsem 44letý dominant s praxí. Momentálně hledám subinu pouze na vedení po netu. Pokud si tedy na real netroufáš, nebo tě neláká, tak napiš. Na tvém věku a vzhledu nezáleží. Důležitá je chuť a odvaha stát se poslušnou subinkou. Více po tvé případné reakci M.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2018 22:32
Conor
Conor (35)
#42758
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Rád poznám faj holku
Ahoj, zkouším touhle cestou poznat hezkou a fajn holku se kterou přeskočí jiskra a bude z toho láska jako hrom:-)))Fakt;-) Jsem normální kluk, mam rád sport, kino, knížky i nic nedělání. Dávno vím, že to není o vzhledu,ale ty sympatie tam být musí, proto bych rád hned z kraje vyměnil fotku a uvidíme, třeba pak něco podnikneme. BDSM je pro mě fajn v soukromí, v posteli, jinak jsem uplně normální:-) Jsem dom, ale klidně zkusím i druhou stranu a hledám sub nebo switch, fantazii mam velikou! O mně je vše v dotazníku a na víc se ptej, rád odpovím. No, tak doufám, že najdu...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2018 21:33
Simet
Simet (53)
#42756
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Je pro tebe trest erotickou záležitostí?
Máš-li výprask na holou spojen s erotickým vzrušením, potom by určitě měl být zakončen vyvrcholením. Proto po trestu zůstaneš ve stejné poloze, jako při něm a já tě rukou zezadu uspokojím. Intenzitu výprasku si dohodneme, příp. vyzkoušíme. Můžeme to obohatit o tělesnou prohlídku, či jiné aktivity, které bys ráda, ale může to zůstat i jen tak. Napiš. Za zeptání přeci nic nedáš. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2018 10:54
brauf
brauf (38)
#42754
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Subinku pro život
Hledám submisivni a poslusnou ženu pro společný život. Já 40catnik sympatický. Život ve dvou.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2018 09:24
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám holku nejen na postelové hrátky
Hledám holku nejen na S/M hrátky - rád navážu kamarádský vstah s výhodami /parnerský. Budu rád, když bude mou parťačkou i na horách, jeskyních, lyžích či divoké vodě. Nepohrdnu ani kulturu - divadlem, filmem. V sexu jsem velmi hravý tror, který si dokáže s partnerkou hodiny hrát dokud ho sama neprosí, abych ji už udělal. Nejradši mám hrátky s provazy, erotic. hračkami a v přírodě.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.4.2018 00:17
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Máš téměř vše po čem toužíš? Přesto cítíš, že v hloubi duše se skrývá touha po něčem dalším, čeho se ti v běžném životě nedostává? Po něčem, co je tvou součástí ale bojíš se o to říci protože znáš dopředu odmítavou odpověď, případně nejsi schopna se tomu oddat a prožívat s někým s kým řešíš problémy všedního dne? Touha, která doutná s postupem času stále víc a víc? Touha konečně prožít slast, kterou přináší bolest, znehybnění, ponížení, trýznění? Nabízím po čem toužíš, útěk z reality, zkušenost, "ohleduplnost", pochopení, emoce, slast, i rozumný přístup... 187/85/40
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2018 20:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Prijmu subinku
Prijmu subinku k pravidelnym schuzkam. Nejlepe s vyplnenym dotaznikem. Vzkaz nebo po mailu domluvime podrobnosti
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2018 20:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám hračku
Na odpolední lumpárny cestou ze školy/práce. Sub, co se nebojí pout, provázku nebo řetízku. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2018 15:59
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Polovážné seznámení
Ahoj, jsem pětadvacetiletý pracující student PhD, nekuřák, se zájmem o umění a kreativní činnost obecně (klavír, 3D grafika, kreslení, fotografie). Rád se učím nové věci, hlavně jazyky a miluji přírodu, v níž rád trávím čas jako introvert raději než v ruchu města. Rád bych se seznámil se slečnou, která je milá (což nemusí být... za jistých okolností) inteligentní a ráda tráví svůj čas aktivně a se kterou bychom tý aktivity sdíleli. Co se týče BDSM, jsem tím zatím nepolíbený. Více mne láká submisivní role a praktiky, co k ní patří, ale nechci stavět BDSM nad normální mezilidský vztah. Budu se těšit na Vaše odpovědi, slečny. Sejdeme se u čaje a pak se uvidí, jestli z toho něco může být. :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2018 11:57