Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
Rodney
Rodney (25)
#45904
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledání unikátní formy života
Milé čtenářky, milí čtenáři. Bohužel jste měli tolik smůly, že Váš zrak spočinul na tomto inzerátu, a tak zřejmě nenávratně ztratíte pár sekund svého života. :D Přesto bych vám rád popřál dobré ráno/odpoledne/večer, v závislosti na tom, kdy si toto čtete. (Pokud pocházíte z jiné planety a kvůli jinému měření času rozdělujete den na jiná časová údobí, přeji vám dobré podráno, ráno, pododpoledne, odpoledne, nadodpoledne, podvečer, večer, nadvečer nebo cokoliv tak, abych neurazil Vaše kulturní zvyklosti a návyky.) Nuže tolik na úvod. Nyní si dovolím přejít k důvodu, proč tento odstavec vystavuji na obdiv veřejnosti. Ne tedy, že by Vám to asi ještě nedošlo, ale rád bych prostřednictvím této stránky nalezl unikátní formu života, která se v přírodě vyskytuje jen velice zřídka (nebo se velice dobře schovává). Konkrétněji mluvím o milé sub kamarádce, která by si ráda dopisovala, později se možná setkala a kdyby ani pak neutekla, kdo ví, jak by to pokračovalo. Pro vyjasnění ale předem upozorňuji (Píši předem a dávám to na konec inzerátu... haha. To je fígl co?), že je potřeba, abychom s danou osobou zvládali hovořit stejným jazykem (Normálním, ne touhle hatmatilkou, kterou píši. :D) a tudíž si rozuměli. V žádném případě nehledám nic jednorázového. Více informací o mě lze nalézt na mém profilu. Děkuji tedy všem za přečtení a ač pravděpodobně nebudeš ta osoba, kterou hledám, přeji ti mnoho štěstí do života!
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2019 15:25
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Bude líp
Sympatický "doktor" s prostory, pomůckami i zkušenostmi hledá poslušnou ženu, která by chtěla podstoupit lekci s BDSM tématikou. Ať už nějakou formu prohlídky, nebo výchovy ve škole. Nejdříve ale zvu na oběd, či kávu se zákuskem . Přeji pěkný den.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.7.2020 18:10
Freyr
Freyr (28)
#50600
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Sub hledá D/s vztah
Submisivní muž, 28 let, VŠ, z Brna s vlastním zázemím, hledá dominantní dámu (22 - 55 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako oddaného sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního sluhy, který nevyžaduje BDSM praktiky pro své uspokojení, naopak velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit své Paní a plnit její přání, obsluhovat ji tak, aby byla maximálně spokojena Ona. Protože to je pak pro mě to největší uspokojení. Jsem lehký masochista, tělesné tresty pro mě nejsou problém. Ale trestat mě nebude třeba, neboť spokojenost mé Paní je pro mě vším a zadané úkoly a příkazy plním. Ale tresty jen pro pobavení Paní mi samozřejmě nevadí. Hledám pouze ženu, která je přirozeně dominantní (nebo switch inklinující k dominanci) a podřízenost muže ji baví a vzrušuje a zároveň má inteligenci a schopnost vcítění se do protějšku, dovede odhadnout jeho hranice a opatrně je posouvat a rozumí pojmu diskrétnost. Za to se Paní dovedu naprosto oddat. Typ vztahu je na Vás, rád budu pro potřeby Paní sloužit jako příležitostný sluha na zavolání na úklid na pár hodin, sluha na masáže, nebo jen na výprask, ale nejvíc toužím po dlouhodobém partnerském vztahu s jasně nastavenými pravidly, která určuje ona a já budu dělat vše pro její potěchu. Inzerát myslím naprosto vážně, nejde o masturbační fantazii, na reál jsem zvyklý a na schůzku jsem schopný se dostavit.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.7.2020 15:09
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dobrý den, rád Vás poznám a něco se o Vás více dozvím. Jmenuji se Pavel, je mi 46let a bydlím v Praze. Pokusme se najít k sobě cestičku. Subinko, budu očekávat Vaši reakci.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.7.2020 11:02
Durin
Durin (38)
#50593
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Výprask v úředním stylu
Nabízím ženám možnost prožít návrat do časů, kdy byly běžné fyzické tresty. Možnost prožít na vlastní kůži scény, které znáš z filmů, knížek a snů. Vnímat svůj zrychený tep, když po výslechu uslyšíš rozsudek: výprask na holou zadnici! Cítit stud před cizím mužem, když se musíš odhalit, aby tě mohl zmrskat podle nařízení. Vše podle přesně daných úředních pravidel, diskrétně, bezpečně a bez sexu. Zaujalo tě to? Napiš si pro více informací!
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 18:24
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám
Ahoj, Moc rád bych potkal nezadanou, sympatickou slečnu co má ráda prádlo a je v intimní části života switch nebo dom. Jinak vážný vztah i běžný sex se vším všudy. Mezi mé záliby patří četba, počítače, sport - rekreačně, technologie, finance. Martin
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 17:48
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti...
... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 15:59
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se parťačka
Ahoj, dominantní, aktivní muž na úrovni, 35 let, vysoké, štíhlé až hubené postavy hledá submisivně založenou ženu/dívku, která ví co chce - jako parťačku na výlety, kulturu, sport, ale i na hraní a plnění fantazií, v ideálním případě na postupné rozvinutí partnerského vztahu, více či méně založeného na d/s. Věk a míry nerozhodují, sympatie a chemie ano. Pokud stojíš o partnera, který to má v hlavě srovnané a je na něj spolehnutí, ozvi se :)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 12:41
Trib
Trib (40)
#50588
Switch muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Úsměv či slzy
Jsi mladá a hledáš, kdo pochopí tvé pocity. Vyhledáváš bolest, líbí se ti bezmoc. Chceš být použita i se zavděčit. Sám toho moc nechci - chci tvé slzy i tvůj smích, celé tvé tělo.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 11:36
aayo
aayo (26)
#50586
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
holku do nepohody
Ahoj, hledám holku co se v intimních chvílích nebojí pořádně projevit. Takovou, která si bude umět užít mou úslužnost (masáže, lízání...), při sexu mi zvládne pořádně poškrábat záda a nebude se bát mě při hrátkách nakopat, či jinak mě povzbudit. Mimo ložnici jsem slušný, pracovitý kluk a i ona by měla být taková. Rozumná, pracovitá, pečlivá... no však to znáte. Budu rád za každou odpověď :) ... Jo a co se týče těch dotazníků, asi se vyvýjím, tak je neberte 2x vážně.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 11:06
Switch muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
nuda-pláž
Ahoj. Co se jen tak nezávazně seznámit a až bude hezky, vyrazit na nuda-pláž ? Napadlo mě zkusit najít nějakou kamarádku, jen tak = fajn popovídat, nic neočekávám, jen na pohodu ... společnost u vody.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2020 07:55
FREDik
FREDik (36)
#50584
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Trvalý vztah
Rád poznám v běžném životě úspěšnou a sebevědomou ženu, která hledá rovnocenného nepromiskuitního partnera pro trvalý vztah a v budoucnu i založení rodiny. Ženu vyznávající aktivní životní styl (hory, motorky, jachty, sport) a zároveň v posteli submisivní a perverzní služku, která podrží svému pánovi dle jeho představ. Budu rád za odpověď od ženy do 35 let a bez závazků.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2020 19:33
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Student BDSM
V BDSM mám malé zkušenosti (spanking), ale rád bych tento nedostatek napravil a naučil/zakusil něco nového z oblasti Fem-dom. Láká mě extrémní svazování nebo trampling nebo CBT nebo výcvik na zvíře nebo šikana při cvičení nebo water-bondage nebo přidušování nebo cokoliv jiného. Pokud je tu dominantní žena, která pro svoji oblíbenou praktiku nemá protějšek (nebo jich má málo), tak mi prosím napište a já se rád poučím. Jsem z Prahy, ale mohu přijet - SČ, Ústecko,... Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2020 17:09
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Vztah
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou. Hledám pouze vážný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2020 14:23
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pravidelné schůzky
Ahoj, najde se tu rozumná a sympatická submisivní slečna/žena, která si chce zpestřit léto? Hledám kamarádku na intimní i běžné schůzky, zkrátka abychom si rozuměli tak i tak. Schůzky možné v Praze, příp. okolí Mladé Boleslavi. Jsem vyšší, rozumný, gentlemanský typ, rád trápím, neubližuju. Na bdsm mě baví pocity, emoce, kontrola, trápení a posilování prožitků. I proto hledám pravidelné scházení, kvůli vzájemnému rozvoji. Víc o mě v dotazníku, zprávách, vše je na vzájemný domluvě :) Fajn chování je u mě samozřejmost, tak se mi neboj ozvat, vyměníme názory, fotky a probereme naše představy. Těším se :)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2020 10:25
Sahlo
Sahlo (24)
#50579
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Máš ráda někoho, kdo tě vede? Pak napiš!
Jsem celkem mladý, prý pohledný ale ne úplně hubený, spíš svalnatý muž, 24 let. Hledám holku, která by ráda šla na kafe/víno, prostě seznámení, buď můžeme být kamarádi a nebo kdo ví? Jsem přirozeně spíš dominantní, v sexu mi nezáleží ani na jedné roli, můžu být dom i sub.... Pokud máš zájem, napiš, rád tě uvidím
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2020 01:03