Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Lamza
Lamza (26)
#45874
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Střední a východní Čechy
Jsem vysoký, společenský, dlouhovlasý, upovídaný, silně slabozraký switch, co téměř vždy ví, co chce, a sháním nějakou, která by si se mnou rozuměla nejen v BDSM oblasti. Mám rád přírodu, hudbu, tanec, fantasy, četbu, psaní povídek nebo třeba zkoušení nových věcí. A zvídavé duše určitě najdou víc i ve zbytku profilu. Oblast od Prahy na východ - nejlépe v okolí kolínska, Hradce Králové nebo Pardubic. Fotky nezveřejňuji, ale po vzájemné dohodě...
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 16:38
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám
Hledám vhodnou partnerku a nebo milenku. Jsem erotoman a navíc dominantní a mám prý hledat raději zde, prý zde mám větší šanci najít co hledám. Tak uvidíme zda to něco zde přinese. PS: Mám rákosku a nebojím se jí použít ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 15:53
pan43
pan43 (48)
#45871
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Koho hledám? Ženu s darem submisivity, holčičku, zvířátko, a mírnou masochistku. Nehledám milenku, náhodnou akci, to opravdu ne, hledám ženu, co touží se svým mužem zestárnout a nestydět se jednou ohlédnout. více info v profilu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 11:54
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Kino
Vím, že tu moc žen ze Šumperska asi není ale kdyby přece, tak bych rád nějakou, co ráda Červeného trpaslíka. Celá první série bude v kině tak ať nejdu sám :). Je jedno jestli sub/dom.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 11:03
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/S subinku
Hledám submisivní ženu na lekce, výcvik nebo i D/S vztah. Jsem v d/s zkušený, nezadaný s vlastním zázemím, narozený ve znamení Štíra. Velmi komunikativní, s velkou fantazií, svoji subinku umím ochraňovat, být jí oporou, vést ji.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 20:25
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Footfetish, footjob
Jsem footfetišista a tak hledám prima holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný nožky. Nejlépe hodně unavený po celodenním chození. Samozřejmě bez narušení soukromí v azylu pro milence. Jsem muž v pohodě 46/180/75
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 12:53
erhu11
erhu11 (49)
#45865
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo sw partnerku
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 08:30
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám služku
Hledám otrokyni/služku na víkend. Pokud budeš poslušná, odměním Tě, jestli budeš zlobit, přijde potrestání. Budeš mi sloužit, starat se o mne, plnit přání a příkazy. Neboj se a napiš!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 20:52
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, sympatický, sportovní postavy, mladšího vzhledu se zálibou v latexu hledá tímto štíhlou dívku, ženu na přátelství a dlouhodobý vztah. Ozveš se?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 16:24
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám vážné seznámení
Přeji hezký den, rád bych touto cestou poznal paní, jenž se cítí stejně jako já osamocená, a touží po trvalejším vztahu. Samozřejmě ze začátku by bylo jen dopisování, po chvilce osobní setkání, a při vzájemných sympatií i vztah. Nemám žádné nároky na vzhled, srdce si vybírá samo. Abych se trochu představil, tak jsem obyčejný 20 let starý klučina,co miluje cestování a tvrdší romantiku, také vařím a jsem velmi pozorný. Budu se těšit na případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 15:58
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 11:26
Petru
Petru (42)
#45856
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledání spřízněné duše ...
Toto cestou hledám Dominantně založenou ženu, kterou oslovují D/s praktiky, netrpí předsudky, nedostatkem fantazie a ráda by poznala nezadaného 42 letého muže sympatického zevnějšku a vystupování, nehledající úlet. Vše je o vzájemných sympatiích, ne o věku a postavě. Ideálně do cca 100 km od F-M, ale ...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 21:51
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám subinku
Přišel jsem o svou vzácnou subinku (přítel jí na to přišel), takže hledám novou na pokud možno dlouhodobé, byť pouze občasné BDSM schůzky. Rád bych našel subinku, která touží být svému Pánovi oddána, chce být poslušnou a chce společně s ním hledat hranice svého vzrušení a realizovat s ním své sny a touhy. Pomoz mi, bez Tebe se z toho nedostanu . . .
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 20:58
Random
Random (26)
#45853
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Soukromé BDSM hrátky
Ahoj, Hledám partnerku na BDSM hrátky, buď na partnerský vztah, nebo jen kamarádku, které nebude vadit můj nedostatek zkušeností. Můžeš být dom, switch nebo i sub. Vždycky se dá nějak domluvit. V případě kamarádských hrátek mi nevadí ani starší ženy. Neváhej a napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 17:07
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Tohle možná bude znít fakt divně...
Ahoj, přál bych si poznat slečnu, která hledá důvěrníka, někoho komu by se mohla svěřovat se vším ve svém životě. Všichni víme, že někdy je snazší svěřit věci úplně cizímu člověku než přátelům či rodině. Ideálně bys měla být trochu exhibicionistka se submisivnější povahou... Jednu věc ale řeknu na rovinu, nehledám tu sex. Můžeme si spolu někdy pohrát, pokud bys chtěla. Nemusíme, pokud nebudeš chtít. Jakou formou by to bylo také závisí na tobě, můžeme se potkat osobně a nebo virtuálně, ale nikdy z toho nebude "sex". Věřím tomu, že subinka není hloupá holka bez mozku a BDSM není jen laciný a rychlý sex. Přál bych si tu najít dlouhodobé přátelství, které nás bude oba obohacovat o zážitky na které budeme zbytek života vzpomínat. Nejsem ani při těle ani ošklivý ba ani chudý. Jsem poměrně úspěšný člověk co má co nabídnout, jen mám jisté "speciální" záliby...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 16:08