Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
HiL
HiL (34)
#42602
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Rošťačka s jiskrou v oku
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.3.2018 15:11
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Kdo ví, co bude...
Dobrý den, ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 32 a jsem z Prahy. Vysoký, sportovec. Jsem sub. Stále zkouším najít přirozeně dom ženu, ale zatím nemám štěstí, tak to zkouším i takto... Ze začátku asi spíše psaní a při vzájemném porozumění, kdo ví... Budu moc rád, když mi napíšete.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2018 09:33
Kresh
Kresh (20)
#44029
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Dopisování
Zdravím, jsem 20ti letý sub který hledá kamarádku na dopisování. Nebráním se ničemu dalšímu pokud si budeme rozumět. Primárně jde však o dopisování ohledně feminizace, femdom a sdílení mých pokroků v tomto směru. Může jít i o online výcvik. Opravdu mi nejde o Tvé fotky, ale spíš jen o porozumění a přátelství. Na věku víceméně nezáleží :) Myslím si, že jsem nadmíru vyspělý vzhledem k svému věku a přál bych si najít podobnou spřízněnou duši :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2018 08:41
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Poznání...
Nepíši/neříkám nic co nemyslím vážně nebo si nedovedu představit reálně a realizovat. Rád proměňuji jakékoliv fantazie, objevuji i posouvám hranice. K tomu všemu hledám, veselou, atraktivní, upovídanou, vtipnou, normálně uvažující ženu. BDSM je důležitá součást mého života, ale nehledím jen na ní - hledám ženu s otevřenou myslí, chutí žít a prožívat. Nemám rád křeč a cokoli dělám, je s rozvahou, rozumem, ale i er-nábojem. Každé setkání je překvapením s prožitkem něčeho nového, třeba i nevšedního. Věřím, že to vše je možné, stačí napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 11:17
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hrátky a spanking?
Jsi žena, která by ráda erotické hrátky a spanking? Napiš, po čem toužíš. Mohu vyplácet i dostávat.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 09:09
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám hračku
Na odpolední lumpárny cestou ze školy/práce. Sub, co se nebojí pout, provázku nebo řetízku. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 08:30
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Subinku, perverzní čubičku
Ahoj ! Jsem dominantní muž 44 let a hledám sub ženu s perverzními sklony na dlouhodobý přátelský, milenecký vztah oboustranně bez narušení soukromí. Ideálně ženu 30 - 50 let, která má pár kilo navíc a chce si společné chvíle pořádně užívat.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 20:25
ligh
ligh (37)
#44014
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se normální úchylačka :))
Pokud věříš, že svázání a pouta vyvolají odevzdání a uvolnění. Pokud víš, že bolest v určité míře může znásobit vzrušení. Pokud víš, že kolíček se dá použít i jinak než na prádlo. Spoustu věcí jsem si vyzkoušel a po dalších toužím, je mi jedno kolik Ti je a jaké máš zkušenosti. Jde mi spíš o to, jakou máš chuť. Já jsem normální 37 letý chlap z Brna. K holkám se chovám slušně a potřebuji cítit, že vše co dělám je maximálně vzrušuje a plní se jim jejich sen. Pak jsem spokojený i já. Prostě mám radši slzičky ze vzrušení než z bolesti. Budu rád, když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 14:39
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, milá neznámá. :-) Těžko se tomu tady možná věří, ale nehledám primárně sex. Dominance a submisivita pro mě znamená mnohem víc. Hledám dívku, která touží se zcela odevzdat, být něčí, někomu patřit. Ne, nemyslím tím hadr na podlahu. Asi to nedokážu v pár slovech vysvětlit úplně komukoliv, ale pokud to cítíš stejně, víš přesně, co myslím. Chci Tě držet v náručí, když jsi zranitelná. Chci získat Tvou důvěru, tak velkou, jakou sis nikdy nemyslela, že dokážeš dát. Chci, abys věděla, že mi záleží na tom, co si myslíš a co cítíš - v každé chvíli, i v té, kdy nemáš žádnou kontrolu nad tím, co se bude dít. Chci, aby Tě vzrušovalo a naplňovalo být bezmocná v mých rukou. Chci si s Tebou povídat celou noc a nevšimnout si, kolik už je hodin. Chci se s Tebou smát a blbnout a vymýšlet kraviny. Chci se s Tebou ztratit v malé italské vesničce a snažit se rukama a nohama doptat na cestu už desátého zmateného kolemjdoucího. Chci s Tebou koukat na noční oblohu a vysvětlovat Ti, jak gravitace černé díry ovlivňuje časoprostor. Chci s Tebou strávit víkend v hromadě dek u rozšířené verze Pána prstenů. Chci Tě vzít na lezení do hor a uvařit Ti na vařiči instantní jídlo, kterým by nepohrdl žádný brutálně vyhladovělý člověk. Chci vidět, jak Ti zmrzne úsměv na rtech a tělem Ti projede vlna vzrušení, když si Tě chytnu. Chci znát Tvoje nejniternější myšlenky, pocity, sny a touhy. Chci Ti říkat, že jsi moje malá holčička, a chci, aby ses tak cítila. A rozhodně s Tebou chci dělat velkou spoustu věcí, které se, upřímně řečeno, vůbec nehodí říkat v téhle chvíli. Moc rád je s Tebou všechny prozkoumám. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 12:38
gift
gift (45)
#44011
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
net výcvik
Jsem 45letý dominant s praxí. Momentálně hledám subinu pouze na vedení po netu. Pokud si tedy na real netroufáš, nebo tě neláká, tak napiš. Na tvém věku a vzhledu nezáleží. Důležitá je chuť a odvaha stát se poslušnou subinkou. Více po tvé případné reakci M.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 11:28
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
sluha
Hledám ženu, Bohyni, které bych mohl plnit její přání a příkazy, pečovat o ní.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 10:48
boner
boner (40)
#44007
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Já charismatický v sexu Dominantní chlap 40/180/80 z Prahy. Ty neukojená „Děvka“ toužící po pořádné jízdě. Chceš se nechat nabodnout? Chceš se úplně odevzdat? Chceš být jen „k použití“? Rovnoprávnost je fajn věc, ale v sexu…. Jak moc jsi hříšná Děv..? Chceš to?
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 09:46
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Co když...
Pomalu se dostávám do mých nejlepších let a v mé přílišné skromnosti jsem si řekl, že by byla škoda, kdybych o sebe ochudil některou z vás. Nemusíte mít strach - míru své arogance mám pod kontrolou, jenom to tak někdy nevypadá. A to pouze těm uším/očím, které mě neznají. Umím používat vidličku a nůž, nedělám pravopisné chyby (pokud mě při nějaké přistihneš, budeš si moct vybrat adekvátní odměnu), každý měsíc mi přichází výplata a jako bonus umím navíc naslouchat, co mi žena říká :) Pokud to stojí za to. Což je i jedna z podmínek, abych se pustil do hlubší konverzace. Nemám bohužel (bohudík? ) příliš volného času, takže ho rád investuji jen do té spoluhráčky, která to má nastaveno podobně. Líbí se mi, když mě dokáže žena zaujmout už svým mozkem a jazykem (verbálně samozřejmě, jinak až později). PS: ve skutečnosti nejsem tak hroznej chlap, jak to na první přečtení vypadá... :) Zkus to a uvidíš.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 20:49
Switch muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Je to jednoduché
Hledám masochistku. Napiš a uvidíme jestli budeme pokračovat...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 13:29
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hradec Králové
V práci jsi udělala děsný průšvih, ale uprosila jsi svého šéfa, aby Tě místo vyhazovu potrestal výpraskem a on souhlasil! Tušíš, že si Tě asi pořádně vychutná. Nahota, stud, pětadvacet na holou. Nejspíš to bude bolet... Chtěla bys zkusit, jaké by to bylo, kdyby to bylo doopravdy?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 13:25
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám holku, která sice občas ráda dostane na zadek, klečí apod., ale jinak se má své zájmy a necítí se jako nějaký blbý kus masa. Já jsem taky ideál...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 12:25