Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Slušnost, poslušnost, hra
Tímto zvu submisivní ženu do lepší kavárny, popovídat si za účelem společného hraní na vybraná témata. Jsem empatický. Buď odvážná, napiš. Odpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.6.2018 01:15
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
criss
criss (51)
#43443
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku na dlouhotrvající vztah
Najdu hodně submisivní ženu, kterou bych si zamiloval a ochraňoval ? Jsem Dominantní muž z Jižních Čech a vše další je uvedené v mém profilu. Omlouvám se za neoriginální inzerát, já prostě jenom hledám a rád bych se seznámil.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.6.2018 06:28
Dominantní muž z Karlovarského kraje hledá submisivní ženu
Letní prázdniny
Milé slečny, chcete si zavzpomínat na nedávné zážitky z letních táborů? Nabízím Vám možnost vrátit se v čase, mít zařízený program na celý den, kdy budete plnit úkoly možné i nemožné. A v noci budete toužit, že vás navštíví oddílový vedoucí nebo některý z praktikantů. Stačí poslat přihlášku poštou.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 21:02
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
D/s?
Vážný vztah? Morava, celá ČR. 37/178/90, pohledný sub gentleman hledá na vážné seznámení dom. dívku pro společný život. Vše si řekneme ve zprávách i fotku. Já podnikám, můžeš mi pomáhat. Záliba v moto. Mohla by jsi mít stejnou zálibu. Nevadí mi i mít doma stále D/s a veřejně partneři. Ozveš se? Bydlení u mě v hezkém domě vítám...Pokud jsi ráda latexová, tím lépe. -:)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 14:45
vib86
vib86 (36)
#43439
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám partnerku na vztah založený na principech ženské dominance. Muž dělá domácí práce a nosí pás cudnosti. Žena rozhoduje o všech důležitých věcech v domácnosti, má milence (mimo domov). Jinak víceméně klasický vztah založený na důvěře
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 12:56
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Dominant hledá dominu
Ač jsem dom, hledám bi dominu, se kterou bychom si pak našli subku pro společné hrátky.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 12:01
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Výprask a hrátky
Hledám ženu/y, jež by si chtěla/y užít výprask a hrátky dle libosti. Mohu dávat i dostávat. Děkuji za odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 09:12
jpalej
jpalej (26)
#43436
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, hledám "úplně normální :)", štíhlou, chytrou, usměvavou, hodnou a přirozeně hezkou ženu, na vážný partnerský vztah. Info o mě v dotazníku. Já jsem v životě dominantí, při sexu cca 70%-sub, 30%-dom. Zájmy: SM, ponižování, crossdressing, kostýmy, prádlo, roleplay....
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2018 01:35
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní kamarádku
Hledám submisivní kamarádku,se kterou si budu moci normálně popovídat o běžných věcech, starostech a radostech, ale v „posteli“ bude mojí poslušnou subinkou. Když budeš zlobit, umím být přísný, ale když budeš potřebovat umím i obejmout a pohladit. Rozvedený padesátník z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 17:15
Switch muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Mladá subinka
Ahoj, hledám nejlépe drobnou submisivní slečnu, která by se chtěla sejít a něco podniknout s mladým switch klukem, nevadí mi být sub ani dom takže výměna možná. Já 24 let, 185/100 sportovní postava, zajištěný, pohledný, slušný člověk, foto rád zašlu. V praktikách nejsem nijak omezený, kromě vyložených extrému, jinak jsem všemu otevřený záleží hlavně na domluvě. Rád popíšu tady na FB nebo kdekoliv jinde nebo se nezávazně sejít. Lokalita nejlépe Kutnohorsko/Ledečsko/Zručsko/Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 16:11
Switch muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Našla by se tu sympaťačka s tajnou vášní pro vzrušení z ponížení nebo potrestání? Vše podle domluvy. Na občasné schůzky nejen na toto téma, takže je vítán i smysl pro jiné volnočasové aktivity - výlety, sport, kultura.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2018 22:20
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
BDSM+, DDlg+
Odvážnou, vzdělanou, útlobokou krásku. Jednu!
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2018 16:10
lukas5
lukas5 (23)
#43414
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Všechno bude jen tak jak má být
Svět je úžasný prostor, kde se nachází nespočet krásných věcí od kamenů, rostlin, živočichů až po vesmír. To co ale hledám já je ta esence která je mezi těmi všemi věcmi, mezi kterými jse pravděpodobně vyskytujeme. Tím nemyslím čátice nulového bodu, ani tachyony, ale tu "energii" kterou má každý člověk v ní věřící nebo nevěřící, která vzrůstá a klesá na základě našich myšlenek (a okolností).
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2018 11:37
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Pravidelné setkávání
Hledám ženu, která má ráda perverzi, nebojí se zkoušet nové věci, pokud miluješ piss tak je to ideální. Rád se nechám ovládnout ale také rád ovládám, miluji tvrdý sex, pokud ti nevadí občas nějaké to sprosté slovo tak si můžeme rozumět. Zdraví a diskrétnost na 100%.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2018 10:08
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku z Prahy pro vážný vztah
Hezký den, hledám submisivní ženu nebo dívku ve věku do 38 let, oddanou, pokud možno pohlednou, štíhlou s fantazií a bez předsudků, která si umí sex užívat a touží být za svoji oddanost náležitě hýčkána a rozmazlována. Chtěl bych tady potkat životní partnerku se kterou si porozumím i mimo ložnici. :) Co se jednotlivých praktik týče, nebráním se ničemu, od svazování, nahota, odpírání orgasmu, erotická posluha, tresty, obojky, pouta, ponižování a podobné praktiky. Vše záleží na domluvě, bez následků na zdraví. Je mi 42 let, 189 cm, sportující nekuřák z Prahy. Jsem zajištěný s vyřešenou minulostí a bez závazků. Prosím o foto :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 22:34
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladá, štíhlá, zlobivá holka, která by potřebovala dostat na zadek? Můžeme zajít třeba na kafe, poznat se a pak se uvidí.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 19:28