Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
nahes
nahes (46)
#51907
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Hledám 2 dom. kamarádky
Hledám dom. ženy(i hodně starší než já), které se rády dívají na nahatého subíka. Mohu být i ponižován, být k dispozici pro Vaší zábavu, dostávat výprasky. Jsem submisivní muž. OV, OP, okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 20:30
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Rád poznám...
Rád poznám jednu drobnou inteligentní úchylačku, se kterou by náš pojilo důvěrná přátelství a později třeba i partnerský vztah. Když to trochu přeženu, rád poznám dívku roztomilou jakou košík koťat, stejně tak mazlivou, hravou a zlobivou Jestli nevyhovují koťata, tak si dosaď štěňata.. nebo klubko zmijí:) Dívku, která mě bude ráda zlobit, provokovat a zneužívat mé slabosti pro nožky, byt ji často trest nemine. Obecně nevyhledávám žádné extrémy, ale líbilo by se mi, pokud bychom se v našich slabostech podporovali. Jsem pro lecjakou špatnost. Své kotě však nerad půjčuji, ale jestli si potřebuješ občas vymáchat čumáček v klíně své kamarádky, s tím problém nemám:) Něco o mně vyčteš z profilu. Více případně ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 19:33
BenX3
BenX3 (47)
#51905
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám submisivní boubelku
V sexu jsi velice submisivní, máš ráda něžný vzrušující výprask na holou. Dovedu Tě na vrchol. Totéž chci na oplátku. Praha. 48/168
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 17:28
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, jsem Jakub rigger s cca 0,5 roční účastí na WS u Soptíka a hledám modelku/partnerku na další WS, vázání na akcích i v soukromí. Mám 35 let, 183 cm. U tebe zkušenosti ani věk nehrají roli, těším se na reakce.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2020 15:47
Ray36
Ray36 (36)
#51902
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Bohyně
Zdravím Dámy, hledám svou Bohyni v silonkách, podpatcích a chvíle strávené u jejích nohou.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2020 14:39
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Doktor hledá sestřičku
Ahoj, dokážeš si sebe představit v roli pacientky, co musí poslouchat příkazy přísného pana doktora? Zaujala by tě role sestřičky, která asistuje při prohlídkách? Jeslti ano, tak mi napiš a můžeme o tom zauvažovat. Veřejně žiji "běžný" život, ale rád tě poznám, abychom si mohli občas užít pořádný úlet od stereotypu. Mohl bych zde napsat více, ale nejdůležitější jsou vzájemné sympatie. Větší info o tom, co mě baví je v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2020 11:00
Mark33
Mark33 (43)
#51900
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Perverzní hrátky
Líbí se Ti fist nebo to chceš jen zkusit? Prstění, prohmatávání kundičky, dráždění poštěváčku, zasouvání prstů hluboko dovnitř, dráždění bodu G... chceš zkusit jaké to je a prožít nezapomenutelný orgasmus? Ráda děláš před mužem piss, nebo Tě to také láká zkusit, jaké to je když se na Tebe při tom dívá? Pokud ano, nestyď se a ozvi se. Jsem vysoký, štíhlý, sympaťák, s bohatými zkušenostmi, vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 20:08
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Vánoční úklid
Nabízím se jako subik na vánoční úklid a další domácí práce. Máte zájem, prosím napište.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2020 09:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Foto Art Bondage
Hledám sub stvoření na bondage fotek tvoření.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2020 21:12
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, milá neznámá. :-) Těžko se tomu tady možná věří, ale nehledám primárně sex. Dominance a submisivita pro mě znamená mnohem víc. Hledám dívku, která touží se zcela odevzdat, být něčí, někomu patřit. Ne, nemyslím tím hadr na podlahu. Asi to nedokážu v pár slovech vysvětlit úplně komukoliv, ale pokud to cítíš stejně, víš přesně, co myslím. Chci Tě držet v náručí, když jsi zranitelná. Chci získat Tvou důvěru, tak velkou, jakou sis nikdy nemyslela, že dokážeš dát. Chci, abys věděla, že mi záleží na tom, co si myslíš a co cítíš - v každé chvíli, i v té, kdy nemáš žádnou kontrolu nad tím, co se bude dít. Chci, aby Tě vzrušovalo a naplňovalo být bezmocná v mých rukou. Chci si s Tebou povídat celou noc a nevšimnout si, kolik už je hodin. Chci se s Tebou smát a blbnout a vymýšlet kraviny. Chci se s Tebou ztratit v malé italské vesničce a snažit se rukama a nohama doptat na cestu už desátého zmateného kolemjdoucího. Chci s Tebou koukat na noční oblohu a vysvětlovat Ti, jak gravitace černé díry ovlivňuje časoprostor. Chci s Tebou strávit víkend v hromadě dek u rozšířené verze Pána prstenů. Chci vidět, jak Ti zmrzne úsměv na rtech a tělem Ti projede vlna vzrušení, když si Tě chytnu. Chci znát Tvoje nejniternější myšlenky, pocity, sny a touhy. Chci Ti říkat, že jsi moje malá holčička, a chci, aby ses tak cítila. A rozhodně s Tebou chci dělat velkou spoustu věcí, které se, upřímně řečeno, vůbec nehodí říkat v téhle chvíli. Moc rád je s Tebou všechny prozkoumám. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2020 16:34
bospoe
bospoe (41)
#51888
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Pod rouškou fetišisty
(Praha) Mám takovou velmi aktuální, tématickou představu. :-) Všichni nosíme roušky. Chtěl bych se na smluvené zastávce potkat s holkou, na veřejnosti, možná malilinko stranou. Sáhla by si pod pásek a ze svých kalhotek vytahlá třeba kalhotky nebo silonky včerejší a bez dalších slov mi je dala pod roušku do pusy jako roubík. Ideálně třeba po běhání. :-) Pak bychom třeba společně ještě někam jeli tramvají, abys viděla, jak poulím oči. :-) Tohle pokračování by z mé strany bylo určitě beze slov ;-) Poznávací znamení si nějaké snadno smluvíme.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2020 23:31
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Čubík hledá Paní
Dobrý den. Jsem silně submisivní čubík a hledám Paní z Prahy, která by měla zájem mě několikrát týdně cvičit a trénovat jako svou služku v domácnosti. Oblékala mě a líčila jako ženu. Cvičila se mnou mluvení vysokým hlasem i ženské pohyby. Hledám dlouhodobou transformaci. Paní by měla být přísná a při výkonu domácích prací (vytírání podlahy, umývání nádobí, utírání prachu, luxování) by mě šikanovala, fackovala, ponižovala a verbálně urážela.Ve volném čase bych Paní obskakoval, poslushoval, poskytoval masáže, pomáhal s omýváním těla a sušením, lakoval nehty na nohou, sloužil jako nábytek a jako blbeček i pro pobavení kamarádek Paní.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2020 06:04
dewil
dewil (23)
#51883
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Shibari model
Ahoj. Hledám někoho, kdo by mi pomohl se zlepšit ve vázání. Shibari mě strašně táhne z pozice riggera - je to pro mě hlavně forma umění a rád bych to v budoucnu zkombinoval s mou další zálibou - focením. Mám velice slušnou představu o tom, co chci fotit jen nemám model ani zkušenosti co se shibari týče. Až to situace dovolí, tak bych se rád zúčastnil různých workshopů, prozatím se můžeme učit jen doma - provazy a prostory mám vlastní.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2020 01:50
Dom.G
Dom.G (39)
#51879
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Masochistku
Hledám masochistku, kterou vzrušuje klasická výchova rákoskou, stylem cukr a bič.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.11.2020 20:44
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám
Ahoj, Moc rád bych potkal nezadanou, sympatickou slečnu co má ráda prádlo a je v intimní části života switch nebo dom. Jinak vážný vztah i běžný sex se vším všudy. (Věk optimálně mezi 26-32, ale nehraje roli) Martin PS: v rámci možností pracovitý, zajištěný, fotku pošlu na mail.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.11.2020 20:14