Seznamka

vsemocny33(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
etoile7(51)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Partnerský vztah
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou. Hledám pouze vážný vztah. Splním ti tvé fantazie a navíc budeš mít partnera pro život.
seznaamenii(39)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Partnerství
39letý VŠ rád pozná zajímavou, milou a hodnou fajn holku do pohody i nepohody, vášnivou a v intimnostech submisivní a lehce masochistickou, na jinak rovnocenný a trvalý partnerský vztah. Ráda bys vyrazila na výlet autem, vlakem i pěšky? Na folkový koncert? Nebo strávila společný večer domácí pohodou u vína, povídání a třeba deskové hry? Budu se těšit, že se ozveš! Nejlépe Praha-západ, resp. Střední/Jižní Čechy.
DennyJA(32)
Switch muž hledá dominantní ženu
Switch hledá dominu na anální hraní
Ahoj, jsem switch 32 let sportovní postavy a hledám dominu/ženu/slečnu/switch, kterou baví dávat anální praktiky, pegging, dilda, fisting atd. Brno, Praha, Hradec Králové. Díky za odpovědi.
Predcom(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
troubleshoot(36)
Submisivní muž hledá switch ženu
nekdo Dominantni
pro submisivniho sympataka?
Magda1(45)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám někoho kdo hledá subinku s dávno zapomenutými zkušenostmi která to chce změnit. Nehledám někoho komu se pověsím na krk a dělej se mnou co chceš. Spíš se někdy sejít, zajít si někam a pak i "osvěžit" mé zkušenosti
VelvetKiss(31)
Dominantní žena hledá submisivní ženu i muže
Nová v Olomouci
Ahoj! Jsem v Olomouci nová, a ráda bych se seznámila s někým, kdo by si občas zašel do čajky, do kavárny, na nákupy, za kulturou a provedl mě městem :) Budu se moc těšit!
subikbrno11(28)
Submisivní muž hledá dominantního muže
Sub Brno
Hledám zde opravdového dom muže s prostory a pomůckami. Co by se mě ujal a já se mu zcela oddal.
spankbrno(54)
Switch muž hledá switch ženu i muže
miluji rákosku
hledám milovníky spankingu, jsem switch, takže rád dám ale i dostanu
MaxFister(37)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledá se nezkušené čubče
Hledám mladé (ačkoliv to je relativní) a pokud možno nezkušené čubče, které touží být trénováno v různých BDSM praktikách - svazování, výprasky, roztahování, hluboké kouření a další... Pokud toužíš stát se zkušenou subinkou, neváhej a napiš. Určitě vymyslíme jak ti otevřít svět BDSM.
nahes(47)
Submisivní muž hledá dominantní ženu i muže
Pravidelný výprask na zadek
Mohu docházet na výprask na zadek.
tzombie(33)
Submisivní muž hledá sadistickou ženu
33ti letý masochista hledá
Dobrý den. Hledám skutečnou sadistku, která by ráda pořádný kus masa na velmi tvrdé mučení genitálií prakticky bez stopky. Hledám pouze reálné schůzky / SM vztah. Je mi 33 let a jsem se severních Čech - mobilní.
dominik.vaclavik(33)
Submisivní muž hledá switch ženu
Facesitting/Smothering
Hledám ženu kterou láká mít svou hračku na Facesitting/Smothering.
Pitcairn27(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Nepište mě všechny, nestojím za to, jsem tulák po
jsem tulák po hvězdách, t. č. v těle zachovalého muže, který se snaží být i nebýt sám se svými myšlenkami. Věřím v nesmrtelnost, nesmrtelnost myšlenek. A v tom je celý vtip i kouzlo života.
Karlik240(41)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Sub hledá dom/switch dívku nebo ženu
Já sub, možná i switch, VŠ, 41r, 176 cm, 82 kg, sportovní postavy, snad pohledný sympaťák, nezadaný. Hledám dom/switch slečnu či ženu na schůzky, kde budeme provozovat hrátky, který patří do širokého pojmu SM/vztah sub a dom. Z hrátek je vše na domluvě, hranice se dají posouvat. Zkušenosti mám, Ty můžeš být i nezkušená, důležité je nadšení, chuť zkusit něco nového. V BDSM je vztah třeba i posouvání hranic, v případě sympatií možný bdsm vztahu. 100 % zdraví, diskrétnost a férovost jednání
dog.training(53)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám Paní která preferuje dog a pony, ale samozřejmě záleží pouze na Paní a jejím uvážení co uzná za vhodné jak si mne vycvičit, dle jejích představ k jejímu pohodlí, potěšení a zábavě.
deext(41)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Partnerský vztah
Rád bych našel submisivní dívku na trvalý vztah. Ideálně z Prahy a okolí. Jsem 41 - 189/90, mám rád sport, přírodu, kulturu. Bdsm beru jako příjemné zpestření, primárně mi jde o vybudování pevného vztahu. Více o mně v dotazníku :-)
Bozskypan(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Již si nějakou dobu píšeme a Ty pořád přemýšlíš, jestli ke schůzce přistoupit, nebo ne. Vždyť spolu řešíme hodně tvrdé praktiky. Tvé ponížení, "znásilnění"... Všechny ty představy, že si Tě muž vezme podle sebe a použije Tě jako svou hračku Tě přitahují a "šimrání" v podbřišku to jen dokazuje. Celý Tvůj život Tě muži obletovali a chovali se k Tobě jako ke květině. Proti tomu je teď postavený kontrast, kdy bys byla pouhá věc k použití. Představa pout na rukou, obojku na krku a výprasku na zadek..
zit.zivot.naplno(44)
Skupina hledá switch ženu
Máš ráda svazování a hrátky s tím spojené? Tak se mi (nám) ozvi! ;-) Můžeme si hrát ve dvou (já/muž a ty) nebo pokud budeš chtít, tak i ve třech (já, moje partnerka a ty). Máme doma spoustu zajímavých hraček (věci na bondage, bičíky, malé, střední i obří vibrátory, kolíčky, svorky, gynokleště, sondy, elektro, šukací stroje, motorbunny) a chybíš tu už jen ty! Tvůj věk ani stav řešit nebudu. Diskrétnost, zdraví a rozum je samozřejmostí. Vídat se můžeme u mě. Co ty na to? ;-) Více napíšeme mailem.
Missub(36)
Skupina hledá submisivní ženu
Subinka
Našla by se zde nějaká holčina se submisivním zaměřením na pravidelné lekce ve třech? On dominantní já submisivní, diskrétnost, čistota, zdraví.
Diag: O54