Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 19:18
HiL
HiL (33)
#40152
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Rošťačka s jiskrou v oku #DD/lg
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.8.2017 22:35
MrFist
MrFist (47)
#41937
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Masochistická subinka
Hledám masochistickou subinku.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.1.2018 11:42
Romca
Romca (50)
#41935
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
vztah
Moc rád se seznámím s paní, milou a důslednou, která chce mít v soukromí sissy středního věku. Vzhled není důležitý, chuť a správný přístup ano.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.1.2018 05:28
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám usměvavou rošťandu
Jsem pohledný usměvavý chlap a hledám ženu do pohody i nepohody. Bdsm nemusí být tvým životním středobodem, ale měla by jsi to mít ráda. Jsem gentleman i zvíře, myslím že v dobře vyváženém poměru. Dovedu být přísný muž i hravý kluk. Tak žádný ostych a koukej napsat ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 22:54
dormik
dormik (18)
#41932
Switch muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Nezkušený subík
Hledám touto cestou paní či slečnu nejlépe z Plzně která by si mě vzala do parády. Jsem úplně nezkušený a rád bych nějaké ty zkušenosti získal. Napiš paní, budu se těšit. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 22:04
Matty2
Matty2 (30)
#41931
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Životní výhra
Ahoj, rád bych poznal spřízněnou duši. Jsem sportovně založený mladý muž, který ví co chce. Jsem pozitivní a miluji aktivní odpočinek spojený s cestováním. V oblasti BDSM jsem převážně dominantní, ale umím si užít i druhou stranu. No a ono je to občas potřeba, aby se účty srovnaly. Bydlím v blízkosti Plzně. Vybavení na své chatě mám i s malou zařízenou mučírnou, zkušenosti taky. Mezi mé největší záliby v bdsm patří svazování :-) Hledám submisivní nebo switch holku, ať už za účelem společného workshopu, nebo prostě jen tak na pokec, preferuji spíše štíhlé typy. Měla by si mít smysl pro humor a měla by si ráda cestovat. Sportovní založení výhodou. Foto mám v profilu. Rád zajdu zatím jen na kafe, při vzájemných sympatiích možnost navázání hlubšího vztahu. Jsem nezadaný a bezdětný, ale to bych chtěl do budoucna s Tebou změnit.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 21:53
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Vztah
Vím co je v životě důležité, vím co chci? Chci Tebe pro vztah. Budeme spolu posouvat Tvé hranice? Těším se na Tvoji odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 21:08
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ponížení a stud
Dobrý den, jsem submisivní muž, který hledá nadvládu ženy. Hledám ženu, která by mě ponižovala, vystavovala mě studu a nepříjemným situacím a ovládala mou sexualitu. Přeji si Vám patřit a toužím po tom, aby můj sexuální život a mé orgasmy byly ve Vašich rukách.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 21:03
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Footfetish, trampling
Hledám dominantnější dívku či ženu se zájmem o trampling a footfetish. Je mi 30 a jsem submisivnější muž z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 20:40
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Hledám nové zkušenosti
Hledám holku, ženu, kterou láká něco nového zkusit, chce se vzrušit nad trápením pohlaví. Ať už vzájemně nebo jednostranně. Nejde o jednorázovku, ale nehledám d/s. Můžeme udělat i fota.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 17:46
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pracovní otrokyni
Příjemný den všem, přijmu k dlouhodobému výcviku a po dohodě do stálé služby dívku/dívky ve věku 18–35 let, toužící (třeba i navždy) odložit své boty a ego. Nebráním se ani jednorázovým, občasným nebo pravidelným lekcím. 38, vysokoškolák, s bytem v Praze a domem za Prahou, v bdsm aktivní cca 18 let, s dobrým zázemím a vybavením. Budiž vám můj profil nápovědou. S
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 17:00
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pohádka se šťastným koncem
Líbám žáby, kudy chodím… a nic. Zkoušel jsem rosničky, blatnice, dokonce i ropuchy (nechávají na patře podivnou pachuť :-)). Úplný neúspěch to sice nebyl, pár desítek princezen jsem vysvobodil. Bohužel samé kuřačky, křehulky, s nadváhou nebo 100% vanilky. Ale já bych rád ženu spanilou, přírodě odolnou, co ji noc pod širákem spíš potěší, než vyděsí. Co hledá v reálném životě kamarádství, podporu a ochranu, zato v postýlce (i mimo ni ;-)) ovládnutí, bezmoc a vzrušení. Obojí postavené na porozumění, komunikaci a důvěře… Nejlépe na dlouhodobý vztah. Také jsi tolik náročná? Koukni na můj profil a něco s tím provedeme.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 15:34
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Zajímavý protějšek
Rád poznám jednu mladou, ideálně také zadanou slečnu, kterou láká D/s milenecký vztah. Doma se jí dominance nedostává a občas svou submisivitu potřebuje filtrovat. Nemám problém se seznámit s ženou, ale není snadné potkat na ulici ženu, kterou hledám já. Jinak já jsem urostlý gentleman, 21 let,s rozumem na správném místě a celkovým nadhledem. Nehledám vyhraněný typ, jen potřebuji ať si vzájemně sednem. Můžeš být i nezkušená, rád s Tebou objevím nové věci. Těším se na Tvou odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2018 11:32
F33k23
F33k23 (28)
#41920
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Sub princezna pro mě
Ahoj, hledám sub slečnu z Prahy, která by chtěla přijmout k výcviku. Nejde jen o sex. Chci aby jsi byla ponížená, poslušná, můj majetek. Napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2018 23:26
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Hledám spřízněnou duši.
Tady a nyní! Co přijde dál, se uvidí. Dominantní, či submisivní. O to tu přeci neběží. Někdo chce cítit zas motýli v břiše a někdo, že žije okamžikem nastotisíckrát zas a znova Já a Ty.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2018 19:13
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
Chtěl bych se pokusit touto cestou oslovit přirozeně dominantní ženu se zájmem v BDSM. Rád bych nalezl ženu, která by si užívala bezmoc spoutaného a umlčeného otroka zamčeného v pásu cudnosti. Ženu, jež by se nechávala sama dlouze uspokojovat, ale otrok by měl orgasmus znemožněný, nebo (občas za odměnu) ve výjimečných případech povolený, ale značně znepříjemněný - milking přes CB, polykaní vlastního sperma, přestat masturbaci těsně před orgasmem, aby sperma jen vyteklo atd. Ženu, která by po svém uspokojení ulehla do postele, přičemž otroka by nechala pevně spoutaného v nepohodlné pozici, zamčeného na místě, kde by ji nemohl rušit (komora a podobně), a samozřejmě neuspokojeného v pásu cudnosti, aby musel celou noc přemýšlet, jak si vysloužit přízeň své Paní...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2018 18:03