Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledá se gentleman
Ahoj. Jsem submisivní žena v BDSM zcela nezkušená. Jsem 19 let stará, s výškou cca165cm. Hledám muže, který je sympatický, milý a dobře se s ním povídá. Chtěla bych, aby to byl gentleman a abych se s ním cítila v bezpečí. Jsem sportovec tělem i duší. Ráda tábořím, chodím do přírody a jezdím na koni. Jsem v maturitním ročníku a mám v plánu jít na VŠ. Jako samouk jsem se naučila hrát trochu na kytaru a flétnu. Moc ráda se s někkým zkušeným seznámím kdo mě do tajů BDSM zasvětí a ukáže mi jak to zde chodí. Jinak hledám muže v rozmezí 20 - 30 let
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2019 21:02
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Přivedu tě na novou víru, v moře a vesmír
Říká se, že muži, kteří jsou svobodní, chytří, vtipní, upřimní, zodpovědní a věrní (a zároveň vypadají o trochu lépe než Steve Buscemi) sídlí hned vedle duhové farmy jednorožců. Asi to není úplně za rohem, ale pojď na kafe. Nemaluju si s tebou celý život (protože o takovýho chlapa je prej bitka větší, než o výprodej v IKEA) a já jsem spíš milovnice, než bojovnice, ale chtěla bych tě vidět, protože už pomalu přestávám věřit na zázraky. Je teoreticky možné, že po tomhle rande už tě nikdy nikdo neuvidí, ale to by byla samozřejmě naprostá náhoda. No a co můžu nabídnout já? Kromě toho, že jsem chodící pohodlnej polštář, tak umím skvěle ohřát pizzu v mikrovlnce, znám rozdíl mezi Star Wars a Star Trekem, telefon si nevybírám podle barvy, nepláču nad zlomeným nehtem a umím i trochu žehlit. Je mi jasný, že už jsi na půl cesty do klenotnictví pro zásnubní prsten, ale ještě vydrž. Jsem temperamentní a samostatná, ale už konečně jednou bych chtěla být ta slabší polovina. Nabídni mi rameno a já se o něj ráda opřu (za předpokladu, že nebudeš mít zažranej lem trička od potu). BDSM pozitivita (ne VDD, ne hadr) je velkou výhodou, protože mám relativně slušnou sbírku nástrojů (primárně na spank), ale můj tenisovej loket a karpální tunel už jsou skoro ok. Pojďme mi znovu zničit ruku i jiné partie, mít se rádi, užít si život, urvat, co půjde a jednou mít na co vzpomínat...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.12.2019 23:18
xxpipi
xxpipi (44)
#48781
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám přísného pána, se kterým se můžu cítit v bezpečí.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2019 19:57
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Usměvavá holka z Brna hledá parťáka na neplechu!
Jsem ukecaná, hodně pozitivní a společenská, ale zároveň jsem asociál, který občas prostě nemá rád lidi, a tak si radši zaleze do peřin s vínem a knížkou. Mám slabost pro inteligentní muže, před kterýma si i se svou vyřídilkou můžu připadat zase jako malá holka. Nejsem holka, kterou sbalíš na velké svaly, ale spíš na povídání o hvězdách, literatuře, nebo třeba kvantové fyzice, když máš ten správně příjemný přednáškový hlas.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2019 18:32
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Milá, příjemná, pohledná hledá protějšek se smyslem pro humor a inteligencí na vše...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2019 12:12
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
Modela na shibari
Ahoj, hledám pružného, časově flexibilního switch nebo sub muže z Prahy, ideálně masochistu a exhibicionistu, určitě alespoň 190cm vysokého. Vážu dlouho, dělám workshopy a hledám souznění. Víc o mě na profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2019 18:03
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže
Ráda poznám příjemného, přirozeně dominantního muže v přiměřeném věku. Nejen Pána do ložnice, ale spolehlivého parťáka i na všechny další radosti života. Co třeba vyjet společně na výlet do lesa nebo na hory? Zkus se ozvat :-).
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2019 21:48
North
North (27)
#48677
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, najde se tu někdo na normální, milující vztah, který se v soukromí trochu "zvrhne"? Jsem v tomto světě nová, ale něco málo zjistíš z mého profilu. Hledám někoho alespoň trochu inteligentního, trpělivého a především nezadaného :))
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2019 21:16
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Jmenuji se Eliška, můžu o sobě říct že jsem milá, přátelská a mnoho dalšího. A byla bych moc ráda kdybych se prostřednictvím tohoto mohla s někým seznámit, poznat blíže všechno..
nový od tvého posledního přihlášení - 29.11.2019 15:49
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám přirozeně dominantního muže, kterého taky láká život ve stylu DD/lg a DD. :-) Ostrava, Brno, nebo někde v okolí, 30-45 let Pokud napíšeš, pošli rovnou fotku :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.11.2019 19:48
Switch žena z Ústeckého kraje hledá switch muže
Ahoj, hledám partnera k občasným a trvalým schůzkám, který se nechá rád lehce ponižovat a bude plnit moje přání a dělat vše, aby mě uspokojil tak jak to mám ráda. Muže na úrovni s velkým penisem.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2019 21:38
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Subinka hledá svého pána
Chtěla bych najit rovnoceneho partnera, ale za zavřenými dveřmi, v soukromí, by byl mým pánem. Jsem pohodová, usměvavá holka, pro každou legraci. Chci být respektována jako žena, člověk, samostatná bytost, ale v soukromí si chci kleknout poddat se a dělat radost nám oběma. Jsem úplný nováček kterého si můžeš vychovat sám podle sebe. Jednou jsem zažil menší formu BDSM a toužím poznat víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.11.2019 09:42
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám inteligentního a dominatního muže z Ostravy na dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2019 22:51
Ell8
Ell8 (22)
#48511
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Subinka hledá svého pána
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale za zavřenými dveřmi, v soukromí, by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, něco už mám za sebou nicméně toužím dál experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo trávit společně čas a také posouvat mé hranice dál a dál, tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2019 21:37
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledá se mladý subík
Jsem 18 letá studentka z Brna a hledám mladého submisivního muže, který miluje bolest a snese i tvrdší praktiky, na občasné schůzky nebo dokonce D/s vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2019 09:23