Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám modela do provazů
Ahoj, ráda bych se naučila vázat, zajímá mě jak shibari, tak bondage, a proto hledám modela na workshopy a společné vázání. Co třeba Workshop pro začátečníky 25. 7. ? Ideální by bylo, kdybychom si měli i co říct a mohli spolu zajít třeba i na kafe nebo někam za kulturou, než jen a pouze vázat. Hledá se zábavný gentleman dychtící po provazech na svém těle, vzájemné sympatie jsou asi nutnost. :) Vyveď mě ven a uvidíme. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 23:41
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Pán nebo Daddy
Jsem mladá subinka hledající Pána či Daddyho, kterému bych mohla být oddaná a který by si vážil toho, že mě může provádět světem BDSM. Bydlím blízko Brna i Pán by měl být z této lokality. Nestojím o zadané, ale o ty, kteří se mi budou plně věnovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 13:46
Magda1
Magda1 (44)
#50214
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Subinka
Hledám Pána, který by nehledal krásu těla, ale spíš oddanost a věrnost. Nehledám žádného "borce", na tom nezáleží. Co bude nebo nebude dál se uvidí...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2020 00:03
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Někoho na pár dní a dál (možná, pokud mě to nepřestane bavit)
Hledám subíka, nikoliv bez inteletu, který by byl schopen plnit mé denní požadavky, fungoval v reálu, aniž bych se za něj styděla ve společnosti a doma plnil úkoly jako švýcarské hodinky. Svoje starosti a problémy nech za dveřmi, nezralost neomlouvá, beru vyzrálé subíky, co už něčím prošli (je možné po domluvě navázat na Otrockou smlouvu a 24/7), všechno další se řeší 1) otázkou na mě, 2) čekáš na odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 01:55
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivního muže
Hledám toho pravého
Život si s námi hraje, a tak se nám zkušenostmi mění priority. A protože by si měl člověk dávat pozor na to, co si přeje, budu si přát velmi konkrétně. Tento inzerát je z velké části vanilkový, ale na běžnou seznamku ho dát nemůžu. Hledám totiž muže se subí částí. Drahý neznámý, nebuď hadr na podlahu. Měl bys mít svou hrdost, ale ženskou dominanci přijímat s elegancí. Měl bys v sobě mít úctu k ženám, vědět, jak se k nim chovat. Respektovat mou dominantní stránku, ale chtít mě i objímat. Často. Měl bys být gentlemanem, rytířem, ale zároveň chlapem. Měl bys být rodinný typ, vychovávám totiž maličkou nástupnici trůnu. Neměl bys kouřit, ani být závislý na nebezpečných věcech. Měl bys být inteligentní. Tolik, abych k tobě mohla vzhlížet. Měl bys mít duši rebela. Miluji filozofické debaty, ráda se učím a poznávám nové věci. Ráda tahám za vlasy a koušu. Jsem romantička, občas se zastavím a koukám na nebe. A ty bys při mně měl stát a ochraňovat mě. Měl bys být vysoký, abych i s podpatky byla menší. A měl bys být vyspělý. BDSM pro mne není náplní celého života, je to spíš takový zájem, koníček, poslední dobou toužím po partnerovi, ne po subovi. Jsem rozumná uvědomělá žena. Občas mám ráda klid a občas chci žít naplno. Myslím, že muži dokáži hodně nabídnout. No, třeba někde existuješ…
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 00:21
N.A.T
N.A.T (22)
#50191
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledání kamarádské duše
Hledám kamaráda, který zvládne mou rýpavou, sarkastickou a jedovatou duši. Na výlety, kino, společenské akce nebo jen večerní lan-párty či dračák v čajovně. Nehledám aktuálně nic intimního či akčního, takže vše jen čistě na přátelské úrovni (ale kdo ví...) :)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2020 05:50
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Skutečně dominantního muže
ráda poznám... intenzivní D/s vztah, který nekončí závěrem schůzky. Jsem oddaná subinka, která by byla ráda použitá, ne využitá. Budu ráda vzhlížet k inteligentnímu muži v mém věku a výš. Děkuji ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2020 09:47
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivního muže
Jsem dominantní žena a hledám otroka
Ahoj, jsem Lady Hannah (22 let) a jsem domina z Plzně. Hledám otroka - sub muže, který mi bude sexuální hračkou, ale bude v pozici otroka i v době, kdy spolu nebudem fyzicky. To znamená ranní hlášení, jít spát až dovolím, oslovení atd. Na vše se ptát atd. Tvůj anál patří mě, stejně jako tvé hračky. Kvůli hygieně používám hračky daného otroka. Pravidla jsou jasně daná, za nedodržování tě nemine trest. Otrok ve věku 23-35 let Plzeň nebo nejdál Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2020 10:15
Submisivní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám riggera na radostné hrátky s provazy. Shibari se zabývám už dva roky. Také bych si ráda našla Pána s kterým občas zajdeme za kulturou (kino, divadlo, koncert...). Vajíčko na dálkové ovládání v kině, to by mohla být sranda.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.5.2020 08:43
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Na pohádky nevěřím, ale ráda o nich sním.
Ahoj přátelé, rada bych poznala někoho fajn, s kým si budu rozumět nejen v bdsm rovině a v posteli, ale kde si primarne budeme sedět jako lidi. Jsem 32 leta, dobrovolně bezdetna switch holka (primarne na S/M) z Prahy. S čistým svědomím o sobě tvrdím, že jsem chytrá, zábavná, trochu cholericka a mam rada šaty i tepláky. :) Ráda cestuju a fotím, nepohrdnu žádnou kulturou a nadevše ráda trávím čas s přáteli. A kdo jsi ty? Ideálně vyšší milovník baculek, na zaměření mi moc nezáleží, bud se to podda nebo ne. Kdybys byl chytrej, měl smysl pro humor, byl nekonfliktní a viděl si dal, než na špičku svého penisu, byla bych fakt ráda. :) Na fetishe nejsem, milence si k tobě taky hledat nebudu a jdu na to spíš pomalu, než rychle, ale garantuju, že to bude stát za to, to prubnout. P. S. Stydlini, nebojte se. Jsem hodná mrcha. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.5.2020 15:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.4.2020 19:12
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám stálého dominantního partnera
Ahoj, jsem z Prahy, asi 175 cm vysoká, silnější postavy (fotky v profilu). Mám za sebou několik běžných vztahů, ale dospěla jsem k názoru, že nad sebou potřebuji pevnou ruku, autoritativního, dominantního partnera. S BDSM jako takovým mám relativně malé (byť kladné) zkušenosti, ale jsem v této oblasti otevřena všem neplechám a experimentům a jsem učenlivá. Jsem povahou hodně submisivní, plachá a stydlivá osoba. Nejsem si zcela jistá, jak jsem na tom s masochismem, ale v každém případě mi jde spíše o psychickou nadvládu a přirozenou autoritu mého protějšku, a to hlavně v sexuální oblasti. Běžně jsem celkem rozhodná, organizační typ, v pracovním prostředí spíše vůdčí. V ideálním případě bych ráda našla někoho i na běžný partnerský vztah, takže pár slov o mně. Doufám, že jsem poměrně inteligentní (2 VŠ), s všeobecným rozhledem - ráda si popovídám téměř o čemkoliv. Ráda navštěvuji kulturní akce, zajdu na skleničku vína či kávu. Volný čas ráda trávím v přírodě, na výletech, mám ráda hory a turistiku i sport celkově. Můj protějšek by měl mít určitě fyzickou nadvládu, být tedy urostlejší postavy, vyšší než já. Inteligentní muž s přehledem a bez závazků, společné koníčky jsou výhodou.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.4.2020 20:12
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám inteligentního muže z Ostravy a okolí, ideálně 25-35 let, který je v bdsm více dominantní než sadistický. Jsem submisivní, ale hlavně v rámci hrátek. Hledám nejlépe partnerský vyrovnaný vztah s bdsm v posteli, ale nebráním se i pravidelným schůzkám.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2020 09:01
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám svého člověka
Ahoj, jmenuji se Iška, podle občanského průkazu je mi 21 let a hledám člověka, se kterým si budu rozumět. Podrobnější informace mám u sebe na profilu, tak se neváhej podívat. Měj se, Iška.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2020 00:19
enny19
enny19 (21)
#49948
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ráda poznám dominantního kamaráda s větším M, stejně perverzního jako jsem já. Ze začátku takové to randění, oťukávání se a poznávání - budování touhy po druhém. Rozhodně mi nepište pánové, kteří hned očekáváte nějakou akci. Nehledám vztah, nenabízím footfetish. V BDSM nezkušená. Rozhodně ocením u protějšku hravou sexuální povahu :-)) Prosím čtěte profil a odpovídejte s fotkou. Budu se těšit na odpovědi:)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2020 12:55