Seznamka

Nelx(53)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Hledám subinku
Hledám submisivní masochistickou ženu či dívku na výcvik, která hledá svého Pána. Třeba hledáš staršího a zkušeného dominanta který ví o co jde ve vztahu D/s. Vzdálenost není podstatná, přijedu skoro kamkoliv. Pokud Tě můj inzerát oslovil tak se neboj ozvat.
vtwin666(30)
Dominantní muž hledá switch ženu
Něžné pohlaví
Ahoj, rád bych zde našel slečnu nebo ženu na pravidelné scházení popř. lumpárny a časem se uvidí co dál. Je mi jedno, jestli budeš sub nebo dom :)
panQ(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Nekuřačka normální postavy, která by chtěla svého Pána? Já 49, 184/77, VŠ, inteligentní a hravý.
honza.opatrny1996(27)
Switch muž hledá spankee ženu
Spanking
Ahoj, měřím 178cm, je mi 27 let, bydlím v Praze, mám VŠ a sportovní postavu z pravidelného posilování a plavání. Hledám holku, kterou baví výprasky (+ si začínám hrát s provazy). Jsem switch, v obou rolích mi záleží na plnění představ druhého člověka a abych mu dával dostatek pozornosti a péče. Hledám někoho na kamarádství, ale klidně i na něco víc, když si sedneme. Rád trávím čas v kině, v přírodě, na koncertech, ale i v BDSM klubu nebo nějaké akci od Hellu.
Darq(44)
Switch muž hledá switch ženu
Jehly
Nenašla by se tu holka nebo dáma co má ráda needpleplay nebo je aspoň zvědavá a chtěla by to zkusit? Můžeš být D / s i switch, já jsem hodně flexibilní. Na věku nezáleží, základ je IQ a pozitivní přístup (ke všemu). Jestli Tě to zaujalo, tak neváhej a piš, uvidíme co z toho vzejde.
radokellers(47)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinka pro D/s vztah
Jsi mladá, hubená/štíhlá subinka, pohledná, se slabostí pro starší muže? Cítíš, že potřebuješ pevné vedení? Toužíš bez odmlouvání plnit vše, co ti nařídím? Také doufat v pohlazení, nebo pochvalu? Počítat minuty, než ti dovolím, abys mi byla bezvýhradně po vůli? Nebudeš mít problém s orálními, análními, piss praktikami, výpraskem atd.? Máš fantazie, které bys ráda zažila? Budeš moje otrokyně, služka, partnerka, panenka na hraní, která bude poslušně plnit moje příkazy!
Pan Markýz(55)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Subinka pro Pána
Vypisuji konkurz na subinku/osobní majetek na dlouhodobý reálná D/s vztah. Jsem rozvedený a rád bych našel protějšek se kterým mohu plně žít bez přetvářky. Laďa 55let Brno
deext(44)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám Sub dívku/ženu
Hledám submisivně založenou ženu/dívku ideálně na vztah. Spíše na venek normální vztah s prvky BDSM na doma :-) Praha a okolí. Více o mně v dotazníku.
Prchal(49)
Switch muž hledá switch muže
Vhodný protějšek
Ahoj, jsem versatilní ve spanku a submisivní v klinik a lehčím BDSM. V mém věku se už velmi špatně hledá kamarád na pravidelné akce tohoto typu. Ozve se někdo,
Mpndom(40)
Switch muž hledá dominantní ženu
Ženu
Ahoj, našla by se dominantní žena na občasné hrátky v Praze dopoledne. Nehledám profidominu, ale ženu, která si občas ráda zpestří den.
Wotan888(27)
Switch muž hledá switch ženu
Hledám přítelkyni, parťačku pro život
Ahoj :) Hledám ideálně přítelkyni pro společnou cestu životem nebo alespoň hravou parťačku pro volnočasové chvilky (nejen BDSM, ale i výlety, procházky, sport apod.) se zájmem o BDSM. Mojí největší vášní je bondage (čím těžší tím lépe), psychologie, zápasení a mazlení se ve spojení s bondáží. Ale také jako aftercare ;) Hledám smyslnost, toleranci, otevřenost, konverzaci a samozřejmě společné akce a zážitky ;)
Justlooking20(20)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Nenašel by se tu dominantní / sadistický policista nebo voják? Uniformy byly vždy má úchylka ale nikdy jsem bohužel neměla možnost si splnit takové přání. Klidně i kdyby vás bylo víc, to je značka ideál . Info o sobě mám celkem dost rozepsané na profilu, ale osobní schůzka stejně vždy řekne nejvíc. Jsem z Prahy, takže ideálně ty / vy též, když by jsme si sedli třeba po telefonu, ráda si udělám i výlet. Těším se na případné seznámení. Daniela
biglobo(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se usměvavá
Jsem hravý chlap se srdcem na pravém místě - dovedu tě bezpečně na hranu a pokud budeš chtít, tak i za ni. Kromě toho umím výbornou bramboračku, peču muffiny a skvěle objímám. V reálném světě gentleman a ochranář, který pro své nejbližší udělá cokoliv a brání je do roztrhání těla. Zodpovědný, spolehlivý, dochvilný a mám rád shibari.
Tharr(37)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
otrokyně 24/7
Hledám subinku na 24/7, která cítí že je opravdovou otrokyní, takovou která touží být někým vlastněná, chce se Pánovi plně oddat, chce aby za ní rozhodoval, která chce mít pocit bezpečí a bude se snažit potěšit Pána aby jí mohl pochválit. Jsem přísný Pán se sadistickými sklony. BDSM se věnuji 10 let. Vyžaduji hlavně oddanost, poslušnost a upřímnost. Nabízím žití u mě s přísným režimem s jasně danými pravidly a otrockou smlouvou.
Pragueman(37)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám...
Ahoj, je mi 37, jsem z Prahy, vysoký, sportovec... I když na to nevypadám, jsem spíše sub. Hledám dominantnější ženu, která hledá muže, který jí bude vždy oporou. Ženu, která je sportovně založená a sama hledá vztah, kde bude ona princeznou. V případě zájmu nemám problém si vyměnit fotky a domluvit se na osobním setkání, procházka... Budu moc rád, když se ozveš a navzájem si splníme co dlouho hledáme...
Jir Sub(43)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
D/s schůzky Praha
Pěkný den, rád bych zde našel dominantní ženu z Prahy, která by se ráda občas sešla na D/s lekci a pobavila se. Více o mě v dotaznících či osobně.
Okapy(32)
Submisivní žena hledá dominantního muže
Hledám životního partnera (ne ženatého ani zadaného), vysokoškolsky vzdělaného muže, sečtělého, ​​který ideálně tráví rád čas v přírodě (turistika, lyže, skialpy, etc), ale nepohrdne ani zábavou ve městě. Nad 180cm, 30-45 let, bez alergie na psí srst :D Moje preference v BDSM jsou v dotazníku, jsem dost otevřená. Budu se těšit.
Zvoník od Matky Boží(41)
Switch muž hledá switch ženu
Když do pekla, tak na pořádném koni. Znáš cestu a pojedeš, nebo se raději necháš osedlat a řídit budu já?
SlaughtToPrevial(36)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jsi tu někde?
Ahoj dámy/slečny. Hledám zde ženu co bude mít všeobecný přehled. Mám rád dobrou knihu a mnoho dalších zájmů, tak ať si máme co říct. Takovou, co je submisivní a ne jen milování toho to druhu má ráda, a nebojí se to přiznat. Na veřejnosti se k tobě budu chovat jako Gentleman, kterým přirozeně jsem, ale jak mile se zavřou dveře ložnice, poznáš co je uvnitř mě dobře skryto. Tam za jejími dveřmi si tě podrobím. Neboj, stále budu mít na mysli tvé dobro ale vezmu si tě podle mých potřeba a pravidel.
Jirka324(44)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Hledá se žena :-)
Ahoj, jmenuji se Jirka, je mi 44 let a rád bych touto cestou našel životní partnerku. Jsem bez závazku, žiju v Praze a povolání mám :-) Měřím 183 cm, vážím 105 kg, na postavě jsou vidět pozůstatky sportu. nyni už jen kolo a procházky. Mezi moje koníčky patří fotografování, auta, bdsm a tantrické masáže. V případě zájmu uvítám zprávu pro začátek. Hezký den.
Shaman(29)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dom, trochu sadista, gentleman, zábavný a optimista hledá na veřejnost partnerku/kamarádku a do soukromí svou milovanou subinku. Ve volném čase jezdím na motorkách nebo trávím čas s přáteli. V BDSM jsem otevřený skoro všemu. Nejradši mám petplay, anal, breathplay, spank, deepthroath a spoustu dalšího. Moc rád zjistím něco o tobě a o tom co bys ráda, co tě baví, nebo co přímo potřebuješ?
Diag: O38