Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Antia
Antia (19)
#47071
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Jsem devatenáctiletá submisivní masochistka z Domažlicka, ale pobývám i v Plzni/Praze. Hledám v podstatě cokoliv, jednorázovou akci nebo kamaráda, záleží na domluvě a vzájemných sympatiích. Mám ráda spank, shibari, jehličky, nové zkušenosti, více viz dotazníky. Ale ráda si popovídám i o běžných věcech. Zkrátka klidně napiště a uvidíme. Předem upozorňuji, že jsem sarkastické hovado.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 19:48
Ladylu
Ladylu (32)
#47046
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Přirozeně dominantní
Jsem velice aktivní žena a pro svou potěchu hledám submisivního muže, ovšem v běžném životě naprosto schopného, reprezantativního, naprůměrně inteligentního, ideálně VŠ s vyšším postavením v práci, pěkně oblečeného, umytého :), nejlépe časově flexibilního, který když písknu, aby byl schopen si na mě udělat čas a plnit mé rozmary. Abych ho mohla vzít na kratší výlet plný sportu (třeba na MTB, nebo do hor) a vzájemné interakce se silným sexuálním podtextem. Nebo mladšího bajkera. Pokud hledáš jen postelové aktivity, nejsem ta pravá, já chci prolnutí do dalších společných aktivit. Jsem nezadaná, ovšem jen tak si někoho k tělu nepřipustím a jsem časově vytížená. Vidím to na pravidelné dlouhodobé vídání se, pokud bych byla nadmíru spokojená, přerůst toto vídání se do vztahu by nejspíš šlo. To bys ale musel být hooodně dokonalý muž. Denně tvé služby potřebovat nebudu. Jsem velmi náročná a vybíravá. Musíš mít charisma, rozvíjet se, pracovat na sobě, být velice učenlivý. Pochválit však umím a když jsem spokojená, budeš i ty velmi spokojený. Očekávám dopis, ve kterém se mi představíš, popíšeš, v čem splňuješ mé požadavky a v čem naopak zaostáváš, a jaký je pro tebe akceptovatelný průběh našeho "vztahu", během prvních několika konverzací budu chtít samozřejmě fotku. Já jsem blondýnka, ne typického vzhledu pro dominantní ženu, jsem přirozená, zbytečně se nemaluji, štíhlá, sportovní postavy spíše pro dolňáky. Odpovědi kratší 10-ti vět číst ani nebudu. Na to čas nemám.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 11:03
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Chybí mi DS v životě
Hledám někoho, s kým bych si mohla povídat, respektovala ho a poslouchala.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 09:46
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka hledá
Ráda bych našla atraktivního (vzhled je pro mne důležitý) a zkušeného dominantního muže. Submisivní role mě naplňuje především po stránce sexuální. Více info v profilu či v následných zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 23:03
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, u nějž se budu moci schoulit a cítit se v bezpečí, chráněná před celým světem. Muže, který mi dokáže vedle tvrdého přístupu dát také pohlazení, něhu a lásku. Muže, kterého za to budu moci bezmezně milovat, obdivovat jej a vzhlížet k němu. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád...ideálně již navždy. Prosím o odpovědi s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2019 14:42
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Bulla
Hledám milence (Bulla) lehce dominantního k mému cuckold manželovi trvale zamčeného v PC.Hledám muže s "M" 18+ z Ústeckého kraje,voňavého na delší milenecký vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.6.2019 19:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Partnera pro život...
V běžném životě úplně normální sebevědomá žena (trošku baculka s většími přednostmi), v sexu pak Pánova perverzní děvka. Jsem 47/168/prsa č.7, imponují mi muži o něco starší a "kus chlapa" - takovému se pak ráda odevzdám...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.6.2019 22:34
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Hledám nejlépe D/s vztah
Ráda bych našla subíka, nebo switch pro dlouhodobý vztah. Je mi jedno odkud si , pokud za mnou budeš často jezdit. Je mi jedno kolik ti je , pokud tam bude fungovat chemie. Hlavně musíš být oddaný své paní, opečovávat jí, plnit její příkazy ,rozmary, rozmazlovat jí a její uspokojení musí převyšovat nad to tvoje. Budu si s tebou hrát a po zásluze tě i trestat:)
nový od tvého posledního přihlášení - 9.6.2019 11:32
cvrcek
cvrcek (20)
#46893
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám a stále nenacházím, ale třeba se poštěstí tentokrát. Koho hledám? Sebevědomého, chytrého, rozumného a cílevědomého muže, který ví co od života chce a má určitou představu, kde by chtěl být circa za 5 až 10 let. Nemusíš být typický krasavec, ale určitá fyzická přitažlivost by mezi námi měla určitě být a podobný pohled na svět by určitě také nebyl na škodu. Pokud jsem tě zaujala tímto inzerátem nebo profilem, tak mi napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.6.2019 00:40
Karolp
Karolp (19)
#46870
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Víš co chceš? Rád určuješ pravidla? Jsi dominantní? Sportovec? Ve věku 20-30 let? To bychom si mohli rozumět.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2019 22:07
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Sub/switch muž pro Bohyni?
Jsem příjemně dominantní a perverzní žena kyprých tvarů se smyslem pro humor a hledám inteligentního muže, kterého naplňuje dělat svoji Bohyni šťastnou. Jak, to se domluvíme, několik základních informací najdeš v mém profilu, ale nic není dogma, tvoje bisexualita a lehký exhibicionismus je pro mě výhoda. Hledám zároveň partnera pro život, ráda si vyrazím za kulturou - divadlo, koncerty, občas výstava. Mám ráda zvířata, hlavně kočky a vycházky do přírody. Budu se těšit na odpovědi, Venuše
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2019 19:53
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Učitel bondage
Hledám zkušeného chlapa ve věku od 20 do 35, který by byl ochotný naučit mého kamaráda vázat.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2019 15:05
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Někoho na hraní
Hledám alfa muže, který hledá občasnou hračku pro své pobavení, a který netrvá na sexu. Nehledám trvalý D/s ani BDSM vztah, jen mi to občas chybí, proto hledám občasné schůzky. A co mě láká? Znehybnění, dráždění, trochu bolesti, můžeš mě i trochu ponižovat. Ideálně někoho, koho prostě uspokojí mít k dispozici tělo na hraní. Můžeme si více napsat přes vzkazy. Nezáleží mi příliš na věku, může ti být od 18ti do 50ti, možná 55ti. Nezáleží mi na vzhledu. Ale záleží mi na tom, abychom si sedli charakterově a měli podobné očekávání. Respektování hranic je top priorita, ocením pokud mi dáš kontakt na dřívější nebo současnou partnerku, které se na to můžu zeptat. Výměna fotek nutností. U tebe, nemám k dispozici soukromé prostory.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2019 13:23
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, který má zájem o skutečný trvalý láskyplný partnerský vztah, důležitý je kromě jiného smysl pro humor a skvělý sex. Chci normálního upřímného, inteligentního, vyzrálého, urostlého a čestného chlapa, který dokáže být v určitých situacích úžasný dominantní a vynalézavý prasák... zkusme si napsat...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 19:44
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2019 13:52