Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
LeeLeo
LeeLeo (48)
#51327
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Hodná Dáma
Jsem hodná milující vanilka s pár aspekty Dámy. Na jedné straně působím jako submisivní žena, ale rozhodně to tak není, vážím si lidského života a tak nebudu ponižovat. Ublížit umím, ale dělám to nerada, pouze pokud to druhého spíše potěší, jsem velmi netradiční. Mám ráda slušné gentlemanské chování. Mám své sny a představy a snažím se je naplnit. A do nich patří i životní partner.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2020 22:52
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám inteligentního muže z Ostravy a okolí, ideálně 25-35 let, který je dominantní. Časté schůzky nebo partnerský vztah. Nehledám ale 24/7.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2020 20:04
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2020 22:39
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dominantní muž, co má mozek i srdce
Nehledám rychlovku, nehledam par schůzek. Hledám stalost, důvěru a muze s vyresenou minulosti, otevreneho novym zážitkům, novym vztahům a subince, která jej bude potrebovat. Uvitala bych muze, ktery ma zkusenosti a umi byt spankerem, riggerem, tatinkem, perverzakem, ale i chlapem, ktery si dokaze zeny vážit. Mam city i potřeby. Jsem člověk. Hledám perspektivni vztah na vsechno mozne i nemožné. Vztah "určený" jak k BDSM, tak k lásce. Pokud ti to dává smysl.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.9.2020 20:25
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Pouze Praha
Hledám vysokého, štíhlého, submisivního masochistu ve věku 40-55.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.9.2020 08:03
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
V běžném životě úplně normální sebevědomá žena (trošku baculka s většími přednostmi), v sexu pak tatínkova zlobivá holčička, která potřebuje neustále vychovávat... Jsem 49 /168/prsa č.7, imponují mi muži o něco starší a "kus chlapa" - takovému se pak ráda odevzdám...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.9.2020 04:09
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Nezadaný, neženatý switch chlap bez závazku okolo 40 let pro baculku? Pouze Praha!
nový od tvého posledního přihlášení - 6.9.2020 18:09
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Už dlouho jsem tu nepotkala nikoho s kým by nám to mohlo fungovat. Je pravda, že nikdy nejsem dostatečně trpělivá hledat déle a po pár zklamání se rozhodnu v tom raději nepokračovat. :) Myslím si, že jsem hravé, veselé stvoření se kterým se člověk nikdy nenudí. Nemám ráda konflikty a lež. V běžném životě tolik submisivně nepůsobím, ale je pro mě opravdu důležité tuto potřebu uspokojovat. Jsem několik let ve vanilkovém vztahu, ale už od začátku mi partner nechává volnou ruku co se týče D/s vztahu a BDSM, jelikož on sám mi to splnit nemůže a chápe, jak moc to pro mě znamená. I přes tento vztah se cítím bez někoho, koho bych mohla oslovit "Můj Pane" osamocená a rozpolcená. Samozřejmě si moc užívám fyzické praktiky, ale prioritou pro mě je se cítit submisivně, podřízeně. Miluji různé psychické hry a rafinované úkoly. Vzhled pro mě primární určitě není, ale nejsem na žádné váhové extrémy, či rozdíly ve věku. Chtěla bych touto cestou najít dominatního muže, který je inteligentní, vtipný a bude mít dostatek trpělivosti tolerovat mé provokace. Přísného, který mě ale rád odmění pohlazením či potulením, za to, že jsem byla "hodná holka". Někomu, komu na mě bude záležet a nebudu pro něj jen zábava. S kým budeme moci budovat roky silný D/s vztah. Nechci tu zaplnit celou stránku jen mým inzerátem, takže pokud máš zájem mě více poznat..budu ráda, když se ozveš. :) Hezký den všem! ♥
nový od tvého posledního přihlášení - 1.9.2020 23:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám inteligentního, akčního, rozumně dominantního partnera/Pána, pro kterého mi bude ctí nahá si kleknout k jeho nohám a sloužit mu.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.8.2020 00:11
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
S obojkem na krku oddaná jsem, zvířátkem mazlivým i Tvým zlým psem. Vším, co si budeš přát, já s radostí budu, když mi dáš výchovu, lásku a...
nový od tvého posledního přihlášení - 25.8.2020 20:31
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Najdu?
Hledám intelektuála, co si rád hraje, pro společnou cestu životem. Měl by to být muž s vyřešenou minulostí a hledat vážný vztah s monogamním zaměřením. Bylo by skvělé, kdyby byl domácí kutil se zájmem o zdravý životní styl. Jsem milovník podmořského života, dobrého jídla a adrenalinových zážitků. Hledám životního patrnera, se kterým bych si rozuměla. Zajímám se o problematiku elektrosmogu, ráda cestuji a praktikuji alternativní medicínu. Mám ráda kvalitní jídlo, západy slunce na otevřeném moři, sledování filmů s hlavou položenou na partnerově rameni. Ráda bych žila v domě s vlastním hlubinným vrtem blízko/v CHKO ve štastném harmonickém vztahu s partnerem, o kterého bych se mohla vždy opřít a na kterého bych se mohla spolehnout. Preferuji partnera spíše ochranitelského avšak dominantnějšího typu.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.8.2020 10:55
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Výprask na zadek
Potřebuju dostat na zadek.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2020 16:53
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Zkušený dominantní muž z Prahy
Hledám zkušeného dominantního muže z Prahy s vlastními prostory. Zatím jsem si zde s nikým nesedla dost na to abychom se sešli, tak v tomto inzerátu rozepíšu co přesněji hledám. Hledám dominantního muže který je zkušený a měl by zájem se dlouhodobě stýkat třeba jednou do týdne na různé BDSM hrátky. Požaduji- svazování, shibari, choking, spanking, odpírání orgasmu a podobné Nedělám- fekál, piss, jakýkoli foot fetiš, velmi málo svolím k análu Hledám někoho kdo ví co dělá, nejde mi o mé ponížení- stále se chci cítit jako člověk ale s jistou mírou a rozvahou se tomu nebráním. Ráda bych zkusila fisting nebo postupem času i schůzku se dvěma dominanty. Zároveň zde nejde jen o sex, chci najít někoho s kým si budeme rozumět (nehledám ale vztah), po “lekci” si můžeme i popovídat a samozřejmostí je aftercare. Nutností je samozřejmě ochrana. I když nejde jen o sex, hledám někoho od koho budu po “lekci” sotva odcházet a ten pocit mi několik dní vydrží, třeba až do dalšího setkání. Věkově prosím 20-35, na vzhledu mi nezáleží. Budu se těšit na zprávy a ráda si hned v první zprávě přečtu, jak byste si naši první schůzku představovali, ať vím jaké máte požadavky a představy. Čím více detailů mě zaujme, tím pravděpodobněji ráda odepíšu.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2020 16:49
Dominantní žena z Jihočeského kraje hledá submisivního muže
Hledám submisivního partnera
Zdravím, hledám svůj submisivní protějšek. Chci, staršího inteligentního, vtipného a oddaného muže. Chci svou hračku na hraní, ale i doprovod na večeři, při které nebude váznout konverzace. Mám zájem o dlouhodobý vztah. Pokud mi můžeš dělat čubku, přítele a partnera, budu se těšit na tvou zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2020 19:49
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
někdo s mozkem na správném místě
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadaný, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2020 01:15