Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2019 17:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
náhoda...
Inteligentní gentleman vyšší postavy se smyslem pro humor, který ví co chce a nehledá jen flirt, ale normálně vyvíjející se vztah obohacený o bdsm... Zadaní a ženatí prosím ne:)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2019 17:37
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Kočička bez obojku
V běžném životě dominantní kočička hledá inteligentního, sečtělého, vzdělaného dominantního muže, který se nebude bát si jí ochočit. P.S.: Pokud se neumíš chovat jako gentleman, chceš jen hadr na podlahu nebo si myslíš, že ve hvězdách najdeš budoucnost, zkus to prosím jinde. Děkuji :)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 20:50
cvrcek
cvrcek (20)
#45778
Switch žena z Jihočeského kraje hledá switch muže
Mladá, cílevědomá, vtipná a občas drzá dívka hledá muže, který ví co chce a jde si za tím. Nehledám někoho, kdo se teprve rozhoduje o své budoucnosti a neví, kde se vidí za 5 či více let :) Je mi jedno zda jsi dom nebo switch, vyloženě submisivního partnera nehledám. Proč? Neklapalo by nám to. Takže pokud se cítíš na to mi napsat, tak to udělej. Nemáš co ztratit, maximálně pár minut :)
nový od tvého posledního přihlášení - 4.2.2019 00:29
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Malá holčička hledá pevné vedení
Hledám muže, který se o mě bude starat jako o malou holčičku, se vším, co k tomu patří. Rozmazlovat mě, dávat něhu, ale zároveň bude mít pevně v rukou mé uspokojení a potřeby. Líbí se mi ten kontrast mezi opečováváním a perverzí. Najdu Tě?
nový od tvého posledního přihlášení - 1.2.2019 22:03
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár
nový od tvého posledního přihlášení - 31.1.2019 21:33
Antea
Antea (39)
#45707
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
Otrok
Zadaná Madam hledá osobního oddaného otroka pro své potěšení... ideálně střední Krkonoše.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.1.2019 17:32
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Čekám na Tebe...
Hledám dominantního , trpělivého nekuřáka s duší a smyslem pro humor z Prahy. Chci, abys mě opatroval, lehce trestal, ochraňoval, hlídal si mě jako svůj majetek, bral ohled na mé potřeby, donutil mě klečet při sexu a otíral mi slzy při nezdarech života, být Tvoje holčička i hračka... Hledám hluboký, věrný vztah, založený na důvěře, oddanosti a lásce. Chci s Tebou trávit společný čas, povídat, filozofovat o životě nad sklenkou vína, kde mě bereš jako rovnocenného partnera, ale zároveň Ti v restauraci nenápadně přinést kalhotky, když si to budeš přát...:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2019 19:34
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá switch muže
Oddaná hračka ...
Máš odvahu stát se hračkou přirozeně dominantní hravé ženy, která zbožňuje oddaný výraz v očích klečícího otroka , který touží být perverzně przněn a znásilňován ? Budu tě svazovat, intenzivně honit a odpírat výstřik , šukat Ti ústa i anální kundičku štíhlou šikovnou rukou oděnou v latexu , píchat Tě dildem i strap-onem .. Budeš moje poslušná Sissinka v holčičím oblečku , lesklých sexy punčoškách a botičkách na podpatku ? Máš koule , na to pokleknout , olízat jehlové podpatky a nechat si mě s Tebou dělat vše co si zamanu? Miluji lehké i tvrdší výprasky a trestání , tahání za vlasy, plivání, fackování , výcvik pejska i feminizaci . Miluji klasické lesklé i síťované punčošky , latex , kůži i koženku a botičky na podpatku .... Pokud mi máš co nabídnout představ se mi do vzkazu a nezapomeň na civilní foto...Nehledám vztah,ale pravidelné dlouhodobější setkávání ...//... Nejsem tu pro každého , kdo si napíše, toho s kým budu chtít trávit volné chvíle plné sexu si velmi dobře vyberu ... .. Tyto hrátky mě baví , jsou mi koníčkem a tak k nim také přistupuji .. Chci jen to nelepší , tedy pokud není nic zajímavého na tom co mi můžeš jako otrok nabídnout , neobírej mne o můj čas.. .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2019 12:41
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Jsem všudezdejší a skvělá
andělská mrcha do voza aj do koča. Ty někdo, kdo mě dokáže rozesmát, přivrtat mi poličku, potrápit mě, poklonit se mi, pomilovat mě a mimo to, umí dát dohromady souvislou větu. Vezmi mě za ruku a dál půjdeme spolu.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2019 19:25
Ell8
Ell8 (21)
#45562
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale v soukromí by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, toužím experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo si mě zaučit a společně posouvat mé hranice dál a dál tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.1.2019 18:27
Browyn
Browyn (27)
#45548
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Zbavil ji vůle. Oděn v třpyt vznášel se nad ní.
Nerada řeším hlouposti. Chci mluvit o atomech, smrti, mimozemském životě, sexu, magii, intelektu, smyslu života, vzdálených galaxiích. O lžích, které jsi řekl, tvých oblíbených vůních, tvém dětství. O tom, co tě v noci nenechá spát. O tvých nejistotách a věcech, ze kterých máš strach. Mám ráda lidi, kteří mají hloubku, kteří mluví i o emocích a mají spletitou mysl. Nezajímá mě "jak je". Jsem žena, která je šťastná, když je její duše svobodná a může trávit čas s těmi, jež miluje. Partnera bych ráda upřímného, otevřeného, respektujícího, spolehlivého a vášnivého. Jsem požitkářka. Ráda používám svoje smysly. Miluju hudbu, mám ráda filmy, divadlo, výstavy, vědecké konference a veletrhy, píšu pohledy a dopisy, ráda kreslím (i když mi to moc nejde:)) a moc ráda čtu (když mám čas). Ráda plavu a užívám si jógu a Krav Magu. Miluju ovoce a ovocný saláty. Tempeh, mango, avokádo, pohankový lupínky. Miluju sex a miluju vůně. Nemám řidičák a neumim jezdit na kole. Ráda se bavím o světě a filosofii, i když tomu pramálo rozumím. Naprosto selhávám v zeměpise a v dějinách. Mám orientační smysl pro humor. Ráda se učím, baví mě se vzdělávat. A nejvíc mě asi naplňují kvalitní, pravdivý mezilidský vztahy a osobní příběhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 11:52
Ischa
Ischa (33)
#45543
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Na každý hrnec se najde poklička :)
Jsem přirozeně submisivní, zároveň i paličatá s vlastním názorem. Nehledám tedy otrokáře ale přirozeně dominantního partnera. Někoho kdo dokáže zkrotit a zároveň i pohladit. Spousta věcí je o domluvě a společném posouvání hranic. Není pro mne důležitý vzhled, taky nejsem princezna. Ale vzájemná chemie a souznění musí být.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 18:02
Miosa
Miosa (25)
#45541
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Spanker:-)
Hledám zkušenějšího, vyrovnaného může se zálibou ve spanku. Líbí se mi klasické pojetí ve vychovatelne s rákoskou v ruce, kdy jsem v roli trestane a ty v roli vychovatele. Věkové ideálně 27-35 let. Praha, České Budějovice. Budu ráda, když mi o sobě něco málo napíšeš a třeba se potkáme na kávě :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 16:44
hmmm
hmmm (41)
#45518
Switch žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Najde masochistka dominanta, který nepotřebuje ke své spokojenosti psychické ponížení protějšku? Nehledám akce.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 15:30