Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Převýchova
Přítel se se mnou rozešel pro opakovanou nevěru. Ale potrestat mě neuměl. Zasloužím teď trest a sexuální převýchovu. Na krátké zprávy neodpovídám, chci vědět co mě čeká.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2018 11:33
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
hravost
Hledám kombinaci spankingu a vanilky s hetero nekuřákem z Prahy, který není ženatý/zadaný a netají se s fotkou a tel. číslem. Ne žádné focení, natáčení, piss, sadizmus či extrémní svazování.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2018 23:33
Switch žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Radost na venek, tajemství uvnitř
O mě: mé okolí mě vidí jako atraktivní, společenskou, pracovitou a pohodovou ženu, která má ráda sport i kulturu. O mé "13. komnatě" plné zkušeností a fantazií s nádechem latexu, vzrušení, bezmoci a rozkoše ví však jen málo kdo. O Tobě: hledám stálého partnera, který se mnou bude toto tajemství sdílet a společně si užívat široké možnosti, které barevný svět BDSM nabízí. A těším se na to, že se budeme v normálním životě často smát, radovat se ze společných zážitků a navzájem se podporovat. Ten, kdo jednou poznal svět BDSM, už nechce jinak.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2018 17:50
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.4.2018 18:31
Switch žena z Pardubického kraje hledá switch muže
hledám učitele, ktery mě ukáže co vlastně jsem.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.4.2018 20:08
Axala
Axala (32)
#42664
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledá se milý, inteligentní, nezadaný muž se smyslem pro humor, ideálně trochu dobrodružné povahy, se zájmem o cestování, turistiku, knihy, divadlo, hudbu (třeba jazz), filmy atd., který umí pracovat se studem a vzrušením a baví ho mít převahu a hrát si se svou obětí jako kočka s myší, je spíše dominantní než sadistický, s bolestí zachází jako s kořením a nevadí mu ani trocha vanilky. Takový, který funguje jako ochránce a gentleman, ale když je vhodná příležitost, nemá problém vzít do ruky rákosku. Záliba v kinbaku/shibari vítána. Nemám zájem o "výcvik" a klasické pojetí ve stylu "pán" versus "otrokyně/subinka" mi příliš nesedí.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.4.2018 12:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.4.2018 19:37
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Sub/switch co by si se mnou chtěl zařídit mučírnu?
Hledá se hubeňour, nekuřák, nepiják a nemrava. Ideálně inteligentní, vtipný a s fantazií. Pouze nezadaný! Jsem volná, spíše se sklony k dominanci, prostory mám. ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2018 11:00
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Bondage/shibari
Ahoj, hledám dom muže na hratky s provazem, preferuji sadisticke vazani. Okoli: Vyškov, Brno, Kroměříž.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2018 09:07
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
hnědookého veselého roštáka
Ráda poznám charismatického příjemného muže, ktreý bude mou oporou, dokáže mě obejmout a potěšit když budu smutná. Hledám chlapa co se nechá zmučit a přesto zůstane chlapem. Upřednostňuji trvalý vztah. Okolí Poděbrad a Kolína.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2018 08:24
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
Sympatického, inteligentního masochistu
Ráda bych našla submisivního, příjemného společníka - ideálně vášnivého footfetišistu s masochistickými sklony a vlastním zázemím. Časově flexibilní, region Praha a směr KO, KH.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2018 22:09
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledám zkušeného dominantního muže, který má i potřebné pomůcky a který by mě rád vycvičil k obrazu svému. Stojím o pravidelné setkávání.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2018 19:51
SarkaJ
SarkaJ (40)
#42545
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nebaví mě něžný sex. Potřebuji partnera, který mě zkrotí. Nebráním se skoro ničemu. Nedokáži a ani nechci být totální subka, ale mužská dominance mě vzrušuje. Perverznější praktiky taktéž. Nechci pouze sex, ale někoho s kým si budu rozumět a s kým se mi bude dobře povídat i o jiných tématech. Miluju cestování, hudbu, tanec, knihy, filmy, černý humor, seberozvíjení, svoji svobodu... Pokud jsi militantní nekuřák, tak u mě nepochodíš :) A ženáče nechci.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2018 19:18
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Úchyl k úchylovi.
Ahoj, protože nových přátel není nikdy dost a těch úchylných už tuplem, ráda bych nějaké nové lidi poznala. Někoho fajn, kdo by mě doprovázel do Aťasu na kecací čtvrtky nebo i větší akce, zašel by do kina, na výstavu nebo jen na drink nebo kafe. V případě sympatií bychom mohli vyrazit i na workshopy. Polívku nesrkám, nahlas se směju, můžeme probrat anální sex i politickou situaci, jestli je lepší banjo nebo ukulele nebo cokoliv jinýho se nám bude chtít. Někdy půjdeme jako hogo fogo a někdy uděláme ostudu. Jsem inteligentní s rozhledem, zábavná, všude chodím pozdě a miluju život. Ty vlastně nemusíš být ani submisivní muž, když budeš na podobné vlně jako já. Jo a měla bys být z Prahy, osobo mně do budoucna doufám blízká. Pojďme si udělat život zase trochu pestřejší a hezčí. :) P. S. Záliba v přidělávání obrazů velkou výhodou. :D
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2018 14:56
nasty
nasty (32)
#42487
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže,najdu?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2018 17:19