Seznamka

Ipolee(40)
Switch muž hledá dominantní ženu
Ahoj. Hledám touhle cestou dominantní ženu na občasné setkání a potažmo na dlouhodobější vztah. Ženu, co by chtěla poslušného a oddaného subíka, se smyslem pro humor ale i vážnost.
Subman760(47)
Submisivní muž hledá dominantní ženu
Hledám
Ahoj, hledám slečnu, která je dom. Jinak vážný vztah se vším všudy. (Věk optimálně mezi 26-47, ale nehraje roli) pracovitý, zajištěný, fotku pošlu na email. Budu tě rozmazlovat a hýčkat. Martin PS: Zájem o Strap - on vítán.)
hraběX(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Znehybněnná, bezmocná
Ahoj, jsem z Prahy, hledám inteligentní a elegantní ženu, co je ráda znehybněná, bezmocná, ale také ví, co znamená být oddaná a poslušná. Mám rád svazování a spojení elegance s perverzí se střídáním emocí.
dominantnimens(60)
Dominantní muž hledá submisivního muže
Otrok pro mě?
Hledám spolehlivého a štíhlého otroka na pravidelnější schůzky v Mostě, Koukni se na můj dotazník.
Domitianus(55)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Sdílení
Hledám pro vytvoření celku to nejcennější co zdobí Rytíře. Ne zbroj, ne majetek, ale oddanou otrokyni, která mne bude následovat a sdílet vše co život přinese.
medvěd1964(59)
Dominantní muž hledá masochistickou ženu
Hledám masochistku na výprasky.
Na pravidelné diskrétní schůzky u mne hledám masochisticky zaměřenou přítelkyni.
Simpleman(24)
Sadistický muž hledá masochistickou ženu
Submisivní / Masochistka
Ahoj, hledám slečnu, která je v BDSM submisivní, ideálně masochistka (žádné extrémy). Spíše štíhlé nebo sportovní postavy. Chci se nejdřív poznat přes zprávy a potom se případně poznat osobně, dál už to bude na nás. Pokud tě zajímá víc a chceš se seznámit, napiš. :-)
Wotan888(28)
Switch muž hledá submisivní ženu
Hledám sub přítelkyni a parťačku pro život
Ahoj :) Samota tíží a proto hledám přítelkyni pro společnou cestu životem nebo alespoň hravou parťačku pro volnočasové chvilky (nejen BDSM) ale i výlety, procházky, sport apod.) se zájmem o BDSM. Mojí největší vášní je bondage (čím těžší tím lépe), spanking a dominance. Hledám důvěru, smyslnost, toleranci, otevřenost, konverzaci a samozřejmě společné akce a zážitky ;) Pokud bych tě zaujal, tak více je na mém profilu.
Sajlem(29)
Dominantní muž hledá spankee ženu
Neetické doučování
Potřebuješ se naučit na zkoušku, ale nemáš motivaci? Vyzkoušej motivaci výpraskem a bičem. Každá chyba... no, rozumíš
Inf(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Asi začnu tím nejdůležitějším, nehledám plnohodnotný D/S vztah. BDSM je pro mě pouze kořením intimity, nicméně kořením, bez kterého si nedokáži vztah představit. A to je asi ten hlavní důvod, proč jsem se rozhodl to vyzkoušet zde, místo nějaké klasické seznamky. Tudíž, jak bych si to představoval? Pojďme si vyměnit pár řádků, zajít na kávu, do přírody, do divadla... No a když si budete rozumět, tak alespoň oba dva budeme vědět, co od toho druhého dále čekat.
Aben(39)
Caregiver muž hledá submisivní ženu
Ženu, dívku:)
Hledám dívku, ženu, sub nebo switch, klidně úplně nezkušenou. Stydlivou, či exhibicionistku nebo něco mezi, je to úplně jedno:) Hlavní jsou sympatie, důvěra, touha. Vzdálenost nehraje roli, důležité je se potkat, popovídat si a jestli z toho " něco" vznikne už je jen na nás:).
Czspankee(41)
Submisivní muž hledá spanker muže
Potřebuju pravidelně výprask
41/186/98, co potřebuje seřezat prdel od chlapa, co s tím má zkušenosti a baví ho to. Tenká rákoska, prut, řemen. Bez zbytečných řečí přijdu, dostanu, odejdu (a pokud se domluvíme na příští termín, budu spokojený). Brno - Pce - Praha, o víkendech dojedu po ČR.
Dominant359(31)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledám otrokyni !!
Hledám otrokyni na scat a piss hrátky… Pravidelné scházení a “hraní” si. Napiš.
serpico(39)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Někdo něco?
Ahoj, seznámil bych se s někým novým na trávení volného času. Více v profilu a hlavně po zpravach. Neboj se napsat. Praha
d2(45)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Dlouhodobý BDSM vztah
Rád bych našel submisivní, citlivou ženu, s kterou bych mohl zažívat a sdílet radost z dlouhodobého a časem hlubokého BDSM vztahu. Založeného na důvěře, porozumění, komunikaci, přátelství. Kde vzájemná přitažlivost a BDSM hra probouzí hluboké emoce a touhy. Chtěl bych dosáhnout takového vzájemného naladění, kdy vím, že vše, co se odehrává, se líbí mě i partnerce, kdy proudí čistá radost a energie. Přitahují mě jemné ženy, které rády dávají (i přijímají) doteky, a spíše menší, ženské postavy.
Maibo(48)
Skupina hledá dominantní ženu i muže
Dvojice hledá muže nebo další pár
Manželský pár (48/45 ; d/s) hledá dominantního muže, popřípadě i M/Ž, pro společné akce ve 3/4 (dominance/lehké SM). Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.
Blueroad(49)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Jsi submisivní žena?
Ahoj, je Ti 45 a více let? Jsi pohodová, mazlivá submisivní žena, která touží po hezkém vztahu a občasných schůzkách s dominantním mužem? Jsem spolehlivý, trpělivý s laskavým až pečovatelským přístupem. Nechci aby ses něčeho bála a byla ve stresu. Naopak. Jde mi o to, aby sis to ve své roli užila, bylo Ti se mnou hezky a cítila ses v bezpečí. Budeš mi plnit má přání a rád si s Tebou pohraji, ale jen tak jak zvládneš a sneseš. Láká Tě to? Napiš mi a vše v klidu probereme. Těším se na Tebe.
Bosý kluk(47)
Submisivní muž hledá spanker ženu
Bosé výlety
Miluji toulky přírodou, zahradu, hory, moře a hledám spřízněnou duši, která občas potřebuje svého průvodce životem bičovat.
semtamklik(50)
Skupina hledá submisivní ženu
17.5. - seznámení s námi?
Příští středu vyrazíme s mojí sub na večeři a do klubu v Praze. Pokud by se chtěla připojit další subinka aby nás poznala, je to vhodná příležitost.
seznaamenii(42)
Dominantní muž hledá submisivní ženu
Hledá se parťačka pro život!
Je mi 42, ISTJ, VŠ, nekuřák... Rád poznám milou holku, která také žije sama a přeje si trvalé partnerství, rodinný život a děti.
Diag: O43