Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dominantní muž
Jsem subinka kypré postavy, 167cm a přes 90 kg, velká prsa i bříško. Hledám dominantního muže, rafinovaného, inteligentního a živočišného, který mě bude plenit a ničit a kterému budu smět oddaně sloužit u nohou.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2018 01:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
spank
Hledám kombinaci spankingu a vanilky s hetero nekuřákem z Prahy, který není ženatý/zadaný a netají se s fotkou a tel. číslem. Ne žádné focení, natáčení, piss, sadizmus či extrémní svazování.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2018 15:29
Switch žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám pána a partnera.
Ahoj jsem spíše submisivní svištík se zájmem o spoustu oblastí BDSM a hledám zde dominantního partnera jak v soukromí tak v životě s pádnou rukou :). Měl by být krom jiného alespoň trochu inteligentní a také malinko kreativní. Dále bych byla ráda, kdyby byl dotyčný vysoký alespoň 178 cm (jelikož nejsem zrovna malinká :)) Budu se těšit na odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2018 12:16
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám jehlu v kupce sena
Jsem dlouhovláska jemnějších rysů s VŠ, sportovní postavou typu "přesýpací hodiny" a zlomeným srdcem. Chtěla bych najít muže, kterého bych dokázala zase milovat (a on mě) a mohla se mu plně oddat. Takový muž by byl na úrovni, velmi inteligentní (potřebuji cítit, že mě pokud možno i převyšuje, což bohužel vylučuje převážnou většinu populace), ale zároveň statný, abych se v jeho náruči cítila křehká a v bezpečí. Byl by to muž, ke kterému bych mohla vzhlížet, probudí tak mou submisivní stránku. Potřebuji cítit Pánovu pevnou ruku, sílu, i lásku a něhu. Pokud existuješ, ochoč si mě, prosím, budu Ti věrně klečet u nohou a dělat Tě šťastným.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2018 21:06
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2018 08:26
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mně
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2018 20:47
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
Nudím se
Hledám veselého zábavného kecálka.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2018 01:09
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Přání
Někdo řekl, že nahlas vyřčené přání se splní. Jen ho musíme umět správně definovat. Přeji si, abys mě našel, abys mě miloval a já milovala tebe. Aby ta láska byla naplněná, vášnivá a dlouhá. Někdo si přeje čubku, mně stačí ke štěstí tohle.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2018 22:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dokážeš mě ovládnout?
Jsem submisivni, avšak občas drzá holka. Hledám sebevědomého Dom muže, ne vsak takového který se duší vlastním egem. Za mou pokoru, oddanost a poslušnost mě musíš ochránit. Za neposlušnost a nežádoucí chování potrestat. Musíš být zkušený, jinak mě ovládnout nedokážeš a budeme se buď trápit, nudit nebo plýtvat naším časem. Vy, kteří si myslíte, že tohle vše je pouze o tvrdém šukání, mi prosím nepište. Ale Ty, kdo se cítíš být dominantním gentlemanem, prosím, oslov mě. Budu se s tebou ráda smát, budu mlčet když budeš chtít, budu ti delat společnost, vedle tebe, nebo v klece u tvých nohou s hlavou na tvém klíně. Pokud najdeš cestu k mé duši, budu pro tebe ráda trpět..
nový od tvého posledního přihlášení - 4.2.2018 17:29
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
35ti letá vzdorovitá žena potřebuje muže/dominanta, který zažene špatné myšlenky.Měl by jsi být autoritativní ve stylu Zkrocení zlé ženy jako Petruccio, který zkrotil Kateřinu a měl bys mít rád spanking. ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 2.2.2018 16:39
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Jsem normální pohodová ženská, která má ráda upřímnost a teprve se začíná orientovat ve vztahu dominant-submisiv. Neumím říct jaký bys měl být ty, snad jen napiš a uvidíme zda si padneme do oka.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.1.2018 16:49
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Úchyl k úchylovi.
Ahoj, protože nových přátel není nikdy dost a těch úchylných už tuplem, ráda bych nějaké nové lidi poznala. Někoho fajn, kdo by mě doprovázel do Aťasu na kecací čtvrtky nebo i větší akce (třeba ples), zašel by do kina, na výstavu nebo jen na drink nebo kafe. V případě sympatií bychom mohli vyrazit i na workshopy. Polívku nesrkám, nahlas se směju, můžeme probrat anální sex i politickou situaci, jestli je lepší banjo nebo ukulele nebo cokoliv jinýho se nám bude chtít. Někdy půjdeme jako hogo fogo a někdy uděláme ostudu. Jsem inteligentní s rozhledem, zábavná, všude chodím pozdě a miluju život. Ty vlastně nemusíš být ani submisivní muž, když budeš na podobné vlně jako já. Jo a měla bys být z Prahy, osobo mně do budoucna doufám blízká. Pojďme si udělat život zase trochu pestřejší a hezčí. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 28.1.2018 23:30
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledám partnera pro život..
...se sklonem k dominantní nadřazené roli ke své subince, která jej bude poslouchat na slovo, kdykoliv jí pán poručí.. Budu oddaná a poslušná. Více na mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.1.2018 22:31
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Síla ve Zranitelnosti
Můj Pane, Píšu tento inzerát, protože jsem připravena, abys vstoupil do mého života a já se Ti postupně odevzdala. V BDSM nejsem úplně nová, ale chci se učit hlavně od Tebe, jak Ti sloužit a jak Tě dělat šťastným. Já od Tebe zase potřebuji pohlazení a ochranu. Potřebuji i Tvou péči, proto hledám Tebe Pane…Tebe, pro kterého to nebude starost, ale vlastně radost a naplnění. Jsem slečna na vozíku, jejíž tělo je v podstatě nehybné, ale která je zároveň poslušná pohodová subinka, která je plná života. Není se čeho bát, můj osud je prostě jen jiný než většina ostatních. Cením si upřímnosti a proto Ti otevřeně píši, že např. potřebuji přenášet ve Tvém náručí z vozíku do postele, že potřebuji pomáhat s většinou každodenních aktivit. Nikdy bych ale nechtěla, aby to zasahovalo např. do Tvé práce nebo do aktivit, které máš rád. Nechtěla bych, aby to ovlivnilo Tvůj život víc, než by sis přál. Pokud Tě, můj Pane, zajímá něco víc, ráda Ti odpovím. Obecně myslím, že jsem otevřená a usměvavá. Poslední rok a půl jsem s přestávkami strávila pracovně a studijně v zahraničí, z čehož je jasné, že mám ráda cestování
nový od tvého posledního přihlášení - 27.1.2018 13:03
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Někdo stejně šílený jako já.
Jsem 21 letá holka z Prahy, co nebere BDSM jako životní styl, miluje život a na smích by potřebovala zbrojní průkaz. K životu přistupuji vždy pozitivně a od tebe bych očekávala to samé. Znám všechny druhy hub, takže smaženici z muchomůrek ti neudělám. Jsem milá, zábavná, akční a empatická, vím přesně, co od života chci. Hledám dominantního partnera na stejné vlně z Prahy, mezi 30-45 lety. Více v mém profilu. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2018 23:23