Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Modela na vázání shibari
Hledám vysokého, pružného, časově flexibilního sub nebo switch muže z Prahy, který si užívá nebo tuší, že by si užíval, být mým shibari-modelem. Svázala jsem už desítky mužů a teď hledám nové přátelství a inspiraci.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2018 12:09
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám muže od 18 do 35 let na dlouhodobé d/s schůzky. Vše potřebné najdeš v dotazníku. Foto výhodou. V případě nezájmu neodepisuji v rámci ušetření jak mého, tak tvého času.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 22:48
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Mučení
Ahoj hledám někoho kdo se nebojí bolesti .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 19:03
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
jihlava a okolí?
Hledám Dominantního a zkušeného muže, na dlouhodobý vztah. Zatím nemám mnoho zkušeností, proto by měl být i trpělivý. Nejlépe Jihlava.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 16:26
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Kamarád, přítel
Ráda bych zde našla přirozeně dominantního muže. Nehledám chvilkové pobavení, ani on line výcvik, ale partnera pro dlouhodobý vztah. Jen okres PI, ST a PB, protože nevěřím, že by mohl vztah na dálku fungovat. Vyšší, štíhlejší pohodář, přiměřeného věku, upřímný, zodpovědný, se smyslem pro humor a s vlastní fantazií? No, to už je asi oblast sci-fi, ale kdo ví? Jsem štíhlá, sympatická, příjemná světlovláska, v reálném světě samostatná, soběstačná, nezávislá žena se spoustou koníčků a zájmů, ale v soukromí se stávám oddanou a pokornou...
nový od tvého posledního přihlášení - 18.10.2018 04:11
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
nájde sa?
Je niečo so mnou zle, keď raz za čas potrebujem stretnutie na základe rape role?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2018 12:36
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2018 07:36
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
Černý čaj - černá duše
Jsem osmnáctiletá holka z Karlovarského kraje, co hledá zatím kamaráda na pokec o BDSM světě. Pokud to nějakým způsobem zajiskří, mohli bychom se dostat do té fáze, že bychom spolu podnikli něco hodně vzrušujícího. Budu ráda, když napíšeš, abychom se mohli domluvit, kdy půjdeme na ten čaj. ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2018 02:33
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Partnerský vztah: duševní soulad, intelektuální sdílení, stejné hodnoty, podobné zájmy. Plus bdsm prvky v mírné formě. Jsem lehce dominantní a hledám někoho submisivního, kdo ale nevyžaduje kruté a bolestivé praktiky a jde mu o plnohodnotný partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.10.2018 15:51
Terrys
Terrys (25)
#44551
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže
Hledám partnera především do života, nehledám a nemám zájem o schůzky za účelem sexu, flirt a podobné. Hledám někoho, kdo už má vyřešenou minulost,ví, co chce do budoucna. Na vzhled až tak moc nedám, ale nějaká vzájemná přitažlivost by měla být přítomna. Proto by jsi měl být vysoký (nebo alespoň stejně vysoký jako já - 173cm ), silnější, nevadí mi muži při těle, naopak. Ale zase ne extrémy. :) Nehledám partnera jen na sex, ale i do života, proto očekávám, že budeš věrný, upřímný, bude s tebou sranda, pokud máš rád cetsování - máš plus. :) Pokud jsi dominantní a poznal jsi se trochu v mém stručném popisu a už víš, co od života očekáváš a není to jen sex a zábava, ale hlavně vážný vztah založený na D/S, zkus mi napsat a trošku se představit. Myslím, že D/S vztahy mají mnohem větší kouzlo, než propojení jen na mentální úrovni, proto, i přes to, že jsem v tomto oboru začátečník, hledám k sobě právě dominatního muže. A aby nebyla řeč jen o tobě, napíšu pár řádků i o sobě. Jsem silně submisivní žena, která potřebuje po svém boku někoho, kdo ocení mou naprostou oddanost a věrnost. Dokážu se člověku naprosto oddat a svěřit mu i svůj život, pokud ucítím, že je to ten pravý. Ráda trávím se svým partnerem všechen volný čas. Pracuji a k tomu studuji dálkově školu cestovního ruchu a jazyky. Mám vyřešenou minulost, i když nějaké jizvy po ní zůstaly. Vím, co chci od života a co od něho naopak nechci. Na veřejnosti jsem spíše energická a společenská, mezi cizími lidmi jsem nesvá a dost stydlivá, pokud ale překonám tento strach a lidi poznám, říkají o mě, že jsem milá, vtipná a někdy až přespříliš upovídaná a živá. Je mi 25 let, jsem vysoká a trošku při těle. Preferovala bych si chvílku psát, než se hned scházet. Jsem začátečník v této oblasti, proto jsem toho mnoho nevyzkoušela, ale submisivní pudy a sklony k bolesti jsem v sobě objevila už jako malá. Proto nepochybuji o své submisivitě po všech stránkách. Nejsem zase ale žádný podpantoflák a ve vztahu mám ráda i své slovo, popř. kompromis. Pokud jsem tě trochu zaujala a myslíš, že bychom si mohli rozumět, zkus mi napsat a uvidíme, co z toho bude. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.10.2018 12:00
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Dobrý večer pánové
Hledám něco stálého v sexu, ale přednost by jsem dala spíše vztahu. Klasický sex mi nevadí, ale to vzrušení co se kolem tohoto vznáší potřeba je... Nějaké informace jsou napsané na mém profilu, tak ho rozklikněte pane a kdyztak se ozvěte.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.10.2018 22:39
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Prsatá baculka hledá....
...hledám svého Pána, který by mi otevřel svět, který jsem poznala jen velmi málo, ale který mi vnesl do života radost z poznávání a objevování. Ráda bych poznala muže, kterého bych mohla dělat šťastným a tím být šťastna sama.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.10.2018 08:42
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Patřím do rizikové skupiny, která ví co chce...nehledám taťku od rodiny ani sponzora. Hledám toho, s kterým zůstaneme svobodní, ale nerozdělitelní. Bez lží, bez podrazů, bez dětí, oboustranně šťastně, spokojeně, navážno a napořád. Nechci denně 24h, každý má kamarády a své koníčky. Moje jsou: motorka, koloběžka, výlety, filmy, knížky. Pozor - jsem baculka a kuřačka. Prosím tedy o kontakt jen od pánů, kterým se tento typ žen líbí.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.10.2018 13:31
lake
lake (27)
#44503
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Obyčejná ženská, co hledá obyčejnýho chlapa na BDSM seznamce :). Je mi 27, jsem z Prahy a hledám někoho rozumnýho, kdo to má už trochu srovnaný a dominanci projevuje jenom v soukromí. Více si můžeme napsat ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.9.2018 19:21
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
V jednoduchosti je krása...
Někdo sympatický, společenský a kapku normální a dospělý?! ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2018 22:21