Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřímně, proto čekám i upřímné odpovědi
nový od tvého posledního přihlášení - 30.7.2021 11:47
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Hladam si dominantneho muza na trvalejsi vztah. Zlinsky kraj
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2021 19:44
baryna
baryna (62)
#53594
Switch žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Najdu?
Jsem subinka=fena a pokouším se tady najít nějakýho pána co si rád hraje s fenou. Nehledám jen jednorázové akce,bytí a dopisování.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.7.2021 23:25
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Pána pro intenzivní partnerský S/M vztah
Masochistická subka Pé hledá pravého Pána, kterému klekne k jeho nohám s hlavou sklopenou k zemi. Pokora, oddanost, poslušnost. Ochrana, péče a pocit bezpečí od Pána pro Pé. Nejde mi o žádnou hru ani akce.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.7.2021 18:29
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Inteligentního nekuráka
Hledám inteligentního nekuřáka, co si rád hraje, pro společnou cestu životem..(někoho, kdo si spíš čte knížku, než sleduje bezduché seriály) Měl by to být muž s vyřešenou minulostí a hledat vážný vztah s monogamním zaměřením. Bylo by skvělé, kdyby byl domácí kutil se zájmem o zdravý životní styl. Hledám člověka, který má zájem o budování monogamního vážného vztahu a rodinný stabilní život. Preferuji partnera spíše klidného a ochranitelského.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.7.2021 22:20
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Udržovaného a sexy otroka nahraní
Hledám sexy otroka s hezkým tělem na hrátky. Mám ráda, když můžu otroka kousat, škrábat, dávat mu facky a vzít si to, co jako žena potřebuji. P.S. u mě to nejde, budeš muset zajistit hotel či jiné místo.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.7.2021 10:16
Subi94
Subi94 (27)
#53552
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Cesta životem ve dvou
Mám zájem poznat silně dominantního muže pro partnerský vztah a společný život, s výhledem ideálně již navždy. Poprosila bych také o foto, děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.7.2021 20:30
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá switch muže
Shibari workshopy
Hledám si sympaťáka do provazů, který už ví co obnáší shibari svazování, jaké to je viset a zvládne i náročnější úvazy. Chlapa, co si chce udělat na akce čas, je ochotný pro vázání něco udělat, zajímat se o společné, i si vážit prožitku, uvidíme, kam nás to posune. Rozhodují vzájemné sympatie. Napiš toho víc o sobě, i shibari, a pošli fotku. :) Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2021 22:19
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám Pána, riggera a parťáka v jednom se smyslem pro humra. Je mi 23, ráda čtu, zajdu do divadla na koncert či výlet :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2021 19:27
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Půjčím svoje tělo chlapovi s fantazií co se nebojí na holku sáhnout. Bez narušení soukromí. Určitá úroveň mix vzhled, inteligence, cit - prostě komplexní sympatie je stěžejní. Budu ráda za fotku, alespoň trosku nástin osobnosti
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2021 09:11
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Partnera pro život
Krásný den. Pokusím se touto cestou najít Dominantního muže pro vážný vztah. Nehledám žádné schůzky a ani 24/7 služby. Hledám muže ve věku 30-36, kterému nebude vadit, že mám nějaké to kilo navíc. Muže, který se umí rovnoceně chovat k ženě, umí ji vyslechnout, pochopit a bez jakýchkoliv podmínek ji pomoci, když bude potřebovat. I když v intimní oblasti jsem silně submisivní, tak hledám tolerantní vztah, založený na upřímnosti, pravdě, lásce a přátelství. Hledám muže, pro kterého bych mohla být křehké dívka, měla bych v něm oporu a mohla k němu vzhlížet.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2021 09:46
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Hledám stejně nadšenýho parťáka na shibari, se kterým bych mohla občas navštívit ropejam, workshop nebo jen tak vázat a sdílet zkušenosti. Sama s tím teprve začínám a baví mě obě role - i když v provazech si to užívám přece jen víc. Nemusíš být nutně zkušenej rigger, ale rozhodně ocením chuť se učit a trochu opatrnosti. PS. Příroda mi nadělila výšku, karanténa pak stehna a zadek. Prý se to dobře váže, ale taky to něco váží. Ať víš, do čeho tvý záda jdou ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.7.2021 18:24
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Partnera pro život
Ahoj, hledám dominantního muže na vážný vztah. Muže rozumného, kterému bych mohla důvěřovat a cítila se s ním v bezpečí. Muže, kterému by nevadila moje nezkušenost nejen v BDSM, ale i v intimní oblasti. Takového, který by mě vedl, učil a pomohl mi objevovat pro mě dosud nepoznané. Muže, se kterým bychom sdíleli radosti i strasti všedního dne. Muže, který se mnou bude zacházet jako s rovnocennou bytostí. Muže, který se umí chovat k ženě, a nejedná s ní jako s kusem hadru, i když je žena za dveřmi ložnice submisivní. Chtěla bych mít vedle sebe milujícího partnera, ke kterému budu k němu moci vzhlížet a bude mi oporou. Mně je 26, VŠ, pracující. Dlouhovlasá brunetka, 165/58.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.6.2021 19:10
Dominantní žena z Jihočeského kraje hledá submisivního muže
Pokorného submisiva
Hledám nezadaného, silně submisivního tvora. Minimální výška: 185 cm. Minimální váha: 80 kg. Povaha: klidný, oddaný, veselý a tolerantní. Nejlépe tmavé srsti, bez jakékoli známky dominance. Slušného, všestranného a s chutí se učit. Jde mi o skutečné vlastnictví na reálném podkladě. K odpovědi je nutné připojit civilní fotografii.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2021 10:19
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Partner pro život, Pán v ložnici
Ahoj milý neznámý, jsem silnější postavy, mám delší tmavé vlasy, nosím výrazné brýle, myslím, že mám pěkný obličej a úsměv. Mám ráda seriály, kino, divadlo, plavání, posezení s přáteli a další. Co mám ráda v ložnici, s tím se Ti svěřím až Ti budu aspoň trochu důvěřovat. Hledám zde rovnocenného partnera pro život, který mi bude v soukromí Pánem.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.6.2021 01:45