Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám přirozeně dominantního muže.Dlouho jsem nedostala výprask.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 14:14
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Toužím...
Ráda poznám charismatického, empatického, hravého muže. Staneš se mou oporou, bezpečným přístavem. Měl bys mě umět obejmout, pohladit, políbit, v pravý okamžik potrestat. Odměním Tě svou oddaností, pokorou, staneš se pro mne Jediným.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 11:47
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Kotě hledá Pána a přítele v jednom
Krásný den všem, co jste jste se rozhodli si přečíst můj inzerát Jsem mladá slečna (bude mi 19), ale to neznamená, že jsem zcela bez zkušeností. Ovšem ty zkušenosti se na mě spíše špatně podepsaly a potřebovala bych opět spravit a hodit do pohody. :) Nenechám se sebou zametat jako s hadrem na podlahu a nechci být jen něčí další zářez. Hledám pokec a seznámení, pokud vše půjde v pohodě a budou vzájemné sympatie ,tak se nebráním vztahu partner/Pán Abych neříkala pouze, co hledám, tak zde napíšu i pár info o sobě. Mám velmi ráda zvířata, hlavně kočky a psy (mám ráda catplay). Mám ráda kulturu v podání divadel a kin (jsem fanouškem superhrdinů). Čas od času si vyprázdním hlavu při sledování nočních měst. Mým novým koníčkem je LARP, teprve s ním začínám, ovšem ráda bych v něm pokračovala a poznávala nové. A jak se říká, kdo si hraje nezlobí, takže si občas zahraji i na počítači. Ráda si dám dobré jídlo, lehce se to na mě podepsalo, ale nikdo není dokonalý Věk úplně neřeším, hlavní jsou sympatie, ale prosím nepište mi starší 30 let. Nehledám nikoho kdo je 2x starší než já. Ten věkový limit nepíšu jen tak, tak ho prosím respektujte. Co se týče BDSM preferenci, tak je to o domluvě a vzájemném poznání (ale jen tak pro představu, mám ráda ponížení, škrcení, erotické hračky, zavazování očí, korzety a další libůstky). Jsem teprve na začátku poznávání, ale nenechám si ujít příjemné prožitky. Přece se nepřipravíme o taje, které nám život připravil Těším se na slušné odpovědi. S pozdravem Čiči
nový od tvého posledního přihlášení - 10.6.2018 17:12
Browyn
Browyn (27)
#43261
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Chci mluvit o atomech a smyslu života
Nerada řeším hlouposti. Chci mluvit o atomech, smrti, mimozemském životě, sexu, magii, intelektu, smyslu života, vzdálených galaxiích. O lžích, které jsi řekl, tvých oblíbených vůních, tvém dětství. O tom, co tě v noci nenechá spát. O tvých nejistotách a věcech, ze kterých máš strach. Mám ráda lidi, kteří mají hloubku, kteří mluví i o emocích a mají spletitou mysl. Nezajímá mě "jak je". Jsem žena, která je šťastná, když je její duše svobodná a může trávit čas s těmi, jenž miluje. Partnera bych ráda upřímného, otevřeného, respektujícího, spolehlivého a vášnivého. Jsem požitkářka. Ráda používám svoje smysly. Miluju hudbu, mám ráda filmy, divadlo, výstavy, vědecké konference a veletrhy, píšu pohledy a dopisy, ráda kreslím (i když mi to moc nejde:)) a moc ráda čtu (když mám čas). Ráda plavu a užívám si jógu. Miluju ovoce a ovocný saláty. Tempeh, mango, avokádo, pohankový lupínky. Miluju sex a miluju vůně. Nemám řidičák a neumim jezdit na kole. Ráda se bavím o světě a filosofii, i když tomu pramálo rozumím. Naprosto selhávám v zeměpise a v dějinách. Mám orientační smysl pro humor. Ráda se učím, baví mě se vzdělávat. A nejvíc mě asi naplňují kvalitní, pravdivý mezilidský vztahy a osobní příběhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.6.2018 21:30
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Férový dominant
Ráda bych se touto cestou seznámila s dominatnim, inteligentnim gentlemenem, který je na úrovni. Ví, co znamená bdsm a ví jak se k ženě chovat. Jsem sympatická stihla subinka. Mám svůj názor, ale umim přijmout názor i jiný, pokud můj není správný. Umím uznat chybu i omluvit se. Mám ráda, když si mě muž hycka a já mu jsem i oporou.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2018 20:27
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám Páníčka :-)
Ahoj, hledám solidního chlapa se zázemím, vysokého a spíše štíhlého, nad 35 let, který je přirozeně dominantní a líbilo by se mu mít svou malou zlobivou holčičku, se kterou by mohl pracovat i na skutečném kvalitním vztahu. Mám ráda výprasky, čistě v sub roli, prosím ne switch. Systém odměn x trestů, pravidla, důvěra... Láska ke zvířatům podmínkou, donesu ti sebou pejska. :-) Budu se těšit...
nový od tvého posledního přihlášení - 1.6.2018 21:26
cvrcek
cvrcek (19)
#43227
Switch žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, hledám zde někoho na ze začátku nevinné tlachání o všem možném a potom možná i víc! :) Žádná specifika nemám, snad jen to, že pokud hledáte sex/online výcvik a podobně, tak se ozývat ani nemusíte :)
nový od tvého posledního přihlášení - 1.6.2018 00:53
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ráda bych zde našla přirozeně dominantního muže. Nehledám chvilkové pobavení, ani on line výcvik, ale partnera pro dlouhodobý vztah. Vyšší, štíhlejší pohodář, přiměřeného věku, upřímný, zodpovědný, se smyslem pro humor a s vlastní fantazií… No, to už je asi oblast sci-fi, ale kdo ví?
nový od tvého posledního přihlášení - 29.5.2018 04:36
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Dominant - gentleman - muž na úrovni
Jsem normální žena na veřejnosti ne zrovna submisivní, ale v sexu přitom hodně. Mám ráda strach, ale potřebuji vědět, že v jednom případě je mi muž oporou a v druhém případě, že mě chce mít jen pro sebe... Mám ráda dominantní, sebevědomé, cílevědomé muže, kteří dokážou svou subinku nejen potrápit a ponížit, ale také dát najevo, že je hezká a pro něj důležitá. Takového, který pomáhá vést ženu nejen lekcemi, ale také životem. Mám ráda černou a bílou....hrubost a něžnost....cukr a bič.... Hledám muže, který je charismatický, inteligentní a přitom pervezní. Muže, který i přesto, že umí peníze vydělat ví, že ve světě ženy peníze všechno nespraví. Že žena potřebuje víc. Potřebuje cítit důvěru, oporu i přesto, že se sama o sebe dokáže postarat. Hledám milenecký vztah, ale přesto "vážný bdsm" vztah, kdy chci patřit pouze jednomu muži, kterému se odevzdám tělem i duší. Budu mu sloužit k jeho hrátkám a potřebám. Ale také chci, aby on i mě měl jako jedinou subinku, kdy tento vztah bude založen na důvěře, aby měl tu správnou hodnotu v této oblasti. Samozřejmě případnému vážného vztahu se nebráním, pokud bychom si sedli. PS: Chci být pro svého Pána krásna a jedinečná a chci jej dělat šťastným. Jinak jsem veselá, akční, ráda chodím do kina, do divadla, na dostihy, na výlety, na společenské akce, ráda cestuji, jezdím autem na čtyřkolkách, na koni... Pokud jsem Tě oslovila budu ráda, když napíšeš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2018 11:35
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Láska s dominancí
Zdravím zde všechny muže. Hledám toho, který mi dokáže nabídnout podporu, ochranu, lásku, věrnost, ale zároveň i splnit touhy a zavést mě do tajů BDSM. Nereaguji na oplzlé nabídky sexu a nemám zájem ani o žádné výcviky. Hledám vážný vztah. Já na oplátku nabízím totéž výše vypsané. P. S. pokud jsi sportovně aktivní, tím lépe, jsem baculka a chci změnu. Cukr a bič. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2018 00:51
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2018 14:00
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Ahoj ;)
Touzi nektery z vas po sympaticke slecne na voziku? ;) Vim, ze to muze nektere chlapy velmi lakat...takze se mi urcite ozvi ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2018 21:38
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Ahoj. Chtěla bych najít partnera ale i přítele, který by chtěl svojí holčičku a potřebuje ji, jako ona jeho. Nehledám postelovou záležitost ani nezávazné schůzky. Opravdu hledám jen vážný 24/7 vztah, chci patřit a být oddaná jen jednomu. Takže pokud hledáš povyražení nebo to nemyslíš vážně, nepiš mi, hned mažu. Ohledně DD/lg : Nejedná se o ABDL (plenky, dudlíky). Jsem spíše stydlivá lolitka ale také provokující spratek. Výjimečně jsem i koťátko (kittenplay) ale neberu to jako celou náplň vztahu. Pokud jsem tě zaujala nebo hledáš to samé, tak napiš.. A klidně se na cokoliv zeptej O:)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2018 16:10
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dokážeš mě ovládnout?
Jsem submisivni, avšak občas drzá holka. Hledám sebevědomého Dom muže, ne vsak takového který se dusí vlastním egem. Za mou pokoru, oddanost a poslušnost mě musíš ochránit. Za neposlušnost a nežádoucí chování potrestat. Musíš být zkušený, jinak mě ovládnout nedokážeš a budeme se buď trápit, nudit nebo plýtvat naším časem. Vy, kteří si myslíte, že tohle vše je pouze o tvrdém šukání, mi prosím nepište. Ale Ty, kdo se cítíš být dominantním gentlemanem, prosím, oslov mě. Budu se s tebou ráda smát, budu mlčet když budeš chtít, budu ti delat společnost, vedle tebe, nebo v klece u tvých nohou s hlavou na tvém klíně. Pokud najdeš cestu k mé duši, budu pro tebe ráda trpět..
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2018 21:33
niamhe
niamhe (26)
#43053
Submisivní žena z Prahy hledá switch muže
Potřebuju uspokojit
Ahoj, bdsm pro mě není o ponížení nebo bolesti, ale o tom vzdát se kontroly. Chtěla bych se setkat s někým inteligentním, kdo mě bude schopen uspokojit jak psychicky, tak fyzicky. Miluju tahání za vlasy, plácání po zadku, kousání bradavek a anal a rozhodně se nebráním nic vyzkoušet, ale bez napojení na mou mysl to nefunguje. Chci být tak vzrušená, že nebudu moci ani myslet a zakončit to několika orgasmy. Hledám muže, který je dominantní, ale ochotný přijmout i druhou roli, vzdělaný a zcestovalý, do 40 let a dělá co ho v životě baví. Prosím pošli foto a já zašlu svoje obratem :)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2018 22:08