Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 10:13
lova
lova (24)
#44002
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Metalová čubka
Hledám nezadanou metalovou čubku z Brna. Dáme rande už dnes?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 15:28
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Řidič na dobu určitou
Můj osobní otrok má aktuálně zlomenou ruku (ne ode mne :-) ) a já potřebuji řidiče, který dočasně zastane jeho místo. Nejdříve pošleš informace o sobě, foto, zkušenosti s řízením - budeš řídit moje auto v hodnotě více než 4 mil. tak nechci žádného nešiku - časovou flexibilitu, většinou potřebuji odvoz večer, přes den si řídím sama. Pokud si tě vyberu, vyžaduji slušné oblečení - tedy ne oblek z Tesca. Veškeré náklady jako benzín a podobně hradím sama. Tvoje odměna je moje přítomnost, dovolení políbit mě špičku boty a když budeš hodný výprask dle tvého přání. Pokud spokojená nebudu, okamžité propuštění a nebo v případě menšího provinění výprask, který zažít nechceš :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 11:20
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Přeji si potkat
Oduševnělého společníka s pozitivním vztahem ke zvrhlostem. Můžeš být i switch. Viz profil a dotazník.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.8.2018 21:09
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
...už zase hledám
Ahoj, dobrý den, už zase hledám někoho... někoho, ke komu budu moci vzhlížet, poslouchat ho, dělat mu radost... někoho, kdo se stejnou láskou v očích bude dívat na mě, kdo se mnou bude mít dost trpělivosti a kdo mě dokáže zkrotit a ukočírovat. Jsem labilní introvert, jsem náladová, protivná a otravná, ale taky oddaná, milující a obětavá. Nesnáším lhaní a vykrucování se. Oceňuji upřímnost, i když někdy není příjemná. Je mi 27, jsem kousek od Varů, bydlím sama, nemám auto, mám všude psí chlupy, mám ráda dobré knihy a filmy, flákání, mám ráda v rozumný míře jízdu na kole a chůzi. Chápu, že to možná není uchopitelný, nehledám nic konkrétního, nechávám to... osudu... náhodě... vesmíru...
nový od tvého posledního přihlášení - 7.8.2018 18:17
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Láska k dogplay
Pěkné odpoledne přeji, ráda bych touto cestou nalezla příznivce dogplay, kteří hledají v tomto odvětví spřízněnou duši. Nemám příliš zkušeností, ale velmi rychle se učím. Přála bych si nalézt lásku. Vybojovat si tvojí pozornost a přijímat povely, pohlazení, i tresty. Jsem umíněná, ale dokážu v hodně ustoupit. Prosím zadaní, ženatí, či velmi vzdálení od Prahy raději nepište. Intelekt, ambice, smysl pro humor, dochvilnost, věrnost, zájem o scifi, vědu a sport by bylo velkým plus. Více naleznete v mém dotazníku, blogu a profilu. Ps : Dogplay není to jediné , po čem toužím. A však nejvíce mé duši blízké. Budu se těšit na vzkazy. Pouze prosím vážní zájemci. Děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.8.2018 16:15
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Čekám na Tebe...
Hledám dominantního , trpěliveho muže s duší a smyslem pro humor. Chci, abys mě opatroval, lehce trestal, ochraňoval, hlídal si mě jako svůj majetek, bral ohled na mé potřeby, donutil mě klečet při sexu a otíral mi slzy při nezdarech života, být Tvoje holčička i hračka... Hledám hluboký, věrný vztah, založený na důvěře, oddanosti a lásce. Chci s Tebou trávit společný čas, povídat, filozofovat o životě nad sklenkou vína, kde mě bereš jako rovnocenného partnera, ale zároveň Ti v restauraci nenápadně přinést kalhotky, když si to budeš přát...:-) Budu Ti patřit celou duší i tělem, pokud si to "zasloužíš".
nový od tvého posledního přihlášení - 6.8.2018 22:20
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Dominanta
Hledám dominanta, který má své zázemí a může si pro mě dojíždět. Vztahu se nebráním pokud si padneme do oka.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.8.2018 21:34
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Prsatá baculka hledá svého Pána
Ve svém životě jsem měla jen jednoho pána. Ale ten mi otevřel svět, který mě velmi oslovil a zalíbil se mi. Hledám svého pána, pro ktereho budu subinkou a jeho štěstí bude přinášet štěstí mně. Nemám mnoho zkušeností, ale chuť poznávat, objevovat a poslouchat.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.8.2018 15:23
Submisivní žena z Prahy hledá submisivního muže
animal
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže příp pár
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2018 22:40
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka z Prahy hledá svého pána
Jsem 40/168/70 subinka, která touží dělat svého pána šťastným, poslouchat ho na slovo, nechat se zneužívat, vychovávat, občas jsem trochu zlobivá a potřebuji někoho, kdo mi ukáže, jak se správně chovat metodou cukr a bič. Láká mě BDSM, ale mám malé zkušenosti, takže postupně. Ráda jsem pánovou oddanou hračku, kterému se zcela podvolím. Jsem inteligentní, atraktivní, v běžném životě samostatná, nezávislá, sportovně založená nezadaná žena na úrovni. Hledám muže, který je inteligentní, zajištěný, aktivní, sportovní, atraktivní, se smyslem pro humor do 45 let. Ideální je navázat dlouhodbý vztah na plný úvazek. Nehledám občasné povyražení bez perspektivy.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.7.2018 15:04
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
On pro Ni
Jsem submisivni, avšak občas drzá holka. Hledám sebevědomého Dom muže, ne vsak takového který se dusí vlastním egem. Za mou pokoru, oddanost a poslušnost mě musíš ochránit. Za neposlušnost a nežádoucí chování potrestat. Musíš být zkušený, jinak mě ovládnout nedokážeš a budeme se buď trápit, nudit nebo plýtvat naším časem. Vy, kteří si myslíte, že tohle vše je pouze o tvrdém šukání, mi prosím nepište. Ale Ty, kdo se cítíš být dominantním gentlemanem, prosím, oslov mě. Budu se s tebou ráda smát, budu mlčet když budeš chtít, budu ti delat společnost, vedle tebe, nebo v klece u tvých nohou s hlavou na tvém klíně. Pokud najdeš cestu k mé duši, budu pro tebe ráda trpět..
nový od tvého posledního přihlášení - 24.7.2018 22:27
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ráda bych zde našla přirozeně dominantního muže. Nehledám chvilkové pobavení, ani on line výcvik, ale partnera pro dlouhodobý vztah. Vyšší, štíhlejší pohodář, přiměřeného věku, upřímný, zodpovědný, se smyslem pro humor a s vlastní fantazií? No, to už je asi oblast sci-fi, ale kdo ví? Jsem štíhlá, sympatická, příjemná světlovláska, v reálném světě samostatná, soběstačná, nezávislá žena se spoustou koníčků a zájmů, ale v soukromí se stávám oddanou a pokornou ... Dotazníky napoví, případné vzkazy doplní
nový od tvého posledního přihlášení - 23.7.2018 16:57
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Prsatá subinka hledá svého pána
Jsem velmi prsatá baculka a hledám dominantního muže. Chci ho dělat šťastným a tím být šťastna sama.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.7.2018 17:14
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Zdravotní sestřička chce otroka nebo switche
Nazdar! Touhle cestou hledám chlapa, který bude chtít být moje hračka, ale i můj pán. Pokud budeš spíše submisivnější a toužíš být otrokem, ozvi se taky. Občas budu i já chtít ,,zmydlit". Mám velkou oblibu v tělesných modifikacích, takže budu ráda za podobného nadšence ( pokérovaní, propíchaní a zmodifikovaní pánové jsou obzvláště vítáni). Nehledám nic jednorázového. Pokud dojde na osobní setkání, tak s ničím intimním nepočítejte hned na poprvé - BDSM je pro mě velice duchovní a intimní záležitost. Nechci ji dělat jen tak s někým. Budu se těšit na vaše zprávy =)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2018 10:35