Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ráda poznám přirozeně dominantního muže. Nehledám chvilkové pobavení, ani on line výcvik, ale partnera pro dlouhodobý, přátelský vztah. Jen okres PI, ST a PB. Vyšší, štíhlejší, nezadaný pohodář, přiměřeného věku (47 - 55 l.), upřímný, zodpovědný, se smyslem pro humor a s vlastní fantazií? No, to už je asi oblast sci-fi, ale kdo ví? Jsem štíhlá, sympatická, příjemná světlovláska, v reálném světě samostatná, soběstačná, nezávislá žena se spoustou koníčků a zájmů, ale v soukromí se stávám oddanou a pokornou...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 20:06
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
Jednorázové - jehličky / 22.11. Praha, WS
Na akci v atíku si hledám pro "needle play" modela/trenažér, masocha trpělivého, který nepochybuje, že jehličky má rád a dovolí začátečnici praxi na tématickém workshopu. Ráda bych si zkusila i nějaký ten "ornament", dohodnout lze leccos. Jedná se mi pouze o tuto akci, bez nároku na další Sm hrátky! Prosím jen seriozní zájem, napiš mi trochu o sobě a zhodnotím reálné možnosti. Děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.10.2019 21:12
Lada47
Lada47 (47)
#48201
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Pána, skupinu
Dobrý den, jsem šedá myš a chci občas vše hodit za hlavu a hledám hrubého dominantního muže, pár, skupinu, kde budu po ruce, služkou, děvkou. Ráda bych zažila, být vlastněna. trestána, ponižována, nadávky, nucenou nahotu, hrubý sex, být půjčována,prodávána a mrdána jako kurva i skupinou. A pak se zase vrátit do svého šedivého života. Bohužel, je mi již 47 let,jsem plnoštíhlá, prsatá, prdelatá čubka pro Vaše potěšení. Lada
nový od tvého posledního přihlášení - 10.10.2019 06:19
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Jsem atraktivní a úspěšná žena, která ráda tráví volný čas aktivně (sport, kultura i jiné zájmy), dbá o sebe, ráda vaří a je emocionálně vyrovnaná. Hledám k sobě atraktivního a úspěšného dom/switch muže (ideálně na vztah), který stejně jako já ve vanilkovém vztahu nevydrží a chce si najít partnera, který by to měl v tomto ohledu stejně. Věřím, že se tu najde někdo, kdo to má jako já. :) Více info na profilu. Pozn. Mám věkový limit, 40 a výš už mi prosím nepište. Rovněž vzhled je pro mne důležitý, hledám muže, co stejně jako já sportuje a dbá o sebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.10.2019 19:18
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, jmenuji se Iška a jsem masochistická subinka. Hledám kamaráda, muže, sadistu, který ví, jak se slečnami, jako jsem já, zacházet. Na věku příliš nezáleží, ale více si rozumím s muži 35+. Nehledám Pána, žiji se svým partnerem, svoje hranice mám pevně stanovené a nehodlám je měnit, ale dominantní chování vůči mně nezavrhuji, naopak. Náš vztah by se měl zakládat především na povídání si, poznávání se a domlouvání si hranic. Později, podle okolností, bychom mohli společně realizovat naše sadomasochistické představy, naprostou nutností pro mě jsou základy první pomoci a schopnost adekvátně vyhodnotit vzniklou krizovou situaci. Scházeli bychom se hlavně v Ateliéru, na akcích zde konaných. Povídání by mělo být přednostně v rámci BDSM, ale třeba si budeme mít co povědět i v jiných rovinách. Pokud máš pocit, že bychom si mohli rozumět, napiš mi zprávu, pokusím se důkladně odpovědět na každou, která bude stylisticky a pokud možno gramaticky nad úrovní prvního stupně ZŠ. Neodpovím na zprávy loudilů a těch, co zkouší štěstí u každé. Těším se, Iška.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2019 21:17
Artep
Artep (28)
#48189
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dobry den, pane
Hledam dominanta z Prahy, ktery je schopen ctit me soukromi (ne, nejsem zadana) a presto chce subinku, ktera udela v soukromi, co si rekne. Samozrejme doprovodim pana, kam si bude prat, ale v ohledu na muj zivot. Zkusenosti mam, ale zajiste jsem nezkusila vse a proto jsem ochotna se panovi prizpusobit. ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2019 13:50
Yv1
Yv1 (57)
#48184
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám sub. muže,s vyřešenou minulostí. Život je jednodušší, když velí jeden. Navenek budeme běžný pár s mou lehkou převahou. Ideálně pokud se nebojíš venkova a práce s tím spojené. Neuděluji lekce, hledám D/s vztah. Uvítám základní informace (práce, zájmy, bdsm preference) a foto. Nemíním se s nikým babrat, na nikoho ječet, nutit k pokoře. Poslušnost je sama o sobě samozřejmostí. Porušení pravidel se u mě netrestá rozkošným bitím nebo mučením. Reaguji na něj sundáním obojku a vykopnutím na ulici.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2019 12:12
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.10.2019 08:00
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Holčička hledá ochránce
Hledám velkého, silného muže, který se dokáže o svou holčičku postarat, holčičku s BAP. Miluji tetování, sezení na klíně a provokování.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.9.2019 07:37
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Stáhneš si kvůli mě opasek?
Svaž mi ruce za záda, přehni mě přes koleno a nech mě počítat rány, které dostanu za to, že jsem držkatá. V reálu sebevědomá a drzá holka hledá toho, kdo ví co chce a umí si to vzít.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2019 09:13
mirrka
mirrka (49)
#47980
Switch žena z Olomouckého kraje hledá switch muže
Boubelatá switch padesátnice
hledá mladšího muže, se kterým by se nenudila a který by jí pomohl nést břímě všedního života. Nejlépe vysokého, pořádného chlapa, klidně Bi, není podmínkou. Nezadaného!
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2019 16:55
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, který dokáže uspokojit moje sexuální představy a také bych ráda okusila něco nového z bdsm a přiučila se něco nového. Jsem otevřená téměř všemu
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2019 20:29
Lilita
Lilita (32)
#47951
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
V úvahu přichází sub muž nad 47 let, který by plnil moje přání ve všech oblastech. Předně mi být sexuálně neustále po ruce, nechat se sexuálně manipulovat a zneužívat a přitom pečovat o mé pohodlí. Navenek gentleman ze staré školy a zdání tradičního vztahu a rozvržení rolí. Ph.D. a výše.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2019 11:23
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
hledam trenera
Rada bych nasla inteligentniho sportovne zalozeneho dominanta, ktery pomoci discipliny me nauci pravidelne cvicit. Rada bych zlepsila kondici, postavu a obecne se vic hybala, ale chybi mi k tomu externi motivace v podobe vyprasku, trestu a odmen. Jsem otevrena ruznym napadum...
nový od tvého posledního přihlášení - 7.9.2019 18:21
Čuba
Čuba (24)
#47866
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám
Už bych opravdu ráda našla někoho, kdo dá mému životu smysl a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.9.2019 22:28