Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Jennys
Jennys (25)
#53061
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Spřízněná duše
Ahoj, zdravím. Už jsem tu nějaký ten pátek a teď po dost dlouhé době hledám spřízněnou duši. S někým s kým si budu rozumět nejen v BDSM světě, ale také v osobním životě. Ráda si povídám, tedy spíše ráda poslouchám ;D Blázen s duší anděla i ďábla v jednom ;) Více o mně v profilu nebo ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2021 13:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hraj si se mnou jako s loutkou. Budu vědět, co se mnou děláš, ale nebudu schopná se ti ubránit ani vzepřít. Omotávej si mě pomalu kolem prstu tak, abych za tebou šla kamkoliv. Osvoboď mě přede mnou. Buď lepší než já, ať k tobě můžu vzhlížet. Ubližuj mi… primitivně i rafinovaně.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2021 23:42
Switch žena ze Zlínského kraje hledá submisivního muže
Někdo kdo potěší svou Pani?
Hledám submisivniho muže ve věku od 30 do 45 let. Musíš mít rád výprask a to zesi s tebou budu moc dělat co chci. Pokud budeš mít cas teď v pátek ideálně v okolí Přerova nebo z Olomouce. Doraz na akci v Přerově. Případnou adresu pošlu do zprávy
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2021 22:19
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
D/s partnersky vztah
Hledám atraktivního subíka na D/s partnerský vztah. Nic virtuálního! Muž na úrovni, který touží mít vedle sebe atraktivní dominatní ženu a být její hračkou. Jsi v běžném světě dominantní a úspěšný a v tom temném chceš být podřízen svojí paní? Tak hledám právě tebe! P.S.: Nemám ráda bolest ani bití.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.4.2021 20:52
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Připojíš se ke mně na mé cestě ke hvězdám?
Jsem mladá cílevědomá žena. Studentka. Kočička. Tatínkova holčička. Vím, co v životě chci a jdu si za tím. Pokud mi chceš přijít do života a nechat za sebou spoušť, nepiš mi, prosím. Nehledám zadané a už vůbec ne ženaté muže. Přála bych si zde najít někoho, kdo mi bude životní podporou a láskou. Muže, se kterým se budu moct smát, tančit či plakat. Muže, který má charisma a zvládne mít po boku holku se silnou osobností. Měl bys být z Královéhradecka nebo z Prahy. Co Ti mohu nabídnout? Byly mi do vínku dány základní životní hodnoty jako je například upřímnost, pokora, věrnost, či ochota bezpodmínečně milovat. Hledám zde někoho, pro koho chození automaticky znamená, že se svým partnerem chce být nejlépe navždy. Nevím, jestli zde najdu toho pravého, ale v životě se má prý zkusit všechno. Jsem submisivní pouze za dveřmi ložnice nebo mučírny. Neočekávej, že tě budu už ve druhé zprávě oslovovat jako mého Pána. Pokud se ale rozhodneš tuhle cestu absolvovat se mnou, budu Ti maximálně poslušnou a oddanou holčičkou. Jsem velmi kontaktní. Potřebuju se k Tobě tulit, držet tě za ruku, být Ti blízko. Ty bys mi měl nabídnout dominanci a velkou náruč, ve které se budu cítit bezpečně. Možná, že hledám právě Tebe. Těším se na to, až Tě poznám. Tak co, připojíš se ke mně na mé cestě ke hvězdám?
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2021 16:29
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Sportovně založený sub
Touto cestou hledám sub muže nebo ženu, kteří jsou sportovně zaměření. Chybí mi parťák na sport. Kromě toho mám ráda procházky, čaj, umění, cizí jazyky. Lockdown už je moc dlouhý. Pouze Brno.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2021 13:23
Submisivní žena z Prahy hledá switch muže
Kočička hledá
Zdravím všechny muže (pref. dom). Hledám někoho převážně na dopisování. Pomůžeš mým fantaziím? Zkus to do zpráv, ráda odpovím :)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 23:06
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2021 07:53
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Muž pro život, pan v intimnostech
Ráda bych potkala muže pro život, v intimnostech pána. Vše aby bylo založeno na vzájemné důvěře, komunikaci a úctě.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2021 21:37
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, ráda bych poznala charismatického muže do 30let se smyslem pro humor, vychováním a trojciferným IQ. Nehledám sex, ani vztah na sílu, nechci žádného fanatika co žije představou, že tady nutně musíme být všichni stejní atd. Chápu, na jakých stránkách jsme, ale to neznamená, že tady jsme všichni nonstop kopulující zvířata, tak prosím, pište jen když odpovídáte tomu co hledám a jako mě vás opatření uvázala doma a ocenili byste příjemnou konverzaci, děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.2.2021 20:35
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Ráda bych našla někoho kdo by měl podobné zájmy jako já nebo pokud bychom si sedli v dotaznících
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2021 01:40
Dominantní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Pro mě
Někdo kvalitní a poslušný?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2021 18:34
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2021 17:18
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Už dlouho jsem tu nepotkala nikoho s kým by nám to mohlo fungovat. Je pravda, že nikdy nejsem dostatečně trpělivá hledat déle a po pár zklamání se rozhodnu v tom raději nepokračovat. :) Myslím si, že jsem hravé, veselé stvoření se kterým se člověk nikdy nenudí. Nemám ráda konflikty a lež. V běžném životě tolik submisivně nepůsobím, ale je pro mě opravdu důležité tuto potřebu uspokojovat. Jsem několik let ve vanilkovém vztahu, ale už od začátku mi partner nechává volnou ruku co se týče D/s vztahu a BDSM, jelikož on sám mi to splnit nemůže a chápe, jak moc to pro mě znamená. I přes tento vztah se cítím bez někoho, koho bych mohla oslovit "Můj Pane" osamocená a rozpolcená. Samozřejmě si moc užívám fyzické praktiky, ale prioritou pro mě je se cítit submisivně, podřízeně. Miluji různé psychické hry a rafinované úkoly. Vzhled pro mě primární určitě není, ale nejsem na žádné váhové extrémy, či rozdíly ve věku. Chtěla bych touto cestou najít dominatního muže, který je inteligentní, vtipný a bude mít dostatek trpělivosti tolerovat mé provokace. Přísného, který mě ale rád odmění pohlazením či potulením, za to, že jsem byla "hodná holka". Někomu, komu na mě bude záležet a nebudu pro něj jen zábava. S kým budeme moci budovat roky silný D/s vztah. Nechci tu zaplnit celou stránku jen mým inzerátem, takže pokud máš zájem mě více poznat..budu ráda, když se ozveš. :) Hezký den všem! ♥
nový od tvého posledního přihlášení - 26.1.2021 03:30
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám Pána
Zdravím, poohlížím se po dominantním Pánovi, ráda bych gentlemana, který ví, jak se chovat k dámě i přesto, že je subinka. Sadistu, který umí způsobit krásnou bolest a zároveň umí i pečovat a vést subinku. Hledám pouze dlouhodobý vážný vztah o žádné, byť pravidelné lekce zájem nemám. Ráda bych aby byla možnost se v tomto vztahu dostat na 24/7. Mám pocit, že opravdu potřebuji někomu patřit, že to není pro mě jen nějaké postelové zpestření. Potřebuji někoho trpělivého, kdo má rád výzvy, bude mě chtít učit, jelikož nemám moc zkušeností. Věkové rozpětí 23-38 let a nejlépe z Prahy o dojíždění zájem nemám. Prosím o zasílání pouze vhodných zpráv a nejlépe rovnou s Vaší představou. Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2021 00:14