Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Switch skupina z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Subka pro meho Pana
Subinka na vikendove hratky u meho Pana. Vse na úrovni.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2021 22:12
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsou nevyužité. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi využít hračky, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější. Mnoho praktik jsem nikdy nezkusil, ale jejich představa mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet. Třeba tento inzerát osloví někoho, kdo to má podobné a hledá
nový od tvého posledního přihlášení - 11.4.2021 00:06
1018
1018 (30)
#52826
Switch žena z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zkušenosti, rady, typy a triky
Hledám touto cestou jiné dominantně založené osoby, které by si rády vyměnili rady, typy, zkušenosti nebo i fotky týkající se dodržování a vynucování dresscode nebo nošení pásu cudnosti u našich miláčků. Jaký nejefektivnější prostředek zabírá ve vašem vztahu? Co nejvíce motivuje/demotivuje? Vím, že na každého působí něco jiného, ale občas může být jiný úhel pohledu inspirativní. Nechci zakládat diskuzi, kde by se to stočilo na jiná témata, proto bych ocenila komunikaci ve zprávách. Třeba se časem propíšeme i k jiným tématům..
nový od tvého posledního přihlášení - 8.4.2021 14:19
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Doprovod do wellness
Pohodový DS pár (dominantní gentleman a submisivní dáma) hledají někoho příjemného a submisivního jako doprovod do privátního wellness. Ideálně žena z Prahy. Nejde o nějaké sex. hrátky, ale seznámení a příjemně strávený čas.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.4.2021 09:59
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Zdravíčko
Moc tady nejsem ale hledám si tady nějaké lidi co by mě dokázali provést světem bdsm ačkoliv si spíš hledám někoho na pokec ale určitě dřív nebo později bych bdsm chtěl vyzkoušet. :D (preferuji ženu :D )
nový od tvého posledního přihlášení - 5.4.2021 19:54
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
anální praktiky
Rád by jsem poznal někoho kdo by vždy po vzájemné domluvě dopřál pár hodin svého času a potrápil můj anál různými způsoby a v různých pozicích až z toho budu stříkat a to i opakovaně. Mám rád i určité formy znehybnění, apod.. Nemám rád extrémy ani podlitiny na těle
nový od tvého posledního přihlášení - 5.4.2021 06:49
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zatím jsem vždy prožíval krásné sub okamžiky pod nadvládou ženy. Možná je čas prohloubit ponižující prožitky například ve větší společnosti dam, páru nebo i muže. Pár slov s protějškem by mi asi ujasnilo , jak velká moje odvaha je .
nový od tvého posledního přihlášení - 4.4.2021 00:02
Switch skupina z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Spanking
Hledáme subinku/switch spankerku na pokec a občasné akčnění. Moje drahá polovička (35 let switch)a já 30let switch/submisivní). Zázemí a trestné nástroje máme. Hledáme submisivní/switch dívku,slečnu,ženu (na věku tolik nezáleží,ale ideálně ve věku 18 - 40let). Bez sexu. Vše absolutně diskrétně a se vší snahou o příjemný prožitek na obou koncích rákosky. Hledáme trvalý kamarádský vztah, ale jednorázovým setkáním se nebráníme.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2021 16:50
VikiCZ
VikiCZ (27)
#52681
Switch skupina z Prahy hledá switch ženu
Slečna k páru
Ahoj, hledám pro mou přítelkyni a mě dívku na dlouhodobé přátelství a společné hrátky. Jsme mladý pár z Prahy - já 27 let (187 normální postavy, dlouhovlasý, více v profilu), ona bi 28 let (165 štíhlá). Oba jsme v BDSM switch, takže můžeš být sub, dom nebo též switch. Máme větší sbírku různých pomůcek, které do hrátek moc rádi zapojujeme. Občas můžeme i do mučírny. Rádi bychom aby ses k nám přidala a prozkoumávala s námi zákoutí tohoto světa :-) Ozvi se, těšíme se ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.3.2021 11:59
Cadarn
Cadarn (35)
#52677
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu nebo muže
breathplay
Hledám jedince (muže i ženy) se zálibou v breathplay.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.3.2021 12:42
Switch skupina z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Slečna do trojky
S kamarádkou (21) hledáme bi slečnu na příjemný večer/y ve třech. Já 25, oba normální postavy, studenti VŠ. Oba jsme switch, takže můžeš být klidně sub nebo dom. Nezávazné setkání venku v centru Plzně nebo výměna fotek předem. Neboj se napsat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2021 15:55
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Pověsit za koule...
Jsem masochista od hlavy k patě v latexu. 38let, menší postavy. Hledám sadistický pár nebo jednotlivce, který má vybavení na tvrdé S/M. Hledám praktiky jako pověšeni za koule do vzduchu na kladce, apod. Nékoho kdo bude plně respektovat dohodnutá pravidla, ale v rámci nich bude nelítostný. Zkušenosti mám, a proto vím, že ke štěstí potřebuji pláč a křik do roubiku. Ideálně pravidelné akce. Já rád poskytnu pravidelné své tělo v latexu na cokoliv, na čem se předem dohodneme.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2021 14:49
jane75
jane75 (45)
#52667
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám dlouhodobý vztah s dominantním párem 45+ ( žena může být sub ), kterému bych byla subinkou, kamarádkou. Jsem dost submisivní, nicméně potřebuji mít i možnost vyjádřit svůj názor, postoj.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.3.2021 11:31
mar2
mar2 (44)
#52657
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Úkoly
Někdo dominantní na lekce přes email. Někdo, kdo by mi zadával úkoly a kontroloval jejich plnění.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.3.2021 10:15
zzero
zzero (46)
#52619
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Nekonečno
Vysoký štíhlý submisivní masochista, 46 let, by rád navštěvoval dominantní dámu (i muže, či pár) která ráda ponižuje muže a chtěla by si z něho vychovat psa nebo feminizovanou služku. Trvalý "vztah " podle vašich pravidel a vaší fantazie.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2021 09:51