Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 36 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2021 09:44
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Potřebuješ prožívat svoje submisivní sny v reálném životě? Vzrušuje tě být bezmocná, spoutaná, s obojkem na krku a rukama za zády prožívat svoje fantazie? Toužíš být oddanou a poslušnou hračkou v rukou přísného Pána? Jsem klidný a vyrovnaný, introvertní typ. Dokážu být důsledný a neúprosný vychovatel i něžný a laskavý ochránce. Mojí největší zálibou je spank, dál třeba petplay, DDLG, svazování... Rád zkouším nové, zajímavé věci. Hledám vztah se slečnou, která je výrazně submisivní, touží se odevzdat a patřit Pánovi. Napiš mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.4.2021 03:36
Switch skupina z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Subka pro meho Pana
Subinka na vikendove hratky u meho Pana. Vse na úrovni.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2021 22:12
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Vztah
Hledám submisivní nebo sw partnerku. Ženu která chce být v běžném vztahu dámou a v soukromí submisivní děvkou. Ženu která bude mít ve mě partnera pro běžný život i pro ten velmi soukromý který bude jen náš. Chci vztah, společné zájmy, porozumění, společný život. Jsem nezadaný a hledám nezadanou partnerku. Tvoje nezkušenost není překážkou. Hledám pouze vážný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2021 09:41
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám subinku z Brna a okolí
Hledám submisivní holku - subinku, která se tak opravdu cítí, cítí svoji submisivitu a podřízenost. Měl bych zájem o dlouhodobý D/S vztah, postupné poznávání se, hraní, sex. Chtěl bych si tě vychovat dle svých představ, naučit tě polohy, jaké v soukromí budeš zaujímat, když budeš nahá předemnou s obojkem na krku, naučit tě oblékat, aby jsi byla sexy, naučit tě poslouchat, vyjadřovat se. Vím, je toho hodně, chce to čas, ale vím co chci a rád se ti budu dlouhodobě věnovat, abych si tě vychoval a byl s tebou spokojený. Nechci si zbytečně a dlouze psát, raději dám přednost osobnímu setkání, v případě sympatií se můžeme krůček po krůčku posouvat dále. Staneš se moji subinkou a já tvým Pánem?
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2021 18:43
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu co by se mně ujala. Je mi 19 a sportovní postavy. Zkušeností mám málo ne-li žádné. Jsem ochotný vyzkoušet spoustu věcí!
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2021 13:49
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Žena se submisivní duší
Hledám oddanou submisivní ženu. Poslušně a poníženě mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2021 12:58
Holay
Holay (38)
#52859
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
submisivní análně pozitivní
Hledám ženu intelektuálního ražení, velice slušnou, ba i stydlivou, která ale (kupodivu) tajně touží po anální rozkoši. Lízání, prstění, šukání, hračky a pomůcky, důkladné promazání, uvolnění... prostě rozkoš. Uvítám i zájem o klinik a celkově dom/sub aktivity.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2021 00:08
Submisivní žena z Prahy hledá switch muže
Kočička hledá
Zdravím všechny muže (pref. dom). Hledám někoho převážně na dopisování. Pomůžeš mým fantaziím? Zkus to do zpráv, ráda odpovím :)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 23:06
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Lekce kytary
Hledám přísnou lektorku, která mě naučí hrát na kytaru a bude me trestat výpraskem za lajdáctví a chyby. Prostory, případně mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 17:47
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Spolehlivý sub hledá dominu pro život
Jsem spolehlivý a atraktivní chlap, solidní, úspěšný podnikatel, velmi dobře zabezpečený, sportovec (běh, plavání, kolo). V soukromí ve své povaze velmi submisivní a oddaný. Hledám dominantní partnerku, která uvítá možnost vlastnit reprezentativního muže a on bude jejím oddaným subem. Toužím po dlouhodobém vztahu. Mám zkušenosti s BDSM vztahem. S tou pravou dominantní Majitelkou je možné se mnou dosáhnout skvělého otroctví, dokáži se zcela podřídit vůli svého dominantního protějšku.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 16:56
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Hledám kamarádku
Ahoj, hledám člověka, s kterým bych si chtěl vytvořit kamarádský vztah a postupně zjišťovat, co by nás oba bavilo :-). Nechci na to jít zprudka. Počítám s postupným seznamováním. Zajímá mě spanking v obou rolích, ale kdo ví, jaké další věci jsem nepoznal a mohly by být fajn :-). Já: 24 let, 178 cm, více ve zprávách a na profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 12:00
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Klystýr
Hledám ženu/dívku, která má rády aplikaci klystýru. ZN: JižníMorava
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 09:28
erhu11
erhu11 (51)
#52852
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dom partnerka
Hledám dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu, která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu, která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji, nechat se potrápit, plnit její fantazie. Ženu která ocení submisivitu partnera v soukromí, její nezkušenost v tomto ohledu vůbec nevadí. Jsem muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu, která ocení muže který zvládne její dominanci, společenské uplatnění. Hledám partnerský vztah, rafinovanost, úroveň...komerční nabídky a primitivní hrubost mě nezajímají. Jsem nezadaný s vyřešenou minulostí. Rád poznám i ženu která nemá zkušenosti ale ráda by takový vztah vybudovala.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 07:46
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
39letý VŠ rád pozná sympatickou, chytrou a vzdělanou holku ke společnému trávení volného času: večery s povídáním u vína, filmu, nějaké hry nebo třeba vyražení na výlet nebo na folkový koncert. A v optimálním případě samozřejmě i s výhledem na partnerský vztah. Nejlépe Praha-západ, resp. Střední/Jižní Čechy.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.4.2021 19:26
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
vztah
Rád bych zde poznal ženu, které by se líbil D/s nebo 24/7 vztah se submisivním mužem až otrokem, který rád rozmazluje svou bohyni. Jsem sportovně založený. Mám rád přírodu i kulturu a starání se o bydlení. Je mi 45 let, vysoké sportovní postavy. Chodím do divadla, rock koncert k moři i pod stan do přírody. Bude mi ctí Vás poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.4.2021 19:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Otrokyni na vztah
Jsem kultivovaný, ale perverzní sadista. Hledám otrokyni na stabilní vlastnický vztah, mělo by tě uspokojovat ponížení a služba. Vyžaduji velkou toleranci k perverzním věcem, jak uvádím i v dotazníku. Měla bys také akceptovat společné soužití - nehledám jen občasné schůzky. Pouze seriózní zájemkyně, prosím různé věčné pisatele, aby neplýtvali mým časem.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.4.2021 17:34