Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Dominantní muži,
hledám právě Tebe!!! Kdepak se touláš? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2017 19:10
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Není mi už 20, a nemám tvář ani postavu modelky, vyrostla jsem trošku víc ( 187 cm), ale pořád doufám, že se najde inteligentní D muž, se kterým by se dala prožít ta druhá polovina života. Nehledám jen muže, hledám životního parťáka, přítele, a potom teprve Pána, muže, ke kterému bych mohla vzhlížet, který by si vážil své oddané sub. Prosím, jen muže od 190 cm a víc, a jen opravdu nezadané, děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 11.6.2017 14:46
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Bohyně hledá
Bohyně vypisuje konkurz na jednoho Oddaného, Tvárneho, Toužícího Čekatele. Podmínka: Mostecko. Vlastní zázemí. Bez jiného vztahu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.6.2017 18:21
Myia
Myia (22)
#39559
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledá se osobní strážce
Jsem 22 letá slečna. Nejsnadnější popis by zněl, že jsem holčička, princezna, studentka. Nevím co hledám.. nemám moc reálných zkušeností ani ohledně bdsm, ani ohledně vztahů. Jenom vím, že s 90% normálních kluků nemůžu ve vztahu fungovat. Jsem exhibicionistiská, aktivní, komunikativní... lepí se na mě samí subíci. Bohužel nemám ráda o moc starší muže, jsem zastydlá puberťačka, tanečnice, umělkyně.. i přes to, že studuju úplně jiný druh školy. Pohybuju se po celé republice, protože mám ráda lidi a společnost... párty a pozornost.. možná tady vypisuju hovadiny :D ale vzhledem k tomu, co tu píší někteří jiní, se ani nějak nestydím... něco málo o sobě mám napsáno na profilu. Nechci aby jsi ve mě viděl sexy dračici a bla bla, ale princeznu, co potřebuje ochranu a péči...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.6.2017 22:21
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám nemožné?
Možná to sem tak úplně nepatří, ale kam jinam... Rozhodla jsem se změnit svůj život a jít si za svým štěstím. Nechci už dále žít s dominantním vanilkou, který si na mne léčí své ego . Proto hledám submisivního muže a pro svou ani ne roční dceru tatínka. Měl bys mít úctu k ženám a uctívat je, být fajn, být s tebou sranda, měli bychom si sednout lidsky. Měl bys mít fajn nápady, rád výlety. Hlavně mít smysl pro rodinu. Kdybys byl ještě tak trochu cuckold, bylo by to dokonalé.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.6.2017 14:53
opicka
opicka (40)
#39451
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Pohoda
Hledám hodného domíka se zálibou ve výprascích a svazování, kterýmu chybí subinka. Ráda chodím do přírody, ráda sportuji a cestuji. Budu jen ráda, když se ke mě přidáš. Klidně můžeš být i mladší.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.5.2017 20:40
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám staršího muže
Ráda bych našla muže 40-60let. Udržovaného stavu a hlavně se zálibou ve sportu a posilování. Líbí se mi spíše elegantní typ oblékání a vystupování. Sama jsem atraktivní s jistou životní úrovní a ráda bych protějšek co to má stejně. Hledám tedy dominatního muže co má nadhled a bude působit klidným a vyrovnaným dojmem. Líbí se mi lehké vrásky, šediny a svalnaté paže. Svou submisivní částí osobnosti jsem si stoprocentně jistá ale nemám potřebu jí ukazovat každému kdo mi to přikáže. Jsem veselá ženská s obličejem a často i chováním malé holčičky. V běžném životě dominatní ale toužící poznat muže co povede životem tu holčičku uvnitř. Nemám zájem pouze o akce. Chtěla bych najít vztah a různě trávit společný čas. Jsem vdaná za tolerantního muže a nemohu se tedy znovu vdát. Vše ostatní mohu a není v tom problém. Více informací je na mém profilu a v diskuzích.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 16:06
SarkaJ
SarkaJ (39)
#39327
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nebaví mě něžný sex. Potřebuji partnera, který mě zkrotí. Nebráním se skoro ničemu. Nedokáži a ani nechci být totální subka, ale mužská dominance mě vzrušuje. Perverznější praktiky taktéž. Nechci pouze sex, ale někoho s kým si budu rozumět a s kým se mi bude dobře povídat i o jiných tématech. Miluju cestování, hudbu, tanec, knihy, filmy, černý humor, seberozvíjení, svoji svobodu... Pokud jsi militantní nekuřák, tak u mě nepochodíš :) A ženáče nechci.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2017 22:43
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám zkušeného muže, který by mne provedl světem lehčího BDSM
Jsem nováčkem v tomto světě. Vím jen, že submisivita v erotice mne baví, naplňuje, uspokojuje a predevšim osvobozuje. Hledám zkušeného, inteligentního, citlivého a především respektujícího dominantního muže, který by mne zasvětil do tajů této oblasti a pomohl by mi najít mou polohu. Spiše než fyzickou submisivitu preferuji hry s psychykou. Bolest nezahvrhuji, ale měla by sloužit spíše k probuzení smyslů. Jsem estetická a elegantní žena, který hodně cestovala. Zajímavé konverzace by tedy byly velkým plusem.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2017 21:42
Trite
Trite (45)
#39156
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Gynekolog??
Hledám "gynekologa", kterého už pacientky naštvaly. K té jedné bude drsný, nebude brát ohled, jestli to bolí a možná i odepne pásek od kalhot... (Samozřejmě, že vše po domluvě :-) )
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2017 18:29
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám majitele německé dogy
Hledám majitele psa německé dogy se zkušenostmi ;-).
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2017 08:27
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Po pár letech života v neutrální zóně jsem znovuobjevila svou podstatu a vášeň. Velmi ráda proto poznám inteligentního dominanta (ideálně velkého muže, do výšky i do šířky), který umí držet život i ženu pevně ve svých rukou, je pro něj přirozené udávat směr a tempo. A zároveň chápe, že žena ke své plné spokojenosti potřebuje i doteky a obejmutí. Za to nabízím poslušnost a sebe sama k plné dispozici. Uvítám i výhledovou možnost trvalého vážného vztahu za předpokladu, že proběhne správná chemická reakce a pragmatické souznění (upozorňuji, že mám děti). V běžném životě jsem sebevědomá a samostatná žena, jakmile se však zavřou dveře bytu, stávám se sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.4.2017 13:16
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám chlapa pro společné trávení volného času. Jak již nechám na Tobě. Pokud máš zájem, tak se ozvi do zpráv :).
nový od tvého posledního přihlášení - 5.4.2017 17:34
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantího muže,
který má alespoň představu o slušném chování, dokáže být věrný a do budoucna hledá trvalejší vztah a ne jen pouhé pobavení. O tom jak vnímám BDSM z pozice sub se můžeme pobavit osobněji. Uplně ideální by byl věk do 35 let, výška od 175 cm a bydliště Praha, Ústecký kraj nejlépe. Preferuji vzkazy z fotkami, jelikož sama je tu mám. Cokoliv by dotyčnýho zajímalo, co mám ráda, koníčky apod. ráda napíšu do soukromé zprávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.4.2017 23:58
SubiKV
SubiKV (27)
#38916
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
nováček
Jsi zkušený dom a hledáš vzdornou sub, kterou vše naučíš ? Velmi mě láká vyzkoušet, kam až mohu zajít. Samozřejmě, že nejde vše hned, musíme se trošku poznat, abych k tobě měla důvěru a dovolila ti víc a víc. Prakticky hledám ,,životního" partnera, který na mě nebude uplatňovat dominanci v normálním životě. Ale v sexu a za zavřenými dveřmi budu jen tvá
nový od tvého posledního přihlášení - 1.4.2017 17:35