Blogy uživatelů

Mučte mě má paní

Hledám dominu, která by mě ráda mučila. Na vzhledu, nebo na věku mi vůbec nezáleží. Nejdůležitější je pro mě spokojenost mé paní a udělám cokoliv, abych ukojil její dominantní touhy. Strašně rád udělám i domácí práce, hlavně když to bude náročné, nechutné bolestivé, ponižující a nesmírně vyčerpávající. Chci, aby mě trápila všemi způsoby, které jí napadnou. Toužím po tom, že mě co nejbolestivěji a nejtvrději zmrská koženým páskem, že mě bude polévat žhavým voskem, nasadí mi na bradavky, nebo snad i na žalud a všechny citlivé části těla kolíčky na prádlo, tak abych nesnesitelně trpěl dávala mi výprasky na holou, facky, tahala mě za vlasy, dusila, škrábala, mačkala, kopala a dělala podobné srandy. Jsem pro lehčí i tvrdší praktiky, ale nejšťastnější jsem, když trpím pod bičem své kruté dominy. Mám rád, když je to utrpení takové, že při tom brečím, sténám, úpím a řvu bolestí (dá se vyřešit roubíkem). Vzrušuje mě kůže (miluji její vůni) a latex.         

...

Pojď si se mnou hrát,“ navrhl jí malý princ. „Jsem smutný…“
„Nemohu si s tebou hrát,“ namítla liška. „Nejsem ochočená.“
„Tak promiň,“ řekl malý princ. Chvíli přemýšlel a a pak dodal: „Co znamená ochočená?“
 „Je to něco, na co se moc zapomíná,“ odpověděla liška.
„Znamená to vytvořit pouta…“
„Vytvořit pouta?“
„Ovšem,“ řekla liška. „Ty jsi ...

Síla introvertů

Jsem introvert. Už 22 let. Žiji spokojený život, normálně funguji, mám přátele a občas jsem rád sám. Introverze, alespoň pro mne, neznamená neschopnost fungovat ve společnosti, s kýmkoliv se bavit a absolutní impotenci v oblasti navazování nových přátelství. Jedná se spíše o občasnou preferenci setkání se nad klidným obědem, před večírkem, kde je kupa lidí, které neznám. No a téměř nikdy nevypravím vtipy před celou společností, a to čistě protože mi to není příjemné.

Cílem není vylít si mé introvertní srdéčko a utopit potencionálního čtenáře v moři mých stesků. Už jen z toho prostého důvodu, že si nemám téměř na co stěžovat, neb mám krásný život. Introvertů ...

Počátky vášně pro klinik

V debatách, třeba na chatu občas přijde otázka, jak jsem v sobě objevil náklonost ke klinik praktikám nebo k injekcím. Směřuje taková otázka ke hledání prapočátku, nebo je to jen takový pokus o rádoby hlubší sondu, aby nakonec řeč nestála?

Asi poprvé jsem zjistil, že mě tohle téma bere, když jsem někde v předpubertě náhodou v antikvariátu otevřel středoškolskou učebnici pro zdravotní sestry. Náhoda to ale asi nebyla, spíš zvědavost a tak nějak zvláštní pocit, že by mě to zajímalo. V učebnici byly jen nákresy toho, co se děje v ordinaci při práci zdravotní sestry, ale hned ještě v tom antikvariátu cítil dost zvláštní pocit, že mě to vzrušuje a že mě to zajímá a že bych u toho chtěl být. To byla asi okamžik prvního uvědomění. V té době, asi před 30 lety, nebyl internet, jedinou možností pro informace byly knížky. Tenkrát jsem si snad chtěl tu učebnici koupit, ale netušil ...

Staronová milenka (Moire a Des 12)

Venku je nechutné počasí. Přišel podzim se vším, co k němu patří, takže i s mou depresivní náladou a touhou si na někom “zchladit žáhu”. Navíc se mi práce množí rychlostí atomové řetězové reakce, kterou se já pokouším marně zastavit. Des je na tom podobně a míjíme se jako dva magnety se stejnými póly. Našli jsme jeden termín na poslední chvíli a stejně tak i pokojík.

Stojím před vilkou a jemně mrholí. Des má zpoždění (jako ostatně skoro ...

Hranice bolesti a slasti (Moire a Des 11)

Jeho pohled měřící si mne, jak si vychutnávám tiramisu byl víc než hrozivý. “Okamžitě se tím přestaň cpát!” Moje nemístné kontrování “mně to ale chutná” tomu moc nepřispělo a odpovědí bylo velmi bolestivé sevření na místě, kam zrovna jeho ruka dosáhla. Z mého chlapa, který ještě před chvílí v klidu objednával kávu, byl najednou sadistický Pán. A jenom proto, že nesnáší, když se cpu něčím sladkým.

Při další lžičce mi najednou sevřel ...

Injekce - jak to jednou bylo

Jednou jsem se sešel ve vinárně s kamarádkou, bylo jí tenkrát asi 19, znali jsme se nějakou dobu a občas jsme se někde sešli. Byla opravdu krásně rostlá, hezké vlasy na ramena, krásné hnědé oči a taky příjemně důvěřivá. Moc jí to slušelo, bylo léto, takže jsem mohl nechat oči na jejím výstřihu. To tak asi chodí.
Popili jsme trochu vína a pak jsme se najednou ocitli u mně doma, nebylo to poprvé, takže to jsem ani necítil žádné překvapení. Trochu jsme povídali o lechtivých věcech a pak jsem najednou ztratil zábrany a přímo se zeptal, jestli by si nenechala ode mně píchnout injekci do zadečku. Asi úplně nevěděla, jak to myslím, protože souhlasila a ani neprotestovala.
Štěstí přeje připraveným, se říká a s ohledem na moou klinik vášeň jsem měl doma naštěstí všechno potřebné - injekční vodu, stříkačku, jehlu i desinfekci, a tak jsem ani moc nečekal, aby si to nerozmyslela a začal ihned jsem přípravu.
Ještě jednou jsem se jí ale zeptal, jestli to ...

Zpět.

Ahoj těm co mne znají i těm co ne.
 
  Nějaký čas jsem nebyla v BDSM společnosti. Snažila jsem se na BDSM nemyslet, nějak marně. Prostě to nejde. Chybí mi kontakt s dominantními lidmi, nejen. 
  Dokonce se mi stalo něco naprosto nečekaného. Já, která je naprosto heterosexuální jsem se se zalíbením začala koukat na kolegyni v práci, která je dominantnější povahy. Nemyslím co se intimností týká, ale ráda ...

Vrána k vráně ... aberace k aberaci

Když odjedete pracovat do zahraničí do poměrně prestižní instituce, kde se dosti drží sociální dekórum, všichni se snaží generovat užitečné výstupy s širokým dopadem a co nejvíce v rámci práce cestovat a navazovat zahraniční kontakty, vaše představa je napojená spíše pracovně. Vidíte se pravděpodobně 11 hodin denně v práci ve své nejlepší pracovní kondici s tím, že si tu pár měsíců odedřete a domů se vrátíte dosti cenní pro původního zaměstnavatele.

Samozřejmě se vrátím cenná a nabitá novým know-how, ale ta představa o nulovém sociálním životě byla mylná. Bohužel pro mou kariéru, bohu dík pro můj sociální život. Budu se vracet minimálně s myšlenkou toho, že mě k smrti uctívá jeden dvoumetrový Ital, že jeho italská chráněnka se se mnou líbala při společenské hře a nabídla mi následně společnou trojku s ní a s ním, že se vedle mě vždy zpotí jeden roztomilý Ind, pro kterého jsem nejkrásnější ženou na světě a že jsem tu potkala Čecha, který se ukázal být velmi milým a příjemně ...

Swišť je pryč...

Můj malý dokonalý switch, můj dychtivý FtM trans tajfun a naše lovestory vzali za své...

Je to hořce komické. Někdy dokážeme vytvořit tak silnou vazbu, že nepotřebujeme ani vodítko, ani obojek. Je to jako mít psa, který vás sice neposlechne úplně vždy na povel a někdy je trochu vzpupný, ale víte, že je loajální a že by pro vás zemřel. Tak silnou vazbu jsme schopni vytvořit. A tak silná vazba se mi povedla. Bez fyzického vodítka jsem nějak zapříčinila to, že jsem zlomila veškeré jeho zásady a tabu, ukázala mu slasti, kterých je schopen jen když věří a miluje... A nakonec přede mnou stál: jiný, psychicky spoutaný, fyzicky navázaný na naše BDSM hraní a týrání. Odevzdaný, schopný vzdát se pro mě všeho, smířit se v tu chvíli s mým hybridním postojem k životu.

A já se na něj dívala a věděla, že bychom byli ten nejšťastnější a nejdivnější pár v našem městě. Ale.... ale na jak dlouho? "Pták může milovat rybu, ale kde budou žít?

Někdy ...

Statistiky

Počet blogů
1 138
Počet článků
1 484
Počet komentářů
5 806