Blogy uživatelů

Normální až zoufalí - kdo je kdo?

Někdy si tu ze zvědavosti projdu inzeráty, blogy nebo dotazníky uživatelů. Sem tam mě i něco dost zaujme a rozhodnu se odepsat. Obvykle to jsou lidé hledající známé, kafe, potkání se v pohodovém duchu. Proč ne? Však co je zábava pro mě, tomu leckdy mé okolí ne zcela rozumí a naopak. Zvláště, když přijde na dvojsmyslné vtipy a moje kolegyně se s červenými tvářemi a rukou před pusou cudně hihňají a říkají si "To byla ale sprosťárna, viď?". Neuškodí proto potkat se občas s někým novým, u koho se dá trochu předpokládat jistá sdílnost nebo spíš klidná uvolněnost v hovoru, který se třeba stočí k sexualitě, ale třeba také ne.

Cítím z lidí, když jedou na podobné vlně. Možná to tu hledám. Svou vlnu. A ne jen subíky, kteří by pro mě přeplavali oceán, ne jen někomu nařídit, co se mu líbí a o čem se budeme bavit. Reálné lidi, samostatné bytosti, to je to, po čem tu pátrám.

Někdy má člověk naopak chuť jen někoho ochočit zkrotit a popíjet čaj s pejskem ...

Čubkoťátko

Čubkoťátko
Jsi kotě
Jsi žena
Jsi nevinná slečna
Jsi krotká
Jsi vášnivá
Jsi dost nebezpečná
Jsi čubka
Jsi anděl
Jsi nymfička
Chceš zfackovat
A zulíbat
A pohýčkat
Chceš přitáhnout
A zkrotit
Však bez boje
Jen přistup blíž
A zamňoukej
Připnu ti obojek!
***
Rozvěrně
Dovnitř, zpátky, dovnitř, zpátky
Začínají veršohrátky
Dovnitř, zpátky, dovnitř, zpátky
Ošukám tě mezi řádky
***

Mé vyznání BDSM

Někdo tvrdí,že nejkrásnější pohled na svět je z konského hřbetu.Není to pravda.Je to pohled na kolenou u krásných nohou dominantní ženy.Pro vanilky překvapení,pro subíky zcela jistě pravda pravdoucí.

Klečet před Dominou a být jejím majetkem je neskutečně povznášející pocit,který mi může závidět každá vanilka.Miluji ten pocit kdy se před mohu Dominou plazím a čekám na její rozkaz.Snad ale ještě více miluji pocit když ho co nejlépe plním,tak aby byla Má Bohyně spokojena.Jsem šťastný když mne Domina trestá,nebo chválí.Jsem nadšený když jí mohu uklidit byt a vyčistit Její vzácné Boty.

Je úžasné když Domina sladce oddychuje a já trpím svázaný v nepřijemné pozici.Ano miluji svou Dominu a proto miluji i BDSM.

A právě proto jsem se rozhodl podělit se s Vámi o mé zážitky a dojmy. Snad Vás nebudu nudit.   

Básničení

Někdy mám chutě ti znova
pořádně nafackovat
Někdy mám chutě
že chcu tě!
***
Nirvána
Dvoudecák je dobrá míra
v něm tuzemák s kodeinem
ze zdi na mě tupě zírá
plakát s Kurtem Cobainem
***

Jak začít se srazy aneb základní text pro nováčky :-)

 Za posledních několik týdnů se mě nespočet lidí zeptalo na BDSM srazy. Chodíš tam? Jaké to tam je? Bojím se, že mě tam někdo bude nutit do akce. Bojím se, že se se mnou nikdo nebude bavit. Bojím se, že se někdo bude smát mému oblečení. Chci si tam hned s někým zaakčnit, jde to? Seženu tam nějakou vhodnou subinku/dominu/kohokoli vhodného? Ano, článků na toto téma už pár sepsáno bylo, nicméně bych k nim ráda přidala nějaký svůj dovětek – a proto se pokusím něco o srazech sesumírovat komplet - abyste zhruba dostali ponětí o tom, co se kde koná a jak se tam dostat.

Akčnit či neakčnit :-)

V poslední době jsem potkala na BDSM serverech spoustu mladých lidí, kteří jsou celí nadržení chodit na srazy a akčnit tam. Bohužel tím poblázní i spoustu těch, kteří si nejsou jistí a získají tak pocit, že aby zapadli, musejí to dělat také. Takže jak to je? O tom bude tenhle můj nový příspěvek.

Kousek psaní ...

Toto je reálný příběh ... sice strašné klišé, ale proč ne :) Ale nečekejte žádné orgie. 

Dělám ve firmě, kde je cca 500 lidí a pro jedno oddělení o cca 30ti lidech je jedna asistentka. Vzhledem k tomu, že v našem oddělení je spíše více chlapů než žen, tak to na ní zkouší asi každý. Já samozřejmě taky. Párkrát jsme spolu pokecali na firemních pitkách a po letech jsme se spíše stali hodně dobří kamarádi. Takže po čase samozřejmě zjistila, že mě bere spíše trochu tvrdší sex a hledám si spíše submisivní partnerky. A já zase věděl, že se jí líbí jeden kolega - osobně jsem ho moc nemusel, dle mého byl takový nemastný neslaný. Takže mě ani nepřekvapilo, když jsem dostal mail s informací, že to nějak nevyšlo. Že spíše potřebuje pořádného chlapa, ...

Jen tak,

aby bylo jasno, jaké je moje smýšlení.

První polibek ...

Tolik toužíš po tom polibku ... vždyť by Tě mohl zlíbat celou ... jak ráda bys ... Umí jedinečně rozehrát a rozeznít ty kouzelné vnitřní struny Tvého pošetilého já, u nichž je to tolik příjemné ... a to jen svým slovem. Jaké by to bylo kdyby opravdu ...

...

Stojí proti Tobě a jeho pohled se vpíjí do Tvých očí ... má lehký úsměv ... veselý vějíř mělkých vrásek kolem očí ... směje se i těma očima. Jenže celek je jako sfinga ... nepronikneš za ten výraz. Co si asi myslí? Usmíváš ...

Nadechnutí ...

Nepsat je rozhodnutí ... 

Psát je uvolnění ...

Moc se toho nemění ...

Člověk nenalezne naplnění ... 

Přesto je ale asi lepší tvořit, než-li ničit ...

Lepší toužit, než se zapírat ...

A tak znovu vyrážím se srdcem zlomeným, nechat se múzou léčit ...

Než abych měl srdce uzavřené a celý svět mohl chladně přezírat.

Jsem sám sobě svým osudem ...

Sobě soudcem, porotou i katem ...

Tak jako dřív přísným, neústupným a zatíženým rozumem.

Tak jako dřív v boji na šachovnici ...

Statistiky

Počet blogů
1 056
Počet článků
1 539
Počet komentářů
5 790