Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
remul
remul (38)
#41248
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Latexový batůžek
Rád bych poznal pohodovou spíše submisivní slečnou, přijemného zevnejšku, štíhlou(s hezkým tělem bez zbytečným ozdob, tetování i piercingu) na tématické hrátky vacbed, latex, mumifikace a další. Zájem o moto uvítám.:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2017 06:29
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hezký den všem čtenářkám. Jsem tady abych našel, protože se venku ochladilo a byl by hřích být sám pod peřinou, BDSM pasivní...Hledám ženu, ženu která mne zaujme svým šarmem nebo inteligencí, nejlépe vdanou ži zadanou ve vanilkovském vztahu, nemám přesně vyhraněnou představu, jaká máš být, protože se nebojím téměř ničeho, krom opravdu extrémních věcí. Hledám pravidelné akce, nebo i jen kamarádství. Jsem aktivní sportovně založený muž od Brna a rád ti toho o sobě povím mnohem víc. Těším se...Sam
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 22:38
Naxxen
Naxxen (33)
#41244
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Najde se?
Zdravím, najde se tu holka, která nehledá jen ostřílený, zkušený chlapy, ale měla by zájem se seznámit s někým, kdo svět BDSM bude teprve poznávat? Jsem switch, tak ideální kdyby byla také switch, ale neni podmínkou. Upřednostnil bych trvalý vztah, ale nebráním se ani něčemu nezávaznýmu. Jde mi o reálné setkání a seznámení, žádné nekonečné vypisování zpráv, které nikam nevede. Očekávám určitou inteligenci, slušnost a úroveň chování, to stejné i nabízím. Budu se těšit na Vaše odpovědi. Jarek.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 22:16
Mark33
Mark33 (40)
#41243
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Potrápení kundičky...
Líbí se Ti fist nebo to chceš jen zkusit? Prstění, prohmatávání kundičky, dráždění poštěváčku, zasouvání prstů hluboko dovnitř, dráždění bodu G... chceš zkusit jaké to je a prožít nezapomenutelný orgasmus? Pokud máš obavy nebo se stydíš, může být s Tebou Tvůj partner/ka. Nebo jestli potřebuješ hezky potrápit kundičku svojí subinky, můžeš se ozvat také. Jsem vysoký, štíhlý sympaťák, s bohatými zkušenostmi, vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 21:27
Dominantní skupina z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Milenku pro nás oba...
Ahoj hledáme subinku/switch pro nás dva (on 29 Dom ona 20 Sub) foto na amatérech viz profil ... chceme dlouhodobý přátelský vztah žádnou rychlovku ... zdraví čistota a sympatie jsou prioritou
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 19:47
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka na vztah?
Najde se tady štíhlá, submisívně založená žena, která hledá dominantního partnera na trvalý vztah? Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc, ale ženu jako partnerku a přítelkyni. Pokud se zde najde jedna sympatická a pohodová žena pro společný život a vážný vztah, která už ví co chce, má vyřešenou minulost a chtěla by časem založit rodinu, ať mi nechá vzkaz ve schránce. Rád Tě poznám. Nehledám nikoho za každou cenu, ale život moc rychle utíká. Jednorázové odpovědi prosím nepište, odpovědi ideálně s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 17:43
Dom4u
Dom4u (49)
#41240
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Reálné setkání
Dominantní ženatý vysoký a urostlý chlapík hledá mladšího submisivního chlapa s lehkými BI představami, který by namísto dalšího snění si chtěl skutečně zažít roli submisivní kurvičky. Navrhuji se telefonicky domluvit na osobní schůzce, potom se reálně sejít na krátkém drinku a pokud bude oboustranná shoda, pak si jít rovnou hrát třeba na hotelový pokoj, kde budeš plnit v roli kurvičky perverzní přání svého pána, tedy necháš si svázaný naplácat (bez stop na kůži), vykouříš pánovi péro, olížeš koule a zadek a slížeš jeho semeno. Nemusíš se bát mi předem říci i svoje perverznější přání, rád ti je splním. Čistotu a diskrétnost nabízím, ale rovněž vyžaduji. Prestaň se tedy ukájet svými představami a najdi v sobě odvahu na reálné setkání
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 16:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Plním tajné sny
Nařežu na holý zadek ženě, která o tom tajně sní, nebo tuší, že by občas dostat zasloužila. Můžeš být nesmělá začátečnice, nebo zkušená zlobivka, určitě si s tebou poradím. Jsem nekompromisní, ale zároveň rozumný a empatický. Svět výprasků se mnou můžeš objevovat pozvolna a postupně, nebo do něj skočit naplno rovnýma nohama, vše je na domluvě. Zároveň si uvědomuji, že odhalit muži svou zadnici pro něco takového, si žádá velkou důvěru. Postupně zjistíš, že se můžeš bez obav svěřit do mých rukou, které umí potrestat, pohladit, ale nikdy neublíží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce a uvnitř cítíš zvláštní směs strachu, studu, touhy a vzrušení, víš o čem píši. Pro splnění tajných snů je potřeba něco udělat, první krok je jednoduchý, stačí jen odpovědět na můj inzerát.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 15:05
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Popovídání, napětí, slušnost a poslušnost
Tímto Tě zvu do lepší kavárny, popovídat si za účelem společného hraní na vybraná témata. Mám vychovatelské sklony, umím motivovat. Buď odvážná, napiš. Odpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 14:25
bilal
bilal (24)
#41236
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu nebo muže
miluju šlapání
bosky po těle a skákání na břichu. příjmu všechny!
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 13:49
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Odepíši všem.
Hledám někoho na dopisování, později snad i více.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 12:22
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Společná lekce ze Subinkou
Hledám Subinku na společnou lekci u pohledné Dominy. olomouc a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 11:14
Submisivní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Společný život = společná služba
Hledám k sobě subinku pro společnou službu dominantnímu páru, ale i pro společný život. Měla by být přiměřeného věku tedy 35 + a ostraní je jen o vzájemných sympatijích. Zkus napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 08:39
Lirian
Lirian (35)
#41229
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Vázání
Tímto hledám ženštinu z nebo od Prahy na časté trénování nejlépe sadistického vázání včetně závěsů. Sám jsem 35 let starý jedinec, co v hlavě nenosí pouze harampádí a je otevřený různé konverzaci. Dohoda dle sympatií nad šálkem čaje či kávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2017 23:02
Switch muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Strap on
Hledám ženu která mě sváže a omrda prdel připinakem
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2017 15:25