Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Zajímavou . . .
Pohlednou, neobézní, poslušnou služku, nebo otrokyni pro mé pohodlí a na ponižování, tresty, neustálé komandování atp. Venku rovnocenný pár, ale za dveřmi vstupní haly bude tvé místo na kolenou. Jinak bys měla být normální člověk, s normálním životem jako já.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2017 10:23
Vader
Vader (37)
#38855
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Přísná výchova zlobivé slečny
Jsem zkušený vychovatel a přijmu zlobivou slečnu do dlouhodobé výchovy. Potřebuješ pevnou ruku? Potřebuješ cítit respekt z přísného muže, který dohlédne na tvé chování, stanoví ti pravidla a za prohřešky ti nekompromisně nařeže? Rákoska už na tebe u mě čeká, stejně tak jako pochopení a pochvala, pokud výchova ponese správné výsledky. Zrychlil se ti při čtení mého inzrátu dech a cítíš zvláštní kombinaci studu, strachu i touhy mi odpovědět? Pak neváhej a napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2017 08:07
Edd
Edd (53)
#38854
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Korálky
Jsem dominantní muž, 53 let z Ostravy. Zaregistroval jsem se na tomto webu a prohlédl si profily submisivních žen. Mladé ženy mě nezajímají, filtroval jsem od 40 do 50 let. Zajímá mě submisivní žena v tomto věkovém rozpětí, která si je své submisivity vědoma a ví že ji tato poloha dělá dobře. Ženy které potřebují pouze vyšukat tvrdším způsobem, nebo pouze na téma BDSM experimentují a lítají z postele do postele mě nezajímají. Jsou pro mě nějakým způsobem podstatné některé věci.., třeba vulgární slova. Mám rád během konverzace přidávat vulgární slova jako korále na šňůru, přechod z obyčejné konverzace na vulgární, třeba během rozhovoru na téma sebeuspokojování subinky během mé nepřítomnosti, mám rád to zhušťování atmosféry..., ten přechod na výslech.., nucení subinky k ukazování toho co že to dělá, když je nadržená a je sama. Nucení k otevření a sdělení mi svých fantazií během své masturbace. Také tahání za vlasy, lízání zadku pána, plivání do tvých úst.., lékařské scény, gynekologická prohlídka a další i jiné krásné korálky na šňůru. Vyžaduji u subinky důslednou osobní hygienu a pečlivě a pravidelně ji kontroluji, a to i těch nejintimnějších míst (kunda i díra do prdele). Při nedostatcích samozřejmě následuje trest. Korálků je tedy dost :-). Dají se různě navlékat, možností je nekonečno. Pakliže jsi slyšela na tento můj text, pak prostě odepiš a uvidíme co nám život dále uchystá.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2017 02:53
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Masochista hledá
ženu, která ráda trestá a chtěla by kamaráda na pravidelné diskrétní schůzky, já 30let, 185cm/78kg, inteligentní, nezadaný se sázemím v Praze
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2017 20:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
fantazie
Hledám kamarádku která miluje spanking a anální hrátky.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2017 13:45
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
odvážnou:-)
rád zde potkám submisivní ženu se zálibou v Bondage a BDSM obecně:-) Rád bych našel někoho na pravidelná potkávání a hraní. Nejenom v "posteli":-) Co bude dál ukáže až čas. Nezkušenost nevadí, důležita je chuť. Jsem gentleman s tetováním, střední postavy i postavením, s úsměvem na vousaté tváři a s chutí zkoušet nové. Přeji krásný den
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2017 12:31
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám čubku
Čubinku na odpoledne. Co si ráda cestou domů pohraje a splní si své sny. Pouta, řetízek, bičík, fist,
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2017 12:25
Switch skupina z Jihomoravského kraje hledá switch muže
Pistácie
Ahoj, sympatický D/s pár (ona dom, on sub) hledá muže na sex s ní. Partner bude přítomen, líbí se nám nucená bisexualita a chceme, aby tě on kouřil. Pokud tě to nepřitahuje, ani nám nepiš. Dalším nápadům meze neklademe, záleží na chuti a vzájemných sympatiích. Preferujeme někoho z Brna, případně ochotného se v blízké době sejít, nechceme si dlouze dopisovat. Zdraví podmínkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2017 00:59
Switch žena z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku UL a okolí
Hledám subinku na hraní :) Pokud máš zájem o nezapomenutelný zážitek a občasné akce, ozvy se :) Plnější tvary jsou výhodou, ale ne podmínkou. Zázemí máme :)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 22:45
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Foot slave
Ahoj, mám foot fetish úchylku a touto cestou hľadám slečnu s peknými nožkami, ktorej by som mohol slúžiť. Som z Prahy
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 20:10
MrFist
MrFist (46)
#38840
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Já tvůj Pán...
...ty moje subinka. Zbytek osobně.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 16:28
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledám sub partnerku
Hledám přirozeně submisivní partnerku, nehledám občasné schůzky. Hledám ženu která má své priority srovnané a hledá muže na úrovni pro trvalý vztah který je rovnocenný a v soukromí má své místo submisivita a dominance. Pokud nemáš zkušenosti rád se tě ujmu.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 14:25
Switch skupina z Ústeckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Most - Ústecký, Středočeský kraj
Zdravíme Vás, jsme sympatický pár z Mostu 43/183/93 a 27/175/51 bi a rádi poznáme pár, případně i ženu nebo muže, více informací v profilu nebo ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 13:16
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Bez konce do konce
Velmi rád potkám pohlednou inteligentní ženu, kterou provázejí intimně – submisivní představy, jejíž touhy jsou neodbytné a nedají spát při pomyšlení na dobrovolnou ztrátu možnosti pohybu, doplněnou o něžné či razantnější doteky v nečekané chvíli a o dlouze stupňované vzrušení a napětí. Respektování pravidel a vysoká úroveň jsou samozřejmostí, stejně jako 100% bezpečnost a diskrétnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 09:14
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Animal
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.3.2017 07:37