Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
ta-va
ta-va (27)
#40587
Switch žena z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Most a okolí
Ahoj, přivítala bych pomoc zkušenější dominy s výcvikem mého partnera. Jsme sympatický pár z Mostu a rádi poznáme pár, ženu, i muže z okolí na pravidelné setkávání. Více ve zlrávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 10:14
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Ahoj, najdu zde dominantní slečnu/ženu/paní z Brna na pokec a případně něco víc? Já vysokoškolák, 190 cm. Na vzhledu ani věku nezáleží. Ozvi se :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2017 18:09
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Ostrava
Najde se tady dominantnější žena z Ostravy na psaní, schůzky a časem možná i něco víc? Pro více informací se nestyď napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2017 16:27
Verk1
Verk1 (29)
#40581
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Kandaulismus?
Hledám sympatickou partnerku pro vážný vztah se vším, co k tomu patří, ovšem s tím, že já jsem kandaulista, a tak si zachováš sexuální svobodu a já tě v tom budu podporovat a zůstanu věrný. V jakých konkrétních rolích by se to dělo a kam až by to zašlo, to už by bylo na nás - ty můžeš být dominantní nebo naopak submisivní a řídil bych to já, otevřenej jsem všemu. Mám vlastní život, fajn práci, VŠ, 190 cm, jsem celkem inteligentní, rád čtu, hraju na el. kytaru, fotím a mnoho dalšího. Život mám srovnanej :-). Tak napiš, jsem fajn chlap do nepohody. A pokud tě to zrovna neoslovilo, tak máš třeba kamarádku, pro kterou by to mohlo být zajímavý...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2017 14:24
rkope1
rkope1 (47)
#40579
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Pár - dominant s velmi baculatou čubkou hledají
submisivní až masochisticky založenou BI ženu, BI muže s menším M nebo BI pár. Hledáme tu vyzrálé a odpovědné osoby, které hledají stejně jako my reálná setkávání, diskrétnost vůči okolí a plný prožitek. Věk nehraje roli, ani postava. Vzájemná úcta k preferencím, respekt, čistota a zdraví je podmínkou a totéž nabízíme. Setkání v zajímavé, plně vybavené mučírně v Praze.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2017 13:06
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Otrokyně
Dominantní 40 lety muž z Frýdku-Místku hledá submisivní dívku/ženu na BDSM praktiky (zkušená, začínající v BDSM oblasti) do 55let ,Ostrava,Karviná, Havířov, Frýdku-Místku a blízkého okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2017 11:42
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Zvrhle hratky
Rad plnim tajne zvrhle a uchylne touhy a sny, ktere jsi nemela s kym uskutecnit. Latex, guma, bahno, BDSM a jiny extrem fetish. Jsem switch. Hledam subinku nebo dominu. Latex BDSM BBW ... Jsi odvazna? Rada zkousis nove hratky? Chces poznat sve nebo me hranice?
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2017 07:33
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
postupné posouvání hranic
Hledám holku, která by ráda vzájemně testovala, trápila pohlaví. Rád bych poznal naše hranice. Třeba je jde i posunout. Nejlépe východní Čechy, ale není podmínkou
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 23:36
Vader
Vader (37)
#40572
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Přísná výchova zlobivé slečny, bez sexu
Jsem zkušený vychovatel a přijmu zlobivou slečnu do dlouhodobé výchovy. Potřebuješ pevnou ruku? Potřebuješ cítit respekt z přísného, inteligentního muže, který dohlédne na tvé chování, stanoví ti pravidla a za prohřešky ti nekompromisně nařeže bez ohledu na pláč nebo prosby? Rákoska už na tebe u mě čeká, stejně tak jako pochopení a pochvala, pokud výchova ponese správné výsledky. Víš sama dobře, že to potřebuješ a je to pro tvé dobro! Zrychlil se ti při čtení mého inzrátu dech a cítíš zvláštní kombinaci studu, strachu i touhy mi odpovědět? Pak neváhej a napiš. Součástí výchovy je nahota, sex ne.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 16:37
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Sympaťák středních let by rád poznal spřízněnou duši
Rád bych poznal holku/ ženu, kterou oslovují výprasky, poslušnost a do určité míry i ponížení. Vzhledem k charakteru této seznaky jsem vypsal jako první toto, ale jako bonus můžou být i jíné společné zájmy:-) Třeba sport, kolo, běh, cestování, zvířata atd.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 13:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pro život
Hledám pro schůzky a časem i pro život, štíhlou subinku, ženu která bude sdílet nejen mou Dominanci, ale i radosti života, toulky po horách, slanost moře, která se mne bude držet při cestách na motorce i při běhu, dívku, která ví, že obojek je znakem výjimečnosti.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 12:49
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Uvolnění...
Je Ti 40let a více? Jsi štíhlé postavy, jsi pořád pěkná ženská ale Tvého partnera už nezajímáš? Ráda bys zase roztáhla nohy a nechala si vystříkat kundičku horkým semenem ale on na Tebe kašle? Toužíš prožít chvíle plné perverzního sexu, kdy se můžeš zcela uvolnit, ale Tvůj partner pro to nemá pochopení? Pokud je to tak, ozvi se mi, jsem vysoký, štíhlý, sympatický muž, rozvedný, mám vlastní neuršené zázemí.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 12:18
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Mladého kluka
Jsem poměrně atraktivní zrzka a hledám mladého, štíhlého kluka, o kterého chci pečovat (spíš prakticky, neposílám peníze!), a který by mne absolutně respektoval, ctil a poslouchal. Nejde mi primárně o sex, i když jej nevylučuji. Ale rozhodně nemíním kojit něčí nadržené choutky. Kluci, co si na mne dovolují, jsou automaticky vyřazeni z výběru. Mladistvý vzhled a nezkušenost či ostýchavost výhodou. :-) Fotku pošlu až po vyměnění několika zpráv. Těm, co neodpovídají mým kritériím, zpravidla neodpovídám, sorry.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 12:17
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Poslušná kočička
Budeš mně poslouchat budeš vrnět budeš si semnou hrát. Vzrušuje tě něco takového?
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 06:49
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Popovídání, pokora, napětí, poslušnost
Tímto zvu submisivní ženu, dívku, studentku do lepší kavárny, popovídat si za účelem společného hraní na vybraná témata. Mám vychovatelské sklony, dokáži motivovat. Buď odvážná, napiš. Odpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2017 23:00