Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zkušený dominant hledá..
Ahoj, jmenuju se Marek, je mi 35 a jsem z Prahy. BDSM je mojí vášní už 15 let a jsem čistě dominatní chlap. Poslední 3 roky jsem měl svoji jedinou subinku, která se mnou začínala v jejích 25 letech a po 3 letech výchovy odcházela jako vzorně vychovaná a poslušná, s množstvím nových zkušeností a zážitků. Bohužel se mi od ledna přestěhovala za prací do Anglie a já bych nyní svoje zkušenosti s výchovou subinky rád vhodně využil a hledám proto novou kamarádku na realizaci společných přání a představ. Hledám slečnu nebo ženu ve věku 18-30 let hledající nové zkušenosti, je přirozeně submisivní a nejde ji jen o jednorázovou akci. Protože se BDSM věnuju už tak dlouho, moje nová subinka si může být jista tím, že nové zkušenosti bude získávat postupně a Pán si bude dávat záležet na tom, aby Tvůj výcvik byl důkladný a vedl k mé spokojenosti a Tvému uspokojení. Při lekci se nebráním ničemu, jsem velmi otevřený realizovat cokoliv, je pro mě vždy ale důležité vědět, že nové zkušenosti pro tebe budou zajímavé a vzrušující. Nejsem sadista ani uchyl, který si potřebuje něco dokazovat, jsem skutečný dominant, který vše dělá pro své potěšení a zároveň tvoje vzrušení. V osobním životě jsem gentleman a muž, který ví jak se ke slečně chovat. Pracuju jako ředitel ve větší firmě a jinak než dominantně se už ani chovat neumím :) Mám zájem o pravidelné schůzky, při kterých se můžu starat nejen o tvoji výchovu a zlepšování, ale i o fajn náladu a přátelství. Jakkoliv jsem z Prahy, moje práce mě často zavede do všech koutů ČR, takže nemám problém udělat si za případnou mimopražskou kamarádkou pravidelně výlet, případně Tě do Prahy pozvat. Tak co myslíš, mohlo by tohle být to pravé pro tvůj výcvik? Těším se na odpověď, Marek
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 13:09
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hračka
Chci novou hračku na pravidelné hraní... Příbram
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 06:34
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
potkame se?
Ahoj, rad se seznamim se sympatickou subinkou z Prahy, ktera bude chtit rada rozsirovat sve i me hranice a limity, bude spravne zvrhla a perverzni a bude rada experimentovat. Viz, pripadne v profilu a zpravach.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 21:57
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Příjemný den všem, přijmu k dlouhodobému výcviku a po dohodě do stálé služby dívku/dívky ve věku 16–35 let, toužící (třeba i navždy) odložit své boty a ego. 37, vysokoškolák, s bytem v Praze a domem za Prahou, v bdsm aktivní cca 17 let, s dobrým zázemím a vybavením. Budiž vám můj profil nápovědou. S
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 19:03
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Ráda bych potkala někoho pohodového z Prahy
na trávení volného času a jako doprovod na BDSM akce. Třeba mě už konečně někdo naučí pořádně kulečník nebo bude větší lama v bowlingu, než já. Někdo, kdo si nebude nad procházkou pozdě večer po Náplavce ťukat na čelo, s kým se dá pokecat o politické situaci v Tádžikistánu stejně jako o tom, jak udělat nejlepší domácí knedlíky nebo jestli je lepší banjo nebo ukulele. Pojďme spolu třeba na Kecací čtvrtek do Ateliéru, už jsem tam byla a je to fajn, parťák se ale vždycky hodí. Nemusíš být vlastně ani sub muž, stačí, když budeš páteřní, inteligentní, ukecný/á a se smyslem pro humor. Co poptávám, to nabízím.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 18:07
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Mladý rigger hledá modelku
Hledám slečnu/modelku na pravidelné Shibari vázání, ať už tréninkově na workshopech, nebo prožitkově v soukromí. Zkušenosti nemusíš mít žádné. Budu rád, když se ozveš i v případě, že by sis to chtěla jen zkusit. Milerád Ti svět Shibari ukážu. ;) Ideálně z Brna nebo jeho okolí. Zázemí mám. Napiš, budu se těšit! :) P.S.: Pro upřesnění, vázání nezahrnuje sex ani jiné sexuální hrátky.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 16:42
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní ženu
Masochisticky založený muž by rád poznal hravou a kreativní starší dominantní ženu, která má zálibu a potěšení v SM praktikách a hrách a pro realizaci svých nápadů hledá protějšek.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 14:50
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Mladík hledá...
Mladík hledá ženu kolem 20 let (18-30), která by byla trpělivá a tolerantní vůči mým choutkám. Jsem z Náchodska, pracuji a je mi 22 let. Jsem Switch ale radši bych roli submisivní. Jinak jsem hodný a věrný kluk, milí a upřímný. Jestli budeme jen přátelé nebo z toho bude něco více, to už záleží na vzájemných sympatiích. Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 14:05
vozil
vozil (68)
#39371
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Výchova od štěněte - Liberecko
Subku, switch se zájmem občas, případně i stále, mimo jiných hrátek, připravovat si německého ovčáka narozeného 28,4,17. Věk a váha není tak důležiá, jako vážněší zájem.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 01:05
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Otrok na víkendy
otrok na víkendy hledá dominantní dámu, které bych pravidelně sloužil o víkendech, nahý budu dělat domácí práce, můžete mě trestat a ponižovat dle libosti. Já 30let, vysoký, štíhlý, sportovní postavy 185cm/78kg, inteligentní (VŠ), bez závazků, celá ČR. Praha výhodou. .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 00:01
beetao
beetao (30)
#39369
Dominantní muž z Prahy hledá dominantního muže
Suba na výcvik...
Zkušený pohledný dom z Prahy 30 hledá štíhlého kluka do 30 let pro experimentování s výprasky a klidně i dalším SM... Dáme pokec a pak něco zkusíme?
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2017 19:58
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Co asi hledám?
Submisivní ženu. Co víc napsat? Vše si přece povíme při vzájemném poznávání.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2017 14:47
Rodmen
Rodmen (51)
#39365
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Převýchova
Jednapadesátiletý, rozvedený, bez závazků s vlastním bytem z Pardubického kraje hledá pohlednou sexuálně dominantní ženu s vlastním zázemím na D/S vztah, kde bych musel být její nahý a poslušný otrok. Ponižování, obsluhování Paní a domácí práce, výprasky, cvičení, drezůra, ošahávání, posmívání a podobně. Já jsem submisivní jen sex. a nejsem masochista. Vše záleží na vzájemných sympatiích a dohodě sepsané v otrocké smlouvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2017 06:00
Switch skupina z Ústeckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Most - Ústecký kraj
Zdravíme Vás, jsme sympatický pár z Mostu 43/183/93 a 27/175/51 bi a rádi poznáme pár, případně i ženu nebo muže, více informací v profilu nebo ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2017 11:24
Aster
Aster (36)
#39363
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zlobivou kamarádku na spanking
Hledám fajn slečnu, nebo mladou paní, která bývá zlobivá a chybí jí, aby si ji občas někde přehnul chlap s pádnou rukou. S dáváním výprasků mám dost zkušeností a nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah. Nepotřebuji si nic dokazovat, ani nehledám žádnou otrokyni, která by se přede mnou plazila. Naopak, líbí se mi, když má žena vlastní hlavu, je nezkrocená a třeba i trochu provokuje. Takové rád nařežu na holou tak, jak potřebuje a možná i zaslouží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Napiš mi a postarám se o to, abys úplně nezvlčila :-) Vzdálenost pro mě není překážkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2017 10:37