Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Existuješ?
Ahoj, hledám pohodovou submisivní slečnu na 24/7 vztah.. Nechci jen úlety, ale vztah! Venku budeme normální pár, doma budeš někdy přítelkyně a někdy otrokyně. Nehledám kus masa ale normální slečnu co má kamarády, rodinu, práci atd.. Jen nechce klasický vztah, ale touží být vlastněná a nemá moc zábran (a nebo je alespoň touží časem posouvat) Mě je 30 let, jsem z Prahy a zbytek ti řeknu když napíšeš  Štěpán
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2017 23:08
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní ženu
která by měla čas a chuť si v dopoledních hodinách, kdy jsou děti ve škole, užívat s čubičkou, která potřebuje vyvenčit. Prostory mám, ale klidně i u tebe nebo venku, když nebude zima. A když zrovna nebudu mít obojek na krku, můžeme si normálně pokecat, někam zajít a tak.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 14:13
Tolben
Tolben (19)
#41288
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Kdo hledá, najde? Uvidíme... ;-)
Jsem ve zkratce studující podnikatel :-) Pronajímám byt v Brně, ale jezdívám do Moravskoslezského kraje. Hlavně kvůli obchodu. Nejsem zrovna sportovně založený typ. Moje oblíbené filmové žánry jsou scifi, horory, kriminálky. Rád u filmu přemýšlím, takové "bezduché", kýčovité výtvory mě moc neoslovují. Někdy je, ale dobré úplně vypnout. Mezi můj oblíbený hudební žánr patří metal. Nemyslím nějaké extrémy, které by se za hudbu ani považovat nedaly. Jak bych si teda představoval paní? Ono vlastně ani tak nejde o extrémy. Hledám takovou, o kterou bych pečoval a ona by mi na oplátku taky dávala najevo, že jí nejsem ukradený... Toužím po tom, aby mě vedla a já ji mohl uctívat. Rozhodně nestojím o bezduchou rychlovku, zábavu, jak to tady většina vnímá. Stojím o postupné seznamování, které může, ale i nemusí skončit vztahem. Nikam nespěchám a chyb jsem už udělal dost, takže se vynasnažím neudělat další.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 09:52
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
submisivní kočička
Hledám submisivní kočičku pro mé potěšení a tvoji radost!
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 09:34
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nebudu zastírat co ve skutečnosti hledám. Chci šukací subinku, která splní bez přemýšlení vše co chci. Na přemýšlení jsem totiž já a ne ty. Nesmíš se bát přiměřené bolesti a nesmí ti vadit že mám rodinu jinde. Nehodlám se kvůli tobě rozcházet a nebudu ti slibovat “lásku na celý život” a to stejné čekám i od tebe...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 09:29
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Jsi sama a chceš to změnit?
Ahojte dámy. Rád bych prostřednictvím zdejší komunity našel ženu od 20 do 35 let, která se nechá rozmazlovat a hýčkat. Jsem D/S zaměřený, 33/198/118 z Prahy-Východ a mám rád D/S hrátky, ale v běžném životě nad sebou nikoho nesnesu a jsem člověk rozhodný, pevný v názorech a vyžadující přesnost a disciplínu (s jistou nadsázkou). Nejsem žádný "podpantoflák", ale ženu dokážu hýčkat a pečovat o ni. V D/S pozici jsem spíše submisivní, ale nevadí mi občasná výměna rolí. Hledám sympatickou, věrnou, milou, relativně štíhlou a pohodovou ženu z Prahy a středních Čech na dopisování, občasné setkávání a kdoví, třeba i na reálný život. Pokud Tě zajímá více, neváhej napsat, odpovím všem.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 08:31
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
méně je někdy více
Rád bych pro sebe našel životní partnerku ideálně na stálo s výhledem založení rodiny. Kvalitní intimní život je polovinou úspěchu kvalitního partnerského života. Z toho důvodu hledám na tomto serveru. Rád bych abychom si sedli nejen po lidské stránce (podobný smysl pro humor, alespoň jeden společný koníček,) ale i po té sexuální. Hledám tedy slečnu / ženu, která je submisivní povahy přinejmenším v sexu (nebo switch převládající sub,) především ženu, která nechce podlehnout sexuálnímu stereotypu a ráda experimentuje a zkouší nové věci. Možná si nejsi jista, zda-li jsi na těchto stránkách správně, ale v běžném vztahu ti zkrátka něco chybí. Pak si určitě čteš ten správný inzerát a budu rád, když se mi ozveš. Nehledám a ani nenabízím extrém, ale tu zlatou střední cestu. Můžeš být z celé ČR, pokud ti ovšem nevadí cestovat a nebude pro tebe problém se případně za mnou později přestěhovat přímo do centra Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 01:28
Locika
Locika (20)
#41283
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Sub hledá dominantní kamarádku z Prahy
Submisivní sympatická studentka (19) hledá dominantní kamarádku do 30 let, která by ji zasvětila do světa BDSM.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 23:43
pítr
pítr (24)
#41282
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Svázání
Dobrý den, hledám někoho, kdo mi splní mou představu, kdo by mě nějaký večer u sebe doma nebo na hotelu svázal, možná zavázal oči a potom si se mnou dělal co bude chtít. Nehledám nic dlouhodobého a závazného. Vše samozřejmě při vzájemné shodě a sympatiích. Rád se domluvím a jsem otevřen všemu, ale pokud stanovíme nějaké pevné hranice, měli by být respektovány. Čistota, diskrétnost a zdraví jsou samozřejmostí oboustranně. Foto zašlu
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 23:23
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Chci akci
Zdravím. Jsem 19 letý nezkušený submisivní hoch, který touží po rychlé akci. Asi je mi jedno s kým to bude, jen když se dodrží pravidla, ale dám přednost ženám. Nechám se svázat, pořizovat, mučit. Udělám cokoliv, budu poslušný. Klidně i virtuálně.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 23:03
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Jsi tu?
Hodně boubelatá swich třiadvacetiletá holka hledá kamaráda/kamaráda s výhodami/partnera. Jsi něžný, romantický a umíš naslouchat? Taky pro tebe patří bdsm jenom do postele, ale jinak hledáš vyvážený vztah/kamarádství s výhodami? Tak napiš, třeba si padneme do noty. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 21:30
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ohnutá přes kolena
Hledám muže, na pravidelné a diskrétní schůzky v Českých Budějovicích. Inteligentního, charismatického, temperamentního a sympatického může se smyslem pro humor, ke kterému budu vzhlížet.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 21:17
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 19:18
Lu-nk
Lu-nk (18)
#41274
Switch žena z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Nějaká žena z královéhradeckého kraje? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 17:41
Vajt7
Vajt7 (60)
#41272
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
Dominantní ale rozumný Pán z K.Hory
Starší dominantní Pán hledá subíka na jisté úrovni. Jsem hetero a tak mne tvůj anál nezajímá. Nepište pisálci a hlupáci co nevědí co vlastně ani chtějí.Napiš něco o svých představách
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 15:06
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Dominantní vanilka
Dominantní vanilka hledá submisivního muže. Problém mnohých zde bude fakt, že jsem opravdu vanilka - Ds hry mne nezajímají (tedy zatím jsem nedospěla do fáze, že by mne bavily). Jsem sebevědomá, dominantní a podle mnohých nafoukaná. Muž by mne měl opečovávat, když přijdu utahaná z práce. Měl by být mým doplňkem ve společnosti (takže já určuji, co si vezme na sebe). Měl by umět společenskou etiketu a měl by mi snést modré z nebe. Měl by ale snášet i mé špatné nálady. Když vše klape, umím ukázat i vlídnou tvář. Vždy si dělám co chci a jak chci.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 11:24