Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám dominanta, kterému podlehnu
Jsem normální chlap ve vedoucí pozici s vážným vanilkovým vztahem se ženou. Mám ale i svůj tajný druhý život, který je přesně obrácený. Chci občas vypnout a podvolit se dominantnímu muži. Hledám takového, se kterým si tak sedneme, že pro mě bude naprosto přirozené kleknout k němu a ... to už bude na něm. Jen u takového se můžu vyvíjet a dělat pro něho věci, které mi jsou teď nemyslitelné. Nabízím tělo i duši nezkušeného submisiva, který touží po vedení zkušeného i nezkušeného dominantního muže s fantazií. Mám spoustu nevýhod - nejsem sám, takže nemůžu sloužit na zavolání, ale za to mi nevadí, pokud vám chvíle mé nepřítomnosti bude vyplňovat někdo jiný; nemám zkušenosti, ale za to můžete být první, před kterého se postavím nahý, můžete být první, kdo se dostane do mých děr; nejsem masochista, takže na výprasky mě moc neužije, ale jako formu trestu je samozřejmě beru; nejsem ujetý na jakýkoliv druh oblečení - můj pracovní úbor je má nahota; jsem sice z Východních Čech, ale nemám problém dojet cca do 150 km. No, našlo by se toho asi víc. A mé výhody? Jsem pro zkoušení nových a nových věcí; jsem potěšen, pokud mohu potěšit pána, na vlastní uspokojení nebo pohodlí přitom nehledím; jsem ochotný pomoci Pánovi doma nebo v práci. Jsem 29/191/95 s obřezaným penisem 17/4,5. Hledám dominantního muže bez speciálních požadavků na jeho vzhled. Pokud by byl starší, klidně i o dvě generace, bude to moc fajn. Jinak požaduji jen čistotu, zdraví a diskrétnost. To samé nabízím já. Třeba hledám právě vás ...
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 01:21
Mibikk
Mibikk (21)
#37602
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Zkouším štěstí
Zdravím všechny, nikdy jsem nevěřil na seznamování přes internet, ale postupně zjišťuji, že v reálném životě je skutečné těžké narazit na někoho, s kým by jsme si dokonale sedli v chutích na různé hrátky. Fota a nějaké info o mě v profilu (dotazníky). Hledám dominantní / switch ženu/dívku. Baví mě i klasický sex bez jakýchkoli hrátek. Vím, že je to trochu strohý inzerát oproti těm slohům od jiných, ale pokud se někdo ozve, určitě nebude litovat. Mějte krásný den!
nový od tvého posledního přihlášení - 23.11.2016 11:27
wrenn
wrenn (29)
#38890
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Neděle večer
Najde se slečna nebo pár na nedělní večer? Hledám společnost na kávu a případné akčnění. Nehledám jednorázovou akci, ale přátelství.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 22:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Plivání, fackování, dávení, ponižování, případně v budoucnu půjčování. Hledám ženu, kterou by to vzrušovalo a byla otevřená ostatnímu. Vše se vzájemním pochopením, respektem, důvěrou.. Já 29/168/67/VŠ z Prahy
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 22:20
Submisivní skupina ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
pár hledá dominantního muže nebo pár
mladý sub pár (ona pohledná subina, on kandaulista) hledá dominantního muže nebo pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 21:33
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Dobrý den, Hledám dominantní ženu, která by byla ochotná vzít pod svá křídla nováčka v BDSM. Za odměnu jí budu věrně sloužit.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 20:22
Aster
Aster (36)
#38885
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Kamarádku na spanking
Pomalu se blíží Velikonoce, pokud tajně doufáš, že by se konečně mohl objevit nějaký odvážný chlap s pomlázkou, ale přitom tušíš, že se to asi nestane, je možná pravý čas, něco s tím udělat :-) Nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah s fajn štíhlým sympaťákem, který se pomlázky ani jiného nástroje k výprasku dámského pozadí nezalekne. A samozřejmě se nejdená pouze o Velikonoce! Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Se mnou můžeš být zlobivou školačkou, sekretářkou, která něco provedla, delikventkou z dávných časů, zkrátka fantazii se meze nekladou. Nebo můžeš dostat "jen tak", bez příběhů :-) Sex není podmínkou, vše je na dohodě.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 11:41
Switch žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám rafinovanou a diskrétní dámu
Hledám dominantní a zkušenou ženu, které jde o prožitek, atmosféru, sdílení a realizaci fantazií. Rozhodně nestojím o hrubé násilí, vulgaritu a praktiky zahrnující tělesné sekrety. Velmi ráda si budu nejprve psát, abychom zjistily, zda si vyhovujeme. Celá ČR není problém :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 22:58
antasy
antasy (45)
#38883
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Ten pocit když si můžeš někomu položit hlavu na koleno
Víš že BDSM není jen o sexu, zajímá Tě to co je uvnitř víc, než to co je venku? Hledáš opravdu tak jako já a při tom víš, že je to hra, hra která bolí a spojuje?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 22:53
Nelka
Nelka (34)
#38882
Switch skupina z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Vikend v Harachove
V patek 31.3. jedeme na vikend do harachova. Nechce se nejaka slecna ci pani pridat? Ubytovani zajisteno. Podminka ze budes v soukromi jen naha. Muj otrok je jen hracka a ty tam budes jen pro mne. Vse je o domluve. Kdyz nam to bude klapat tak muzeme planovat i dalsi akce
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 22:25
Marrei
Marrei (19)
#38881
Submisivní skupina z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Pár hledá kamaráda
Jako pár (on 21/dom, ona 18/sub) hledáme submisivního bisexuálního kamaráda na společné hrátky. Věkově nejlépe do 30 let, ideálně pak okolí Ústí nebo Praha. Hledáme kamaráda jak do postele (ta bisexualita je myšlena vážně), tak i na pokec a přátelství. Spíš než jednorázovou akci preferujeme nějaký dlouhodobější typ přátelského vztahu. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 14:38
edvm
edvm (37)
#38880
Dominantní skupina z Vysočiny hledá submisivní ženu
jsme pár a hledáme
Ahoj všem :-). Jsme fajn pár 36 a 27. Hledáme fajn kamarádku co má ráda BDSM, je submisivní a bisex. Rádi bychom našli někoho, s kým můžeme občas trávit čas i mimo hrátky. Případně kdyby se ozval fajn pár mezi 18 a 35ti, který je submisivní, nebráníme se seznámení. Těšíme se na vaše odpovědi. David a Evinka.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 14:18
nomad
nomad (39)
#38879
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
našla by se switch?
rád bych našel switch, případně dominantní přítelkyni, která by se nebála a užívala si výprask a jakékoli další druhy mučení, zejména fyzické. Hledám přítelkyni pro důvěrný a trvalý vztah. Jsem bez závazků, zajištěný, s vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 09:28
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj, našla by se tu dominantní žena s vlastním zázemím, která by chtěla otroka na bondage, výprask, lízání/sex, pánský anál, a další po dohodě?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 02:38
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Pán Ostravák
Hledám kamarádku (nebo přítelkyni) nejen pro milování:. Příjemný večer s filmem, procházka, výlet....čím hezčí kamarádství, tím lépe. Holčinu s kterou je sranda, nekuřačku, žádnou promiskuitu, žádnou holku co lehce a brzy roztáhne nohy, žádnou rajdu s kilem makeupu, umělými řasami a umělými nehty. Nikdy mě nepřitahovaly ženské při těle (což netvrdím, že být při těle je něco škaredého, spoustě jiným synkům se to líbí + to může ode mne znít i dost povrchně , poněvadž rovněž nejsou žádný vychrtlík :) ). Nesnáším falešné, neférové, pomlouvačné, hloupé, namyšlené a zákeřné lidi. Naopak mám rád rozverné (až takovým tím pubertálně roztomilým způsobem) a jakžtakž ukecané holčiny. V sexu jsem velmi rád dominantní. Rád si s holkou dělám co chci. Rád tvrdě holku mrdám a nezajímá mě, že třeba už nemůže. Nebo např. při análu, že ji to bolí. Rád ji tvrdě ojíždím i pusu jak se mi zlíbí a nechám ji to spolykat, nebo ji to hodím na tvář. I když nechat se pasivně kouřit je taky fajn (pokud to holka umí :D). Mám nějaké i ty pouta, provázky, roubíky rád si totiž holku i trošku znehybním, aby mi byla naprosto oddána...a i jinak rád trápím. Rád bych i holce naplácal nejen přes zadek (viz mé dotazníky). I když s tím moc zkušeností nemám...neměl jsem štěstí na ženy, co by tyhle mé věci sdílely. A jelikož teď žádnou nemám. Tak to zkouším zde. Samozřejmě předpokládám, že zdraví, čistota a v hlavě nenasráno je samozřejmostí. Já nekuřák, prakticky věčně nadržený, nepromiskuitní a snad i nevypatlaný (vše ostatní je v profilu) Neboj se mi napsat, můžeme jen tak pokecat... *velmi, velmi výjimečně jsem v posteli rád submisivní. Až tak, že se mi libí, že mi to holka udělá připínákem.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 01:28
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Klasický svazování
Ahoj! Je mi 20 a hledám někoho po půlroční abstinenci na svazování. Klíčová slova - žádný sex, žádná nahota, roubíky, přiměřené množství provazů. Takže spíše nějakou oddychovku nebo nějakého začátečníka, co se chce trochu procvičit. Dotazník vám může trochu přiblížit co chci do detailů, ale podstatná jsou jen ta klíčová slova ;).
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 23:16
vm82
vm82 (35)
#38874
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
latex, bdsm
Hledám vyzrálou v pohodě slečnu kolem 30 let, štíhlou, pečující o sebe, milující a užívající si latex a vysoké podpatky. Chybí mi doprovod na fetish akce a hlavně holka, kterou bych mohl milovat a užívat si s ní vše hezké. Neboj se mi odepsat, nebudeš litovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 21:53