Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám staršího muže
Ráda bych našla muže 40-60let. Udržovaného stavu a hlavně se zálibou ve sportu a posilování. Líbí se mi spíše elegantní typ oblékání a vystupování. Sama jsem atraktivní s jistou životní úrovní a ráda bych protějšek co to má stejně. Hledám tedy dominatního muže co má nadhled a bude působit klidným a vyrovnaným dojmem. Líbí se mi lehké vrásky, šediny a svalnaté paže. Svou submisivní částí osobnosti jsem si stoprocentně jistá ale nemám potřebu jí ukazovat každému kdo mi to přikáže. Jsem veselá ženská s obličejem a často i chováním malé holčičky. V běžném životě dominatní ale toužící poznat muže co povede životem tu holčičku uvnitř. Nemám zájem pouze o akce. Chtěla bych najít vztah a různě trávit společný čas. Jsem vdaná za tolerantního muže a nemohu se tedy znovu vdát. Vše ostatní mohu a není v tom problém. Více informací je na mém profilu a v diskuzích.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 16:06
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty. P.S. Ač to tak možná může vypadat, tento inzerát se nijak neváže k shibari.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 15:38
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledáš pána a partnera?
Hledám přirozeně submisivní partnerku, nehledám občasné schůzky. Hledám ženu která má své priority srovnané a hledá muže na úrovni pro trvalý vztah který je rovnocenný a v soukromí má své místo submisivita a dominance. Pokud nemáš zkušenosti rád se tě ujmu.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 13:11
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
e-trénink
Jsem ochoten přijmout sub.ženu, která by ráda svého dom.trenéra pro e-trenink nebo výcvik, ať už kvůli kondici či hubnutí nebo jen proto, že tě láká něco takový přísný a často i ponižující trénink zkusit. Nabízím trénink podle tvých potřeb, přísné vedení a samozřejmě diskrétnost. Vyžaduji dress code a dokumenatci v rámci domluvy.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 11:31
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Stále hledám switchku
Jsem skoro 24 letý switch z jížní Moravy. Mé hranice jsou mi takřka známé, ale mnoho jsem toho ještě neobjevil. Rád objevuji poznávám nové věci, ať už v životě nebo v hraní. Více tíhnu k submisivní stránce, ale rád si také prohodím role. Jednou budu zlobit já tebe a pak zase naopak. Rukou co tě plácnu, tak tě i pohladím a obejmu. Má náruč je ti otevřená, přitulíš se a budeš se cítit v bezpečí. Jeden druhého spoutáme, dame mu na zadek a pak vedle sebe usneme jako rovnocenní kamarádi (časem třeba i jako partneři). Preferuji nalezení stabilní kamarádky na hraní a později třeba i více. Musíme si sednout jeden druhému. Nechci střídat pokaždé někoho jiného. Musím ti věřit a ty musíš věřit mne. Bez důvery to prostě nejde! Nedá se vše napsat do jednoho inzerátu, ozvi se mi a pobavíme se více.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 07:07
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám učitelku francouzštiny na jazykové lekce s prvky BDSM
Dobrý den, hledám učitelku francouzštiny na jazykové lekce s prvky BDSM, více o vzájemných představách, motivaci (k obojímu) atd. po vzkazech. Ja 40 let, Praha, pohledný, sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 00:16
DomG
DomG (31)
#39406
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladou subinku z Prahy
Hledam mladou submisivni holku z Prahy. Klidne i nezkusenou. Schuzky v mucirne. Nucena nahota, nucena masturbace, svazovani, bezmoc, vyprasky, muceni, atd. Ja 30 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 00:07
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Staňte se mojí
krásnou, ale přísnou Paní, nebo dozorkyni. Já budu Váš doživotní vězeň, pro kterého není úniku z dosahu Vašich neomezených pravomocí, rozmarů a Vašeho bičíku.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 21:35
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Sub na výcvik
Dobrý den, hledám Pána (nejlépe staršího) na šikanu, plnění úkolů, tresty, výprasky, před lidmi i o samotě, nahé cvičení, nadávání, vysmívání. Nucená nahota samozřejmostí, sex ale nehledám. Jsem mobilní, dojedu autem.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 20:14
Sneaky
Sneaky (25)
#39403
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní slečnu z Prahy
Ahoj, hledám dominantnější dívku z Prahy nebo blízkého okolí (jsem vcelku mobilní) k seznámení se s mladým ajťákem. Žiju samostatně a dost aktivním životem plným zájmů, s dobrou prací a úsměvem na rtech, jen ta slečna v něm poslední dobou chybí. Byť se považuji za switche (a obě role miluji), v té submisivnější jsem si ještě v životě nevyzkoušel vše, co bych si přál. A právě proto hledám v těhle vodách. Né nutně rovnou vážný vztah, ale víceméně bych k němu už rád směřoval, takže kdo ví. ;) Kdybys měla zájem, ozvi se, popovídáme si a rád tě pozvu na kávu či cokoliv jiného.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 19:35
Switch muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
pouta
Nějaká žena, která má kladný vztah k poutům a přišla se podívat na mou sbírku plně funkčních modelů?
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 19:31
Dominantní skupina z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
bi subinku
Hledáme si nejlépe na dlouhodobější vztah submisivní bi ženu do trojky. Jsme štíhlý pár 41 a 19, hledáme raději mladší, ale není podmínkou. Preferujeme Jižní Moravu, ale také není podmínkou. Vítány jsou vášeň a netradiční touhy. Více ve vzkazech. Těšíme se.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 18:37
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám pár nebo dominantního muže z Prahy
Ráda bych touto cestou našla pár(on dom, ona sub) z Prahy. V ideálním případě mladý pár do 35 let. Hledám zábavu a dobrodružství, ráda experimentuji a nebojím se poznat ani samotného muže ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 18:35
ta-va
ta-va (27)
#39399
Switch skupina z Ústeckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Most a okolí 50 km
S partnerem rádi poznáme sympatický pár, ale i jednotlivce na vzrušující "akci" :-) Více ve zprávách
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 17:48
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Obsluha na večírek
Hledám ženu ve věku od 40 do 50 let, která přijde na pánský večírek (max. 10 účastníků), bude nás obsluhovat a všestranně po vůli.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 17:03