Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
v područí Dámy
S galantností, s úctou, s pokorou a s obdivem k Vám. S touhou, s fantazií, s nadějí a s oddaností vůči Vám. S vírou, s trpělivostí, s odříkáním a s Vašim velkorysým svolením. Čas od času, týden od týdne, den po dni, okamžik za okamžikem smět se ucházet o Vaši vzácnou přízeň, o Vaše svolení odevzdat se do Vašich rukou, o nejvyšší možnou poctu stát se Vašim věrným sluhou, nevolníkem, otrokem toužícím zasloužit si své uzamčení do pásu cudnosti a přijmout tímto vysněným aktem Vaši naprostou a dokonalou nadvládu nad mou duší i tělem. Opravdová Dáma neplýtvá svůj čas vykonáváním nepoetických činností každodenního života. Opravdová Dáma má po boku oddaného komorníka, u nohou věrného sluhu a v okovech poníženého otroka. Opravdová Dáma je Dámou v každém věku.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2016 18:27
KBr
KBr (20)
#39978
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Ráda bych našla dominantní dívku z Brna, která by se mnou chtěla mít volný, ale blízky vztah. Cítím se velmi osaměle.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2017 00:40
Switch žena z Prahy hledá switch ženu
Hledám kamarádku...
Kamarádku na společné akce, ať už s tvým partnerem, nebo někým jiným. Můžeš být sub i dom. Já jsem switch, 31 let. Nejde mi pouze o sex, hledám opravdový přátelský vztah, kde spolu můžeme podnikat i řadu jiných věcí. Ty ideálně 30+ a bezdětná, Praha a okolí. Budu se těšit na tvou odpověď :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2017 00:21
tosma
tosma (41)
#39976
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Nebudeme už samy ?!
Rád bych poznal submisivní dívku-ženu, která zná svoji cenu. Chci, aby jsi měla vlastní názor, chuť do života, ale i potřebu někomu patřit. Pokud ráda cítíš na svém krku vysoký obojek, tvé tělo se chvěje když si ho představíš v korzetu popříp. v latexu, máš ráda zacvaknutá pouta na rukách a řetězy na tvojich nohách, tak budu rád když se mi ozveš. Tvůj věk by se měl pohybovat v rozmezí 23 - 40 let. Dítě není překážkou. Jsem dominatní 41let / 190 cm / 105 kg - zajištěný s vlastním zázemím, hledající submisivní protějšek, který se časem k svému pánovi přistěhuje...
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2017 00:13
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/s
Empatie, spank, slušná komunikace a kreativita :) Jsou ti tato slova cizí? Napiš si o jejich český překlad ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 22:54
Safira
Safira (26)
#39972
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Zajímavá setkání - Brno
Hledám subíka (20 - 40) na dlouhodobé přátelství a případně něco víc. Někoho se smyslem pro humor a vyřešenou minulostí. Všechny informace mám v profilu. Nic jednorázového, lekce nedávám. Kdo neumí číst, je vyloučen automaticky.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 19:58
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Mučení varlat do ztráty plodnosti.
Je mi 42let, zatím bezdětný. Jsi dominantní holka a byla bys ochotná mi porodit zdravého potomka? Jako protihodnotu by ses po porodu stala majitelkou mých varlat. Pokud bys už o další dítě se mnou nestála, mohla bys mě pravidelně mučit kopáním do varlat, silnými údery kolenem přímo do koulí, promačkávání varlat v rukách nebo prohřívání varlat v horké vodě, aby se moje sperma postupně stalo jen mrtvou tekutinou. Podepíšu ti rád i závaznou smlouvu, abys nemusela mít strach přitlačit a koule opravdu pomalu poškozovat. Prosím jen vážně, děkuju.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 19:44
Switch žena z Moravskoslezského kraje hledá switch muže
Výběrové řízení
Na vědomost všem zdejším se dává, že se hledá charismatický, inteligentní muž, který většinu svého času neprosedí před pc nebo v hospodě nad pivem. Vlastní rozum podmínkou, tetování vítána (každý má svou slabost). Na zprávy typu" "Ahoj, jak se máš?" nebude brán zřetel a budou automaticky mazána. Děkuji za pozornost. 50s.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 18:53
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Líbilo by se Vám....
....být na mém sídle mojí krásnou, ale přísnou Paní, nebo Dozorkyni. Já budu Váš doživotní vězeň, pro kterého není úniku z dosahu Vašich neomezených pravomocí, rozmarů a Vašeho bičíku.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 17:40
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní
doprovod při mých výletech do hor.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 12:11
yatoo
yatoo (29)
#39965
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Svéhlavou subinku?
Najde se tu inteligentní slečna se submisivními sklony, která je "svá"? Nehledám naprostou poslušnost, naopak někoho s názorem - vzdorovitou osobnost ;) Výměna názorů, setkání, kamarádství, nebo třeba seznámení? Více v profilu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 11:24
Cuffs
Cuffs (47)
#39964
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
úchylnou milenku a kamarádku
Postrádám přátelství s milou submisivní nebo switch ženou, které chybí, stejně jako mně, trocha BDSM úchylačení. Se kterou se budu scházet několikrát do měsíce. Plnit si navzájem přání a potřeby z dotazníku. A k tomu racionálnímu postoji přidat i tajný milenecký vztah. A především přátelství. Najdu takovou 5v1?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 09:44
mirdan
mirdan (46)
#39962
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám vztah
Dominatní muž 45/175/89 hledá mladší, nesmělou i třeba nezkušenou submisivní dívku, ženu. Hledám trvalý a vážný vztah, postavený na vzájemné důvěře, pochopení a citu
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 08:22
Dominantní skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
intenzivní zážitky
Rád bych poznal submisivní ženu pro dlouhodobý možná trvalý vztah. Jsem inteligentní, spokojený a zajištěný se spoustou zájmů... Rád prozkoumávám hranice a neuznávám normy většinové společnosti, svůj svět si buduju k obrazu svému. Nejsem ztroskotanec, který si spravuje chabé sebevědomí ponižováním vlastní partnerky, ale objevil jsem, jak fascinující a svůdný je vztah dominanta a jeho subinky. Pochopil jsem, kterak je pro subinku osvobozující odevzdat se plně do rukou partnera, který se o ni postará, bude ji milovat, zároveň jí ale umožní maximálně si užít submisivní roli. Hledám vztah, který bude navenek obvyklý, za zavřenými dveřmi si ale postavíme svět po svém. Chci tě láskyplně a rafinovaně trápit, uspokojovat tvoje touhy,svazovat, nutit tě, odpírat ti..., chci ti dopřát ty nejintenzivnější zážitky a pocity... Zaujalo tě to? Napiš mi něco o sobě a Foto potěší Těším se...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 07:36
pif
pif (42)
#39959
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
kamarádku, na společnou zábavu
Hledám kamarádku, která má ráda hrátky s provazy. zatím to zkusit nezávazně... P
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2017 22:49
gal868
gal868 (47)
#39958
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku která hledá radost
Úcta pokora poslušnost. Pak se o něj budeš starat jen ty a radovat se budeme oba.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2017 22:33