Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Safira
Safira (26)
#39972
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Zajímavá setkání - Brno
Hledám subíka (20 - 40) na dlouhodobé přátelství a případně něco víc. Někoho se smyslem pro humor a vyřešenou minulostí. Všechny informace mám v profilu. Nic jednorázového, lekce nedávám. Kdo neumí číst, je vyloučen automaticky.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 19:58
Switch žena z Moravskoslezského kraje hledá switch muže
Výběrové řízení
Na vědomost všem zdejším se dává, že se hledá charismatický, inteligentní muž, který většinu svého času neprosedí před pc nebo v hospodě nad pivem. Vlastní rozum podmínkou, tetování vítána (každý má svou slabost). Na zprávy typu" "Ahoj, jak se máš?" nebude brán zřetel a budou automaticky mazána. Děkuji za pozornost. 50s.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 18:53
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Stále hledám
Hledám muže. Pomalu si říkám, že mám asi nějaké vysoké požadavky na charakter. Já se ale nevzdám. =) Minulí inzerát stále platí a to co je v profilu také. Musím ještě uvést, že mám samozřejmě také co nabídnout. Mám vysoké požadavky nejen na okolí ale hlavně na sebe. Na slušné zprávy co mají i nějaký ten obsah se budu moc těšit. Nehledám kamaráda na dopisování a výměnu fantazii. P.s. Vybudovat vztah chce čas a energii.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2017 09:35
Switch žena z Prahy hledá switch muže
vážný perverzní vztah
Hezký den, hledám nezadaného perverzního muže cca 28 -40 let pro vážný vztah a společný život. Líbí se mi latex, botičky, piss, všeobecně BDSM a různé fetiš materiály. Mám velmi ráda partnerský sex a ráda experimentuji. Je mi 28, VŠ, plná postava. Nějaké hračky a oblečky mám, ale s novým partnerem ráda rozšířím současný stav:). Praha a okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 11:38
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Jsem 21 letá studentka VŠ, svobodná, nekuřačka. Svůj volný čas věnuji převážně sportu- fitness, kolo, brusle, lezení. Ráda poznám staršího inteligentního a přirozeně dominantního muže (25-40), který už má pár let s BDSM za sebou (nehledám začátečníka). Omrzel se mi vanilkový vztah i jednorázové akce, proto tu hledám pouze dlouhodobější vztah s experimentováním v BDSM.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.7.2017 19:47
ellfka
ellfka (27)
#39867
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Dominatne sadisticky intelektual?:)
180/70/27 - VS - paleo/AIP, nekuracka, slobodna...a nemam rada deti:). Svoj volny cas venujem dvom kocurom, sportu (fitness, bedminton, plavanie), vareniu (najnovsie som "objavila Ameriku" s tzv. pomalym hrncom;), kritizujem filmy a knihy (aktualne preferujem popularno-naucnu literaturu s temou zdravia, psychosomatiky, vyzivy), rada podlieham vlastnemu ataku interieroveho dizajnu a su veci, ktore som este nevyskusala. Nepocuvam hudbu, nepokladam ju totiz za nieco, "cim by som mala zit". Pred niekoľkými mesiacmi som ukončila vanilkový vzťah a rozhodla som sa vrátiť k preferenciám, ktoré mi v sexuálnej oblasti sedia viac než len obyčajné milovanie. Rada spoznám sadistu, pri ktorom sa mi bude zvierať žalúdok...tým správnym smerom:). Autoritatívneho, staršieho muža - 35+ / nad 180 cm sú moje limity, ktorý... ...s BDSM už pár rokov experimentuje a jeho sebavedomie je podložené triezvym úsudkom a skúsenosťami (vie, čo si môže dovoliť a ako jednotlivé činnosti bezpečne anatomicky praktizovať - viď celý spank sa dá skončiť aj po jednej rane na nešťastné miesto). ...akceptuje výnimočnosť mojej osoby a nebude hľadať ďalšie duše, ktoré by ho obohatili. Ja za exkluzívnosť rozhodne stojím:).
nový od tvého posledního přihlášení - 9.7.2017 09:34
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
lev co potřebuje spoutat
hledám hodného, zodpovědného dominanta, co bude dominantnější než já a bude ochotný jezdit na Shibari ws. Je energický a má trpělivost. Není zvyklí být zavřený doma a radši jde do přírody nebo na výlet. Jsem hodně energická a drzá, když mě ale někdo pozná ví, že jsem milá a pro kamarády a rodinu udělám vše. Jsem věrná a soběstačná. Potřebuji ale někoho, kdo zkrotí (nejlépe sváže) tu energickou šelmu ve mě ale zároveň mi dá možnost ukojit svou dominantní stránku a nevadí mu, že bych si pohrála se subíkem občas. Jsem komtesa a proto tato potřeba je pro mě normální.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2017 13:51
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Upřímě
Hned zpočátku bych chtěla zdůraznit, že jsem tlustá a ne moc hezká. A ani nemám prakticky žádné zkušenosti. Vím, že mě vzrušuje cítit bolest a myslím, že mě bude vzrušovat i submisivita, ale to nemůžu ještě potvrdit. Hledám muže, se kterým se můžeme nezávazně potkávat, se kterým prozkoumám hranice toho, co vlastně chci a co nechci. Takže se těším, pokud mi někdo takový napíše.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.7.2017 17:02
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Ráda bych potkala někoho pohodového z Prahy,
na trávení volného času a jako doprovod na BDSM akce. Dlouhodobě, ne na jednu schůzku. :) Třeba mě už konečně někdo naučí pořádně kulečník nebo bude větší lama v bowlingu, než já. Někdo, kdo si nebude nad procházkou pozdě večer po Náplavce ťukat na čelo, s kým se dá pokecat o politické situaci v Tádžikistánu stejně jako o tom, jak udělat nejlepší domácí knedlíky nebo jestli je lepší banjo nebo ukulele. Pojďme spolu třeba na Kecací čtvrtek do Ateliéru, už jsem tam byla a je to fajn, parťák se ale vždycky hodí. Nemusíš být vlastně ani sub muž, stačí, když budeš páteřní, inteligentní, ukecný/á a se smyslem pro humor. Co poptávám, to nabízím. Ne, tohle není inzerát na BDSM akčnění, prosím, respektujte to.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.7.2017 14:50
Dominantní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Zdravím :-) Jmenuji se Terezie, bydlím a studuji v Ostravě. Hledám mladého submisivního muže, přítele a časem partnera. Jsi společenský smíšek a víš co od života chceš? Ano? Výborně, tak čti dál... Hledám člověka, jenž stojí nohama na zemi, je aktivní, podnikavý, člověka, který dokáže být oporou, je věrný a upřímný, dokáže milovat a odpouštět chyby, které dělá každý z nás. Optimismus je na místě, pesimistu bych musela zadupat do země :-D Pokud jsi se poznal alespon v těchto základních rysech, nevahej, nečekej a nepřemýšlej, zkratka mi napiš. :-) Nic nezkusíš, nic neztratíš... ale ani nezískáš.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.6.2017 17:15
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Dominantní muži,
hledám právě Tebe!!! Kdepak se touláš? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2017 19:10
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Není mi už 20, a nemám tvář ani postavu modelky, vyrostla jsem trošku víc ( 187 cm), ale pořád doufám, že se najde inteligentní D muž, se kterým by se dala prožít ta druhá polovina života. Nehledám jen muže, hledám životního parťáka, přítele, a potom teprve Pána, muže, ke kterému bych mohla vzhlížet, který by si vážil své oddané sub. Prosím, jen muže od 190 cm a víc, a jen opravdu nezadané, děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 11.6.2017 14:46
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Bohyně hledá
Bohyně vypisuje konkurz na jednoho Oddaného, Tvárneho, Toužícího Čekatele. Podmínka: Mostecko. Vlastní zázemí. Bez jiného vztahu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.6.2017 18:21
Myia
Myia (22)
#39559
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledá se osobní strážce
Jsem 22 letá slečna. Nejsnadnější popis by zněl, že jsem holčička, princezna, studentka. Nevím co hledám.. nemám moc reálných zkušeností ani ohledně bdsm, ani ohledně vztahů. Jenom vím, že s 90% normálních kluků nemůžu ve vztahu fungovat. Jsem exhibicionistiská, aktivní, komunikativní... lepí se na mě samí subíci. Bohužel nemám ráda o moc starší muže, jsem zastydlá puberťačka, tanečnice, umělkyně.. i přes to, že studuju úplně jiný druh školy. Pohybuju se po celé republice, protože mám ráda lidi a společnost... párty a pozornost.. možná tady vypisuju hovadiny :D ale vzhledem k tomu, co tu píší někteří jiní, se ani nějak nestydím... něco málo o sobě mám napsáno na profilu. Nechci aby jsi ve mě viděl sexy dračici a bla bla, ale princeznu, co potřebuje ochranu a péči...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.6.2017 22:21
lenii
lenii (31)
#39539
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
BDSM jako hra
hledám inteligentního partnera na BDSM hry jako svazování, spanking.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.6.2017 15:59