Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám staršího muže
Ráda bych našla muže 40-60let. Udržovaného stavu a hlavně se zálibou ve sportu a posilování. Líbí se mi spíše elegantní typ oblékání a vystupování. Sama jsem atraktivní s jistou životní úrovní a ráda bych protějšek co to má stejně. Hledám tedy dominatního muže co má nadhled a bude působit klidným a vyrovnaným dojmem. Líbí se mi lehké vrásky, šediny a svalnaté paže. Svou submisivní částí osobnosti jsem si stoprocentně jistá ale nemám potřebu jí ukazovat každému kdo mi to přikáže. Jsem veselá ženská s obličejem a často i chováním malé holčičky. V běžném životě dominatní ale toužící poznat muže co povede životem tu holčičku uvnitř. Nemám zájem pouze o akce. Chtěla bych najít vztah a různě trávit společný čas. Jsem vdaná za tolerantního muže a nemohu se tedy znovu vdát. Vše ostatní mohu a není v tom problém. Více informací je na mém profilu a v diskuzích.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 16:06
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Otrokyne
Jsem velmi submisivni s masochistickymi sklony. Hledám sveho Pana a vladce, ktery mi nasadi obojek a povede mě životem, jako svůj majetek. Máteli touhu mě vlastnit a vychovat k pokoře poslušnosti a odevzdanosti pak já chci být Vámi Pane vlastněna. Prosim prectete si vsechno o mě. Dekuji subina.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 22:13
Switch žena z Libereckého kraje hledá switch muže
lechtání muže
Ráda bych lechtala muže z Český Lípy. Je mi 26 let a jsem sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 12:31
Arneta
Arneta (19)
#39382
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Ahoj :) Ráda bych si touto cestou našla dominantního přítele, nejlépe z Hradce Králové. Informace o mně jsou v profilu. Budu ráda za zprávy :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 17:56
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Ráda bych potkala někoho pohodového z Prahy
na trávení volného času a jako doprovod na BDSM akce. Třeba mě už konečně někdo naučí pořádně kulečník nebo bude větší lama v bowlingu, než já. Někdo, kdo si nebude nad procházkou pozdě večer po Náplavce ťukat na čelo, s kým se dá pokecat o politické situaci v Tádžikistánu stejně jako o tom, jak udělat nejlepší domácí knedlíky nebo jestli je lepší banjo nebo ukulele. Pojďme spolu třeba na Kecací čtvrtek do Ateliéru, už jsem tam byla a je to fajn, parťák se ale vždycky hodí. Nemusíš být vlastně ani sub muž, stačí, když budeš páteřní, inteligentní, ukecný/á a se smyslem pro humor. Co poptávám, to nabízím.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2017 18:07
Magda
Magda (47)
#39357
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Tebe chci
Hledám dominantního muže,který umí i pohladit
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 18:50
SarkaJ
SarkaJ (39)
#39327
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nebaví mě něžný sex. Potřebuji partnera, který mě zkrotí. Nebráním se skoro ničemu. Nedokáži a ani nechci být totální subka, ale mužská dominance mě vzrušuje. Perverznější praktiky taktéž. Nechci pouze sex, ale někoho s kým si budu rozumět a s kým se mi bude dobře povídat i o jiných tématech. Miluju cestování, hudbu, tanec, knihy, filmy, černý humor, seberozvíjení, svoji svobodu... Pokud jsi militantní nekuřák, tak u mě nepochodíš :) A ženáče nechci.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2017 22:43
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Perverzní partnerství
Hezký den, hledám si životního partnera , nejlépe perverzního muže s oblibou footfetiše, pissu, latexu a dalších věcí. Partnerovo osobní otroctví vítáno. Hledám muže do 40, bez závazků a se stabilní prací. Já 28, VŠ. Mám zájem pouze o reálný vztah, ne psaní a lži. Děkuji za pochopení a těším se na seznámení.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2017 19:15
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám zkušeného muže, který by mne provedl světem lehčího BDSM
Jsem nováčkem v tomto světě. Vím jen, že submisivita v erotice mne baví, naplňuje, uspokojuje a predevšim osvobozuje. Hledám zkušeného, inteligentního, citlivého a především respektujícího dominantního muže, který by mne zasvětil do tajů této oblasti a pomohl by mi najít mou polohu. Spiše než fyzickou submisivitu preferuji hry s psychykou. Bolest nezahvrhuji, ale měla by sloužit spíše k probuzení smyslů. Jsem estetická a elegantní žena, který hodně cestovala. Zajímavé konverzace by tedy byly velkým plusem.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2017 21:42
Magda
Magda (47)
#39231
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
souznění
Najdu souznění se svým pánem?
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2017 17:14
Trite
Trite (45)
#39156
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Gynekolog??
Hledám "gynekologa", kterého už pacientky naštvaly. K té jedné bude drsný, nebude brát ohled, jestli to bolí a možná i odepne pásek od kalhot... (Samozřejmě, že vše po domluvě :-) )
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2017 18:29
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
S obojkem na krku oddaná jsem, zvířátkem mazlivým i Tvým zlým psem. Vším, co si budeš přát, já s radostí budu, když mi dáš výchovu, lásku a...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2017 20:07
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám riggera
Hledám sympatického dominantního či switch riggera na občasné vázání a návštěvu shibari ws. Jsem mírně pokročilá modelka, tudíž nehledám naprostého začátečníka, ale člověka, který má alespoň minimální základy za sebou. Pokud budeš trpělivý a mírně sadistický, tím lépe....
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2017 16:33
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám majitele německé dogy
Hledám majitele psa německé dogy se zkušenostmi ;-).
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2017 08:27
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Vztah, plný lásky a bdsm
Jsem submisivní slečna a hledám partnerský vztah plný lásky a bdsm. Nejsem Češka a pocházím z kraje vysokých hor, které leží mezi dvěma moři, slunečných zahrad a čistých jezer. Avšak jsem slovanského původu - přesněji východoslovanského. Jsem vášnivá a temperamentní, ale zároveň stydlivá a ušlechtilá. Zkrátka: jsem poslušná subinka, ale pokud mi něco nebude ve vztahu se líbit hned o tom dozvíš. Umím vařit, tančit, zpívat, mluvit několika cizími jazyky, plavat, pilotovat letadlo, střílet, šít, plést z korálek a samozřejmě umím být poslušná :D Mám v sobě i trochu té dominance - jsem sebevědomá a sebejistá slečna. Někdy potřebuji aby Pán mě zkrotil, ale většinou jsem velice poslušná a udělám všechno aby Pán byl šťastný. Starost o Pána přináší mi radost a uspokojení. Jsem inteligentní studentka, která má zároveň dvě vysoké školy a proto hledám někoho, s kým bych mohla mít diskuzi na určité úrovni. Plusovým bodem pro tebe bude znalost a zájem o literaturu, divadlo, dějiny a hudbu. Rozhodně nehledám člověka, který ze zájmů má pouze sport a cestování - je to určité hezké a já taky ráda cestuji, ale chtěla bych dlouhými večery probírat psychoanalýzu Freuda, diskutovat o osudu Markety Lazarové nebo číst něco z "Kytice" Erbena za skleničkou červeného vina. Samozřejmě, pro mě je důležité gentlemanské chování. Na veřejnosti většinou se snažím vypadat jako lady či dáma a myslím, že mám určitou úroveň elegance a proto chtěla bych mít vedle sebe někoho, s kým bych cítila komfortně. Pokud chodíš na rande v tričku a šortkách - nepiš, prosím. Nepiš i když chceš mít několik subinek zároveň. Jsem proti nevěře. Hledám opravdu vážný vztah, nemám zájem o kamarádství s výhody a považuji tento jev za morální úpadek dnešní doby. Nechtěla bych chodit s někým kdo je a) výrazně starší než já - 37 let je max. b) nemá zkušenosti a je mladší než já c) má "par kil navíc" - na to všechno jsem, bohužel, velice háklivá. VŠ určitě mají přednost a plusové body na víc. Pánové, prosím, buďte úchylné a nebuďte při tom sprosté. Jsem panna a doufám, že nebudete mi psát různé ošklivé sprosté věci.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2017 17:16