Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Jsi tu?
Hodně boubelatá swich třiadvacetiletá holka hledá kamaráda/kamaráda s výhodami/partnera. Jsi něžný, romantický a umíš naslouchat? Taky pro tebe patří bdsm jenom do postele, ale jinak hledáš vyvážený vztah/kamarádství s výhodami? Tak napiš, třeba si padneme do noty. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 21:30
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ohnutá přes kolena
Hledám muže, na pravidelné a diskrétní schůzky v Českých Budějovicích. Inteligentního, charismatického, temperamentního a sympatického může se smyslem pro humor, ke kterému budu vzhlížet.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 21:17
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Dominantní vanilka
Dominantní vanilka hledá submisivního muže. Problém mnohých zde bude fakt, že jsem opravdu vanilka - Ds hry mne nezajímají (tedy zatím jsem nedospěla do fáze, že by mne bavily). Jsem sebevědomá, dominantní a podle mnohých nafoukaná. Muž by mne měl opečovávat, když přijdu utahaná z práce. Měl by být mým doplňkem ve společnosti (takže já určuji, co si vezme na sebe). Měl by umět společenskou etiketu a měl by mi snést modré z nebe. Měl by ale snášet i mé špatné nálady. Když vše klape, umím ukázat i vlídnou tvář. Vždy si dělám co chci a jak chci.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 11:24
XANAS
XANAS (40)
#41267
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Partnera do zivota a Pana v Bdsm
Baculka hleda nekuraka na rovnoceny partnersky vztah a bdsm v sexu. Nehledam muze, ktery potrebuje zenu ovladat v beznem zivote, ale pohodoveho chlapa do zivota s bdsm "vyznanim".
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 22:00
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.11.2017 08:27
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Doprovod do atiku 16.11
Hledám tuhle cestou někoho kdo by mi udělal společnost 16.11 v atiku. Nenabízím žádné hraní, jen nechci být celý večer samá. Pouze muži do 33 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2017 18:54
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, lehce či těžce opotřebovaného životem, který neztratil smysl pro humor.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.11.2017 23:10
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Brňačka hledá :)
Nějak jsem se zasekla v koloběhu "do práce, z práce" a chtěla bych to nějak postrčit, alespoň inzerátem. Hledám někoho s kým si budu rozumět po všech stránkách života. Mám dva psy a ráda trávím čas venku v přírodě. Občas zajdu na kolo, nebo si zaplavat. Mám piercingy i tetování a plánuju další. Ráda si dám pivo, někdy i víc piv :-) chci najít někoho, na koho se budu moci spolehnout a pro koho budu dokonalá taková, jaká jsem, bez příkras. Tohle by mohlo do začátku stačit, dál se ptej sám :-) Víc infa v dotazníku ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.11.2017 01:46
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Jsi tu?
Ahoj.Ráda bych pána který by mě ovládl. Jsem masochistka se submisivním sklonem a ocenila bych spíše tolerantního zkušeného pána. Takového který by mě dokázal zkrotit. Nejsem žádná modelka (což ale neznamená že mám na nose bradavice ze kterých rostou chlupy. Jak píše klasik o berličce hnáty křivé taky nečekej)), ale mohu nabídnout inteligenci, smysl pro humor i poslušnost. Nehledám psychické ponížení. Chci zkušeného muže který pro mě může být vším. Pán který hledá dlouhodobý vztah je bonusem. Neschovávejte se pane, nechci už být ,,sama". Vždycky říkám, se mnou se nudit nebudeš...
nový od tvého posledního přihlášení - 5.11.2017 19:16
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Tvůrčí typ
Ráda se seznámím s šikovným mužem, ideálně sub, který vyrábí vlastní S/M pomůcky. Nejlépe Praha (není podmínkou). Já 32 let sympatická, podnikavá, s dominantními sklony. Hledám nezávazný vztah a přátelství
nový od tvého posledního přihlášení - 5.11.2017 16:23
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám šikovného riggera, který si stejně jako já užívá sadistické vázání a závěsy, a zároveň mu nejde jen o "trénink". Brno.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.11.2017 15:45
Dominantní žena z Vysočiny hledá submisivního muže
Hledám užitečnou věc..
Mám potřebu někoho úkolovat, popohánět, kontrolovat, velet, omezovat a vlastnit . Dle některých jsem nevšímavá a arogantní - pokud tohle zvládneš - jsi nezadaný, pracovitý, manuálně zručný, dokážeš být patřičně oddaný, bez odmluv a protestů s menší dávkou masochizmu - můžeš napsat..
nový od tvého posledního přihlášení - 4.11.2017 23:09
eve
eve (42)
#41064
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Inteligentní nekuřák?
Hledám inteligentního nekuřáka, gentlemana, který ví co chce, je důsledný a zároveň je ochoten respektovat osobnost a názory ženy, kterou řídí. Preferuji dlouhodobý vztah, sex není prioritou. Jsem 42/163/66 vdaná a na tom nechci nic měnit.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.10.2017 14:15
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledám seznámení
Hledám dominantního muže na seznámení, při oboustranných sympatiích na sex a případně i něco víc. Už jsem tady delší dobu, ale stále jsem nenašla to pravé,co hledám :-) pokud jsi na tom podobně,napiš a třeba si padneme do oka ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.10.2017 20:20
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Jsi tu?
Dobrý večer, Ráda bych našla nekopromisního, přísného, rázného Pána. Pána zároveň milujícího s otevřenou náručí. Toužím po D/s vztahu, ale zároveň po lásce. Nechci výcvik přes internet ani si x měsíců psát:-) Není čas ztrácet čas. Těším se na Tebe
nový od tvého posledního přihlášení - 29.10.2017 17:34