Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledám svého Draka
Hledám a věřím, že někde jsi, jen Tě objevit. Ráda bych našla skutečného životního partnera s velkým "P", muže, kterého budu moci milovat, uznávat, věřit v něj, takového, který mě osloví svým důvtipem a nadhledem. Takového, který bude mít podobné zájmy jako já, takového, kterému s radostí udělám vše, co mu na očích budu vidět, protože si budu jistá, že mé úsilí bude ceněno a nesobecky opětováno. Tady hledám proto, jelikož jsem poznala kouzelný svět BDSM a již nechci nikdy jinak. Já 38/163/57, SŠ, bezdětná. Nadchnout mě dokáže třeba pěkná příroda, cestování kamkoliv, sporty hlavně venku a kultura v divadle či hudebním klubu. Najde se zde pro mě Pán, jehož jediný pohled mě dokáže rozpálit?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 17:10
Dominantní žena z Prahy hledá dominantního muže
hledám partnera
Hledám pohledného dominantního muže pro vážný vztah. Já jsem submisivní blond exhibicionistka 32 let. V sexu mám ráda nové zážitky na různých místech. Ne bolest nejsem masochistka. Zájemcům ráda napíšu více informací. Odpověďi poprosím s fotem
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 14:23
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Mladého kluka
Jsem poměrně atraktivní zrzka a hledám mladého, štíhlého kluka, o kterého chci pečovat (spíš prakticky, neposílám peníze!), a který by mne absolutně respektoval, ctil a poslouchal. Nejde mi primárně o sex, i když jej nevylučuji. Ale rozhodně nemíním kojit něčí nadržené choutky. Kluci, co si na mne dovolují, jsou automaticky vyřazeni z výběru. Mladistvý vzhled a nezkušenost či ostýchavost výhodou. :-) Fotku pošlu až po vyměnění několika zpráv. Těm, co neodpovídají mým kritériím, zpravidla neodpovídám, sorry.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2017 12:17
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 13:20
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám domov,
kam se mohu vracet. Náruč kde se mohu schoulit, když mi bude smutno. Velké ruce , které mně dokaží obejmout, či přitlačit k sobě blíž. Můj sen je mít svůj obojek se jménem, které mi vymyslíš. Misku na pevně daném místě. Načiní , když zlobím připravené na stojánku u dveří. A jiné... Těším se na tvou odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.9.2017 19:27
tesss
tesss (24)
#40528
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
chci tě pro život
jednejme spolu narovinu, buďme tu jeden pro druhého, udělejme si chvilku sami pro sebe pro nějaký ten výprask či vázání.... užívejme si bouřlivého sexu i něžného milování.... dovol mi před tebou skopit zrak abych ti vyjádřila úctu a sem tam přines růži.... možná chci mnoho ale máme před sebou mnoho let, mnoho akcí a workshopů
nový od tvého posledního přihlášení - 11.9.2017 16:23
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mně
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.9.2017 18:54
nugeta
nugeta (32)
#40477
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Nechci být opuštěná
Obyčejná dívka,která má ráda pouze výprask hledá obyčejného rozumného muže se smyslem pro humor i výchovu. Který jí bude oporou.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.9.2017 08:53
XANAS
XANAS (40)
#40400
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Baculka hleda
Hledam rovnoceny normalni vztah s inteligentnim muzem nekurakem, ktery je v sexu Dom a rad svazuje apod.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.8.2017 22:40
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dominantního gentlemana
Ráda bych poznala přísného, ale spravedlivého Pána. Chci aby jeho ruka byla ta, která mě za odměnu pohladí, ale za neposlušnost náležitě potrestá. Bude mě vést, a já po jeho boku půjdu neomylně vpřed. Pokud jej budu mít zač obdivovat, mít co od něj co učit, budu mu oddanou a poslušnou subinkou-fenečkou. Najde se zde takový ?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.8.2017 17:04
Lizzie
Lizzie (31)
#40354
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Možná ničím na první pohled nezaujmu, ale zdání klame. :) Jsem inteligentní holka, v hlavě to mám srovnané, mám své priority, vím, co chci a co zase ne. Užívám si sex, užívám si D/s, miluju erotiku a vzrušení. Jsem vnímavá, provokativní, upřímná, citlivá, učenlivá, perfekcionistka. Toť k mému narcistickému sebevědomí.. :D Hledám D/s vztah, založený na psychice, vzrušení a maximálním porozumění. Inteligence má pro mě velkou váhu. NEhledám sadistu, který by mě mlátil hlava nehlava. NEhledám muže, který si svou aroganci a bezohlednost plete s dominancí. Hledám muže, který je opravdu hodně zkušený, a to v různých oblastech BDSM, umí s rozumem ovládat a manipulovat s myslí, rozumí slovu mindfuck a nebojí se jít do větších krajností..
nový od tvého posledního přihlášení - 22.8.2017 17:39
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Síla ve zranitelnosti
Můj Pane, Píšu tento inzerát, protože jsem připravena, abys vstoupil do mého života a já se Ti postupně odevzdala. V BDSM nejsem úplně nová, ale chci se učit hlavně od Tebe, jak Ti sloužit a jak Tě dělat šťastným. Já od Tebe zase potřebuji pohlazení a ochranu. Potřebuji i Tvou péči, proto hledám Tebe Pane…Tebe, pro kterého to nebude starost, ale vlastně radost a naplnění. Jsem slečna na vozíku, jejíž tělo je v podstatě nehybné, ale která je zároveň poslušná pohodová subinka, která je plná života. Není se čeho bát, můj osud je prostě jen jiný než většina ostatních. Cením si upřímnosti a proto Ti otevřeně píši, že např. potřebuji přenášet ve Tvém náručí z vozíku do postele, že potřebuji pomáhat s většinou každodenních aktivit. Nikdy bych ale nechtěla, aby to zasahovalo např. do Tvé práce nebo do aktivit, které máš rád. Nechtěla bych, aby to ovlivnilo Tvůj život víc, než by sis přál. Pokud Tě, můj Pane, zajímá něco víc, ráda Ti odpovím. Obecně myslím, že jsem otevřená a usměvavá. Poslední rok a půl jsem s přestávkami strávila pracovně a studijně v zahraničí, z čehož je jasné, že mám ráda cestování
nový od tvého posledního přihlášení - 22.8.2017 16:40
Jannaj
Jannaj (40)
#40311
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominantního partnera na společné hrátky, do běžného života - rovnocenného partnera....
nový od tvého posledního přihlášení - 20.8.2017 00:19
Evitta
Evitta (23)
#40296
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, hledám někoho na občasné lekce po případném probrání společných zájmů. Vzdálenost není problém, snad jen přes celou republiku. Klíčová slova - kukly, deprivace smyslů, latex, kůže, omezení pohybu/svobody, fisting, katetr, klystýr, mumifikace, elektro, atd. PS: nádobí umývat nebudu:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2017 19:40
anna7
anna7 (19)
#40271
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Výcvik
Hledám mladého dominantního pana na pravidelné lekce nebo i něco víc. Jsem z Prahy je mi 18. Pokud tě to zaujalo koukni na můj profil
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2017 13:29