ucitel007

muž 36,1 let Ústecký kraj Chomutov
Ověřený uživatel
Údaje tohoto uživatele byly ověřeny certifikační autoritou při osobním setkání a shodují se s údaji na dokladu totožnosti, který k ověření předložil.

Datum ověření: 30.11.-0001

Byly ověřeny následující údaje:
  Ověření provedli:
   Člen BDSMLife klubu
   Člen BDSMLife klubu
   Tento uživatel má zaplaceno členství v BDSMLife klubu.
   Sexuální orientace
   Heterosexuální
   BDSM preference
   Dominantní
   Hledám
   Ženu
   Na ...
   Hledám životního partnera
   Ve věku
   18 až 38 let
   S výškou
   150 až 165 cm
   Moje představa partnera »
   DOM SUB SAD MAS EXH VAN
   370
   Stálý člen
   Test osobnosti
   21.03.17
   ESFJ - Pečovatel
   BDSM test
   03.03.17
   Dominant
   Zatím bez přátel

   Vanilkové poznání

   Vše co bylo třeba, již víš, píšeme si nějakou dobu. Je dohodnuto poznání. Cítíš jistotu i důvěru, objevuje se i zcela přirozený strach. Ovládneš ho? Nechci málo a málo také nedám. Je to opravdové poznání na slepo.Všechny intimnosti a společné chutě už dávno víme. Známe i své obavy a slabé stránky. Vkládáš se mi „do rukou“ a já budu činit tak, abych tvou odvahu i důvěru nezklamal.
   Ubytuješ se na pokoji, kde se patřičně připravíš. Vlastně i oblékneš. Samodržky…černé hodně vysoké a šátek na oči. V pokoji pustíš dostatečně nahlas hudbu. Víš, že jsem na cestě a škádlíš mě fotkami, jak jsi připravená a v očekávání a dáváš si prozatím relax, přesto nervozita je.Pošleš mi instrukce, co je zařízeno a na jakém pokoji jsi. Víš, že 3 min před příchodem tě upozorním, abys věděla, že jsem tam.
   Přišla ti zpráva:Pootevři dveře od pokoje na malou škvírku, jdi na postel a zaujmi pozici na 4rech a nasaď si škrabošku. Zadkem buď k mému příchodu. Pokud chceš, abych si pohrál s tvými otvory, budeš mít ruce na svém zadku a budeš jej rozevírat, pokud ne pohraji si s tebou – to je tvá volba večera. Změna v průběhu již není možná. 
   Pokud si škrabošku z jakéhokoliv důvodů sejmeš, odejdu. Pokud řekneš slovo NE, odejdu. Vždy v tichosti a ve slušnosti s poděkováním.
   Slyšíš, že jsem vstoupil do pokoje a zamykám. Nevíš kdo, nevíš, co se bude dít, nevíš, kolik lidí přišlo, jen uši něco prozrazují. To vše jsou velké nejistoty. Dle zvuků víš, že si právě myji ruce. Slyšíš kroky, přicházím blíž. Nemluvím. O to víc jsi napnutá. Nervózní. Chvěješ se, ale skrýváš to. Dech se ti tají. Cítíš, že si tě prohlížím. Nemluvím. Něco si tam připravuji. Stále něco cvaká, šustí, a šramotí. 
   Jaký scénář (volbu) sis asi vybrala? Co se stane? Jsi tam celá odevzdaná. Pouta na ruce? Nohy? Pohlazení po zadečku?Přejetí přes tvář a krk prsty? Přejetí prsty přes tvé křivky? Surové naražení na ocas? Promluvím? Nechám tvé ruce zkontrolovat, že odpovídá skutečnost fotografii? A mnoho dalších alternací co se může udát. 
   Klidně si mysli, že jsem blázen. Ale pokud jsi dočetla až sem, možná ses trochu vžila. Pokud tě to jen trošku oslovilo, neboj  napsat konstruktivní myšlenku do komentáře, je to umožněno. Rád si tam přečtu i tvou vlastní volbu pokračování. 
   Komentáře možná mohou vést i k poučování, avšak to nepotřebuji. Nemám pocit, že to nemá hlavu a patu. Takové poznání je dobrovolné. Nemusí se vůbec uskutečnit. Nebo mohu otevřít pokoj, který bude prázdný. Stejně jako se „cosi“ odehrává v ženě, odehrává se mnohé i v muži. I sebevědomý, vyrovnaný muž zde musí mít mnoho pochyb. Je to přirozené na obou stranách. Při nastavení na slovo NE musí jednat velmi opatrně a přesto dostatečně adekvátně situaci. Je dostatečně silný, aby se neoddal jen své představě? Mnohé z doposud popsaného postihne slovo soudnost, jiná slova lze najít i v některých ctnostech.
   Děkuji. D.

   PS: Nikdy jsem nechtěl nic takto plodit. Tedy bude to asi první a poslední příspěvek. 


   Tato funkce slouží k nahlášení porušování pravidel uživatelem ucitel007.
   Do pole níže zadej popis, čím podle tebe porušuje pravidla webu a jak tvé tvrzení můžeme ověřit.
   Pokud je důkaz v soukromých zprávách nebo na chatu, použij příslušné tlačítko ve zprávách/na chatu.

   O mně
   ****************Základní informace****************

   Aktuální stav: svobodný, bezdětný

   Přísný perfekcionista jen ke své osobě i práci. K ostatním přívětivý, ohleduplný a taktéž "přísný", mající rád své pevné... Dále pak myslící, zdravý, sportovní, domácí kutil, usměvavý, neskutečně hravý, otevřený a vyrovnaný...

   Jsem přirozeně dominantní člověk. Mám rád všechny chutě a fantazie vyhovující zúčastněným stranám. Netřeba se za cokoli přede mnou stydět.

   Fotografuji pouze jako amatér, o to s větším zapálením.
   Prezentuji fotografie s "oslepenou" tématikou a odvážou modelkou. Děkuji za možnost fotografování a trpělivost. Fotografie provází minimální grafické úpravy, nečiním žádné retuše.

   Ad. výtka kvality - fotografie záměrně zmenšuji do FHD rozlišení. Rozměry billboardu zde k ukázce opravdu nejsou třeba.

   https://www.youtube.com/watch?v=vETUpJ88cfA

   ///////////////////////Základní informace///////////////////////


   *********************Subince************************

   Není podstatné, jaké oslovení máš ráda, ale jen to, zda jsi opravdu v "soukromí" submisivní. Není důležité, co jsi již ne-prožila a co ne-máš za sebou, ale jen to, jak vyhlížíš vpřed. Nebudu psát smlouvy a vymýšlet lámaná pravidla, jak být zajímavým.

   Mými stavebními prvky jsou: vlastní "chuť", otevřenost a komunikace.

   Pokud sama toužíš trávit čas právě se mnou, není třeba tě zamykat a kontrolovat. Máš prostor sama inicializovat fantazii, výlet, aktivity. Budu rád činným motorem, který odbourává bariéry.

   Pokud jsi mi otevřená, nevzniká prostor pro neporozumění, ..., a ani stud, který by se nedal překonat. Rád tě provedu krok za krokem.

   Průvodcem všeho je komunikace. Může se jednat o zprávu z prožitku, ranní uvítání, úsměvné povzbuzení uprostřed dne. Těšení se a pousmání nad telefonem, pokud lehce zavrní, je jasným příznakem správného průběhu.

   Nejsem dominant budující harém. "Obojek" nasadím jen jedné a věřím, že si jej bude cenit a ráda jej "ukazovat".
   Jsem otevřeného myšlení. Neustále ti budu připravovat překvapení různých forem. Takto postavený vztah mne bude naplňovat i těšit.

   /////////////////////////////Subince//////////////////////////////////


   *********************Pojetí**************************

   Při hrách i realizaci fantazií je potřeba odvahy, důvěry a odevzdání. Tento vklad je dán subinkou. Odměnou je citlivý, uvědomělý přístup a konání pouze takové, které je v jejím zájmu. Jen tři slova, a přesto je toho mnoho? Jedna kardinální ctnost k ovládnutí strachu, schopnost věřit i bez předchozího poznání, překonat možná rizika a věřit, že vše dobře dopadne.
   Cílem je rozšířit doposud poznaného o nový prožitek. Posunout hranici. Překvapovat. Žít.


   /////////////////////////////Pojetí//////////////////////////////////


   Dočetla jsi až sem? Bylo to opravdové utrpení? Klidně mi to napiš, kritiku vítám.
   Navodilo úsměv? Zamyšlení? Jsi pravděpodobně hodna poznání. Započni dialog. Odhoď stud i konvence.
   Profilové foto
   Dotazníky
   Velký dotazníkucitel007
   Dominantní muž