Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
bdman
bdman (50)
#46089
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najdu?
Hledám submisivní ženu nejen na chvíle v odstínech šedi. Vím že tu jsi a sama hledáš, tak se ozvi. Vše diskrétně než narušování soukromí.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.3.2019 13:40
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dovolená v Egyptě
hledám subinku co se ráda opaluje bez plavek, na dovolenou na nuda pláž v Egyptě koncem července, pomůžu ti s úhradou tvých nákladů a třeba z toho bude vztah, poznat se určitě ještě před odletem. Mr. Aruthra
nový od tvého posledního přihlášení - 10.3.2019 13:17
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najdeme se?
Pokud jsi žena, které se líbí spanking spojený s erotickými hrátkami a ráda se se mnou podělíš o přání, touhy, či zkušenosti, neváhej a ozvi se mi. Můžeme se otevřeně bavit o čemkoliv a při vzájemných sympatiích se i reálně setkat. Pokud Tě můj inzerát oslovil, budu se těšit na Tvoji odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.3.2019 08:29
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahojte, mám 25 rokov, bývam v Brne a som switch so záujmom v rôznych fetišoch a praktikách ktorý rád skúša nové veci. Zaujímajú ma ženy v pozícii switch a dom, takže čisté subinky mi prosím ani nepíšte. Najnovšie by som chcel vyskúšať hlavne zmiešané zápasenie/wrestling/grappling a popri tom samozrejme súvisiace aj iné veci. Takže ak hľadáš vtipného, žoviálneho mladého, vysokého muža so záujmom v BDSM a mysíš si že by sme si mohli rozumieť, neváhaj mi napísať. Budem sa tešiť.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 23:58
pest
pest (28)
#46080
Switch muž z Ústeckého kraje hledá switch ženu
Hledám partnerku pro život
Zcela obyčejny kluk z Litoměřicka se zájmem o BDSM, by rád poznal svoji životní parnetrku se stejnou zálibou. Nejsem vyhraněný, rád se nechám vychovávat dominou, ale i rád budu vychovávat subinku. Rád bych do tajů pronikal společně s postupným posouváním hranic.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 20:21
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
vztah
Jsem normální chlap, co má rád sport, divadlo, přírodu apod. Jsem celkem silná osobnost, co se jen tak nezalekne výzev. Ve vztahu ocením, lásku, city, porozumění, mam rád klasické dělení rolí. Muž je ten silný a dívka je něžná a krásná. S tím souvisí, že muž má o dívku pečovat a pěstovat její krasu. Žena je přeci dárkyně života a proto je třeba jí život usnadňovat. A k tomu byl stvořen muž. Naši dávní předci žili v samozřejmém matriarchátu. A já tak žiji i dnes. Má představa vztahu zahrnuje výše zmíněné hodnoty, ale také jasná pravidla. Představuji si, že pro svou partnerku nosím pás cudnosti a ona mě otvírá podle svého uváženi a svých pravidel. Např. každý víkend pokud splním dané povinnosti. Starání se o domácnost a samozřejmě o ni samotnou. Sex je tím pádem záležitostí její a nerovnou. Třeba že na jeden můj orgasmus připadá třeba deset jejích. Taktéž má plnou svobodu na to mít další muže. To vše lze. Chceš li takto žít stačí napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 19:25
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Čuba pro život
Jednu sub fenku tělem i duší pro hezký život. Není důvod vypisovat víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 13:49
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Subinku na výchovu?
Ahoj, je to v podstatě jednoduché. Moje dominantní polovina se už celkem dlouho nudí a proto hledám subinku na hraní. Můžeš být zkušená i nezkušená, z daleka i z blízka, zadaná i bez vztahu. Mám rád jak osobní setkání, tak i online lekce. Všechno má něco do sebe a jako vždy je vše na domluvě. Baví mě odpírání, výprasky, cosplay celkově, svazování, vosk, kopřivy a spoustu dalších rafinovaných libůstek. Jsi li hravá, máš velkou výhodu. Napiš, těším se
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 10:03
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Výprask
Potřebuješ občas pár na holou nebo podobné hrátky? Napiš, sejdeme se a pokud si padneme do noty, můžeme si splnit svá přání. Mohu i dopoledne. Můžeš si splnit své tajné sny. Stejně si můžeš hrát i ty se mnou.Součástí může být třeba i gynekologická prohlídka. Pokud máš ráda i silnější výprask, mohu tě pozvat ke své známé. Ta má pádnou ruku.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 09:38
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Kamarádsko milenecký D/s vztah.
Najdu tady dominantne zalozenou zenu na D/s milenecky vztah? Nejsem zadnej ztroskotanej sub, hledam krasne chvile, vylety, povyrazeny a D/s.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2019 07:19
Marian
Marian (37)
#46071
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinka na dopisování
Ahoj, jmenuju se Marian. Jsem dominantní a rád bych takhle našel subinku mezi 18 a 35. Z počátku na dopisování a později podle osobních preferencí. Radostí je pro mě poznat subinku do hloubky. Zjistit co se ji líbí a co ne a přizpůsobit tomu vzájemný vztah. Předem vylučuji drsnější praktiky (krev apod.). Nebojím se říct že patřím spíše k vanila části. I tak myslím že lze vytovřit vztah, který bude vzrušující a poznávající pro oba. Preferuji někoho inteligentního, s kým se budu dát bavit i o všedních věcech. Pokud máš zájem, napiš mi. Třeba si padneme do oka a projdeme zákoutí BDSM vzrušení spolu.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 16:06
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Subina
Ahoj, jsem vysportovaný, mladší dominant, který hledá submisivní slečnu na různe aktivity, experimentování a zkoušení nových věcí pro oba. Hledám občasné i pravidelné akce, ale jsem otevřen i vztahu...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 15:16
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám opravdovou Subinku.
Po dlouhé době opět hledám opravdovou subinku na hraní..
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 10:45
panuh
panuh (37)
#46067
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Subinka k výcviku
Jsem přísný dominantní muž a hledám submisivní ženu k výcviku nebo vztahu. Pokud tě tento svět láká o oslovuje, jsi ráda svázaná, odevzdaná a chceš někomu patřit, neboj se ozvat. Zkušenosti a plnou hlavu nápadů mám, chybíš jen ty. Dokažu te pohladit i potrestat jak si zasloužíš. Žiju sám a zázemí mám své.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 09:00
mat
mat (26)
#46064
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Kotě nebo štěně
Najde se tu nějaká slečna, co má ráda obojky a ráda by nějaký nosila trvaleji, minimálně občas v soukromí? Ideálně západně od Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.3.2019 20:44