Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
erhu11
erhu11 (49)
#46641
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo SW partnerku
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru a hledá vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2019 13:25
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám paní na emailový výcvik
Hledám dominantní paní nejdříve na email výcvik, časem možná více. Ideálně z Prahy. Jsem velmi mladý student bez zkušeností jak v BDSM, tak v sexu. Chci paní co mě naučí, že ho nemám jen na močení a ukáže mi cestu. Za to ji slibuji oddanou službu.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 17:18
tregk
tregk (48)
#46638
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Jen tak, nebo kdo ví?
Chystá se mne opustit žena, hledám tebe, která mne potrestá, že jsem ji k tomu dal důvod a já potrestám tebe, že to chce udělat.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 14:05
Switch muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
Žena s touhou ovládat?
Rád bych věnoval virtuální přátelství ženě, kterou by oslovilo pohrávat si s pohledným mladíkem. Dopisování-si, E-Mail, případně i třeba Skype webka, pro Tvé rozptýlení. Možné i plnění úkolů, příležitostně setkávání. Najde se nápaditá žena s chutí na virtuální hrátky? Značka: Odreagování-se od šedi běžných dnů. Fantazie, tajné přátelství :-).
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 13:47
Keruo
Keruo (32)
#46636
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, jsem v posteli dominantni, jinak uplne normalni chlap, kterej hleda zenskou, ktera uz vi, co chce. Zaroven se neboji hledat a objevovat spolecne to nove. Ja sportovni postavy 192/103, turista, cyklista i nudista :-D nejdriv preferuji psani a pokud budeme chtit, tak to posuneme dal...
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 12:25
rideto
rideto (42)
#46634
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Osobní sluha
Ahoj, hledáš lazebníka, který ví co má dělat, když si chceš užít chvíli sama sebe? Kdo se moc neptá, ale dělá procedůry, při kterých si odpočineš, zamedituješ. Obvykle začínám koupelí. Horká voda, důkladné umytí Poté volně přejdeme do postele. důkladná, dlouhá masáž dle libosti celé tělo. Zábal, horké kameny, med kokosový olej, masáž obličeje, dekolt vonnými oleji. Poté následuje program dle přání ženy. Mohu být dominantní, pokud máš ráda třeba spank, nebo submisivní, pokud zrovna máš chuť si zacvičit s pejskem na vodítku. Zkrátka příjemný společník, pokud není žádaný pokorně stojící opodál a čekající plnit Tvá přání..
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 01:36
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Fajn holka
Ahoj! Hledám fajn slečnu, která by ráda chodila za kulturou - na koncerty, výstavy nebo třeba do divadla, byla s ní sranda a uměla si užívat života. No a kdybychom si sedli, tak se samozřejmě nebráním partnerskému vztahu :) Napiš, budu rád,.. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 22:37
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Internetový výcvik
Rád bych si našel subinku na internetový výcvik. Svoji detailní představu sdělím v případné další komunikaci. Nejraději mám ale ovládání, hlavně tedy co se sexuální stránky a orgasmů týče, nucené dráždění, odpírání orgasmů a další. Vše záleží na domluvě a předem dohodnutých pravidlech.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 22:18
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nezkušenou subinku z Prahy
Baví mě řídit, ovládat, učit, vychovávat - a z toho plyne, že i odměňovat a trestat. Proto hledám mladou štíhlou subinku, která je ideálně nezkušená (ale není to podmínkou). Každý dominant je jiný a každý vyžaduje jiný přístup. Já si musím subinky vážit (jinak bych přeci neměl touhu ji subit) a očekávám, že se bude chovat tak, abych na ní mohl být i hrdý. Subinka je vizitka svého Pána a také jeho největší odpovědností a starostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 18:22
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Inteligentní subinku
Hledám inteligentní sub ženu, která by ráda realizovala své představy. Začněme povídáním a když si sedneme... Okolí Pce, HK
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 17:47
Submisivní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Otrocká smlouva
Sissy submisivní služka chce podepsat otrockou smlouvu... Poníženě Vám děkuji, sissy claudie
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 17:30
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám ženu, která ví, že mužská ruka umí plácnout, ale i pohladit. Že může držet nástroj, ale i tvořit náruč. Rád diskutuji a vyžaduji partnera s názorem a přehledem. Nemám rád kila navíc. Jsem velmi aktivní, energický, pracovitý muž, který ctí tradiční model soužití, kdy muž je především oporou.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 12:43
d2
d2 (40)
#46619
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se přemýšlivá subinka
Jsem převážně introvertní člověk, který o svých pocitech (a pocitech jiných) spíš přemýšlí, než je dává najevo. D/s je pro mě něco, kde oba dávají a dostávají to, co potřebují - "D" oddanost a poslušnost, "s" podporu, péči a ochranu. BDSM vnímám jako pozoruhodný aspekt života, kde člověk může využít vlastnosti obvykle brané jako negativní až destruktivní k pozitivnímu účelu - dát sobě a druhému intenzivní zážitek a potěšení a zažít blizkost jinak těžko sdělitelnou. Rád bych našel subinku, spíše mladší než já (lidé o mě říkají, že vypadám mladší než jsem), která vnímá svět trochu podobně, s kterou bychom si měli co říci i mimo D/s i se měli čemu společně zasmát. Která touží vnitřně po respektu a důvěře, a navenek po poslušnosti, trestu i ponížení. Nejprve dopisování, do budoucna podle okolností.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 11:46
Ray36
Ray36 (35)
#46618
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
D/s
Hledám ženu, která si umí muže omotat kolem prstu. Je milá, přátelská a v soukromí panovačná a drzá. Svému ctiteli dává naději a v úmyslu má, udělat si z něho svého poskoka a sluhu. Dávám přednost rafinovanému slovnímu a psychickému ponížení, ale fyz. trest přijmu také.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 10:29
Mark33
Mark33 (41)
#46613
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Fist, piss, gyno hrátky...
Líbí se Ti fist nebo to chceš jen zkusit? Prstění, prohmatávání kundičky, dráždění poštěváčku, zasouvání prstů hluboko dovnitř, dráždění bodu G... chceš zkusit jaké to je a prožít nezapomenutelný orgasmus? Ráda děláš před mužem piss, nebo Tě to také láká zkusit, jaké to je když se na Tebe při tom dívá? Pokud ano, nestyď se a ozvi se. Jsem vysoký, štíhlý sympaťák, s bohatými zkušenostmi, vlastním zázemím
nový od tvého posledního přihlášení - 4.5.2019 21:55