Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Společná lekce u dominy/dominanta
Ahoj! Chtěl bych zažít společnou lekci s jinou subinkou pod vedením dominy nebo dominanta. Moje přítelkyně pro toto nemá pochopení, proto hledám submisivní dívku nebo ženu z Olomouckého, Zlínského (případně Jihomoravského či Moravskoslezského) kraje. Všechna pravidla si dohodneme předem. Nabízím 100% diskrétnost, zdraví, čistotu a inteligenci ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 23:36
pajpaj
pajpaj (31)
#45525
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Submisivní dívka/žena?
Hledám submisivní dívku/ženu v rozmezí 18-35 let, která má ráda (nebo kterou láká) BDSM na pravidelné setkávání. Měla bys být ideálně z Olomouckého nebo Zlínského kraje. Zároveň uvítám, když si budeme mít co říct i mimo BDSM hrátky, třeba si občas zajít na večeři nebo někam ven. Partnerský vztah uvítám. Jsem inteligentní, sportovec, nekuřák, rád cestuji. Napiš zprávu, domluvíme se dál...
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 21:34
lokan
lokan (48)
#45520
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Potkám?
Co kdyby jsem zde potkal ženu co má také své tajné sny. A v partnerském vztahu pro její sny není pochopení.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 17:32
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Roztahování, nucené orgasmy
Poslední dobou vše upadá do stereotypu. Rád bych našel čubku na roztahování děr, nucené orgasmy na hranici bezvědomí, pěkně mokré hrátky. Pokud si sedneme, nemusí jít o jednorázovku.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 09:32
stmim
stmim (38)
#45511
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku z Prahy
Hledám submisivně založenou ženu, nejlépe zadanou, pro pravidelná setkávání a hry "bez" hranic
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 00:04
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Sháním riggerku na Shibari Night v Brně
Zdravím. Tento pátek se koná v Brně Shibari Night. Je zde nějaká slečna či paní, která by chtěla vázat? :D :)
nový od tvého posledního přihlášení - 8.1.2019 19:30
Dominantní muž z Karlovarského kraje hledá switch ženu
Kdo ví jestli...
Hledám ženu. Ať už šelmu, kterou je třeba zkrotit, když vře krev nebo dívku, která se ráda nechá zkazit. Nezáleží mi příliš na vzhledu a vypisovat specifika mi vždycky přišlo spíš k smíchu, protože lidé jsou prostě různí a to co se zdá být jako důkaz, že máme vše v hlavě srovnáno a že známe své priority, je jen stavění nových překážek pod vlastní nohy. Tedy, jasně že mám svá specifika, jaká by jsi měla být, ale jsou dost obecné - něco jako, bylo by fajn, aby jsi byla zhruba v mém věku nebo níže (do 35 let) a nebyla vyšší než 175 cm - pravda... vyšší mohou vždy klečet, ale kdo má na to pořád náladu? Ty určitě ne :). Co je ale důležité - nehledám partnerký vztah, ten mám velmi kvalitní a nehodlám na tom nic měnit. Hledám společnou zábavu a pobavení. Hledám nadšení, které v erotice nacházím já sám. Hledám zvědavost. Hledám chuť učit se a hrát si. Hledám společnici k mé tvorbě, hledám inspiraci. Hledám tu, pro kterou není sex jen živočišnou nutností, ale pro kterou je sex požitkářským koníčkem stejným jako pro mne. Hledám někoho, kdy by se chtěl jednou za čas (snad možná lepší, kdyby jste měly vlastního stálého partnera) třeba sbalit a vyjet na jeden či dva dny na sex trip, kde si prožijeme nějakou tu svou fantazii (a že je má fantazie opravdu nekonečná :) ), třeba něco nafotíme (abych měl co kreslit), natočíme (neuvažuje někdo nad projektem přes PornHub?) a pokud nebude chuť - pořád jsem obstojným společníkem v konverzaci, tanci a mnoha jiných věcech :) Průběžně aktualizuji svůj blog (www.cogitoergosun.weebly.com) takže si můžete udělat obrázek o tom, kdo jsem a co mne baví. Vzhledem k tomu, že bych chtěl, aby mezi námi byla spíše delší komunikace (psaní, videochat, nějaká ta zábava online) a sejít se na jeden dva dny vždycky jednou za delší čas, ale kontinuálně (prožít si nějaký společný scénář), bude to od vás vyžadovat trpělivost a velký kus hravosti, kterou hledám. Trpělivým přináším růže a kus erotického umění.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.1.2019 15:38
Mesrei
Mesrei (35)
#45507
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Vypraskové hrátky a výchova
Jsem spankingově pozitivni dominantní muž z Brna, sportovni postavy s VŠ (právo, ekonomie), který rád vypláci zejména zlobivé, či motivaci potřebujicí, slečny, dívky a ženy.. a rád bych poznal právě takové, které to potřebují jako sůl a tuhle jejich potřebu jim pomohl, třeba i pravidelně, plnit! A něco navíc může být fajn bonus. Nehledám vztah, ale pouze "akce", klidně i pravidelnější.. Diskrétnost a dodržování pravidel zaručuji i vyžaduji. Nejdříve klidně jen psaní, později kafe a pak se uvidi.. !
nový od tvého posledního přihlášení - 8.1.2019 10:22
Thompi
Thompi (46)
#45506
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Hledám submisivně založenou ženu cca od 20 do 45 let, která touží po přirozeně dominantním partnerovi, bezpečí chlapské náruče a trvalém vztahu. Preferuji štíhlou postavu. Jsem pohledný a charismatický chlap vyšší postavy, s modrýma očima... Foto ti pošlu do emailu. Mám zajímavou práci a vyřešenou minulost :). Pokud jsi se v tom našla napiš, těším se na tebe :) Tom
nový od tvého posledního přihlášení - 8.1.2019 10:01
Mind
Mind (23)
#45503
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dom/switch ženu
Už mám dost vanilla vztahů. Chci, aby moje další partnerka chtěla okusit víc, aby chtěla poznávat a objevovat nové možnosti. Nejsem nutně submisivní, ale chci, aby tuto mou část partnerka chápala a uměla s ní pracovat. Nehledám nutně stejně starou partnerku a nutně hned vztah. Na veřejnosti ode mě projev slabosti nečekej, ale v soukromí, když se překonám a uvěřím ti, tak jsem schopný čehokoliv. Jsem dost vysoký a říkají mi, že budím respekt. Studuju velmi omezující a obtížnou vysokou školu, o tom bys měla vědět a počítat s tím. Mám smysl pro humor. Jsem spíše introvert, ale ne nutně, už mě to nebaví. Jsem pro každou špatnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.1.2019 23:50
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Plzeňský vstup do tajů BDSM
Hledám přátelství a jde mi o vzájemnou důvěru. Ty musíš být sub slečna normální postavy (a řeči o tom, že máš bříško a podobně, mě fakt vytočí a tebe pak bolí) k společnému průzkumu tajů spankingu a bondage. Ideálně okolí Plzně. Chci rozšířit své nevelké znalosti a zkušenosti. Vztah nehledám.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.1.2019 22:44
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Zdravím všechny dámy. Je mi 27 let, jsem nezadaný a bydlím v Praze. Pokud některá z Vás hledá partnera pro Ds vztah a zároveň splňuji její základní představy, prosím o shlédnutí mého profilu, kde píšu vše ostatní, co je důležité.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.1.2019 19:30
erhu11
erhu11 (49)
#45496
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
dominantní partnerku
Nezadaný s vyřešenou minulostí hledá dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.1.2019 10:48
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj
Je tady subina která hledá realné schůzky ne jen datlování? Karel
nový od tvého posledního přihlášení - 6.1.2019 21:51
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Brno a okolí...
Ahoj, hledám slečnu se společnými zájmy jak v běžném životě, tak v jeho intimní stránce. Pojdmě do kina, zatančit si nebo třeba do zoo. Nebo můžeme strávit celý den doma hraním si. Jsem spíše sub, ale nedělá mi ani problém dominantní role. V běžném životě rovnocenný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.1.2019 19:51