Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Existuje přísná žena z Prahy ?
Existuje velmi přísná žena z Prahy, která ráda Sissy maid služky, Adult baby a najde uplatnění pro takovou služku, chce mít Adult baby?
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 15:39
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Dominantni zena?
Jsem submisivní muž 44letý chlap. Hledám dominantní nebo možná switch ženu k trvalému vztahu , který bude založený na vzájemné důvěře a porozumění. Hledám partnerku, kde v běžném životě budeme normální pár a v soukromí když se nám bude chtít vztah D/S
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 15:21
sahyb
sahyb (30)
#50202
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Spřízněná switch duše
Hledám spřízněnou switch duši (nejlépe) z Prahy, pro kterou je BDSM spíše prohloubením vztahu se svým protějškem. Pojďme se potkat u kafe a povědět si o svých názorech, snech, obavách. Třeba si padneme do oka a společně prozkoumáme, co by nám v (nejen v BDSM) fungovalo. Jsem otevřen lecčemu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 11:52
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Výprasky a hrátky?
Jsi žena a toužíš dostávat, či vyplácet spolu s erotickými hrátkami? Tak se zkusíme seznámit.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 09:45
amater
amater (36)
#50199
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
partneský vztah
Ahoj, hledám submisivní dívku na partnerský vztah se vším co k němu patří. Je mi jedno odkuď jsi, když budeš ochotná se přestěhovat. Jestli máš zájem a myslíš to vážně neboj se napsat. Bydlím na Karvinsku ale momentalně v Jeseníku.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 08:43
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Jsem přirozeně dominantní, ale také empatický. Rád poznám subinku s fantazií co má rádá to napětí, atmosféru a pochopitelně nepředstíraný výprask. Ale také něžnosti a pohlazení. V případě vzájemných sympatií se ničemu nebráním. Celý MS kraj.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 07:56
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominu
Ahoj, jsem hezký zajíček a hledám dominantní ženu, nebojím se zkusit cokoliv, potřeboval bych zaučit, klidně irl i klidně otrok přes internet, neváhej a napiš
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2020 15:45
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku
Jsem dlouholetý příznivec BDSM. Hledám submisivní až masochistickou "kamarádku" se stejným zájmem, která mi bude, v rámci zachovaní zdraví a bez trvalých fyzických následků, hračkou bez omezení a limitů, s tužbou hrát si a plnit mé i své fantazie s maximální snahou. Jsi-li taková, napiš mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2020 15:27
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám ženu,která je submisivní
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2020 20:20
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dominatní muž hledá..
Příjemný den slečně nebo ženě hledající nové BDSM zkušenosti přeje Marek, zkušený dominantní chlap z Prahy, 39 let. Po mnoha letech s jedinou BDSM kamarádkou, která se mi bohužel odstěhovala za prací mimo ČR, nyní hledám slečnu nebo ženu, která ocení empatického pána, který umí používat v svém těle i mozek, muže který je přirozeně dominantní a ví kdy přitlačit nebo přidat a na druhou stranu pozná kdy je vhodné ubrat a odpočinout si. Pracuju jako ředitel ve větší firmě a jinak než dominantně se už ani chovat neumím :) Mám zájem o pravidelné schůzky dle časových možností nás obou, při kterých se chci starat nejen o tvoji výchovu a vzrušení a uspokojení, ale i o fajn náladu a přátelství. V osobním životě se považuji za gentlemana a muže, který ví jak se ke ženě chovat. Při schůzkách se nebráním ničemu, jsem velmi otevřený realizovat prakticky cokoliv, je pro mě ale vždy důležité vědět, že nové zkušenosti pro Tebe budou zajímavé a vzrušující. Nejsem sadista ani uchyl, magor, který si potřebuje něco zkoušet nebo dokazovat, jsem skutečný dominant, který vše dělá pro své potěšení a zároveň tvoje vzrušení. Pokud do tvé představy o dominantním muži zapadá urostlá vyšší postava, široká ramena a nevadí malé bříško, mohl bych vyhovovat i po tělesné stránce. Rád poznám někoho z Prahy (a okolí cca 100km) ve věku 18-38 let a to ať už s BDSM teprve začínající a hledá nové zkušenosti, tak i se zkušenější subinkou, která ví co hledá ale stále se jí nepodařilo najít toho pravého.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2020 16:57
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti...
... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2020 09:59
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Asi hledám jednorožce
Hledám submisivní ženu se smyslem pro humor a přirozenou, upřímnou submisivitou. Na to, aby mě žena přitahovala, potřebuje mít přehled, dokázat se bavit o čemkoliv a umět nesouhlasit, aniž by se vyvolala hádka. Ale také se umět podřídit a být pokorná a poslušná. Hledám vztah, jenž bude kombinací důvěry, věrnosti, lásky a krasných bdsm zážitků. Nehledám povrchní zasunování anebo tupé bití ženy, jenž většina rádoby chlapů provozuje. Dominance je stav života a mysli a nikoliv prozření, že jednou chlap plácne ženu přes zadek. Jsem velký, mohutný chlap, tělo celé chlupaté, bosá hlava a modré oči, jež se snaží dívat co nejhlouběji do duše a uzřít pravdu. Umím se zasmát sám sobě, umím se venku začít koulovat anebo prostě stavět sněhuláka.Ač jsem jak hora tak nemám rád konflikt a hádky. Proto hledám ženu co má inteligenci, ale v případě potřeby se podřídit mužově přání. Nestojím o promiskuitu, vím co chci, vím kam jdu a ze své cesty neslevím. Chci ženu, co bude přede mnou klečet nebo mi sedět u nohou a hlavu opřenou o mé stehno, zatímco se budeme dívat na film. Chci se jít projít v dešti a dívat se jak si odskočí do křoví a přitom mi ukazuje co chce dělat. Stejně jako ji v noci chci vzbudit a ukojit se na ní abysme se ráno mohli v posteli mazlit a pak ji opět ohnout před odchodem do práce. Chci se dívat jak je sladká a nevinná jako holčička, ale zároveň vidět žár v jejích očích jak touží po ovládnutí a pokoření těla. Více na profilu
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2020 09:04
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám svojí holčičku
Ahoj. Rád bych našel holčičku, které se líbí DDlg a chce patřit člověku, který ji bude hýčkat a starat se o ni. Zaujme mě dospělá inteligentní dívka s vlastními názory, kterou baví se vžívat do role zneužívané holčičky.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2020 08:53
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj
Taakže, je mi čerstvě 18 a chtěl bych zkusit svět bdsm, ale není s kým. Rád bych všechno prozkoumal a ničemu se nebráním, máš to stejně? Jsem switch, a ideální by bylo kdybys to měla stejně.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2020 00:17
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Pokud víš, že šťastná dokážeš být pouze ve vztahu se submisivním mužem, je zde jeden, který by rád našel svoji dominantní polovičku a byl jí oporou, partnerem, přítelem a takovým subíkem, kterého si bude přát. Pokud chceš, můžeme zajít, na procházku, kafe ...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2020 22:16