Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
D/s spokojený život.
Ahoj, najdu Dominantní ženu na úrovni pro společný oboustraně obohacující vztah?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 16:41
Darkon
Darkon (29)
#47319
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Celkem bych se seznámil s příjemnou mladou submisivní holkou ve věku mezi 20 a 29 lety, výhledově je možný i vážný vztah - bude záležet na tom, jak si sedneme. Jsem přirozeně dominantní, panovačný, tvrdohlavý a jsem naprosto přesvědčený, že ti za chvíli polezu na nervy, ale jestli hledáš dominanci, není třeba hledat jinde. Mám 180cm, svalnatou postavu a jsem zajištěný. Vzhledem ke své práci se tu nemůžu úplně vystavovat, ale po pár zprávách si můžeme fotky vyměnit. Nebudu se nějak zvlášť rozepisovat - chci se sejít a pobavit se osobně, takže jestli jsem tě oslovil, napiš.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 16:08
Miko40
Miko40 (33)
#47317
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku telem i duší
Jsem dominant, který hledá sub dámu, která ráda posouvá své hranice. Nehledám jen úlet. Hledám sub s kterou budeme nejen sexuálně experimentovat, ale i cestovat. Cestování je mým velkým koníčkem a potřebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 11:14
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Chci tě
Jsi-li tolerantní, sympatická submisivní žena do 40ti let na společné procházky i jiné aktivity, zkrátka na společný život, tak tebe už dlouho hledám. Ve vlastní péči mám dospívající dceru, tak tvá (pokud máš) není žádnou překážkou. Dočetla jsi až sem? Tak už napiš
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 10:37
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku z Brna a okolí
Dominantní zkušený 34 letý Pán by rád našel subinku na pravidelné schůzky v soukromí. Prostory v Brně, pomůcky k dispozici, pouze vhodná subinka, co má ráda BDSM chybí.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.7.2019 09:48
Freyr
Freyr (28)
#47311
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Sluha pro Paní
Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 27 let, hledá dominantní ženu (cca 20 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který nevyžaduje BDSM praktiky, ale velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit své paní a plnit její přání, obsluhovat ji. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Mám už zkušenost jako úklidový otrok, nevadí mi fyzická práce. Jsem lehký masochista, tělesné tresty pro mě nejsou problém. Ale trestat mě nebude třeba, neboť spokojenost mé paní je pro mě vším a zadané úkoly a příkazy plním. Ale tresty jen pro pobavení paní mi nevadí. Hledám pouze ženu, která je přirozeně dominantní a podřízenost muže ji baví a vzrušuje a zároveň má inteligenci a schopnost vcítění se do submisivního protějšku, dovede odhadnout jeho hranice a opatrně je posouvat a rozumí pojmu diskrétnost. Za to se paní dovedu naprosto oddat. Typ vztahu je na Vás, rád budu sloužit jako příležitostný sluha na pár hodin na úklid, zajišťovat kompletní servis na víkend, případně neodmítám i trvalejší či partnerský D/s vztah. Vzhledově jsem vysoký, průměrně hezký, štíhlý a fyzicky zdatný. Inzerát myslím naprosto vážně, nejde o masturbační fantazii, na reál jsem zvyklý a na schůzku jsem schopný se dostavit. Upozorňuji radši předem, že nejsem submisivní ke každému, a zejména ne k tomu, koho znám jen na netu. Dokud se nepoznáme, nebudu vystupovat submisivně.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2019 19:16
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní dívku/ženu
Rád bych poznal dominantní dívku/ženu cca. do 40 let, pro kterou bude potěšením mě fyzicky trestat (bít, fackovat, kopat do mě,...), nadávat mi a poroučet a dá mi jasně najevo, které pohlaví je silnější. Budu rád za občasné schůzky, ale raději za vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2019 18:26
Maykl
Maykl (46)
#47308
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominantní, nebo switch Ženu
Jsem Pražák 180 / 88 v pokročilém mládí 46, se smyslem pro humor, co se nebere moc vážně. Středoškolák s všeobecným přehledem a touhou. A koho toužím poznat? Spřízněnou duši na kamarádský, nebo kamarádsko-milenecký vztah (pokud jiskra přeskočí), bez zásahu do soukromí. Zkrátka na pohodu a hezké chvíle, třeba u sklenky vína, nebo jiné dobroty, v kině, na kole a nebo ... budem objevovat taje BDSM a našich hranic. Více info na mém profilu. Děkuji za případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2019 18:02
Ripp
Ripp (38)
#47306
Switch muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám
Dominantní ženu/dívku, která by si mě podmanila
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2019 15:18
DStH
DStH (22)
#47300
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka
Zdravím. Jsem 22 letý student z Prahy, co by rád našel subinku na dopisování, občasné schůzky a různé akce. Věk 18 - 30, postava nerozhoduje, základní rozhled a slušné vychování. Předem upozorňuji, že již jednu subinku mám. Tudíž nehledám žádný vážný vztah, alespoň prozatím.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 23:01
PavelD
PavelD (49)
#47299
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Nováček
Jsem dominantní muž, ale úplný nováček. Potřebuji se učit, abych si jednou mohl najít subinku, které bych byl dobrým a láskyplným pánem. I když někdy přísným. Kterou bych miloval a umožnil bych jí, aby byla šťastná.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 20:03
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Poslušný subík
Zdravím. Hledám zde ženu či slečnu dominantního rázu která by měla zájem o absolutně nezkušeného a stydlivého, leč poslušneho subíka
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 18:17
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Znojmo?
Ahoj, je to tady samé Brno či Praha. Existuje také nějaká subinka i ve Znojmě?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 13:00
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hravý dominant by rád přivítal ve svém životě usměvavou oddanou subinku s pozitivním přístupem, odvahou a touhou žít své sny. .)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 09:07
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Nespoutaná Kolín-Brno
Rád poznám nespoutanou slečnu/dívku (15-30), která ráda cestuje s krosnou na zádech, což znamená že její ideální dovolená není 14 dní ležet na stejné pláži a jen se v pravidelných intervalech převalovat, pro cestu životem. Oddechu u moře se nebráním, ale mám radši akční dovolené. Taktéž by bylo fajn, abys ráda zkoušela nové věci, ale stejně je to všechno o osobních sympatiích. Ty přes písmenka nezjistíme. Jsem 23letý skoro 24letý sympaťák s aktivním způsobem života (kolo, běžky, lyže,..)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.7.2019 21:02