Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Pár hledá šikovné děvče
Společně s partnerkou hledáme šikovné děvče. Měla bys být submisivní, případně switch, dle místních škatulek bisexuální, případně bi-zvědavá. Také uvítáme kladný vztah k provazům. Preferujeme dlouhodobou "spolupráci". Nabízíme rozum, zdraví, diskrétnost, hravost, fantazii. Splňme si své sny, nikdo jiný to za nás neudělá.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.1.2019 16:41
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Fetish
Ahoj, hledám někoho, klidně pár, na fetish hrátky - latex, pvc, guma, kůže.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.1.2019 15:45
Dominantní skupina z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Latex masky breathplay hratky
Ahoj jsme switch pár. Hledáme touto cestou podobně zaměřenou kamarádku je jedno zda dom nebo sub. Na společné hrátky v latexu a igelitu. Pokud tu někde jsi určitě nám napiš budeme se těšit. Vše je na domluvě
nový od tvého posledního přihlášení - 29.12.2018 21:15
jus
jus (21)
#45400
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám pána/paní
Jsem mladý sub a tímto bych chtěl najít pána nebo paní na častější akce.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.12.2018 14:06
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledam dominantni zenu ci muze
nebo par ci skupinu, ktera by mi pomohla splnit sen, a to na prikaz vykourit jineho muze. Pripadne par, ktery by me privazal a zena mi vyhonila ciziho do pusy. Podminkou 100% zdravi.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.12.2018 20:16
Hurl
Hurl (38)
#45384
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Reálné pravidelné setkávání
Dobrý den. jsem 38 letý submisivní, perverzní muž z Prahy či Čelákovic a rád bych se ucházel o místo na pravidelné hrátky/výcviky/tréninky u dom a perverzních lidiček... žena či pán či pár. Nabízím své tělo. Vše jsem si dovolil napsat do dotazníku. Budu rád za jeho prohlédnutí. Děkuji a těším se na případné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.12.2018 13:05
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Femdom, bdsm
Preji krasny den, hledam nekoho kdo by me chtel jako poslusneho suba
nový od tvého posledního přihlášení - 28.12.2018 07:49
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Silvestrovská párty
Hledáme pár(y) na společně strávený Silvestrovský večer, který by se konal u nás v bytě. Rádi bychom s vámi vkročili do nového roku, který bychom si představovali v duchu "jak na Nový rok, tak po celý rok" trochu bychom se společně pobavili, zahráli hry, něco popili.. :) Pokud máš podobnou představu, a ještě nemáš s kým strávit tento den, napiš, budeme se těšit! :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.12.2018 21:56
Submisivní skupina ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu
Pár ze zlínska hledá třetí článek.
Já jsem sub a můj Pán je ochotný mě zapůjčit nějaké dominantní paní. Případně rádi uvítáme i ženu submisivní či swiště na nějaké to hraní ve třech. Vše záleží na domluvě. Fantazii se meze nekladou, stačí napsat. Ideálně ze Zlínského kraje, či krajů okolních (Olomoucký, Jihomoravský…)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2018 22:46
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Věšeni za krk, mučeni
Hledám ideálně dominantní protějšek na tvrdý breathplay obzvláště věšeni za krk. Aktuální protějšek se mi odstěhoval do Anglie. :( mám s touto praktikou několika leté zkuśenosti nikoliv jen představy! Méně zkušeným rád pomůžu i s bezpečnostní hlediskem. Jsem sub masochista, milující TV a latex, ten mám vlasní. Hledám ideálně sadistický zaměřené muže nebo ženy. Jimž se líbí na špičkách balancujici oběť s oprátkou na krku zoufal se snažící ustát i velmi bolestivé praktiky a lapajici po vzduchu. Nakonec síly dojdou a začnu se škrtit. Hledám někoho s rozumem kdo zavčas dokáže hrátky přerušit aby nedoślo k nehodě, ale přitom ho vzruśuje autentické utrpení. Jen real přijedu kamkoliv ťreba už pozítří.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.12.2018 13:39
lmart
lmart (35)
#45329
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Dárek
Mám chuť darovat vánoční dárek, své tělo. Na pohlaví, ani věku nezáleží. Máš dlouhý bič? Jedině dobře...
nový od tvého posledního přihlášení - 24.12.2018 08:53
subi76
subi76 (43)
#45328
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Bondage
Ahoj. Hledám někoho, kdo má zkušenosti se svazováním a znehybňováním obecně. Chtěl bych zažít ten pocit naprostého odevzdání se své Paní, nebo Pánovi. Najdu někoho takového?
nový od tvého posledního přihlášení - 23.12.2018 23:29
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
subík pro dom. pár nebo ženu
Už zkouším několikátý pokus, ale stále věřím, že se někdo najde. Hledám dominantní pár nebo ženu co by chtěli 25letého subíka na častější BDSM akce. Praktiky jako sloužení, lehčí mučení, ponižování, svazování a další věci, vše záleží na domluvě. Hledám jen reál. Diskrétnost je u mne samozřejmostí. Zkušenosti nějaké s BDSM už mám. Nejlépe Šumperk, Zábřeh a blízké okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.12.2018 10:18
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
V podvečer se dostavím na Váš rozkaz, hned za dveřmi se musím svléknout, již mám podvázané koule a ptáka, jak jste nařídili, nahý nebo s obojkem Vás budu obsluhovat, budu vařit kávu, dolévat víno ..., Madam budu lízat kundičku či análek, Pána budu kouřit zatímco Vy budete sledovat televizi nebo večeřet, když budete chtít močit, nastavím pusu a pak Vás jazykem do sucha očistím, vykoupu Vás a osuším, Vy mne naoplátku budete trestat, ponižovat, svazovat, mučit apod (když budete chtít). Nabízím se Madam nebo dominantnímu páru pro občasný ale dlouhodobý vztah, ale nebráním se ani jednorázové zkoušce. Jsem bi, zdravý nekuřák, diskrétní, oddaný a věrný. Děkuji, že jste dočetli až sem. Váš otrok
nový od tvého posledního přihlášení - 18.12.2018 22:42
Switch skupina z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Atraktivní mladý pár hledá slečnu na společné BDSM chvíle.
Ahoj, jsme mladý atraktivní pár a rádi bychom touto cestou našli slečnu na naše společné BDSM chvíle. Já v roli dom. ona v roli sub. Oba máme dost zkušeností. Může se jednat pouze o společné hraní nebo třeba i focení, které tvoříme společně s naší kamarádkou viz. můj profil. Veškeré vybavení a oblečky zajistím, nebudeš se s námi mít špatně. Hledáme sympatickou štíhlou slečnu, které splníme její fantazie a zároveň s námi stráví hezké chvíle. Pokud se tu taková najde ať se mi určitě ozve do zpráv, budeme se těšit. John
nový od tvého posledního přihlášení - 15.12.2018 16:28