Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám
Neměl by někdo zájem o tak trochu jinou holku? Jsem poslušná a udělám vše pro Vaše plné uspokojení.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.3.2019 12:10
Rascal
Rascal (35)
#46039
Dominantní skupina z Prahy hledá dominantního muže
Dominantní kandaulista půjčí svou subinku
Pro svou krásnou přítelkyni bych zde rád nalezl inteligentního muže na úrovni - hlavně té osobní a lidské. Věk 50+. Někoho, kdo už v oblasti BDSM má něco odžito, někoho s fantazií, kdo za touto zkratkou vidí něco více, než bezhlavě někoho zmlátit. V případě sympatií uvítám opakovaná setkání - můžeš zkoušet hranice mé subinky, vychovávat si jí k obrazu svému a oddané poslušnosti. Rád se dívám - má přítomnost podmínkou - alespoň zpočátku. Stejně jako tvůj 100% zdravotní stav.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.3.2019 00:23
play
play (41)
#45990
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám pár
Jsem 40 letý muž štíhlé postavy, který by velmi rád našel pár s kladným vztahem k BDSM . Jsem velmi submisivní velmi rád bych byl objektem pro znehybnění,nucenou službu,ponižovánía spousty dalších věcí. Líbí se mi představa mé degradace a absolutního ponížení.Nehledám ovšem jednorázovou lekci, ale spíše dlouhodobý vztah ve kterém bude mít každý svou roli. Proto hledám inteligentní spíše starší pár ( může být i důchodového věku)s časem ve všední dny. Těším se na vaše odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2019 10:46
Dominantní skupina z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Spankingový pár hledá dívku
Mladý sympatický pár hledá submisivní slečnu do 27 let na spankingové hrátky (pouze spanking). Můžeme nabídnout diskrétnost, zkušenosti, roleplay a mnoho zábavy. Nejdříve výměna několika emailů, pak osobní setkání. Ideálně od Prahy na západ. Budeme se těšit!
nový od tvého posledního přihlášení - 28.2.2019 11:03
Waffik
Waffik (37)
#45971
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
tichý pozorovatel
Zdravím, hledám pár který bych mohl sledovat při výcviku jako tichý pozorovatel. Velice mě láká pohled na spoutané a trestané ženské tělo. Nejlépe Praha a okolí. Já D/S začátečník se sklonem k dominanci a sadismu.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2019 07:00
Oom
Oom (49)
#45964
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Konkurz na doprovod
Vyhlašuji konkurz na občasný doporovod na tematické akce. Doprovod musí být sub, zábavný, decentně hravý, a musí být po ruce.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2019 13:47
Switch skupina z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Okres Svitavy okolí Poličky
Manželský pár hledá k sobě silně submisivního muže na roli cuckolda, posluhy, orálního uspokojování obou, děvka pro muže plus spank. Vše postupně, nic nejde hned najednou
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2019 15:59
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Naplň svoji fantazii
Manželský pár (muž dominantní(46), žena submisivní(44) –k jiné ženě však submisivní i dominantní) hledají pro rozšíření svého sexuálního života submisivní ženu, která také touží naplnit své představy a chtěla by realizovat své tužby u páru. Jsme rozumní, přístupní dohodě, dodržujeme dohodnuté hranice a respektujeme stopku. Chceme ať se to líbí i Tobě. Vzrušuje nás hlavně bondage, podřízenost muži i ženě a rádi používáme pomůcky. První schůzka nezávazná, zveme Tě na kafe, pak se sama při seznámení s námi rozhodneš . Jsme z ostravska, můžeme však dojet i za Tebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2019 00:11
Submisivní skupina ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Pár hledá pár
Ahoj. Hledáme s přítelem pohodový pár na společné hraní. Preferujeme dlouhodobé přátelství. Já 36 let, bi, sub. Přítel 41, hetero, dom. Vše je o domluvě někde u kávy. Doma máme celkem hezky zařízenou hernu. Budeme se těšit na Váš vzkaz. Terka a Pepa
nový od tvého posledního přihlášení - 7.2.2019 19:00
Submisivní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledáme kamarádku
Jsme pohodový pár, kde on 44 dom a já 34 sub. Hledáme nejlépe bi submisivní nebo switch ženu se zálibou ve spankingu pro společné akce. Ráda bych si před svým Pánem hrála s jinou ženou. Máš-li chuť se k nám připojit, napiš a rádi se s Tebou potkáme.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.2.2019 19:46
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
E-výcvik
Hledám dominanta, který předá nápady,návody či zkušenosti s mučením submisivní masochistky. Poradí s výrobou nářadí a pomůcek a osobně mně zaškolí. Nehledám bezhlavé mlácení ale rafinované a důmyslné mučení. Pozdější účast na lekcích možná - vítaná.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2019 20:05
Alison
Alison (27)
#45729
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu na hraní
Jsme mladý pár, který hledá slečnu na společné hraní/akci/trojku. Nebráníme se dlouhodobějšímu přátelství v případě vzájemných sympatií. On - hetero, dom. Ona - bi, switch. Preferujeme slečny, které jsou bisexuální.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.1.2019 20:43
Quinny
Quinny (51)
#45727
Submisivní skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Jsi subinka nebo switch?
Jestli ano, hledáme tě. Jsi štíhlé postavy a nebránila by ses schůzkám ve třech. Pán a dvě subinky. Fantazie bez hranic.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.1.2019 15:57
Dominantní skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Moje 18ti letá subinka by ráda zkusila mazlení se ženou. Hledám proto submisivní dívku nebo ženu, která má ráda spanking a lákalo by ji pomazlit se mladou dívkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.1.2019 12:30
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám subinku, případně submisivní pár
Dominantní 33 letý muž hledá primárně subinku, případně submisivní pár na převýchovu, pravidelné schůzky v soukromí a hrátky všeho druhu. Vše diskrétně, bez narušení soukromí a jen za zavřenými dveřmi. Preferuji kraje Pardubický a Vysočina, pro lepší dostupnost. Vše je na domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.1.2019 08:14