Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Kamarád s výhodami
Hledám kamaráda s výhodami na pravidelné schůzky, někoho na pokec a vyblbnutí se. Nezkušenost výhodou. Nevyhledávám žádné extra BDSM praktiky, prostě si ráda hraju. Starší 30 let prosím nepište.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.7.2019 07:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám v sobě odvahu zkusit něco, po čem jsem zatím jen potají pokukovala. Jsem 32/178 s boky jako skříň. Mám ráda vejlety do neznáma, sport, umění a tvoření. Občas mám ráda lidi, občas samotu. Učím se být sama sebou a být otevřená k druhým. Občas to jde pěkně ztuha. Ale někdy bývám nedopatřením i docela vtipná. Málokdy plánuju. Ráda dávám věcem volný průběh a objevuju nový věci. Někdy do nich jdu po hlavě, jindy potřebuju čas. Na kontakt s novýma lidma dokonce spoustu času. Tak trpělivost prosím, pokud neodepisuju, je možný, že se právě schovávám za gaučem ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 2.7.2019 12:53
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Subík
Jsem otevřená možnosti ujmout se subíka na výchovu. Základním kritériem je poslušnost. Vše důležité o mně najdeš v mém profilu. Pokud mi budeš chtít napsat, nezapoměn na pár řádků o tobě typu BDSM preference, jak si to celé představuješ, práce, koníčky a nezapomeň na foto, ať vím, komu odepisuju.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.6.2019 15:47
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Chybí mi DS v životě
Hledám někoho, s kým bych si mohla povídat, respektovala ho a poslouchala.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 09:46
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka hledá
Ráda bych našla atraktivního (vzhled je pro mne důležitý) a zkušeného dominantního muže. Submisivní role mě naplňuje především po stránce sexuální. Více info v profilu či v následných zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2019 23:03
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Bulla
Hledám milence (Bulla) lehce dominantního k mému cuckold manželovi trvale zamčeného v PC.Hledám muže s "M" 18+ z Ústeckého kraje,voňavého na delší milenecký vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.6.2019 19:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Partnera pro život...
V běžném životě úplně normální sebevědomá žena (trošku baculka s většími přednostmi), v sexu pak Pánova perverzní děvka. Jsem 47/168/prsa č.7, imponují mi muži o něco starší a "kus chlapa" - takovému se pak ráda odevzdám...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.6.2019 22:34
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Hledám nejlépe D/s vztah
Ráda bych našla subíka, nebo switch pro dlouhodobý vztah. Je mi jedno odkud si , pokud za mnou budeš často jezdit. Je mi jedno kolik ti je , pokud tam bude fungovat chemie. Hlavně musíš být oddaný své paní, opečovávat jí, plnit její příkazy ,rozmary, rozmazlovat jí a její uspokojení musí převyšovat nad to tvoje. Budu si s tebou hrát a po zásluze tě i trestat:)
nový od tvého posledního přihlášení - 9.6.2019 11:32
Karolp
Karolp (20)
#46870
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Víš co chceš? Rád určuješ pravidla? Jsi dominantní? Sportovec? Ve věku 20-30 let? To bychom si mohli rozumět.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2019 22:07
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Sub/switch muž pro Bohyni?
Jsem příjemně dominantní a perverzní žena kyprých tvarů se smyslem pro humor a hledám inteligentního muže, kterého naplňuje dělat svoji Bohyni šťastnou. Jak, to se domluvíme, několik základních informací najdeš v mém profilu, ale nic není dogma, tvoje bisexualita a lehký exhibicionismus je pro mě výhoda. Hledám zároveň partnera pro život, ráda si vyrazím za kulturou - divadlo, koncerty, občas výstava. Mám ráda zvířata, hlavně kočky a vycházky do přírody. Budu se těšit na odpovědi, Venuše
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2019 19:53
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, který má zájem o skutečný trvalý láskyplný partnerský vztah, důležitý je kromě jiného smysl pro humor a skvělý sex. Chci normálního upřímného, inteligentního, vyzrálého, urostlého a čestného chlapa, který dokáže být v určitých situacích úžasný dominantní a vynalézavý prasák... zkusme si napsat...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 19:44
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám subíka pro život a potěšení
Jsem dominantní žena z Prahy a hledám subíka, otroka, čubku pro partnerský vztah. V soukromí je všechno možné a výhradně pod mou taktovkou, nikdy nebudeš vědět, co přijde, tvým cílem je moje spokojenost. Vedle mě bude mít tvůj život konečně smysl. Zároveň jsem zranitelná žena, která potřebuje obejmout, pomazlit a popovídat si na partnerské úrovni. Ale život bude jednodušší, když velí jeden. Navenek budeme běžný pár s mou lehkou převahou. Měl bys být dobře vypadající, sportovně založený, inteligentní, zajištěný, gentleman, nezadaný, žijící v Praze, věk mezi 35 a 45 let. Nesplňuješ-li byť jeden bod, nepiš. Napiš pouze s fotkou a informacemi o sobě. Nemám-li zájem, neodepisuji. Těším se.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 10:55
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám
Hledám zde dlouhodobý vztah. Vztah založený na vzájemné úctě, důvěře, inspiraci a především bezmezné lásce. Imponuje mi inteligence, všeobecný rozhled, správný smysl pro humor, charisma. Já se považuji za inteligentní, milou, vzdělanou, srdečnou osobnost, která má ale i dostatek (zdravého) sebevědomí a vlastního temperamentu, tudíž neprojeví submisi jen tak někomu. Znám svoji hodnotu a vím, co mohu nabídnout, nehledám nic za každou cenu. Jde mi o to cítit a tvořit něco mimořádného, co nás bude oba bavit a naplňovat. Líbí se mi vysocí, statní a atraktivní muži (min. 185 cm), věkově zhruba 27-35 let. Sama měřím 178 cm a nejsem žádné tintítko, tudíž přirozený respekt zkrátka nebudu cítit z někoho, kdo je o hlavu menší. Mám ženskou postavu (velká prsa a boky), tmavé delší vlasy, zelené oči. Pokud tě tento text zaujal, budu se těšit na tvoji zprávu. ,,Je sex nemravný? Jen dělá-li se pořádně." Allen Woody
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 08:19
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Mám sklony k dominaci i switch
Láká mě dominace i switch :). Hledám svého stálého otroka, se kterým si budeme plnit své sny a představy, kterých mám opravdu hodně a který se bude o mě také i náležitě starat. Nejlépe z okolí. Nejsem zastáncem dlouhého tlachání po netu, ale reálné schůzky, která mnohé napoví....
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2019 08:57
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hrozně ráda bych řekla, koho hledám. Asi muže, určitě dominantně založeného, do věku 35, dost záleží na sympatiích. A neklekám si na rozkaz.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 21:11