Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Zora
Zora (46)
#44036
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
Najde sa skupinka dominantnych muzov vekovo mi blizkych, perverznych, zvrhlych s velkou fantaziou?
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2018 19:10
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Ztracená holčička...
Koho hledám? Není pro mě důležitý konkrétní vzhled, věk nebo povaha. Jediné, co potřebuji u muže cítit, je jeho přirozená dominance - hledám muže, vůči kterému budu pociťovat automatický respekt. Muže, který mě dokáže ovládnout a naprosto si mě podmanit. Muže, před nímž si budu připadat tak malinká, zranitelná a bezbranná. Muže, v jehož přítomnosti budu přirozeně pociťovat silnou vnitřní touhu odevzdat se celá do jeho rukou a být mu absolutně oddaná. Muže, jehož vnitřní síla a charisma mě donutí sklopit před ním oči a pokleknout na kolena. Muže, který si dokáže získat moji duši natolik, že pro něj budu chtít trpět a snášet příkoří. Muže, který je dostatečně silný na to, aby mě dokázal vést a dát mému životu směr, pravidla a řád.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 10:13
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Přeji si potkat
Oduševnělého společníka s pozitivním vztahem ke zvrhlostem. Můžeš být i switch. Viz profil a dotazník.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.8.2018 21:09
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Dominanta
Hledám dominanta, který má své zázemí a může si pro mě dojíždět. Vztahu se nebráním pokud si padneme do oka.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.8.2018 21:34
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka z Prahy hledá svého pána
Jsem 40/168/70 subinka, která touží dělat svého pána šťastným, poslouchat ho na slovo, nechat se zneužívat, vychovávat, občas jsem trochu zlobivá a potřebuji někoho, kdo mi ukáže, jak se správně chovat metodou cukr a bič. Láká mě BDSM, ale mám malé zkušenosti, takže postupně. Ráda jsem pánovou oddanou hračku, kterému se zcela podvolím. Jsem inteligentní, atraktivní, v běžném životě samostatná, nezávislá, sportovně založená nezadaná žena na úrovni. Hledám muže, který je inteligentní, zajištěný, aktivní, sportovní, atraktivní, se smyslem pro humor do 45 let. Ideální je navázat dlouhodbý vztah na plný úvazek. Nehledám občasné povyražení bez perspektivy.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.7.2018 15:04
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Zdravotní sestřička chce otroka nebo switche
Nazdar! Touhle cestou hledám chlapa, který bude chtít být moje hračka, ale i můj pán. Pokud budeš spíše submisivnější a toužíš být otrokem, ozvi se taky. Občas budu i já chtít ,,zmydlit". Mám velkou oblibu v tělesných modifikacích, takže budu ráda za podobného nadšence ( pokérovaní, propíchaní a zmodifikovaní pánové jsou obzvláště vítáni). Nehledám nic jednorázového. Pokud dojde na osobní setkání, tak s ničím intimním nepočítejte hned na poprvé - BDSM je pro mě velice duchovní a intimní záležitost. Nechci ji dělat jen tak s někým. Budu se těšit na vaše zprávy =)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2018 10:35
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Je tu někdo na psaní o BDSM???
Je tu někdo kdo by si chtěl psát na téma BDSM? Zatím...
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2018 21:02
enel
enel (54)
#43591
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledám vcelku normálního, sympatického a nezadaného pána. Já 53/160/145.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2018 21:32
Lex.u
Lex.u (30)
#43588
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Real
Jsem bacule a hledam dominantního muže na poradnou sukacku.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2018 15:07
tesss
tesss (25)
#43569
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
dominantní sadista
Ahoj, najde se tu dominantní sadista, který už hledá víc než jen povyražení? Ale chce vztah na kterém je ochotný pracovat a mít časem i rodinu? Pokud jsi to ty, ozvy se
nový od tvého posledního přihlášení - 4.7.2018 22:50
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Mladá holka chce zažít něco nového
Co hledám Mladá holčička co toužit po starším muži (myšleno tak, že mám raději,když je muž starší - což znamená, že mi nevadí, když muž má o 2 roky více, nebo o 15 let více) Jsem holka co se jakž takž našla v obrazu "Bimbo Barbie" - láká mě silikonitazace, úprava vzhledu, denně pracování na postavě, chci být obraz dokonalé ženy pro Svého Pána Chci být jeho Barbie, obrazem, hračkou, mazlíčkem, princeznou, holčičkou, snem dokonalé ženy. Něco o mě: Mladá holka s velkými ambicemi. Holka co mezi její koníčky patří jezdectví, sport, kreslení, drifty a závody do vrchu. Miluji cestování a turistiku a hlavně poznávání nových věcí (ve všech směrech) Chci poznávat a zažívat nové věci
nový od tvého posledního přihlášení - 25.6.2018 00:49
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám přirozeně dominantního muže.Dlouho jsem nedostala výprask.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 14:14
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Toužím...
Ráda poznám charismatického, empatického, hravého muže. Staneš se mou oporou, bezpečným přístavem. Měl bys mě umět obejmout, pohladit, políbit, v pravý okamžik potrestat. Odměním Tě svou oddaností, pokorou, staneš se pro mne Jediným.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 11:47
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Férový dominant
Ráda bych se touto cestou seznámila s dominatnim, inteligentnim gentlemenem, který je na úrovni. Ví, co znamená bdsm a ví jak se k ženě chovat. Jsem sympatická stihla subinka. Mám svůj názor, ale umim přijmout názor i jiný, pokud můj není správný. Umím uznat chybu i omluvit se. Mám ráda, když si mě muž hycka a já mu jsem i oporou.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2018 20:27
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Dominant - gentleman - muž na úrovni
Jsem normální žena na veřejnosti ne zrovna submisivní, ale v sexu přitom hodně. Mám ráda strach, ale potřebuji vědět, že v jednom případě je mi muž oporou a v druhém případě, že mě chce mít jen pro sebe... Mám ráda dominantní, sebevědomé, cílevědomé muže, kteří dokážou svou subinku nejen potrápit a ponížit, ale také dát najevo, že je hezká a pro něj důležitá. Takového, který pomáhá vést ženu nejen lekcemi, ale také životem. Mám ráda černou a bílou....hrubost a něžnost....cukr a bič.... Hledám muže, který je charismatický, inteligentní a přitom pervezní. Muže, který i přesto, že umí peníze vydělat ví, že ve světě ženy peníze všechno nespraví. Že žena potřebuje víc. Potřebuje cítit důvěru, oporu i přesto, že se sama o sebe dokáže postarat. Hledám milenecký vztah, ale přesto "vážný bdsm" vztah, kdy chci patřit pouze jednomu muži, kterému se odevzdám tělem i duší. Budu mu sloužit k jeho hrátkám a potřebám. Ale také chci, aby on i mě měl jako jedinou subinku, kdy tento vztah bude založen na důvěře, aby měl tu správnou hodnotu v této oblasti. Samozřejmě případnému vážného vztahu se nebráním, pokud bychom si sedli. PS: Chci být pro svého Pána krásna a jedinečná a chci jej dělat šťastným. Jinak jsem veselá, akční, ráda chodím do kina, do divadla, na dostihy, na výlety, na společenské akce, ráda cestuji, jezdím autem na čtyřkolkách, na koni... Pokud jsem Tě oslovila budu ráda, když napíšeš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2018 11:35