Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Finč
Finč (19)
#48140
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám dominantní ženu nebo muže
Dobrý den, hledám dominantní ženu nebo muže, na věku mi nezáleží, mě je 19 let, ideálně z prahy. Mám málo zkušeností, rád se nechám zaučit, a pak bych chtěl pravidelné lekce, láká mě ponižovaní výprasky, chci být vaší hračkou, praktiky beru všechny snad krom cévkování, více v dotazníku. Budu rád když napíšete.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.10.2019 17:16
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sub hleda
Ahojte sem sub a hledám Dom. Protějšek který mě spoutá a naučí pokoře a ukáže kde je mě místo... Vše mám v dotazníku :) budu se těšit na odpovědi vás oddaný sub
nový od tvého posledního přihlášení - 2.10.2019 15:16
Submisivní skupina z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Cuckold pár hledá bulla
Ahoj, jsme pár - Já: 23 let, ona 21 let. Hledáme někoho s velkým mužstvím (podmínka!), kdo by přede mnou měl sex s mojí přítelkyní. Já bych se účastnil pouze orálně - lízal partnerku a kouřil tebe (o domluvě, není podmínka), jinak bych vše sledoval zamčený v pásu cudnosti. Hledáme muže od 25ti do 35ti let. Hlavní je zdraví, aby byl na úrovni, pokud možno pohledný a sportovní postavy. Pardubický, nebo Královehradecký kraj nejlépe, ale vše je o domluvě. Prosím o krátký popis tebe a hlavně foto celé postavy a pokud možno i penisu. V případě zájmu se ozveme. Díky a budeme se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.9.2019 10:06
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
V sobotu 28.9.
chce někdo v sobotu využít den nebo večer? Chtěl bych posloužit ,ve skupině i sám. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 23.9.2019 23:34
jarri
jarri (53)
#48040
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
sub otrok
Submisivní otrok 53/187/70 štíhlé postavy, poníženě prosí o službu u dominantního páru. Budu Vám uklízet, obsluhovat Vás, oblékat a svlékat, koupat, atd. Splnim všechny Vaše příkazy a perverzní přání, Pokud bude pán bi, rád mu budu laskat penis , paní vylízám přirození i po milování, oběma budu laskat jazykem zadnice. Na toaletě budu oběma sloužit jako toaletní papír. Budu po celou dobu nahý. Budu vděčný za ponížení a občasné mučení a výprask. Nejprve se samozřejmě lépe poznáme. Zázemí nemám. Poníženě děkuji za čas, který jste věnovali tomuto čtení, a těším se. Rád bych našel nejen majitele, ale také přátele 50 až 60 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.9.2019 21:43
Mujvlk
Mujvlk (56)
#48015
Dominantní skupina z Prahy hledá dominantní ženu
Hledáme Dominantní ženu
Hledám dominantní ženu na společný výcvik submisivní přítelkyně. Nebo můžeš být switch, která je ke stejnému pohlaví D. Prostory a vybavení máme. M
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2019 12:59
Switch skupina z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Pár hledá pár
Hleáme zde pár, který to má podobně. Tedy subinka se chce zlepšit a pán pobavit.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2019 00:27
Switch muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Animal
Hledám někoho, kdo mi splní mé nejperverznější touhy mrdat s kýmkoliv a s čímkoliv, dotazník napoví
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2019 21:10
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Život ve třech
Jsme pár – Ona 28 let, 169cm, 65kg, On 34 let, 182cm, 77kg a rádi bychom našli ženu, které by vyhovovalo partnerství s mužem i ženou současně. Bydlíme v domečku na okraji Brna. Děti nejsou překážkou, také máme děti. Na věku nezáleží, záleží na vzájemných sympatiích. V případě, že tě tato představa alespoň trošku zaujala, napiš a rádi ti o nás řekneme víc, pošleme naši fotku atd. Více komunikace třeba u kafíčka.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2019 12:42
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Trojka
Ahoj všem. Hledám pár, který by uvítal třetího do trojky. A to jak jednorázově, tak v případě sympatií třeba častěji. Má submusivita není podmínkou, ale stejně tak může být. Dobře se cítím i v dominantní nebo neutrální roli. Je mi 29, jsem z ČB, štíhlý, obřezaný. V sexu jsem bisexuální, otevřený různým možnostem. Proto pište své fantazie, určitě se nějak domluvíme. 100% zdraví a diskrétnost beru jako samozřejmost. Těším se na vaše odpovědi
nový od tvého posledního přihlášení - 17.9.2019 11:17
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Prožij své touhy
Manželský pár-muž dominantní (46), žena submisivní (45) –k jiné ženě však submisivní i dominantní hledají pro rozšíření svého sexuálního života submisivní ženu, která také touží naplnit své představy a chtěla by realizovat své tužby u páru. Jsme rozumní, přístupní dohodě, dodržujeme dohodnuté hranice a respektujeme stopku. Chceme ať se to líbí i Tobě. Vzrušuje nás hlavně bondage, podřízenost muži i ženě a rádi používáme pomůcky. První schůzka nezávazná, zveme Tě na kafe, pak se sama při seznámení s námi rozhodneš . Jsme z ostravska, můžeme však dojet i za Tebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2019 07:43
Dominantní skupina ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Subka
Jsme manželé a hledáme submisivní ženu na dlouhodobé scházení, víkendy, výlety, dovolené nebo dokonce i spolubydleni
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2019 14:00
Submisivní skupina z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Kamarádka nebo Kamarád pro moji Paní
Poníženě Vás zdravím. Jsem submisivní sissy služka. Hledám někoho, kdo by se chtěl spřátelit s mojí Paní, občas nás navštěvoval, neby my jeho, a hlavně by radil a pomáhal s mojí zanedbanou výchovou. Prostě někdo, kdo by Paní inspiroval, kdo by si to dokázal užít a udělal by z vychovávání zábavu.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.9.2019 13:23
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Uvěznění
Hledám někoho, koho baví důkladnější dlouhodobější znehybňováni a věznění. Bedna, les, kobka, šachta, zahrabáni do země, dokonale privazani ke kmeni, zaveseni do koruny stromu ... Mam rad provaz i pevny řetěz. Bavi me i prekonavani vzdalenosti v retezy různě omezenem stavu. Mam rad prirodu, otevrenou mysl a prirozenou krásu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.9.2019 08:45
Husky
Husky (21)
#47884
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám někoho kdo mě povede
Hledám ženu, muže nebo pár. Prostě někoho kdo mě povede životem. Jsem ješte mladá a potřebuju pevnou ruku, často neplním co bych měla a vyhybám se spoustě věcem. A proto by mi moc pomohlo mít někoho, kdo mě svýma praktikama donutí vše hezky udělat a u toho si to všichni užijeme a společně si pohrajeme. Ráda všechno vyzkouším a neni nic čemu bych se bránila. Pokud to někoho oslovilo, budu ráda, když se ozvete.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.9.2019 20:28