Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Možná už dozrál čas :)
... Nějaký čas to zle vydržet.. Ale po určité době skutečná subinka začne opravdu strádat.. Proto zde oslovuji Tebe, který se cítíš být přísným, dominantním gentlemanem. Hledám Tebe, který máš zkušenosti s vedením (ne)poslušných fenek. Důležitým mottem, které by mohlo napovědět, je " I facka se dá ustedrit s grácií a vyšším cílem. Slzy subinky mohou být i projevem pokory, oddanosti a štěstí. " :)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2019 22:25
Ell8
Ell8 (21)
#45950
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale za zavřenými dveřmi, v soukromí, by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, toužím experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo trávit společně čas a také posouvat mé hranice dál a dál, tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.2.2019 15:23
Caitsy
Caitsy (21)
#45920
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Domíci v Plzni jako vymřelý druh..
Zdravím, to se opravdu v Plzni nenajde nějaký domík/switch do 30 let, se svým zázemím na pravidelné akce? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 21.2.2019 19:44
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Malá holčička hledá pevné vedení
Hledám muže, který se o mě bude starat jako o malou holčičku, se vším, co k tomu patří. Rozmazlovat mě, dávat něhu, ale zároveň bude mít pevně v rukou mé uspokojení a potřeby. Líbí se mi ten kontrast mezi opečováváním a perverzí. Najdu Tě?
nový od tvého posledního přihlášení - 1.2.2019 22:03
Antea
Antea (39)
#45707
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
Otrok
Zadaná Madam hledá osobního oddaného otroka pro své potěšení... ideálně střední Krkonoše.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.1.2019 17:32
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Čekám na Tebe...
Hledám dominantního , trpělivého nekuřáka s duší a smyslem pro humor z Prahy. Chci, abys mě opatroval, lehce trestal, ochraňoval, hlídal si mě jako svůj majetek, bral ohled na mé potřeby, donutil mě klečet při sexu a otíral mi slzy při nezdarech života, být Tvoje holčička i hračka... Hledám hluboký, věrný vztah, založený na důvěře, oddanosti a lásce. Chci s Tebou trávit společný čas, povídat, filozofovat o životě nad sklenkou vína, kde mě bereš jako rovnocenného partnera, ale zároveň Ti v restauraci nenápadně přinést kalhotky, když si to budeš přát...:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2019 19:34
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá switch muže
Oddaná hračka ...
Máš odvahu stát se hračkou přirozeně dominantní hravé ženy, která zbožňuje oddaný výraz v očích klečícího otroka , který touží být perverzně przněn a znásilňován ? Budu tě svazovat, intenzivně honit a odpírat výstřik , šukat Ti ústa i anální kundičku štíhlou šikovnou rukou oděnou v latexu , píchat Tě dildem i strap-onem .. Budeš moje poslušná Sissinka v holčičím oblečku , lesklých sexy punčoškách a botičkách na podpatku ? Máš koule , na to pokleknout , olízat jehlové podpatky a nechat si mě s Tebou dělat vše co si zamanu? Miluji lehké i tvrdší výprasky a trestání , tahání za vlasy, plivání, fackování , výcvik pejska i feminizaci . Miluji klasické lesklé i síťované punčošky , latex , kůži i koženku a botičky na podpatku .... Pokud mi máš co nabídnout představ se mi do vzkazu a nezapomeň na civilní foto...Nehledám vztah,ale pravidelné dlouhodobější setkávání ...//... Nejsem tu pro každého , kdo si napíše, toho s kým budu chtít trávit volné chvíle plné sexu si velmi dobře vyberu ... .. Tyto hrátky mě baví , jsou mi koníčkem a tak k nim také přistupuji .. Chci jen to nelepší , tedy pokud není nic zajímavého na tom co mi můžeš jako otrok nabídnout , neobírej mne o můj čas.. .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2019 12:41
Browyn
Browyn (27)
#45548
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Zbavil ji vůle. Oděn v třpyt vznášel se nad ní.
Nerada řeším hlouposti. Chci mluvit o atomech, smrti, mimozemském životě, sexu, magii, intelektu, smyslu života, vzdálených galaxiích. O lžích, které jsi řekl, tvých oblíbených vůních, tvém dětství. O tom, co tě v noci nenechá spát. O tvých nejistotách a věcech, ze kterých máš strach. Mám ráda lidi, kteří mají hloubku, kteří mluví i o emocích a mají spletitou mysl. Nezajímá mě "jak je". Jsem žena, která je šťastná, když je její duše svobodná a může trávit čas s těmi, jež miluje. Partnera bych ráda upřímného, otevřeného, respektujícího, spolehlivého a vášnivého. Jsem požitkářka. Ráda používám svoje smysly. Miluju hudbu, mám ráda filmy, divadlo, výstavy, vědecké konference a veletrhy, píšu pohledy a dopisy, ráda kreslím (i když mi to moc nejde:)) a moc ráda čtu (když mám čas). Ráda plavu a užívám si jógu a Krav Magu. Miluju ovoce a ovocný saláty. Tempeh, mango, avokádo, pohankový lupínky. Miluju sex a miluju vůně. Nemám řidičák a neumim jezdit na kole. Ráda se bavím o světě a filosofii, i když tomu pramálo rozumím. Naprosto selhávám v zeměpise a v dějinách. Mám orientační smysl pro humor. Ráda se učím, baví mě se vzdělávat. A nejvíc mě asi naplňují kvalitní, pravdivý mezilidský vztahy a osobní příběhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 11:52
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Zdravím, jsem submisivní dívka hledající dominantního muže z Prahy nebo ze Středočeského kraje. Studuji vysokou školu v Praze, brzy mi bude 21 let a moc ráda bych už s někým navázala vztah. Pokud jsem vás alespoň trochu zaujala, neváhejte napsat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.1.2019 02:46
Dominantní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hotwife hledá milence
Jsem dominantě zaměřená vdaná žena, která by ráda našla milence, jemuž něco říkají slova Hotwife x Cuckold. Mám poměrně jasné představy, ze kterých nechci slevit a které jsou pro mne důležité. Asi to nejdůležitější je, abys věděl, jak se se subíkem mluví. Nemyslím tím konkrétní slova, ale spíš ten správný nadhled. Možná by bylo fajn, abys byl v jiném vztahu vztahu dominantní a měl to už tak nějak zažité. Se mnou budeš na stejné úrovni i když dáma je vždycky víc, než král :-), ale můj submisivní manžel bude ten dole a chci, aby to cítil i od tebe. Taky by ti neměla vadit jeho občasná fyzická přítomnost u některých našich schůzek. Kdyby jsi byl navíc bi, tak by to mohlo být ještě zajímavější. Tvůj věk je snad přiměřený mému a dokážeš zařídit v Praze, nebo okolí klidné místo, kde se můžeme vzájemně víc poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2018 11:29
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledám partnera pro dny všední i nevšední. Jsem štíhlá tmavovláska s jednou ratolestí. Od vztahu očekávám důvěru a oboustranný respekt. A také zažívání nevšedních okamžiků BDSM světa. Světa plného vzrušujících praktik.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.12.2018 14:11
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Povídky
Ahoj, hledám dominantního muže, který rád píše. Nehledám vztah. Mám vše, co potřebuju. Jen strašně ráda píšu a mám hrozně ráda psaní povídek "na pokračování".
nový od tvého posledního přihlášení - 14.12.2018 22:33
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pán pro subinku - vztah a společný život
Dobrý den, chtěla bych najít pána, partnera na život, kterému bych sloužila jako poslušná subinka, s kterým bychom měli 24/7 d/s vztah. Jsem subina a masochistka, nějaké informace o sobě mám na profilu. Chtěla bych pánovi patřit, mít se svým pánem pouto založené na důvěře a absolutní oddanosti. Má představa: dominantní, v jisté míře sadistický, rozumný, inteligetní, zajimající se o světové dění, kulturu, mít smysl pro humor a byl věrný...a mám slabost pro vysoké muže....
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2018 22:35
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nová subinka v Brně ;)
Ahojky, postupně se stěhuji do Brna za prací a chybí mi tu spřízněná duše ;) Jsem blondýnka, holka krev a mléko , usměvavá, submisivní, vysokoškolačka a také slečna na vozíku (víc info v mých předchozích inzerátech). Zajdeme spolu na drink a stanou se z nás přátelé nebo ještě lépe - staneš se mým jediným ochranitelem a Pánem? ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2018 20:54
Dee_7
Dee_7 (33)
#45142
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Všem, jenž se to týká...
Chtěla bych tu touto cestou najít přirozeně dominantního muže na monogamní vztah. Jsem nezávislá, sympaťanda, sportovně založená, se smyslem pro humor a hromadou koníčků. Mám ráda trance a taneční hudbu, ráda tančím a podnikám akce s partou blízkých lidí. Jsem společenská, ale zároveň mám ráda i svůj klid a své soukromí. Nejsem typická subinka a ani otrokyně. Chci vyrovnaný vztah, kde poměr "sil" se bude měnit za dveřmi ložnice (nebo v lese, v autě, v kuchyni, apod). Hledám gentlemana, se kterým se dá užít kopec srandy,holduje sportovním aktivitám, má rád psy, výlety, tanec. Hledaný muž by měl být vyšší než já (nad 170cm), měl by být tolerantní a s chutí experimentovat v oblasti bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 22:34