Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Lazuli
Lazuli (25)
#44903
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám průvodce
Jsem hledající submisivní žena. Měla jsem sen, který mi nedá spát. Ráda bych poznala svou skrytou stránku o něco víc. Těším se na setkání.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2018 01:10
opicka
opicka (41)
#44867
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Pohodička
Hledám parťáka k sobě, můžeš být i mladší, můžeš být i z dálky, ale musíš být určitě dominatní a mít smysl k humoru . Miluju rákosku, ale i svazování.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.11.2018 20:05
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
Hledám chlapa co se mi oddá..
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadanýho, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.11.2018 23:08
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
hledám transku
z Prahy a východu Středních Čech; nehledám sex ani sadistické praktiky; chci tě vidět takovou jaká doopravdy jsi
nový od tvého posledního přihlášení - 31.10.2018 11:07
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Dominantní žena hledá subíka
Vypisuji výběrové řízení na subíka, který holduje větším výpraskům, ballbustingu apod. Jen Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 30.10.2018 17:33
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
Už zase hledám muže (jednoho) - nejlépe svobodného, dominantního, vysokého, upřímného a trpělivého. Já vysoká, široká, labilní, introvertní, submisivní, stydlivá, někdy až moc upřímná, se zájmy jako jsou čtení, filmy, seriály, procházky, kolo nebo koloběžka, když si zrovna nehraju na hypochondra. Mám štěstí na chlapy, kteří mi nejsou schopni měsíc odpovědět a pak napíšou jakoby nic, ale možná mám na čele nakreslenej kosočtverec. Nemám ráda nesmyslnou a přílišnou bolest, zbytečný ponížení. Mám ráda svazování, držení pod krkem a lehčí výprasky, mám ráda nehranou a přirozenou dominanci, na druhou stranu se ráda nechám pomazlit.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.10.2018 20:16
Zora
Zora (46)
#44744
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
Skusim este raz. Hladam sympatickych dominantnych muzov, kludne aj tvrdsich, zvrhlejsich, ak su kamarati, to je velke plus. Nehladam sólistu. Nehladam dlhe vypisovanie, ktore nevedu k nicomu. Najlepsie z Brna a blizkeho okolia, co najblizsie k Bratislave. Najdu sa?
nový od tvého posledního přihlášení - 26.10.2018 16:32
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám muže od 18 do 35 let na dlouhodobé d/s schůzky. Vše potřebné najdeš v dotazníku. Foto výhodou. V případě nezájmu neodepisuji v rámci ušetření jak mého, tak tvého času.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 22:48
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Mučení
Ahoj hledám někoho kdo se nebojí bolesti .
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 19:03
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
jihlava a okolí?
Hledám Dominantního a zkušeného muže, na dlouhodobý vztah. Zatím nemám mnoho zkušeností, proto by měl být i trpělivý. Nejlépe Jihlava.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2018 16:26
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
nájde sa?
Je niečo so mnou zle, keď raz za čas potrebujem stretnutie na základe rape role?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2018 12:36
Terrys
Terrys (25)
#44551
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže
Hledám partnera především do života, nehledám a nemám zájem o schůzky za účelem sexu, flirt a podobné. Hledám někoho, kdo už má vyřešenou minulost,ví, co chce do budoucna. Na vzhled až tak moc nedám, ale nějaká vzájemná přitažlivost by měla být přítomna. Proto by jsi měl být vysoký (nebo alespoň stejně vysoký jako já - 173cm ), silnější, nevadí mi muži při těle, naopak. Ale zase ne extrémy. :) Nehledám partnera jen na sex, ale i do života, proto očekávám, že budeš věrný, upřímný, bude s tebou sranda, pokud máš rád cetsování - máš plus. :) Pokud jsi dominantní a poznal jsi se trochu v mém stručném popisu a už víš, co od života očekáváš a není to jen sex a zábava, ale hlavně vážný vztah založený na D/S, zkus mi napsat a trošku se představit. Myslím, že D/S vztahy mají mnohem větší kouzlo, než propojení jen na mentální úrovni, proto, i přes to, že jsem v tomto oboru začátečník, hledám k sobě právě dominatního muže. A aby nebyla řeč jen o tobě, napíšu pár řádků i o sobě. Jsem silně submisivní žena, která potřebuje po svém boku někoho, kdo ocení mou naprostou oddanost a věrnost. Dokážu se člověku naprosto oddat a svěřit mu i svůj život, pokud ucítím, že je to ten pravý. Ráda trávím se svým partnerem všechen volný čas. Pracuji a k tomu studuji dálkově školu cestovního ruchu a jazyky. Mám vyřešenou minulost, i když nějaké jizvy po ní zůstaly. Vím, co chci od života a co od něho naopak nechci. Na veřejnosti jsem spíše energická a společenská, mezi cizími lidmi jsem nesvá a dost stydlivá, pokud ale překonám tento strach a lidi poznám, říkají o mě, že jsem milá, vtipná a někdy až přespříliš upovídaná a živá. Je mi 25 let, jsem vysoká a trošku při těle. Preferovala bych si chvílku psát, než se hned scházet. Jsem začátečník v této oblasti, proto jsem toho mnoho nevyzkoušela, ale submisivní pudy a sklony k bolesti jsem v sobě objevila už jako malá. Proto nepochybuji o své submisivitě po všech stránkách. Nejsem zase ale žádný podpantoflák a ve vztahu mám ráda i své slovo, popř. kompromis. Pokud jsem tě trochu zaujala a myslíš, že bychom si mohli rozumět, zkus mi napsat a uvidíme, co z toho bude. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.10.2018 12:00
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Dobrý večer pánové
Hledám něco stálého v sexu, ale přednost by jsem dala spíše vztahu. Klasický sex mi nevadí, ale to vzrušení co se kolem tohoto vznáší potřeba je... Nějaké informace jsou napsané na mém profilu, tak ho rozklikněte pane a kdyztak se ozvěte.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.10.2018 22:39
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Dom/DaddyKink
Zdravím. Krátce bydlím v Praze a hledám něco trvalejšího. Z nadpisu je jasné, že hledám dominantního muže, dost možná toho který si potrpí na Daddy kink nebo je na opečovávání. Jsem poměrně plachý člověk, rozhodně za začátku. Pokud by to mohlo fungovat rozhodně poznám podle toho co mi kdo napíše, nebo po nějaké době či při prvním setkání. Nemám zasebou moc dobrých zkušeností ale rozhodně bych je chtěla získat. Budu tedy moc ráda když mi napíšete. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2018 03:55
teria
teria (32)
#44377
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj. Již trochu ztrácím naději, že by to zafungovalo, ale jsem velký optimista, tak to ještě jednou zkusím. Hledám tady dlouhodobý vztah s někým, kdo je dominantní a nepovažuje to jen za bránu k tomu, aby dostal od holky všechno, co chce. To ale neznamená, že v této oblasti nedokážu naplnit všechny přání. Potřebuji ale také dlouze objímat, hladit a bohužel také milovat. Po mnohých neúspěšných vztazích už vím, že bez BDSM mi vztah nikdy nevydrží. Přesto hledám primárně partnera, někoho, kdo bude se mou trávit čas, cestovat, koukat na filmy a dlouho si povídat o záchraně světa nebo amazonských broucích. Někoho, kdo bude chtít poznat mé kamarády a rodinu a plánovat budoucnost. Žiju v Praze, jsem společenská, absolutně samostatná a snad mám i jiné dobré vlastnosti, ale asi je nedokážu objektivně posoudit, a určitě i mnoho špatných, ale ty radši nebudu hned prozrazovat. Moje představy o druhé polovičce jsou zcela obecné, občas se přitahují absolutně nekompatibilní lidi a funguje to skvěle, občas ne. Určitě bych ale chtěla poznat někoho svobodného, bezdětného, přiměřeně mému věku a z Prahy. Stěhovat se asi dlouho nebudu a víkendové vztahy nejsou pro mně. Budu se těšit na zprávu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2018 18:18