Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Kopřivy raší, večery se pomalu ale jistě prodlužují...
...a v mém životě zase nastal čas se dívat kolem sebe. Už mě netěší být na všechnu tu krásu světa sama, sdílená radost je přece radost dvojnásobná. Chci se společně toulat městy, koupat se v nočních řekách, spát pod hvězdami, číst stejné knihy, dlouze diskutovat o všem, co nám přijde důležité, pomalu se vzájemně přibližovat a společně růst. A taky páchat spoustu zvrhlostí, že ano. Přeji si nezadaného muže ve svém věku, s opravdu otevřenou myslí, zvídavou a hloubavou osobnost, kde se inteligence mísí s různou mírou zvířeckosti, sadismu a dominance :) okouzlení u mě začíná výměnou myšlenek, ne výčtem praktik. Těším se!
nový od tvého posledního přihlášení - 24.4.2019 00:11
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hrozně ráda bych řekla, koho hledám. Asi muže, určitě dominantně založeného, do věku 35, dost záleží na sympatiích. A neklekám si na rozkaz.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 21:11
eve
eve (43)
#46511
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Jsi dominantní nekuřák?
Hledám dominantního muže, kterého by bavilo dělat mi "trenéra". Potřebuji získat a udržet si fyzickou kondici. Nejde mi primárně o sex, jsem vdaná. Hledám dlouhodobý vztah s přítelem, který by se postaral o to, abych dobře vypadala a dobře se cítila. Zkrotíš mou lenost, abych chtěla být i kvůli Tobě hezkou? 43/163/69
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 18:25
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
někdo s mozkem na správném místě..
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadaný, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 16:53
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominantního chlapa, co si rád hraje...
Submisivní holka hledá parťáka na cokoliv – v budoucnu klidně i pro společný život. Ráda bych zde potkala zajímavého, přitažlivého, vysokého muže na úrovni, který si rád hraje a má fantazii. V postýlce ráda poslouchám a baví mě hry podle scénářů. Vzrušuje mě, když cítím nadvládu a občas dostanu na holou… Jsem ženských tvarů, ale ne tlustá!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 20:23
Jinka
Jinka (47)
#46407
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledám životního partnera
Dobrý den, ráda bych se seznámila s nezadaným, mírně dominantním, vyrovnaným mužem, možná i switch k navázání vztahu. Hledám přátelství, porozumění, souznění...a možná i lásku. Hledám muže, kterému bych mohla důvěřovat a milovat ho. Nehledám ani flirt ani nic jednorázového.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 18:22
enny19
enny19 (20)
#46265
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
dominantní kamarád
Hledám dominantního muže, který by mě trošku potrápil, potrestal mě a ukázal mi co to vlastně bdsm je na vlastní kůži, sebejistý muž, který si nebere okolky a servítky. Nejde mi jen a pouze o tvrdší sex s nějakým svazováním (takový sex můžu mít doma) - ale musíš vědět, co děláš. Měl bys být zkušený, žádný pokus/omyl a hlavně dbát o svůj vzhled a být celkem atraktivní - proto prosím k odpovědi připojovat také svou fotku. Jsem submisivní a v bdsm nezkušená. Sport je pro mě životním stylem.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2019 11:24
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch muže
Hravý switch
Hledám samostatného, zodpovědného, charismatického, pohledného a veselého muže s duší dítěte, který život nepřežívá, ale užívá naplno. Muž, jenž hledá jedinou partnerku, které bude věrný, bude s ní sdílet své radosti i starosti s touhou po rodinném životě. Sportovně založený, s oblibou v cestování, navštěvující divadlo, kino či s radostí protanuje celou noc. Optimistický muž, který se umí radovat z maličkostí všedních dní a hledá rovnocenný vztah založený na důvěře, vzájemných kompromisech a bezpodmínečné lásce. Jsem hravá switch, ale o tom více ve zprávách...
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2019 03:16
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Bludička
Jsem taková ztracená duše, co potřebuje ukázat cestu a vést….
nový od tvého posledního přihlášení - 25.3.2019 01:35
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Výlety
Mám skútr a ráda bych občas s někým vyrazila na výlet. Našel by se někdo se skútrem nebo motorkou kdo to má podobně? Je jedno zda to bude muž či žena.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.3.2019 10:37
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Druhý pokus
Hledám sub muže. Uvítám základní informace (práce, zájmy, bdsm preference) a foto.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 10:43
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám svého prvního pána :)
Ráda bych poznala sebevědomého mladého dominantního muže, který by mě postupně provedl celým světem bdsm a pomohl mi oběvit a posouvat mé hranice. Měl by si už sám mít zkušenosti a vědět, co hledáš a chceš. Bdsm mě zajímá pouze v sexuální rovině, nehledám přesah do "normálního" života. A přestože zde prvoplánově nehledám partnera, neměl by si být zadaný. Ráda bych zde našla kamaráda, spřízněnou duši, se kterým bychom se potkávali pravidelně. A přestože by si mě během sexu trápil a trýznil mě, mimo něj by ses ke mě choval s respektem a důvěrou. A ja budu poslouchat a plnit, co ty budeš chtít. :) ... Prosím o odpovědi s fotkou, pokud není vzájemná sympatie, nemá to cenu. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2019 16:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Brigáda pro dominanta
Nabízím brigádu pro dominanta. Jedná se o nenáročnou práci v příjemném prostředí. Náplň práce: starat o slečnu a tvářit se, že Vám na ní záleží. Způsoby projevu starosti dle domluvy (svazování, výprask, catplay atd.). Požadavky: věk 24-30, příjemné vystupování, inteligence a gentlemanské chování. Praxe není nutná. Benefity: domácí večeře a snídaně, společnost milé a (snad) chytré slečny, posezení v kavárnách a vinárnách, návštěva koncertů a galerií. Více info do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2019 17:52
Ell8
Ell8 (21)
#45950
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale za zavřenými dveřmi, v soukromí, by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, toužím experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo trávit společně čas a také posouvat mé hranice dál a dál, tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.2.2019 15:23
Caitsy
Caitsy (21)
#45920
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Domíci v Plzni jako vymřelý druh..
Zdravím, to se opravdu v Plzni nenajde nějaký domík/switch do 30 let, se svým zázemím na pravidelné akce? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 21.2.2019 19:44