Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Beautycatcher
Hledám přirozeně dominantního inteligentního muže, který mne provede a zasvětí do bdsm. 34-45 let. Zaměřuji se na vázání. Jsi li rigger, tím lépe. Nehledám povyražení, ale cestu s průvodcem.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2019 14:52
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Vůbec nevím co bych do inzerátu měla psát... Nehledám nikoho na sex ani na fotky jistých části těl, ale hledám někoho na dopisování a časem i třeba na kávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.8.2019 12:37
Dominantní žena z Jihočeského kraje hledá submisivního muže
Hledám submisivního společníka
Hledám submisivního muže, který mi bude oddanou hračku a společníkem. Nestojím o kus hadru. Chci muže inteligentního a na úrovni, který zná svou cenu a perverze a sadismus mu nejsou cizí. Pokud si myslíš že splňuješ mé požadavky, budu se těšit na Tvou zprávu. K.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2019 17:58
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
stretnutie
Ahojte, hladam jednorazovu akciu v suzneni s mojim profilom. Ak mas rad a vyhladavas tento smer a ozves sa, budem sa tesit.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2019 11:30
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Najdu Tě....?
Hledám inteligentního, dominantního, nekuřáka s duší a hlavně smyslem pro humor z Prahy. Abys mě opatroval, trestal, ochraňoval, hlídal si mě jako svůj majetek, bral ohled na mé potřeby, donutil mě klečet při sexu a otíral mi slzy při nezdarech života, být Tvoje holčička i hračka... Hledám hluboký, věrný vztah, založený na důvěře, oddanosti a lásce. Chci s Tebou trávit společný čas, povídat, filozofovat o životě nad sklenkou vína, kde mě bereš jako rovnocenného partnera, ale zároveň Ti v restauraci nenápadně přinést kalhotky, když si to budeš přát...:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 31.7.2019 21:04
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám někoho na dlouhodobou zábavu, nejsem na ponižování a jsem příznivcem BDSM především v posteli. Jednou bych uvítala i podobný vztah, chodit s vanilkama není perspektivní. Jaký bys měl být Ty? Dominantní, atraktivní, úspěšný a ambiciózní, avšak ochoten si udělat čas na pořádný sex. Já splňuji stejné parametry.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.7.2019 21:21
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám....
Jsem usměvavá prsatá silná žena. Nemám mnoho zkušeností, ale zjistila jsem, že oddanost, poslušnost, společné posouvání a hledání hranic, je to, co mě naplňuje a uspokojuje. Nepotřebuji hrubé násilí, ale mám potřebu být poslušnou a tedy odměněnou subinkou, někdy i neposlušnou a tedy potrestanou subinkou. Pán pro mě musí být skutečným Pánem.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 10:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám vážný vztah
Ahoj, hledám partnera na vážný vztah, ne krátkodobý. Někoho inteligentního se zájmem o cestování. Já baculka, sš, láska ke kočkám, sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 22:00
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Najdu Pána na lekce?
Jestli to máte Pane stejně jako já, nehledáte primárně sex, vztah, ale můžu u Vás zavřít oči a Vy mě pokoříte, zmučíte a budete mě občas cvičit jako čubku, děvku a nebo poslušnou subinku, napište.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 21:15
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Kudy dál??
Nevím čím zaujmout dom muže?Napsat se dá vlastně cokoliv, někdy nepomůže milión vět, někdy naopak stačí jedna ... osudová.... toužím nechat se vést rozumným mužem ... vším co nám život nabízí.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 19:09
hravr
hravr (26)
#47301
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
Hledám partnera
Zdravím, ráda bych našla partnera k utvoření vážného vztahu a později rodiny. Já - VŠ, spíše knihomolka, ale sportu se nevyhýbám. Ráda pořád objevuji něco nového. Pokud zde někdo nejlépe z Hradce Králové a okolí smýšlí podobně, budu ráda za zprávu. Na všechny konstruktivní se pokusím odepsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 23:16
Tyna-s
Tyna-s (23)
#47298
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledá se muž :)
Ahoj :) Ráda bych zde našla muže, který má smysl pro humor a srdce na správném místě (reálně i metaforicky myšleno). Pokud si budeme rozumět, nebráním se časem vztahu. PS: hledám lásku na celý život a mám i jiné kvality než to, že jsem veselá a skvěle vařím :)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 19:26
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivního muže
Hledám inteligentního milého subíka z Plzně
Ahoj. Je tu nějaký inteligentní, milý, gentleman subík, který bydlí v Plzni? Jsem tu nová a ráda poznám nové přátele. S vanilkovými muži už si moc nerozumím. Na kafe, pokec, procházku...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.7.2019 20:28
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Boubelatá subinka hledá Pána
Ráda bych Tě našla a nechala se ochočit. Chybíš mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.7.2019 11:09
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Atraktivní a inteligentní muž?
Ráda bych touto cestou našla atraktivního a inteligentního muže pro BDSM záležitosti. Preferuji něco dlouhodobějšího rázu, pokud si budeme vyhovovat nebráním se ani vztahu (ráda bych si jednou našla někoho podobně orientovaného pro trvalý vztah), ale klidně se může jednat i jen o pravidelné nezávazné schůzky. Více info viz můj profil. Prosím odpovědi pouze s fotem, děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.7.2019 22:47