Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Simet
Simet (55)
#47673
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spank se zakončením
Jsem padesátník z Prahy a nabízím pravidelné nebo i jednorázové nezávazné setkání s jednoduchým programem: Máš-li pocit, že si zasloužíš výprask na holou, poskytnu ti takový trest předem dohodnuté intenzity. Po něm zůstaneš ještě ve stejné poloze a já tě rukou uspokojím. To je vše. Žádný sex, žádná nevěra, žádné zdravotní ani jiné riziko. Podrobnosti můžeme dohodnout u sklenky vína, šálku kávy, či oběda, na který tě zvu. Prostor mohu zajistit, nebo si můžeme odskočit do místnůstky i v Atelieru. Jsem otevřen jakýmkoliv tvým nápadům o doplnění, úpravu, či rozšíření takového setkání. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2019 16:53
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám Dámu
Hledám dominantní Dámu z Prahy, které bych při občasných schůzkách mohl plnit přání vedoucí k jejímu potěšení, radosti a uspokojení.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2019 13:47
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Hledám otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme..
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2019 08:14
VZD
VZD (22)
#47669
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Hledám slečnu
Hledám slečnu na dopisování a snad i něco více. Jsem switch. Líbí se mi svazování, klinik, DS roleplay na policitu/ vězně, škrcení, znásilnění, retro móda...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 19:51
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Zadaný muž hledá zadanou ženu:-)
Najdu ideálně také zadanou ženu z Prahy a okolí na případné velice diskrétní scházení se bez omezování a nějakých nátlaků atd...?Také jsi ve vztahu kde protějšek nemá pochopení pro tvoje "úchylky" ale nehodláš se k vůli tomu rozvádět??Na druhou stranu bys se ráda občas sešla s pohodovým mužem a plnila si svoje sny a potřeby?Tak to budu rád když odepíšeš a vyměnímě pár řádků. Budu se případně těšit na tvojí odpověď. Přeji hezký den Karel.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 19:14
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Footfetish, footjob...
To zde fakt nenajdu fajn holku, která si ráda nechá mazlit svoje krásný nožky, chodidla? Nejlépe hodně unavený po celodenním chození... Je mi jedno jestli jsi dom, switch, nebo sub. Jsem muž v pohodě 47/180 štíhlé postavy. Samozřejmě diskrétně bez narušení soukromí.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 18:25
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti...
... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 17:10
Karlat
Karlat (44)
#47664
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Hledám ženu, která nehodlá ohrozit moji rodinu. Jojo, je to tak - doma mám vanilku. Můžeš být: 1. otrokyně 2. Princezna 3. Královna 4. Bohyně - více na mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 15:11
pepecz
pepecz (36)
#47663
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám akt/dom chlapa z Prahy nebo Liberce
Ideálně starší, mužnější gay, bi nebo zvědavý hetero. Vše ostatní na domluvě...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 14:44
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Dominantní sadistická paní.
Rád poznám dominantní sadistickou ženu. Ženu která miluje bolest a ráda ji způsobuje. Paní, která miluje, výprasky, cbt, elektro, mučení bradavek, prostě ženu které to děla potěšení. Rád si napíšu, sejdu se na kávů pro bližší poznání. Budu se těšit!
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2019 10:32
amater
amater (36)
#47661
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj
Ahoj, hledám tady submisivní dívku která rada spojí BDSM s partnerským vztahem. Neboj se napsat i když si s jineho kraje myslím že v dnešní době vzdalenost není problém.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2019 20:53
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Spanking servis
Byla jsi zlobivá holčička? Víš, že bys zasloužila potrestat, ale vždycky ses bála požádat? Nechceš se vázat a vyžaduješ maximální diskrétnost? Právě pro Tebe tu je spanking servis až do domu. Tresty dle požadavků a závažnosti provinění, široký výběr pomůcek a praktik. Dotazník a podrobnější pokyny obratem.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2019 15:50
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Beautycatcher
Hledám přirozeně dominantního inteligentního muže, který mne provede a zasvětí do bdsm. 34-45 let. Zaměřuji se na vázání. Jsi li rigger, tím lépe. Nehledám povyražení, ale cestu s průvodcem.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2019 14:52
Switch muž z Jihočeského kraje hledá switch ženu
Svléknu se pro ženu
Zkusil bych udělat pro dívku / ženu (nebo i pár kamarádek) nahého společníka / zpestření, na nějakém malém dámském posezení jen tak na bytě, třeba s postupným svlékáním. Myslím že jsem snad pohledný mladík (fotky mám na profilu). Pokud by Tě taková představa zaujala, napiš. Můžeme se zkusit domluvit :-). Nikdy jsem ještě nic takového neudělal, ale takováhle ztřeštěnost mě láká už delší dobu.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2019 12:54
Gorvin
Gorvin (40)
#47655
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
BDSM jako duchovní cesta
Alchymista poptává alchymistku, nebo alespoň asistentku (s aspoň malým zájmem o chemii a esoterické vědy). Toužím po ženě, se kterou si budu rozumět a se kterou se můžeme vzájemně obohatit. Proč právě tady? Můj BDSM test je tomu dostatečnou odpovědí...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2019 12:05