Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Hledám switch ženu
Rád v sexu experimentuji a chtěl bych poznat své hranice. Nejsem žádný úchyla, jen mě nebaví klasický vanilkový sex. Nemám vyhraněné sub/dom a rád střídám role.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2019 12:31
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Krnov, Opava, Bruntál
Ahoj holky, hledám kamarádku s výhodama. Jsem důvěryhodný, krásný, chytrý, bohatý, neuvěřitelně skromný a BD/SM pozitivní kluk :) :). Mám zkušenosti, vybavení, čas a ženu která je bohužel frigidní - ale je moje a mám ji rád. Rád bych našel stejně obdařenou dívku / ženu která by ráda zašla na pokec a v případě přeskočení jiskry snad i dál. Když to neklapne - máš alespoň pozvání zdarma. Beru všechno od malé štíhlé po krev a mlíko. Vlastně jen tuk a sádlo e, e. Písni prosím. Pa
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2019 06:08
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Miluješ perverznosti
Láká tě zkusit spoustu perverzního? BDSM je pro mě vybočení ze stereotypu. I to bolestivé může být vzrušující. Máš to stejně? Blíží se léto, pojďme si ho užít. Pokud bys měla ráda inliny a sport, o to lépe.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2019 01:48
Vidar
Vidar (29)
#47029
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám zde kamarádku pro mne a moji přítelkyni. Rádi bychom někoho, kdo by s námi trávil a sdílel naše intimní chvíle, ale i někoho s kým se dá popovídat o všem možném, má smysl pro humor a zahrál by si třeba deskové hry. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 18:42
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Rigger/Riggerka
Ahoj, hledám tady někoho šikovného na svazování z Olomouckého kraje, ale nevylučují ani ty další, pokud nebude mít dotyčný/ná problém s dojezdem. Zájemci rád sdělím podrobnosti a zodpovím veškeré dotazy. Lukáš
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 16:16
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Hledám zlobivou neteřinku...
Přísný strýček hledá svoji zlobivou neteřinku, která potřebuje pevnou ruku na usměrnění jejího chování... Chceš strávit takto zajímaví víkend a nejen ten? Pokud ano, ozvi se.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 15:18
Romca
Romca (52)
#47024
Switch muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu
Fajn pritelkyni
Ahoj hledam fajn pritelkyni, kterou by bavilo obcas me ponizit.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 12:39
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Nezkušený dominant
Hledám ženu, která by měla zájem o volný vztah s mladým dominantem. Hledám nějakou, která by měla zájem o vztah přes internet, ale občas i nějakou tu akci.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 08:21
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Spanking
Hledám někoho s kým bych mohl vyzkoušet spanking v jakékoliv podobě. Rád bych zjistil, kde mám limit bolesti a kde je pro mě bolest ještě příjemná. Zvládnu obě role, jen mě poslední dobou láká víc představa lehnout si někomu na klín a nic neřešit.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 08:07
erhu11
erhu11 (49)
#47021
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní nebo SW partnerku
Jsem nezadaný s vyřešenou minulostí. Hledám dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu, která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu, která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji. Ženu která ocení submisivitu partnera v soukromí, její nezkušenost v tomto ohledu vůbec nevadí. Jsem muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu, která ocení muže který zvládne její dominanci, úspěch, kariéru. Hledám partnerský vztah, rafinovanost, úroveň...komerční nabídky mě nezajímají.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 07:20
kaku
kaku (23)
#47020
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Otrok pro Madam
mladý nezkušený submisivní kluk hledá dominantní ženu na výchovu či výcvik
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 01:09
P4Y
P4Y (54)
#47019
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Víkend 21.-23.6.2019
Ahoj, jsem dominantní chlapík a zvu Tě na víkend od pátku do neděle naplněný sexuálními hrátkami. Jsi-li submisivní mladší dívka napiš, přijedu si v pátek pro Tebe a v neděli Tě vrátím domů mamince. Jsem citlivý, empatický, zkušený, na druhou stranu nesmlouvavý a přísný. Odkud? Je to jedno. Morava i jižní Čechy.... Zdraví, diskrétnost, korektně. Těším se. P.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2019 00:01
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Líbilo by se ti...
... převést své submisivní sklony do reality? Žít pod mojí nadvládou? Žít jako ponížená služka na mém sídle? Venku bychom předstírali, že jsme rovnocenný, pohledný pár, ale za dveřmi vstupní haly by bylo tvé místo na kolenou. Vycvičím si tě k poníženému chování, budu tě přiměřeně trestat za nesplnění mých příkazů atp
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2019 22:25
Mark33
Mark33 (41)
#47016
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Nezapomenutelný orgasmus...
Líbí se Ti fist nebo to chceš jen zkusit? Prstění, prohmatávání kundičky, dráždění poštěváčku, zasouvání prstů hluboko dovnitř, dráždění bodu G... chceš zkusit jaké to je a prožít nezapomenutelný orgasmus? Ráda děláš před mužem piss, nebo Tě to také láká zkusit, jaké to je když se na Tebe při tom dívá? Pokud ano, nestyď se a ozvi se. Jsem vysoký, štíhlý sympaťák, s bohatými zkušenostmi, vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2019 17:39
Keruo
Keruo (32)
#47015
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Potkame se?
Ahoj, hledám dívku či ženu(18-60), na občasné spoutání, ponižování a výprasky(další dle dohody) nejde mi primárně o sex, ale hrátky s důvěrou a dominancí. Zázemí k hrátkám mám...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2019 16:30