Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Hledám ženu na uskutečnění mých i jejích tajných představ a snů. Pomůžeme si vzájemně splnit svá tajná přání. Jen nezávazně bez narušení soukromí.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2019 13:27
luno
luno (40)
#45834
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Nějaký sympatický sub z Prahy a okolí?
Hledá se rozumný, intelektuálně dospělý, submisivní masochista z Prahy a okolí ve věku 18-35 let pro (kdo by to byl řekl) Dominantního sadistu. Nabízím mozek v hlavě a ne v kalhotách, zkušenosti a přístup, že BDSM hrátky musí povětšinou bavit obě strany. Hledám reálné schůzky, takže ne virtuální dopisování ani internetové honiče. Prostě pojďme na kafe a vyříkejme si co kdo čeká/hledá. Nehledám 24/7 ani stálého partnera do života, jen někoho sympatického na hraní. Jistá míra exhibicionismu u protějšku vítána.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2019 11:08
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Vyjímečná....
Hledám ženu vzácnější než šafrán, ženu která netouží po vztahu a lásce, naopak ji vyhovují pouze vzájemné sympatie, při zachování vlastního soukromí a nezávislosti. Ženu která si dokáže najít čas jednou až čtyřikrát měsíčně. Ženu která si ráda popovídá o civilních tématech u skleničky, nebo večeře. Ženu která ráda vyrazí za kulturou, nebo do přírody. Nemám požadavky na věk, protože na každém věku je něco krásného. Nemám požadavky na vzhled, ač můj ideál je drobná postava. Nemám požadavky na zkušenost, uvítám zkušenou i nezkušenou. Nemám požadavky na praktiky, užívám si vanilku i extrémy, všechno je o vzájemné domluvě a umím naslouchat přáním. Nabízím příjemné zázemí, rozumný přístup a možnost zkoušet mnoho bdsm pomůcek... Najdeme se?
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2019 08:13
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Hledám dom nebo switch ženu
Ačkoliv jsem dominantní, hledám dom nebo switch ženu, se kterou bychom společne našli subku na hrani. Nejlépe HK, PU, LB kraj, ale i odjinud.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2019 08:09
Shawn
Shawn (25)
#45831
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
partnerka na vázání
Nováček, který by se chtěl naučit vázat. Mám zájem o partnerku, pro začátek především na workshopy. Upřednostnil bych pravidelné schůzky, ale vše je na domluvě vyjma místa, pouze Praha, příležitostně možné i v Brně. Více informací o mně buď v profilu nebo skrze zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2019 23:27
t.gen
t.gen (43)
#45830
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spanking
..... milou, vtipnou, inteligentní, skutečnou, hezkou, chytrou, oddanou štíhlou, odhodlanou a sebevědomou masochistku... hledám na opravdové lekce se vším, co k tomu patří. Na oplátku nabízím to samé.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2019 23:13
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Perverzní schůzky
Hledám zde otrokyni z Prahy, která by se ráda scházela za účelem perverzních hrátek. Fisting, gyno a klinik, gaping, huge insertion. Hledám ženu, která si pro rozkoš nechá zničit svou kundu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2019 20:54
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Najde se ta pravá
Jsi opravdu submisivní? Vzrušuje tě pocit být naprosto ovládaná být oddaná a poslušná ? Zatím o tom ale jen sníš a bojíš se reálu nebo nemáš možnost reál mít? Nabízím ti virtuální lekce a ovládání po sms , mailu nebo watsapp. Hledám virtuální otrokyni. Ale to neznamená že nemusí být poslušná a naprosto oddaná svému pánovi.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2019 13:46
dwaid
dwaid (49)
#45827
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
prostorově výraznou subinu
Hledám prostorově výraznou subinu s velkým zadkem a prsama, které se dobře podvazují. Partnerku, na výchovu, ale i pohlazení a vše co takový vztah nabízí. Chci víc, než jen bezduché mlácení. Najde se taková
nový od tvého posledního přihlášení - 10.2.2019 12:48
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
dominantní muž
Jsem pohodový, sportovně založený muž a hledám touto cestou sympatickou, štíhlou slečnu, které se líbí být submisivní. Nemám primárně žádné oblíbené praktiky - vše je o vzájemné domluvě a chuti. Každopádně rád si hraji a rád zkouším nové věci. Bydlím sám a jsem mobilní, takže pro mne není problém relativně kamkoli dojet.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2019 23:47
Submisivní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám kamarádku
Ahoj, hledám bi subinku, zvídavou, která hledá nové zážitky. Kterou láká reál. Pozdější doprovod na lekce možný. Důvěra a sympatie.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2019 19:34
high-T
high-T (40)
#45822
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Sub hledá pána
Jsem nezkušený submisivní zmrdík a hledám pána na pravidelné lekce. Hledám zdravého, rozumného a nepromiskuitního pána na lekce v přírodě a částečně i na veřejnosti ( bezpečně). Hledám někoho kdo mě nasadí obojek, připne vodítko a vezme mě nahého na procházku. Já 40/200/100/15/4 sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2019 16:07
raza
raza (35)
#45821
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Milá, chytrá, submisivní?
Chceš si poklečet u skleničky vína? Procvičit sílu i pružnust držením přikázané pozice? Zkoumat, jak se tvá vroucí přání mění s přibývajícím počtem proužků? Zjistit, zda se princ Kolíček přes nástrahy ozubených koleček dostane k princezně Klitoris a jak dlouho jim to spolu vydrží? Kamarádit se s provazy? Neponižuju, nezvyšuju hlas, nespěchám. Chci rozvíjet tvoji touhu oddat se a poslouchat, hrát si s tvou citlivostí, bolestí i vzrušením. Chci abys byla milá, chytrá a štíhlá. Kromě krátké oťukávací schůzky si nechci povídat, aspoň ne první lekce u mně. Když to bude fungovat opravdu dobře, můžeme někam zajít a promluvit si. Jsem single a výhledově otevřený i vztahu, ale začít chci na čistě D/s bázi.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2019 13:34
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
sub hledá Paní
Hledám ženu pro vztah. Takovou, která by si mě zamkla do pásu cudnosti, trestala mě a samozřejmě mi i rozkazovala a určovala veškerá pravidla. Prostě Paní se vším všudy. Nejsem příliš zkušený, ale ani úplný laik a té pravé se rád podvolím. Nebráním se skoro ničemu - vše nové rád vyzkouším. Více v mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2019 03:16
Mark33
Mark33 (41)
#45817
Dominantní skupina z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Fist a gyno hrátky...
Dva perverzní "gynekologové" a jejich "pacientka" hledají novou kamarádku - "pacientku" (Ty štíhlá, do 30let, lehké Bi vítáno) která má ráda perveznější sex jako fist, gyno hrátky, piss a další pikantnosti. Nemusíš být zkušená, sami si Tě zaučíme. Na Tvém stavu nezaleží - vdaná, zadaná, singl - absolutní diskrétnost zaručujeme a též požadujeme. 100% zdraví samozřejmostí. Prostry na setkávání máme k dispozici.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.2.2019 21:38