Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní (nebo switch) žena...
Holka z Brna i širokého okolí na vážný vztah nebo jen pokec, blbnutí? Nehledám tu dominu na hodinové lekce, ale "obyčejnou" holku, s kterou si budeme mít o čem společně pokecat, v případě sympatií se třeba i navzájem vázat, blbnout v posteli nebo vyrazit na výlet... Ideálně pak, kdyby jsi hledala vážný vztah a partnera nejen pro D/s život.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 12:02
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Svázat
Svaž mě, prosím. Pevně.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 09:59
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Dom par hledá subinku
Hledáme subinku i nezkušenou, která by chtěla přilnout ke kultivovaným lidem a zažit různorodé stránky BDSM a s důvěrou se oddat. Jih JM, připadně Pan i Pha .
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 09:32
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Chceš mít svého opravdového Pána?
192 cm, s pevnou a přísnou rukou, co umí být spravedlivý a mimo tyto hry tě rád bude rozmazlovat a bude pro Tebe velký gentleman. Budě tě velmi rozmazlovat a o to více trestat, když budeš chtít. Můžeme začít pozvolna, ale třeba se to někam pak posune ….
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 08:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Flirt mě nezajímá
Hledám jednu zatoulanou fenku pro život s obojkem. Postarám se o tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 07:11
rendom
rendom (30)
#46458
Switch muž z Prahy hledá submisivního muže
Subík na hraní
Hledám suba nebo TS na hezke chvilky plné vzrušení. Věk do 30 let, štíhlé postavy. Pouze 100% zdraví. Ideálně Praha a blízké okolí. Napřed nějaký ten vzkaz, v případě sympatií zajdeme na kafe apod.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2019 01:38
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Hledá se kamarádka na příjemný pokec
Ahoj, přesně jak hlásá nadpis, hledá se kamarádka. Jsem mladý muž žijící o samotě, v menším bytě v Pardubicích a velice rád bych našel kamarádku, jenž má též ráda BDSM, kamarádku která by ráda pokecala, prošla se, poseděla v parku či někde na kávě. Rozhodně zatím nehledám intimní vztah, takže by spíše šlo o opravdu přátelství dvou spřízněných duší. :) Předem Vám děkuji za odpovědi a těším se na viděnou. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 22:11
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Prožij své fantazie
Manželský pár (muž dominantní(46), žena submisivní(44) –k jiné ženě však submisivní i dominantní) hledají pro rozšíření svého sexuálního života submisivní ženu, která také touží naplnit své představy a chtěla by realizovat své tužby u páru. Jsme rozumní, přístupní dohodě, dodržujeme dohodnuté hranice a respektujeme stopku. Chceme ať se to líbí i Tobě. Vzrušuje nás hlavně bondage, podřízenost muži i ženě a rádi používáme pomůcky. První schůzka nezávazná, zveme Tě na kafe, pak se sama při seznámení s námi rozhodneš . Jsme z ostravska, zázemí máme. Můžeme však dojet i za Tebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 21:10
Submisivní muž z Vysočiny hledá dominantní ženu
Souzněním ke štěstí - pojďme společně ruku v ruce
Hledám ženu, která se raduje z toho, že každý den přináší něco nového, že může zažívat a poznávat tolik krásných věcí a ráda by vše sdílela se spřízněnou duší. Ženu spirituální a citlivou, která ví co chce a přivede mě k tomu, že společně budeme zažívat nádherné chvíle. Když žena vede, přináší jí to naplnění a tak jsou šťastni oba dva a jejich duše společně stoupají v radostném souznění. Pojďme spolu začít objevovat hlubiny svých srdcí a zkusme vzájemně obohatit své životy o nové impulsy a výzvy…
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 20:30
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Běžec hledá běžkyni...o)
Rád potkám sympatický protějšek. BDSM vztah, je vztah jako každý jiný. Primární jsou ale vzájemné sympatie, respekt a důvěra a pak může při troše štěstí dojít i na něco co bere dech a posouvá rozbušené srdce blíže hrdlu....o)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 18:40
Switch muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Prosím o dominantní kamarádku:)
Jsem nezadaný a tak trochu znuděný z „normálních“ slečen a toužím po nových zážitcích, okusit tak trochu jinou lásku. Nenašla by zde proto nějaké hravá empatická dominantní, popř. switch slečna, která by mě, tímto zcela nedotčeného, ochotně seznámila se světem BDSM? Jsem velmi trpělivý člověk, takže nemusíš být nutně vrchol zkušenosti. Co ti mohu dále nabídnout? Získáš spolehlivého férového kamaráda, elegantní, i když trochu neotesaný, doprovod na kulturní/společenské akce, parťáka na sport nebo na výlet a samozřejmě poslušnou hračku. Nyní hledám především tento typ zážitku, ale nebráním se ani trvalému vztahu. Ve vztahu ale určitě být poníženým otrokem nechci a navíc mám také rád obrácené role. Co očekávám? Určitou úroveň a vzájemné sympatie. Ne nutně jen Plzeňsko.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 14:21
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Poslušný subík chce poslouchat
Ahoj, jsem poslušný mladý subík, který hledá dominantní slečnu. Studuji architekturu a ve volném čase sportuji, hraji fotbal. Jsem vysoký, hubený/sportovní postava. Budu určitě moc rád, když se mi ozvete.:) Budu čekat, subík Kája.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 14:15
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Poslušná subinka
Hledám oddanou subinku. Poslušně mi předej svou nahotu. Poklekni si s obojkem na krku. Budeš zcela poslušně a oddaně plnit má přání a pokyny k mé spokojenosti přes online výcvik. Odevzdej mi svou submisivní poslušnost a submisivní duši. Doprovázej mě pokorně životem.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 14:03
Deeper
Deeper (38)
#46450
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Pojď si hrát
Hledám šikovnou a sympatickou Hračku, otevřenou zkoušet nové věci, společně si rozšiřovat obzory a užívat rozkoše. V případě vzájemné shody i v “civilních otázkách” uvítám i dlouhodobý partnerský vztah. Více ve zprávách...
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 11:42
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Cuckold hledá
Ahoj, je mi 38let, jsem VŠ z Prahy, mám normální práci a přišel jsem v poslední době k většímu obnosu peněz a říkám si, jak krásně si začít užívat života, Koupit si baráček se sklepem a pěkně si tam vybavit mučírnu a užívat si. V mém případě užívat znamená však trpět. K tomu mi však chybí vhodná partnerka, na venek normální a láskyplný vztah. Ale její přednosti doma pak perverze, sadismus a dominance. Hledám atraktivní ženu, kterou mi budou závidět kamarádi a nebudou vědět, že mě doma ponižuje, mučí, šuká s jinými a mě nepřipustí. Očekávám bolest, ponížení, dlouhodobé odpírání orgasmu, nucení k perverzi. Existuješ?
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2019 10:28