Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Deset úkolů pro holku
Hledám holku, která chce zahrát hru. Dostaneš 10 úkolů (každý týden jeden), jejichž náročnost se bude stupňovat. Poznáš mě osobně (možná mě zaznamenáš dřív) až při závěrečném desátém úkolů, kterým bude bdsm noční lekce. První úkol je: Ve stanovený čas budeš ve dvoudílných plavkách plavat v bazénu (prsa, s hlavou nad vodou). Někdo tě bude pod vodou šmírovat s brýlemi... Přihlaš se o termín.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 19:03
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Hledám submisivní slečnu, zatím jen na dopisování - nejen o věcech týkajících se D/s. Ideálně někde z bližšího okolí a alespoň přibližně v mém věku. Proč dopisování ? Bohužel, nemám poslední dobou tolik volného času, kolik bych chtěl - práce, sport... a nerad bych ti sliboval něco, co by později nešlo dodržet. Proto do začátku nechci slibovat nic víc, než "jen" dopisování.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 17:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvážnou, vzdělanou, útlobokou krásku. Jednu!
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 16:54
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám submisivní pár co hledá pána
Najde se zde submisivni pár co hledá pána?
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 09:38
Tharr
Tharr (32)
#45131
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Je mi 32 let, jsem svobodný dominant bez závazků. Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc. Hledám mladou inteligentní a usměvavou sub slečnu na partnerský vztah. Slečnu která na veřejnosti bude mou přítelkyní, ale v soukromí oddanou subinku. Slečnu která touží aby jí byl nasazen obojek, slečnu která chce aby ji muž ovládal a ona mu mohla sloužit jak jen nejlépe dokáže, Slečnu která hledá pocit bezpečí, chce se mu odevzdat tělem i duší a být jen jeho. K subince nejsem jen přísný, ale i jí pohladím a může se u mě schoulit v náručí. Michal
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2018 06:11
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Už mi prosím nepište!
S nejhlubším žalem a lítostí uveřejňuji tato slova, drahé dámy. Uvědomuji si, že muži mého formátu se na seznamce neobjevují každý den, ale žel nestačím odbavovat ty stovky zpráv, které mi denně přicházejí. Rozumím tomu, že jsa nezadaný muž na vrcholu svých duševních a fyzických sil, s bystrým rozumem, širokým rozhledem a obsáhlým vzděláním, štíhlý a pravidelně sportující nekuřák, muž empatický, schopný a rozumějící podstatě partnerství a lásky jako vzájemnosti a nadto toužící po rodině je dnes vzácným úkazem na nějž se pořádají doslova hony, ale už bohužel nemohu jinak. Milé dívky, namísto nějaké oduševnělé odpovědi prozrazující na druhé straně partnerku srovnatelných kvalit dostávám jen reakce vpravdě nehodné další publikace. Jakkoliv je jich nesčíslně. Namísto toho, aby BDSM bylo kratochvílí a radostným okamžikem vzájemného splynutí, zdá se spíše kompenzací ega pošramoceného nejistotou vlastní hodnoty. Namísto toho, aby první zpráva alespoň naznačovalo bystrost úsudku, je mnohdy frází nehodnou snad ani Twitteru či Facebookového statusu. Namísto otevřenosti v tom, kdo jsem a co hledám hrajete nečistou hru v níž informace zjišťujete, ale neposkytujete. Takže ještě jednou, už mi prosím nepište. Tedy pochopitelně, nejste-li ta pravá, která bere život i s trochou sarkasmu a nadhledem. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 22:41
Sneaky
Sneaky (26)
#45127
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní slečnu z Prahy
Jsem 26letý kluk, pohodový, snad rozumný, štíhlý, bydlící a živící se samostatně v centru Prahy. V životě jsem si prošel už pár vztahy různých podob, celkem jsem za tu dobu zjistil dost sám o sobě a o tom, co vlastně chci. Přestože jsem momentálně nezadaný, nehledám hned asi vážný vztah (ale nebráním se tomu). Vyzkoušel jsem spousta věcí, ale vždy jsem byl ve vztahu v dominantní pozici. Sedí mi to, vyhovuje mi to a klidně bych tak prožil celý život. Ale jsem switch a vím, že bych si rád zkusil i tu druhou stranu. Proto hledám zpočátku spíše kamarádku (mladší, starší, whatever), která by se chtěla seznámit a které by byla dominantní role vlastní. Koukni na můj profil, napiš a rád tě pozvu na kafe. Na konec ještě podotknu, že nehledám jen společnici do postele. Žiju celkem aktivně a rád podniknu cokoliv jiného.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 22:17
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám
Hledám už dlouho partnerku. Jsem erotoman a navíc dominantní a mám prý hledat raději zde, prý zde mám větší šanci najít sobě podobnou. Budu tedy rád když se nějaká ozve ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 19:36
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Tajemné setkání
Rád proměňuji jakékoliv fantazie, objevuji i posouvám hranice. K tomu všemu hledám, veselou, upovídanou, vtipnou, normálně uvažující ženu. BDSM je důležitá součást mého života, ale nehledím jen na ní - hledám ženu s otevřenou myslí, chutí žít a především prožívat. Jakékoliv konání je s rozvahou, rozumem, i er-nábojem. Každé setkání je překvapením s poznáním něčeho, třeba i nevšedního. Věřím, že to vše je možné, stačí napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 19:03
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Domina
Moje budoucí Paní těším se na Tebe .
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 15:40
Jurdis
Jurdis (51)
#45123
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Vánoce, Silvestr a pak se uvidí, jak se budeme k sobě hodit
Blíží se Vánoce, prázdniny, Silvestr a zase všichni o rok starší. Proto hledám k sobě submisivní , trpělivou, oddanou ženu se smyslem pro humor. Spíše štíhlá, delší vlasy, sympatická. Je mi jedno, jestli máš 30, 40 nebo 50 let, jestli máš děti, jsi sama, nemáš kde bydlet, chceš zmizet, odejít, nebo máš jiné závazky. Budeš bydlet v mém domě, na vesnici, se zahradou, mobilní. Budu Tě opatrovat, žít na základě jasných pravidel, ochraňovat. Budu brát ohledy na Tvé potřeby, přání, v sexu mám rád téměř všechno, dominantní, experimentuji na základě domluvy. Budeš mojí součástí života, domácnosti. Pro okolí rovnocenný partner, můj klenot, přesto poslušná. Vlastní dům a zahrada, mobilní a nastěhovat se můžeš klidně i zítra.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 15:39
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Věřím, že najdu...
Ahoj! Tímto hledám switch partnerku na hrátky nevšedního charakteru... Pokud máš občas chuť na zvrhlosti, tak neváhej a odepiš! Rád zkouším nové věci! Pokud máš větší prsa a je ti kolem 20 - 30 tak to bude ohromná výhoda. Těším se na odpovědi!
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 15:18
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Zenu
Zdravim. Hledam Zenu co hleda subiika na prevychovu v osobniho otrucka. Ja 37, VS, sportovne zalozen.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.12.2018 10:55
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Dominantni zena?
Jsem submisivní muž 43letý chlap. Hledám dominantní nebo možná switch ženu k trvalému vztahu , který bude založený na vzájemné důvěře a porozumění. Hledám partnerku, kde v běžném životě budeme normální pár a v soukromí když se nám bude chtít vztah D/S.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2018 14:12
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Subinka
Hledám poslušnou subinku na všemožné hrátky, nebráním se výměně rolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2018 14:00