Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Holay
Holay (37)
#50248
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
klinik
Hledám submisivní ženu se zájmem (nejen) o klinik prohlídky. Inteligentní, tajně perverzní a klidně velmi nesmělou, stydlivou. Zkušenosti a zázemí mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 10:32
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Psychicka a fyzicka deprivace
Zdravim. Zajimá mě velmi důkladné znehybnění a omezení smyslů. Zavření do bedny/kobky v řetězech, kukla, sluchátka, elektrody, regulace dechu. Samozřejmě i jinačí varianty dle preferencí. Mám rád i věznění či plnění ukolů v přírodě. Má někdo podobné zájmy, nebo dokonce chut zkusit něco extremnějšího ? Vše je o domluvě :)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 00:38
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledá se usměvavá slečna
Ahoj. Hledám slečnu z Brna, která si ráda povídá, směje se a nejde jí jen o sex, důležitost v tohle pořadí. Rád bych se seznámil a zkusil to někam dovést kdyby to vypadalo dobře. Dom, switch, sub je druhotná věc, hlavně aby jsme si měli o čem povídat a nemyslím jen "Jaký jsi měla dneska den", ale opravdu povídat. A když dopadneme jako kamarádi, budu i tak rád. Tak kdyžtak napiš, jestli to zní zajímavě.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 23:53
Subeek
Subeek (56)
#50244
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Otrok hračka
Submisivní masochista hledá starší zkušenou dominu z Moravskoslezského kraje, která se specializuje na CBT a dokáže to dovést až na hranici únosnosti. Toužím po prožitku z bolesti při mučení mého penisu a šourku z rukou Paní, která ví co chce. Snesu stopy po mučení i déle než týden. Na mých genitáliích se můžete do sytosti vydovádět jakoukoli formou, která Vás naplní uspokojením. Váš Subeek
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 23:20
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Subinku pro život
Hledám subinku pro trvalý vztah. Jsem štíhlý, pohodář, rozvedený, nekuřák. Netrvám na žádných praktikách, jen vyžaduji poslušnost. Chci mít vše pod kontrolou. Na tvém věku nezáleží. Důležité budou vzájemné sympatie. Více si napíšeme mailem.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 19:14
eMadam
eMadam (46)
#50241
Switch žena z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
BDSM
Hledám submisivně založenou ženu, dívku, která hledá svou Madam anebo dominantní Pár. Jsem zkušená Madam a nabízím komunikaci, porozumění a široké spektrum praktik.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 16:22
Keagan
Keagan (26)
#50239
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, hledám ženu, která je samostatná a je tak jako já trochu mimo tuhle dobu, protože vyznává staré hodnoty, kdy si také myslí, že vztah logicky časem vyrosté do manželství ve, kterém se časem budou vychovávat děti. Hledám ženu, která stejně jako já je toho názoru, že pro vztah jsou esenciální úcta, respekt a porozumění. Kdy BDSM vztah doplňuje, ale nedává mu smysl jako takový, smysl mu dávají partneři. A kdo jsem já? Jméno ti rád sdělím ve zprávě, ale jinak jsem ajťák, milujicí zvířata, hory, kvalitní fantasy a scifi, vlastním dva psy a nehodlám se jich vzdávat, tak prosím nebuď alergik, a měj ráda zvířata :-). Mám rád dobré jídlo, a moc rád ochutnám i dobré pivo, je li dobrá společnost :-) Mám rád černý humor, sarkasmus a samozřejmě pstruha á la creme :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 13:31
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nehledám - nabízím...
...všem těm, které postrádají úkryt pro svou křehkou duši; těm, které nemají komu ležet u nohou, a přitom nemohou žít bez jistoty svého místečka; těm, které potřebují ruku, aby je vedla, a rámě, aby je podepřelo; těm, které jsou samy sebou jen tehdy, když někomu patří - nabízím stín ochranných křídel, své zkušenosti, znalosti, svou péči. Co za to? Poslušnost, pokoru, plné odevzdání, absenci žárlivosti a šťastný výraz ve tváři. Profil a dotazník řeknou více.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 13:21
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinku,... na všechno možné.
Nejsem zrovna zastánce seznamování přes inzerát, ale rozhodl jsem se dát tomuto modelu šanci, neboť systém "pokus omyl" je poněkud zdlouhavý a nepřináší požadované ovoce. Raději však k věci. Co se týče mě, tak jsem štíhlý, vzhledem reprezentativní typ, inteligentní a své tělo se snažím udržovat v rámci možností. Poptávám subinku (subinu,...) která už zjistila, že ji běžný vztah dostatečně nenaplňuje. Nevyhýbám se ostatním možnostem střetnutí atd., ale rád upřednostním takovou, která hodlá "spolupracovat" na dlouhodobé bázi. Hledám štíhlejší, štíhlou, nebo takovou, co se postavou neblíží baculce (boubelce,...) V tomto ohledu vážně nesdílím Saudkův vkus :) Má vize je taková, že by bylo dobré, pokud bude splňovat, tzv. královskou trojici, tj. dáma ve společnosti, žena v domácnosti a děvka v posteli. Vyloženě nehledám kus bezmyšlenkovitého hadru, protože bychom měli mimo domácí prostředí působit jako standardní pár, který dovede hovořit o všem možném a umí plnohodnotně trávit dny jako takové. Nicméně bych rád i takovou, která má blízko k sexuální otrokyni a může se do určité míry vyžívat v perverznostech. Nyní nemarni čas a dej o sobě vědět, ať dokážeš, že jsi poslušná a připravená postoupit o krok dále... Více informací o mně v dotazníku, či na vyžádání s přiloženou fotografií. !!!Akceptuju žádosti i komunikaci pouze od plnohodnotných žen a slečen (prostě jen slečny a ženy) Děkuju za pochopení!!!
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 13:11
zhavy
zhavy (52)
#50235
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinku, otrokyni
Hledám submisivní ženu na vážný vztah, pokud možno navždy.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2020 06:14
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Pán si hledá novou submisivní slečnu
Zdravím, hledám zde zkušenou/nezkušenou submisivní slečnu do 33let která by ráda posouvala své sexuální hranice, zkoušela nové věci a experimentovala, nějakou která se chce oddat Pánovi a poslušně sloužit. Je mi 27, jsem Dominantní perverzní samec, mám rád tvrdší sex, svazování, výprasky, anál, sex na netradičních místech, sex oblečky, erot. pomůcky, orál, hrátky se semenem, lehčí exhibicionismus a spousta dalšího. Chci aby ti jen z mé zprávy nebo hlasu vlhly kalhotky a těšila se na další lekci...Můžeme spolu prožít spoustu vzrušení a nevšedních zážitků. Buďto jako jednorázovou lekci a nebo spíše dlouhodobější BDSM vztah, kamarádku nejen na sex ale třeba i hory a trávení společného času se společným zvrhlým tajemstvím, pokud si sedneme. Více ve zprávách nebo na mém profilu najdeš praktiky které rád praktikuji a něco o mně. Pan S.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 19:02
Clay69
Clay69 (22)
#50233
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Subik hleda pana (Brno)
Ahoj, jsem 22. lety subik a hledam pana na obcasne akce. Nemam moc zkusenosti ale rad je ziskam. :) Rekl bych ze jsem otevren dosti vecem po domluve.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 16:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Máš sub touhy?
Ahoj, Já zkušený dominantní chlap z Prahy co hledá klidně nezkušenou subinku, která má chuť se nechat vést. Napiš
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 14:56
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Pán nebo Daddy
Jsem mladá subinka hledající Pána či Daddyho, kterému bych mohla být oddaná a který by si vážil toho, že mě může provádět světem BDSM. Bydlím blízko Brna i Pán by měl být z této lokality. Nestojím o zadané, ale o ty, kteří se mi budou plně věnovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 13:46
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Madý dominant?
Hledám mladého aktiva s fantazií a představami, které by chtěl vyzkoušet na starším chlapovi. Broumovsko, druhá polovina července.Jsem k dispozici 14 dní po večerech. Představa, domluva a podřízení. Oboustranné 100% zdraví, dominance jen soft.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 12:05